Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haris

29.11.2021. 13:56

Lato Lapsa uzcītīgi reklamē savus nebaudāmos skribelējumus...

Atbildēt

dibens

27.11.2021. 19:15

Vai tiešām tik ātri visa tirāža tika izslaucīta, bet e-grāmata slaucīšanai nederēs, jo var savainot pakaļu.

Atbildēt

VDK "varoņdarbi"

27.11.2021. 16:31

Savus "varoņdarbus" VDK neatzīst nekad. Savukārt Valsts policijas darbinieki tiek iebiedēti un viņiem ir aizliegts kaut ko nopietni izmeklēt. Bijušie čekisti arī pašlaik tiek ļoti rūpīgi sargāti un vienīgais kas ir iespējams - neklusēt un sākt par visu atklāti rakstīt. Tikai tā ir iespējams šo slepkavošanas mašinēriju apstādināt. Ne velti - 2 800 000 rezultāti par cilvēku iznīcināšanas metodi Googlē vācu valodā un NUULE rezultātu latviešu valodas lielo masu mediju vidē. Pat Lapsa kategoriski atsakās kaut ko publicēt, portālā pietiek_com ir tikai viena ļoti nepilnīga publikācija ar šīs metodes aprakstu. Pašas briesmīgākās lietas joprojām tiek noklusētas.

Atbildēt

nemūžam neticēšu

27.11.2021. 15:21

ka Lihtenbegs izdarīja pašnāvību pakaroties.

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 14:00

»

Blondīne

Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja...


Pat internetā ir atrodami raksti par šiem notikumiem ar versiju par to ka tās tomēr bija slepkavības. Par Klāvu Elsbergu ir rakstīts visvairāk un pat minēti konkrētie lietišķie pierādījumi, kuri tika iznīcināti, bet kurus pirms tam bija redzējuši vairāki liecinieki.

Atbildēt

Blondīne

27.11.2021. 13:54

»

Upuru bija vairāk

Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti...


Vispār jau Lihtenbergs bija ļoti jūtīgs neveiksmīgās mīlas jūtās. Kas Jums teica, ka izmeklēt viņa nāvi bija aizliegts? Par Juri Podnieku visvairāk runā tie, kas viņu vispār nav pazinuši, viņa tuvākie draugi (nu jau aizgājuši arī citā dimensijā) kaut kā šo versiju īsti neuzturēja.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 12:18

Psiholoģiskās pašaizsardzības ierocis - pašam par visu atklāti izstāstīt

Pēc 1991.gada notikumiem es labi zināju, ka VDK darbinieki šo informāciju izmantos lai turpinātu par mani ņirgāties un izplatīt dažādas mani pazemojošas baumas. Man tomēr izdevās atrast ļoti radikālu psiholoģiskās aizsardzības metodi, kura VDK darbiniekus regulāri apstādināja. Par visu detalizēti esmu rakstījis savas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļā "Slepenie protokoli" 181. un 182.lpp.

1994.gadā, kad sapratu - vajāšanas Mālpilī nekad nebeigsies, mainīju darba un dzīves vietu. Pārcēlāmies dzīvot uz Siguldu. Padomu braukt prom privātā sarunā man deva kāds bijušais VDK virsnieks ar apmēram šādiem vārdiem - "Ja gribi palikt dzīvs, brauc no šejienes prom. Te tev mieru neliks nekad".

Sākot strādāt Siguldā es pamazām pārliecinājos par to, ka iekārtojoties jaunā darba vietā man darba vietas vadītājam jau pašā sākumā ir par savu pagātni jāizstāsta. Paradoksāli - bet Latvijā fakts, ka cilvēks ir bijis pakļauts VDK vajāšanām arī pašlaik tiek uztverts kā kauna traips biogrāfijā. Tiklīdz jutu, ka ir nepieciešams iestādes vadītājam par visu atklāti izstāstīt es to arī izdarīju. Šobrīd par visu esmu atklāti uzrakstījis abās savās izdotajās grāmatās un arī citi cilvēki, kuriem tas interesē var paši par visu izlasīt.
Abu grāmata var gan izlasīt un arī lejupielādēt.
Gan jau rīts mūs atradīs - https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli - https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Upuru bija vairāk

27.11.2021. 12:00

»

labi, ka pateici

Tad jau viss sapas - Gunārs Astra nomira, VDK tas izdevās


Aizdomas par nogalināšanu ir par šādiem cilvēkiem - Jānis Blūms (Menueta vaditājs), Andrejs Lihtenbergs (dziedātājs), Juris Podnieks (kino režisors), Klāvs Elsbergs (dzejnieks), Vitauts Nenišķis (dziedātājs) un vēl daži citi. Šo lietu izmeklēšana tika aizliegta un lietiskie pierādījumi tika iznīcināti.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.11.2021. 10:40

Šobrīd jau par paranoju var uzskatīt faktu noklusēšanu. 2 800 000 rezultātu Google atrod vācu valodā par psiholoģiskā terora metodi Zersetzung un NULLI latviešu lielo masu mediju vidē. Lūk tā tiešām ir paranoja - fantastiskas bailes sākt kaut ko publicēt latviešu valodā. Un tāpēc tiek plaši reklamētas Lapsas grāmatas, lai cilvēki neko negribētu zināt par to, kas Latvijā notika okupācijas laikā un notiek arī pašlaik.

Atbildēt

Izdevēji

27.11.2021. 07:43

»

Viltnieks

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz


Atsūtiet, lūdzu, savas koordinātes uz tālruņa numuru 29277525 - samainīsim.

Atbildēt

Viltnieks

26.11.2021. 23:01

Konstatēju, ka man tikusi brāķa Nāve- daļa lapu trūkst, bet daļa iesieta divreiz...

Atbildēt

!

26.11.2021. 21:01

»

Tālavas taurētājs

Perfekti pateikts


dala okupantu aizbega no Afganistanas,parejie okupe Iraku un Mali,radot emigrantu plusmas uz es arejam robezam.

Atbildēt

Latvijas tautas republika

26.11.2021. 20:59

Vienota fronte pret asv okupacijas rezimu Latvija !

Atbildēt

Litrs

26.11.2021. 17:11

Cūku būšana..

Barona Rozes grāmatnīcā kasiere grāmatu meklēja pēc kompjūtera!!! :o

a 2D strīp kodus akal pārbauda ortodoksāls potēts baptists!!!

Jēzu samainījis pret naudu!!! ;)

Atbildēt

ha-ha

26.11.2021. 15:37

Priekš kā ir vajadzīgs okupācijas muzejs,ja dzīvie eksponāti ikdienā sēž televīzoru ekrānos,muld radioėteros,joprojam ir okupējuši varas gaiteņus un iesniedz tiesās prasības pret naivuļiem,kuri nez kāpēc domā,ka visi kolaboranti ir beiguši izciest sodu par sadarbību ar okupantiem ar liegumu ieņemt valsts amatus un deputāteties.Viens komentētajs pat uzskata,ka okupācija jau beigusies kādos 1986.gados.Ja varu joprojam pārstāv niknākie okupantu sadarboņi komunistu nomeklatūra,tad kādas mums ir tiesības runāt par okupācijas beigām un neatkarību?Pašlaik tiek meklēts jauns drošības priekšnieks vecā okupantu aktīvista vietā.Droši vien par tādu var klūt tikai cilvēks ar asinssaitēm kolaborantu nomeklatürā,jo īstens,nesasmērējies latvietis šai nomeklatūrai ir nāvīgi bīstams.

Atbildēt

🎃

26.11.2021. 14:57

»

Pēteris

Pats nevari atrast? Palūdz Baibiņu, lai pameklē


Kurš te atkal kādai Baibiņai aci uzlicis? Pašam sieva nav mājās?

Atbildēt

murgs un defekts

26.11.2021. 13:11

»

Eduards Lunis

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...


atkal stiprās zāles aizmirsis apēst..

Atbildēt

Pašu VDK darbinieku viedoklis

26.11.2021. 12:50

Esmu par to lasījis gan anonīmos interneta komentāros, gan man ir notikušas arī dažas klātienes sarunas ar bijušajiem VDK darbiniekiem. Citi rakstītāji apgalvo, ka tie esot viltus "čekisti" un par tādiem tikai uzdodoties. Tomēr nolēmu šīs atklāsmes publiskot.
Nr.1 - VDK darbinieki pēc 1986.gada vispār ar nekādām cilvēku vajāšanām nav nodarbojušies. Visas vajāto cilvēku atmiņas esot tikai murgi un fantāzijas.
Nr.2 - Ja kādam esot liecies, ka viņu vajā ar Zersetzung metodi, tad vajātāji bijuši kaimiņos dzīvojošie pusaudži, kuri tādā veidā ņirgājušies par cilvēkiem, kuri viņiem nepatīk.
Nr.3 - Ja kāds vajāšanu rezultātā izdarījis pašnāvību vai nonācis psihiatriskajā slimnīcā, tad viņam vienkārši ir bijuši "švaki" nervi.
Nr.4 - Ja pret kādu cilvēku ir tikusi pielietota indēšana vai izrakstīti viltus medikamenti un viņš pēc tam nomiris, tad šim cilvēkam esot bijusi "švaka" veselība.
Nr.5 - Ja VDK darbinieki kādu cilvēku būtu gribējuši nogalināt, tad tas arī tiktu izdarīts. Dzīvam palikt nebūtu iespējams.

Manuprāt, ļoti izsmeļošs pašu VDK darbinieku paustais viedoklis.

Atbildēt

vinnijs puks

26.11.2021. 12:31


Grāmata "'Nāve" vakar vēl bija nopērkama grāmatnīcā Globuss

Atbildēt

obzis

26.11.2021. 09:25

Šķiet, ka Pļautmanes kundze no rītiem vēl nav piepļāvusies un tāpēc spēj komentārus driķēt normālā latviešu valodā - ne tā, kā pa vakariem.

Atbildēt

intereses pec paskatijos

26.11.2021. 09:24

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pirmo grāmatu izdevusi SIA Baltic Screen, kas par PVN maksātāju kļuvusi šā gada oktobra beigās. Dikti interesanti, kā PVN nemaksātājs var "izgriezt cauri PVN".:)))))))

Atbildēt

Eduards Lunis

26.11.2021. 09:23

---Mani piedzīvojumi no 26. nov. tiesas sēdes...
Laiks bija labs-nelija. Cilvēki daudzi skatījās, fotografēja rakstīto uz plakātiem,teica, ka sēdes ir attālinātās un ne Vancovičs ,ne LapsAS KUNGS TE NEBŪS.
Ap pl. 14 -10 piebrauca pašvaldības policijas auto ar diviem kārtīgi bruņotiem jauniem zēniem,kuri ļoti kautrīgi mani uzrunāja u iautāja ,ko es te daru, cik ilgi esmu te un cik ilgi vēl , pret ko protestēju!? Teicu, ka pārstāvu Latvijas Glābšanas komisiju,kuras mērķis ir atbrīvot Latviju no noziedznieku varas , ka uzskatu safabricētā tiesas sēde pret žurnālistu -ir nepieļaujama un noziegzīga.Uzrādīju arī dokumentus.Tad viņi atklāja, ka viņiem ir piezvanījuši no tiesas un lūguši aizvākt piesārņotāju, par ko sastādīs atbistošu dokumentu un ja es ,,labprātīgi ,, neaiiešu ar visiem saviem plakātiem,tad...!?
Pēc garākām pārrunām ,vienojamies, ka es jau te esmu vairāk kā stundu, esmu paviegli apģērbies, tāpēc arī beigšu. Savācu savus plakātus, saliku mašīnā un viņu pavadībā devos prom...

Atbildēt

hm

26.11.2021. 09:22

»

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums


Kas seko ziņām, tas zina, ka nenotika tiesas sēde, kolaborantu Vonsoviču pratinās 20. janvārī.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

26.11.2021. 08:49

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Nerunājiet visu vārdā. Bez partīciju tabulas un failu sistēmas, jūs esiet tikai vecs lūznis, metāla, vai bioloģisks - monopenisuāli.
Bet lai tās dzēstu, nav vajadzīgas pat grāmatas, pietiek ar dažām komandām un pāris burtiem. ENTER.

Atbildēt

Oki

26.11.2021. 08:03

»

Cietais disks

Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem ...


Pierīgā runājot , ka kaimiņš dročījot uz žurnāla klubs lapām ; sanāk - viņš nav vienīgais dročītājs? Tā ir kaut kāda jauna mode ? Moš tu pats arī dročī uz saviem komentāriem un cietajiem diskiem ?

Atbildēt

26.11.2021. 07:37

Varēja izdevējs uzrakstīt, kas jauns un interesants bija 24. novembra tiesas sēdē. Citādi tāds aizdomīgs klusums.

Atbildēt

Cietais disks

26.11.2021. 06:45

»

:))))

klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos


Atgaadiniet, Rizhika kungs. Tieshi kaada jeega bija no pirmaas graamatas, ja neskaita to ka sev ierastaa stilaa izzgriezaat cauri pvn, paspeeleejaaties ar ar sava smirdiigaa sia pelnju un zaudeejumiem,uzsildiijaat valsti uz nodokljiem un panjeemat apguushanai sveshu naudu ? Pie vienas vietas visiem tavi murgi .. pats vien drochii uz aviem manuskriptiem .. apkaarteejiem pie kaajas

Atbildēt

:))))

26.11.2021. 06:39

»

kaķa klepus

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat


klepo, klepo, Romualdiņ, arī "Kolaborants 2" jau ir ceļā pie lasītājiem, varēsi atkal naudiņu tērēt prokuratūras pasūtījumu galdos

Atbildēt

kaķa klepus

26.11.2021. 06:33

caurumu uzreiz izduriet lai vareetu uz nagliņas tualetē savu suudagabalu uzkaart. Ne nu pirktaakaa, ne papildu tiraazha. 300 liidz 400 graamatas palikushas .. jeega tikai nekaada, vansovichs turpina straadat ..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....