Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

17.06.2018. 19:45

NA ir Vienotības kabatas partija-tādi paši nelieši,kā visi citi, ja ne vēl lielāki jo visas savas nelietības veica spēlējot uz latviešu nacionālajām jūtām.

Atbildēt

Modris Slava

16.04.2018. 19:05

90 % komentāru ir vienkārši idiotiski. :D

Atbildēt

jokums

12.04.2018. 13:21

Nebalsosim par Latvijas apzadzējiem ,NA-cekistu un komjauniešu partija,zog miljonus,un staiga brīvība.

Atbildēt

Ļoti slikti

12.04.2018. 11:17

Delfos nedzēš nevienu kremļa troļļu naidu kurinošu,aicinošu uz karu komentāru.Troļļi un krievu nacisti ir sevišķi aktivizējušies sakarā ar notikumiem Sīrijā un Anglijā.

Atbildēt

Janka

12.04.2018. 10:51

Naudīga gan, maksātnespējas administratoru mafijas kabatas partija! Tapēc arī NA ekonomiskā programma ir rakstīta pēc principa - jo sliktāk, jo labāk. Jo sliktāk Latvijas ekonomikai un uzņēmējiem, jo vairak uzvārās NA maksātnespējas administratori!

Atbildēt

Es labāk par Jutas un Bordāna konserviem

12.04.2018. 10:34

Haha - patiesībā NA ir nacionālo konzervu partija!

"Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (tiek saīsināta kā Nacionālā apvienība vai VL-TB/LNNK vai NA) ir nacionāli konservatīva partija, kura tobrīd kā partiju apvienība izveidojusies 2010. gada vasarā, apvienojoties divām ideoloģiski tuvām politiskām organizācijām – partijai „Visu Latvijai!” un apvienībai „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK – un tādējādi izbeidzot līdz tam esošo latviešu nacionālo spēku sašķeltību. Nacionālās apvienības pamatmērķis ir Latvijas kā nacionālas, taisnīgas un pārtikušas valsts attīstība."

Atbildēt

Feldšeris

12.04.2018. 06:26

»

Uldis

Labi zini, ka tie ir tavējei, Vienotības fekāliju stumdītāji, "šokolādes acs" laizītāji. Gan jau pēc vēlēšanām, kāds no JKP arī izkāps no skapja (coming out


Drāz aitu cik gribi, cilvēks nepiedzims

Tas attiecībā uz 800 gadu ilgo pirmās nakts tiesību izmantošanu pret uldiņa senčiem

Atbildēt

Uldis

11.04.2018. 21:41

»

Feldšeris

Šokolādes acs laizīšanai intelektu nevajag


Labi zini, ka tie ir tavējei, Vienotības fekāliju stumdītāji, "šokolādes acs" laizītāji. Gan jau pēc vēlēšanām, kāds no JKP arī izkāps no skapja (coming out)

Atbildēt

Uldis

11.04.2018. 21:38

»

Ko teica Levits, ko Godmann

Savā laikā Tēvzemieši naidoja kopienas, sludinot, ka nepilsoņiem nav jāpiešķir Latvijas pensijas. Tātad, palieciet savā vietā un zobus katriet vadzīdzī - totāls naids pret cittautiešiem...


Nelegāļiem vispār nav vietas ne tikai Latvijā, bet vispār uz Cilvēku planētas. Krievmīļi, morālie kropļi: Zatlers, Dombrovskis, Pabriks un Bordāns ir pelnījuši visbargākos sodus un nešaubos, drīz arī tos saņems.
Paklausījos vakar Levita kungu un saprotu, kāpēc prokremliskie izdzimteņi: Vienotība un SC, pret viņu balsoja.

Atbildēt

Lavrentijs

11.04.2018. 20:28

Man patīk šis saraksts
Nebūs jātērē laiks, kad pienāks brīdis visus rijīgi zaglīgos kretīnus un intrigantus sūtīt uz Sibīriju

Atbildēt

hi hi

11.04.2018. 18:18

»

R.Dzintars ir vecs kleperis no kura nav jēgas

Baiba Broka (NA) ir puskrieviete un ļoti laba Nila Ušakova draudzene. Peldas naudā, jo ļoti labi nopelna LU, Rīgas brīvostā un dažādajās politiskajās valdēs...


vienotības judaši "godīgi pelnījuši naudu",tādu var pateikt tikai pilnīgi un neatgriezeniski korumpēts-kontrobasēts sorossūds!

Atbildēt

balsošu par JKP

11.04.2018. 17:27

»

R.Dzintars ir vecs kleperis no kura nav jēgas

Baiba Broka (NA) ir puskrieviete un ļoti laba Nila Ušakova draudzene. Peldas naudā, jo ļoti labi nopelna LU, Rīgas brīvostā un dažādajās politiskajās valdēs...


Labs joks par godīgu darbu:

Juta Stīķe ir krieviete, bet ar Ušakovu un prokrieviskajiem deputātiem nečupojas, un naudu pelna ar godīgu darbu.

Atbildēt

Ko teica Levits, ko Godmann

11.04.2018. 16:01

»

Vēmiens nāk, pat pieminot noziedzniekus NA.

Līdzskrējējus komunistiem un čekistiem. Sūda gabali, parazīti


Savā laikā Tēvzemieši naidoja kopienas, sludinot, ka nepilsoņiem nav jāpiešķir Latvijas pensijas. Tātad, palieciet savā vietā un zobus katriet vadzīdzī - totāls naids pret cittautiešiem.

Krievi 1990.gadā cerēja uz sadzīvi un samierināšanos, bet diemžēl - TB/LNNK/NA ar čekistiskiem paņēmieniem kurināja naidu, šķēla Latviju. Ne tādi vien lozungi tika publiskoti. Deancionalizāciaju tā noveda īstā kriminālromāna stilā: vieniem tika atņemti īpašumi, nacionalizēti, bet otri, vairākusm 60 gadus nebija tiesīgi iegūit īpašumus, proti, bija vienādi cietušie. Un ko klaigāja TĒVZEMIEŠI - ar komunistiem kopā nesēdēsim. visi nacionalizētie īpašumi jāatdod bez šķirošanas, lasi: atņemot jebkādas tiesības tautas vairākumam, kurai uz 1940. gadu nebija īpašumu un nebija dotas tiesības tos iegūt, apdalīja, apsaukāja par komunistiem un citādi - ATJAUNOJOT VĒSTURISKO TAISNĪGUMU VIENIEM, CITUS, VAIRĀKUMU TAUTAS PADAROT PAR VASAĻIEM, NABAGIEM, PILNĪGI APLAUPOT. Abas puses + krievus sanaidoja līdz baltkvēlei, taisīja sev čekistiskus likumus.

ZZS un NA (Tēvzemieši) visus 27 gadus pie varas un atbildīgi par visām tautas nelaimēm Latvijā.

Pārtrauciet balsot par šiem Maksātnespējas administrācijas un Valsts zemes dienesta (VZD) - NA, kas Latviju un latviešus padzina trimdā, pataisīja par nabagiem, par pie ārsta netiek.

NA un Sakaņa + ZZS kriminālas partijas.

Lasi, kas un kā veidoja "Veiksmes stāstu":
Saeimas vairākums vienā naktī pieņēma 2009. gada budžeta grozījumus. Es no tribīnes izteicu pateicību tām valdības koalīcijas frakcijām un "Saskaņas centra" frakcijai par valstisku lēmumu.

Tikai pēc tam mēs noslēdzām aizdevuma līgumu un sākām programmu ar SVF un Eiropas Komisiju, ko turpināja un pabeidza Dombrovskis. Tad jau viņam nācās uzrunāt un aicināt Saeimu balsot par šīs programmas izmaiņām un budžeta konsolidācijām. Lomas bija mainījušās.
Gala rezultātā šī manis uzsāktā un Dombrovska turpinātā un pabeigtā SVF un EK programma Latvijā tika sekmīgi izpildīta. Mēs sākām ceļu ārā no šīs laikam jau vissmagākās krīzes kopš neatkarības atjaunošanas. Visu izšķīra ātra rīcība, citādi mēs būtu nonākuši Islandes situācijā.
Lūk, šāda ir īsā krīzes vēstures redakcija. Protams, es nešaubos, ka tie, kas agrāk preses un interneta komentāros plaši izpaudās, ka "Godmanis visu rāvis uz leju" un tikai tie citi vilkuši augšā, turpinās to darīt. To, ka tā nav taisnība, es mēģināju īsumā parādīt šeit. Kaut arī – Dievs ar to. Taču jūs man prasījāt par nākamajām vēlēšanām – pirmais, ko tur dzirdēšu, ka esmu iegāzis "Parex" visu naudu, uztaisījis parādus un par šito nav ko balsot. Nu ko! Kad būs nākamā krīze, lai atrod citu, kurš būs gatavs iet tādā ellē. Baidos, ka neatradīs.


Godmanis atklāti par “Parex bankas” pārņemšanu | LA.lv
www.la.lv/godmanis-atklati-par-parex-bankas-parnemsanu-2/

Atbildēt

lauķis

11.04.2018. 14:58

»

R.Dzintars ir vecs kleperis no kura nav jēgas

Baiba Broka (NA) ir puskrieviete un ļoti laba Nila Ušakova draudzene. Peldas naudā, jo ļoti labi nopelna LU, Rīgas brīvostā un dažādajās politiskajās valdēs...


Anna Potapova nav krieviete un JKP ne ar ko neatšķiras no citiem politmafijas klaniem.
Jā , Anna Potapova ir Viņķeļu ģimenes draudzene.Tas nu tā,starpcitu.

Atbildēt

!

11.04.2018. 14:57

Paskatoties Dzintariņa un Parādnieka intelekta neizķēmotajās sejās rodas žēlums pret viņu atbalstītājiem, jūs tiešām nedraudzējaties ar galvu!

Atbildēt

Vēmiens nāk, pat pieminot noziedzniekus NA.

11.04.2018. 14:34

Līdzskrējējus komunistiem un čekistiem. Sūda gabali, parazīti.

Atbildēt

R.Dzintars ir vecs kleperis no kura nav jēgas

11.04.2018. 14:11

Baiba Broka (NA) ir puskrieviete un ļoti laba Nila Ušakova draudzene. Peldas naudā, jo ļoti labi nopelna LU, Rīgas brīvostā un dažādajās politiskajās valdēs.
Juta Stīķe ir krieviete, bet ar Ušakovu un prokrieviskajiem deputātiem nečupojas, un naudu pelna ar godīgu darbu.
Tieši tāpēc es balsošu par JKP.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...