Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laiks parādīt Putinu un pārsteigt mugurkaulu.

13.05.2022. 20:29

Vecs ebrejs māca pasaulei.

Atbildēt

Bet zēniem, par muļķi maksā...

06.03.2022. 22:02

»

Arvids

Izlasot kārtējo Viltvārža sacerējumu ir tāda sajūta, ka būtu iekāpis suņa sūdā


Vai tiešām mūsu knābju cēlējam nav zināms, neviens nepačukst, ka tiklīdz radio, vai Tv izdzird viņa balsi, cilvēki izslēdz aparātus? Jebšu pats priecājās, ka ticis pie muldēšanas?

Atbildēt

Sve

05.03.2022. 15:37

»

vot

Plānprātiņ Egīliņ, negaidi ne mirkli, beidz savu demagoģisko tukšrunātību, paņem plinti un rādi reālu priekšzīmi...


Tev ar galviņu kaut kas, gribi Eiropā lai karš būtu, es nē nav ko līst kur nevajag.

Atbildēt

džons

04.03.2022. 17:40

zžiidčjekist smirrdosh vēmekļii

Atbildēt

millers

04.03.2022. 17:10

»

Kas sagaida eiropu šonakt

Pagājušajā naktī krievi sagrāba atomelektrostaciju kur spridzināja un labi ka nesabojàja pagaidām kādu bloku. Tad tu neteiktu ka esmu vel te. Daudzi spodrinās spalvas un kabinās ordeņus uz šī kara rēķina. SLAVA UKRAINAI...


google maps ir tāda vietne, kura rāda valdošos vējus visos kriev. reģ. tā tad, ja uzsper gaisā aes, tad kopš vakard. pūš uz kriev. pusi -plus tāl. austr.un to galu, ha-ha, paši sev taisa sūdus

Atbildēt

lūk piemērs

04.03.2022. 17:02

»

Kārtējais košerizstrādājums

Saplīsuša preža negadījums ar nezināmu izcelsmi, ar nesaprotamu izceļošanu, ar gandrīz nezināmu tautību, ar nezināmu pavalstniecību, ar nezināmu VDK virsnieka rangu, ar nezināmu ilumināta-masona-cionista rangu, ar nezināmu izglītību, ar nezināmu seksuālo orientāciju, ar negaidīti pēkšņu ierašanos Latvijā...


kādas medusmaizes ikdienas tiek pasniegtas krieviem.nevajadzēs ne piekto kolonu,ne ždanokas krievu savienību,nekā.Un šādi murgotāji cer ,ka vienīgi viņi paliks dzīvi pēc krievu iebrukuma un tiks brīnumainā kārtā iecelti saulītē pēc jaunās varas nostiprināšanās.Pārējiem,valsts prezidentu ieskaitot,būs beigas.Protams,ja komentāra autors ir garīgi slims,tad atvainojos.Saeimai jau sen bija jāpieņem likums,kas ļautu sodīt sādus ļaunprātīgus,valsti graujošus rakstītājus,ja vien viņi ir pieskaitāmi.

Atbildēt

IM

04.03.2022. 16:57

Mūsējie visi kā viens ir apsēsti ar Putina ļaunumu. Nu un tad iedomājieties, kaut vai uz mirkli, kāds Aplauziens viņus gaida ja patiesībā Putins tomēr izrādās ka ir labais. Turpmāk pat interesanti būs vērot kādi tik meli nāks ārā, no kādas tik informācijas tauta tiks atslēgta, kādas tik darbības netiks veiktas lai elitei nebūtu jāpiedzīvo lielais Aplauziens. Bet Patiesība uz Eiropu jau nāk, un nāks jo Putinam nekas cits neatliks kā laist to Eiropai virsū. Patiesība plosīs Eiropu, liks apsēstajiem saprast savu nolemtību apsēstībai un protams ka apsēstie centīsies atbrīvoties no nolemtības apsēstībai.

Atbildēt

Arvids

04.03.2022. 16:47

Izlasot kārtējo Viltvārža sacerējumu ir tāda sajūta, ka būtu iekāpis suņa sūdā.

Atbildēt

Citāts

04.03.2022. 16:44

Tā vietā, lai domātu, kā, piemēram, apejot formālu kara stāvokli ar Krieviju, tomēr sniegtu reālu militāru palīdzību Ukrainai, valdošo partiju politiķi, jo īpaši JKP, ierastajā stilā nodarbojas ar populistisku PR. Aicina graut pieminekļus, riskējot ar smagu sabiedrības konfrontāciju, domā, kā pārdēvēt ielas, piešķirt un atņemt pilsonību, dāvā un atņem valsts apbalvojumus.

Tauta no Valsts prezidenta gaida ārkārtas apstākļiem cienīgu uzrunu? Aizmirstiet! Tā vietā tā saņem viņa pārziņā esošā Ordeņa kapitula aktivitātes – Viestura ordeņa piešķiršanu Zelenskim (kurš pie labākās gribas Kijivas bunkurā to nevar saņemt) vai Triju Zvaigžņu ordeņa atņemšanu vienam no retajiem Krievijas lieluzņēmējiem, kurš atļāvies iebilst Putina karam Ukrainā, Pjotram Avenam. Ir dažādi veidi, kā palīdzēt tiem, kuri cīnās par savu un mūsu brīvību. Ir drosme, un ir liekulība, lieloties ar izteikumiem vai lēmumiem, kurus pieņemot riska nekāda.

Atbildēt

Jūs pat neesat cienīgi...

04.03.2022. 16:30

»

Pļava

Visi zin, nākamā būs Baltija. Pat Kijevas mērs Kļičko spēj ziņot par patieso stāvokli, mūsu eksperti tikai lej ūdeni un pirmā persona vispār neko, atkal varam nežēlīgi satraukties un ziņas meklēt paši, kas dezinformācija, kas patiesība, pie mums šķiet to nezin neviens, tātad, ja kas notiks - tas būs...


Pašu mājas kangari(5kolonna), ir daudz bīstamāki.par ārējo apdraudējumu! Nu paklausieties, ko sludina 3 vīri silē, ko sludina zēmaņu pasakas teicēji, brīvības runātāji, pudiķi, krapānes, šleseri, jurčas, rublovski, krištopāni un pārējie spīdekļi, tad krieviski runājošo sacītais, nav pat uzmanības vērts! Ja vēl paklausās mūsu "gaišo, radošo" murgus, tad krieviem pat tanki nav vajadzīgi, lai brauktu ciemos uz palikšanu!!!

Atbildēt

IM

04.03.2022. 16:21

»

pensionare

Bet es to nezināju! Paldies ka apskaidrojāt! Tā kā esmu baltkrieviete, varbūt mainīt dzīves vietu? Vai vienkārši to izdarīt


Jūs pārbaudiet sevi uz apsēstību.
Ja pieturēties pie domas ka "Krievija tomēr visā visumā ir normāla valsts kā visas citas" Jūs nevarat noturēties ilgāk par 1 min., tas ir ja mazāk kā minūtes laikā Jūs nonākat pie domas ka Krievija ir visu ļaunumu ļaunums tad ieteiktu vispirms meklēt palīdzību pie psihologa. Tad Jūs esat apsēsta ar tādu ļaunuma paveidu kā "ļaunums uz Krieviju". Tā ir apsēstība ar kaut ko, vai uz kaut ko. Uz momentu tai var būt saasinājums.

Atbildēt

Pahans, no lumpeņiem...

04.03.2022. 16:13

»

Taisna Tiesa

Putins ir ANTIKRISTS un viņš ir jānovāc! Tikai tad cilvēki, varēs būt brīvi


Kad tiks iznīcināta ļaunuma impērija, tikai tad varbūt kas mainīsies. Viena uts, ir tikai redzamā daļa...

Atbildēt

Kas sagaida eiropu šonakt

04.03.2022. 15:47

Pagājušajā naktī krievi sagrāba atomelektrostaciju kur spridzināja un labi ka nesabojàja pagaidām kādu bloku. Tad tu neteiktu ka esmu vel te. Daudzi spodrinās spalvas un kabinās ordeņus uz šī kara rēķina. SLAVA UKRAINAI🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Atbildēt

Valstsgribim

04.03.2022. 15:28

ej na h*j!

Atbildēt

Pļava

04.03.2022. 15:25

Visi zin, nākamā būs Baltija. Pat Kijevas mērs Kļičko spēj ziņot par patieso stāvokli, mūsu eksperti tikai lej ūdeni un pirmā persona vispār neko, atkal varam nežēlīgi satraukties un ziņas meklēt paši, kas dezinformācija, kas patiesība, pie mums šķiet to nezin neviens, tātad, ja kas notiks - tas būs negaidīti un sāksies neiedomājams haoss, kas tikai pastiprinās postažu.

Atbildēt

pensionare

04.03.2022. 15:24

»

IM

Krievija ir liela normāla valsts, viens no pasaules ģeopolitiskajiem centriem. Krievija ir Patiesības valsts tikai par tik, par cik ES ir Meļu Savienība, Krievija ir Gudrā zeme par tik, par cik Latvija ir Muļķu zeme


Bet es to nezināju! Paldies ka apskaidrojāt! Tā kā esmu baltkrieviete, varbūt mainīt dzīves vietu? Vai vienkārši to izdarīt?

Atbildēt

beta

04.03.2022. 15:12

Un vēl. Ir jāziņo policijai pr visiem naida kurinātājiem pret krieviem kā tautu, man laiks ir, panazām sekoju līdzi un informēju. Tas ir svarīgi.

Atbildēt

Ziedonis

04.03.2022. 15:02

Balta pūka atlido pa vējiem ,Te nu dīgt un iesakņoties sāk …

Atbildēt

Vērotājs

04.03.2022. 14:26

Kaut kā nedzirdēju, ka kāds būtu briemīgi uztraucies un protestējis vai ieviesis sankcijas, kad bombardēja Dienvidslāviju, Iraku un vēl citas valstis. Ar ko viens militārs uzbrukums atšķiras no cita-saprast nevaru. Ja bombaredējam pilsētu demokrātisko vērtību vārdā un no parezajām lidmašīnām, tad viss kārtībā?

Atbildēt

Putins ir kabalistu

04.03.2022. 14:02

»

Taisna Tiesa

Putins ir ANTIKRISTS un viņš ir jānovāc! Tikai tad cilvēki, varēs būt brīvi


sabiedrotais. Arī Zeļenskis. Kad beidzas kārtējās sarunas starp Ukrainas un Krievijas pārstāvjiem, visi smaida un spiež cits citam roku. Cionistu atmosfēra.

Atbildēt

Kārtējais košerizstrādājums

04.03.2022. 13:09

Saplīsuša preža negadījums ar nezināmu izcelsmi, ar nesaprotamu izceļošanu, ar gandrīz nezināmu tautību, ar nezināmu pavalstniecību, ar nezināmu VDK virsnieka rangu, ar nezināmu ilumināta-masona-cionista rangu, ar nezināmu izglītību, ar nezināmu seksuālo orientāciju, ar negaidīti pēkšņu ierašanos Latvijā, ar nezināmu uzdevumu šeit Latvijā, ar ezināmām valodu zināšanām, ar nesaprotamu latviešu valodu, ar neskaidru dikciju, ar itkā murgainām idejām, utt. Statistika tomēr ir laba lieta - domāju ka te "nezināmo" PIETIEK lai nebūtu nekādu šaubu kas šis izstrādājums patiesībā ir.

Atbildēt

IM

04.03.2022. 12:48

»

es

nevienu nespēju aizsūtīt, es varu tikai "pasūtīt


Nav skaidrs kas ir Tavs ienaidnieks, Meli vai Patiesība.

Atbildēt

IM

04.03.2022. 12:47

»

Amigo

Vai tad Krievija būtu tā "patiesības un laimes zeme


Krievija ir liela normāla valsts, viens no pasaules ģeopolitiskajiem centriem. Krievija ir Patiesības valsts tikai par tik, par cik ES ir Meļu Savienība, Krievija ir Gudrā zeme par tik, par cik Latvija ir Muļķu zeme.

Atbildēt

es

04.03.2022. 12:30

»

IM

Neviens te neko nevienam neliedz, tas taču pats par sevi sen saprotams. Kāda jēga bija to atgādināt...


nevienu nespēju aizsūtīt, es varu tikai "pasūtīt".
Un netaisos nekur bēgt, ja naidnieks nāks pa durvīm, dabūs ar pannu pa galvu. Man nav ko zaudēt.

Atbildēt

Taisna Tiesa

04.03.2022. 12:18

Putins ir ANTIKRISTS un viņš ir jānovāc! Tikai tad cilvēki, varēs būt brīvi

Atbildēt

IM

04.03.2022. 11:39

»

bet

sen jau neviens neliedz doties uz vienīgās "patiesības" zemi


Neviens te neko nevienam neliedz, tas taču pats par sevi sen saprotams. Kāda jēga bija to atgādināt.
Ja tie bija tavi meli tavs "feiks", ar patieso domu aizsūtīt, tad kā tu to izdarīsi? Tu taču esi pret karu, pret spēka lietošanu. Bez spēka lietošanas taču nevienu nekur nevar aizsūtīt.
Tev gan iesaku uzmanīties ar "feiku" laišanu. No Ukrainas piemēram drīz vien tādi "feikotāji" pa galvu pa kaklu izmantos iespēju brīvi pārvietoties projām.

Atbildēt

!

04.03.2022. 11:36

»

domājiet paši

Esmu izbrīnīts, neviens, ne paši, ne bērni, to Vid muitnieki miljonāri nedodas uz Ukrainu. Savas villas Portugālē ,gan uztur pie dzīvības


Na partijnieki ar vienotību pediņiem arī nav vēl Ukrainā, un nav dzirdēts ka gatavojas izbraukt no LV.

Atbildēt

Samānijās

04.03.2022. 11:33

Par iestāšanos ES Tauta nobalsoja, jo bija solīts, ka pensijas un algas, bērnu pabalsti, būs kā Vācijā, Anglijā.

Atbildēt

domājiet paši

04.03.2022. 11:02

Esmu izbrīnīts, neviens, ne paši, ne bērni, to Vid muitnieki miljonāri nedodas uz Ukrainu. Savas villas Portugālē ,gan uztur pie dzīvības.

Atbildēt

Dans

04.03.2022. 10:40

»

IM

Kas tad te, Melu Savienības Muļķu zemē var vēl kaut ko komentēt...


Melu impērijas gals ir tuvu! Priecājos, ja mani mazbērni dzīvos bez šīs te kroplīgās, melīgās, trīskosīgās iekārtas kuru kretīniskie amerikāņi sauc par demokrātiju. Ja kādam ir citas domas tad lai iepazīstas ar vēsturisko amerikāņu demokrātijas ieviešanu Irākā, Somālijā, Dienvidslāvijā, Afganistānā! Forši vai ne! Visi tur tagad dzīvo šokolādē! Būtu jau jautri, ja nebūtu tik pretīgi! Iznīcinātas, izlaupītas valstis, simtiem tūkstošu nogalinātu cilvēku! Tā ir demokrātijas ieviešana pasaulē...,amerika, kopā ar saviem vasaļiem Eirofašistiem ir nolādēta Melu impērija

Atbildēt

Kāda patiesība?

04.03.2022. 10:29

»

IM

Kas tad te, Melu Savienības Muļķu zemē var vēl kaut ko komentēt...


Krievijieši vienmēr ir melojuši. Jau tad, kad Ulmanim solīja palikt savā vietā, "kad ienācis draudzīgas valsts karaspēks", vai vismaz ļaut viņam emigrēt uz Šveici, bet patiesībā aizvedot uz Krieviju un nomaitājot. Melot un izrēķināties ar patiesības teicējiem ir viņu patiesā "morāle".

Atbildēt

kas nu ko kūda mēs zinām gadsimtus

04.03.2022. 10:27

»

Patiesais

Ja turpināšies Ukrainas kūdīšana no Eiropas puses, tad būs atomkarš? Beidzot ir jāpaliek nopietniem, un meklēt pareizu izeju no šīs gtlobālas situācijas


un nav cerību, ka tas beigsies...GLUPIEM MAKARONIEM GLUPO MAKARONU ALGA. KATRS PIE SAVĀM NELAIMĒM VAINĪGS PATS.

Atbildēt

jāuzņem ir

04.03.2022. 10:24

bet nebūs jau ko uzņemt... ja visās valstīs sēž idioti, seks problēmu, virzas, grētu, SĀLSŪDENS...'zinātnieki'... PALĪDZIET KĀDS, nogaliniet mūsu draugu puķinu, vieim bikses pilnas. GAISA TELPU URKAINA PRASA SLĒGT...............................VAI KAUNS NAV NU NEMAZ???????????????????????????

Atbildēt

kaķa smiekli

04.03.2022. 10:09

»

KKK

Tūlīt žīdelis pacels sev un savai soskai aldziņu dubultā vēlreiz. Pokui uz visiem citiem. Un par Ukrainu ir tā, ka tā ir pasaules viskorumpētāko valstu desmitniekā un viņu banģugāni slaveni visā Eiropā un ne tikai


Nerunā muļķības, klausi Levitu ))
Ja viņš saka ka tur ir sekmīga Ukrainas attīstībA un vitāla demokrātija, tād tā arī ir.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...