Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Niknais

05.05.2016. 20:42

Izrādīsim cieņu raksta autoram, šis bija viņa pirmais un pēdējais raksts. Autors nomira 4.maijā no rīta. Lai viņam vieglas smiltis.

Atbildēt

aksu

11.04.2016. 20:39

raksts pa diogonāli nelasās, bet labs.

Atbildēt

valcman rezima neveiksme Holandes referenduma

07.04.2016. 07:56

tauta Holande balso pret asv politiku !

Atbildēt

derdz

06.04.2016. 21:24

»

Nelasam, nacistiskais krievs, kirilicā, zgiņ suka kirilic


visu cieņu, bet šī zinātne jau arī Rietumos, ASV, UK, GE, utt, ļoti ļoti sen ir atklāta un izstrādāta, utt.! TE tikai publicēts krievu valodā ... ja negribi infarktu ķert, tad neiesaku apmeklēt bbc ( laikam arī cnn, derspiegel, .. ) angļu masu mediju, jo tur ziņas var lasīt arī kirilicā :))))

Atbildēt

Priedītis

06.04.2016. 19:32

Saviļņoja tēma cūkas aizgaldā hehe.. izmisīgi kliedz vienīgos zināmos vārdus

Atbildēt

archimage

06.04.2016. 17:50

»

paga paga

Nedomaju, ka jums ir domas dzilums. Tikai musdienu trafaretu izteicienu un prieksmetu virknejums. Svaidisanas ar tiem. Re, esmu briljants, svaidos ar perlem, nu cukas, uzlasiet! Re, pat seit komentaa - sponge bob"! Intelektualis teiktu "suklis". Jus man atgadiniet Parisu Hiltoni un Kimu Kardasjanu ar...


Mr paga 2x.
Atbildot uz Juusu 'komjunikeishena' meeginajumu:
1) archimage.me nav nekāda sakara ar intelektuāļiem;
2) Sponge Bob - prieks, ka vismaz šo pasaku personāžu atpazināt. Jauki, ka skatieties multiplikācijas filmas - tur daudz labestības.
3) Paldies, ka padalījāties ar saviem iecienītajiem sapņu objektiem. Jums glamūrīga gaume!
4) Nenonieciniet sevi, saukādamies par cūku.
Paldies vēlreiz par konstruktīvismu!

Atbildēt

paga paga

06.04.2016. 17:31

»

archimage

Nemī% , machalka, viss zem kontroles!. Jautājums, vai ar švammes smadzenēm tas viss ir uztverams. Domu dziļums/seklums kā SpongeBob


Nedomaju, ka jums ir domas dzilums. Tikai musdienu trafaretu izteicienu un prieksmetu virknejums. Svaidisanas ar tiem. Re, esmu briljants, svaidos ar perlem, nu cukas, uzlasiet! Re, pat seit komentaa - sponge bob"! Intelektualis teiktu "suklis". Jus man atgadiniet Parisu Hiltoni un Kimu Kardasjanu ar vinu twitter sekotajiem, bet nekadaa gadijumaa nopietni nemamu raksta autoru.

Atbildēt

Fēlis

06.04.2016. 15:29

Ar ko smadzenes atver? Vajag ko lēnāku, citādi tek kā vienlaidu šļura bez pieturzīmēm.

Atbildēt

Paperbond

06.04.2016. 11:50

»

Halaļ

Halaļ,halaļ,halaļ, gaļ


Konģeniāli! Vai var, lūdzu, kaut ko līdzīgu vēl izražot no tās vienīgās rievas?

Atbildēt

archimage

06.04.2016. 03:59

»

švamme

neuzskatu sevi par mazizglītotu, bet teksts ir grūti uztverams paplašināto (līdz besaprotamībai) teikumu dēļ.. nez vai autors pats spētu jēdzīgi uztvert info no šādiem teikumiem. pat nevaru iedomāties kādu info avotu, kur ideja būtu izklāstīta šādā te veidā


Nemī% , machalka, viss zem kontroles!. Jautājums, vai ar švammes smadzenēm tas viss ir uztverams. Domu dziļums/seklums kā SpongeBob..
Kā būtu, ja Jūs pamēģinātu pārskatīt savu pašvērtējumu krietni kritiskāk?
Paldies, ka lasījāt, jebkurā gadījumā!

Atbildēt

švamme

06.04.2016. 01:54

neuzskatu sevi par mazizglītotu, bet teksts ir grūti uztverams paplašināto (līdz besaprotamībai) teikumu dēļ.. nez vai autors pats spētu jēdzīgi uztvert info no šādiem teikumiem. pat nevaru iedomāties kādu info avotu, kur ideja būtu izklāstīta šādā te veidā

Atbildēt

baba

05.04.2016. 22:37

teksts pēc stila atgādina repu
tiesa, mazliet izsmalcinātu

Atbildēt

Priedītis

05.04.2016. 22:22

»

Lopiem

lopu tiesa un viss. Lai dzīvo lopi pie visām silēm! Latvieši ir siles fani


Lopi lepojas, ar to, ka ir lopi un lepni panesa gan eiro, gan košera, gan panesīs halal kaušanu. Lopu liktenis un viss.

Atbildēt

Paperbond

05.04.2016. 22:00

»

ekonomiska rakstura

nekā kopēja ar reliģiju. Tie, kas tirgojas 'pieņems' jebkuru reliģiju. Paliek fanātiskais pūlis.......baiga lieta, tie 20


Viss jau nopārdots. Ko Tu, God. ekonomiska rakstura 05.04.2016. 19:09 piedāvāsi musulmanim? Ja arī pārdosi - stipri apšaubāmi, ka tādam auseklim normāls bārdains lupatgalva uzskatīs par vajadzīgu samaksāt. Naudu. Padzer vēl aliņu un pārdomā tekstu!

Atbildēt

Paperbond

05.04.2016. 21:46

»

Lopiem

lopu tiesa un viss. Lai dzīvo lopi pie visām silēm! Latvieši ir siles fani


Ja lopi ir cūkas - uzskatiet, ka paveicies! Tautieša nazis par rīkli būs mazāk sāpīgs. Bet iznākums viens.

Informācijai : termins „halaļ” tulkojumā no arābu valodas (حلال) – nozīmē izmantojams, likumīgs, atļauts. Islāma pasaulē tas ir tas, kas cilvēkiem atļauts pēc Svētajiem rakstiem – Kurāna un likumu pamatapkopojuma – Šariāta. Ārpus Islāma pasaules, ar terminu „halaļ” saprot dzīvnieka gaļu, kura nepārkāpj Islāma pārtikas aizliegumus, bet tirdzniecības marka „halaļ” nozīmē, ka piedāvātie produkti izstrādāti atbilstoši Islāma tradīcijām un nesatur komponentus, kurus muslimi nedrīkst lietot uzturā, piemēram: cūkgaļu, maitu, asinis, un ir tīri tā sauktās „garīgās izcelsmes”produkti. Kā likums tā ir liellopu, aitas, teļa, putnu gaļa un zivis.

Pretējs „halaļ” ir termins „harām”, kurš tulkojumā no arābu valodas (حرام‎‎) – apzīmē aizliegto, ja tas skar nedzīvos priekšmetus un produktus, vai aizliegtas darbības, ja to veic cilvēki. Piemēram, cūkgaļa ir „harām”, bet aitas gaļa, kas iegūta nokaujot dzīvnieku, piesaucot Visaugstākā vārdu, skaitās „halaļ”.

Avots : http://www.likc.lv/lv/?p=1705

Atbildēt

Priedītis

05.04.2016. 21:03

Necenzētā versija ar bildēm http://archimage.me/musulmanisms-un-latviska-sabiedriba/
Troļļi, pendžas - onānisti u.c. alus apsistie maspisaanu ložas liberasti - laipni lūgti iepazīties. Katram desmitajam priedītim - bezmaksas ekskursija gar Kremli

Atbildēt

Lops

05.04.2016. 21:02

Latviešu izglītotības simbols var būt šis šarlatāniskais gabals. Portālam nākas pateikties par iespēju iegūt konkrētu materiālu par latviešu izglītotības šausmīgo līmeni. Latviešu izglītotības līmenis tagad ir tāds, ka latviešus nav ko žēlot un sargāt no Lielās Bandas nelietībām. Nav žēl, ka ar mežoņiem mežoņi izrīkojās pēc patikas. Bet citādi nevarēja nemaz būt. Mežoņi jau 25 gadus ir atstāti savā mežonībā bez uzraudzības. Tūlīt būs oficiāls spriedums zagļiem un mežoņiem. Jaunajai frizūrai pateicība, ka mežoņus noliek pie mežoņu siles.

Atbildēt

derdz

05.04.2016. 20:32

Теория государства и надгосударства с точки зрения новой фундаментальной науки «Организмика»

А.А. Тюняев, 21.10.2003 г.
[юриспруденция, открытие]

Из курса теории государства и права знаем, что во всяком государстве существует три ветви власти:

законодательная,
исполнительная,
судебная.
Законодательная власть формирует законы жизнедеятельности общества, состоящего из индивидуумов.

Исполнительная – претворяет эти законы в жизнь, подразумевается (в идеальном случае), что законы претворяются в интересах того самого общества тех самых индивидуумов.

Судебная власть – определяет нарушен или не нарушен тот или иной закон, и какие последствия влечет для нарушителя закона данное нарушение.

Все эти три власти призваны для того, чтобы упорядочить и нормализовать жизнедеятельность определенного количества индивидуумов – общества, народа.

С точки зрения народа трехветьевая власть выглядит как инструмент угнетения, поощрения, наказания и др. этого самого народа.

В различных государствах эти три власти формулируются по-разному: в демократических – выборы, в авторитарных – назначение…

Три ветви власти с обычной точки зрения – это 2+2=4, откуда ясно, что два яблока мы сложили еще с двумя и получили в итоге четыре яблока. Все просто.

С точки зрения новой фундаментальной науки «Организмика» процесс сложения яблок выглядит сложнее и разветвленнее - возникают неопределенные в задаче и в ее решении вопросы:

не определен порядок сложения, например, какая из пар яблок будет первой, какую к какой паре приплюсовать,
не определена персона, которая производит сложение,
не определено пространство, в котором происходит сложение, например, на столе лежат два яблока к ним на дно реки прибавить еще два – ясно, что, либо стол находится на дне реки, либо разные пары яблок находятся в двух разных не пересекающихся пространствах,
и т. д.
Возвращаясь к теории устройства системы власти, мы, опираясь на необходимость более четкого определения взаимодействия понятий, без особого труда найдем еще несколько ветвей власти.

Четвертая. Информационная власть – понимается так: закон вступает в силу с момента его опубликования. То есть, закон должен быть выдан в информационное пространство и только после этого он начинает действовать: закон может быть оглашен, напечатан, транслирован по телевидению и т. д., но только информационное включение закона дает ему разрешение на действие.

Немудрено, что принятый Думой, Парламентом, Сенатом закон может никогда не дойти до исполнительной власти по причине непопадания этого закона в коммуникационные потоки сообщения информации. Дума приняла закон, однако исполнительная власть его не получила, вследствие чего не исполнила, судебная власть, при этом, может получить закон о принятии мер к лицам, не исполнившим не дошедший до них закон.

Во властной иерархической системе информационная власть находится над известными – исполнительной, законодательной и судебной властью.

Пятая. Идеологическая власть – действует следующим образом. Закон принят, он должен вступить в действие с момента его опубликования (четвертой властью), однако пятая власть имеет право вмешаться в процесс и решить: стоит ли опубликовывать закон либо не стоит. Идеологическая власть действует не с позиции соответствия букве закона, а с позиции целесообразности в русле данного контекста. Например, недавнее ГКЧП – налицо вооруженный государственный переворот, убийства людей; за подобны действия первые три власти могут сотворить с зачинщиками переворота вполне определенные действия; четвертая власть сообщила визуализацию происходящего по телеканалам. Итог – из соображений некой целесообразности ничего не было принято во внимание, устроители ГКЧП были амнистированы, и позднее некоторые их них заняли кресла губернаторов.

Подобное просматривается в событиях крушения СССР. Некий «генсек затеял развал» Союза, у КПСС были рычаги урегулирования такого поведения генсека, например, такие, как подавление бунта в Чехословакии, или «сердечная недостаточность». Однако развал Союза успешно завершен.

Пятая – идеологическая власть – в иерархии стоит выше информационной власти и формирует направления течения информационных потоков.

Шестая. Религиозная власть – вмешивается в процессы, которые касаются интересов религии, и мы видим массу примеров, когда эта власть оказывается сильнее предшествующих пяти. Пример недавний – сексуальные домогательства католических священников к малолетним мальчикам. Закон, регулирующий данного рода преступления, существует. Практика его исполнения – отработана. Судебная практика – имеется. Информация о содеянных преступлениях – доведена до широкой публики и до фискальных органов. Идеологическая власть решила – наказать преступников (суровость приговоров – в компетенции идеологической власти).

Далее следует вопрос, что это за общество людей, многочисленные члены которого регулярно и в огромных количествах совершают подобные преступления? Первые пять властей говорят о необходимости запрета и осуждения подобного общества, но шестая власть – религиозная – поступает так: заявляет о постановке рассмотрения вопроса о разрешении кардиналам вступать в браки. И, несмотря на то, что между жещиной-женой и маленьким мальчиком существуют огромные различия, такой подход к решению проблемы с теофилами-педофилами принимается всем обществом как нормальный.

Седьмая. Финансовая власть – крупные финансовые компании регулярно вносят пожертвования в религиозные организации, однако не поровну во все известные миру церкви, а целенаправленно в некоторые из них. Отсюда демонстрация религии своей независимости от мирских денег выливается в зависимость религиозных организаций от финансовых вливаний финансовой власти. Впрочем, эта зависимость известна и на более низких уровнях.

Восьмая. Национальная власть. Самая мощная и самая сильная власть из всех властей, которые генерирует само человеческое сообщество. Широко известен термин «Концепция национальной безопасности» – любая страна сталкивается с его применением. Из самого термина следует, что всякая нация заинтересована в осуществлении мер собственной безопасности, или, как гласит Следствие 2.9. постулатов новой фундаментальной науки «Организмика»: «Отношения организмов строятся из соображений жизненной безопасности заинтересованного организма».

Каждая нация стремится обеспечить себя ресурсами, территориями, экосистемой, демографически благоприятным климатом. Именно по причине особой мощи национальной власти возникают трансгосударственные стычки, как, например, заявление премьер-министра Индонезии о том, что евреи правят миром, и незамедлительный ему ответ итальянского премьера об антисемитизме – публичное столкновение двух национальных трансгосударственных властей

Atbildēt

derdz

05.04.2016. 20:31

Таким образом, система власти, образованной человеческими особями на планете Земля выглядит следующим образом (уровни власти расположены по нисходящей):

надгосударственный уровень власти:

8 – национальная власть;
7 – финансовая власть;
6 – религиозная власть;
5 – идеологическая власть;
4 – информационная власть;

государственный уровень власти:

3 - законодательная власть;
2 – исполнительная власть;
1 – судебная власть.

Еще одна иллюстрация в изложенному выше: «У нас в стране церковь отделена от государства!». Естественно, поскольку церковь стоит выше государства – она трансгосударственная власть.

Atbildēt

cits stils

05.04.2016. 19:30

»

Stulbais Priedītis maina nikus - tagad ņekij Archimage...


Domāju, ka nav priedītis. Ja nu vienīgi apdzēries vai stresā par jaunajiem kl grozījumiem.

Atbildēt

mamma mia what a .. ?

05.04.2016. 19:28

Šitas rakstīts zāles ietekmē jeb tas tāds stils? Izlasot, sajūta, kā pēc 100gr izraušanas. Džeimss Džoiss jaunākais?

Atbildēt

05.04.2016. 19:28

Stulbais Priedītis maina nikus - tagad ņekij Archimage.

Neizbēgsi sodam, Priedīti! Abi ar Mazpisānu tiksit sodīti!

Vai šis grafomānijas darbs nevarēja pagaidīt līdz piektdienai saskaņā ar līgumu starp Jums un PIETIEK.com?

MUrgi murgi murgi, varbūt Maskavā ietu cauri šis vārdu skrejamais!

Atbildēt

A.P.

05.04.2016. 19:22

Latvijā ir pieciešams intelektuālais "ķieģelis": "Lasīt aizliegts!"

Atbildēt

ekonomiska rakstura

05.04.2016. 19:09

nekā kopēja ar reliģiju. Tie, kas tirgojas 'pieņems' jebkuru reliģiju. Paliek fanātiskais pūlis.......baiga lieta, tie 20%

Atbildēt

to 18:26

05.04.2016. 18:50

Redzi nu, stāsts tieši par Tevi, latvju tautieti!

Atbildēt

riebjj pat iedzilinaties

05.04.2016. 18:26

ists murgojusm. izklausas pec cenzetaa mazpisana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...