Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Muhameda portrets

Neticīgais
20.08.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

22.08.2017. 08:25

"Apkopojot visu šo informāciju, kurā izmantota tikai islāmiskā literatūra un dažas atsauces uz vikipēdiju, vai jums nešķiet, ka ar šo cilvēku kaut kas nav bijis kārtībā?"

Bet citi Svētie raksti tevi neizbrīna?

Atbildēt

un kāda jēga

21.08.2017. 22:32

šim anonīmajam rakstam?Vistīrākā ļautiņu tracināšana un naida kurināšana.truli un primitīvi,kā jau te minēts.

Atbildēt

LV pilsonis

21.08.2017. 17:27

Cīnoties ar sekām nav iespējams iznīdēt cēloni, viss sākas ar labi organizētu propogandu un paklausīgu cilvēku (nodevēju) iefiltrēšanu vajadzīgajos amatos. Tas viss panākams ar naudu vai lielu naudu, tātad izvēle nepaliek visai liela, vainīgie meklējami starp dažiem procentiem planētas iedzīvotāju, kuri manipulē ar 90% finanšu un ir pazīstami ik katram pasaules iedzīvotājam. Viņu pakalpiņu skaits, gan mērāms ar sešām nullēm, jo māksligi tiek radīti apstākļi, ka nauda pasaule arvien izteiktāk trūkst, bet valstu nacionālās valūtas tiek mērķtiecīgi iznīdētas.

Atbildēt

Mermunds

21.08.2017. 16:14

»

L.Grantiņš LRTT

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu...


Tāpēc, ka domēnam islams.lv ir kāds īpašnieks, kurš pirms gadiem uz tā rēķina ir vēlējies nopelnīt, bet latvijas musulmaņi ir naudu par to maksāt atteikušies. Baumas. :)

Atbildēt

I.Pētersone-Žīdmane

20.08.2017. 18:06

Muceniekos Neticīgā lekcija būtu īstā vietā.

Atbildēt

Persijs

20.08.2017. 17:51

Tik trulā un primitīvā veidā nedrīkst skaidrot nevienu reliģiju un svētos rakstus, arī islāmu nē.

Atbildēt

par irānu nevajag

20.08.2017. 16:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti...


Bin Ladens saņēma palīdzību no CIA Afganistānas kampaņas laikā, bet šeit drīzāk ir jautājums par to vai musulmaņiem pieņemt palīdzību no Allāha caur CIA vai citiem labticīgajiem pamuļķiem vai nē... bez tam, Korāns neliedz izlikties par draugiem, ja tas ir izdevīgi izlāma ideju izplatīšanas labā. Ar rietumu specdienestiem šo sabiedrības attieksmi nevar izskaidrot, bet šai sabiedrībai patīk sazvērestības teorijas(kas liecina par vispārējo izglītības līmeni) un Islāma brālība tika dibināta pēc Cionas gudro tekstu atklāsmēm. Ciānas gudro teksti netika rakstīti priekš arābiem, bet iespaids no šiem tekstiem uz arābiem ir milzīgs, jo iekļaujas viņu pasaules uztverē.

Vai Irānā maz ir palikuši citu ticību cilvēki? Un vai nav tā, ka Irāna nav tā galvenā bļāvēja par to, ka Izraēlu vajag iedzīt jūŗā? Vai naida izpausmes nebūtu, ja būtu izskaidrojis, ka esi žīdmasonu - bolševiku pēctecis? :D Irāna nav tik balta un pūkaina, kā tagad mālē - tā ir valsts, kas joprojām aktīvi sponsorē teroristu grupas ārpus savas valsts teritorijas - viens no asiņainākajiem teroraktiem lika ASV izvākties no Libānas. Tāpēc arī ASV ir zobs uz Irānu - papildus Irānas islāma revolūcijai. Man nav nekādu ilūziju par miermīlīgo islamistu teokrātisko Irānu - tāpat kā par PSRS miermīlīgumu.

Šie, tevis dēvētie mērkaķi sacelšanās laikā izkāva pārsimts tūkstošus miermīlīgos angļus, kas bija apmetušies un dzīvoja Indijā un kas gala rezultātā noveda pie Indijas(kuras sastāvā bija mūsdienu Pakistāna un Bangladeša) atšķelšanās no Britu impērijas. Šie mērkaķi Ķīnu neapdraud, bet rietumus šie var apdraudēt - pateicoties pašu rietumu pagrimumam un vājumam.

Atbildēt

krievi un rietumi musulmaņu acīs ir viens un tas pats

20.08.2017. 15:40

Varēja nekautrēties un pievienot arī vakar notikušo Surgutā(hantu-mansu autonomajā apgabalā) notikušo teroraktu, kur krievi arī sirgst ar to pašu sērgu un oficiāli to par teroraktu nedēvē...

Atbildēt

tāda seksīga ēzeļmāte...

20.08.2017. 15:28

Pa lielai daļai tas kāpēc un ko musulmaņi slepkavo ir zināms...

Daudz interesantāk būtu apkopojums par kurioziem(no mūsu viedokļa) likumiem par to ko musulmaņu zemēs ir atļauts darīt un kāpēc. Tas vairāk raksturotu šīs sabiedrības portretu, kā autora mēģinājumi cilvēka psiholoģijā, bez ārsta diploma.
Ne vienmēr šīm lietām ir sakars ar islāmu, jo šīs lietas pastāvēja pirms islāma, bet šīs lietas ir normālas un izplatās tikai islāma sabiedrībā. Piemēram, kāpēc musulmaņi ēd ar vienu roku un ar otru roku slauka pakaļu. Vai arī likumi, kas regulē kopošanos ar dzīvniekiem.

Nesen baru ar jauniešiem Marokā vajadzēja potēt pret trakumsērgu, jo šie kopojās ar ēzeļmāti, kas varēja būt slima ar trakumsērgu:

https://www.thesun.co.uk/news/4247444/fifteen-teens-treated-for-rabies-after-gang-rape-of-donkey-as-cops-urge-anybody-else-who-admired-the-beast-to-turn-themselves-in-to-avoid-disease-spreading/

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

20.08.2017. 15:14

Liela daļa arābu ir neizglītoti. Korānu viņi nevis lasa paši, bet gan kāds cits viņiem to lasa, tad skaidro uzrakstīto. Liela daļa šo "lasītāju" ir rietumu specdienestu aģenti.
Nav teroristisko organizāciju. Visas tās ir rietumu specdienestu veidotas, audzinātas, apbruņotas utt.
Mūsdienās ir totāla kontrole. Bet te kautkādi mērkaķi apdraudēs rietumus?
Cilvēki ir bijuši Irānā. Nekāda naida tur nesastapa - pilnīgi nekāda = 0

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 14:02

»

juris

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti


Raksta autors ir pietiekoši izglītos un zina ko grib panākt.Panākt to, lai mēs viens otram grieztu rīkles. Kas ir tie, kuri radīja šīs imigrantu masas ? Kas ir tie, kuri kūda šis imigrantu masas ? kas ir tie, kuri apgādā šis masas ar narkotikām, lai tiktu veikti noziegumi ? Atbilde ir tikai viena... .

Atbildēt

juris

20.08.2017. 13:45

Raksta autors ir neizglītots musulmaņu reklamētājs .Nav labu musulmańu.Ir tikai musulmaņi,kas visu pārējo cilvēces daľu IENĮST.Turpinot šo demokratisko musulmańu mīlestību,Alaha vārdā tiksim sakroopļoti un iznīcināti.....

Atbildēt

s

20.08.2017. 12:21

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Nav vērts tērēt laiku un uzmanību, iesaistoties sarunā ar psihiski slimu cilvēku.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 12:17

»

jautājums

Hitlers nebija psihopāts? Hitleram nebija miljoniem sekotāju


Domāju, ka jāattopas ir tev, jautājuma kungs.
Hitlers pastāvēja 12 gadus, bet Muhameds 15 gadsimtus.(Ja vēl daudz muldēsi, ziņošu Robertam. Viņš zinās kas ar tevi jādara)

Atbildēt

viedoklis

20.08.2017. 09:30

Tas, ka musulmani pieludz slimu noziedznieku, pedofilu ir sauamas. Sada religija ir jaaizliedz. Nevienaa citaa religijaa cilveki neradikalizejas, tikai islamaa, jo tie, kas pieludz noziedznieku, pasi ir noziedznieki. Welkomisti aicina un atver durvis noziedzibas slavinatajiem un noziedzniekiem, kas iznicina nevainigus cilvekus.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

20.08.2017. 08:55

Šī raksta autoram var iznākt lielas nepatikšanas no Roberta Kļimoviča puses. Lai dies' pasarg, kad Robis(Roberts Kļimovičs) izlasīs šo rakstu....-----------------------------
Bet, kas attiecas uz tekstu: Neesmu ar Korānu pazīstams, bet vienā lielā vācu žurnālā(Focus vai Spiegel) šī frāze: “nogaliniet tos jebkur, kur atrodiet” un “cērtiet tiem galvas nost!” bija veltīta jūdiem- augļotājiem, kuri arābus darīja plikus un nabagus. Sacīt, ka šis raksts ir objektīvs, būtu diezgan grēcīgi. Kas ir tie, kas šodien izlaupa Latviju un padzen arābus no viņu dzīves vietas ? Un muļķīgi būtu iedomāties, ka viens psihopāts- epileptiķis būtu sev radījis 1,5 miljardus sekotāju. Aiz visas šīs jezgas rēgojas cionisma sātaniskais purns. Kāpēc neapspriest jūdaismu, kurā citas ticības cilvēki tiek dēvēti par gojām- lopiem un tos nogalināt nav grēks ? Visas reliģijas ir sātaniskas un “kājas” visām aug no vienas vietas… .

Atbildēt

zoss

20.08.2017. 08:47

Katru dienu cilvēku skaits islama valstīs pieaug par 110 tūkstošiem. Tas ir ļaunāk par mēri

Atbildēt

Edge

20.08.2017. 08:26

»

īsāk sakot

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim


Jo vairāk būs tur (muhomedu valstīs), jo sliktāk un nedrošāk dzīvosim:
1.Documented civilian deaths from violence
178,474 – 199,889 (Iraq body count)
2.During the war in Afghanistan (2001–present), over 26,270 civilian deaths due to war-related violence have been documented (Civilian casualties in the war in Afghanistan (2001–present)
3.Estimates of deaths in the Libyan Civil War vary with figures from 2,500 to 25,000 given between March 2 and October 2, 2011.(Casualties of the 2011 Libyan Civil War)
4.Estimates of deaths in the Syrian Civil War, per opposition activist groups, vary between 331,765 and 475,000 (Casualties of the Syrian Civil War)

Atbildēt

īsāk sakot

20.08.2017. 07:16

Jo mazāk te būs visādu muhomedu, jo labāk un drošāk dzīvosim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...