Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agate

23.01.2018. 16:26

Dagnija Bērziņa ir viena no labākajām tiesu medicīnas ekspertēm Latvijā. Vienmēr godīga, objektīva un taisnīga. Protams, ka daudziem tas nepatīk, īpaši tiem, kuri grib gūt vieglu peļņu.Diemžēl arī kolēģu vidū ir tādi, kuri vēl viņai ļaunu. Bet viņi klups un kritīs. Lai Dievs Jūs svētī! Agate

Atbildēt

redzi

28.12.2017. 11:07

»

No maisiem

Fûrmanis, tagad viens no vadošiem organizatoriem kopā ar Pē.Apini Daugavpilī. Kopā ar Baltkrievijas mediķiem. Politiska nokrāsa šīm aktivitātem


re nu, Krievijā Apini neņēma par pilnu, laikam līda ne pa tām durvīm, tagad laicigi bruģē ceļu uz Baltkrieviju...

Atbildēt

ko, tu Ilze !!! ???

16.12.2017. 12:57

»

gaišreģis

jā varētu


nu Ilze, izbeidz vienreiz gvelzt un dari to ko tev pašlaika liek darīt!!!! Pie reizes protams vari krāmēt čemodānus !

Atbildēt

Tīrumai

11.12.2017. 19:15

»

pako

Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā


Tu esi godīga un spēj visu pateikt acīs kā vienmēr. Atceros dažas konf., tu biji uz viļņa vienmēr:) Jautrība garantēta.

Atbildēt

visu cienu vadibai

07.12.2017. 21:27

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


Saprotu par ko tu runā, par M.Majoru, NMP apkaunotāju. Viņa dēļ NMP vadībai vajadzēja domāt kā atrunāties un skaidroties TV priekšā. Dēļ viena,,,,,,un tad vēl saka, vadība slikta, nē,padotie pensionāri,,, kuriem nav ,,,! Būtu ko aizstāvēt, smiekli nāk. Prom tādus!

Atbildēt

šī brīža p.i.

05.12.2017. 22:41

»

paraugs darba

Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere


domā, ka NMPD pieder viņai kā personīgais SIA, jo redziet savulai esot nesusi dokumentus lai šo iestādi reģistrētu.... nu vismaz tā viņā kādreiz dzērumā lielijās.....

Atbildēt

paraugs darba

05.12.2017. 21:49

»

nozares kolēğe

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt...


Ja piekritu, vina nebutu sliktakais variants, ir laba daktere!
Un varbut NMP vadibai vajadzetu tikt vala no daziem cilvekiem kuru uzvardi vairakkart mineti komentaros ,lai vairs neboja NMP godu.Palasiet komentarus, sapratisiet. Ir te dazi izcelti vairakkart un es piekritu 100% !

Atbildēt

domātājs

05.12.2017. 16:52

»

!!!!!!!

Piekrītu, pareizi teikts,lai labie dakteri paliek tur kur tas vairāk nepieciešams, bet papīrus, lai cilā tie kam jau pieredze uz to


...jā,nez cik dakteri jau ir vadījuši nozari un NMPD, kur tad ir aizvadījuši? :((((.....varbūt laiks uzticēt citas jomas profesionāļiem

Atbildēt

nozares kolēğe

04.12.2017. 20:18

Nepiekrītu cienījamas un gudras ārstes Dzintras Jakubaņecas apmelośanai. Daktere ir paraugs visiem, no kuras var ļoti daudz mācīties. Viņa savu darbu vienmēr ir veikusi kvalitatīvi, tai skaitā kolēğu apmācību. Ja viņa piekristu būt par NMPD vadītāju un viņai ļautu strādāt, varbūt arī NMPD izdotos atgūt savu labo slavu.

Atbildēt

??? Ja tev vēl interesē

02.12.2017. 14:23

»

???

Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati


Šie abi cilvēki, kā jau te komentāros forši minēts ir tie, kurus vajadzētu vienkārši ignorēt, jo jēga no viņiem nekāda. It sevišķi tas viens, kurš skaitās vīrietis.Gan jau iepazīsi un sapratīsi,ja nejauši nāksies saskarties.

Atbildēt

ko

30.11.2017. 23:39

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Nez kas tad vainas Binovskai" Nav jau obligāti jāzin algoritmi vai jāmāk špricēt kaulā. Viņa ir labs administrators, kas pārzin jomu jau vairāk kā 10gadus. Nav jau visi posteņi jāaizbāž ar diplomētiem ārstiem, tāpēc jau mediķu trūkst.

Atbildēt

???

28.11.2017. 22:20

»

Nesaki viss

Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu...


Vairaakumu uzvaardus atpaziistu, bet kas ir tas vecuks Majors - jurists:), pensionaars, seetnieks vai kas? Un kas ir Klusa? Ja kaads zin,tad apgaismojiet, bet nav obligaati.

Atbildēt

Nesaki viss

27.11.2017. 22:36

»

Sarmīte

Nu riktīgi stulbs un infantīls raksts, kuru autori tālu nav jāmeklē, kā piemēram: Baranovs,Dambe -kura ani pilnīgi uzmeta... un protams Binovska kura pašlaik ir patiešām vienīgā kura reāli alkst un kāro tikt par vadītāju NMPDienestā !!! Bet tur nu Jūs ministres kundze šaujiet pār strīpu, jo cilvēku ...


Šajā rakstiņā daudz kas labs un komentāros ir daudz pazīstamu uzvārdu par kuriem varētu teikt gan labu,gan sliktu.
Piemēram Baranovs-gudrs un spēcīgs dr., Dambe-norm.,Binovska-norm., Kluša- nav tik traki kā te komentē, Tīruma -supper sievišķis,ar savu īsto komentu un skatījumu, Majors-vecs večuks, bez progresa , Sokolovs-viennozīmīgi labs dr., Raimis-saprotošs un gudrs čalis, Robis-cīnītājs,supper. Un tā varētu saukt un saukt.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

27.11.2017. 19:14

Nākotnē nopirksiet abonementu uz ātro palīdzību un viss bumbās kā kārtīgā banku pārvaldītā zemes pleķī.
Tikai jautājums, ja valsts nebodrošina savu pilsoņu aizsardzību un labklājību, tad nodokļi nav jāmaksā, nekādi un ne pie kādiem apstākļiem.

Atbildēt

uris

27.11.2017. 13:47

Domāju būtu vērts arī apskatīt Binovskas izveidoto "savējo" struktūru dienestā, kur praktiski visos departamnetos/nodaļās ir ielikti savi cilvēki, lai kontrolētu situāciju.
Tajā pašā laikā Binovska nespēj uzņemties atbildību par lēmumiem, pilnīgi gļēva persona, kas uzmetīs jebkuru, lai tik pati tiktu sausa ārā no ūdens. Savulaik korporatīvā pasākumā Armands Binovsku bija "uzlicis" uz galda, lai nu kāds viņš bija, bet varēja atļauties arī tā izdarīt. Kā jau kārtīgam priekšniekam padotie bija jādr*ž.

Atbildēt

Man arī patīk humors

26.11.2017. 15:54

»

Man patīk veselīgs humors

Sen nebiju tā smējies


Es ar par To saucamo "Juristu" M.M pasmējos no sirds

Atbildēt

?!>Tas,kurš aizbrauca baudīt lietu

26.11.2017. 12:09

Uz Maltas salu vai Maltas pagastu? Baudīt lietu novembrī jau var abās Maltās!

Atbildēt

Man patīk veselīgs humors

26.11.2017. 11:49

Sen nebiju tā smējies!

Atbildēt

DarkDranzer

26.11.2017. 07:51

Raksts subjektīvs, vājais humors traucē lasīt. Nav žurnālistikas cienīgs.

Atbildēt

Tas kurš zina :D

25.11.2017. 19:15

Hmmm.. hmmmm... Kolēgas, jūs zināt, ka tieši izbraukuma brigādes un tie, kuri nekaunīgā kārtā ir pensionējušies ir vainīgi pie dienesta likstām?
Ne jau ministrija, ne jau dienesta vadība, bet tieši tie, kuri dara reālo darbu -paši vainīgi, ka jāpārstrādā jēga, paši vainīgi, ka kadri iet prom, paši, paši... Un riebīgie pensionāri negrib apmācīt jaunuļus ( lasīt ar ironiju un neapvainoties)
Un tad jautājums - nafig mums vispār direktoru vajag? Nevaronis mums neder Varonis nenāks, piķis par mazu.

Atbildēt

šoferis X

25.11.2017. 17:03

»

Jēziņ!!!

Jā,Fuu


Kas M.Majors bijušais jurists? Smiekli nāk, traki esiet, tas tak māk tik pīles pūst, nevainīgi smīnēt un visus citus vainot.Jo tālāk no viņa, jo labāk.

Atbildēt

LRC

25.11.2017. 15:46

Kosnareviča kungs,auu!Vai Jums ir joprojām silti sežas reg.centra vadītāja amatā aiz cien.Igolnieces kundzes muguras?Vot lielisks cilvēkam darbinš-Visu komandē vietniece,alga iet,vadītājs pat reti kad sveicina pat savus darbiniekus!


vnk viedoklis "no sāna".bet liekas,ka vadītājs jābūt etalons,ar kuru jālėpojas,bet tur...

Atbildēt

Visa patiesība kaut kad izlien

25.11.2017. 15:10

»

Dakterīte !?!

Labais


Dr., tu par ko saki, labais :), par bezsakarīgo runātāju, tenkvāceli M.Majoru, vai par Klusu? Zini, abi labie,to vien tik māk kā braukt ar muti- "Zvaigznes" :) Abi "labie" visās jomās!!!
Visos komentāros sava taisnība, labais:) Vismaz šeit atspoguļojas daudzu patiesā būšana, darbi un nedarbi!

Atbildēt

Dakterīte !?!

25.11.2017. 08:02

Labais :)

Atbildēt

Jēziņ!!!

24.11.2017. 23:18

»

"bijušais jurists, ka tik ne ar"

Fu! Brauc tik ar savu dampi uz Stradiņiem, Major


Jā,Fuu!!!
Pat šitais M.MAJORS pieminēts, viņam taču sen laiks pensijā!!! Viņš aizņem tik darba vietu, kurā sen jau būtu jābūt kādam citam, daudz perspektīvākam utt. cilvēkam.

Atbildēt

Visu cieņu Apiņa kungam -

24.11.2017. 22:18

»

Džuris

Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām


raksts patiešam ir par lietu un pat vairāk kā par lietu, jo tikko pēc raksta izlasīšanas ielūkojos MK mājaslapā un patiešām esmu šokā... Prasībās ir tikai VĒLAMA IZGLĪTĪBA MEDICĪNĀ !!!!!!! Kurp mūsu valsts dodas ??? Vai patiešām Latvijā vienu no operatīvajiem dienestiem varētu vadīt FINANSISTS, JURISTS vai piemēram EKONOMISTS...... ?????????????????????????

Atbildēt

Džuris

24.11.2017. 14:27

»

Jānis

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus


Apinis atkal nerunā par lietu... te rakstsīts ir par personu vadītprasmēm, ne par viņu specializācijas prasmēm... kārtējo reizi, ja jārunā par pienu, viņš runā par pārdevējām...

Atbildēt

OVC

24.11.2017. 13:52

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Jā, Kluša vienīgais ko māk, taisīt lielas acis un intrigas visur apkārt OVC! Intrigas tā ir viņas dzīve, laikam mājās viss ir slikti, nav vīrieša!

Atbildēt

Jānis

24.11.2017. 10:47

Kāpēc Pietiek.com atteicās publicēt atbildes rakstu? https://irir.lv/2017/11/24/atklata-atbilde-anonimajam-kas-nolej-dubliem-neatliekamas-medicinas-profesionalus

Atbildēt

bgv

23.11.2017. 21:08

Ui, kas tai bildē ar čašku noticis? Baigi sarkana, kā zālīti pārpīpelējusies...

Atbildēt

Dakteris Tereško

23.11.2017. 20:05

Pilnīgi piekrītu Dmitrijam! Man un Žanim načaļņiks arī piedāvāja būt par vadītājiem. Bet mēs abi, tomēr izvēlējāmies strādāt Maltā, jo administratīvais darbs nav priekš mums.

Atbildēt

Imants

23.11.2017. 19:50

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Pie manīm Rīgā 7.11. uz izsaukumu atbrauca divi mediconās darbinieki - jaunieši. Viņi strādāja rūpīgi, godīgi un precīzi, ievērojot visas iespējamās prasības tādā situācija. Vispirms mājās sniedza neatliekamo palīdzību, novērsa briesmas. Pa ceļam uz slimnīcu uzraudzīja un sekoja izjūtām un stāvoklim.

Paldies jauniešiem par godīgu attieksmi. Arī slimnīca izdarīja visu iespējamo un atgriezos mājās ar jūtamu uzlabojumu. Medicīnas personāls pie mums istrādā godam.

Žēl, ka 200 miljonus, liekas, sadalīja arī biznesam medicīnā, caurā bedrē, kur nekad nepietiks valsts naudas. Kaut cik būtu pielikuši pie algas šim rūpīgajam sastāvam, kuri kalpo savai tautai valsts iestādēs.

Atbildēt

pako

23.11.2017. 17:55

»

Tīruma

Sveika kolēge


Bingo! Tieši - kolorīti teikts! Un lai biedre Čakša....nu vismaz naktī pamurgo(pasapņo) ko labu izdarīt NMPD labā.....

Atbildēt

Perro

23.11.2017. 17:16

Dienests ir pārmaiņu priekšā. To apzināmies, ņemot vērā gan tendences darbaspēka tirgū, gan tuvākajos gados plānotās veselības aprūpes sistēmas izmaiņas. Taču tuvākā pārmaiņu aktualitāte ir dienesta direktora izvēle, par ko lems speciāli izveidota Valsts kancelejas komisija.

Šis laiks ir zināms pārbaudījums mums visiem – savām vērtībām, ideāliem, morālei, koleģialitātei un godaprātam. Mums katram ir savs viedoklis par to, kā dienestam veicies līdz šim, kāds ir mans paša ieguldījums kopējā lietā un kā veicies kolēģiem. Kādam šis laiks saistās ar gaidām un cerībām par stabilitāti un prognozējamību, savukārt citiem ir ļoti skaidrs redzējums, ko vajadzētu darīt tālāk.

Ir labi, ja mūsu vidū ir daudz tādu kolēģu, kuriem ir ne tikai viedoklis par esošo situāciju un citu kolēģu veikumu, bet arī kritisks izvērtējums savam devumam un skaidrs redzējums par tālāko dienesta attīstību. Ikvienam kolēģim, kurš izvēlēsies pieteikt savu kandidatūru direktora amatam, varam vēlēt izdošanos. Jo vairāk spēcīgu kandidātu startēs konkursā, jo konkursa komisijai lielākas iespējas izvēlēties profesionālāko vadītāju.

Aicinām darbiniekus izvērtēt savu iesaistīšanos publiskajās diskusijās, kurās dažkārt tiek pārkāpta tā trauslā robeža starp tiesībām paust savu viedokli un jau apzinātu, mērķtiecīgu citu kolēģu personības vai paveiktā nonicināšanu un necieņu. Šāds anonīms veids un izvēlētais formāts ir gļēvas un negodīgas cīņas instruments ar mērķi ietekmēt citu domas.

Jā, kritiskiem par savu un kopējo veikumu ir jābūt, ir jāprot novērtēt gan labo, gan arī to, kas nav izdevies. Taču ļoti svarīgs ir veids, kādā mēs to darām!
Mūsu viedokļi un redzējums var atšķirties. Taču jāpiekrīt Ojāram Vācietim, kurš teicis: “Ja es necienu savu pretinieku, tad es necienu savu cīņu”.

Atbildēt

HA-ha

23.11.2017. 16:32

Ko cepas- dienestā viss sakārtots, visi speci un galveno kļūdu ka avārijā cietušam neatzīmē mēle aplikta vai ne nepieļauj, būs dzīvotājs vai ne otā plānā, Dienesta politika- puse darbinieku sēd ofisā un par lielu samaksu kontrolē mēles aplikuma atzīmēšanu- kas strādā zina...

Atbildēt

a

23.11.2017. 15:28

Padomju laikos uz ātriem brauca divas personas, kuras, kā baumoja, bijušas sodītas un pat it kā atsēdējušas sodu ieslodzījumā par to, ka bija pieprasījušas kaut kādus prettiesiskus labumus pildot savus profesionālos pienākumus. Tagad- jo īpaši zināms viens figurants divreiz apzadzies, tikpat reizes pieķerts,tiesāts nav, bet ielikts ministrei par padomnieku! Pasakiet, ko lai par šito domā? Tā laikam kāda īpaša prasme, iemaņa vai speciāla kvalifikācija, lai varētu pretendēt uz kādiem administratīviem posteņiem? Tiem, kuriem tādas nav, jau laicīgi jāapdomā izredzes vinnēt konkursu , jo jums nav konkurētspējas, neesiet sasniedzis nepieciešamo "līmeni".

Atbildēt

Tas kurš zina :D

23.11.2017. 13:38

»

Tā, kas pensionējusies

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem...


Piekrītu Jūsu domai.
Bet dienestā vēsturiski cilvēkresurss ir bijis tāds diezgan nesvarīgs, aizies vieni atnāks cita "lielgabalu gaļa" .. Saplīsis Laif gan ir megaproblēma, bet darba gaitā nolietojies , saplīsis cilvēks - nieki vien, šito izmetīsim, aizvietosim ar kaut ko citu. Galvenais, lai vadībai pietiek naudas algām, pārējais ir diezgan mazsvarīgi.

Atbildēt

Tā, kas pensionējusies

23.11.2017. 13:28

Lasu un, teikšu godīgi, baisi paliek!Tie, kuri tiek pie naudas, gatavi rīkles kost pa labi un kreisi, zaudējot jebkādas goda jūtas, ja tādas jebkad bijušas. Truli un baigi!Vadība grūstās, melo un intrigo un visiem nospļauties par tiem duraciņiem ārsta palīgiem, kuripar mazām naudiņām uz saviem pleciem iznes visu iestādei uzticēto darba smagumu! Tieši tā - gan zvanu pieņēmēji, gan uz brigādēm braucošie! Un NMP mājaslapā variet paskatīties - par kādiem nožēlojamiem grašiem viņi strādā!!! Salīdziniet atalgojumus ar vadības atalgojumu. Realitātē no vadības 2/3 uz darbu pat varētu mierīgi nenākt - neviens i nemanītu, bet kas notiks, ja tie "aprobežotie" arsta palīgi neiznāks - to izjutīs visa Latvija! Un to es arī novēlu - beigt raustīties un beidzot sākt streikot, jo citādi pie varas esošie jūs vienkārši ignorēs! Bet Baranovam gan lieciet mieru - viņam ir gan zināšanas, gan intelekts. Bet tas laikam šajā rīkļu rāvēju barā ir lieka greznība...

Atbildēt

cccc

23.11.2017. 13:26

»

bbbb

Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā


Beidz tā jokot, viņš tak ir nopietni slims un šobrīd lieli arī šim kreņķi par izdevumiem lai apmaksātu šo rakstu.

Atbildēt

bbbb

23.11.2017. 10:04

»

aaaa

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas


Un kur tad Baranovu ? Tikai Čakšas vietā un jo ātrāk, jo labāk - tad būtu laime pilnībā !

Atbildēt

aaaa

23.11.2017. 08:05

,,Labākais,, vēl priekšā!Baranova vietā Kluša!Kas no medicīnas ne kukū!Vienīgi prot taisīt intrigas!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...