Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Centra partija

30.07.2021. 15:41

Centra partija aicina parakstīt visas trīs referendumu iniciatīvas www.latvija.lv/pv

Visas ļoti labas un steidzami vajadzīgas.
Turklāt, tās visas trīs var nobalsot ar vienu referendumu - būs optimāli, mazi tehniskie izdevumi 🚀🚀🚀
Rīkojamies, lai liktu varai sākt cienīt tautu! ✅
Padalies ar šo info, lai pārvarētu Latvijas melu mēdiju blokādi!

Atbildēt

Name

06.07.2021. 16:50

Vācija un citas valstis atbalsta savas aviokompānijas, bet ar stingriem nosacījumiem. Valsts kontroles aizrādījumi bijuši arī Satiksmes ministrijai

Atbildēt

jaajaa

05.07.2021. 20:28

»

Negudram

Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji


...ja jau tik labi visu zini, tad uzraksti tos cipariņus man šeit...un pamāci tiešām, kā mīnusu par plusu var pārvērst bez Koperfīlda...un Lufthansu te nejauc...kam ir nauda, tas ar to dara, ko grib(vāciešus es domāju)...a tie, kuriem noveicās, jo vīrusa dēļ drukas mašīnu nācās palaist, lai padomā par nākotni, tā drukāšana beigsies, bet lūžņu cena tik ātri nekāpj, lai tos ieguldījumus atsistu...:D..

Atbildēt

MacBeton

05.07.2021. 15:56

Nu pag, ratiņi ar ķinķēziņiem pa 50€ ir? IR!
Žurnāliņi ir? IR!
instrukcija par makarenas dejošanu kad norauj jumtu, ir? IR!
Kādu vel drošību tev vajag? LIDO BĻE!

Atbildēt

JackieBoldt

05.07.2021. 15:47

Ikdienā ikviens var nopelnīt 500 dolārus ... Jā! strādājot tiešsaistē no mājām, jūs varat nopelnīt vairāk, nekā domājat. Es strādāju šo darbu, piemēram, dažas nedēļas, un mans pēdējās nedēļas maksājums bija tieši 25370 dolāri.
KOPĒT šo vietni ATVĒRT ŠEIT ............ 𝗪­­­­𝗪­­­­𝗪.𝗖­­­­𝗔­­­­𝗦­­­­𝗛­­­­𝗔­­­­𝗣­­­­𝗣­­­­𝟭.𝗖­­­­𝗢­­­­𝗠

Atbildēt

KK

05.07.2021. 14:56

Kāpēc autorei(am) pašai jāvazājas pa pasauli, jāizplata Covid-19 un jāvaimanā, ka viss ir slikti?
Gribi drošību lido ar privāto reisu, brauc ar savu auto vai sēdi mājās.

Atbildēt

aita

05.07.2021. 12:58

iz-astrēt to sašutušo "pietiek lasītāju. Ja nemāk lidot, tad nav ko d...ties. Sēdi mājā un baidies - tas ir visdrošāk. Katra apzīnīga šīs "valsts izstrādājuma" (un ne tikai) pilsoņa pienākums ir baidīties un labprātīgi eitanāzēties.

Atbildēt

mg

05.07.2021. 12:14

»

Derdz

Aptrakuši ar saviem 2 metriem iekštelpās, telpa da slegta tipa, ja telpā būs kaut viens, kurš pārnēsā sars cov 2 vīrusu vai inficējies ar covid bez simptomiem, tas izplatīsies pa visu telpu, kaut divi vai vairāki cilvēki, kāds vai daži jeb visi ieelpos vīrusa daļiņas, un dažiem nekas nebūs, bet cits...


Tieši tā! Metriem nav nozīmes. Ja operā 10 rindā būs covidnieks, uz izrādes beigām viņa izelpoto būs ieelpojusi puse zāles. Ar visiem uzpurņiem, kam viss iet cauri un garām.
Lidmašīnā gan ir cits stāsts. Nekur pasaulē nav tik izcilas ventilācijas un gaisa filtrācijas kā lidmašīās, tāpēc tās lielā mērā ir viena no drošākajām vietām.

Atbildēt

mg

05.07.2021. 12:11

Iesaku raksta autoram vērsties pie psihiatra. Paranoķiem savas paranojas un hipohondrijas ir jāārstē pie ārsta, nevis jāklīst apkārt pa pasauli un jāpaģēr visiem rātni tupēt uzpurnī n-to stundu lidojumā.
Es pērku ēdienus un dzērienus tikai, lai ir iespēja noņemt to bezjēdzīgo uzpurni. Nopirkto tēju malkoju lēnām līdz lidojuma beigām. Tā var gandrīz visu laiku būt bez tās pretīgās, bezjēdzīgās ļerpatas uz sejas, kam ar vīrusa apkarošanu nav nekādas saistības, tas ir pūļa kontroles mehānisms.

Atbildēt

hulio

05.07.2021. 12:08

»

Negudram

Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji


Ja nezini par tēmu, tad vajag pameklēt informāciju. LH no pieejamajiem valsts garantētajiem 9 miljardiem eur bija izmantojusi 2,3 un jau 1 ir atmaksāts. BT ir viens pilnīgs zaudējumu gadījums, peļņa tur nebūs nekad un par dividendēm pat nerunāsim. Kontroles jautājums - kāpēc EST un LT nav savas avio?

Atbildēt

latvietim klusajam

05.07.2021. 10:09

Iesniegums policijā ir iesniegts? Nav? Tad nav ko te bļaustīties.

Atbildēt

anonīmajam autoram

05.07.2021. 09:12

Ja tev nepatīk stjuartu darbs, kas ir stingri reglamentēts, tad ej strīdēties pie Gausa, nevis raksti anonīmus ziņojumus(kā jau latvietis parastais). Nepatīk lidot ar AirBaltic, lido ar Pobeda vai kas tev tur labāk patīk Turkish vai Punjabi vai ej kājām.

Atbildēt

sertifikāts

05.07.2021. 08:51

»

Pietiek

Nu ir arī lasītāji kasīkļi :),autoram- neēd ja nepatīk maksāt. smadzenes vispār laikam iztrūkst


Pārkāpums ir tad ja kāds sēž blakus ar noņemtu aizsargmasku un ēd, no cita burbuļa. Vai kaut ko ēst vai neēst ir katra paša brīva izvēle, bet uz covid attiecas tas ja blakus sēž un ēd kāds cits. Covid tests kas bijis pirms 24 vai 48 stundām, nenozīmē ka inficēšanās nevar būt notikusi pēc testa. Ja skaļrunī tiek kladzināts par 2 metriem, tas arī jāievēro, nevis "Ā, tas mums te vecs ieraksts, tagad tas vairs neattiecas.

Atbildēt

Pietiek

05.07.2021. 07:47

Nu ir arī lasītāji kasīkļi :),autoram- neēd ja nepatīk maksāt. smadzenes vispār laikam iztrūkst.

Atbildēt

Negudram

05.07.2021. 07:44

»

jaajaa

...:D...vai tiešām valdība nekādi nevar atrast iespēju no tās lidojošo lūžņu čupas kaut kā atkratīties...tikai zaudējumi tāpat, un, ja var ticēt autoram, vēl papildus izdevumi valstij dēļ vīrusa izplatīšanas...:D


Tu pamācies dēliņ, tad sapratīsi, ko un kā AirBaltic ienes Latvijas budžetam. Neviena domājoša valsts neatteiktos brīvprātīgi no savas aviokompānijas. Lufhansā Vacieši ieguldija 5 miljardus euro, un tas ar sākotnēji

Atbildēt

Palmu tauki & spēļu zāles un narkotikas ir tepat

05.07.2021. 07:10

Piedzīvoju laikus kad 50 gadus neviens latviešu cilvēks nevarēja izsprukt no krievu okupētās Latvijas. Vai tad interneta laikmetā nepietiktu ar autosatiksmi. Nesaprotu kāpēc vispār vajag plivināties pa pasauli un kolekcionēt infekcijas.

Atbildēt

jaajaa

04.07.2021. 21:42

...:D...vai tiešām valdība nekādi nevar atrast iespēju no tās lidojošo lūžņu čupas kaut kā atkratīties...tikai zaudējumi tāpat, un, ja var ticēt autoram, vēl papildus izdevumi valstij dēļ vīrusa izplatīšanas...:D...

Atbildēt

Selektīvais stress

04.07.2021. 21:27

patikami, ka joprojam ir cilveki, kuri tic lupatinu magiskajai ietekmei. nav svarigi kas uz mutes un deguna, galvenais, ka tas pasargā. vismaz puspopulacija lupatinas ieliek kabata un atgriez uz sejas n-reizes. tapat tika apgazta zinatne par to, ka vienreizejas maskas jalieto vienreiz. mes lietojam kamer izjuk.

smadzenu kovids ir raksta autorei, vinai skiet, ka vinas dzivibu pasarga jebkas, kas aizsedz parejo pasazieru muti un degunu. gruta dzive ar tik vaju nervu sistemu.

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 19:59

Aptrakuši ar saviem 2 metriem iekštelpās, telpa da slegta tipa, ja telpā būs kaut viens, kurš pārnēsā sars cov 2 vīrusu vai inficējies ar covid bez simptomiem, tas izplatīsies pa visu telpu, kaut divi vai vairāki cilvēki, kāds vai daži jeb visi ieelpos vīrusa daļiņas, un dažiem nekas nebūs, bet cits gan noķers un inficēsies, jo otganisma aizsargfunkcijas būs vājas, lai novalditu jeb likvidētu vīrusu sars cov 2, kurš organismā ierosina covid infekciju

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 19:54

Labi, ka vīruss tāds viltīgs un gudrs, ja būtu ļoti bīstams, kas nodarītu kādu kaitējunu un bojājumu cilvēka organismam, jeb ar ļoti augstu letalitāti 80%, 100%, pipec dauziem būtu, nebutu razpizdvaitsva demokratisimosimus variācijās un krāšņuma, lai mākslīgi radīts vai dabas sūtīts dieva ziņā, kas būtu traģikomiskāk .. !

Atbildēt

Beta

04.07.2021. 19:33

Slima suņa murgi...

Tādu idiotu dēļ, esam, kur esam...

Atbildēt

Bla bla bla

04.07.2021. 19:21

»

autors

Tūdaliņš, parastais:). Tāpēc ārzemēs izvairos no kontaktiem ar latviešiem


“Man patīk pirkt ēdienus lidmašīnās par sešreiz lielāku cenu, nekā pārtikas veikalā.” - dirsējs no interneta.

Atbildēt

autors

04.07.2021. 18:12

Tūdaliņš, parastais:). Tāpēc ārzemēs izvairos no kontaktiem ar latviešiem.

Atbildēt

Ciematnieks

04.07.2021. 17:52

Pilnīga bezjēdzība, jo no pagājušās nedēļas ir atļauts pārdot 80% no sēdvietām sabiedriskajā transportā. Bildē redzams, ka tā arī apmēram ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...