Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Re

09.06.2022. 00:26

Ramols atsakàs maksàt lapsai, skops vai

Atbildēt

Bumbulītis

07.06.2022. 15:24

Kāpās kapličas būvēt ir aizliegts.

Atbildēt

cik ilgi

06.06.2022. 18:28

šī tēma nekad nav bijusi aktuāla un arī nēbus, vienlaga cik lapsa par to saņem. Ja tur būtu kas nopietns, sen jau būtu sakārtots.

Atbildēt

Tiesa

06.06.2022. 13:38

Ramoliņš (pajojiņš) bildē izskatā pē riktīga pimpauša un cietumā tādu ņem priekšā un pakaļā

Atbildēt

Vēsturiskie dati

06.06.2022. 10:11

Pēc vecajām kartēm spriežot, māja un saimniecības ēka kādreiz bijušas zemes gabaļā. Bet tas kādreiz ir bijis lielāks un šīs būves šobrīd atrodas blakus īpašumā. https://vesture.dodies.lv/#m 18/57.06540/23.29852&l O/S/kd

Atbildēt

Zaļie neļauj būvēt bet ja nauda tad var

06.06.2022. 08:04

Apbūvi kāpās speciāli tika ierobežota visā batijas jūras piekrastē bet to visu varēja apiet attiecīgi ar zaļajiem pie galda privāti parunājot protams bez naudas jau nekas nenotiek. Interesantākais ir tas ka izstrādā kāpu aizsargjoslas likumu 300 metri un citur ir 150metri bet parunājot ar kugiem un dāmām šo likumu viņi paši ignorē. Un sakiet ka valstī šajā nav korupcija. Rodas iespēja ierēdņiem uz šī nopelnīt no turīgiem lietuviešiem un citiem uzņēmējiem. Veicat pārbaudes kas devis atļaujas kāpās būvēties un par cik turīgāki palikuši šie atļauju devēji.

Atbildēt

pilnīgi

05.06.2022. 23:49

pofig.

Atbildēt

Kas pētīs Sorosa fonda sponsorētā Aizsargjoslu likuma ietekmi uz Latvijas sabiedrību?

05.06.2022. 11:21

Hipotēze nav tālu jāmeklē.

Proti- “Totalitārisma iedīgļi Latvijas tieslietu sistēmā un tā ietekme uz ekonomiku un dzīves labklājību”.

Atbildēt

De iure

05.06.2022. 11:17

»

zaļais

varēja jau atļaut būvēt un miers


Prettiesiska rīcība nevar radīt tiesiskas sekas

Atbildēt

Skrundenieks

05.06.2022. 11:16

Tas Ramoliņš izskatās pēc alkoholiķa

Atbildēt

zaļais

05.06.2022. 11:15

varēja jau atļaut būvēt un miers.

Atbildēt

te nav vajadzīgs pat Lapsa.

05.06.2022. 10:11

lai saprastu, ka te ir šeptes, no kuras kāds miljoniņš papildina Valstsgribja kontu!

Atbildēt

?

05.06.2022. 09:36

Turpinot lasīt Lato Lapsas paskaidrojumu turpinājumus tikai nostiprinās pārliecība, ka tos nav rakstījis Lato Lapsa, visticamāk, tikai parakstījis. Tas nav viņa stils. Tāpēc joprojām ir aktuāls jautājums, kurš tos paskaidrojumus rakstījis un kā labā LL raujas?

Pēteri! Tu te vienmēr tāds aktīvs. Zinošs, vismaz izliecies par tādu.
Nekas nav ko piekomentēt?
Tikai par tematu, diršļošanos nevajag, tas nevienu neinteresē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft