Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nabaga lempis

L. Lapsa
16.10.2011.
Komentāri (60)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

protēze

18.10.2011. 13:57

Nu pagalam sašmucējies dakterītis,lielāks labums būtu.ja strādātu par dakteri,ciestu viens cilvēks,bet tagad visa tauta.

Atbildēt

lāāāāāāāābs.... :D

18.10.2011. 13:06

Parsmejos par to "Nabaga lempi".... :D

Atbildēt

Ahmeds

18.10.2011. 12:52

Nu un ja pieņem šādu skaidrojumu, ka misters Zatlers ir lempītis, - un kāpēc tā ir problēma?
Vai viņam jābūt izcilam? Lai veic savu darbu ar savām kļūdām, bet lai veic. Neko pretvalstisku misters Zatlers nav veicis atšķirībā no kampējiem.

Atbildēt

ileus

18.10.2011. 12:13

Ne jau Zatlers vainīgs, ka atrodas šādā situācijā. Tā bija TP, kura ielika viņu prezidenta amatā, NEDOMĀJOT PAR SEKĀM.Šobrīd Zatleram šķiet, ka viņš ir spējīgs politiķis, kaut gan tautai kopumā tā neliekas. Un tomēr- politiķim jābūt bagātam, izglītotam un materiāli neatkarīgam, tikai tad būs rezultāts, pretējā gadījumā mūsu deputātu domas lielākoties aizņemtas ar to, kā nomaksāt savus kredītus, nevis uzlabotu situāciju valstī.

Atbildēt

:)

18.10.2011. 12:12

lempis, un atriebīgs lempis.kā visi mazi cilvēciņi, nespēj piedot savu pazemojumu, ka netika izvirzīts. Turklat visai naudaskārs lempis...kāpēc visi ir aizmirsuši k aviņam savulaik tika izvirzīta krimināllieta par brāķa implantiem, kuus it kā ir pircis no lilitas un kā rezulta'ta dažiem pacientiem bija problēmas? cik tur samaksāja lai šo lietu izbeigtu? līdz ar to apgalvot ka Zatlers ir labs ārsts nebūtu godīgi...viņš mīl naudu. tas gan ir fakts.labs ārsts vienmēr paliek labs ārsts. tāds nekad neies politikā un pie pirmās izdevības atgriezīsies savā arodā. zatlers ir vieglā galdiņa urbējs...visās jomās.

Atbildēt

Biruta

18.10.2011. 10:32

Nav brīnums, ka FHZX TAISNĪBA...
Nu jau šis tas ir dzīvē redzēts- gan jau Lembergs nesēž , rokas klēpī salicis...
Labi izklausījās *lai nečakarē lietu ierasto kārtību...*
ŠAJĀ DĪĶĪ...

Atbildēt

ha,ha,ha...

18.10.2011. 07:18

Var tikai piekrist autoram. Vienīgais, ko Zatlers savā darbībā ir panācis ir izkļuvis no nepatikšanām. Tādu Auderu par mazākiem pārkāpumiem uzvilka uz cincīša pēc pilnas programmas. Zatlers ir izmucis sveikā. Lai ko mainītu ir nepieciešamas zināšanas. Zatleram tādu nav. Zināšanu nav ne tādiem olšteiniem ne arī sprūdžiem. Tie zēni ir kārtējie nasing spešali. Cirks turpinās....

Atbildēt

A.S.

18.10.2011. 00:02


Āpmēram pirms mēneša biju kāda radinieka kāzās. Jutos nelāgi un pat šodien nožēloju, ka nebija spēka paēst sava rada sarūpētos našķus. Bet bija daudz dakteru, un viens no kāzu brāļiem, solīda izskata un labas domas cilvēks, man izmeta: "Operēju es, Valdis stāvēja man blakus!"

Četros gados var iemācīties kaut cik sakarīgi runāt, grūti šadā laikā iemācīties domāt. Politiku un diplomātiju mācās vismaz gadus desmit un ne sēžot mājās un žāvējot autiņus. Ja ir galva uz pleciem. Mums ir labi piemēri - Kristovskis un Zatlers. Abu žēl, bet abiem trūkst prāta.

Atbildēt

.

17.10.2011. 23:47

Zatlers, neatsaucot savu kandidatūru, izdarīja otro politiskās pašnāvības mēģinājumu. Nu pasaciņa viņam par spīkera vietu ir galā.
Taču CIK šis joks neizmaksāja nodokļu maksātājiem?

Atbildēt

zj

17.10.2011. 20:39

Patiešām gribētos, lai stāsts par Zatlera kungu būtu tāds - cilvēks-nepolitiķis nav spējīgs vienlīdzīgi cīnīties ar politiskajām hiēnām. Pat vislabāko nodomu vadīts. Tikai viņa tuvākajiem cilvēkiem gan varbūt vajadzēja viņam to palīdzēt ieraudzīt. Un jau kādu laiciņu atpakaļ. Skumji raudzīties uz gada laikā balti nosirmojušu un stipri novājējušu labo ārstu.

Atbildēt

de

17.10.2011. 19:59

Dakterim varētu daudz ko piedot - pieredzes un diplomātijas trūkumu, naivumu, bet to, ka viņš ar zobiem un tankiem ieķērās sarkanajā centrā, to nu es viņam nespēju piedot pie labākās gribas. Un tā bija mērķtiecīga un apzināta izvēle, nevis kāda vienkārša nejaušība.

Atbildēt

Mainii

17.10.2011. 19:41

pat lempju konkursā ieņems tikai otro vietu.
________________________________________

Piekrītu. Pirmā vieta ir garantēta Dombrovskim. Valdiņš D. - līderis ar milzīīīīīgu atrāvienu.

Atbildēt

Vārdnīca

17.10.2011. 19:39

Vai ceļš uz elli bruģēts ar labiem nodomiem? Man šķiet, ka VZ nodomi tomēr bija labi.Lādzīgs lempis un muļķītis? Bet kas tad bija Antiņš, kas uzjāja stikla kalnā? Bet princesīti Latviju var pamodināt un atbrīvot laikam tikai pasakās...

Atbildēt

Omite

17.10.2011. 19:28

Man jau šķiet, ka tā dzīvesbiedrene viņu sūta neizpildāmās misijās, jo iepaticies būt ne tikai par dakterieni, bet par "augstāko, smalko aprindu DĀMU". TUR NAV NINTELIĢENCES IEKŠĀ, tad jau Ulmaņkunga kundze daudz simpātiskāka.

Atbildēt

Eduards

17.10.2011. 17:32

-Pirmkārt-Tā anekdote bija nevis par LEMPI,bet par KRETĪNU!
-Un zinot to ,KURŠ viņu izvirzīja-tas jau TIKAI LIELĀKOS KRETĪNUS virzīja pie teikšanas!Pēc maniem vērojumiem-dakteris-tas ir augstākais uz ko VIŅŠ ir spējīgs...

Atbildēt

FHZX

17.10.2011. 17:20

Joprojām domāju, ka Valdim ir taisnība, un nodomi ir vislabākie. Tiesa, ka kretīnu lietās nav vēl pietiekami izglītojies. To pierāda nenormālā "profesionāļu" (vecbiedru, dažādu politologu, ekspertu) šumēšanās ap šī cilvēka lēmumu un rīcību... šitā sagandēt sen "iebrauktās" shēmas, šitā sagandēt rūpīgi būvētos "demokrātijas pamamatus"! Iespējamā versija neiešanai ar SC, ventspils smaka, sešu aiziešana, elementāra atriebība. Jeb AL plāns B. Diemžēl, vēl nekas nav mainījies, un izskatās ka pirmo drosminieku izbaros zvēriem, lai nākamie baidītos, un nečakarētu lietu ierasto kārtību...

Atbildēt

nasings

17.10.2011. 16:25

Nabaga LEMPIS un bagātais LEMBIS.

Atbildēt

Raitis

17.10.2011. 15:35

Lapsas kgs! Ja Jūs atļaujaties tā izteikties par Zatleru, tad par jums varētu izteikties ar daudz"treknākiem"epitetiem un personifikācijām. Labi, tas lai paliek tiem rējējiem visos interneta portālos. Zatlers bija ĻOTI LABS ārsts. Par to pārliecinājos ārstējoties pie viņa ( bez aploksnēm). Der atcerēties , ka Zatlers pārņēma slimnīcas vadību, tad kad tā bija jau gandrīz aizklapēta ciet gan parādu dēļ gan nekvalificēta personāla dēļ.Vēsturi nestāstīšu. Zatlers izveidoja Eiropas līmeņa slimnīcu ar ļoti augsti kvalificētu speīālistu komandu, ar jauniem , moderniem operāciju blokiem utt. Kā cilvēks viņš ir ļoti sirsnīgs, atsaucīgs, izpalīdzīgs, bet naivs ideālists. Daudzus jaunos ārstus atbalstīja un izveidoja par labiem speciālistiem. Protams , veidojot partiju viņš pieļāva kļūdas, bet es esmu pārliecināts ,ka viņš mācīsies no savām kļūdām un viss būs labi. Lai viņam veicas!!!

Atbildēt

Lille

17.10.2011. 14:22

lempi, atnes kafiju labāk...

Atbildēt

ES

17.10.2011. 13:51

Vai pirmais un vai pēdējais gadījums, kad labs sava aroda pratējs izrādās visai vājš politiķis? Katrā listē var vismaz pārīti atrast. Zatlera gadījumā visskumjākais būs tas, ka pat tā reize, kad viņš sadūšojās uz visai noteiktu rīcību- savu Rīkojumu N#2, arī izrādīsies izpurgāta. Nu jau klīst runas, ka ZZS arī būs jāņem koalīcijā. Nepaies ilgs laiks, un V, TB&VL un ZZS sastutēs valdību, kas būs gandrīz tāda pat, kā pirms Saeimas atlaišanas. Prātnieki varēs berzēt rokas un smīnēt, bet slātavieši un čangalieši- justies lieli un vareni:"Mēs atlaidām Saeimu!". Tas nekas, ka rezultātā ciks vien būs iznācis, turklāt par pašu naudu. Galvenais, ka tautai ir teikšana. Nepatīk valdība- atlaižam Saeimu! Vot, tā!

Atbildēt

Pingvīne

17.10.2011. 13:37

Bet, vai lempji drīkst spēlēties ar Latvijas valsti????? SC tagad priecājās par labējo spēku neveiksmēm.

Atbildēt

vilis

17.10.2011. 12:54

Labs un precīzs raksturojums.Tikai pēdējā laika notikumos redzu vairāk plusu nekā mīnusu.Mīnusus savā grozā savācis Zatlers

Atbildēt

Vislabākais

17.10.2011. 12:41

ko ko viņš varētu izdarīt, ir nolikt savu deputāta mandātu un pārējiem palūgt pēc pašu ieskatiem izvēlēties sev atbilstošu politisko spēku. Tas būtu vislabākais darbs, ko šis cilvēks savā mūžā būtu paveicis, par ko, iespējams, iegūtu arī kādu ļaužu cieņu.

Atbildēt

kukū

17.10.2011. 12:32

Nu jā, man jau likās, ka Lapsas antipātijas pret Zatleru nav loģiski savienojamas ar Zatlera atbalstu SC. Redz kā, tāds salīdzinoši pozitīvs raksts.

Lai gan patiesībā jau šis relatīvi pozitīvais raksts, kurā pirmo reizi redzu, ka Lapsa nosauc kādu politiķi par "lādzīgu", var arī iedzelt sāpīgāk par visām puaro.lv ķengām. Atkarībā no tā, kāds cilvēks ir pats Zatlers. Katrā ziņām man atkal jau ir mazliet pretīgi Lapsas skricelējumus lasīt, lai arī cik man pats Zatlers riebtos.

Atbildēt

Antilohs

17.10.2011. 12:11

Visai trāpīgs raksturojums. Lāga lempis. :)

Atbildēt

Nu

17.10.2011. 11:54

Šis lempis ir partvadonis un reformfīrers no kancelejas žēlastības!

Atbildēt

df

17.10.2011. 11:50


Zatlera problēma - klausa `padomniekus` un pats neorientējas cilvēkos.

Pilnīgi žēl paliek.

Bet laikam jau viņam vajadzēja saņemt mācību.

Varbūt kļūs gudrāks

Atbildēt

:)

17.10.2011. 11:35

Zatlers man zhelumu neizsauc, jo man ir shaubas par vinja "labajiem nolukiem", ka Lapsa te to pasniedz. Kaut ari vinjam nav politisku noluku, viss tomer ko vinsh dara manuprat ir motivets, savu mazvertibas kompleksu apmierinashanai. Ja Skelem bija vajadziga liela nauda, tad Zatleram ir vajadzigs labs dzives veids par nodoklju maksataja lidzekljiem un, lai visi vinju pielugtu. Ta ari ir vinja motivacija, kaut gan pats vinsh neapzinas, ka vinjam ir isteniba trukumi, un isteniba "vinsh ka karalis ir pliks".

Atbildēt

Vilia

17.10.2011. 11:17

Cienu cilvēkus, kuriem ir drosme DARĪT to, kas nepieciešams,
kamēr citi vien lamājas...

Atbildēt

Ex-seržants

17.10.2011. 11:03

Un vēl (sorry, nenocietos). nesen vienā intervijā Ilvess runajot par LV izņema man vardus no mutes sacīdams- "Jums vienkārši ir jātic savai valstij. Un cilvēki tad maksā nodokļus, ja tic savai valstij," (pilns teksts šeit-http://www.delfi.lv/news/national/politics/ilvess-aicina-latviesus-nebut-tik-pesimistiskiem-par-savu-valsti.d?id=41195327)
Ar si ticibu ta pašvaki un jo talak jo švakak. Labi, Olstens un vinam lidzīgie to nesaprot. Bet Vienotibā ir tacu gudri ļauzi. Vai Dombrovskis cer uzlabot ekonomisko,situaciju, ja ticība valstij ir tuvu nullei? Un vai ši ticība radīsies verojot aizkulisu spelites, dazadu kardinalinu un ekonomisko grupejumu aktivitates?
OK. Vediet sarunas ar šķeltniekiem un atmetiet šamejiem kāroto. Ticība noteikti radīsies un nodoklu nauda valsts kasē birs ka pa reni.

Atbildēt

www

17.10.2011. 10:31

Mans vīrs Valdi sauca par Kleperi.

Atbildēt

Ex-seržants

17.10.2011. 10:21

Dažkārt ietekmejams lempis var izradīties kaitīgāks par blēdi. Cilvim, kas sevi uzskata par politiki, uzķerties uz Olsteina "kvēlo" runu? Ja kas, tad konkreti šajā portalā prognoze attiecība uz ZRP kadriem un Olšteinu tika veikta pasen atpakaļ. "Savējo" komandā savākts pilns spektrs- sākot no bezprincipu karjeristiem un Ventspils grupejumu lobetajiem un beidzot ar pusdbandītiskiem grupejumiem.
Par demokratijas trūkumu un ierindas biedru ignorēšanu , kā ZRP biedrs pārliecinajos vēl pirms vēlēšanām (ja kas, tad ne es vienīgais). OK, to varetu paciest, tipa jauna partija, jaatstrada komunicēšanās sistēma. Tad sekoja man absolūti neizprotama Sprudza izvirzīsana ar neparliecinosu taisnošanos attiecība uz izglītību un algām sava uzņēmumā. OK, arī uz to varetu pievērt acis, pieļaujot, ka puika nezags un piešausies. Bet gājiens ar SC un vēletaju atklātu uzmešanu lika nopietni aizdomāties. Nu un tas portfeļu sadalījums arī neskaidrs. Ja jau taisas ieviest tiesiskumu, tad kapēc tieslietu ministrija bija jaatstāj NA, kuriem mineta problema nav primara? Un vai tad Vj.Dombrovskis ka ZRP programmas ekonomiskās sadaļas izstradatajs nebija pelnījis EM portfeli? Šos jautajums nemaz nemēginaju uzdot valdei, ņemot verā, ka pat mani komenti ZRP majas lapa tiek konsekventi dzēsti. Ta teikt "Visas tautas partija"
Bet ja pa lielam, tad apnika cepties, tāpat jēgas nekadas.

Atbildēt

Nastasja Fiļipovna

17.10.2011. 10:11

Man šķiet, VZ par daudz ņem galvā citus (padomniekus, sievu). Varēja vienreiz darīt, ko pašam kārojas! Nu, neticu, ka viņš pats jebkad no sirds ir gribējis būt Valsts prezidents, revolucionārs un reformators!

Atbildēt

tā ir traģēdija

17.10.2011. 09:51

Grūti teikt, vai L.Lapsam ir taisnība. Pat, ja no malas kas līdzīgs varētu šķist, grūti teikt. Uzskatu, ka pirmā kļūda, ko pieļāva Zatlers, bija savas partijas veidošana, ne iešana "Vienotībā", tas sašķēla latviešu vēlētājus. Otrā kļūda - neiešana kopā ar "Saskaņu". Es domāju, ka šī scenārija autors mums šobrīd nav zināms, bet Zatlers tas noteikti nav. Cilvēki, kas kaut ko jēdz no politikas, pat domu nepieļāva, ka Zatlers varētu ignorēt 30 % vēlētājus un iedot kurvīti Saskaņai. Vai tad neviens viņam nepaskaidroja iespējamās sekas? Laikam nē, tas ir bēdīgi. Pēc vakarvakara intervijas TV ar Olšteinu, ziniet, neomulīgi paliek. Izskatās, ka ne tikai slīpēts, bet blēdis un iespējams, nopirks blēdis. Ļoti nepatīkami. Negribētu šī Olšteina noģīmi vairs TV redzēt, ne arī par viņu ko dzirdēt. Tā ir traģēdija Latvijai, ja šitādi olšteini tiek pie teikšanas.

Atbildēt

plakans

17.10.2011. 07:38

Kas Zatleram lika atkāpties no priekšvēlēšanu solījuma būt kopā ar V un NA, veidot caurspīdīgāku politiku? Kāds tur lempis? Ja būtu godīgs lempis, tad būtu godīgs lempis. Tagad izskatās, ka viņš ir negodīgs lempis, lempis melis, lempis uzmetējs, der viss.
Es vairs nespēju ticēt nevienam Zatlera vārdam.
Es spēju ticēt Dombrovskim un Dzintaram. Pagaidām.

Atbildēt

Lelle

17.10.2011. 03:25

Cik briesmīgi, ka viss tikai vienos vārtos! Ticu, ka Zatlers nāca politikā ar labiem nolūkiem , ka varēs ko mainīt uz labo pusi šajā muļķu zemē, tikai apkārt viņam savācas nodevēju, kangaru un alkatīgu bezgožu varza, kura pašu savācēju nu ir iznīcinājusi. Kam tas izdevīgi, miniet nu! Drīz vien redzēsiet paši...

Atbildēt

juhops

17.10.2011. 02:53

Lamzaks Sprīža dēls bija piekodināts ejot uz skolu- neiet pāri ceļam, kamēr nav pabraukusi garām mašīna.
Vēls vakars, tumšs... Vecāki iet bērnu meklēt, jo naff pārradies no skolas.(( Izrādījās, ka Lamzaks Sprīža dēls vēl joprojām stāv ceļa malā...;)Uz vecāku jautājumu, kāpēc nebija skolā, sekoja atbilde: "Pa ceļu brauca tikai traktori, neviena mašīna nepabrauca garām..."
Nakcc, miegas nākas, autoru iepriekšrakstītajam nemeklēšu. Žēl Zatlera, cepuri nost Lapsas priekšā!
Bet, īstenībā- CIENU un jūsmoju par jebkuru profesionāli savā darba vietā, arī- par sētnieku!:) Lai jums visiem veicas!:)

Atbildēt

lampedūza

17.10.2011. 02:03

Patiesībā, Lapsam ir iznākusi gandrīz vai aizkustinoša mīlestības vēstule Zatleram:) Lapsas portretējumā Zatlers (pretstatā "tautas nodevējam", "kangaram" utt) parādās kā aizkustinošs un naivs dons Kihots, godprātīgā, bet nevienlīdzīgā cīņā ar "vējdzirnavām" - Latvijas politikas korumpēto vidi. Lai nu tā būtu!:)

Atbildēt

jezups

17.10.2011. 01:52

precīzs apzīmējums, diemžēl... :-( Un tie,kas viņam pašlaik savākušies apkārt - nu vispār vāāāks...:-(

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 17.10.2011. 01:37

Mediju ziņa: "Ir pagājis jau praktiski viss pašreizējā valsts prezidenta V. Zatlera pilnvaru termiņš, bet Zatlera bēdīgi slavenais jautājums "kas es esmu?" joprojām nav atbildēts", uzskata neatkarīgie politologi. Neesot skaidras Zatlera prioritātes, notiekot tikai "koķetēšana ar tautu". Tāpat tiek kritizētas arī Zatlera iniciatīvas saistībā ar Satversmes grozījumu sagatavošanu par tautas tiesībām atlaist Saeimu, norādot, ka faktiski šīs darbības esot bijušas vērstas PRET parakstu vākšanas kampaņu un sabiedrības tiesībām. "Zatlera izaugsme nav bijusi tik strauja, kā varētu vēlēties, pa lielākajai daļai viņš ir aizvien tāds pats "savas sievas privātfirmā praktizējošs dakteris" - tikai nu jau ar "ZOO-dārza prezidenta" pieskaņu", skeptiski vērtē objektīvākie politisko un sabiedrisko norišu analītiķi...
---------

O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 31.05.2008., Nr.6.

Jau pasen Voldiņš klīst pa Pili,
Kur ielikts, jo - pret šīs "valsts" 'sili',
Šis bildis nav nekad & ne vārda.
(Kā ZOO-dārzā pauda Bārda...)
...
Kad ‘nespīd "kampaņveida" 'šūmes' ~
Var baudīt Voldiņš Pilī 'rūmes',
Un - "rezidences" dzīvi rāmu.
(Ar trusi un "valsts pirmo dāmu"...)

Pie reizes - Voldiņš 'šancē' skaitās:
'Pauž' to, kas mazāk "tēlu" 'maitās'.
(Pēc tam, kad "domas sakopojis",
Un 'siles' "tēzes" 'iečekojis'...)

Ja gādās "valstī" 'šaize' kāda ~
Lai mazāk ciestu 'privātāda',
'Ņem' Voldiņš pauzi. (kamēr tēmu,
Šim 'borē' tie, kas 'bīda' "shēmu"...)

Kad Voldiņš tēmu 'sagremojis' ~
'Laiž tautās' to, ko 'uzveidojis',
Šim "konsultants" (no 'siles bīdīts' ~
Lai "pareizi" tiek "prezis" dīdīts...)

Pie "mīļās tautas" reizēm 'vīlē' ~
Tur 'klārē', ka šo "valsti" 'mīlē',
Un, protams, arī "pūļa vaukšķus"!
(Par to šim budžets 'atber taukšķus'...)

Vislabāk Voldiņam "darbs" sokas,
Kad komentēt drīkst "pūļa" mokas:
Var pat bez "pauzēm" tekstus 'skaldīt'!
(Un - 'pūst', cik 'grūši' "valstī" valdīt...)
...
Par Voldiņu mēdz smīnēt ļaudis:
"Ko jēdzīgu un kad šis 'paudis'?!..."
Rukšķ pretī 'sile': "Nav jums daļa ~
Vai vārīta, vai cepta gaļa!..."

"Ne cepts, ne vārīts?"... Tad jau - jēls,
Šai "valstī" Voldiņam būs "tēls"?...
Bet - MUĻĶU ZEMEI feini derēs,
Kaut vanckars (ja zem SILES perēts).

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8955

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Guntis

17.10.2011. 01:31

man pilniigu neizpratni izraisiija gaajiens ar SC. par "olshteinveidiigo" shmurguli sen bija skaidrs, un tas ne vienu vien veel uzmetiis.

Atbildēt

stalins

17.10.2011. 01:21

Esmu parliecinats-lielaakaa dalja komenteetaju sheit ir esoshie vai bijushie ministri,valsts sekretaari,bankieri,popzvaigznes, VID amatpersonas vai vnk.daudz dziive sasniegushi cilveeki.Jo kaa gan citaadi vinji zinaatu "dreebi"-tas luuk nuugis,tas-lempis,tas-veesais dzheks.Parasts proletaarietis kaa es to nemuuzham nevar dabuut zinaat.Nav kompetences,bet jumsiim ir.

Atbildēt

?

17.10.2011. 01:06

ļoti pareizi!

Atbildēt

Gunta

17.10.2011. 01:00

Lielākoties Lato nepiekrītu, bet šoreiz gan viņš ar šo komentāru trāpījis desmitniekā!

Atbildēt

g

17.10.2011. 00:32

lapsas kūmiņš liekas pa tendenciozu apdirš!

Atbildēt

vijole

17.10.2011. 00:32

Trāpīgs raksturojums.
Par vēlēšanām. Līdz šim Latvijā ir pamatā ir bijuši viena veida politiķi - blēži. Kad kārtējie blēži bija līdz kaklam, cilvēkiem gribējās cerēt, ka, ja arī neredz gudrus politiķus, tad labāk par blēžiem derēs muļķi un varbūt skaidri redzams muļķītis ievedīs politikā kādus patiesi strādāt gribošus. Sprūdžs, piemēram, patiešām ir gudrs, domājošs, ar galvu.
Nu ko muļķis paliek muļķis. Un rāda no visa spēka ko (ne)spēj.

Atbildēt

kaka

17.10.2011. 00:28

Malacis Lapsa

Atbildēt

ALLA

17.10.2011. 00:24

Hmm... Lāga cilvēks, kuru vada labi nodomi? Bet cik tad viņam gadu, vai tad 5 vai 8? Pilngadīgam cilvēkam jāprot uz sevi paskatīties no malas. Muļķis, vienkārši muļķis...

Atbildēt

Anna ivanova

17.10.2011. 00:10

Nu bet pienemsim ka liidz sim nelempji visu ir vadiijusi..... un rezultaats?

Atbildēt

andreiko

17.10.2011. 00:04

Pilnīgi precīzi rūkts, portretos tā reti gadās!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...