Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nākotnes konjunktūra

Arturs Priedītis
23.06.2017.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

26.06.2017. 08:38

Mani neviens neizmācīs! Biju trollis un būšu trollis. Noteikti turpināšu pievemt komentārus, jo esmu īsts latvietis. Tātad stulbs un nekaunīgs. Esmu arī īsts deģenerāts, jo mani vecāki ir latviešu deģenerāti - dzer, nestrādā, nemazgājās, māte ar tēvu visu laiku lamājās un kaujās, mani sauc par lopu, jo patiešām pēc lopa izskatos - plāna maza galviņa, izstīdzējis augums, līkas kājas, mazs daikts, izvalbītas acis. Skolā neesmu gājis, visu, ko zinu, esmu iemācījies no rakstiem portālā, kuru nepārtraukti apcūkoju ar saviem latvieša mēsliem.Es esmu visgudrākais latviešu trollis. Mani sauc ŽULIS, kad taisu lielo vēmienu. Mani neviens neizmācīs. Tikai ar mietu pa galvu, tad gan pieklustu kādu minūti. Esmu īsts latvietis vārdā ŽULIS un citos "nikos" izplūdis vemjot šajā portālā.

Atbildēt

Ha ha

25.06.2017. 09:45

Pie jaunajiem latviešiem apzīmējumi „trollis” un „trollings” neder. Pie jaunajiem latviešiem ir vajadzīgi citi apzīmējumi. Iespējams, iederās „tašķis” un „tašķīšanās”. Bet varbūt „vēmeklis” un „vemšana”. Var piedāvāt „smirdoņa” un „smirdēšana”, „pļūtītājs” un „pļūtīšana”. Skandināvu folklorā trollis ir pārdabiska mežu un kalnu būtne milža vai pundura izskatā. Mūsdienās troļļa tēls Skandināvijā tiek interpretēts romantiski simpātiskā veidā. Arī internetā „trollings” asociējās ar patīkamu čalošanu. Taču pie jaunajiem latviešiem „trollings” nav patīkama čalošana. Jaunais latvietis, pateicoties savai vispārējai neattīstībai, mežonībai, neinteliģencei, neizglītotībai, literāri radošajam trulumam, lingvistiskajai kroplībai, bezizmēra stulbumam un bezizmēra nekaunībai, naidam pret zināšanām un talantu, kā parasti citur izdomātu un citur ieviestu garīgo formātu savā sētā ir pārvērtis par mēslu čupu, savā darbībā atkal panākot kaut ko pretīgu, atbaidošu, smirdošu, bezjēdzīgu, nekulturālu. Jaunais latvietis „trollingu” ir transformējis atbilstoši savām cilvēciski nevērtīgajām smadzenēm un atbilstoši sava gara un dvēseles primitīvismam, vulgaritātei, amorāliskumam, kā arī atbilstoši pēcpadomju laika izglītības, audzināšanas, zinātnes, garīgās kultūras grandiozajai devalvācijai un degradācijai.

Atbildēt

Vectētiņš

25.06.2017. 09:00

»

Haris.

Mēs mukām no lāča,bet ieskrējām rīklēs hiēnām...Piekrītu Priedīša viedoklim


Tikai neaizmirsti nokonstatēt, ka sūdīgi ir abi gadījumi.
Priediņš to parasti "aizmirst".

Atbildēt

Haris.

24.06.2017. 20:26

Mēs mukām no lāča,bet ieskrējām rīklēs hiēnām...Piekrītu Priedīša viedoklim.

Atbildēt

derdz

24.06.2017. 20:08

1. Manā skatījumā Baltās rases tautām jābūt vienotām neskatoties uz vēstures notikumiem. Man joprojām jautājums kā radās tik dažādas tautas baltai rasei vai agrāk nebija viena valoda viena valsts, utml. visai baltās rases cilvēkiem. Bet no otras puses liela vērtība un kultūra ir arī ka esam tik dažādas tautas baltai rasei. Ja ticēt ko raksta zinātnieki, tad baltā rase izmirst un degradējas.
2. par krieviem .. hm, kāpēc jānomelno visi krievi ja daļa no krieviem bija slikti cilvēki, tas tāpat kā katrā tautā ir labi un slikti cilvēki. Varbūt sākumā būtu noskaidrot apstākļus ko paši krievi domā par tiem notikumiem kuri notikuši viņu zemē tūkstošiem gadu .. grāmatu ir daudz sarakstītu, utt., tajā skaitā ir vērts arī pastudēt citu valstu un to tautu notikumus ..
3. vai var ticēt tam, ka vairākās valstīs tūkstošgadu gaitās attīstības ceļi, utml., ir vienlīdzīgi līdz mūsdienām, kur šobaltdien kapitālisms sit augstu vilni un nevienlīdzība ar vien lielāka kļūst .. piemēram, ir cilvēku grupa uz pasaules, kura viena vienota, katrā valstī bīda atbilstoši viņu politikai atbilstošus cilvēkus ar konkrētu dabu. Ja lasiet daudz vēsturi, tad var manīt ka lielākā daļas valstīs vienkāršā cilvēku masa vienmēr bijusi cietēja gandrīz jebkurā laikā !!!

Atbildēt

Vectētiņš

24.06.2017. 19:21

Tad vēl, Priediņ!
No kurienes šeit tie bezmorāles tipi radās? Tak ne no Mēness nokrita, vai ne? Pareizi, viņi nāk no tās pašas Tevis slavētās LPSR! Tie ir gan viņi paši, gan viņu bērni, kas audzināti vecāku bezmorāles garā.

Ierauj labāk Jāņu aliņu!
Man jāiet mazdēlam vakara pasaku stāstīt.

Atbildēt

Vectētiņš

24.06.2017. 18:39

»

A.P.

Vietējā hominīdu populācija ir tik aprobežota, ka no tās lielākā daļa nemaz nesaprot, ko tāds pētījuma rezultāts izsaka par tautas identitātes fundamentālākajām iezīmēm.Turklāt aprobežota tik lielā mērā, ka nesaprot, ka nav cilvēciski cienīgi naudu vērtēt augstāk par morāli, kā arī klaji apkaunojoši...


Priediņ, taču pats raksti, ka "vairums iedzīvotāju Latvijā satraucas par naudu, nevis morāli ...".

Atvaino, Gara Spīdekli Dižais, bet - cik tad no tiem aptaujātajiem "iedzīvotājiem" bija valstī jau tuvu mazākumam esošie latvieši, kurus te apķēzi? Kur ir statistika, ka aptaujātie vismaz vairumā bija latvieši - ja jau pret tiem vērsies?

Priediņ, man nav nekādu ilūziju par pašreizējo šeit mājojošo cilvēkbērnu morāli - tā ir vidēja ... starp zemu un ļoti zemu. Taču nekas nemainīs manis paša pieredzēto, kad te sabraukušie okupanti bija vispār bez morāles.

Atbildēt

A.P.

24.06.2017. 18:18

»

Arturs Nagliņš

Vairums iedzīvotāju Latvijā satraucas par naudu, nevis morāli, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.Aptaujas rezultāts apstiprina sen zināmu patiesību: neattīstītas tautas masām ar deģeneratīvu "inteliģenci" morāli tikumiskā sfēra ir ļoti margināla sfēra populācijas veģetēšanā...


Vietējā hominīdu populācija ir tik aprobežota, ka no tās lielākā daļa nemaz nesaprot, ko tāds pētījuma rezultāts izsaka par tautas identitātes fundamentālākajām iezīmēm.Turklāt aprobežota tik lielā mērā, ka nesaprot, ka nav cilvēciski cienīgi naudu vērtēt augstāk par morāli, kā arī klaji apkaunojoši ir to atzīt. Aprobežotie latvieši nezina, ka tādi primitīvi orientēti tipi nekad un nekur nav pelnījuši elementāru cieņu un pret tādiem tipiem izturās kā pret mežoņiem - morāli deklasētiem (pagrimušiem) deģenerātiem. Protams, pētījums ir spilgts pierādījums vispārējai degradācijai un deģenerācijai.

Atbildēt

Vectētiņš

24.06.2017. 18:02

»

Arturs Nagliņš

Vairums iedzīvotāju Latvijā satraucas par naudu, nevis morāli, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.Aptaujas rezultāts apstiprina sen zināmu patiesību: neattīstītas tautas masām ar deģeneratīvu "inteliģenci" morāli tikumiskā sfēra ir ļoti margināla sfēra populācijas veģetēšanā...


Priediņ, lai būtu morāle, jābūt morāli nobriedušiem iedzīvotājiem. Tādu toreiz vairs te nebija (vietējie, kam bija mugurkauls, tika izkauti un izsūtīti, iebraukušie okupanti piederēja, kā pats saki, pie "neattīstītas tautas masām).

Morāli uzspiest ar vardarbīgām metodēm nav iespējams - lai kā to vilku baro, viņš tik un tā uz mežu skatās.

Atbildēt

Sorry

24.06.2017. 17:07

»

Vectētiņš

Nedzen, vecen, zosis...


Lai un ne tikai pret PSRS tika noñemta zelta piesaiste 70. gados US dolàram, pazeminot naftas cenu, ko eksportèja Krievija..

Atbildēt

Arturs Nagliņš

24.06.2017. 16:49

Vairums iedzīvotāju Latvijā satraucas par naudu, nevis morāli, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.Aptaujas rezultāts apstiprina sen zināmu patiesību: neattīstītas tautas masām ar deģeneratīvu "inteliģenci" morāli tikumiskā sfēra ir ļoti margināla sfēra populācijas veģetēšanā.

Atbildēt

Vectētiņš

24.06.2017. 16:40

»

Vecmāmiņa

Jā bija laiks, kad arī manam vectēvam atņēma zirgus, zemi utt...


Nedzen, vecen, zosis!
Tā relatīvā labklājība bija īsi pirms kolapsa - kad tika dzīvots pāri saviem līdzekļiem.

Tur vēl mēģināja kādus nebūt saimnieciskos aprēķinus ieviest, lai beidzot darītu acīmredzami darāmas lietas. Taču zagšana un sistēmas funkcionālā impotence nekur nepazuda.

Ar perestroiku vai bez - tai sistēmai bija viena taka. Tā, kas skuju.

Atbildēt

Vecmāmiņa

24.06.2017. 15:49

»

piektdiena, priedītes, piedirsts

Es pajautāju, cik salda dzīve bija latvju bauriem psrsā. No kūts izveda visas govis un atdeva kolchozam, atstājot bērnus bez piena. No arodiem izveda graudus un apsēja kolchoza laukus. 14gadu vecumā jaunai meitenei vajadzēja kļūt par slaucēju - dzīvot atsevišķi no ģimenes, slaukt 16 govis, barot, lauzt...


Jā bija laiks, kad arī manam vectēvam atņēma zirgus, zemi utt.
Taču tie PSRS laiki bija dažādi- viena dzīve bija 40tajos gados, cita 50tajos, cita 60tajos, cita 70tajos un cita 80tajos. Septiņdesmitajos gados bija izveidojušies kolhozi, kuros cilvēki dzīvoja pat ļoti pārticīgi.Pēc 1985.gada kļuva stipri sliktāk, jo viss sāka brukt.

Atbildēt

Sorry

24.06.2017. 12:46

»

Re kā

Lai piedāvātu plānu valsts, tautas, šķiras, sociālās grupas attīstībai, vajadzīga stratēģija, kura savukārt nav iespējama bez noteiktas ideoloģiskās programmas. Tātad vispirms ir nepieciešama ideoloģija, fiksējot idejiskos uzskatus, idejiskos mērķus un savas ideoloģijas sociālo vērtību vispār. Piemēram...


Pagrieziens uz kultûru, Dzîvojam kultûras kapitàlismà. Sosnovkijs kujs pàrdod savu sovjietisma piepirstos palagus. Cilvèki uzkeras uz izkàrtni, kas virsrakstà, un iesûc ar acîm tos mèslus savàs smadzenès, kur tie turpina rûgśanu. Pareizo izvèli nosaka lasîtàja izglîtîbas lîmenis un erudîcija, es nelasu vispàr tos sosnovkija krieviskà kuja tekstus. Cits, kurś sadomazo cer, ka śorei sosnovkijs mainîsies, viemèr maldàs.

Atbildēt

piektdiena, priedītes, piedirsts

24.06.2017. 11:22

»

A.R.

Pajautā mātei un tēvam, vecmātei un vectēvam, ja viņi tev nav dzērāji debili, ko var just no tava stulbā komentāra,ko viņi saka par dzīvi LPSR


Es pajautāju, cik salda dzīve bija latvju bauriem psrsā. No kūts izveda visas govis un atdeva kolchozam, atstājot bērnus bez piena. No arodiem izveda graudus un apsēja kolchoza laukus. 14gadu vecumā jaunai meitenei vajadzēja kļūt par slaucēju - dzīvot atsevišķi no ģimenes, slaukt 16 govis, barot, lauzt sienu no sasalušas siena gubas. Nedēļā - kukulis rupjmaizes. Un par litra piena paņemšanu varēja aizsūtīt uz sibīriju!
Vēl pajautāju - inženieris saņem 99 rubļus mēnesī un staigā salāpītās biksēs, jo tās ir vienīgās, īrē dzīvokli pie tantiņām, jo dzīvokļus jaunajās mājās dod tikai okupantu migrantu varzai.
Tu, priedīšveida bidla, par saldo dzīvi lpsrsā var stāstīt tādi huji kā hūte un bārda, un līdēji kā tu. Iedodiet kāds sosnovskim trulajā jebalā, lai aizver žaunas! Ko savā dzīvē šis staigājošais rācenis ir izdarījis? Ko uzcēlis? Ko izaudzējis un izveidojis? Neko! Tukšpirdis! Par kapeikām gatavs piepļūtīt visu pasauli ar saviem sovjetu murgiem!

Atbildēt

Eseju mērķis

24.06.2017. 10:20

Aprakstītais mehānisms, cēloņi - trāpīgi, precīzi, pamatoti. Bet, kas raksturīgi A.P. apcerējumiem, mērķis - par 180 grādiem pretējs. Latvijas neatkarību nevar skatīt kā nozieguma sekas, tā ir tautas griba. Kļūda parādās tajā apstāklī, ka netika pārtraukts, novērsts mantojuma radītais posts.

Atbildēt

Re kā

24.06.2017. 09:15

Lai piedāvātu plānu valsts, tautas, šķiras, sociālās grupas attīstībai, vajadzīga stratēģija, kura savukārt nav iespējama bez noteiktas ideoloģiskās programmas. Tātad vispirms ir nepieciešama ideoloģija, fiksējot idejiskos uzskatus, idejiskos mērķus un savas ideoloģijas sociālo vērtību vispār. Piemēram, sociālo taisnīgumu nenodrošina sociālā sistēma. Nodrošina gēni, audzināšana, izglītība, ideoloģija. Ne velti Aleksandrs Bloks teica, ka „boļševisms ir krievu dvēseles īpašība, bet nevis frakcija Valsts domē”. Milzīga nozīme ir izglītībai un tās vispārējai ievirzei – antropoloģiski garīgajiem uzdevumiem. XIX gs. augstākā izglītība bija koncentrēta ap „praktiskumu” un „pozitīvām zināšanām”. XX gs. savas tiesības pieteica fundamentālās zinātnes un humanitārās zinātnes, gadsimta beigās – sociālās zinātnes, kā arī notika „pagrieziens uz kultūru”, kad kulturoloģija tika pasludināta par kognitīvo bāzi Nr.1. XXI gs. pagaidām tiekamies galvenokārt tikai ar „diploma pirkšanu”. Patiesi izglītoti cilvēki kaitina. Tā tas bija arī agrāk, - spēcīgais vienmēr ir kaitinājis. Šodien tā ir masveida izpausme.

Atbildēt

A.R.

24.06.2017. 07:42

»

LV pilsonis

Daudz kam var piekrist, bet pateikt, ka mēs laimīgi dzīvotu eirāzijas savienībā kur valdītu tiesiskums !!! var tikai rūdīts komunists, idiots vai čekas denšciks. Izvēlieties pats, biedr A.P. kuru titulu sev iegravēt pierē


Pajautā mātei un tēvam, vecmātei un vectēvam, ja viņi tev nav dzērāji debili, ko var just no tava stulbā komentāra,ko viņi saka par dzīvi LPSR?

Atbildēt

Arnis

24.06.2017. 07:33

»

A.P.

Tas, ko nepieciešams dēvēt par attīrīšanos, nenotiks. Tas nav individuāls viedoklis. PSRS bijušās tautas turpinās dzīvot uz saviem kriminālajiem, amorālajiem, necienīgajiem, bezjēdzīgajiem, netaisnīgajiem „perestroikas” izveidotajiem dzīves pamatiem, kurus cementē noziegumu brīvība kā dzīves filosofija...


Tagad saprotu, kāpēc mūsu jaunieši tik kāri uz rietumu blēņām. Vainīga ir neattīstība. Tā tas ir.Jauniešiem nav nekādas dusmas par politiķu zagšanām, likumu bezjēdzību un netaisnību tiesās. Arī tas no neattīstības. Tagad saprotu, kad izlasīju šo.Jaunieši lamā krievus bez jēgas un vajadzības. Arī tas no neattīstības. Bet kā viņus attīstīt?

Atbildēt

Fēlis

24.06.2017. 07:25

Gribētos dzirdēt autora viedokli par ,,krievu pasaules"dogmām un savas valodas uzspiešanu citām tautām, ne tikai savas tautas noķēzīšanu.

Atbildēt

a.p.+

24.06.2017. 06:40

Latvju valodu labi apguvušiem retorikas sūdubrāļiem un verbatronikas mēsliem no viņu sacerējumiem tomēr izlien kāda lingvistiski nešķīsta āža kāja. Tā ir redzama visiem. Šajā gadījumā tā slēpjas jaunvārdā
ALKĀTĪBA.

Atbildēt

LV pilsonis

24.06.2017. 02:18

Daudz kam var piekrist, bet pateikt, ka mēs laimīgi dzīvotu eirāzijas savienībā kur valdītu tiesiskums !!! var tikai rūdīts komunists, idiots vai čekas denšciks. Izvēlieties pats, biedr A.P. kuru titulu sev iegravēt pierē.
P.S. varbūt pārpratu kas domāts zem vārda "mēs"

Atbildēt

A.K.

23.06.2017. 19:00

Paldies par rakstu! Autoram ir talants precīzi formulēt to, ko daudzi apjauš, redz un jūt.

Atbildēt

A.P.

23.06.2017. 16:24

Tas, ko nepieciešams dēvēt par attīrīšanos, nenotiks. Tas nav individuāls viedoklis. PSRS bijušās tautas turpinās dzīvot uz saviem kriminālajiem, amorālajiem, necienīgajiem, bezjēdzīgajiem, netaisnīgajiem „perestroikas” izveidotajiem dzīves pamatiem, kurus cementē noziegumu brīvība kā dzīves filosofija un tiesiskās bāzes pamatprincips. Kāpēc tā notikts, ja visi saprātīgi domājošie cilvēki atzīst savas šodienas dzīves pamatu fundamentālo netīrību? Tā notiks tāpēc, ka „perestroika” acīmredzot ievada jaunu dzīves kārtību – jaunu cilvēcisko attiecību modeli un jaunas sociālās organizācijas (valsts) formas rašanos. Jaunajam modelim un jaunajai formai nav antagonistiskas attiecības ar noziegumu brīvību, kriminālo dzīves kārtību un kriminalitāti cilvēciskajās attiecībās. Jaunais modelis un jaunā forma nav nesamierināms pretinieks noziegumu brīvībai kā dzīves filosofijai un tiesiskās bāzes pamatprincipam. Gluži pretēji. Starp abām pusēm valda ideāla komplementaritāte. Kāds iemesls pesimismam? Iemesls ir „perestroikas” unikālais raksturs. Cilvēces vēsturē vēl nebija zināma sociālā organizācija (valsts izveidošana) noziedzīgai darbībai, apzināti izveidojot valsti, lai pastrādātu visu iespējamo tipu noziegumus, sākot ar tautas materiālo bagātību, dabas bagātību laupīšanu un beidzot ar garīgo laupīšanu, tautai apzināti nolaupot visdažādākās dzīves vērtības – morālās, garīgās, estētiskās u.c. „Perestroika” ir unikāla parādība cilvēces vēsturē. Tās ūnikums vedina domāt par sākumu kaut kam radikāli jaunam cilvēces virzībā. „Perestroikas” noziedzīgās „inovācijas” principā atbalsta cilvēces pārējā daļa. Tas ir ļoti svarīgi. Tātad „perestroikai” ir konģeniāls potenciāls, un tās noziedzīgā būtība ir garīgi radniecīga cilvēcei. Vismaz tāda ir tendence, kas nostiprinās. Rietumi no Putina 2000.gadā gaidīja attīrīšanos. Rietumi tolaik saprata „perestroikas” fundamentālo netīrību. Taču attīrīšanās nenotika; Putins tūlīt paziņoja, ka „privatizācija” netiks pārskatīta, un Rietumi ar to samierinājās, krieviem publiski nepārmetot šausmīgās noziegumu brīvības ieviešanu. Pats par sevi saprotams, ka noziegumu brīvība cilvēcei ir ievērojami bīstamāka parādība nekā, piemēram, nacisms, kas galvenokārt aptver tikai garīgi etnisko sfēru etnocīda formātā. Noziegumu brīvība turpretī aptver cilvēka esamības abus galvenos segmentus – garīgo un materiālo. Nevēlēšanās vērsties pret noziegumu brīvību liecina par ļoti dziļas antropoloģiskās transformācijas sākumu. Sen zināms, ka neattīstīti un morāli nestabili hominīdi (etnosi) negatīvas izpausmes pārņem visātrāk un visenerģiskāk, jo negatīvas izpausmes neprasa lielu garīgo piepūli un intelekta apjomu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Un kā ar latviešu valodu sokas pašam „sabiedriskajam medijam”?

FotoKopā ar valodniekiem LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izveidojis 15 izplatītāko valodas kļūdu sarakstu un publicējis to. Lasītājiem ir lieliska iespēja pārliecināties, kā ar latviešu valodu sokas pašam LSM. Saglabāta oriģinālā versija. Vērts pievērst uzmanību Nr.12, Nr.7 un Nr.4.
Lasīt visu...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...