Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nacionālais suicīds

Arturs Priedītis
19.04.2019.
Komentāri (67)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bezpartejisko bija daudz

21.05.2019. 16:12

»

L.Grantiņš H-86

Tas jautājums pat nav apspriežams. Tāda mēroga politiskais darbinieks un bezpartejiskais


piemēram, Jelgavā LNNK darbonis(kapracis) Imants Geidāns, kuru KGB skolā "nepamanīja ka ir bezpartejiskais" un kurš, pēc tam, "brīvajā Latvijā" "pūlējās" muitas priekšnieka amatā ! :))))))

Atbildēt

Ādolfs

20.05.2019. 14:25

»

cilveks444

Melis Jūs esat, Grantiņa kungs! Īzsts melis


Krievžīd 444, iemācies pareizi uzrakstīt vārdu - īsts!

Atbildēt

andris a

04.05.2019. 15:21

(xmas)
gaurs. sulmeisters iesaka
gaurs. sulmeisters
vakar 19:28no Twitter
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
Разработчики и исполнители (2 серия). Заказчики геноцида пенсионеров
#АндрейТюняев#Путин#Пенсии#Религия#Вера

YOUTUBE.COM


Atbildēt

Viva

28.04.2019. 06:42

Lasu un kļūst skumji par Latvijas gļēvajiem un aprobežotajem vīriešiem. Laikam jau taisnība ir tiem, kuri apgalvo,ka tautai nav nākotnes. Apskaužu Franciju, tur pat pret degvielas cenu pieaugumu protestē un panāk savu. Mūsu gļēvie vīrieši gadiem klusē un pat nemēģina pīkstēt pret to, ka Prezidentu nedrīkstam vēlēt. Lasu to stulbums, ko esat sarakstījuši komentāros un rodas iespaids, ka lielākai daļai ir problēmas ar psihisko veselību. Žēl, ka Latvijā pat arodbiedrību līderis ir gļēvulis. Vienīgā cerība uz jauno paaudzi. Priecājos par Ukrainu!

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj, izēd ateju atkal!

24.04.2019. 15:20

»

Induli Durka no jobaniem Dikļiem

Pis savus memuārus uz LRTT vāciešzemi, gņida nedabitaja iz Muļķu zemes! Končai pipist bļeģ Pietiek. Com! Latvaņec


Končai pipist bļeģ Pietiek. Com! Latvaņec!
Pis savus memuārus uz LRTT vāciešzemi, gņida nedabitaja iz Muļķu zemes!

Atbildēt

Induli Durka no jobaniem Dikļiem

24.04.2019. 06:49

»

ATRAKUMSĒRGAS perēkļi – lapsas un kaķi.

Trakumsērga kaķiem ir ļoti bīstama, neārstējama slimība, pret kuru var izsargāties, dzīvnieku tikai regulāri vakcinējot. Trakumsērgu pārnēsā meža dzīvnieki, īpaši lapsas, jenotsuņi...


Pis savus memuārus uz LRTT vāciešzemi, gņida nedabitaja iz Muļķu zemes! Končai pipist bļeģ Pietiek. Com! Latvaņec!

Atbildēt

Blaugzna Induli Durka!

23.04.2019. 18:24

»

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu...


Nosūti tos savus tekstus LRTT, nav ko pieist Pietiek komentārus!

Atbildēt

piedzēries atkal?

23.04.2019. 14:22

»

Induli Durka!

Sūti šos tekstus uz LRTT L. Grantiņam! Atpisjes no Pietiek


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

22.04.2019. 10:43

»

Kurš tev lopiskajam Indurim Durkai

ļāva komentēt


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

Kurš tev lopiskajam Indurim Durkai

22.04.2019. 03:22

»

patiesībā

Kā zināms - JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus...


ļāva komentēt?

Ir socīc, kis boļķi cita ocī rec, tis popus sovu laiku!

Tekošajā momentā, bļeģ tabļetku i maloļetku!

Nu, bet.. Interesanti! Debess klāra, kis pis nāras, tis Cenzētais untuns mikropicanczs!

Atbildēt

patiesībā

22.04.2019. 00:08

»

L.Grantiņš LRTT

Ne tikai DELFI un TVNET, bet arī Kasjauns ir parādījuši savu nelietību. Rīt tautastribunals.eu publicēšu par viņiem ar visiem pierādījumiem, jo laikā uzspēju nokopēt komentārus ar plusiem


Kā zināms - JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, tāpat arī pašreiz aktualizēto "čekas maisu" atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai, protams (neiztrūkstoši un neizbēgami) arī ikdienišķi nepārtrauktas vietējā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globālā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķības.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrEJotiski / deRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības". Vienlaikus arī – piekopjot pa lēto angažētu, nu jau visaptveroši masīvu dzīvnieciski trulu un pat apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU, kas tiek vērsta gan pret angažētāju norādītajiem / pasūtītajiem "izstrādes figurantiem", gan arī pret pašu masmēdītāju subjektīvi izvēlētajiem iedomātajiem "bīstamajiem pretiniekiem" / "šķiriskajiem ienaidniekiem".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri dzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošņas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi...

Atbildēt

antons mikoss

21.04.2019. 20:39

»

L.Grantiņš H-86

Tas jautājums pat nav apspriežams. Tāda mēroga politiskais darbinieks un bezpartejiskais


Parunājies ar mani? VDD pidorass? Migla sarkanā...

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.04.2019. 20:24

»

antons mikoss

Kāpēc satraukums...


Tas jautājums pat nav apspriežams. Tāda mēroga politiskais darbinieks un bezpartejiskais... ?

Atbildēt

antons mikoss

21.04.2019. 18:54

»

L.Grantiņš H-86

Jautājums dumjš, bet domāju, ka vairāk provokatīvs.Kaut kas līdzīgs Šteina darbībai ! Šteins ir visīstākais provokators !!! -https://tautastribunals.eu/?p 17286---Varētu salīdzināt: Vai tas, kurš laupīšanas nolūkā ir noslepkavojis savu upuri, ir slepkava ? Domāju, ka es pietiekoši skaidri, minot piemēru...


Kāpēc satraukums?
Brīvvalstī kompartijā bija~460 komunistu, no tiem 67% žīdi. Tātad tas bija žīdu projekts. Vēlos avotu, kurā būtu fiksēts fakts par JL piederību LKP.
Tas, ka viņš bija pilnvarnieks daudzos uzņēmumos, nevis vienā, ko minēja pats EL pie Dombura Delfos, ir fakts. Ir 305,407,503 un citi FM Karlsona rīkojumi.
Tāpēc man ir jautājums vai pietika komunistu visiem uzņēmumiem. Es personīgi domāju, ka bija JL komunists, bet vēlos pierādījumus.

Atbildēt

LGrantiņš H-86

21.04.2019. 17:12

»

antons mikoss

Bija Jonass kompartijā


Ja vēlreiz pieminēsi Jonasu, tevi uz karātavām aizvilkšu ar Hāgas tribunāla mandātu kabatā! Migla sarkanā, nolādētā! Ja vēlreiz teiksi, ka esmu nepieskaitāms, no zemes tevi izrakšu A.P. nelieti!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.04.2019. 16:57

»

antons mikoss

Bija Jonass kompartijā


Jautājums dumjš, bet domāju, ka vairāk provokatīvs.Kaut kas līdzīgs Šteina darbībai ! Šteins ir visīstākais provokators !!! -https://tautastribunals.eu/?p 17286---Varētu salīdzināt: Vai tas, kurš laupīšanas nolūkā ir noslepkavojis savu upuri, ir slepkava ? Domāju, ka es pietiekoši skaidri, minot piemēru, esmu atbildējis uz Jūsu jautājumu.--------------- Bet, starp citu- kapēc uzdodat šo jautājumu ?

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.04.2019. 15:40

»

antons mikoss

Es runāju par faktiem. Vienmēr brīnos par tipiem, kas visur redz žīdus. Kas iet žīdu ticības mesianistu baznīcās? Latvieši un pārējo tautu vājā prāta indivīdi...


Es to visu par Jonasu esmu noskaidrojis un neviens vairāk pret Levitu kā es, diez vai uzstājas(AR ILUSTRATĪVIEM MATERIĀLIEM).Un Jūs apzinīgi !!! neievērojat, kad es rakstu, kas ir žīds ? Es nekad un nekur neesmu Jūs pielīdzinājis Priedītim. Jūs esiet "virtuozs" vārdu kombināciju meistars, it seviķi tad, kad Jums tas izdevīgi."Es vienmēr brīnos par tipiem, kas visur redz žīdus". Tas TIPS taču attiecas uz mani ! Un, starp citu, tas ir tieši Priedīša "teiciens". Un vēlreiz: starp citu, Priedītis arī uzstājas pret Levitu !!! Un vai vairāk tomēr politiķus "nenopērk" ar draudiem, nekā ar "varas saldmi" ? Nodēvēt mani par TIPU, ir DP bandai ļoti pieglaimīgi, lai neteiktu: IZTAPĪGI.-------To visu sakot es Jūs neuzskatu par savu ienaidnieku... .Padomājiet, ko es nepareizi pasacīju ?

Atbildēt

antons mikoss

21.04.2019. 15:03

»

L.Grantiņš H-86

Nu,Mikosa kungs, vai tad tie, kuri grib Levitu par prezidentu, ir latvieši ? Un, žīds taču nepieder kādai tautībai, tas ir kāda noziedzīga grupējuma "patriots". To nesaku es, bet pašu žīdu garīgais ideologs Laitmans. Latvijā visu lemj žīdi, noziedznieku banda- okupanti-komunisti- čekisti !!!-----------...


Es runāju par faktiem. Vienmēr brīnos par tipiem, kas visur redz žīdus. Kas iet žīdu ticības mesianistu baznīcās? Latvieši un pārējo tautu vājā prāta indivīdi.
Kas vēlēs Kremļa kurmi žīda kremļa kurmja dēlu E.Levitu. Taču ne žīdi. Tie būs latvieši, vāja prāta latvieši, nopirkti ar varas saldmi. Salīdzināt mani ar čekistu Preidīti var tikai nelietis.
Grantiņ! Labāk noskaidro vai Jonass Levits bija komunists. Tas būtu pienesums. Pret Levita vēlēšanu Saulveža amatā es uzstājos jau pirms 4.gadiem PK sanāksmē Lielajā ģildē. A r tiem pašiem argumentiem.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

21.04.2019. 13:51

»

antons mikoss

Pilnīgi citādi...


Nu,Mikosa kungs, vai tad tie, kuri grib Levitu par prezidentu, ir latvieši ? Un, žīds taču nepieder kādai tautībai, tas ir kāda noziedzīga grupējuma "patriots". To nesaku es, bet pašu žīdu garīgais ideologs Laitmans. Latvijā visu lemj žīdi, noziedznieku banda- okupanti-komunisti- čekisti !!!-----------Mikosa kungam arī nebūtu par skādi visus jēdzienus "sakārtot alfabēta kārtībā", jo savādāk jau tikai tāds uzlabotāks Priedīša "projekts" vien ir- LATVIEŠU NOMELNOŠANA.

Atbildēt

Mēs tevi A. Priedīti

21.04.2019. 13:34

»

antons mikoss

Pilnīgi citādi...


aizvilksim uz karātavām kā VDK ziņotāju.

Atbildēt

antons mikoss

21.04.2019. 13:17

»

NUNU

Kad Levits bija TM no LC, kopā ar to valdību sastādīja nacionāļi un LZS. 1994.g.12.04 šī valdība noslēdza līgumu ar Krieviju par 22300 demobilizēto virsnieku atstāšanu Latvijā. Ar ģimenēm ap 100000. Latvija garantēja viņiem sociālo aizsardzību, tādu pašu kā pilsoņiem. Kāpēc neviens žurnālists nenoskaidro...


Pilnīgi citādi!
Tajā valdībā nebija LNNK un TB. Tika pat ierosināta valdības demisija 21.aprīlī. LC ar 51.balsi noturējās. Kāpēc Kiršteins vienīgais tā laika NA deputāts nebrēc pret Kremļa kurmi. Toreiz taču iebilda pret bandītu piesaisti! Pārējie deputāti, kuri no NA jau no 2007.gada grib šo nodevēju par saulvedi, pildu noteiktu pasūtījumu.
Kāpēc nevar vēlēt citus tūkstošiem patriotus? Man šis melīgais kremļa kurmis ir rindā pēdējais.
Kremļa kurmis piesaistīja ar savu parakstu un LC čekistu atbalstu 22000 slepkavnieciskās Maskavijas armijas neliešus. Tieši tādā skaitā Maskavijas bendes nogalināja poļus, ncijas ziedu, Katiņā. Ar citiem atvaļinātajiem līdz 1992.g un viņu gimenēm okupantu dienestu un armijas kopskaits pārsniedz 200 000.
Te pilnīgi skaidrs, ka NA pilda šo neliešu pateibas pasūtījumu- ievēlēt okupantu krustēvu Kremla kurmi Kramļa kurmja dēlu, pataloģisku meli E.Levitu.
Vai latviešiem nav ieslēdzies pašiznīcināšanās gēns?

Atbildēt

Grantiņ LRTT!

21.04.2019. 10:26

»

L.Grantiņš LRTT

Ne tikai DELFI un TVNET, bet arī Kasjauns ir parādījuši savu nelietību. Rīt tautastribunals.eu publicēšu par viņiem ar visiem pierādījumiem, jo laikā uzspēju nokopēt komentārus ar plusiem


Jūs esat psihiski slims cilvēks. Un tas ir rakstīts jūsu Vācijas klīnikā izdotā diagnozē, ko nosūtījāt Latvijas tiesai.Jūs neesat tikai mentāli slims, bet esat noziedznieks, kurš latviešu tautu mēģina virzīt pa viltus ceļu pret latviskajām vērtībām. Jūsu ceļš jūs un tautu ved iznīcībā un strupceļā, laupot tautai pašapziņu. Latviešu tautas viltus ceļu ar VDK gādību atklājāt LPSR TV, aizbraucot no Latvijas un baudot Vācijas privilēģijas. Vēlreiz atkārtoju, jūs esat noziedznieks, kurš neizbēgs no sava soda. Jūs esat līdzīgs psihiski slimajam A. Priedītim. Esat kā dvīņubrāļi.

Atbildēt

Dienžēl

21.04.2019. 09:45

»

Okšķeris

No Mozaikas: Latvijā aktuāls ir jautājums par komunikācijas invaliditāti. Sociuma pagrimums skar cilvēka darbību un uzvedību. Skar arī komunikāciju, izraisot ilgstošu vai patstāvīgu normālas komunikācijas neiespējamību. Piemēram, latviešu sabiedrības dziļais pagrimums nosaka katram publiskās komunikācijas...


Dienžēl, kārtējais A. Priedīša komentārs zem cita nika, tā domas bezjēdzīgais saturs un domas aloģiskums skaidri liecina par psihisko neveselību, morālo deģenerāciju, neinteliģenci, neizglītotību, ārprātīgu nekaunību un nelietību. Īsi sakot, kārtējie slima cilvēka "suņa murgi".

Atbildēt

Okšķeris

21.04.2019. 07:51

No Mozaikas: Latvijā aktuāls ir jautājums par komunikācijas invaliditāti. Sociuma pagrimums skar cilvēka darbību un uzvedību. Skar arī komunikāciju, izraisot ilgstošu vai patstāvīgu normālas komunikācijas neiespējamību. Piemēram, latviešu sabiedrības dziļais pagrimums nosaka katram publiskās komunikācijas dalībniekam obligāti ņemt vērā, ka pēc ikvienas komunikatīvās prezentācijas to momentā apsmies, nolamās, autoram kaut ko visgudri pamācoši norādīs anonīmi “komentētāji”, kuru kroplā valoda, domas bezjēdzīgais saturs un domas aloģiskums skaidri liecina par psihisko neveselību, morālo deģenerāciju, neinteliģenci, neizglītotību, ārprātīgu nekaunību un nelietību. Konstruktīvi, lietderīgi, informatīvi piesātināti komentāri latviešu publiskajā telpā (piem., internetā) nemēdz būt. Mēdz būt vienīgi kaut kāda maniakāla mānija noriet autoru un nozākāt viņa darbu. Latviešu tautā tā ir jauna parādība. Komunikācijas invaliditāte vēsturiski vēl nesen Latvijā nebija sastopama. Slimīgo stāvokli ir radījusi interneta līdzdalība komunikācijā. Svarīga loma ir internetā iespējamajai anonimitātei. Šodienas komunikācijas invaliditāte ir liela nelaime. Pie tam latviešu aprindās tai ir strauji progresējošs vēriens (piem., portālā “Pietiek” jau labu laiku nav komentāru, bet ir tikai psihiski slima “troļļa” Žuļa/Felis/Edge-peže izdalījumi). Komunikācijas invaliditāte šodien liecina, ka latviešu tautas lielas daļas apziņas funkcionēšanā dominē odiozs automātisms, reproducējot ieprogrammētu rusofobiju, vēsturiskos melus un nepārprotami apliecinot nespēju vispār saprātīgi piedalīties publiskajā diskursā. Pats par sevi saprotams, liecina par cilvēciskuma zudumu, zaudējot saikni ar Homo sapiens garīgajiem parametriem.
Par mūsdienu komunikāciju skat. grāmatā “Komunikācijas planēta”, kuras priekšvārds un divi raksti lasāmi blogā: http://aptekstiintervijas.blogspot.com/

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.04.2019. 23:21

»

cilveks444

Paziņojums! Koalīcijas un dažu nodevīgo KPV LV Latvijas prezidenta kandidāts Levits, kuru reklamē arī Delfi un Domburs, ir kapitulējis vienkārša Delfu komentētāja, kurš nevēlas glaudīt Levitu pa spalvai, priekšā...


Ne tikai DELFI un TVNET, bet arī Kasjauns ir parādījuši savu nelietību. Rīt tautastribunals.eu publicēšu par viņiem ar visiem pierādījumiem, jo laikā uzspēju nokopēt komentārus ar plusiem... .

Atbildēt

cilveks444

20.04.2019. 22:09

Paziņojums! Koalīcijas un dažu nodevīgo KPV LV Latvijas prezidenta kandidāts Levits, kuru reklamē arī Delfi un Domburs, ir kapitulējis vienkārša Delfu komentētāja, kurš nevēlas glaudīt Levitu pa spalvai, priekšā!

Pie raksta, kur Levits nekaunīgi paziņo, ka varētu uzvarēt arī, ja prezidentu Latvijā vēlētu tauta, man un, iespējams, vēl kādam tika liegts pievienot komentārus. Pirmkārt, Delfi līdz ar šo soli nokrita līdz TVNET līmenim, par kuru jau ieņirdz visi, kas zina, ka TVNET bloķē tos, kas nesumina varas kliķi! Otrkārt, Delfi ir uzspļāvuši Latvijas Satversmes 100. pantam. Kopā ar Levitu, kurš pretendē uz prezidenta amatu.

Tātad, ja Levits kļūs par prezidentu, tad viņš to būs izdarījis antidemokrātiskā vidē, kur viņa kritiķiem tika liegts izteikties. Treškārt Levits ar katru savu nākamo izteicienu parāda, ka nav vienkārši nekaunīgs tips, bet ir zemu kritis niecība, kas sev pieraksta tautas atbalstu bez pamata. Tas, kas šobrīd Latvijā notiek ar Levitu, kā viņš tiek stutēts par Latvijas prezidentu, ir autoritāras varas stilā!

Man jau šķita, ka vienkāršs Delfu komentētājs Levitam nevarētu patraucēt, ka šis jūtas komfortabli, jo zina, ka koalīcija šo ievēlēs, bet fakti rāda pretēju ainu, jo, kā jau minēts, Delfi neļāva pievienot komentāru pie raksta, kur Levits lielās, ka tauta šo ievēlētu par prezidentu, lai gan aptaujas rāda citu ainu, pat pēc Levita sacukurotās slavināšanas kampaņas.

Čeka, kad represēja cilvēkus, izrēķinājās ar viņiem fiziski, bet morāli čeka zaudēja, jo nespēja citādi tikt galā ar PSRS iekārtas pretiniekiem, tāpat morāli zaudē Levits un Delfi, kas noorganizē to, ka īpaši netīkami viedokļa paudēji Levitam netiek pie būtisku rakstu komentēšanas. Jā, Levits, kurš pretendē uz Latvijas prezidenta amatu, morāli ir zaudējis vienkāršam Delfu komentētājam. Nožēlojami Levitam.

Vēl jo vairāk, ja Levitu stutē uz pjedestāla, dzied šim slavas dziesmas, spalgās balsīs sauc urravas un taisa no viņa “nācijas tēvu”. Kas tas par nācijas tēvu, kurš nav tik pazemīgs tautas priekšā, lai neslavinātu sevi ar katru nākamo interviju arvien vairāk un vairāk? Ļoti zemiska un gļēva izturēšanās ir Levita firmas zīme. Un šādu morālu vārguli koalīcija, kuras valdību vada caurkritušas partijas premjers, mums liek priekšā kā labāko Latvijas prezidenta kandidātu?!

Vai tiešām Latvijas tauta sevi neciena nemaz, ja ļaus tādam kā Levits tapt par prezidentu? Viņa rīcība LC laikā ir novedusi pie tā, ka šobrīd Latvija kuļas pa pēdējām vietām ES, tā ir LC iesētā sēkla, kas ir kroplīgs brāķis un neļauj Latvijai uzplaukt, tas ir Levita pirksts, kas Latviju iegrūda bezdibenī īsu brīdi pēc tam, kas mūsu valsts atguva neatkarību.

Padomāsim par to, padomāsim. Padomāsim, kāpēc mūsu vecākiem un vecvecākiem pēc Latvijas neatkarības atgūšanas nācās nokļūt ubagu lomā savā zemē? Jo Levits ir bijis šos nelaimju viens no cēloņiem. Tagad šis atkal raušas pie šprices, jo viss vēl nav noprihvatizēts, visi vēl nav emigrējuši, visi vēl nav nabagi, visi vēl nav izdzīti no savām mājām. Neļausim niecībai Levitam iznīcināt Latviju!

Atbildēt

NUNU

20.04.2019. 22:02

Kad Levits bija TM no LC, kopā ar to valdību sastādīja nacionāļi un LZS. 1994.g.12.04 šī valdība noslēdza līgumu ar Krieviju par 22300 demobilizēto virsnieku atstāšanu Latvijā. Ar ģimenēm ap 100000. Latvija garantēja viņiem sociālo aizsardzību, tādu pašu kā pilsoņiem. Kāpēc neviens žurnālists nenoskaidro Levita lomu tajā. Viņš bija TM no 1993.8.03.- 1994.19.09. Laikā, kad Maskavā tika parakstīts šis līgums.

Atbildēt

no() Arturs Pr.

20.04.2019. 21:35

Šoreiz es šāvu tikai no viena stobra ar vienu lodi un netrāpīju. Tu pareizi rāpiji, bet skaidri nepateici, ka "naciķi"ir čekistu veidojums un tie čekistu metodēm šmauc un krāp tautu, izlaupa un dzen bēgļu gaitās tautu tieši "naciķi" ar savu ģlēvo, dumjo , kurnot naidu. Viņi stāsta - no dzīvokļiem izsūtīja uz Sibīriju, dzīvokļus ieņēma okupanti, no tiem visus vecos īrniekus jāpadzen - izrādās, ka krievi sen jau nodrošinājušies, palikuši gandrīz tikai latvieši un "naciķi" bendē nost savus latviešus. Tāpat ar dzīvojamām mājām, kur zeme ir bandītu rokās. Tur retais palicis krievs. Ušakovs jau visiem iedeva dzīvokķ]lus vai naudu, palika latvieši un "naciķi"spīdzina latviešus - galvenokārt latvieši latviešus spīdzina.

Atbildēt

Fēlis

20.04.2019. 19:31

»

Fēlis

Tev, anālais hemoroīd, vēl nav apnicis


Atkal tev izļurkātais ānuss sāp? Un tev nelīdz pat vazelīna lietošana? Tad tu kā šizofrēniskais pederasts kas zog manu niku esi atkal no saviem skapja partneriem dabūjis kārtējo pediņu slimību. Laikam tāpēc tu tik riebīgi smirdi.

Atbildēt

Mentāli slimais Grantiņa kungs!

20.04.2019. 17:38

»

L.Grantiņš H-86

Nav labi atkārtot Levita stāstīto(melus


Visi pietiek komentētāji un pamuļķis Gedroics Jūs uzskata par mentāli slimu. Arī es, cilveks444. Ja Jums būtu saprašana, tad saprastu, ka šāds Jūsu novērtējums ir derīgs LR tiesai, kurā ir tiesvedība pret Jums, tiesai izskatit "spravku" par Jūsu atbrīvošanu no kriminālatbildības kā mentāli slimu personu. Jūs neviens nevarēs ar Hāgas mandātu kabatā aizraut uz karātavām. Jūsu Bens Fulfords.

Atbildēt

fakts

20.04.2019. 17:35

»

cilveks444

Melis Jūs esat, Grantiņa kungs! Īzsts melis


Visi te meļi,tikai Levits tīrs ka bērna asara,nu īsts baltais tētis...

Atbildēt

hm

20.04.2019. 17:34

Ja viņš stāsta melus,tad varbūt jūs zināt patiesību un variet to pavēstīt pārējiem,arī to,kāpēc Levits melo un tik traki fantazē par sevi un saviem tuviniekiem,kāpēc izliekas par latvieti.Vai viņš strādā vācu interesēs un kādas tās ir.Kāpēc viņš grib kļūt par Latvijas prezidentu ar desmit reizes mazāku algu par to,ko saņem Eiropā?Var teikt,ka jūs pats melojat,rakstot,ka viņa sieva ir žīdiete un arī māte varētu nebūt latviete.Kā jūs zināt,ka viņš melo?Es nezinu,tāpēc varu tikai atkārtot to,ko viņš pats par sevi raksta un stāsta.

Atbildēt

cilveks444

20.04.2019. 17:22

»

L.Grantiņš H-86

Nav labi atkārtot Levita stāstīto(melus


Melis Jūs esat, Grantiņa kungs! Īzsts melis!

Atbildēt

māte

20.04.2019. 16:15

bija latviešu lauksaimnieku meita,kuras vecāki pārradās no Sibīrijas,kad L.bija trīs gadus vecs.Nav dzirdēts,ka žīdiem būtu bijušas saimniecības Latvijas laukos.Māte ar tēvu bija šķīrušies.To L.stāstīja Dombura raidījumā.Jonass palīdzēja L. mātei ar viltotu pasi,kad viņu no Vācijas pēc kara atsūtīja atpakaļ uz LPSR un tā viņi sapazinās.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

20.04.2019. 14:44

»

nu,bet

Priedītim tik mīļie saskaņieši-"smukais muļķītis"Ušakovs,Klementjevs,Elksniņš,Dolgopolovs,.Agešins,Cilēvičs,Orlovs un daudzi daudzi citi ir ebreji.Kālab tik zooloģisks naids tieši pret Levitu,kura māte ir latviete?Arī RD čum un mudž no viņiem-gan saskaņā gan GKR.Priedītis ir tā satraucies par Levita...


Jāšaubās, vai māte latviete. Diez vai latviete būtu precējusies ar poļitruku,- latviešu slepkavu ! Kas attiecas uz tiem citiem: vai viņi lien prezidentos ar meliem, ka ir disidentu pēcnācēji ?

Atbildēt

nu,bet

20.04.2019. 14:20

Priedītim tik mīļie saskaņieši-"smukais muļķītis"Ušakovs,Klementjevs,Elksniņš,Dolgopolovs,.Agešins,Cilēvičs,Orlovs un daudzi daudzi citi ir ebreji.Kālab tik zooloģisks naids tieši pret Levitu,kura māte ir latviete?Arī RD čum un mudž no viņiem-gan saskaņā gan GKR.Priedītis ir tā satraucies par Levita kanditatūru,ka teju vai pēdējā stundiņa klāt.Visu laiku gānās un lamājas kā fūrmanis.nīkst pie datora naktī un dienā kā pieķēdēts,gānīdams latviešus un izņēmuma kārtā vienu"ebreju" Levitu.Laikam tāpēc,ka L.sakās esam latvietis.Bet viņa mīluļi taču uzdodas par krieviem un tas nemaz netraucē Priedītim dzīvot.

Atbildēt

Beidz dzīt idiotismu

20.04.2019. 13:33

»

antons mikoss

Ko padarīsi krievu lauķim! Savus nodevējus attaisno ar citu rīcību...


Cionisti, žīdi, kas šodien ir pie varas gan Krievijā, gan Latvijā ir gan krievi, gan latvieši. Tāpat bija LPSR laikos, tā tagad. Kāda jēga vienus mālēt sliktākus par citiem! Viņi visi ir pašlabuma meklētāji, kuri visām varām skrien līdzi. Katrai tautai pašai jāiztīra savs vidus no tiem maitām.

Atbildēt

lauķis

20.04.2019. 12:43

»

antons mikoss

Ko padarīsi krievu lauķim! Savus nodevējus attaisno ar citu rīcību...


Ko darīsi,Anton,cionistu noziegumu kaut ka jāuzveļ citu tautību cilvēkiem.

Atbildēt

antons mikoss

20.04.2019. 12:32

»

lauķis

Levitu uzspiež pasaules lielie grāmatveži,tāpat kā tie 200000 krievu okupanti tika atstati pēc ASV rīkojuma


Ko padarīsi krievu lauķim! Savus nodevējus attaisno ar citu rīcību.
Ta var spriest tīnis, kurš barā pieķerts zogam ābolus. Es ne - tie citi!....
Spieda gan Rietumi, gan okupanti. Atkāpās vien Andrejevs, kurš nepieņēma Karaganova doktrīnu. Toties kremļa kurmis, kremļa kurmja dēls Levits kopā ar LC, klusu ciešot M.Grīnblatam un A.Ķiršteinam. parakstīja nodevīgo līgumu.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

20.04.2019. 11:45

»

drusku žēl

paliek tā galīgi izmisušā Priedīša Ulberga Mendozas,kurš ar saviem rakstiem ,acīm redzot,cer izraisīt tautas protestus un 'bruņotas sacelšanās"pret Saeimu,kuru paši ievēlējuši un kura var ievēlēt "ebreju Rīgas pilī".Ulbergs laikam cer,ka deputātu vairākums lasa viņa rakstus un atrodas to dziļā ietekmē...


Muļķības ! Saskaņietis Kementjevs sacīja, ka iespējams arī atbalstīs Levitu. Tā kā visa Saeima(Knesets)ir viena liela tejātera "skatuve"- žīdsātanistu pielūdzēju varza. Priedīša mērķis ir vienkārš: Sēt latviešos mazvērtības sajūtu. Bet gan jau: Cilvēks domā, bet Dievs dara !Viss reiz norimsies, palu ūdeņi aiztecēs, žīdsātanisti tiks iemesti Elles muklājā...un tad arī uzspīdēs saule !!

Atbildēt

Žulis

20.04.2019. 11:26

Čekas aģentam Priedītim tik mīļā padomju vara pēc pārejas uz kapitālismu mērķtiecīgi un plānveidīgi iznīcina latviešu tautu, taču viņš to savā rakstā cenšas attēlot kā pašnāvību. Tas ir genocīds, nevis pašnāvība! Un nesaprot to tikai tie, kuri negrib saprast. Cilvēku skaita samazinājuma ziņā mēs esam pirmajā vietā pasaulē!!! Mēs pārspējam pat tās valstis, kur notiek karadarbība.

Atbildēt

lauķis

20.04.2019. 10:58

»

antons mikoss

Levitu uzspiež uzpirktie deputāti. Krievija šeit varēja atstāt pēc līguma, ko parakstīja Levits , ap 200 000 krievu aģentu kopā ar līdz 1992.g.demobilizētām militārpersonām un agrāk šeit dzīvojošiem VDK, kā arī neskatāmu specspiegošanas iestāzu okupantu bariem...


Levitu uzspiež pasaules lielie grāmatveži,tāpat kā tie 200000 krievu okupanti tika atstati pēc ASV rīkojuma.
Liec nu krievus mierā,gan ASV gan Krievijā pie varas ir cionisti.

Atbildēt

drusku žēl

20.04.2019. 10:30

paliek tā galīgi izmisušā Priedīša Ulberga Mendozas,kurš ar saviem rakstiem ,acīm redzot,cer izraisīt tautas protestus un 'bruņotas sacelšanās"pret Saeimu,kuru paši ievēlējuši un kura var ievēlēt "ebreju Rīgas pilī".Ulbergs laikam cer,ka deputātu vairākums lasa viņa rakstus un atrodas to dziļā ietekmē,tādēļ nobalsos par saskaņiešu izvirzīto kandidātu,kurš būšot kaut kas izcili neparasts fenomens.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...