Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

It kā šķiet, ka pieteikties uz izmeklējumu varētu būt gana vienkārši. Apskaties rindapieatsta.lv, kur ir ātrākais laiks izmeklējuma saņemšanai, un piezvani pieteikties. Taču izrādās, ka tas nav tik vienkārši.

Meklējot iespēju pieteikties izmeklējumam, rindapiearsta.lv rāda, ka Kauguru veselības centrā tas pieejams jau pēc piecām dienām. Zvanu. 15 minūtes klausos Mocarta Mazo naktsmūziku ar iestarpinājumiem "visi operatori ir aizņemti, lūdzu mirkli uzgaidīt!", līdz beidzot varu izteikt savu vēlmi un uzzināt, ka izmeklējums pieejams tikai par samaksu.

Paldies! Zvanu nākamajam - MFD grupai, kur izmeklējumu sola pēc 20 dienām saskaņā ar rindapiearsta lv informāciju. Atkal 15 minūšu Mocarta Mazā naktsmūzika ar iestarpinājumiem "visi operatori ir aizņemti...". Arī šeit paziņo, ka izmeklējums pieejams tikai par samaksu.

Nospļaujos par ģēnija Mocarta mūzikas koncerta klausīšanos nožēlojamā telefona pīkstuļa izpildījumā un zvanu Nacionālā veselības dienesta informatīvajam telefonam. Tur savieno jau pēc pāris pīkstieniem, bet operatore lasa tieši to pašu informāciju, kas pieejama rindapiearsta.lv. Kad skaidroju, ka divos pirmajos valsts apmaksāts pakalpojums nav pieejams, operatore piedāvā iesniegt sūdzību par neprecīzu informāciju.

Skaidroju, ka man neinteresē sūdzību sniegšana, bet gan noskaidrot, kur ir pieejams šis izmeklējums par valsts finansējumu; operatore paskaidro, ka viņas rīcībā ir tikai rindapiearsta.lv pieejamā informācija.

Tad nu eju sarakstā tālāk. P.Stradiņa slimnīcā jau piedāvā pusstundu garu Mocarta Mazās naktsmūzikas koncertu pirms sarunas ar operatoru, kurš paskaidro, ka līdz septembra beigām viss aizņemts, bet oktobra pieraksts vēl nav atvērts. Kad atvērsies, nav zināms. "Zvaniet katru dienu un jautājiet," iesaka operatore.

Kad aizrādu, ka diez vai vēlēšos katru dienu 30 minūtes klausīties Mocarta Mazo naktsmūziku, operatore paziņo, ka rindā gaidot 29 zvanītāji. Nu jā, ja jāzvana katru dienu, lai uzzinātu, kad atvērsies pieraksts uz oktobri, nav brīnums, ka 29 zvanītāji gaida rindā.

Nākamais sarakstā ir Tukuma poliklīnika. Aiziet! Šeit vienkārši rāda aizņemtu tālruņa numuru.

Tad seko Jelgava, kur uzreiz paceļ klausuli un ir gatavi pierakstīt uz novembri, bet nevar pateikt, vai tas būs valsts apmaksāts izmeklējums, jo piešķirtais valsts finansējums ir beidzies, bet to, vai piešķirs vēl papildu, vēl nezina.

Nu ko, jāturpina klausīties Mocarta Mazo naktsmūziku...

Kāda velna pēc Nacionālais veselības dienests publicē šādu rindu, ja tā neatceros reālajai situācijai? Kāpēc slimniekiem jātērē stundām ilgs laiks, lai apzvanītu pus pasaules un uzzinātu, ka izmeklējums nav pieejams?

Novērtē šo rakstu:

185
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Esmu saodis gaisā jaunās vēsmas un esmu gatavs tām sekot!

FotoMinhenes drošības konference ir noslēgusies: nav iestājies pasaules gals, jauna gaisma nav aususi, un NATO nevaid miris. Jaunā ASV administrācija iezīmēja savu redzējumu par lietu kārtību, Eiropas pārstāvjiem bija savs viedoklis. Diskusija sākusies, bet kur citur, ja ne šādos forumos runāt par kopējo un atšķirīgo. Visai emocionālas un piesātinātas dienas. Ievelkot elpu, kur tad mēs šobrīd esam?
Lasīt visu...

12

Cik būtiska ir vārda brīvības aizsardzība, un cik svarīgi ir pretoties valsts varas ļaunprātīgai izmantošanai

Foto„Es nepiekrītu nevienam tavam vārdam, bet es aizstāvēšu tavas tiesības to teikt līdz pat nāvei.”
Lasīt visu...

6

Iesniegums satiksmes ministram Kasparam Briškenam

FotoSakarā ar to, ka dzīvoju Limbažu novada Pāles pagasta apdzīvotajā vietā Ārciemā, kur ir kritiski slikti mobilie sakari, mobilais un mājas internets, vēlos saņemt kompetentu atbildi uz šādiem jautājumiem:
Lasīt visu...

21

Trampa atgriešanās – nacionālkonservatīvo uzvara kultūrkaros

FotoNeatkarīgi no tā, ko katrs domā par Donalda Trampa personību, viņa atgriešanās prezidenta amatā ir simboliska nacionālkonservatīvo uzvara kultūrkaros. Šajos kultūrkaros “woke” neomarksisti vairākas desmitgades ir dzinuši sabiedrību strupceļā. Trampa pirmais termiņš bija viņa politiskā uzvara. Šī uzvara ir uzvara kultūrkaros – skaidra amerikāņu tautas atbilde uz gadiem ilgušo sarkano “woke” ideoloģijas diktātu.
Lasīt visu...

21

Par Lavrova stāvaplausiem un antisemītisma vīrusu

FotoStāsts ir par Latvijas Ārpolitikas institūta 2025. gada gadagrāmatu ar nosaukumu Latvijas ārējā un drošības politika, kurā vienu no sadaļām ir veidojusi institūta vadītāja vietniece un Tuvo Austrumu pētniecības programmas vadītāja, pētniece Sintija Broka (attēlā), un tās ieteikumi un rekomendācijas pilnīgi noteikti ir Krievijas Ārlietu ministra Sergeja Lavrova aplausu vērti, tomēr par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

21

Progresīvā vienotība ir internacionāls vēzis

FotoVisiem, kuriem gadījies būt Ņujorkas Kenedija lidostā, būs iekritīs acīs, cik tā nolaista un vienmēr rada sajūtu, ka ierodies kādā Trešās pasaules valstī. Tas pats redzams visriņķī ASV lielajās pilsētās - ceļi un tilti avārijas stāvoklī, visapkārt panīkums un miskaste. Publiskā vide tai valstī izskatās šokējoši depresīva. Sliktāk nekā daudz kur Āzijā vai austrumu valstīs. Analfabētisms, valsts vidienē miljoniem ļaužu dzīvo treileros.
Lasīt visu...

18

Citējam reperi ansi, bet tikmēr Kremļa pakalpiņi pie arēnas Rīgā izkar ķīniešu reklāmas

FotoLatvijas ārpolitikas debates, kas ir ikgadējs pasākums, labi parādīja, ka muldēt mēs mākam. Ministre, citējot reperi ansi, savas runas noslēgumā aicināja dziedāt savu spēku, bēdas, grēkus, rētas… Vēl vajagot pacelt balsi. Savu balsi. Labs aicinājums. Nu tad – Baibiņ, pamēģini manu pacelto balstiņu izmantot par “turīgu, drošu, suverēnu Latviju”. Te būs piemērs, ka runāt nav darīt. Bet – kurš darīs?
Lasīt visu...

10

Šis režīms ved mūsu tautu uz kapiem

FotoNo rīta Vienotības galvenā ideologa Rinkēviča ieliktā premjerministre aiz muļķības intervijā neapdomīgi piekrīt Armanda Broka priekšlikumam pārcelt uz Latviju DOGE (Maska vadītās valdības lietderības pārvaldes) metodi un uzrīkot totālo auditu valsts pārvaldes un mediju astoņkājim. Pēcpusdienā ierēdņu mafija viņai liek solījumu atsaukt, jo Latvijā nekas tāds nav vajadzīgs.
Lasīt visu...

21

Valstij jābūt ar ierobežotām funkcijām

FotoRēgs klīst pa Eiropu ― komunisma rēgs. Visi vecās Eiropas spēki ir apvienojušies svētam vajāšanas karam pret šo rēgu: pāvests un cars, Meternichs un Gizo, franču radikāļi un vācu policisti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi