Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lapsiņš

30.01.2020. 09:54

Jurģis te raksta tāpat kā 'Baiļu' sērijā.
Mēģina pozicionēt sevi kā dziļu domātāju, reālistisku optimistu un LV patriotu.. citus apmānīs, bet ne jau sevi. Rugtūms un žults paliks līdz mūža galam. Tāpat kā Grūtupam ;)

Atbildēt

Slēgtajās Ķīnas pilsētās

29.01.2020. 08:18

»

Neviens vairs nerunā par ātomkaru

bet šodien aktīvi apspriež hibrīdkara formas. Bioloģiskos ieročus. Viena no hipotēzēm ir VI- FI 5G izmantošana ietekmējot tautu genomas. Tā kā 5G frekfence ir modulējama, ar noteiktu modulētu frekfenci var ietekmēt aziātu genomas, izsaucot ļaundabīgos audzējus un citas saslimšnas. Un tā hipotēze ir ...


jau nepiegādā pārtiku, bet rik bedres cilvēku apglabāšanai. Lielā globālā krīze ir sākusies. Solovejs jau decembrī brīdināja, lai krievi Krievijā naudu tur mājās un makos, apgādājas ar pārtiku un ūdeni.

Atbildēt

Neviens vairs nerunā par ātomkaru

29.01.2020. 08:15

bet šodien aktīvi apspriež hibrīdkara formas. Bioloģiskos ieročus. Viena no hipotēzēm ir VI- FI 5G izmantošana ietekmējot tautu genomas. Tā kā 5G frekfence ir modulējama, ar noteiktu modulētu frekfenci var ietekmēt aziātu genomas, izsaucot ļaundabīgos audzējus un citas saslimšnas. Un tā hipotēze ir tāda, ka, lai Ķīnas ekonomiku sagrautu, jārada haoss ar cilvēku vīrusu saslimšanām - 5 G izmainot koronvīrusu, to pielāgojot ķīniešu genomas FG frekfencei, ir iegūts ierocis ķīniešu iznīcināšanai. Nākošais šāds ierocis var tikt līdzīgi izmantots citu tautu iznīcināšanai, atrodot riska vietu cilvēku dzīvības uzturēšanas ķēdē. Piemēram slāvu.

Atbildēt

Pacs pajolis,

29.01.2020. 08:07

»

Kāds

Pajoli, uzvelcfollija cepuri un turpini trīcēt


drīz ar tevi būs hana!

Atbildēt

Tiem,

29.01.2020. 07:49

kuri netic P. Šmidres meliem, ka 5G neietekmē cilvēku šūnu metabolismu, bet lieto 5G rūterus, iesaku vismaz uz nakti izslēgt, vai ieslēgt, kad lieto.

Lai tas viss neizskatītos pēc pasaciņām, varat pārbaudīt paši. Atrodiet telefonu ar 3 vai 4 G sim karti, ietiniet alumīnija folijā un kostatēsit, ka uz telefonu nevar piezvanīt. Tad to pašu izdariet ar 5G un pāliecināsities, ka 5G iet cauri pat folijam, kas pierāda, ka starojums “uzvāra” arī cilvēku šūnas. Starptautiska ārstu konference konstatēja 5 G kaitīgumu un cilvēki Norvēģijā, Vācijā un citur nodedzina 5G torņus vai nogāž. Neticiet P. Šmidres kunga meliem!

Atbildēt

Bet par to, ka Latvija nav gatava aizsargāt cipvēkus pret vīrusiem un citādi

29.01.2020. 07:32

liecina tas, ka mediķiem nepalielināja atalgojumu, pārkāpjot likumu. Latvija ir skaista zeme, tikai bez latviešiem. Krievija ir bagāta zeme, tikai bez krieviem.

Idiote Straujuma Citadeli uzdāvināja cionistu globālajai finansu korporokrātijai. Idiote Laimdota Straujuma no Latgales, bij. MP: “Es neko nezinu. Es tikko no Ķīnas.”

Atbildēt

Ķīna

29.01.2020. 07:23

»

vīruss

Par to dzelteno vīrusu nekā briesmīgāka nav


ir pati lielākā ekonomika pasaulē, ap 50 proc. no visas pasaules izrakteņiem. Āfrikā sabūvējuši ceļus uz Latviju nāk pa “dzintara ceļu” - redz, smuks nosaukums! Tā kā mūsējie. Ir hipotēze, ka koronvīrusu radīts citādi. Oficiālā versija, ka koronvīruss ir sikspārņiem, ko ķīnieši lieto pārtikā, tādu sikspārni ēdot čūskas, ko čūskām arī dod, bet visdīvainākais, ka aplipinājušies ar šo vīrusu ir pērkot zivis zivju paviljonā. Kā redzams, ķīniešu ābeci nolej nezinīšiem. Bet tā hipotēze ir tāda, ka Ķīnā ir totāla cilvēku kontrole, kontrole notiek ar interneta WI-FiI 5G, kura starojums ir ultraīsviļņu, kas iet cauri visām dzīvām būtnēm, 3G un 4G daļēji lidz 3 cm ieiet cilvēka ķermenī un neizsauc metabolisma (šūnu dzīvotspējas) problēmas. Savukārt 5G, par kuru pie mums, Latvijā melo pat Šmidres kungs, jo tas ir viņa bizness, ejot cauri dzīviem organismiem izjauc dzīvo šūnu normālu metabolismu, izsaucot izkropļojumus un vēža šūnu rašanos. U. c. izkropļojumus - nogurumu, galvassāpes utt. Tad, lūk, šie 5G torņi Ķīnā sacelti neiedomājami biezi un apstaro ne tikai cilvēkus, bet arī dzīvniekus un ir pamatotas aizdomas, ka arī tā ir ietekmēti ne tikai putni, sikspārņi un čūskas, bet arī vīrusi, kas kļuvuši agresīvi, izmainot savu genetisko mutāciju, sāk parazitēt arī cilvēkos, kas izsauc saslimšanu un nāvi jau tā ar 5G iespaidotajiem cilvēku organismiem.

Atbildēt

vīruss

29.01.2020. 06:46

Par to dzelteno vīrusu nekā briesmīgāka nav......

Atbildēt

es ar nejokolu

29.01.2020. 01:54

»

Obstipācijs

Caureja, vai esi strauss ar galvu smiltīs? Un tagad es nejokolu- aizej pārbaudīties


tu jau biji aizgajis? labak nebutu parbaudijies vaine......

Atbildēt

Kāds

28.01.2020. 23:20

Nu jamais aktīvi atbalsta marihuānas legalizāciju - fakts uz sejas tā teikt... :D

Atbildēt

ASV pēc 100 koronvirusa upura uzsāk vakcīnas izstrādi

28.01.2020. 23:03

Es domāju, ka viņiem tā sen jau ir, pirms palaida vīrusu pašā Ķīnas centrā - galvenajā Ķīnas visu transportu mezglā.To, ko medijos rāda buldozerus, kas līdzina zemi slimnīcai trīs nedēļās, tur būs bedre, kur apbedīs, nevis slimnīca. Nosprostoto pilsētu likvidē, pasaule pat ar pārtiku un maskām nepalīdz. Jo citādi Ķīnu un Krieviju neuzvarēt. Putins nomainīja valdību, visi skraida šurp un turp- Krievija melo, ka tajā nav vīruss ienācis. Labs bioloģiskais ierocis - dziļā pasaules cionistu valdība sāk globālo krīzi.

Atbildēt

?

28.01.2020. 21:51

https://oko-planet.su/politik/politiklist/559431-amerikanskiy-gripp-ubiyca-strashnee-kitayskogo.html

Atbildēt

Jā,jā

28.01.2020. 21:24

Nav laimīgāku cilvēku pasaulē, par bezrūpīgiem idiotiem. Ticiet tikai oficiālajām ziņām un esiet droši - jums nekas nedraud. Izbijusī veslības ministre Rozentāle to ļoti labi televīzijā pastāstīja.

Atbildēt

formula

28.01.2020. 21:14

Superīgi tālredzīgs apcerējums! Biedējoša nākotnes realitāte.Rīt?

Atbildēt

motorhead 1916

28.01.2020. 17:44

Idioti atkal cepas par kaarteejo bubuli. Miljoni ik gadu mirst no gripas un taas komplikaacijaam, so what? Redz, ja no taa mirtu tikai kjinieshi ( kaa patlaban arii ir ), var izraadiities pat noderiigs

Atbildēt

Novičok

28.01.2020. 16:09

Diezgan reāls hibrīdkara scenārijs, ņemot vērā nesenos "eksperimentus" Lielbritānijā ar Novičok.

Atbildēt

uhuh

28.01.2020. 15:27

https://www.prikol.ru/2020/01/28/greta-16-kartinok/

Atbildēt

gtyh

28.01.2020. 13:01

gribu redzet ierednjus slapjam bikseem aiz baileem. jautrs scenarijs. tapat taa pasaule saak skobities.

Atbildēt

BBS

28.01.2020. 12:57

Krievija pasaulē izplatīja Ebolu, tagad -koronvīrusu. Un mūsu glābiņš-lūgties Krieviju, lai pievino mūs tai kā 77 guberņu!

Atbildēt

Pilsonis

28.01.2020. 12:47

»

Jozis

Diezgan labi uzrakstīts teksts, arī scenārijs pietiekoši sakarīgs un pietuvināts īstenībai, tikai trūka vēl kāda uzspridzināta HES-a ar visām no tā izrietošajām sekām - tad būtu pilns komplekts, ja nu vēl nav atzīmēts, ka elektrības trūkuma dēļ nedarbosies neviens DUS un nevarēs tikt pie degvielas, ...


Degvielas rezerves tiek glabātas ārzemēs, laikam Vācijā. Tāpat ar nelielām zelta rezervēm. Ārkārtas situācijās to visu mums neredzēt kā savas ausis.
Tikai nesaprotu kam krieviem vajadzīgs šis izmirāts? Ja nu vienīgi kara situācijā stratēģiska vieta. Savādāk viss taču izzagts un izpārdots, cilvēkus jābaro.
Varbūt kāds var apgaismot, priekškam krieviem izmirāts?

Atbildēt

Pilsonis

28.01.2020. 12:43

Vienīgais ko kangaru režīms prot, tas ir zagt, ar saviem lēmumiem iznīcināt tautu, un pats galvenais, bez ierunām klausīt un "pārklausīt" ārzemju kaklakungu pavēles.
Tā mēs dzīvojam, kamēr vēl nav notrallināts LPSR laikos izveidotais resurs. Nu jau resursi tiek smelti uz mūsu bērnu rēķina. Tā parasti ir jau pirmskraha agonija

Atbildēt

hm

28.01.2020. 12:20

Stāsts par demokrātiju. Gvelzt muļķības un darīt glupības - līdz visi aiziet pa burbuli.
Prasās salīdzinājums ar Ķīnu. Kur iespējams nobloķēt 12 miljonu pilsētas un saglabāt tādu drošības līmeni, lai cilvēki izdzīvotu.
Atbilde uz jautājumu, kas izdzīvos nākamajās katastrofās, kas ne.

Atbildēt

Obstipācijs

28.01.2020. 11:36

»

Caureja

Lapsa, no sirds novēlu abiem ar šī murga autoru pietaisīt vismaz bikses, ja ne gultu. Nekad nejoko par veselību, nekad


Caureja, vai esi strauss ar galvu smiltīs? Un tagad es nejokolu- aizej pārbaudīties.

Atbildēt

Jozis

28.01.2020. 11:03

Diezgan labi uzrakstīts teksts, arī scenārijs pietiekoši sakarīgs un pietuvināts īstenībai, tikai trūka vēl kāda uzspridzināta HES-a ar visām no tā izrietošajām sekām - tad būtu pilns komplekts, ja nu vēl nav atzīmēts, ka elektrības trūkuma dēļ nedarbosies neviens DUS un nevarēs tikt pie degvielas, vismaz legālā ceļā.
Ar šausmām domāju par to, ja nu kas, tad lielākā daļa iedzīvotāju paliks bez pārtikas, jo laukos arī vairs nav šīs decentralizētās pārtikas rezervju. Un ko darīs šie izmisušie - tas nav prognozējams.
Ja tā aizdomājas kļūst skumji cik nesagatavoti esam šādām ekstrēmām situācijām.

Atbildēt

notumse

28.01.2020. 10:52

interesanta un simptomātiska ir šodienas reakcija uz rakstu un, secīgi, tā autoru, proti, ar hronisku informatīvo padomju laika aizcietējumu, kad nekas nenotika un, ja notika, tad tautas un vispārības labā. Ja arī kas paspruka, tas tika nopletēts ar - tas nevar būt, jo tas nekad nevar būt! Vecajam labajam Ņūtonam ir pilnīga taisnība par inerci

Atbildēt

Sauszemes Jürnieks

28.01.2020. 10:40

Divi nezinàmi iznïcinàtàji,ar savu paràdïsanos ,ex premjeram iedzina kanéli biksés .Limbazu murla.

Atbildēt

lauķis

28.01.2020. 10:23

Pilnīgi piekrītu virsrakstam; viss sākās ar vīrusu,naudas un varas vīrusu.Šajā laika posomā vīrusam dots vārds demokrātija.

Atbildēt

Q

28.01.2020. 10:19

Autoram klasisks delīrija gadījums, kas aprakstīts speciālā literatūrā, radies no pretkrievu histēriskās propagandas, ko autora vājā nervu sistēma nav varējusi izturēt!

Atbildēt

bradjaga

28.01.2020. 10:12

kad ieraugu šitā pretīgā jurģeļa feisu , tad , pat neiedziļinoties saturā , ievelku - .

Atbildēt

Brīvību Tibetai!

28.01.2020. 09:40

Brīvību Tibetai! Nost ar komunistu cilvēkēdājiem!!

Atbildēt

Q

28.01.2020. 09:20

Autoram ieteiktu vērsties pie psihiatra Tvaika ielā varbūt nav par vēlu un kaut kas vēl ir glābjams!

Atbildēt

Labi uzrakstīts

28.01.2020. 09:15

Labs raksts, ņemot vērā, ka infekciju slimnīcā pēdējos gados miruši daudzi valstī zināmi cilvēki, kurus varēja glābt- Mārtiņš Freimanis, Olafa Pulka māsa u.c. Vakar TV 24 intervijā deputāte un ārste Baiba Rozentāle kā neizdevusies aktrise ar stērķelētu frizūru uz galvas samērā diletantiski skaidroja par koronavīrusu, apgalvojot, ka visi jau nemirst un ka viss ir pārspīlēts, un ka mums nav jābaidās.Tikai Ķīnā mirst viens pēc otra.

Atbildēt

Caureja

28.01.2020. 08:31

Lapsa, no sirds novēlu abiem ar šī murga autoru pietaisīt vismaz bikses, ja ne gultu. Nekad nejoko par veselību, nekad.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...