Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Muļķi

Leonards Inkins
25.01.2022.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

06.02.2022. 12:02

Un tad es sāku domāt, kurš vēl rīkojās tieši tāpat, kā rīkojās izraēlieši sava Dieva tā Kunga inspirēti? Izkāva septiņas tautas. Visus, kas dvašo. Pilnīgi visus! Vai tas nebija vācu nacists Ādolfs Hitlers? No kurienes viņš ņēma iedvesmu frei von Juden. Varbūt no izraēliešu Dieva tā Kunga? Kanaana frei von menschen. Un izkāva savās ieņemtajās teritorijās visus žīdus. Kā bija Gladiatorā: “Un mūsu varoņdarbi atskanēs cauri gadsimtiem!” Un tagad pie žīdu izkaušanas vainīgas visas tautas, kuru okupētajās teritorijās tas notika. Lai atmazgājās. Jo jūs esat vainīgi mūsu priekšā. Bet augļotāji Suharenko, ķiļi, krupņikovi tikai priekā berzē rokas. Būs! Kur viņi liksies!
Saka, ka ANTIKRISTS esot absolūtais ļaunums. Nezinu, bet sliecos ticēt. Bībelē par viņu ir tikai vispārīgas frāzes. Nav pierādījumu. Vienīgi mūsu Dievs tas Kungs runā par savu antipodu vai nu sliktu vai neko. Tieši tāpat kā mēs to dzirdam NATO politkorektajā propagandā – Par savu pretinieku Krieviju vai nu sliktu vai neko. Latviešu mietpilsonis sagremo visu. Taču Bībelē aprakstītais izraēliešu Dievs tas Kungs ir ārkārtīgi ļauns, asiņains un atriebīgs.
Bet dzīve turpinās. Mēs esam ieslīguši Covid pandēmijas melos. Vakcinācijas melos. Cilvēce strauji izmirst. It īpaši latvieši. Bērni vairāk nedzimst. Tuvojamies kaut kādu neredzamu kungu nospraustajam vienam Zelta miljardam. Kas to visu organizē un vada? Varbūt visu žēlīgais un visasiņainākais dievs Pasaulē izraēliešu Dievs tas Kungs? Viņa vārds esot Jahve!

Atbildēt

Skolnieciņš

06.02.2022. 11:46

Svētā grāmata Bībele ir visasiņainākā grāmata, kādu cilvēks ir uzrakstījis pēc Dieva tā Kunga vārdiem un turējis savās rokās. Ja paņemsiet Bībeli rokās, no tās tecēs asiņu tērcītes. Skanēs nokauto cilvēku un sadedzināto dzīvnieku vaidi. Un slepkavības un nāve ies cauri gadsimtiem. Un tas notiks tik ilgi, cik vien ilgi pastāvēs cilvēce. Taču iesaku izlasīt Bībeli. Gudrākiem cilvēkiem. Pārējie tur tāpat neko nesapratīs un nepietiks gribas izlasīt līdz galam.
Nekur jūs citur nelasīsiet, kā izraēliešu Dievs tas Kungs gāja karaspēkam pa priekšu un iedvesmoja tautu uz veselu septiņu tautu izkaušanu. Dievs tas Kungs pavēlēja nokaut visus, sākot no zīdaiņa, sievietes, vīrieša, sirmgalvja. Visus līdz beidzamajam. Bez mazākās žēlastības. Un nokaut arī visus, kas dvašo. Viņu vēršus, aitas, kazas, vistas un citus dzīvniekus. Un tā ar septiņām tautām. Nokāva bez žēlastības, bez mīlestības uz tuvāko un citiem dvēseliskiem labumiem, kas tiks Bībelē ieviests vēlāk. Lai Izraēla tauta varētu dzīvot vietā, kur piena upes tek ķīseļa krastos. Viņi sava Dieva tā Kunga vadībā nokāva kanaāniešus, sidoniešus, hetiešus, amoriešus, periziešus, hiviešus un jebūsiešus. Ar viņu asinīm tika slacīta Svētā zeme un Svētās grāmatas lappuses. Šīs tautas vairs nesūdzas par Izraēļu Dievu un neprasa restitūcijas 40 miljonus. Šīs tautas pazuda no zemes virsas. Tikai viens citāts no Svētās grāmatas Bībeles! “Tad izraēlieši griezās atpakaļ un ar zobena asmeni izkāva pilnīgi visu pilsētu, pat lopus un visu, ko vien uzgāja, un visas pilsētas, kas tur bija, tie nodedzināja.”
Izraēlas Dievs tas kungs Bībelē daudzas reizes deklarē, ka viņš ir greizsirdīgs Dievs un viņš nepieļaus citu dievu klātbūtni. Un Dievs tas Kungs rīkojās ārkārtīgi nežēlīgi. Zeme atvērās zem kājām ne tikai tiem cilvēkiem, kuri bija pārkāpušu noteikumus, bet tā aprija šeolā (Ellē) arī šo cilvēku ģimenes, kalpus un brīvos cilvēkus, kas dzīvoja starp viņiem, lopus un citus dzīvniekus. Virspriestera Ārona divus dēlus Dievs tas Kungs sadedzināja dzīvus, tāpēc, ka viņi bija pienesuši nepareizo upurēšanas uguni. Ar nāvi viņš sodīja visus Izraēlas vīrus, kuri bija pārkāpuši noteikumus, kopā ar visām ģimenēm. Un tas man ļoti atgādināja fašistu koncentrācijas nometni, kad par vismazāko pārkāpumu vai kļūdu – lode pakausi. Tā, izraēliešu Dievs tas Kungs lika viņiem izturēties pret savējo Benjamiņa cilti, lai tikai nostiprinātu savu varenību un sodītu nepaklausīgos. “Ejiet un ar zobena asmeni izkaujiet visus, kas mīt Jābeš – Gileādā, arī sievas un bērnus! Dariet tā – ikvienu vīru un sievu, kas ar vīru gulējusi, iznīciniet! Un tautai bija žēl Benjamina, jo kungs bija izrāvis robu Izraēla ciltīs.” Vai Staļins Otrajā pasaules karā rīkojās savādāk? Nē! Rīkojās precīzi tāpat, kā izraēliešu Dievs tas Kungs. Ar nāvi sodīja ne tikai nelaimē nonākušos “Tautas nodevējus”, bet arī izsūtīja viņu ģimenes. Varbūt Staļins ņēma iedvesmu no izraēliešu Dieva tā Kunga? “Jūdā sāka valdīt ķēniņš Āhāzs. Viņš staigāja Izraēla ķēniņu ceļu un pat savu dēlu sadedzināja, tāpat kā tās pretīgās tautas, kuras Kungs bija izdzinis, Izraēla dēliem ienākot.”

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 13:20

Dekolonizāciju!!!! Brīvību krievu kolonijām — Baškīrijai, Čečenijai, Ingušetijai, Dagestānai, Čuvašijai, Kabardijai, Kalmikijai, Karēlijai, Krimai, Čerkesijai, Jakutijai (Sahai), Mari EL, Mordovijai, Osetijai, Tatārstanai, Tuvai un Udmurtijai!!! Dieva Perūna vārdā lai notiek tā! Dieva Svaroga vārdā lai notiek tā! Dieva Veļesa vārdā lai notiek tā! Dievietes Ladas vārdā lai notiek tā! Dievietes Makošas vārdā lai notiek tā!!!

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 12:31

Mūsu vietējie jūdi nekad nerunās par kara noziedznieka ebreja un cionista Simona Šustina biogrāfiju. Un arī par Vjatlaga nāves nometni Simona Šustina tautieši klusēs, it ne vārda neizdvesīs sakarā ar šiem traģiskajiem notikumiem. Ebreji, protams, ir cietuši Otrajā pasaules karā gan no komunistu, gan no nacistu režīmiem. Tomēr der zināt, ka čekas (toreiz NKVD) represīvās mašinērijas augšdaļā strādāja ebreju tautības biedri. Un viņu pēcnācēji - bērni un mazbērni - tagad apmeklē sinagogas un ik uz stūra kladzina par seno ebreju kultūru. Vēsture ir pretrunīga. Piemēram, čigāni jeb romu tauta cieta no šiem totalitārajiem režīmiem krietni vairāk par ebrejiem (vismaz PSRS teritorijā). Padomju Krievijai nepatika čigānu jeb romu tautas brīvdomīgais dzīvesveids, tāpēc viņus sagaidīja represijas un citas likstas pat pēc Otrā pasaules kara beigām. Savukārt, ebreji kļuva par svētajiem mocekļiem un monopolizēja visu žēlsirdības tirgu. Lūk, visa vēsture. Par latviešu tautas ciešanām es šoreiz nerunāšu, citādi daži lielebreju un lielkrievu šovinisti man antisemītismu un rusofobiju mēģinās piešūt. Ar cieņu pret daudzdievību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Apokalipse

31.01.2022. 04:40

Visi potētie nacionālisti jau ir ar vienu kāju kapā. Jēga no jūsu muldēšanas, ja pēc nepilnas piecgades tikai pulciņš nepotēto varēs funktierēt, ko darīt izmirušā un ļaužu pamestā teritorijā. Turklāt visticamāk sadzīti globālistu ļaužu ganāmpulka aplociņā.

Atbildēt

Latvietis

30.01.2022. 14:41

Tikai Latviskai Latvijai un Latviešiem tajā ir jēga! Pārējie ienācēji un tautas var būt tikai ciemiņi un varbūt neliels papildinājums Latviskai Latvijai! Visiem cittautiešiem Latvijā pret Latviešiem iz jāizturas ar vislielāko cieņu un izpratni un jāsarunājas tikai Latviski!

Atbildēt

Kognitīvā disonanse

26.01.2022. 00:33

Lasu un saprotu, potes tiešām strādā.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

25.01.2022. 23:45

»

mēs esam muļķi

Un Latvija ir muļķu zeme! Bet Levits un Kariņs nav muļķi


Nē, viņi ir iedomīgi āksti, kuri parazitē, uz muļķu rēķina!

Atbildēt

teritorija

25.01.2022. 23:20

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Palasot komentaarus internetaa var secinaat,ka ne vienkaarshi muljkji,bet shizofreenikji,un paarsvaraa tie shizofraanikji naacisti


Naacisti laikam ir tie, kas atnāk? :)
Kā jūs domājat, ja te vairs nebūs latviešu, tad šo zemi sauks Latvija? Vai kā savādāk, un kā?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

25.01.2022. 22:13

Palasot komentaarus internetaa var secinaat,ka ne vienkaarshi muljkji,bet shizofreenikji,un paarsvaraa tie shizofraanikji naacisti.

Atbildēt

Brauc

25.01.2022. 22:10

»

zelta vārdi

Latvija var atdzimt pievienojoties Krievijai


un atdzimsti aiz Austrumu robežas

Atbildēt

zelta vārdi

25.01.2022. 21:42

Latvija var atdzimt pievienojoties Krievijai!

Atbildēt

Fēlis

25.01.2022. 19:21

"Ja Latvijā nav latviešu, tad man ir pilnīgi vienalga, kāda šeit būs veselības aprūpe, kāds būs sociālais nodrošinājums, kāds būs izglītības līmenis." Zelta vārdi. Diemžēl mankurtiem to nesaprast. Kāda kolēģe ļoti gribētu, lai mēs būtu zem krievijas. Būtu tik labi! B...ģ, ar tādiem cilvēkiem pat strīdēties nav vērts. Tu viņai argumentu, viņa tev 5 tupības. Tad jau laikam es esu muļķis?

Atbildēt

Atis Priedītis

25.01.2022. 17:51

»

Adīna

Bet ko lai dara tie, kas raksta ar dažādiem nikiem un reizēm diskutē paši ar sevi


Cilvēkiem pašiem ir jāizlemj kā rīkoties. Arī es reizēm lietoju niku, ja jūtu, ka reakcija uz manu komentāru būs ļoti agresīva. Bet ļoti bieži rakstu ar īsto vārdu.

Atbildēt

L.Lapsa rakstīja, ka viņš neizdod savus komentētājus vajāšanai

25.01.2022. 17:33

»

Adīna

Bet ko lai dara tie, kas raksta ar dažādiem nikiem un reizēm diskutē paši ar sevi


muļķiem domāti klaji MELI.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

25.01.2022. 16:51

ļato ļapsa,kāpēc tevīm iepaticies Ļoņka ar ļoti sliktām Vīnes meža vārsmu,kristietības,augšumcelšanās sacerējumiem,fabulām,pasakām,piejaucot senos IDOLUS,gotiskumu un odinusmu,it kā sendievu koka tēlus,ĻATO ĻAPSO pās apriķis---VIENKĀRŠAK un saprotāmāk,novāc KĀŠKRUSTU,man radinieks krita par ādolfu!MĒRGĻI!

Atbildēt

MI

25.01.2022. 15:42

Hmmm.
Par Latviešiem un Dievu labi pateikts.

Atbildēt

Jupis

25.01.2022. 15:31

Covids noteikti nav tā slimība ar ko saslims visi un ja arī saslims,tad ar tädām pašam sekām,kā anginai,gripa.Tā ka nevajag baidït.Ir daudz un dažādu hronisku slimību,ar kurām cilvēki mocās visu mūžu,no kurām mirst un kuras pastāvošā veselības aprüpes sistēma ignore.Esmu arodslimnieks ar lielu darba stāžu kaitīgajos darbos,bet arodslimniekus neārstē un izturās kā pret noziedzniekiem,ignorejot pat pastàvošos likumus.Tā ka problēma ir sistēmā un tās pielietotāju labajai gribai,taču labējās politikas otrais vārds ir fašisms ir visu no izrietošajiem cionismiem,komunismiem,gulāgiem,buhenvaldēm,holakaustiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.01.2022. 14:23

Gudra rīcība pašlaik būtu sākt rakstīt loģiskus un adekvātus komentārus neslēpjoties aiz nikiem. Šobrīd pastāv reāla iespēja pārņemt informatīvas telpas nozīmīgumu tautas pakļautībā. Jau pašlaik ticība oficiālajiem medijiem ir katastrofāli zema un ļoti liela daļa cilvēku vairs netic tiem.

Atbildēt

mēs esam muļķi

25.01.2022. 14:17

Un Latvija ir muļķu zeme! Bet Levits un Kariņs nav muļķi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...