Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Vents Armands Krauklis, bijušais "Attīstībai/Par" partneris
12.10.2023.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ome

16.10.2023. 08:11

»

he, he

Ta viena pie politikas pietuvināta ome apgalvoja, ka pašvaldību vadītājiem esot arī civilā aizsardzība, bumbu patversmes un cīņa ar terorismu jānorošina. Un no kādas naudas to visu finansēs


Jūs pietiekami neuzmanīgi esat lasījis manu komentāru. Es sacīju, ka katrā pašvaldībā ir jābūt civilās aizsardzības plānam, iestāžu evakuācijas plānam. Tā tam arī jābūt, ja nav tad jāsakārto. Par patversmēm, neteici, ka jābūvē jaunas, pietiek jau ar izšķērdēto naudu par SPA un sporta hallēm, bet var taču iztīrīt pagrabus un citas pamestas būves, ko var pielāgot šiem mērķiem, izmantot bezdarbnieku spēk, vienmēr jau nevajag "apgūt lielo naudu". Vajag tikai darīt, nevis gudri pļāpāt, un prasīt atbildību no citiem. Visbeidzot par terorismu. Rakstīju, ka visās izglītības iestādēs jānodrošina koda atslēgas, lai nevarētu iekļūt svešas personas, kuras var izdarīt apdraudējumu, tad arī terorisma draudi mazināsies(vismaz par 90%). Protams ar paša terorisma apkarošanu jānodarbojas drošības struktūrām.

Atbildēt

kur ir nauda?

14.10.2023. 14:21

»

vv

Cenas ir visam milzīgas, PVN iekasē attiecīgi, kur ir nauda


Kā parasti - tumbočkā.

Atbildēt

Karalis Mindaugs

14.10.2023. 09:29

»

Aleksandrs Poika

..kamēr pie šprices būs plānā galda urbēji...nekas cits neatliek...jāsēž sūdos


Kā redzam apzagto tautu nauda nenes viņiem ne miera ,ne svētlaimes ,visā izkūp raķetēs pret Gāžas palestīniešiem,paši ar kaimiņiem labi nesatiek un mūs ar BY ,Russia,Siberia radu tautām sagaidījuši.

Atbildēt

Karalis Mindaugs.

14.10.2023. 09:24

»

cem

man patīk tās žēlabas par kredītiem.katrs latvietis zina, ka parāds nav brālis, bet tikko nokļūst pie sabiedriskās naudas, tā aizmirst šo teicienu.kura dome aizņemās, tā lai maksā, ne iedzīvotāji, kam nav teikšanas šajos jautājumos


Dome nemaksā,bet nodokļu inspektori iekasē no zemes un nekustamā.īp.nodokļa to arvien paaugstinot,gan savai kabatai ,gan budžetam,un ja nespèj samaksāt ,:"pārdod māju",jo pie varas tie paši vācu aškenazi zagļi ebreji Aš-eradeni,kurus mani senči 1917-8,patrieca.

Atbildēt

Periodikalv

14.10.2023. 09:19

Vēl svarīgāks jautājums ,kā pašvaldību vadītāji,bez ievèlēšanas tiek amatā.Tā esot slēptā informācija,konkrēti interesē Vasiļauska ,Bauskas pašvaldība,un Siliņa(Siloa Bībeles ebreju ) cilts Aleksejeva,kuras vīrs strādā Izraēlā,ko tāda vadība var dot latviešiem ,kā tikai apzināti laist tautsaimniecību uz grunti ,slēgt skolas.Vajag prezidentam veikt izpēti par slègtajām skolām,kas vada šīs pašvaldības,pagastus un kādēļ tajos notiek nelegālā nodarbinātība jau teju 30gadus,un pārkāpumi vēlēšanu iecirkņos.Bordāna,Levita darba augļi Izraēlas labā nes viņiem labus augļus,bet pašlaik vēl nenormāli uzstājīga Laimz un Klondaikas azartspēļu reklāma jūtūbē (bērnu balsīs!).

Atbildēt

cem

14.10.2023. 09:06

man patīk tās žēlabas par kredītiem.katrs latvietis zina, ka parāds nav brālis, bet tikko nokļūst pie sabiedriskās naudas, tā aizmirst šo teicienu.kura dome aizņemās, tā lai maksā, ne iedzīvotāji, kam nav teikšanas šajos jautājumos.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

13.10.2023. 18:25

..kamēr pie šprices būs plānā galda urbēji...nekas cits neatliek...jāsēž sūdos...

Atbildēt

vv

13.10.2023. 14:52

Cenas ir visam milzīgas, PVN iekasē attiecīgi, kur ir nauda?

Atbildēt

Хм

13.10.2023. 14:21

»

he, he

Ta viena pie politikas pietuvināta ome apgalvoja, ka pašvaldību vadītājiem esot arī civilā aizsardzība, bumbu patversmes un cīņa ar terorismu jānorošina. Un no kādas naudas to visu finansēs


Ничего, зато потом можно будет сказать-ох уж эти латгальцы, на руку Москве играют! Где бомбоубежища в Краслав, Резекне и Алуксне! Вот у них как доходы выросли! Явно деньги девать уже некуда

Atbildēt

Хм

13.10.2023. 14:19

Ir pašvaldības, kuru budžets pieaugtu tikai par 1,1% (Krāslavas novads, Augšdaugavas novads), 3,1% (Preiļu), 3,3% (Rēzeknes novads), 3,6% (Alūksnes novads). Vairumam pašvaldību pieaugums plānots 4-6% robežās. Vidējo rādītāju paaugstina Pierīga (Ādaži 15,9%, Mārupe 17,5%, Ropaži 16,1%) un galvaspilsēta Rīga (9,5%).

То есть и так более финансово богатые и стабильные самоуправления становятся еще богаче и стабильнее, а и так уже бедненькие ниже инфляции прирастут.
А потом будет "ах, Латгалия пустеет, а это же стратегически важный регион! И почему эти жители уезжают, непатриоты какие, оставляют голую землю под угрозой восточного соседа".

Atbildēt

Rezumē

13.10.2023. 13:12

Ir tāds dzīvnieciņš,pisjec.Tad nu tā,pisjec prišol ar šausmīgu spēku.

Atbildēt

lielaki zagļi par kolkraukļmelder...un vēl 10 krieviem....nav redzēta

13.10.2023. 10:46

»

va vellos

Kā saka kaimiņos - kura govs šito mauj...


zagt kontrabanda kandža.... tāda tur pierobežas 'ekonomika'

Atbildēt

tāpēc, ka taš ir muļķu/zagļu barotnes, absolūti leikasd

13.10.2023. 10:43

palikuši deputati kantori un viņus apakalpojošais personāls...kraukļkolmelderi... domāja, ka būs mūžīgi ko zagt, mūžīga kontrabanda, kandžas ražošana......?????un pietiks ar 3-4 iem gateriem, kuros arī pusi nozog......................AI AI AI

Atbildēt

va vellos

13.10.2023. 09:38

Kā saka kaimiņos - kura govs šito mauj.
Pirms 15 gadiem Valkā, ko pilsētnieki tikai par Svalku dēvē, bija divas veikalu ielas. Palika viena. Visi, kas var, reģistrēti dzīvei Igaunijā un balsos par robežas pārbīdi par labu estiņiem, ja vajag. 2015-2018 visa atlikusī novada nauda tika izdota banketiem kampaņā - Latviju dibināja Valkā. 2019-2022 pēdējo miljonu izsvieda jaunai ''autoostai''- skārda plāksnei laukumā bez atejas iebraucējiem.
To visu darīja mērs Krauklis ar iesauku ''vēmējs uz biljarda galda''(savējie sapratīs).

Atbildēt

JKL

13.10.2023. 08:14

Bet tas ir labi: Tas jau sen bija zināms, ka pie šādas saimniekošanas reiz viss bruks un juks...

Atbildēt

āri

12.10.2023. 23:34

»

he, he

Ta viena pie politikas pietuvināta ome apgalvoja, ka pašvaldību vadītājiem esot arī civilā aizsardzība, bumbu patversmes un cīņa ar terorismu jānorošina. Un no kādas naudas to visu finansēs


Mažk zaļumballes un īpašie semināri domniekiem visma zreizi mēnesī- te jau saskries ne tiai tādi vien labumi un nauda kaudzēm paliks paŗi

Atbildēt

he, he

12.10.2023. 21:31

Ta viena pie politikas pietuvināta ome apgalvoja, ka pašvaldību vadītājiem esot arī civilā aizsardzība, bumbu patversmes un cīņa ar terorismu jānorošina. Un no kādas naudas to visu finansēs?

Atbildēt

Apinis

12.10.2023. 19:49

Šalom, Kraukli.

Atbildēt

vajag atkal ATR ,

12.10.2023. 19:47

dajosh kartejo arministrativi teritorialo reformu !!

Atbildēt

"Attīstībai/Par" partneris

12.10.2023. 19:27

pasīvais vai aktīvais?

Atbildēt

ZZeļļa

12.10.2023. 19:12

Man, man, daitje, daitje, ...a to khohlam pipec!...

Atbildēt

Nu ja

12.10.2023. 19:04

Sarkanais mēsls atmodies. Kad tautpartejā būdams ņirdza acīs visiem, tas jau piemirsies.

Atbildēt

Kāds tad ir pašvaldību kreditēšanas īstenais mērķis?

12.10.2023. 19:03

»

Pašvaldību kreditācijas nepieciešamība

kā nepārvarama vara jau nostiprināta ar stingru plānu...


Tādu jau globālās finanšu korporācijas īsteno bez kreditācijas- bankrota- mantas izsoles procesa. Tās, piesedzoties ar Zaļo politiku, visur pasaulē izpērk civilizācijas mazāk skartas zemes un plāno kotēt Ņujorkas žīdu biržā miljardieriem un citām finanšu haizivīm.

Visi Latvijas dabas rezervāti kaut kad nonāks Ņujorkas žīdu biržā, tajos dzīvos miljardieri,

Atbildēt

Pašvaldību kreditācijas nepieciešamība

12.10.2023. 18:58

»

Globālās finanšu korporācijas

valsti jau iedzinušas ūtrupē, ķersies pie pašvaldību kreditācijas


kā nepārvarama vara jau nostiprināta ar stingru plānu.

ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

Globālās finanšu korporācijas

12.10.2023. 18:56

valsti jau iedzinušas ūtrupē, ķersies pie pašvaldību kreditācijas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...