Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

16.08.2021. 09:39

lielisks raksts priekš latvietīšu muļķīšiem.

Atbildēt

antons mikoss

01.08.2021. 15:49

Aitu gans, atvēris aploku un ielaidis vilkus pie aitām, kliedz- viki aitās.
Kremļa kurmis kremļa kurmja dēls E. Levits piesaistīja ~ 300 000 okupantu militārpersonas Latvijai nu tēlo ganiņu, kurš brēc par valodu lietošanu. Arī palīgi ronas. Sacer odas par skaisto saucienu- vilki aitās.
Pretīgi!

Atbildēt

tautas paruna

01.08.2021. 12:53

Strādāt negribas nemaz, laikam dzejdare būšu!

Atbildēt

Es

01.08.2021. 08:49

»

:):):):):):)

Es gan par "normāliem cilvēkiem" neuzskatu tādus, kuriem "ir dzīve" bez garīgām vērtībām, bet tikai ar desu vēderā. Un, diemžēl, fakts, ka garīgā lauka kopējiem nepieciešama dotācija, nozīmē tikai to, ka sabiedrībā dominē mazintelektuāli un dzīvnieciski prasti "normālie cilvēki...


Tas nozīmē to, ka cilvēki "ar garīgo vērtību" bagāžu tomēr neizpērk pat salīdzinoši nelielās mākslas, daiļļiteratūras grāmatu tirāžas, neiegulda naudu mākslas priekšmetu (gleznu u.c.) kolekcijās, jo tiem šādas liekas naudas nav. Toties ir iespēja internetā bez maksas uzrakstīt, cik viņi paši sevi augstu vērtē. :) Īsts garīgo vērtību cienītājs nenolaidīsies līdz tādam snobismam kā tu, to dara tikai iznireļi, kas cenšas tēlot to, kas tie nav. Ko tad vērta ir garīgo vērtību akumulēšana, ja tās no indivīda tā arī neizveido neko labāku par smīkņājošu un citus šķirojošu snobu? Ārkārtīgi sekli un lēti tas ir.

Atbildēt

Arī dzejdaris

31.07.2021. 18:54

Atkal trīcēja Pils logu rūtis, kad dižPrezidents Levits nopirdās!

Atbildēt

uzjautrinoši

31.07.2021. 17:59

»

Langas dzeja

Jau sen ir Vērtība.Un būs


Kas tev to samuldēja, pati dzejdare?

Atbildēt

404

31.07.2021. 17:43

»

Vissvētākais Vazelīns

Krievu diversanti iekļuva Latvijas teritorijā un nollaupīja Ulmaņa dēlu un izveda uz Krieviju...


Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums!!!) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

labi un pārliecinoši

31.07.2021. 17:34

ka Latvijas lielākais kretīns ir Levits

Atbildēt

Svētais Vazelīns

31.07.2021. 16:05

»

Vissvētākais Vazelīns

Krievu diversanti iekļuva Latvijas teritorijā un nollaupīja Ulmaņa dēlu un izveda uz Krieviju...


Neraksti glupības. Tu tagad centies no kotletes izstāstīt kā dzīvoja un nomira cūka. Bet tās ir tikai tavas fantāzijas, ne fakti.

Atbildēt

Langas dzeja

31.07.2021. 12:51

»

htr

ne jau langas dzeja būs tā garīgā vērtība


Jau sen ir Vērtība.Un būs.

Atbildēt

Vissvētākais Vazelīns

31.07.2021. 12:02

»

Svētais Vazelīns

Tavs Ulmanis - mīzējs, kas pakļāvās draudiem. Tagadējie neko nav labāki


Krievu diversanti iekļuva Latvijas teritorijā un nollaupīja Ulmaņa dēlu un izveda uz Krieviju..,

Neaizmirsīsim faktus. Tajā laikā tika izvizītas personību diktatūras visās valstīs. Cionisti izmantoja nacionālismu, lai sakūdītu tautas. Necionālisms, kā zināms izauga no darba klases, veidojot kapitālismu, savukārt uz nacionālisma un darba klases kapitālisma priekšnoteikumiem radās nacionālas valsts. Nācijvalstis. Latviešiem latviešu valsts utt.

Lai iznīcinātu un novājinātu nācijvalstis, tās izzogot, šodien cionisti piemēro migrācijas viļņus no Āfrikas un citādi, tostarp pieļāva Baltijas okupāciju pēc 2. PK.

Sagraujot PSRS, cionisti ar migrāciju sagrauj un izīcina visas ES un citas valstis. Tās vispirms veidojot par valstsnācijām - levitaprāt visīstenākais latvietis ir āfrikānis, kas nolicis latv val valodas eksāmenu, nobulderē atbildes uz jautājumiem un saņem pilsoņa pasi.


Šodien nav aktuāli DDD jautājumi, jo mūziku pasūta tie, kas maksā. Tā ir Pasaules Banka.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

31.07.2021. 10:49

»

htr

ne jau langas dzeja būs tā garīgā vērtība


Neticu, ka tu būtu jebko no viņas darbiem lasījis, mazais perdeli.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

30.07.2021. 20:00

»

Arvids

Vai tiešām šajā valstī vēl ir sastopams kāds, kurš bez attiecīgas samaksas fano par šo nīkulīgo, badīgo un mūžam neskūto vīreli


Žēl, bet vienīgais prezidents, īsts Latvijas patriots,bija Kārlis Ulmanis!!! Nākamie visi ir vairāk, vai mazāk savtīgi nīkuļi, kuri pat no sirds nav spējīgi tautu uzrunāt!

Atbildēt

tjotka

30.07.2021. 15:52

Puiši,vai tad lepnuma nedēļai nemaz nav jāgatavojas?Parīt taču sākas.Sviniet ar lepnumu!Netērējiet laiku bezmērķīgi rejot!

Atbildēt

Derdz

30.07.2021. 15:52

Uz papīra viss ir skaisti

Atbildēt

Nez vai šīm ķotkām augšminētā korķa pakaļgala bučošana atmaksājas arī naudas izteiksmē?

30.07.2021. 15:03

»

poēts

Lai kā visādas le gallas, zālītes un langas apjūsmotu korķi, tas vienalga bija, ir un būs tikai korķis kāda cauruma aizbāšanai ... Nez vai šīm ķotkām augšminētā korķa pakaļgala bučošana atmaksājas arī naudas izteiksmē


Visticamāk, ka ne jau nu altruistiski orientēta taml. lojālpatrEJotiska izpildīšanās - šajā pašreizējā "valstī" primārā rietumdeŗmokrātijas pamatvērtība tak esot "brīvā tirgus attiecības", saproties, priekš visa / visiem un pa pilnu perimetru.

Atbildēt

Nevajag maldināt sevi un citus

30.07.2021. 14:51

»

:):):):):):)

Tieši tas jau IR nenormāli, ka nacionālā valstī 40% nepiedar valstsnācijai. Ja šie 40% šeit grib dzīvot, viņiem JĀSPĒJ komunicēt valsts valodā, un nekāda krievu valoda publiskajā saziņā NAV nepieciešama. Ja viņi to negrib - tad automātiski pieskaitāmi pie Latvijas kā nacionālas valsts pretiniekiem...


Tieši tie tie 40% okupantu pieder kādai valstsnācijai, latviešu tautai krievu okupanti nekad nepiederēs, kaut trīsreiz iemācīsies valodu. Bet Latvijas pilsonību tiem nepieļauj iegūt Satversme un ierašanās patiesā vēsture. Patreizējā Satversme nav uzskatāma par leģitīmu, jo pārlabota bija no neleģitīmas okupācijas varas komunistu puses.

Atbildēt

poēts

30.07.2021. 14:03

Lai kā visādas le gallas, zālītes un langas apjūsmotu korķi, tas vienalga bija, ir un būs tikai korķis kāda cauruma aizbāšanai ... Nez vai šīm ķotkām augšminētā korķa pakaļgala bučošana atmaksājas arī naudas izteiksmē?

Atbildēt

:):):):):):)

30.07.2021. 12:35

»

grēta

nevienu. jo normāliem cilvēkiem ir dzīve, nevis pseido kultūras strāvojumi. atradušies, garīgās pasaules kopēji. bez valsts dotācijas nekā - ja naudu valsts nedod, tad visa kultūra paliek personiskajā internetbankā


Es gan par "normāliem cilvēkiem" neuzskatu tādus, kuriem "ir dzīve" bez garīgām vērtībām, bet tikai ar desu vēderā. Un, diemžēl, fakts, ka garīgā lauka kopējiem nepieciešama dotācija, nozīmē tikai to, ka sabiedrībā dominē mazintelektuāli un dzīvnieciski prasti "normālie cilvēki".

Atbildēt

:):):):):):)

30.07.2021. 12:29

»

Lasītājs

Par lielveikaliem vēl tā--- ar tām valodām, bet visādas izkārtnes ar angļu valodā nosauktajiem krodziņiem un Latvijas firmām, gan vajadzētu aizliekt. Te nav ASV vai Britānija, bet LATVIJA...


Tieši tas jau IR nenormāli, ka nacionālā valstī 40% nepiedar valstsnācijai. Ja šie 40% šeit grib dzīvot, viņiem JĀSPĒJ komunicēt valsts valodā, un nekāda krievu valoda publiskajā saziņā NAV nepieciešama. Ja viņi to negrib - tad automātiski pieskaitāmi pie Latvijas kā nacionālas valsts pretiniekiem!

Atbildēt

Pasaule nemainās

30.07.2021. 12:13

»

Kārlis Skalbe

Es biju tur, kur dzimtenē...


Pasaulē mantkārība, alkatība, stulbums, bezatbildība cilvēkos sēž kā vīruss gadu tūkstošos, kad pirms vairākiem tūkstoš gadiem beidzās komunisms. Šis, otra cilvēka nagu maucēju vīruss uzpeld un samazinās un atkal uzpeld, tikai jau ar jaunu paveidu. Dzejdari dzied un dzied, bet tas neietekmē šos nagu maucējus - kā alkatīgie tiek pie naudas, varas un mantas - kļūst "gudrāki" par visu pasauli un paliek neārstējami slimi.

Atbildēt

zinesk

30.07.2021. 11:37

»

tik.tokos

jau gudro nav, tur jau tā publika


tikai nevajag katru plānā galdiņa urbēju/dzejnieku saukt par gudru un viedu. tur pārsvarā viņi viens otram kompotu maisa.

Atbildēt

Dzejdare

30.07.2021. 11:20

Tā, kas "darina" dzeju.
Valstsgribis, tas, kas grib valsti.
Abi labi, kaķa lielumā.

Atbildēt

Atis Priedītis

30.07.2021. 09:43

»

Es

Šobrīd meklēju cilvēku, kam vienkārši atdot kādas 30 dzejas grāmatiņas (talantīgu latviešu dzejnieku dzejoļu krājumus). Nevienam īsti nevajag


Bet varbūt tieši dzejnieki to izdarīs. Tikai šos dzejoļus cilvēki vēl nav atraduši un līdz ar to nav arī izlasījuši.

Atbildēt

Kārlis Skalbe

30.07.2021. 09:34

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož.
Tur blusas zirga lielumā
Un sīvi stilbos kož.

Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Tur zirgi kaķa lielumā
Un trūkums vidu jož.

Es biju atkal dzimtenē-
Par Dievu smejas cits,
Stāv nepušķoti altari,
Bet ir jau vēl, kam tic.

Tiek pielūgts grasis sarkanais,
Vēl vecā godā vīns.
Ko meklē skats tavs vientuļais?
Par visu citu - smīns.

1927.

Atbildēt

Es

30.07.2021. 09:20

»

kukū

dzejniekiem vajadzētu pastrādāt 23h biešu vagā vai slimnīcā - tad viņi beigtu tēlot nācijas glābējus. neko jūs neglābjat, parazīti


Šobrīd meklēju cilvēku, kam vienkārši atdot kādas 30 dzejas grāmatiņas (talantīgu latviešu dzejnieku dzejoļu krājumus). Nevienam īsti nevajag.

Varbūt atdot Langei, ja nu pielīp kaut kas no talanta?

Atbildēt

un vēl

30.07.2021. 09:20

»

?

vējonis, bērziņš zatlers...patika


Mēs esam stipri, mēs esam vareni...
Levits jau gribēja būt labs, gan pret nabadzīgajiem, gan pret turīgajiem. Bet tie, kas ko zin no matemātikas, saprot, ka tas nav iespējams. Ja tu vieniem gribi ko iedot, tad citiem ir jāatņem.
Tāpēc daudziem nepatika inaugurācija...

Atbildēt

Es

30.07.2021. 09:15

Kārtējais plaģiāts.

Kārlim Skalbem un citiem vēsturiskiem personāžiem būtu jāliek mieru. Sevišķi tāpēc, ka neviens nevar pavaicāt Skalbem viņa domas.

Vienīgais, ko te aiz matiem klāt var pievilkt, ir valstsgribis. Vēlams izvilkt no amata.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

30.07.2021. 09:06

Manuprāt, dzejdare Langa rakstā smalki, Ēzopa valodā, informē lasītājus par prezidenta pakaļdarinājuma reāli un praktiski paveikto, kas joprojām paliek liels noslēpums.

Pie viena, arī pareklamējot: Šovasar Valtera Dakšas izdevniecībā iznācis dzejdaru Raimonda Ķirķa un Laura Veipa sacerējums “Levitācijas”.

Atbildēt

tik.tokos

30.07.2021. 08:53

jau gudro nav, tur jau tā publika.
Gudrajiem pavērusies zinātnes, kultūras pasaule, sētnieki klačojas.
Gudro procents pārāk mazs, Baltkrievijas variants. Pat augstskolās ar sētnieka līmeni, skumji. Neko sliktu pat sētniekiem, pat cienu, bet katram sava vieta un nerunāt, ko nejēdz.

Atbildēt

Žulis

30.07.2021. 08:40

Prezidents ir „publicējis rosinājumu” Ministru kabinetam. Prezidents ir „nosūtījis vēstuli ar virkni būtisku iniciatīvu” Ministru kabinetam. Parlamenta sesijas noslēgumā prezidents ir pievērsis deputātu uzmanību valodas jautājumam. Nu un??! KĀDS IR SAUSAIS ATLIKUMS TAM VISAM?
Un raksta beigās autore secina ka „cīņa par saturu (nacionālo kultūru) turpināsies un diez vai jelkad izbeigsies”. Apžēliņ, kāda cīņa? Ar ko te kāds cīnās 30 gadus pēc formālās neatkarības atgūšanas? Pilna Saeima ar kosmopolītiem, viltus nacionāļiem, pašlabuma meklētājiem un atklātiem mūsu valstiskuma ienaidniekiem. Vai te kaut ko var izcīnīt uzrakstot dažas vēstulītes? Un vai tādu vēstulīšu rakstīšanu vispār var saukt par cīņu? Vai tiešām tauta stāvēja uz barikādēm, lai vēl pēc 30 gadiem Latvijā būtu jācīnās ar SAVU IEVĒLĒTO VALDĪBU par tādām elementārām, pašsaprotamām lietām kā cilvēka cienīga medicīnas aprūpe, normāla izglītība un nacionālā kultūra?

Atbildēt

Atis Priedītis

30.07.2021. 07:07

Šo Levits pateica jau 2018.gadā tikai nekas no tā izdarīts netika. VDK vajāšanu upuru vienīgā iespēja kaut kā sevi reabilitēt, ir iespēja publicēt savas atmiņas par vajāšanām. Oficiālā līmenī nekāda "Vēsturiskās patiesības" noskaidrošana nenotiek. Savukārt portālos pār VDK upuru galvām gāžas agresīvi komentāri un draudi. Es tomēr uzdrošinājos visu publiskot savā grāmatā "Kristaps - slepenie protokoli". Pievienoju saiti uz Levita interviju.
https://jauns.lv/raksts/zinas/277062-levits-par-cekas-maisiem-ir-janoskaidro-patiesiba-tu-nevari-dzivot-ar-meliem

Atbildēt

ha, ha

30.07.2021. 07:06

»

Naids nāk no kapeiku laboratorijas

Var rakstīt aplamus komentārus, bet kad lamājas, tas jau ož pēc kapeiku laboratorijas...


kancelejā kaut kas esot iefiltrējies! bērnu dārzs. tikai aprobežotā inteliģence spēj tā spriest.

Atbildēt

FKK

30.07.2021. 06:10

"Raugoties objektīvi, ārpus personīgām simpātijām vai antipātijām, neviens līdzšinējais prezidents valodas politikā nav darījis tik daudz kā Egils Levits." - Liāna Langa

Lūdzu studijā sauso atlikumu Levita izdarītajam, Langas kundze! Publika aizurējusi elpu gaida.Atbildēt

Latvieši izcīnīja latviešu valodas tiesības

30.07.2021. 04:28

»

Komunistu paranoja - deokupācija

Vistiešākais sakars, ja ir smadzenes...


Latvijas teritorijā. Tas nostiprināts Satversmes preambulā. Nu un ? Tam nav nekāda spēka!

Latvieši izcīnīja ar ieročiem rokās latviešu valodas tiesības pret krieviem un vāciešiem, bet šodien no NATO un Pasaules Bankas politiskās norādes saņem angļu valodā no Pasaules Bankas naudas aizdevējiem ar tulkojumu latviešu valodā.


Aiz naudas aizdevējiem stāv sveša cionistu politika - skaldi un valdi ekonomikā, politikā utt.

Latvijas robežas, parakstot Brestas līgumu, ebrejs Ļ. Trockis uzrādīja ASV prezidenta V. Vilsona iezīmētas ģeogrāfiskajā kartē. Nu un?

Ccionisti tālredzīgi koriģēja un turpina E. Levita darbībām koriģēt LR Satversmi un likumus. LR Satversmē nav teksta, kāds ir ASV konstitūcijā, ka latviešiem savas valsts un savas valodas nosargāšanai ir tiesības pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem sacelties ar ieročiem rokās.

Ar to ir iespējamas korekcijas par divvalodību, pat valsts nozagšanu ar starptautiskās organizētās slependienestu organizācijas starpniecību ar saviem naudas līdzekļiem ofšoros, piekukuļojot valsts amatpersonas, tostarp caur lieliem oficiāliem valsts amatu atalgojumiem. Llikumi paredz, ka divvalodību var ieviest, mainot LR Satversmi, ja attiecīgi LR Saeimas deputāti nobalso un groza Satversmes tekstu kādas nepārvaramas varas apstākļos.

Atbildēt

Haralds Kalns

29.07.2021. 23:47

Cienītā dzejdare!Vai pārcilvēcīgās pūles, cīņā par valsts valodu,bija nepieciešams akceptēt Vatikānā,jeb tur viņš saņēma norādījumus par genocīdu pret tautu,kā arī indulgenci jebkuram likumu un tiesību pārkāpumam,kādi patreiz notiek Latvijā!? Vispār nav smuki glaimot un lišķēt,t.i. nepelnīti slavēt un lielīt!

Atbildēt

Naids nāk no kapeiku laboratorijas

29.07.2021. 23:14

Var rakstīt aplamus komentārus, bet kad lamājas, tas jau ož pēc kapeiku laboratorijas.

Šis raksts ir godīgs, pareizs. Prezidentu var un vajag kritizēt godīgi, motivēti un jēdzīgi. Lāstu birums, kas nāk komentāros, ir šausminoši, kā no kapeiku laboratorijas, no bilingvālās skolas, no smirdīgās zonas, no hibrīdkara pažobeles.

Ir viens liels BET. Prezidenta prestižu grauj tā pati prezidenta kancelejas nomenklatūra, kas gatavo viņam juridiska rakstura dokumentus un kuri neiztur kritiku. Šāda rīcība prezidentu padara par upuri organizētās noziedzības sistēmā, viņu tajā ievelk netīši, pastarpināti.
Būtu nopietni jāpaskatās vai tajā "kancelejā" nav/ ir iefiltrējušies kapeiku centra zirnekļi, kas prezidentam taisa sū ... us, jo no prezidenta parakstītajiem atsevišķiem dokumentiem liekas, ka prezidents - jurists un raksta aplamības (ne jau prezidents gatavo dokumentus un var izprast to patieso, latvisko likumu jēgu).

Mans viedoklis - mūsu prezidentu apskādē "kapeiku laboratorijas centrs" vai psihiski slimi cilvēciņi.

Man daudz kas nepatīk no prezidenta žargoniem, leksikas, no "valstspilsētas" utt. (visas pilsētas ir valsts!), man nepatīk viņa "valstsgribas" trūkums, bet man nav tiesību lamāties, apsaukāties, zaimot prezidentu. To dara Latvijas kaitnieki un slimā sabiedrības daļa.

Atbildēt

Vistiešākais bezsakars

29.07.2021. 22:10

»

Komunistu paranoja - deokupācija

Vistiešākais sakars, ja ir smadzenes...


Jo tev nav smadzenes.

Atbildēt

beidz smirdēt

29.07.2021. 22:08

»

beidz ņirgt

EKTD. Ar visiem saviem drugiem


ar visiem saviem skapja partneriem. DKTE.

Atbildēt

Vācēja

29.07.2021. 20:38

Cītīgi krāju Levita kunga jaunvārdus un viņa spožos izteicienus.Bus jāparāda tautai lai var iepazīt valstgriba jaunradi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....