Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.

Lai par ko rakstītu, nepatīk man katru reizi taisnoties, ka neesmu speciālists šai jomā, bet tas man neliedz paust savu viedokli, jo īpaši tāpēc, ka vairumu viedokļu, kurus lasu un dzirdu, arī nepauž kādi speciālisti, drīzāk otrādi.

Tātad kas mūs sagaida nākotnē? Es nelūkojos kafijas biezumos, nesvārstu svārstu, un arī zvaigznes dienā, kad rakstu, nav redzamas. Tā ir tikai mana loģika, tikai mans redzējums, un jums nav obligāti to lasīt, zināt un citādi ielaist savā dzīvē. Ir gana daudz dažādu izklaižu bez satura un secinājumiem, kurām varat pievērsties un šeit rakstīto tālāk nelasīt.

Manuprāt, tie, kuri cer, ka tūlīt kovida viļņi izsīks, vakcinēšanās kampaņa beigsies un viss atgriezīsies ierastajā ritmā un sliedēs, rūgti maldās. Viņi nav lasījuši Heraklīta apgalvojumu, ka «cilvēks nevar iekāpt divreiz vienā un tai pašā upē». Iepriekšējās dzīvošanas – tādas, kāda tā bija pirms kovida – arī vairs nebūs.

Vai nākotne stipri atšķirsies no iepriekšējās dzīves, es nezinu, un, kādās niansēs būs šīs atšķirības, es arī nevaru paredzēt, bet esmu pārliecināts, ka būsim spiesti dzīvot citādi. Neatkarīgi no tā, vai mēs tam piekrītam vai ne un vai mēs to gribam vai ne. Tie, kas nepiekritīs, negribēs un mēģinās pa vecam, mirs paši, paraujot uz viņpasauli kādu pulciņu dvēseļu līdz, tām atļauju neprasot un ar viņiem to nesaskaņojot.

Var rasties loģisks jautājums, kam es to rakstu. Es rakstu tiem, kas prot lasīt un prot saprast manis rakstīto. Vai tādi ir visi, kuri šai tekstā ielūkosies? Nē, tādi nav visi, tādu ir tikai niecīgs mazums. Ja sevi pieskaiti pie šīs minoritātes, tad zini – es rakstu Tev, bet pārējiem –zināšanai, laika īsināšanai un negāciju izvirduma rosināšanai. Tas nekas, ka par to uzzina arī «nepiederošas personas» un citi.

Sacensība

Vīruss izplatās, pielāgojas, un arī cilvēce tam pretojas, mācās pretoties, kļūdās. Pie kā minētais novedīs? Kurš kuru pārspēs – mēs vīrusu vai vīruss mūs? Diemžēl cilvēks vīrusam ne tikai pretojas... Daudzi tam pat palīdz, izliekoties, ka tā nav, un izplatot melīgus apgalvojumus, ka tas nav bīstams.

Šo sabotieru nolūks ir vienkāršs, kā jau visos propagandas un hibrīdkaros. Svarīgi ir radīt šaubas, un, ja cilvēks nav pārliecināts, ja ir apmulsis un neziņā, tad viņš ir sagatavots tam, lai saņemtu pēdējo – nāvējošo sitienu. Es to saskatu, un mani neietekmē bļāvieni, ka esmu neizglītots un atpalicis muļķis. Man tie ir vienaldzīgi.

 Es zinu, kas ir jādara, lai suņi sāktu riet, un iespējams, ka, šo rakstot, es to neapzināti daru. Es zinu, ka suņi mani var saplosīt, bet es no suņiem neko citu arī negaidu, jo ne uz ko citu viņi nav spējīgi. Tikai apriet un, paceļot kāju, rakstīt cits citam vēstules.

Vīrusam izplatoties un cilvēkiem izolējoties, šai sacensībā ir ienācis vēl viens «spēlētājs». Tās ir vakcīnas. Kādu ietekmi uz šo radīs vakcinēšana? Vakcīnu ir daudz un būs vēl vairāk. Dažām vakcīnām ir lielāka efektivitāte, bet tās ir dārgākas un grūtāk uzglabājamas, dažas ir mazāk efektīvas, bet ir lētākas, vieglāk pārvietojamas un uzglabājamas. Dažas nedod cerēto efektu tāpēc, ka tas, kādu rezultātu dos potēšana, ir atkarīgs ne tikai no potes, bet arī no konkrēta cilvēka organisma īpatnībām. Vecuma, dzimuma, rases, reģiona, asinsgrupas, slimībām un cita.

Kaut arī pret-kovida vakcīnas ir tikko ienākušas mūsu dzīvē, tās turpinās pilnveidoties, tiks izgudrotas citas, un tas, par ko šobrīd pasaules iedzīvotāji neuztraucas, ir, cik tās maksā. Cik par tām būs jāmaksā tad, kad vairs nepotēs bez maksas, šobrīd ir otršķirīgs. To veicina arī tas, ka vakcīnas šobrīd apmaksā no valsts kases un tiem, kuriem iedur, nekas nav jāmaksā. Tā ilgi nebūs, un, līdzko būs sapotēta kāda noteikta daļa iedzīvotāju, bezmaksas vakcīnu vairs nebūs. Bet, ja nebūs bezmaksas, tad pieļauju, ka arī cilvēki varēs izvēlēties, ar kuru vakcīnu potēties.

Nepotēto nebūs. Iespējams, ka bērnus un kādas speciālas sabiedrības grupas turpinās potēt bez maksas, bet nepotēto nebūs. Var teikt, ka piespiedīs, ka cilvēkiem nebūs izvēles. Jā, iespējams, ka arī tā būs, bet rezultātā nepotēto nebūs.

Īslaicīgs palīglīdzeklis

Ir zināms, ka atkārtoti potēt vektoru vakcīnu ir neefektīvi un tiem, kuriem vektoru vakcīnas neradīs nepieciešamo antivielu daudzumu, nāksies potēties ar kāda cita tipa vakcīnu, tādējādi cenšoties panākt aizsargājošo antivielu daudzumu. Arī tiem, kuriem sākotnēji pēc potēšanas ir pietiekami antivielu, līdz ko to skaits samazināsies, būs jāpotējas atkārtoti, un tas būs jādara ar citu vakcīnu.

Vakcīna nav problēmas atrisinājums, tas ir tikai īslaicīgs palīglīdzeklis. Līdzīgi kā nevar paēst visai atlikušajai dzīvei un nevar padzerties tā, lai vairs nekad neslāptu, arī kovid vakcīna nav risinājums visam mūžam. Vakcīnas būs nepieciešamas tik ilgi, kamēr būs apdraudošais vīruss.

Nekur nav rakstīts un svēti solīts, ka rīt nevar no kādas laboratorijas izbēgt vai kāda lidojošā pele nevar atnest vēl kādu jaunu vīrusu vai kāda jau esoša vīrusa paveidu. Un riņķa dancis atkārtosies. Tas liek domāt, ka Heraklītam būs izrādījusies taisnība un otro reizi tai pašā ūdenī neiebridīsim. Visticamāk, pirms vairāk nekā gada sākusies sacensība starp vīrusa uzbrukumiem un mēģinājumiem no tā izsargāties un paglābties ieies jaunā spirāles aplī.

Zinātne un vakcīnu ražotāji spēj vismaz divas reizes gadā pielāgot vakcīnu jaunam vīrusa paveidam, tikpat ātri, cik spēj uz vīrusa izmaiņām reaģēt mūsu imūnsistēma, bet nav zināms, ar kādu ātrumu vīruss spēj mainīties. Ja izrādīsies, ka vīrusa jaunās, lipīgākās un nāvējošākās versijas radīsies ātrāk, nekā zinātne spēs radīt to neitralizējošu vakcīnu, tad mēs šai sacensībā būsim zaudētāji. Un ne tikai tāpēc, ka vīruss būs izrādījies veiklāks, bet galvenokārt tāpēc, ka tik dziļi uti ielaidām kažokā un šai procesā vīrusam ļoti palīdzēja un palīdz muļķi, arī izglītoti muļķi.

Trešais spēks

Zinātne pagaidām spēj gana ātri radīt jaunas vakcīnas, ražošana spēj tās saražot, bet šai sacensībā ir vēl kāds negaidīts faktors, kas nebija iepriekšējos aprēķinos iekļauts. Runa ir par lielo muļķu daudzumu, kuri ir ne tikai muļķi, bet šai ziņā tādi kā nepieskaitāmie, kuriem ir ļauts stūrēt auto, vadīt valstis, pat veselības nozares. Un to ir tik daudz, ka tas kļūst par labu sabiedroto un izpalīgu vīrusam un būtisku neparedzētu šķērsli saslimstības mazināšanai. Šis ir trešais spēks, ar kuru nevar nerēķināties. Šie nepieskaitāmie ir spējīgi paralizēt un diskreditēt jebko un, protams, arī valstu pretdarbību vīrusam.

Reiz kādam ietekmīgam politiķim jautāja, kuru likt par galveno pašvaldībā. Atbilde bija: to, kurš lielāks kretīns. Nu šie kretīni būtiski iejaucas vīrusa ierobežošanas procesā. Aizbāzt viņiem muti nevar, jo tie tūlīt kliedz par vārda brīvības un cilvēktiesību pārkāpumiem, kaut paši pie jebkuras izdevības liedz tādas pašas tiesības citiem. Ja tikai būtu iespējams, tie izdzēstu ne tikai šo ierakstu, bet arī mani. Par ierakstu man būtu žēl, bet par sevi ne tik. Man diemžēl nav tablešu, ar kuru šos izārstēt, tāpēc uzskatu, ka mest katram, kas rej, ar akmeni nozīmē izniekot jau tā īso dzīvi.

Pateicoties šiem, kuri ir izkropļojuši brīvības jēdzienu un pamatbūtību, nav iespējams rīkoties racionāli, – dzīve kļūs iracionāla.

Domāju, ka kaut nedaudz tajā, kā būs, varam ielūkoties šodienas Izraēlā. Tas, par ko mēs sapņojam vismaz oficiāli, tas ir, par procentuāli lielu skaitu potēto pret kovidu, tur jau ir sasniegts. Tur arī būs redzams, kā jaunajai situācijai pielāgosies vīruss, kādas jaunas versijas radīsies un vai zinātne spēs šo procesu kontrolēt un ierobežot vīrusa vēlmes.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVkRI-oGn98

Novērtē šo rakstu:

11
29

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....