Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no sendienām

27.02.2019. 14:15

Nu, kāpēc jūs publicējat šādus mēslus? Jums taču bija laba iecere, dibinot šo mediju. Riebjas lasīt un vēl vairāk riebjas - lasīt komentārus. Kas ir jūsu mērķauditorija? Lato, šis nav Jūsu līmenis.

Atbildēt

andris a

20.02.2019. 20:48


Atbilde Delfos no20.02.19.g.Jūdu Sistēmas Teoloģijas fak.absolventei –Armijas Kapelāne-/Ataviska pretcilvecīga klasifikācija/-Pumpurei.
Pēdējos gados prakt.visos NSLīdzekļos tiek izklāstīts, ka "'kristietība'""precīzāk-judokristietība- ir bijusi dota...biorobotiem-semītiem, jeb t.s."'ĀDAMIEŠIEM""- pēc V.Štena klasifikācijas- 2000 gadus kā mehānisms, lai pārvaldītu un enerģētiski vampirizētu / nosūktu enerģiju / no Cilvēkiem- gojiem-nežīdiem. Tas viss pamatā tika mākslīgi ! piesaistīts Kosmosa Likumiem, kad mūsu planēta Zeme atradās ŪDENSVĪRA ZVAIGZNĀJĀ.Zinātnieki apgalvo ka judokristietisms ir bijis izplatītas""vīrusu veidā'". Un visas šīs melnās maģijas pamats balstījās uz tiem meliem, ka Ješua jeb t.s. Jēzus Kristus esot bijis it kā piesists koka krustā --par kaut kādiem sadomātiem citu-Grēkiem.Piesiets un dzīvs atsiets gan esot bijis.. Piemēram, mūsu āriskām-baltu tautām vispār tāds jēdziens -""Grēks"'-tāda NAV. Protams, paralēli ir visu laiku notikusi Cilvēku Dvēseļu maģiska zagšana un izmantošana šo parazītu-semītu melnās maģijas vajadzibām.Bet Ješua tēvs ir tas pats Jāzeps. Bet tā kā Zeme no 2012.g. Kosmosā ieiet jaunā ŪDENSVĪRA-garīgās enerģijas zvaigznājā-tad dabīgi līdz ar to -mākslīgi radītā Judokristietības sistēma IR BEIGUSI EKSISTĒT !...nu pagalam..kā viņi paši saka AMEN. Galu galā pedof'ilija arī izbeidzas...
Mēs,tagad Baltu-'''ĀRIEŠU tautas pilnībā attjaunojam 800 gadus aizliegto Savu Baltu-Āriešu Dievestību- Mūsu Dainas- kā Visas Kosmiskās Zināšanas Sistēmu Mūsu Tautas tālākai mūžīgai Dzīvībai un Dzīvošanai. LAI IR !

F-2-2020

Atbildēt

Pēteris

05.02.2019. 20:36

»

antons mikoss

Un ko jaunie šmurguļi...


Ha ! Kiršteins, Dzintars, Kols un apmautie ierindas biedri ? Ko Tu muļķības gvelz. Manuprāt, tie ir arī īstie biedri. Tikai ne Latvijā, bet VDK aģentu rindās. Kols gan vēl jauneklis. Bet bezkaunīgs demagogs un divkosis ar dubultmorāli. Tas tikai mācās no Jantarika, kā sadzīvot ar divkosību un meliem. No Kola vēl izaugs augsta ranga politiskā maita. Būs tāds pats, kā viņa elks - Jantariks. Bet vēlāk.

Atbildēt

Pēteris

05.02.2019. 20:16

Manuprāt, NA ir ilgtermiņa KGB projekts, lai mazinātu nacionālo izpausmi, bremzētu demokrātiju; veicinātu tautas izbraukšanu; veicinātu tautas izmiršanu un grautu Latvijas ekonomiku.To pierāda NA bezzobainība, divkosība, šovveidīgā darbība, shēmošana dažādās valsts tautsaimniecības un pārvaldes nozarēs, un infantīlā attieksme pret valstī aktuāliem jautajumiem. Ka tik palikt pie Siles ! - lūk, kur īstais NA moto. Un komiskais brēciens "Krievi nāk !", kad paši aizkulisēs biedrojas ar Saskaņu.

Atbildēt

zinātājs

04.02.2019. 13:56

NA daudzi saistīti ar VDK, īpaši vecajie, bet kā redzams, ka NA, vadot Tieslietu ministriju, ir pat paspējusi kādus no maisiem izņemt. Tas nosaukums - Tēvzemei un brīvībai, tika paņemts, lai apmānītu tautu, un lai tā domā, ka balso par nacionāļiem un par Latvijas neatkarību, tā ir maskēšanās.

Atbildēt

Čekists

31.01.2019. 12:54

»

Beztiesiskums

"Par kādu taisnību var runāt..."___ Tieši ar šādu nolemtību tiek konfrontēts ierindas pilsonis, kurš LV tiesā cer iztiesāt savu taisnību. Bet, ko lai saka LV iedzīvotājs, kuram nav pat dota iespēja tiesāties un aizstāvēt savu taisnību? Ko nozīmē: "administratīvā akta piespiedu izpilde nav apstrīdama...


Mums visās partijās ir savi cilvēki, kuri nav ne maisos, ne kastēs. Izstrādājam ļoti profesionālus uzdevumus, kas patīk nacionaļistiem un naivajai8 tautai un liekam tos realizēt, publiskot, izteikt un rīkoties. Visus faktus analizējam, kas noy tiek vlastī un darbs top , ka tauta 'pavelkas"līdzi mūsu ierosinājumiem, tajā skaitā mūsu cilvēki slepeni iedarbojas uz NA prātiem, kur nenojauš, ka to dara mūsu ļaudis - uzdevumi, kas tek doti musināt tautas, taču ir latviešiem ļoti patīkami, izskatās izcili patiesi un vajadzīgi, bet neļaujam neko dzīvē ieviest - bremzējam visas reformas. Viss notiek. Vara nestrādā, lai atklārtu mūsu metodes, jo paši ir "sasmērējušies" un baidās no atklāšanas. Mūsu darbam ir labvēlīga augsne.

Atbildēt

Beztiesiskums

31.01.2019. 00:29

»

NA kopā ar Saskaņu un ZZS

Jā, ka te teikts, abas KREMĻA partijas ievēl Mūrnieci Saeimas vadībā...


"Par kādu taisnību var runāt..."___ Tieši ar šādu nolemtību tiek konfrontēts ierindas pilsonis, kurš LV tiesā cer iztiesāt savu taisnību. Bet, ko lai saka LV iedzīvotājs, kuram nav pat dota iespēja tiesāties un aizstāvēt savu taisnību? Ko nozīmē: "administratīvā akta piespiedu izpilde nav apstrīdama"?

Atbildēt

NA kopā ar Saskaņu un ZZS

30.01.2019. 20:45

Jā, ka te teikts, abas KREMĻA partijas ievēl Mūrnieci Saeimas vadībā.

Tagad Kreļa balsts būs tas, kas balsos par Jura Jura;sa izdošanau - ar atrunu - lai tiesa lemj taisn;ibu, Par kādu taisnību var runāt Bičkoviča tiesā?

Te nu izšķirsies, cik "tisiska"un taisnīga ir jaunā, 13. Saeima: ja izdos, tā ir nodevēju Saeima. Bet tā saņems atbildi ECT, ka Saeima ir korupcijas balsts, sarkano un stukaču balsts.

Atbildēt

janis

29.01.2019. 13:03

Bordāns patiešam ir viens no Latvijas patriotiem,kurš cinās pret Latvijas izlaupīsanu,un viņam partijā ir visi Latvijas patrioti lidz matu galiem.Ja būtu atkartotas vēlešanas,tad šī partija iegūtu pāri par 50.balsīm,cienīgie kungi ar sarkano buržuaziju nav viegli cinities,saknes savas Latvijā ir salaidusi ļoti dziļi.

Atbildēt

-20.48

29.01.2019. 11:23

nu jā, čekas OPG

Atbildēt

Uldis

29.01.2019. 00:09

»

Juris

Tava degradācija tiešām ir sasniegusi tādu līmeni, ka tev latvieša vārds vairs neder. Ko teiksi par Vaņa


Sauc sevi kā gribi, kaut vai par Žoru Vaņučku, jo tava degradācija tiešām ir sasniegusi tādu līmeni, ka tev latvieša vārds vairs neder.

Atbildēt

> to Pārsteidz

29.01.2019. 00:08

»

to Pārsteidz

Cienījamais kara veterāns Visvaldis Lācis pats atstāja partija, viņam vien zināmu iemeslu dēļ, toties čeku un Krievijas organizēto noziedzību pārstāvošo mūdzi, Bordānu, patrieca ar negodu


"Pēc abpusējas vienošanās ar partijas VL valdi 10. Saeimas deputāts Visvaldis Lācis uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no VL, kā arī par NA Saeimas frakcijas atstāšanu..."(VL paziņojums.., 08.03.11.) Necīnīšanās, godājamā sirmgalvja neaizstāvēšana bija būtiska kļūda, arī cilvēciska kļūda un liels zaudējums partijai. V.L. ar savu personību Na deva tik nepieciešamo pieredzi, zināšanas un morālo orientieri.

Atbildēt

Anatoļs

28.01.2019. 21:48

Slavenais Duris Jobelis ir un paliek visu laiku un tautu labākais NA deputāts!

Atbildēt

Juris

28.01.2019. 20:38

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Tava degradācija tiešām ir sasniegusi tādu līmeni, ka tev latvieša vārds vairs neder. Ko teiksi par Vaņa?

Atbildēt

antons mikoss

28.01.2019. 20:35

»

Nemelo pats!

Alksandrs pateica to ko pateica, ne to ko tu te pļūtī! Un vispār, kad NA tiks vaļā no tiem vecajiem āžiem


Un ko jaunie šmurguļi?
Par prezidentu grib iešmugulēt Kremļa kurmi E. Levitu. Viņš ir atbildīgs par 100 000 krievu militātāro un viņu ģimeņu piesaitīšanu Latvijai 1993.g.
Kiršteins, Dzintars, Kols un apmautie ierindas biedri nesaprot, ka tas kremļa kurmis ir nodrošinājis Saskaņai stabilu piekritēju pūļus?

Atbildēt

to Pārsteidz

28.01.2019. 20:29

»

Pārsteidz

Ja tas atbilst patiesībai - rakstā minētais par NA un GKR tuvināšanos. Bet par velti cerēts uz R. Dz. skaidrojumu. -------- Arī - partijas reputācijai nenāktu par ļaunu ar laika distanci paskatīties kādēļ tika izslēgts Visvaldis Lācis un kāds līdz ar to partijai bija ieguvums vai zaudējums...


Cienījamais kara veterāns Visvaldis Lācis pats atstāja partija, viņam vien zināmu iemeslu dēļ, toties čeku un Krievijas organizēto noziedzību pārstāvošo mūdzi, Bordānu, patrieca ar negodu.

Atbildēt

to daudzi redz

28.01.2019. 17:29

tie, kas kaut ko jēdz ekonomikā. Tā ir ekonomiska valsts nokaušana un šarikovu-nākošo šāvēju, atražošana par pabalstiem, godīgo pazemošana
piem.paņemt ES naudu, sapirkt dārgas šujmašīnas vai citādas iekārtas, pēc 1/2 g bankrotēt............
kraukļi paliek kraukļi..........

Atbildēt

:)

28.01.2019. 16:52

»

autors neapjēdz,

cik skaisti un patiesi šie vārdi


Pajautājiet puslīdz izglītotiem baltkrieviem, kas nav pietuvināti varai, vai viņiem patīk šāda veida sargāšana. Es pajautāju - galīgi nepatīk...

Atbildēt

:):):):):):)

28.01.2019. 16:21

»

PATRIOTS

PALDIES IMANTAM KALNIŅAM,vienmēr sakarīgi runājis


Sakarīgi komponējis - jā, sakarīgi runājis -nē, ar viņa muti vecuma marasms un jaunības piesātinātība "orgāniem"runā...

Atbildēt

Slapjais balodītis

28.01.2019. 14:32

»

Juris

Ja labi pacenstos,tad šāda rakstura''saiknes''varētu atrast arī starp Romas pāvestu un Hitleru vai Staļinu


Bet ja nenvelk bikses šežoties uz poda, var sanākt pietaisīt bikšeles...

Un ja Juris pacenstos nebūt tramvajs, tad tramvajam būtu riteņi kvadrātaināki, un tad spīdēs saule un varbūt kāds noliks karoti virtuvē! Kaut kā tā var pļūtīt bez gala un līdz riebumam....

Atbildēt

sajukums

28.01.2019. 11:57

NA sevi pozicionējusi kā labēju partiju, tāpat kā ZZS u.c. galvenokārt latviskās partijas. Tas nozīmē, ka rūpe ir par bagātajiem nevis tautas vairākumu. Tad nu nesanāk demokrātija, kas nozīmē tautas vara. Ja būtu kāda nacionāla, bet kreisa partija...
Ja atceramies, kādreiz premjers Šķēle teica - balsojiet par ko gribiet, tikai ne par zociķiem.

Atbildēt

Andris

28.01.2019. 11:40

Hronoloģija aptverta ļoti plaša un neko tiešām būtisku tā arī nav atradis.
Tā ir demokrātiska partija, cilvēku apvienība. Tādā visus izkontrolēt vienkārši nav iespējams, pretējā gadījumā tā būtu totalitāra partija un tad Ervīns Klusais pamatoti varētu krist pilnīgā histērijā un šokā.
Cilvēki kļūdās. Tāds kļūdu skaits tādai hronoloģijai nav liels.
Varbūt vienīgi Ervīns nekļūdās, bet tad jau tā ir diagnoze.

Atbildēt

Pārsteidz

28.01.2019. 11:08

Ja tas atbilst patiesībai - rakstā minētais par NA un GKR tuvināšanos. Bet par velti cerēts uz R. Dz. skaidrojumu. -------- Arī - partijas reputācijai nenāktu par ļaunu ar laika distanci paskatīties kādēļ tika izslēgts Visvaldis Lācis un kāds līdz ar to partijai bija ieguvums vai zaudējums.

Atbildēt

med

28.01.2019. 10:51

»

Juris

Ja labi pacenstos,tad šāda rakstura''saiknes''varētu atrast arī starp Romas pāvestu un Hitleru vai Staļinu


Tok debils autors , tik sākumu palasīju . Tikai nesaprotu vai komentētāji darbā vai derīgie idioti

Atbildēt

hm

28.01.2019. 10:48

Islāma Valsts Sīrijā, kas starptautiski atzīta par terorisku organizāciju iegūst naftu un autocisternās ved uz Turciju, Izraēlu un citām tuvākajām valstīm pārdošanai, Domāju daudzi redzējuši kilometriem garas sabombardētu autocisternu rindas.
Kā notiek samaksa? Caur bankām! Neviens taču netur naudu zeķē! Jo tie ir miljoni, ja ne miljardi! Islama Valsts darbojas daudzās valstīs.Sīrijā karotājiem, kuru skaits mērāms 10 tūkstošos, REGULĀRI tiek maksāta alga. Kā sauc tās bankas un baņķierus, kuri piedalās šajās terorisma afērās? Un ne jau viena IV ir teroriska organizācija, bet tās visas saņem naudu no bankām.
Nupat Maduro konfiscēja zeltu 1,2 miljardu apjomā. Bet zeltu atsavināja ne tikai Venecuēlai. Arī Irakai, Irānai, Lībijai ... un pat mūsu Latvijai, kas tika ieguldīts 40-jos gados Anglijā. Privātā bankā. Kas notiek tālāk? Tas iegulst šo baņķieru kabatās. Godīgs Rietumu bizness!

Atbildēt

Juris

28.01.2019. 10:45

Ja labi pacenstos,tad šāda rakstura''saiknes''varētu atrast arī starp Romas pāvestu un Hitleru vai Staļinu.
P.S. Vai autora ''draugs''J.Dobelis arī domā līdzīgi?

Atbildēt

Piekrītu

28.01.2019. 09:14

»

Imkas dziesmas pāšs labākās,

Tavējie un manējie sapratīs, te viss ir izdziedāts, ha


sorosistiem un nazikiem pantiņi beidzās ar šim vēlēšanām.

Atbildēt

Imkas dziesmas pāšs labākās,

28.01.2019. 09:00

»

PATRIOTS

PALDIES IMANTAM KALNIŅAM,vienmēr sakarīgi runājis


Tavējie un manējie sapratīs, te viss ir izdziedāts, ha!!!

Atbildēt

autoram

28.01.2019. 08:27

Krievu garnizonu maukas bernam, drosi, bija prieka pilnas bikses, kad Zatlers ar Usakovu taisija stalinisko valsts apversumu, sajusma par Vienotibas/SC izveleto prezidentu, Vejoni, atbalsts cekas maisu sargasana un uzturesanas atlauju dalisana no Krievijas ievazatiem banditiem un cekistiem, prieks par valsts nozagsanas megaaferam TECII 2. kartu, LM, Citedele, AirBaltic un citam. Tadi moralie kropli labprat piedalas krievu fasistu rikotos vandalisma aktos svinigos latviesu varonu - legionaru pieminas pasakums un kopa ar Zdanoku ienirdz: "krievi nak"

Atbildēt

Q

28.01.2019. 08:08

Kārtējais galvā izjāta nacionālā plānprātiņa murgojums, pat neizlasīju līdz galam!

Atbildēt

to Žulis

28.01.2019. 07:56

»

Žulis

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl...


Izskatas, ka autors kops laika gala ir bijis prokremlisks pidars, fekaliju maisinu metejs,kurs balsojis par LC, LPP, ZRP, Vienotibu un tagad par Jauniem komunistiem. No normala cilveka tik daudz naida un melu gruti butu sagaidit.

Atbildēt

autors neapjēdz,

28.01.2019. 03:53

cik skaisti un patiesi šie vārdi:
"mūsu kaimiņvalsts Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko pūlas savu tautu un valsti nosargāt, lai kā nesmilkstētu bankrotējušās Rietumu „demokrātijas” šakāļi"

Atbildēt

Žulis - īsi un patiesi

27.01.2019. 23:46

»

Žulis

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl...


Tieši tā, 28 gadus NA vai satelīti - TB/LNNK, neko labu Latvijai nav atnesusi, NEKO. NA patur trulu, apalamu diplamātiju, ļoti atgādina čekistu metodi, kā pulcināt ap sevi naivos un novadīt viņu centienus uz nekurieni, uz tuksnesi.

Kā Saskaņa, tā TB/LNNK/ VL/NA ir divas partijas, kas šķeļ Latviju, naido un ved uz nekurieni.

Atbildēt

Potapovs

27.01.2019. 22:23

»

NA nav čekistisks rupors?


Labs raksts.
Te īsi un kodolīgi https://youtu.be/zPfE7QGP9Qs

Atbildēt

Asiirietis

27.01.2019. 21:42

Visvairāk pārsteidz fakts, ka NA valdes vēlēšanas nemaina iesākto kursu, kas liecina par trojānu nospiedošo skaitlisko pārsvaru.

Atbildēt

Aleksandrs Kiršteins

27.01.2019. 20:41

»

Žulis

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl...


Autors, sīks blēdis, melo, par Saeimas ārpolitikas debatēm. Pretēji rakstītajam, NA nav apbēdināta par netīrās naudas plūsmas apturēšanu Latvijas bankās, bet tieši otrādi, norādīja Rinkēvičam, ka šis fakts nav atspoguļots Moneyval ziņojumā. Latvija gandrīz 40 reizes samazinājusi naudas apgrozījumu gadā nerezidentiem, bet tik un tā saņēmusi negatīvu novērtējumu.

Atbildēt

Žulis

27.01.2019. 20:27

Izskatās, ka šī raksta autors visu laiku ar sirdi un dvēseli ir naivi ticējis tā sauktajiem nacionāļiem, kuri nemainīgi sēž Saeimā kopš deviņdesmitajiem gadiem un tikai tagad pār viņu ir nākusi atskārsme, ka šie „pūš kremļa stabulē”. Tad nu arī cilvēks šajā rakstā ir izgāzis visu savu žulti. Diemžēl, šādā stilā rakstīta kritika panāk tieši pretēju efektu, jo vairāk atgādina neglītu, ņirdzīgu apsaukāšanos, kas lielākai daļai lasītāju nebūt neliekas simpātiska. Nu nav tie labākie argumenti NA biedru atmaskošanai izmantot vulgāru uzskaitījumu kurš kurā ir ieķēries, kuru tur kāds aiz aukliņām rausta vai kur viņi brauc kopā bumbu spēlēt. Ne jau tas ir galvenais. Galvenais ir saprast, ka NEVIENA Saeimā esošā partija, neatkarīgi no tās nosaukuma, nav pat domājusi strādāt latviešu tautas labā. Tās VISAS ir pārkrāsotās padomju varas kabatas partijas, kas vienoti darbojas pret mūsu tautu. Un katrai no tām ir iedalīta sava loma, kas jātēlo. Vieni tēlo prokremliskos, otri nacionāļus, trešie, ceturtie, piektie tādus vārgus „Latvijas mīlētājus”, kas kaut ko vāvuļo par demokrātiju, toleranci, Eiropeiskām vērtībām... Uz šī fona NA izskatās visneglītāk, jo viņu tēlam iedalītais runājamais teksts visvairāk atšķiras no reālās darbības. Ko tad NA tieši latviešu tautas labā reālu ir paveikusi pa visiem šiem gadiem, ne tikai sēžot Saeimā, bet arī valdībās? Pilnīgi neko. Organizējusi dažas nekaitīgas ziedu nolikšanas, lāpu dedzināšanas un karogu plivināšanas. Vieni vienīgi „kompromisi” un piekāpšanās! Tajā pašā laikā NA, strādājot valdībā, ir līdzvainīga par visiem tiem likumiem, lēmumiem un noslēgtajiem līgumiem, kas ievērojami kaitējuši latviešu tautai un Latvijas valstij gan ekonomiski, gan politiski. NA ir nevis nacionālisti, bet gan nacionālisma idejas diskreditētāji! UN vai tad kāds brīnums, ja viņi „no darba brīvajā laikā” brāļojas ar tādiem pašiem kolēģiem un partneriem?

Atbildēt

lauķis

27.01.2019. 20:23

Nacioanālā jūdu apvienība ir SC spoguļattēls , NA jūdi brēc ka krievi nāk , SC jūdi brēc ka fašisms atdzimst.

Atbildēt

laska

27.01.2019. 19:55

»

siska

Kāpēc Saņoks? Viņa īstais uzvārds ir Sļivkins


domāji teikt saņoks(saška) sļivkins,tā pareizi.

Atbildēt

PATRIOTS

27.01.2019. 19:53

PALDIES IMANTAM KALNIŅAM,vienmēr sakarīgi runājis.

Atbildēt

NA nav čekistisks rupors?

27.01.2019. 19:52


https://nra.lv/viedokli/janis-kucinskis/42826-visu-latvijai-ir-latviesiem-naidiga-organizacija.htm

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu

27.01.2019. 19:50

Ar komunistiem kopā nesēdēsim -tā skandināja šie superlatvieši no TB/LNNK-VL - NA. Ar Saskāns balsīm ievēl Ināru Mūrnieci - ko tu gribi - vēl lielāku sadarbību?
kamdēl viņi, ši nacionālisti pirms 30 gadiem neizvirzīja un nepieprasīja balsojumu par krievu skolu segregācijas likvidēšanu, ko izdarīja nīstais, bet izcili gudrais, erudōitais Kārlis Šadurskis, Vienotība? Jūs labi ziniet, ka NA, ja neiet cauri viņu aplamās "demogrāfijas" prasības, viņi pasludina ZZS un Vienotības koalīcijai neatbalstīt viņu likumus un pat budžetu, bet lai izvirzītu skolu jautājumu - 30 gadus guļ un musisna ar kaut kādiem etniski aplamiem saukļiem! NA 30 gadus pie varas un ap 400 000 latviešu atstāja valsti - un ko, NA kliedza, protestēja? Miers.

Atbildēt

siska

27.01.2019. 19:32

Kāpēc Saņoks? Viņa īstais uzvārds ir Sļivkins

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...