Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

>>

20.08.2019. 11:37

»

Asfalts Betonovičs

TB/LNNK - NA ir varena Latvijas valsts Satversmē noteiktās politikas graušanas iestādījums. To labi parāda Pētera Tabūna (kompartijas svarīgākā tribūna dziedoņa) grāmata "Latvijas dzīvības stratēģija" teiktais, piemēram: "Pārraidījām saietā (lasi: Interfrontes saietā) sacīto (lasi: aicinājumu uz streikiem...


Kas tas par demagoga savārstījumu! Latviešu aizbraukšana vistiešākā veidā ir saistīta ar to, ka privatizācijas procesā varu LV pārņēma bijusī LPSR nomenklatūra, ar visām no tā izrietošām sekām, augošu nodokļu jūgu vietējiem, privilēģijas un piebarošana - savam elektorātam (brīvbiļetes RS).

Atbildēt

Virsaitis

20.08.2019. 03:34

»

Urķis

Ļoti veikla pietiek.com manipulācija...


Daudzpartiju sistēmā, kad visām partijām ir viens mērķis - izpildīt norādījumus un imitēt vētrainu darbību, lai tekošo gadu noslēgtu ar peļņu. No tādas varas sistēmas nekādas pozitīvas izmaiņas nevar gaidīt.
Daudzpartiju sistēmā nekad nebūs atbildīgo, jo varas kopiena sargā savus biedrus, tā ir valsts valstī. Viņi pieņems tādus lēmumus, par kuriem visvairāk maksās un ja kazu drāzējiem būs pietiekoši daudz naudas, tad viņu vēlmes tiks uzspiestas visai sabiedrībai kā milzīgs labums un eiropas vērtības. Norietošās un degradētās eiropas vērtības, tās eiropas, kura pa degradācijas ceļu aizgāja jau 1968 gadā, Francijas ļeņinistu vadībā.

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

19.08.2019. 12:28

»

Pauls

NA,SIF....5.kolona


TB/LNNK - NA ir varena Latvijas valsts Satversmē noteiktās politikas graušanas iestādījums. To labi parāda Pētera Tabūna (kompartijas svarīgākā tribūna dziedoņa) grāmata "Latvijas dzīvības stratēģija" teiktais, piemēram: "Pārraidījām saietā (lasi: Interfrontes saietā) sacīto (lasi: aicinājumu uz streikiem utt.)tāpēc, lai parādītu ienaidnieka īsteno seju ...". It kā pareizi, bet Latvijas TV, Radio, masu mediji rāda nepārtraukti visus Interfrontes saietus, bet latviešu protestus nerāda/ Pirmkārt, tie popularizē Interfronti, otrkārt - kurina naidu, treškārt - latviešu saietus, aktivitātes, protestus nerāda, it kā redziet, latviešiem viss kārtībā, "karo"tikai Interfronte. Un uz fona - apkarojam okupantus,okupācijas sekas (tas nekur neizpaužas, vienīgi lozungos un saukļos, patiesībā NA dara pretējo) spīdzina latviešus, apzog, apkrāpj, proti, tāpat kā "Latvietis parastais" bērziņš.

Un Tabūna secinājums :"Bravo,Kārlis ( Kārlis Šadurskis), ko nespēja nacionāļi (lasi: 30 gadu laikā!), iekustināji tu (lasi: tu - Kārli Šadurski, par skolu latviskošanu). Lūk, "NACIONĀ"- TB/LNNK rezultātu parāda Pēteris Tabūns savā grāmatā), ka NA neko nav izdarījusi.

To parāda nākamais secinājums: "Šo latviešu pazušana pasaules ceļos (lasi: ap 400 000) galvenokārt ...kolonizācijas un okupācijas sekas". Pamatos taisnība, bet īstenībā - NA darboņu sekas ar nacionālā naida kurināšanas plakātiem un saukļiem un totālu, aplamu un netaisnīgu prihvatizāciju un denacionalizāciju - atjaunoja vēsturisko "taisnīgumu" ar visas tautas vēsturisko spīdzināšanas politiku - tautas sastrādāto, saražoto atņēma un atdeva šaurai grupai "mantinieku" - mahinatoru vai kur mantinieki savu ieguvumu pārdeva par kapeikām uzpircējiem, izveidojot vergu ekonomiku, kas pazemoja tautu vēl un vēl, kura pameta valsti, masveida bēga no vergu darba, no pazemojuma un apvainojuma, kur izveidojās nevis "parastais latvietis", bet "Latvietis parastais", ar ko Lato Lapsa veiksmīgi apzīmējis savā grāmatā "latviešus bērziņus, prezidentus", kas ir NA politikas sekas, kas nav vērojamas Lietuvā un Igaunijā, kaut okupācija visur bija vienāda.

Atbildēt

Urķis

19.08.2019. 10:25

Ļoti veikla pietiek.com manipulācija.
Šī NA vēstule patiesībā bija adresēta LR premjerministram Mārim Kučinskim un publicēta NA interneta vietnē 2018. gada 27. septembrī
https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vl-tb-lnnk-vestule-premjeram-par-sabiedribas-integracijas-fonda-darbibas-turpinasanas-lietderibu/

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

18.08.2019. 23:11

»

RE,

kā idiotu mikropisanu piemin


tev sūri skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;)

Bet nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi ar visnotaļ piemērotu pašnomināciju "idiots mikropisans" – gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien tu savu iespējamo potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā telpā).

Atbildēt

Eggmaŗam Kakuēdājam, pieqirst-komas debiloidam,

18.08.2019. 23:09

»

RE,

kā idiotu mikropisanu piemin


kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti!

Atbildēt

:)

18.08.2019. 23:02

»

x

Saulstariņu parādnieku nelaiž pie ievārījuma muciņas panašķēties...sūds ne patriots


....bet tas jau automātiski nenozīmē, ka ar SIF viss ir kārtībā....

Atbildēt

erzac politiku

18.08.2019. 12:16

»

par ņe pri čom

tu rūgti maldies...


un erzac politikāņus zināmie varoņi stumj tamdēļ, lai varētu uzmesties
pasaulei uz kakla un to izlaupīt...

Atbildēt

par ņe pri čom

18.08.2019. 12:07

»

Bebrs

Kāpēc no manas kā nodokļu maksātāja naudas jāfinansē tāds fonds, kas nodarbojas ar drīzāk pret Latviju vērstu darbību nevis valsts labā. Mums nevajag, lai zviedri māca mums kā integrēt tos, kuri te peld šurp, lai ieviestu islama kārtību Latvijā. Lai zviedri paši savā valstī ieved kārtību. Nevajag ne...


tu rūgti maldies !
Momentā, kad jāpaceļ balsi PRET, šis ir kluss kā pelīte !

Protams, nacionālos [cerības] portālos ir pirmais varonis :)))

Tikai mantro jābūt-teoriju, tā vietā, lai latviešiem(un lojālajiem
nelatviešiem) vienkāršā un sirsnīgā valodā izskaidrotu, kāpēc
nacionālā valstī vajaga tikai nacionālu politiku.

Šinī situācijā valsts ir Latvija, tātad - vajaga pro-latvisku politiku,
nevis kaut kādu pro-bābelisku politiku !

Citās valstīs vajaga attiecīgās valsts politiku(nevis uz kaut kādu
velkomismu propagandējošu erzac politiku) !


Atbildēt

Bebrs

18.08.2019. 09:41

Kāpēc no manas kā nodokļu maksātāja naudas jāfinansē tāds fonds, kas nodarbojas ar drīzāk pret Latviju vērstu darbību nevis valsts labā. Mums nevajag, lai zviedri māca mums kā integrēt tos, kuri te peld šurp, lai ieviestu islama kārtību Latvijā. Lai zviedri paši savā valstī ieved kārtību. Nevajag ne genderismu, ne Stambulas konvenciju.Un Parādnieks tur, kā krieviski teiktu-ņe pri čom.

Atbildēt

Koloss

18.08.2019. 09:23

Sagaidīsiet gan, ka pediņi sabradās paši savu perējumu.SIF ir vajadzīgs varas kliķei un citiem hermofrodītiem, vajadzīgs globālajai liberastu mafijai, lai mums par mūsu naudu drāztu smadzenes un par svešu naudu uzspiestu svešu ideoloģiju..SIF būtu jāaizklapē un tā vieta jādezinficē ar hlorkaļki..

Atbildēt

Likvidējama integrācijas mafija

18.08.2019. 08:13

Integrācija nav izdevusies miljoni izkaisīti pa kabatām.

Atbildēt

RE,

17.08.2019. 23:23

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


kā idiotu mikropisanu piemin..

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

17.08.2019. 23:15


“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;)

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): Pēc tam, kad esot “atklātībā parādījušie audiovizuālie no Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova rīkotā “Krievijas dienas” pasākuma – “kaviāra dzīrēm”, kurās redzama piedaloties arī tā dēvētās “nacionālās apvienības” (NA) pārstāve, šīs valsts pašreizējā “kultūras ministre” Žaneta Jaunzeme-Grende ( VL!-TB/LNNK jeb “tūdaliņi-pastalnieki” ), “nacionālajā apvienībā” esot “notikusi asa e-sarakste par šo tēmu, kas “noplūdusi” un nonākusi mediju pārstāvju rīcībā, kas publiskojuši visu šo elektroniskās komunikācijas arhīvu”…
——-

Latv(ĀN)ijas SILES “valsts” kārējā “kaviār-geita”.
( ‘nacionāllojālpatrEJotisks’ prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )

Pēc Austrumkraja ‘tusiņa’,
Tiek Muļķu Zeme pie…(gāzta),
Ar “diskusijas” fragmentiem,
Par “nacionāliem principiem”:

“Nu – kā tā var (‘bļin’!), kā tā var?!?
Par š’to – aiz …(prieves) jāpakar!!!”
“Kas grib “haļavas” bliņā kost ~
Ar “rudzubisi” jābliež nost!!!”
“Man kauns, ka es(m)u “partijā(s)”,
Kur “spices biedri” ap…(taisās)…”
“Bet – varbūt bišķi “korektāk”,
Mums jābļaustās (un – paklusāk)?…”
“Mož – pagaidīt, ko “šiškas” pauž,
Kas ‘blices’ prezidijā snauž ~
Kurš lēnāk rullēs – tālāk tiek?…”
Rau – “akcentus” jau “bosi” liek:

“Ja “priekšnieks ļauj” – var vodku rīt
(Līdz “patrEJots” gar zemi krīt),
Un kaviāru (‘ložkām’) grābt,
BET – “etiķeti nepārkāpt”!
Var bliņām mūli piestampāt,
Un saldu čaju piestrēbt klāt,
Kas “samovāram” cauri dzīts ~
Ka tik’ nav “imidžs” sa…(ķēzīts)!!
Var bučot …(roku) “slavJāņiem”,
BET – par “haļavas frīstiķiem”,
Un – TIKAI “korektuma” pēc ~
Tas “stājai” ‘kantes nerīvēs’!!!

‘Post faktum’ – var tak’ “izskaidrot”,
Ka – svešiem …(rokas) bučojot
(Par vodku un par zaceni?…),
Mīl “patrEJoti” Tēvzemi ~
Lai Latv(ĀN)ijas” LUMPEŅI,
Uz “urnu talku” pasvilpti,
Laiž “tūdaliņās” “nobalsot”,
Par “sūdmalējiem” fanojot:
Ja “SCvoloči” pie kloķiem tiks ~
Ne sū(…) vairs pāri nepaliks,
No SILES “shēmas” (pakāstas)
Priekš “naciķiem” ( kā “partijas” )…

Kad slīd no nagiem ārā “valsts” ~
MUMS, biedri, katrs SILES balsts,
Ir vairāk vērts, kā “samovārs”,
Vai bliņām uz(krauts) kaviārs,
Ar “Smirnof” vodku aizliets feiss,
Vai “koka” rubļiem piebāzts keiss ~
Jo sevišķi – ja personāžs,
“Haļavu” rij un ķešās bāž,
Ne “merkantilos” nolūkos,
BET – “visu Latv(ĀN)ijai” dos!
(Nu, vismaz – tādam bazāram,
Tic “bauru” bars – vēl pagaidām…)”

Pār SILES “valsti” – debess klārs:
Priekš dažiem – bliņas & kaviārs,
Un “polit-skandāls” (paģirās),
Bet vairums – nonīkst “badmirās”…

-----------

MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, ģenētiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. necilu “biogaļas izstrādājumu” zeme, SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

Atbildēt

Pauls

17.08.2019. 22:53

NA,SIF....5.kolona.

Atbildēt

Žulis

17.08.2019. 19:21

»

Draņķa A. Priedītis

tis pac kis Mikropisans


Es būšu eksperts. Pie tam būšu latviešu deģenerātu ekspertu eksperts. Kad no rīta sanitāres nomazgā no manis manu nakts lielkakājumu, es kļūstu latviešu deģenerātu ekspertu eksperts.

Atbildēt

Es nau krieva

17.08.2019. 18:35

Vēl bezjēdzīgāks par šo kantori ir.......eh! Tādu ir desmitiem!

Atbildēt

Udo Ulbergs

17.08.2019. 18:09

»

Žulis

Es vienmēr esmu teicis, kur latvieši, tur mēslu smaka. Bet mani jau neviens neklausās, jo es esmu psihiski neveselo latviešu uzskaitē kā latviešu deģenerāts no latviešu dzērāju dinanstijas.Ko man darīt, lai mani ņemtu vērā kā latviešu ekspertu visos jautājumos, kur smird latvieši kā nevērtīga suga...


Kā tu priedīt esi noriebies, domā, ka neviens tevi neatpazīst. Pats pievem visus rakstus, pat savu žīdeni piepulcini kā Cyril, nonstopā lamā latviešus, pats ar sevi sarunājies...
Aplauz vienreiz tos savus sardeļ-pirstiņus, jo cita nekā tev darīt nav ko, kā te ārdīties drukājot.

Atbildēt

Žulis

17.08.2019. 17:47

»

Žulis

Nacionālistu lomas tēlojošie āksti atkal nolēmuši uzspodrināt savas spalvas. Kā lai citādi sauc cilvēkus, kas sevi dēvē par nacionāļiem un visu laiku atrodas valdībā, taču, kad viņiem degungalā viena organizācija par nodokļu maksātāju naudu veic klaji pretvalstiskas, pret tradicionālo ģimeni un sabiedrības...


Es vienmēr esmu teicis, kur latvieši, tur mēslu smaka. Bet mani jau neviens neklausās, jo es esmu psihiski neveselo latviešu uzskaitē kā latviešu deģenerāts no latviešu dzērāju dinanstijas.Ko man darīt, lai mani ņemtu vērā kā latviešu ekspertu visos jautājumos, kur smird latvieši kā nevērtīga suga?

Atbildēt

vai

17.08.2019. 17:39

kādam vispār šis fonds ir vajadzīgs? Lai piesakās:)
Atskaitot pašus fonda darbiniekus.

Atbildēt

xxx

17.08.2019. 17:33

»

Kādus gan mēslu neroducē 4. maija varas noziedznieki!

Lai nodarbinātu latviešu prātus ar nenozīmīgiem jautājumiem, liekot latviešiem kā mušām krist uz žīdu apgrauztu kaulu - žīdu finansējumu muļķībām. Ar dšo NA puerāda sevi kā mēslu kaudzi


iespējams, ka šis nav nozīmīgākais jautājums, bet eistāde ir pilnīgi nevajadzīga, ko apmaksdājam no saviem nodokļiem. Likvidēt. ES Naudu var dalīt Kultūras ministrija.

Atbildēt

siska

17.08.2019. 16:57

Lai nacionāļi pasaka, ka neatbalstīs budžetu, ja nelikvidēs SIF. Nevis te īd

Atbildēt

Ko tu dirs?

17.08.2019. 16:55

»

na seja paradnieks

3 pasievas un septini berni,...tas tacu cigans -roms


Latvijai vairāk bērnu-latviešu vajag, bez tiem nebūs Latvijas. Drīzāk kā riet uz cilvēkiem ar vairāk par 1 bērnu, tādi salmupauri kā tu varētu tos cildināt kā piemēru citiem (piem. Dombrovskim, kuram nav neviena).

Atbildēt

Kādus gan mēslu neroducē 4. maija varas noziedznieki!

17.08.2019. 16:11

Lai nodarbinātu latviešu prātus ar nenozīmīgiem jautājumiem, liekot latviešiem kā mušām krist uz žīdu apgrauztu kaulu - žīdu finansējumu muļķībām. Ar dšo NA puerāda sevi kā mēslu kaudzi.

Atbildēt

Jojo

17.08.2019. 15:50

Vērtēs vērtēs, kamēr Parādnieku ievērtēs par SIF vadītāju. Un tad viss notiksies- i čigani integrēsies, i migranti, i visi pārējie čmo. Un būs paradīze zemes virsū, vai vismaz Paradnieka harēmā un kabatā

Atbildēt

17.08.2019. 15:13

»

Žulis

Nacionālistu lomas tēlojošie āksti atkal nolēmuši uzspodrināt savas spalvas. Kā lai citādi sauc cilvēkus, kas sevi dēvē par nacionāļiem un visu laiku atrodas valdībā, taču, kad viņiem degungalā viena organizācija par nodokļu maksātāju naudu veic klaji pretvalstiskas, pret tradicionālo ģimeni un sabiedrības...


Jā, tas ir tās kangaru bandas tipisks gājiens.
Tas SIF fonds domāts visādu sorosa fondu izmaksu atslogošanai. Tie paši cilvēki, tie paši meŗķi, tikai par valsts budžeta līdzekļiem nevis ārzemju finansējuma

Atbildēt

x

17.08.2019. 14:59

Saulstariņu parādnieku nelaiž pie ievārījuma muciņas panašķēties...sūds ne patriots.

Atbildēt

...

17.08.2019. 14:03

»

na seja paradnieks

3 pasievas un septini berni,...tas tacu cigans -roms


Parādnieks ir žīds,tāpat kā vairākums NA.

Atbildēt

na seja paradnieks

17.08.2019. 14:00

3 pasievas un septini berni,...tas tacu cigans -roms

Atbildēt

Q

17.08.2019. 13:48

Tikko kuili Parādnieku nepielaida pie integrācijas fonda vadības,tā uzreiz tas jālikvidē! Mūsu NA partijas dižvīrue citādi kā par latviešu tautas ienaidniekiem un kangariem dēvēt nevar, vieni mēsli tur savākušies un ekspluatē nacionālo ideju!

Atbildēt

lauķis

17.08.2019. 13:16

Vai kāds var nosaukt kaut vienu piemēru kur notiktu integrācija dabā?
Cilvēka būtību nosaka mentalitāte,bet tā veidojas ģimenē,dzimtā,tautā,un nekāda tur integrācija nav iespējama.

Atbildēt

Žulis

17.08.2019. 13:02

Nacionālistu lomas tēlojošie āksti atkal nolēmuši uzspodrināt savas spalvas. Kā lai citādi sauc cilvēkus, kas sevi dēvē par nacionāļiem un visu laiku atrodas valdībā, taču, kad viņiem degungalā viena organizācija par nodokļu maksātāju naudu veic klaji pretvalstiskas, pret tradicionālo ģimeni un sabiedrības pamatvērtībām vērstas aktivitātes, viņi to visu tikai „vairākus gadus ar bažām vēro” ,līdz visbeidzot ir nolēmuši rakstīt vēstuli premjeram ar kautrīgu lūgumu šī fonda darbību „izvērtēt”. (Tas jau tā valstsvīriem ir pieņemts, ka kopā var sēdēt pie viena galda, betkad kaut kas otram jāpasaka, tad tiek rakstītas vēstules.) Lai parādītu tautai savu vareno dūšu, tad šī vēstule ir atklāta un tiek presē publicēta, lai tauta redz, cik varonīgi šie „cīnās” pret tiem, kuriem paši , sastādot valsts budžetu, ir vēlīgi iedalījuši naudu.
Kāda mārrutka pēc mums ir vajadzīgs tāds integrācijas fonds? Kas un kur šeit Latvijā būtu jāintegrē gandrīz trīsdesmit gadus pēc formālās neatkarības atgūšanas?! Tiem, kas ir lojāli šai valstij un kas šeit grib dzīvot jau sen ir bijis jāintegrējas. Un tā integrācija ir jāveic katram pašam. Valstī ir pamatlikums un citi normatīvie akti – lasi un integrējies! No malas neviens tavā vietā to integrēšanās procesu priekš tevis uztaisīt nevar. Integrējušies šeit nav tikai tie, kuri negrib integrēties. Un priekš tādiem var kaut simtiem miljonu piešķirt, viņi tāpat neintegrēsies. Tā, ka šāda fonda uzturēšana ir klaja nodokļu maksātāju naudas šķērdēšana. Vairāk kā pus miljons Latvijas iedzīvotāju pa šiem gadiem ir izceļojuši uz ārzemēm darba un iztikas meklējumos. Viņiem tur nekādi integrācijas fondi nepalīdz. Viņi paši tur integrējas un dzīvo. Bez tam, vēl jau paliek jautājums kur te kāds tiek integrēts. Vai sveštautieši tiek integrēti Latvijas valstī un latviešu tautā vai latvieši un sveštautieši tiek integrēti kādā izdomātā Latvijas politiskajā nācijā, kura pastāv tikai globālpolitiķu galvās? Politiskās nācijas veidošana Latvijā ir kliedzošs noziegums pret latviešu tautu! Bet nacionālistu lomas tēlojošie āksti jau to, protams, „nespēj saprast”. Viņi turpinās „ar bažām vērot” un rakstīt vēstulītes.

Atbildēt

Neparko

17.08.2019. 12:31

Vai varas liberāļiem pietiks dūšas likvidēt to odžu midzeni?

Atbildēt

LLL

17.08.2019. 12:16

Kāpēc NVO pārstāv tikai sievietes? Jābūt dalījumam 50 uz 50, citādi tas ir genocīds pret vīriešiem.

Atbildēt

Tiesnesis

17.08.2019. 11:26

Piekrītu. Jau Saksa laikā SIF darbojās slepeni, ar pagrīdes ekspertiem-vērtētājiem. Ja kāds vēlas nemotivēti sponsorēt personīgās iegribas, lai to dara par savu naudu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...