Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēdiji, kas gribējuši pirms cīņas mani iznīcināt, pazemot un likt cilvēkiem aizmirst, radīja arvien stiprāku atbalstu vilni par ko viņiem Liels Paldies. Paši tostarp parādījuši īsto seju kuru mēs neaizmirsīsim. Jūs tikai izraisījāt par sevi lielo sašutumu gan visā Latvijā, gan ārpus tās.

Ne tikai mans boksa ceļš paliks vēsturē, bet arī jūsu škībā liekuligā seja. Paldies atsevišķiem mēdijiem par neiejaukšanos šajā netīrajā spēlē, jūsu neitralitāte rada gaismu un cerību ka vēl palikuši adekvāti cilveki šajā jomā, jo arī dzenoties pakaļ reitingiem var ļoti cienigi.

Jūs gribējāt likt man pagriezt muguru Latvijai, bet viņa nav vainīga un viņa nav jūs, bet mūsu tauta.

Gribu pateikt milzīgu paldies saviem atbalstītājiem, saviem faniem, jūs esat labākie un es vienmēr to esmu zinājis. Tik lielu atbalstu, patiesībā, sen nēsmu guvis. Ar mani palikuši stiprākie, īstie un patiesie, uzticamie un saprotošie un tieši tādus es gribēju redzēt cilvekus sev apkārt. Jo kam vajadzēja visu saprata perfekti, (savu nostāju par karu, starp citu, izteicu zem liela spiediena nevis savas gribas pēc).

Bet es ne par ko nenožēloju. Troļiem kaut ko skaidrot es netaisos, viņiem uz visu viens švaki sagatavots teksts, tikai gribu pateikt ka ar jūsu rokām tiek darīts melnais darbs un cik ilgi mūsu sabiedrībā būs cilveki kas ir gatavi veikt šo darbu, tik ilgi tas viss pastāvēs. Bet diez vai jūs to izlasīsiet, tas neietilpst jūsu darba pienākumos, tikai kopēt visur vienus un tos pašus vārdu salikumus, jo par domu to nosaukt grūti:)

Visiem paldies, katrs no jums izdarīja savu darbu lieliski! Tikai uz priekšu! Lieli darbi gaida mūs visus!

* Publikācijā saglabāts autora rakstības veids

Novērtē šo rakstu:

138
82

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi