Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haris

29.11.2021. 13:56

Lato Lapsa uzcītīgi reklamē savus nebaudāmos skribelējumus...

Atbildēt

dibens

27.11.2021. 19:15

Vai tiešām tik ātri visa tirāža tika izslaucīta, bet e-grāmata slaucīšanai nederēs, jo var savainot pakaļu.

Atbildēt

VDK "varoņdarbi"

27.11.2021. 16:31

Savus "varoņdarbus" VDK neatzīst nekad. Savukārt Valsts policijas darbinieki tiek iebiedēti un viņiem ir aizliegts kaut ko nopietni izmeklēt. Bijušie čekisti arī pašlaik tiek ļoti rūpīgi sargāti un vienīgais kas ir iespējams - neklusēt un sākt par visu atklāti rakstīt. Tikai tā ir iespējams šo slepkavošanas mašinēriju apstādināt. Ne velti - 2 800 000 rezultāti par cilvēku iznīcināšanas metodi Googlē vācu valodā un NUULE rezultātu latviešu valodas lielo masu mediju vidē. Pat Lapsa kategoriski atsakās kaut ko publicēt, portālā pietiek_com ir tikai viena ļoti nepilnīga publikācija ar šīs metodes aprakstu. Pašas briesmīgākās lietas joprojām tiek noklusētas.

Atbildēt

nemūžam neticēšu

27.11.2021. 15:21

ka Lihtenbegs izdarīja pašnāvību pakaroties.

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 14:00

»

Blondīne

Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja...


Pat internetā ir atrodami raksti par šiem notikumiem ar versiju par to ka tās tomēr bija slepkavības. Par Klāvu Elsbergu ir rakstīts visvairāk un pat minēti konkrētie lietišķie pierādījumi, kuri tika iznīcināti, bet kurus pirms tam bija redzējuši vairāki liecinieki.

Atbildēt

Blondīne

27.11.2021. 13:54

»

Upuru bija vairāk

Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti...


Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 12:18

Psiholoģiskās pašaizsardzības ierocis - pašam par visu atklāti izstāstīt

Pēc 1991.gada notikumiem es labi zināju, ka VDK darbinieki šo informāciju izmantos lai turpinātu par mani ņirgāties un izplatīt dažādas mani pazemojošas baumas. Man tomēr izdevās atrast ļoti radikālu psiholoģiskās aizsardzības metodi, kura VDK darbiniekus regulāri apstādināja. Par visu detalizēti esmu rakstījis savas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli" 181. un 182.lpp.

1994.gadā, kad sapratu - vajāšanas Mālpilī nekad nebeigsies, mainīju darba un dzīves vietu. Pārcēlāmies dzīvot uz Siguldu. Padomu braukt prom privātā sarunā man deva kāds bijušais VDK virsnieks ar apmēram šādiem vārdiem - "Ja gribi palikt dzīvs, brauc no šejienes prom. Te tev mieru neliks nekad".

Sākot strādāt Siguldā es pamazām pārliecinājos par to, ka iekārtojoties jaunā darba vietā man darba vietas vadītājam jau pašā sākumā ir par savu pagātni jāizstāsta. Paradoksāli - bet Latvijā fakts, ka cilvēks ir bijis pakļauts VDK vajāšanām arī pašlaik tiek uztverts kā kauna traips biogrāfijā. Tiklīdz jutu, ka ir nepieciešams iestādes vadītājam par visu atklāti izstāstīt es to arī izdarīju. Šobrīd par visu esmu atklāti uzrakstījis abās savās izdotajās grāmatās un arī citi cilvēki, kuriem tas interesē var paši par visu izlasīt.
Abu grāmata var gan izlasīt un arī lejupielādēt.
Gan jau rīts mūs atradīs - https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli - https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 12:00

»

labi, ka pateici

Tad jau viss sapas - Gunārs Astra nomira, VDK tas izdevās


Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 10:40

Šobrīd jau par paranoju var uzskatīt faktu noklusēšanu. 2 800 000 rezultātu Google atrod vācu valodā par psiholoģiskā terora metodi Zersetzung un NULLI latviešu lielo masu mediju vidē. Lūk tā tiešām ir paranoja - fantastiskas bailes sākt kaut ko publicēt latviešu valodā. Un tāpēc tiek plaši reklamētas Lapsas grāmatas, lai cilvēki neko negribētu zināt par to, kas Latvijā notika okupācijas laikā un notiek arī pašlaik.

Atbildēt

Izdevēji

27.11.2021. 07:43

»

Viltnieks

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz


Atsūtiet, lūdzu, savas koordinātes uz tālruņa numuru 29277525 - samainīsim.

Atbildēt

Viltnieks

26.11.2021. 23:01

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz...

Atbildēt

!

26.11.2021. 21:01

»

Tālavas taurētājs

Perfekti pateikts


dala okupantu aizbega no Afganistanas,parejie okupe Iraku un Mali,radot emigrantu plusmas uz es arejam robezam.

Atbildēt

Latvijas tautas republika

26.11.2021. 20:59

Vienota fronte pret asv okupacijas rezimu Latvija !

Atbildēt

Litrs

26.11.2021. 17:11

Cūku būšana..

Barona Rozes grāmatnīcā kasiere grāmatu meklēja pēc kompjūtera!!! :o

a 2D strīp kodus akal pārbauda ortodoksāls potēts baptists!!!

Jēzu samainījis pret naudu!!! ;)

Atbildēt

ha-ha

26.11.2021. 15:37

Priekš kā ir vajadzīgs okupācijas muzejs,ja dzīvie eksponāti ikdienā sēž televīzoru ekrānos,muld radioėteros,joprojam ir okupējuši varas gaiteņus un iesniedz tiesās prasības pret naivuļiem,kuri nez kāpēc domā,ka visi kolaboranti ir beiguši izciest sodu par sadarbību ar okupantiem ar liegumu ieņemt valsts amatus un deputāteties.Viens komentētajs pat uzskata,ka okupācija jau beigusies kādos 1986.gados.Ja varu joprojam pārstāv niknākie okupantu sadarboņi komunistu nomeklatūra,tad kādas mums ir tiesības runāt par okupācijas beigām un neatkarību?Pašlaik tiek meklēts jauns drošības priekšnieks vecā okupantu aktīvista vietā.Droši vien par tādu var klūt tikai cilvēks ar asinssaitēm kolaborantu nomeklatürā,jo īstens,nesasmērējies latvietis šai nomeklatūrai ir nāvīgi bīstams.

Atbildēt

🎃

26.11.2021. 14:57

»

Pēteris

Pats nevari atrast? Palūdz Baibiņu, lai pameklē


Kurš te atkal kādai Baibiņai aci uzlicis? Pašam sieva nav mājās?

Atbildēt

murgs un defekts

26.11.2021. 13:11

»

Eduards Lunis

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...


atkal stiprās zāles aizmirsis apēst..

Atbildēt

Pašu VDK darbinieku viedoklis

26.11.2021. 12:50

Esmu par to lasījis gan anonīmos interneta komentāros, gan man ir notikušas arī dažas klātienes sarunas ar bijušajiem VDK darbiniekiem. Citi rakstītāji apgalvo, ka tie esot viltus "čekisti" un par tādiem tikai uzdodoties. Tomēr nolēmu šīs atklāsmes publiskot.
Nr.1 - VDK darbinieki pēc 1986.gada vispār ar nekādām cilvēku vajāšanām nav nodarbojušies. Visas vajāto cilvēku atmiņas esot tikai murgi un fantāzijas.
Nr.2 - Ja kādam esot liecies, ka viņu vajā ar Zersetzung metodi, tad vajātāji bijuši kaimiņos dzīvojošie pusaudži, kuri tādā veidā ņirgājušies par cilvēkiem, kuri viņiem nepatīk.
Nr.3 - Ja kāds vajāšanu rezultātā izdarījis pašnāvību vai nonācis psihiatriskajā slimnīcā, tad viņam vienkārši ir bijuši "švaki" nervi.
Nr.4 - Ja pret kādu cilvēku ir tikusi pielietota indēšana vai izrakstīti viltus medikamenti un viņš pēc tam nomiris, tad šim cilvēkam esot bijusi "švaka" veselība.
Nr.5 - Ja VDK darbinieki kādu cilvēku būtu gribējuši nogalināt, tad tas arī tiktu izdarīts. Dzīvam palikt nebūtu iespējams.

Manuprāt, ļoti izsmeļošs pašu VDK darbinieku paustais viedoklis.

Atbildēt

vinnijs puks

26.11.2021. 12:31


Grāmata "'Nāve" vakar vēl bija nopērkama grāmatnīcā Globuss

Atbildēt

obzis

26.11.2021. 09:25

Šķiet, ka Pļautmanes kundze no rītiem vēl nav piepļāvusies un tāpēc spēj komentārus driķēt normālā latviešu valodā - ne tā, kā pa vakariem.

Atbildēt

intereses pec paskatijos

26.11.2021. 09:24

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pirmo grāmatu izdevusi SIA Baltic Screen, kas par PVN maksātāju kļuvusi šā gada oktobra beigās. Dikti interesanti, kā PVN nemaksātājs var "izgriezt cauri PVN".:)))))))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.11.2021. 09:23

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...
Laiks bija labs-nelija. Cilvēki daudzi skatījās, fotografēja rakstīto uz plakātiem,teica, ka sēdes ir attālinātās un ne Vancovičs ,ne LapsAS KUNGS TE NEBŪS.
Ap pl. 14 -10 piebrauca pašvaldības policijas auto ar diviem kārtīgi bruņotiem jauniem zēniem,kuri ļoti kautrīgi mani uzrunāja u iautāja ,ko es te daru, cik ilgi esmu te un cik ilgi vēl , pret ko protestēju!? Teicu, ka pārstāvu Latvijas Glābšanas komisiju,kuras mērķis ir atbrīvot Latviju no noziedznieku varas , ka uzskatu safabricētā tiesas sēde pret žurnālistu -ir nepieļaujama un noziegzīga.Uzrādīju arī dokumentus.Tad viņi atklāja, ka viņiem ir piezvanījuši no tiesas un lūguši aizvākt piesārņotāju, par ko sastādīs atbistošu dokumentu un ja es ,,labprātīgi ,, neaiiešu ar visiem saviem plakātiem,tad...!?
Pēc garākām pārrunām ,vienojamies, ka es jau te esmu vairāk kā stundu, esmu paviegli apģērbies, tāpēc arī beigšu. Savācu savus plakātus, saliku mašīnā un viņu pavadībā devos prom...

Atbildēt

hm

26.11.2021. 09:22

»

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums


Kas seko ziņām, tas zina, ka nenotika tiesas sēde, kolaborantu Vonsoviču pratinās 20. janvārī.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

26.11.2021. 08:49

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Nerunājiet visu vārdā. Bez partīciju tabulas un failu sistēmas, jūs esiet tikai vecs lūznis, metāla, vai bioloģisks - monopenisuāli.
Bet lai tās dzēstu, nav vajadzīgas pat grāmatas, pietiek ar dažām komandām un pāris burtiem. ENTER.

Atbildēt

Oki

26.11.2021. 08:03

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pierīgā runājot , ka kaimiņš dročījot uz žurnāla klubs lapām ; sanāk - viņš nav vienīgais dročītājs? Tā ir kaut kāda jauna mode ? Moš tu pats arī dročī uz saviem komentāriem un cietajiem diskiem ?

Atbildēt

26.11.2021. 07:37

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums.

Atbildēt

Cietais disks

26.11.2021. 06:45

»

:))))

klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos


Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem tavi murgi .. pats vien drochii uz aviem manuskriptiem .. apkaarteejiem pie kaajas

Atbildēt

:))))

26.11.2021. 06:39

»

kaķa klepus

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat


klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos

Atbildēt

kaķa klepus

26.11.2021. 06:33

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat ..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...