Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nacionālisms

Leonards Inkins
29.11.2021.
Komentāri (62)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāda sagadīšanās, vai ne ?

30.11.2021. 19:57

»

ASV protektorāts Latvija

1. Pirmais latviskās pašapziņasvilnis bija 19.gadsimta 80.jos gados- jaunlatvieši...


Arī Staļins ar NKVD izvēlējās Kirhenšteinu ar Vili Lāci, nevis vienkārši būtu ielikuši kādu krievu un miers. Tam ir dziļa jēga ar kuru tīri psiholoģiski var pazemot okupēto tautu, lai vēlāk varētu norādīt kādi jūs paši latvieši esat nelieši. Bet mēs krievi jau neko, tikai staigāja ar revolveriem un uzraudzīja, vai ne? Šajos laikos ir tieši tās pašas metodes, atliek tikai katram amatam piemeklēt pareizo "kadru" un tad seko kompromati, šantāžas, bet ja nelīdz tad apmelošana vai novākšana.

Atbildēt

Patiesība ir daudz vienkāršāka...

30.11.2021. 19:29

»

ir dzirdēts, ka

nacionālisms un patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums


Nacionālisms un patriotisms, ir spēks kas vieno tautu un savu valsti! Tikai vienota tauta ir stipra, lepna nācija! Tas ir mūsu spēks, mūsu izdzīvošanas priekšnoteikums! Tam jābūt katra latvieša sirdī!!!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2021. 12:23

»

Tālavas taurētājs

Pirmais latviskās pašapziņas vilnis bija astoņdesmito gadu vidū, bet to pārtvēra un 90tajos nelietīgi izmantoja un degradēja mūsu ienaidnieki, kopā ar okupācijas laikā invazēto beztautības masu, jeb tā dēvētajiem visu tautību krieviem...


1. Pirmais latviskās pašapziņasvilnis bija 19.gadsimta 80.jos gados- jaunlatvieši.
2. 100% repatriācija nav iespējama, jo Latvija pārāk ilgi bija PSRS sastāvā. Tas nenozīmē, ka nevar sekmīgi pastāvēt Latvijas Republika ar valsts valodu - latviešu. Ne jau krievi Latvijas valsti nozaga un izzaga, bet pašu bāleliņi - kampēji, kuri tika pie varas ar nacionālistisku lozungu palīdzību. Pie tā, ka 300.000 aizbrauca uz neatgriešanos uz rietumiem, krievi nav vainīgi, bet pašu latviešu laimes lāči Dombrovska un Co personā, kas nodeva Latvijas intereses mistisku Eiropas interešu priekšā un par to dabūja labi apmakasātu darbu Briselē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.11.2021. 12:09

Latvijā nacionālisma ideja ir degradēta pašos pamatos. Tāpēc lielākā daļa nemaz nesaprot, kas ir nacionālisms. Par nacionālismu tiek uzskatīti klaji rasistiski un fašistiski uzskati, piemēram, Latvijā īsts nacionālists ir tas, kurš visu laiku lamā krievus un Putinu, apsaukā krievus par nedacilvēkiem un Putinu par diktatoru, rauj nost valstu karogus, un tajā pašā laikā ir gatavs pakalpot jebkādām ASV vēlmēm, piedalīties kopā ar ASV citu valstu okupācijā. Patiesībā tas nav nekāds nacionālims, bet rasisms, fašisms un kolobracionisms. Nacionālims ir tad, kad savas tautas un nācijas intereses tiek stādītas augstāk par visu citu tautu interesēm, viss tiek darīts, atskatoties uz to, vai tas ir savas tautas intersēs, tajā laikā nenonicinot, nepakālujot un neokupējot citas tautas. Nacionālas valsts ideja vispār radās tikai 19.gadsimta vidū, bet vēsturiski visspēcīgākās vienmēr bijušas pārnacionālas valstis, kur mierīgi kopā līdzpastāvējušas dažādas tautas.

Atbildēt

30.11.2021. 11:28

»

ir dzirdēts, ka

nacionālisms un patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums


Jā, un ir dzirdēts, ka nacionālisti ķerot un ēdot mazus bērnus.

Atbildēt

Tēzaurs

30.11.2021. 11:25

»

Žulis

Redziet, jēdzienos daudz kas ir nevis izmainījies, be gan speciāli, viltīgi izmainīts tautu sajaukšanas un pasaules globalizācijas interesēs. Kādēļ, piemēram, apkarot nacionālo, ja var vienkārši izmainīt nacionālā jēdzienu, padarot to internacionālu? Savukārt, nacionālismam var piekārt šovinisma birku...


Vārds nation ir jātulko, nevis jācenšas to latviskot bez redzama iemesla. Ja latviešu valodā nebūtu tāda vārda tad cita lieta. Tā pat ar citiem terminiem braucam auzās un sekas tam būs traģiskas latviešu valodai un latviešiem pašiem.

Atbildēt

Nejauc vismaz gaisu

30.11.2021. 11:14

»

lauķis

Es neko neteicu par vienpatņiem.Ģimene,dzimta,tauta,zeme.Cilvēkam nekāda ideoloģija nav vajadzīga,cilvēkam ir vērtību kopums.Vērtību kopumā ietilpst arī savas zemes aizstāvēšana.Tieši tāpēc tika iznīcinātas dzimtas un tautas,tika izveidots bezsugas aitu bars un nosaukts par nāciju ar anālajām "vērtībām...


lauķis nepārtraukti runā par tālu pagātni, bet izeja ir vajadzīga šodien pie šodienas noteikumumiem, lai pasaule mūs saprastu. Un te kā vienīgais ceļš ir tiesiskums ar visiem ismiem.pierādījumiem un konsekventi ievērojot starptautiski parakstītās konvencijas par okupācijas izbeigšanu un pēcokupācijas rehabilitāciju cietušajiem.

Atbildēt

Žulis

30.11.2021. 11:01

»

Gandrīz pareizi, bet ...

Lai kā mēs censtos, tautu sajaukumā, kas noticis ar okupantu iefiltrēšanu, pat ne tikai ar to, ir daudz kas mainījies arī jēdzienos, no kuriem izkristalizēt "pamatvielu", tīro vielu, materiālu, jau paliek tikpat kā neiespējami. Ja ar to gribam nodarboties, tomēr attīrīt, sākas daudzas kolīzijas, rodas...


Redziet, jēdzienos daudz kas ir nevis izmainījies, be gan speciāli, viltīgi izmainīts tautu sajaukšanas un pasaules globalizācijas interesēs. Kādēļ, piemēram, apkarot nacionālo, ja var vienkārši izmainīt nacionālā jēdzienu, padarot to internacionālu? Savukārt, nacionālismam var piekārt šovinisma birku, bet uz nacionālajām interesēm vērstu politiku nodēvēt par etnicismu, tādējādi radot iespaidu, ka šī politika ir tikai šauras etniskas grupas interesēs un tāpēc nevar būt valstiska. Jaunievedumi jēdzienu skaidrojumos neievieš sakārtotību un skaidrību, bet gan jucekli. Palasiet jaunos skaidrojumus kas ir nācija un kas ir tauta. Tā arī to atšķirību gandrīz neiespējami saprast. Tajā pašā laikā definējot, ka "Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts" viss top skaidrs un saprotams. Rodas jautājums ar kādu mērķi un kā interesēs tiek radīts šāds juceklis un sarežģītas elementāri vienkāršas lietas. Bet to var saprast pēc tā, kādi atvasinājumi tālāk tiek veidoti, izejot no šādiem jēdzienu tulkojumiem. Piemēram, globalizētām valstīm, kur valsts varā nav nekā nacionāla pēkšņi ir "nacionāla valdība", "nacionālas intereses","nacionāls budžets", tās piekopj "nacionālu politiku" u.t.t.

Atbildēt

lauķis

30.11.2021. 11:01

»

Žulis

Bet ideoloģija jau ir tāds vienā sistēmā sakārtots vērtību kopums


Ideoloģija ir spēlīte ar terminoloģiju bez satura.

Atbildēt

ir dzirdēts, ka

30.11.2021. 10:58

nacionālisms un patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums...

Atbildēt

Gandrīz pareizi, bet ...

30.11.2021. 10:26

»

Žulis

Redziet, ne bakalaura, ne maģistra diploms šeit nederēs, ja nav loģiskās domāšanas. Bakalauri un maģistri jau ir tik tālu "aizfiloZofējušies", ka nacionālā jēdzienā tagad tiek iekļauts gandrīz vai viss internacionālais,kosmopolītiskais, tāpat kā demokrātijas jēdzienā iekļauts gandrīz viss antidemokrātiskais...


Lai kā mēs censtos, tautu sajaukumā, kas noticis ar okupantu iefiltrēšanu, pat ne tikai ar to, ir daudz kas mainījies arī jēdzienos, no kuriem izkristalizēt "pamatvielu", tīro vielu, materiālu, jau paliek tikpat kā neiespējami. Ja ar to gribam nodarboties, tomēr attīrīt, sākas daudzas kolīzijas, rodas tik daudz netīrumu, ka nezin kur to noglabāt, kur izmest, lai netraucētu. Te nu nonākam pie atzinuma, ka daudz ar ko jāsamierinās, jānorij ne viens vien krupis, tādēļ ar komentāriem neko nevar atrisināt, izlemt. Vēl atgriežoties pie Pilsoņu kongresa, vai pat agrāk - Helsinki -86 - viņi bija tika piesātināti ar KGB aģentiem, ka bail iedomāties un to darbs tik ļoti efektīvi grauts no iekšienes (to es zinu kā "tiesu eksperts" un esot šo notikumu epicentrā kā aktīvs tā laika dalībnieks) un šīs organizācijas blakus nacionālajām, nacionālistiskām tendencēm, nodarīja arī daudz posta.

Atbildēt

lauķis

30.11.2021. 05:22

»

Žulis

Bez nacionālisma, lai kā Jums šis vārds nepatiktu, iztikt nevar. Tikai nacionālisms mūsdienu globālisma pārņemtajā pasaulē, spēj apvienot cilvēkus cīņā pret paverdzināšanu. Cilvēks var cienīt un godāt senču tikumus un kultūru, dabas un kosmosa likumus, bet viņš būs tikai vienpatis pret labi organizētu...


Es neko neteicu par vienpatņiem.Ģimene,dzimta,tauta,zeme.Cilvēkam nekāda ideoloģija nav vajadzīga,cilvēkam ir vērtību kopums.Vērtību kopumā ietilpst arī savas zemes aizstāvēšana.Tieši tāpēc tika iznīcinātas dzimtas un tautas,tika izveidots bezsugas aitu bars un nosaukts par nāciju ar anālajām "vērtībām".Par pilsonību vispār nav jēgas runāt,pilsonība ir verga važas.

Atbildēt

Žulis

30.11.2021. 00:12

»

Terminologs Zulim 2

Detalzēti izskaidrojiet, kas ir Jūsu pieminētā valstsnācija un ar ku tā atširās no Jūsu tai pretnostatītajiem dažādu tautību cilvēkiem, veidojošiem tautu vienā valstī


Jums laikam ir grūtības uztvert manu rakstīto. Pamēģiniet vēlreiz pārdomāt šo, manā iepriekšējā komeentārā rakstīto teikumu: " Var gan pastāvēt no dažādām tautībām sastāvoša valsts, kur šīs dažādās tautas ilgākā laika periodā ir pieņēmušas kopēju valodu iegūstot nācijai raksturīgas pazīmes. (Skat. arī kas ir tauta) Ja valstī dzīvojošie dažādu tautību cilvēki nav vienoti ne valodā, ne citās tautai un nācijai raksturīgajās pazīmēs, tad tie ir tikai dažādu tautību iedzīvotāji, nevis valstsnācija. Starp, citu, kā liecina bēdīgā pēdējo gadu pieredze ASV, tad arī valstsnācija ir visai nestabils veidojumns, kas pakļauts pilsoņkara riskam, neskatoties uz to, ka tā veidojusies gadsimtu garumā. Par valstsnācijas izveidi dažos gadu desmitos vispār ir smaieklīgi runāt.

Atbildēt

Uz 23:14

29.11.2021. 23:35

"Tautas...nevar iegūt mazākumTAUTĪBAS statusu." "MazākumTAUTĪBAS statusu var iegūt to TAUTĪBU pārstāvji, kuru TAUTA...." Katastrofājs sajukums jēdzienos,to nozīmē in pielietojumā, secīgi pilnīga putra apzinjā iun absurda domas izteiksme. Tauta ir TAUTA , tautība ir TAUTĪBA in tās never viena otru iegūt.

Atbildēt

Ruki proč ot ruskoj ameriki

29.11.2021. 23:14

»

Terminologisks vēsturiska fakta ptecizējums

Vai buržuāziskā Latvija (1918 - 1940) BIJA vai NEBIJA daudznacionāla valsts


Nemocies pats un nemoci citus. Tautas kurām ir savas valstis, citās valstīs nevar iegūt mazākumtautības statusu. Mazākumtautības statusu var iegūt to tautību pārstāvji, kuru tautai nav izveidota savas valsts vai ir tik pat nekaunīgi kā krievi.

Atbildēt

Atvainojos par klūdām,

29.11.2021. 23:03

pustumsa, sīka klaviatūra....

Atbildēt

Terminologs Zulim 2

29.11.2021. 23:00

Detalzēti izskaidrojiet, kas ir Jūsu pieminētā valstsnācija un ar ku tā atširās no Jūsu tai pretnostatītajiem dažādu tautību cilvēkiem, veidojošiem tautu vienā valstī!

Atbildēt

lauķim

29.11.2021. 22:58

»

lauķis

Vai bez nacio/anālisma nekā nevar


Tādam mēslam, kā tu, kas nezin kur māte to ieņēmusi, nacionālisms ir kaut kas svešs un naidīgs, ar to tu neatšķiries no cilvēces pabirām, krieviem. Normāliem cilvēkiem nacionālisms ir savas zemes un tautas mīlestība.

Atbildēt

ko vajadzēja darīt?

29.11.2021. 22:52

»

Ko darīt?

Lai kādas ir partijas, tomēr partija, kas saucās NA, nedrīkst būt korumpantu, nodevēju balsts! No pirmās pastāvēšanas dienas, tā nav bijusi, latviešu tautas interešu aizstāve! Savā divkosībā, piesedzoties ar patriotiskiem saukļiem, nevienā jautājumā nav principiāli iestājusies, sava nosaukuma, lozungu...


Uzšķērst Godmani, Freibergu, Zatleru, Šleseru, Kalvīti, Dombrovski? Ko tad pats to neizdarīji?
"Krievi nāk" ņirgājās jūsējā, kriev-žīdu fašistu kuce, Ždanok, bet ne nacionālpatrioti, jo tās cilvēces padibenes, ar kurām tu, padauzas bērns, dzer kopā krutku un klausies Putina galma pederastus: Kobzonu un Kirkorovu, sen jau atnākuši.

Atbildēt

Žulis

29.11.2021. 22:40

»

Terminologisks fakta precizējums

Tad ir vai nav Latvija daudznacionāla valsts


Saprotu Jūsu jautājumu un arī to, Jūsu tālāko domu gaitu. "Moderno politologu" runās Latvija bieži tiek dēvēta par daudznacionālu valsti. Taču tā ir kārtējā aplamība. Izejot no definīcijas, ka "par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts" tāds jēdziens kā "daudznacionāla valsts" vispār nav korekts, jo vienā valstī nevar pastāvēt divas tautas, kam "ir sava valsts". Var gan pastāvēt no dažādām tautībām sastāvoša valsts, kur šīs dažādās tautas ilgākā laika periodā ir pieņēmušas kopēju valodu iegūstot nācijai raksturīgas pazīmes un izveidojušas tā saukto valstsnāciju. Tāda valsts ir , piemēram, ASV. Ja valstī nav izveidojusies vienota valstsnācija, tad tā vienkārši ir valsts, kur dzīvo dažādu tautību cilvēki. Neanalizēšu šeit valsts pārvaldes uzbūves dažādību un no to, kā no tās ir atkarīgs kā rokās atrodas reālā vara valstī katrā atsevišķā gadījumā. Par Latviju var teikt, ka tā joprojām ir okupēta nacionālas (t.i. mononacionālas)valsts teritorija (dekolonizācijas un deokupācijas procedūra šeit nav notikusi)bez sava valstiskuma (skat. valstiskuma pazīmes) ko pārvalda internacionāla kliķe, kas nodrošina savu varu ar antidemokrātisku vēlēšanu palīdzību. Ceru, ka esmu atbildējis uz Jūsu jautājumu.

Atbildēt

Terminologisks vēsturiska fakta ptecizējums

29.11.2021. 22:25

Vai buržuāziskā Latvija (1918 - 1940) BIJA vai NEBIJA daudznacionāla valsts?

Atbildēt

Faktologs Terminologam

29.11.2021. 22:13

»

Terminologisks fakta precizējums

Tad ir vai nav Latvija daudznacionāla valsts


Okupētu teritoriju, kurā ievesti simtiem tūkstošu okupētājvalsts pilsoņu un kur vairākkārt apšauti un deportēti kā arī pēdējo laiku korupcijas radīto ekonomisku apstākļu aizdzīti ir pamatiedzīvotāji, par valsti ir grūti nosaukt. Kur nu vēl definēt tādus jēdzienus, kas tieši sasaucas ar okupantu mērķiem.

Atbildēt

Bidlu latviskais barvedis kirkenšteins

29.11.2021. 22:01

»

Žulis

Izlasīju Jūsu komentāru un iesaku šo to pārdomāt. Piemēram, vai tie bija latviešu nacionālisti, kas likvidēja Pilsoņu kongresu un traucēja izveidot nacionālu valsti, vai tomēr zem latviešu nacionālistu maskām paslēpušies provokatori un demagogi, kas darbojas pēc jau iepriekš izstrādāta plāna...


Ar tādiem nav jēgas diskutēt, pierādīt vai klauvēt pie sirdsapziņas. Viņu uzdevums ir nomelnot visu latvisko un slavināt PSKP sasniegumus un internacionālismu. Vienvārdsakot tie ir nākuši mūs iznīcināt, kas arī veiksmīgi tiek darīts.

Atbildēt

Terminologisks fakta precizējums

29.11.2021. 21:59

Tad ir vai nav Latvija daudznacionāla valsts???

Atbildēt

Faktologs Terminologam

29.11.2021. 21:45

»

Terminologs: Žulim un citiem, arī autoram ..

Latvija ir vai nav daudznacionāla valsts? Kāpēc? Kādas ir mūsu valsts nacionās intereses


Par daudznacionālu mūsdienās var saukt jebkuru valsti, bet ar Latviju tām visām ir viena ļoti būtiska atšķirība. Tur cilvēki ir ieradušies leģitīmi ar vīzām, ar tās valsts atļauju,, bet Latvijā okupanti ieradās ar karaspēku un iznīcinot pamatiedzīvotājus pēc nacionālām vai citām pazīmēm. Arī vēlākas darbības bija vērstas uz latviešu un latviskuma iznīcināšanu, lai veidotu homo sovjetikus internacionālu debīliķu pūli, kas smietos par krievu jēlajiem jociņiem, neinteresētos tālāk par savu slieksni un 9.maijā kopā ar okupantiem bļautu urrrā, mi pobeģiļi

Atbildēt

Labojums

29.11.2021. 21:33

....nacionālās intereses.

Atbildēt

Terminologs: Žulim un citiem, arī autoram ..

29.11.2021. 21:26

Latvija ir vai nav daudznacionāla valsts? Kāpēc? Kādas ir mūsu valsts nacionās intereses?

Atbildēt

Žulis

29.11.2021. 21:25

»

Nešuj klāt to, kā nav

Okupācijas režīmā esmu cietis bez izmēra un okupantus nevaru ciest un negribu dzirdēt viņu valodu, bet tas man neliedz paust skaidru valodu par "nacionālismu", kas tas ir, un kas ir "patriotisms", kāds tiem sakars. Bet ja okupantu atliekas padzīt nevaram un nespējam, nav ko jādzesina mute, jo tas rezultātus...


Izlasīju Jūsu komentāru un iesaku šo to pārdomāt. Piemēram, vai tie bija latviešu nacionālisti, kas likvidēja Pilsoņu kongresu un traucēja izveidot nacionālu valsti, vai tomēr zem latviešu nacionālistu maskām paslēpušies provokatori un demagogi, kas darbojas pēc jau iepriekš izstrādāta plāna?
Kas attiecas uz "DDD" jūs rakstāt: "... tad man lai pasaka, KAS, KAD, ar KĀDIEM PAŅĒMIENIEM to risinās..." Redziet, ja šādus jautājumus būtu uzdevuši tie, kuri savulaik izkaroja Latvijas valsti, nekādas Latvijas valsts šodien šeit nebūtu. Katrai problēmai ir savs teorētiskais un savs tehniskais risinājums. Vispirms teorētiski ir jānosprauž virziens ko darīt un tikai tad var piemeklēt tehniskos risinājumus kā šo virzienu ieturēt. Jums ir vājš priekšstats par "DDD". Tā nav cilvēku lādēšana lopu vagonos un kaut kur vešana. Tā ir starptautiski reglamentēta procedūra, kas atjauno vēsturisko taisnīgumu un katram Latvijas iedzīvotājam liek izdarīt izvēli ne tikai vārdos, bet arī rīcībā.

Atbildēt

Ko darīt?

29.11.2021. 21:17

»

Nešuj klāt to, kā nav

Okupācijas režīmā esmu cietis bez izmēra un okupantus nevaru ciest un negribu dzirdēt viņu valodu, bet tas man neliedz paust skaidru valodu par "nacionālismu", kas tas ir, un kas ir "patriotisms", kāds tiem sakars. Bet ja okupantu atliekas padzīt nevaram un nespējam, nav ko jādzesina mute, jo tas rezultātus...


Lai kādas ir partijas, tomēr partija, kas saucās NA, nedrīkst būt korumpantu, nodevēju balsts! No pirmās pastāvēšanas dienas, tā nav bijusi, latviešu tautas interešu aizstāve! Savā divkosībā, piesedzoties ar patriotiskiem saukļiem, nevienā jautājumā nav principiāli iestājusies, sava nosaukuma, lozungu piepildīšanā! Vienmēr gaudenās atrunas: mēs tak vieni neko nevaram, tie citi tak.. Kauns par šiem gļēvuļiem, kuri lai tiktu pie siles, lien uz vēdera, lai tiktu barā, un tam izdabātu! Bļāvieni, pa laikam, lai labāk izskatītos, ka krievi nāk, ak latvieti nepadodies, ir nožēlojami!

Atbildēt

Žulis

29.11.2021. 21:00

»

Žuli, šis tas sajucis gan

Nacionāla valsts vai nacionalistiska valsts - laikam ir atšķirība. Laikam ir atšķirībam, kas ir "nacionāls" un kas ir "nacionālisms...


Redziet, ne bakalaura, ne maģistra diploms šeit nederēs, ja nav loģiskās domāšanas. Bakalauri un maģistri jau ir tik tālu "aizfiloZofējušies", ka nacionālā jēdzienā tagad tiek iekļauts gandrīz vai viss internacionālais,kosmopolītiskais, tāpat kā demokrātijas jēdzienā iekļauts gandrīz viss antidemokrātiskais. Par nāciju tagad sauc nevis tautu, kam ir sava valsts, bet kaut ko, kam attiecīgajā valstī ir noteikšana. Tā, lūk esot "politiskā nācija". Šo uzskaiti ar nejēdzībām tā saucamajā jēdzienu paplašināšanā varētu turpināt, bet gribu tikai paskaidrot dažus momentus, atbildot uz Jūsu jautājumu. Nacionāls un nacionālistisks ir īpašības vārdi, kas atbild uz jautājumu "kāds". Nacionālisms ir lietvārds, kas atbild uz jautājumu kas. Nacionālisms ir gan nacionāls (kādai konkrētai tautai piederošs), gan nacionālistisks (nacionālisma idejas saturošs). Nekas nacionālistisks nevar nebūt nacionāls. Savukārt, nacionālais nevar pastāvēt bez nacionālisma, jo tikai nacionālisms to padara par piederīgu kādai tautai. Ja tautu nevieno nacionālisms, tad apgalvojums ka kaut kas pieder tautai īstenībā ir fikcija, jeb literārs simbolisms. Tāda vienotības kā tauta, bez nacionālisma vienkaŗši nepastāv. Un ja tauta pastāv, tad tās vienotība balstās uz nacionālisma ideoloģijā apkopotajiem faktoriem.
Mūsdienās globālistu ideologi cenšas visādosveidos radīt jucekli pamatjēdzienos. Piemēram, viņi runā par patriotismu, kas ir atrauts no nacionālisma. Tā arī ir aplamība. Tu nevari būt patriots, ja tu neesi nacionālists. Patriotisms ir rīcība, bet nacionālisms ir pamatojums šai rīcībai. Tātad, ja patriotisms ir tas, ko es daru, tad nacionālisms atbild uz jautājumu, kāpēc es to daru. No nacionālisma atrauts patriotisms pārvēršas par aklu kalpošanu valdošajam režīmam un šādus "patriotus" labprāt izmato visi despotiskie režīmi pasaulē.

Atbildēt

Aprēķins vai bailes ? Okupācija bija, bet okupantu nav ???!!

29.11.2021. 20:12

»

Nešuj klāt to, kā nav

Okupācijas režīmā esmu cietis bez izmēra un okupantus nevaru ciest un negribu dzirdēt viņu valodu, bet tas man neliedz paust skaidru valodu par "nacionālismu", kas tas ir, un kas ir "patriotisms", kāds tiem sakars. Bet ja okupantu atliekas padzīt nevaram un nespējam, nav ko jādzesina mute, jo tas rezultātus...


Tātad "JŪS" esat viens no Latvijas nodevējiem, kas piekrita uz daļēju (juridisku) Latvijas neatkarību un tagad izmisīgi meklējat attaisnojumus okupācijas faktiskajam turpinājumam. Tas nozīmē, zem Latvijas karoga, bet ar 5.kolonu un visām no tā izrietošajām kriminālajām un koruptīvajām sekām.

Atbildēt

Žuli, šis tas sajucis gan

29.11.2021. 19:49

»

Žulis

Bez nacionālisma, lai kā Jums šis vārds nepatiktu, iztikt nevar. Tikai nacionālisms mūsdienu globālisma pārņemtajā pasaulē, spēj apvienot cilvēkus cīņā pret paverdzināšanu. Cilvēks var cienīt un godāt senču tikumus un kultūru, dabas un kosmosa likumus, bet viņš būs tikai vienpatis pret labi organizētu...


Nacionāla valsts vai nacionalistiska valsts - laikam ir atšķirība. Laikam ir atšķirībam, kas ir "nacionāls" un kas ir "nacionālisms".

Te nepalīdzēs skaidrojošās vārdnīcas. Lai uz to atbildētu, KO NOZĪMĒ ŠIE JĒDZIENI, jāsacer vismaz maģistra diploma darbs. Ar
BAKALAURU NEPIETIKS.
Un komentārā sajaukti vairāki jēdzieni - pareizi un nepareizi. To nevar nokomentēt.

Atbildēt

Nešuj klāt to, kā nav

29.11.2021. 19:25

»

Žulis

Var redzēt, ka Jūs esiet lielā nacionālismu diskreditējošo rakstu iespaidā un uz tur pasmeltās informācijas pretrunīgajām druskām veidojat savus spriedumus...


Okupācijas režīmā esmu cietis bez izmēra un okupantus nevaru ciest un negribu dzirdēt viņu valodu, bet tas man neliedz paust skaidru valodu par "nacionālismu", kas tas ir, un kas ir "patriotisms", kāds tiem sakars. Bet ja okupantu atliekas padzīt nevaram un nespējam, nav ko jādzesina mute, jo tas rezultātus nedod, tikai rosina naidu.Jābūt gudriem, at viltīgiem un sist pa tiešo bez naida.Nevaru ciest bļaurus, kuri klaigā kā čekisti, kuri sludina kailu nacionālismu, bez jēgas musina uz deokupāciju, bet rīkojas otrādi - ar čekistiskiem paņēmieniem, lai kā sarīdīt cilvēku grupas.
Atmodas laikos man bija saskarsme ar čekistu ģenerāļiem, arī no Maskavassas un izteikties. Bez klanīšanās, bet pa tiešo noteicu, ko es, mēs gribam un kā tam jābūt patiesībā un pretsparu nesaņēmu. Viņi saprata, ka pretī likt argumentu nav. Un brīnums, viņi netraucēja, bet otrādi - "nacionālisti", patrioti (?), pareizāk - latvieši - bijušie stukači traucēja ar miesu un garu veidot nacionālu valsti, noliedza jebkuru rīcību vai lēmumu, uzstāja, ka šī vara neliģitīma, nav tiesīga neko lemt, bet nezin uz ko vedināja, kas realizēs viņu prasības, visi pakļaujot haosam un patvaļai. Tā ka šiem "patriotiem" nevajag sevi uzskatīt kā gudrākus un godīgākus par Romas pāvestu.Tā ka politiku vajag spēlēt viltīgi, gudri, diplomātiski, patiesi, atklāti.

Ja muld par DDD, tad man lai pasaka, KAS, KAD, ar KĀDIEM PAŅĒMIENIEM to risinās? Pat uz robežas migrantu pūli var noturēt tikai ar ūdensmetējiem, bet ko muldētāji liks priekšā deokupācijai, dekolonizācijai, ar ko to sāks - lopu vagoni sapuvuši, Sibīrija slēgta, atslēga nolūzusi, par Abrenes vairs nav - tās nodevības līgumu sastādīja un virzīja tieši TB/LNNK Ministru prezidents, ka pat Aigars Kalvītis nezināja ko darīt ar to, pat ierunājās, ka jāveic izmeklēšanu, kādēļ tādu līgumu sastādīja, VVF Kalvīti nobremzēja, aizvēra muti viņam. 30 gadus TB/LNNK/NA čekistiski rullē, arī izglītībā, kamēr Kārlis Šadurskis, "neliģitīmais" ministrs izglītībā, sagatavoja likumu un to pieņēma.

Atbildēt

Žulis

29.11.2021. 19:16

»

lauķis

Vai bez nacio/anālisma nekā nevar


Bez nacionālisma, lai kā Jums šis vārds nepatiktu, iztikt nevar. Tikai nacionālisms mūsdienu globālisma pārņemtajā pasaulē, spēj apvienot cilvēkus cīņā pret paverdzināšanu. Cilvēks var cienīt un godāt senču tikumus un kultūru, dabas un kosmosa likumus, bet viņš būs tikai vienpatis pret labi organizētu un vispusīgi bruņotu paverdzinātāju kopumu. Un organizētam spēkam pretoties spējīgs ir tikai cits organizēts spēks, nevis atsevišķs indivīds. Mums jau valstī ir dažādas fokloras kopas, dievturi,ezotēriķi, senatnes pētnieki arī atsevišķas dzimtas, kas ciena savus senčus, tikumus, kultūru, cenšas dzīvot pēc kosmosa likumiem, bet tā ir sadrumstalotība bez kopības un reālām spējām apvienoties un organizēties. Pasaules globalizatoru veidotās sistēmas labi ieeļlotais mehānisms bez problēmām ar šādiem interešu pulciņiem un vienpatņiem tiek galā. Taču visu šo vienpatņu dzīves kredo apvienojot vienotā nacionālisma ideoloģijā (skat.ideoloģijas jēdziena skaidrojumu)rodas pamats ap kuru kā vienots veselums jau var apvienoties visa tauta.
Tas tā pavisma īsi.

Atbildēt

Žulis

29.11.2021. 18:37

»

Īstais iemesls

Šobrīd jau ir kļuvis zināms, ka vieni no lielākajiem korumpantiem un zagļiem ir tieši Nacionālā Apvienība. Tātad - prom no Latvijas "krievus" lai mēs paši varētu nesodīti un bez bailēm zagt


Varbūt Jūs paskaidrotu, kāds sakars nacionālismam ar tiem nacionālistu lomas tēlojošajiem ākstiem, kas ir neatņemama valdošā prettautiskā režīma sastāvdaļa desmitiem gadu? Ja viens cirkus klauns uzvilks ģenerāļa mundieri, vai tad arī Jūs viņu godāsiet kā ģenerāli? Un visas viņa klauna izdarības piedēvēsiet ģenerālim?
Ne jau pēc tukšas muldēšanas un karodziņu vicināšanas var atšķirt patiesus, pārliecinātus nacionālistus, bet gan pēc viņu darbiem! Ko tieši latviešu tautas labā, pa šīm desmitgadēm sēžot Saeimā, ir izdarījis šis klaunu bars?

Atbildēt

Khe ,khe

29.11.2021. 18:25

Visgreizāk nacionālismu izprot budžu kārta un tādu mums ir daudz! Es esmu par Cilvēcību.

Atbildēt

Chekas agenti nepagurst

29.11.2021. 18:23

Paarsteidzi, Leonard!

Atbildēt

Cerību nav daudz...

29.11.2021. 17:54

»

Žulis

Var redzēt, ka Jūs esiet lielā nacionālismu diskreditējošo rakstu iespaidā un uz tur pasmeltās informācijas pretrunīgajām druskām veidojat savus spriedumus...


Lielisks komentārs! Visi agresori, impērijas kalpi un ultraliberasti, baidās no nacionālas valsts vārda! Paldies Inkinam iautājuma aktualizēšanu!

Atbildēt

Jūsmiņš

29.11.2021. 17:41

Jā, Inkins ir lieliski pafilozofējis par nacionālismu, kaut kam pat daļēji var piekrist.
Taču tam, kas ir padarīts ar pašu ievēlētas valsts varas darbībām šajos "neatkarības" 30 gados lai iznīdētu gan nacionālismu, gan patriotismu - tas nav šādā īsā komentārā nemaz aprakstāms.
Visi zinām cik ļaužu ir prom, cik uzņēmumu, lauku saimniecību ir likvidēts, cik stāv tukšu telpu, neapdzīvotu māju un lauku teritoriju, utt, utp. Un te nu vari runāt tik, cik patīk - te vairs ne nacionālisma, ne patriotisma nav, nav vērts tērēt laiku to meklējot.
Ja valsti vada cilvēki, viesstrādnieki, kuriem ir vienalga, kas viņu pārvaldītajā teritorijā notiek, piemēram, terors pret vietējiem covid sakarā, vai labāk ka nenotiek, piemēram, saimnieciskā darbība, saprotama veselības aizsardzība, ja personīgās atbildības par saviem darbiem un nedarbiem tiesiskā līmenī nav, un notiek zagšana jau miljonos - tad tāda valsts ilgtermiņā pastāvēt, pat pēc definīcijas, nevar.
Tad nav vērts vairs apspriest tādas sīkas detaļas kā nacionālisms un patriotisms, kā redzam, pat, tā saucamajiem, NA Saeimā tā ir tikai tukša skaņa.
Un organizātoru, elites, lai rīkotos, kaut ko mainītu - tādu vēl nav.

Atbildēt

Sātani ar enģeļa spārniņiem

29.11.2021. 17:37

Krievu okupants pret citām valstīm un tautām jau gadsimtiem ir izmantojis visas metodes, kādas vien iespējams izdomāt. Nu kaut vai šī ukrainā lienošā okupācija
https://youtu.be/I0Jb_DB0vPw

Atbildēt

Galvenais ir kadri kā teica Staļiņs

29.11.2021. 17:16

»

Īstais iemesls

Šobrīd jau ir kļuvis zināms, ka vieni no lielākajiem korumpantiem un zagļiem ir tieši Nacionālā Apvienība. Tātad - prom no Latvijas "krievus" lai mēs paši varētu nesodīti un bez bailēm zagt


un kas tad to Apvienību izveidoja, ja ne okupantu režīms ar kgb un komunistu iefiltrētiem kadriem !!!

Atbildēt

Kā tas notiek

29.11.2021. 17:14

5 jēdzieni uzrakstīti šādā secībā:
Dzimtene - Zeme - Tauta - Valsts - Vara.
Šie dažādie jēdzieni atrodas dažādos attālumos un proporcionāli arī pretrunās viens pret otru. Jo tie tālāk, jo vairāk pretrunu. Ar un starp šiem jēdzieniem notiek dažādas manipulācijas. Piemēram, ja varai kautko vajag no tautas - tā sevi nosauc par "dzimteni" kuru tautai jāglābj.


Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....