Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

28.07.2021. 00:28

Par ārstiem Jūs nu gan kļūdāties (vai arī apzināti lišķējiet). Lielākā ārstu daļa ir pērkami miizeeji,kam vienmēr saujā vazelīns. Nolieksies jebkam, lai tikai saglabātu savu labklājību un iedomāto godu.

Atbildēt

Latvijā tā nav tautas vara

27.07.2021. 21:55

»

Haralds Kalns

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt


Diemžēl. Latvija ir nonākusi korupcijas un organizētās noziedzības valgos, sagatavo un pieņem likumus, kas virzīti šo mafiozo struktūru interesēs.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.07.2021. 21:51

Vienā vārdā to var saukt par VARZU,kurai uz Satversmi,likumu,cilvēktiesībām un brīvību uzšķaudīt!!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.07.2021. 16:34

Mums nav valstsvīru un pat politiķu, ir tikai politikāņi-zagļi

Atbildēt

lauķis

27.07.2021. 11:09

»

Bēdīgi....

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji


Tieši tā,kolonijas pārvaldnieki.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:45

Kad tādi morālie kropļi, kā Kariņš un Pavļuts, aicina vakcinēties, tā ir labākā antivakseru reklāma

Atbildēt

Bēdīgi....

27.07.2021. 09:36

Bet mums pat nav politiķu, ir tikai pasūtījuma izpildītāji......

Atbildēt

Ziedojiet 100 000 aarvalstu slimniicai

27.07.2021. 09:09

Jaaizbeidz arii nejeedziigaas ziedojumu kampanjas '' mees skaidri zinaam, ka Peeteriiti glaabt varees tikai aarzemees''.

Atbildēt

voila

27.07.2021. 07:04

kopumā ņemot, neviens neko nezin, kas būs un kā būs, visi bez izņēmumuma esam peldētāji vienā upē, cits veiksmīgāks, cits mazāk veiksmīgs. Bet, ir jādzīvo un jāizdzīvo. Labi, ka ir domātāji un analizētāji ....paldies par rakstu

Atbildēt

Eduards Lunis

27.07.2021. 06:41

---Vienīgais, kurš ir PATIESI izvērtējis Latvijā notikošo līdz 2009 gasam ir ASV ekonomikas profesors M.Hadsons savā pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOAGTA!?
vIŅA IETEIKUMS NEKAVĒJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO SODĪŠANU!?
Latvijas Glābšanas komisijas mērķis ir īstenot Hadsona ieteikumu un saukt pie atbildības varas augšgala noziedzniekus.

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

26.07.2021. 22:41

»

Žulis

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo...


Zāles ir, bet neviens tās neapstiprinās un nedabūs arī cauri birokrātijas koridoru līkločiem. Kad varu valstī kontrolē tipisks parazitējošais slānis ar saviem likumiem un netikumiem, tad agri vai vēlu tas noved pie haosa un kopienas pašiznīcināšanās.
Tas ir dabisks process, pretstatā VVF teiktajam, ka tauta ir gudra. Tauta kas neorganizēta vai sašķelta ir dumja kā aitu bars un savā lielākajā vairumā neinteresējas tālāk par ledusskapi.

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 22:29

Atkal viens karavadonis - covididiots uz skatuves pauž savus murgus, ka mums nav valstsvīru. Baiba ROZENTĀLE TV 24 teica, ka Nils Ušakovs ir valstsvīrs, kad viņai pajautāja, vai tādi Latvijā ir.

Un paņemiet viņas Rozentāles, speciālistes viedokli raidījumā TV 24, ka COVIDs nav lipīgs un citādi vai nekaitīgs .. - ha, ha.

Mums tik plaša, nekaunīga nomelnošanas kampaņa, ka vairs nav robežu - no vietas visus, kas kaut ko dara, zaimo, apsaukā un nopulgo un nav kas tos aptur - mums ir demokrātija, vārda brīvība?!.
Te viens hitleridiots, ka esot "jāglābj, neskatoties uz to, ka, glābjot šo vienu pensionāru, aizies bojā 5 citi cilvēki".

Svoloč, kad tu piedzīvosi šos gadus un dabūsi lamuvārdu "pensionārs", pamanīsi, cik spēcīga ir dzīvotdziņa dzīvībai līdz pēdējai stundai, ja tikai pārāk nenomoka sāpes, sapratīsi, ka nedrīkst šķirot cilvēkus sniegt vai nesniegt medicīnisko palīdzību pēc vecuma pazīmēm.

Nav šaubu, ka visu iespējamo situāciju nosaka speciālisti, bet ievērosim, ko saka kriminālprocesa likums - ja ir speciālista slēdziens vai tiesu medicīnas, vai cita eksperta slēdziens, bet lēmumu par vispārējo situāciju jāpieņem LĒMUMA PIEŅEMĒJAM, jo viņa rīcībā ir daudzi citi, vairāki fakti, pierādījumi, kurus jāizvērtē kopā ar speciālistu slēdzienu un jāsecina, kas ir kas.

Tāpat valdībai jālemj nevis tikai uz covidekspertu viedokļiem, izteikumiem, bet kopumā + ko saka tauta, sabiedriskās organizācijas, "parastie" cilvēki, "pūlis" utt.

Un šis covididiots sludina, ka maskas nelīdz. Kā tika teikts, ka deguna virinātājiem n o maskas gan maskas nelīdz, pat ir kaitīgas.

Atbildēt

janis

26.07.2021. 22:08

Politiķi un Latvijā!!?
Nošļurbušas reņģēdāju atvases.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:04

Lai pateiktu, ka nav valstsvīru, jābūt Ulmaņlaika sentimentam un lielu, unikālu rezultātu trūkumam. Lai pateiktu, ka nav politiķu, jāpierāda, ka nav politisku partiju. Latvijai, pretēji Vīķes-Freibergas paustajam, nav nekādu unikālu sasniegumu ne ES, ne NATO ietvaros, tas pats ir noticis ar grupu citu salīdzināmu kaimiņvalstu. Latvijā par partijām nevar uzskatīt politekonomiskus veidojumus, kas klaji apkalpo partiju sponsorus vai citādi pietuvinātos. Daudzi no šiem veidojumiem arī ik pēc laika pārsaucas un/vai sašķeļas. Tie ir lobijisti, nevis politiķi.

Atbildēt

Žulis

26.07.2021. 21:01

Nu nav šeit nekādu ārstu un karavadoņu pieejas vai mētāšanās starp šīm pieejām. Ir vienkārša trula siles lopu pieeja – rīkoties tā, lai šņukuram tiek sulīgs kāposts. Jau pirmsākumos zinātnieki teica, ka šis vīrus veido mutācijas un tādēļ pret to sekmīga vakcinēšana nav iespējama. Ar šo vīrusu būs jāsadzīvo, tādēļ ir jāmeklē zāles un metodes kā to ārstēt. Tas tika pateikts jau pagājušā gada martā. Taču lielie farmmafijas bosi nolēma, ka šeit var grābt miljardus un uzsāka vakcīnu biznesu. Banku mafijas bosi savukārt šeit saskatīja iespēju visas valstis iedzīt pamatīgā parādu jūgā un pavēlēja izsludināt pandēmiju, kaut arī kovid apmēri ne tuvu nebija atbilstoši pandēmijai. Bet tā sauktie mūsu valstsvīri var tikai skatīties lielajiem bosiem mutē un gaidīt ko šie kuru brīdi teiks, jo tie lielie onkuļi taču ir tie, kas dala kāpostu. Un ja nepildīs viņu prasības, var palikt ne tikai bez kāposta, bet arī bez vietas pie siles. Un nebūs svarīgi cik vēlētāju par tevi savulaik ir balsojuši. Tāpēc arī tā nesakarīgā muldēšana, neloģiskie lēmumi un totāls kurlums pret jebkuru saprātīgu priekšlikumu vai argumentu. Lūk, tā tad arī ir tā mūsu valstsvīru pieeja.

Atbildēt

vēl viens ļurina

26.07.2021. 20:58

un ko pateici, ko panāci???ļembis lika?

Atbildēt

ha-ha

26.07.2021. 20:32

»

PRECĪZI


Ja sēž zem valsts nodevēju portretiem,tad arī motivācijai jābūt portrētu cienīgai un darbības attaisnojumam analogam.

Atbildēt

ārā!

26.07.2021. 19:50

"Draugi, nav labi."tev pateica,bet tu tikai pasmējies.Bez vadoņa pat rokas nevari nomazgāt.Vāja tava pīkstētgriba un vaimanātspēja!

Atbildēt

interesanti

26.07.2021. 18:36

Kurā brīdī un kādi zinātnieki atklāja, ka vīruss neizplatās gaisa pilienu veidā, bet kaut kā citādāk?

Atbildēt

Kažokmetēju un krievu okupantu infekcijai vajag ķirurģisku iejaukšanos

26.07.2021. 18:03

Kā var uzticēties, ja puse valsts aparātā ir klaji Latvijas valstiskuma un latviešu tautas ienaidnieki, bet otra puse to pašu dara slēpti.

Atbildēt

Secinājums

26.07.2021. 17:54

Atkal mušas un kotletes uz viena šķīvja.
Kovidafēra ir globāla,tāpat kā vara.
Latvija nav valsts,latvija ir globālas korporācijas komercfirma LV,privāti privatizēta.
Latvija nav ne valstvīru ne politiķu,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.
Par to liecina Satversmes dokumenta neesamība.

Atbildēt

Autors baidās

26.07.2021. 17:50

pateikt ,ka vakcinācija ir genocīds.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....