Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mīļie deputāti, kā tas būtu...?

Jau iepriekš pateicīgais Latvijas pilsonis Edgars Pauls
07.11.2011.
Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš - Dabas Mātes dēls

24.09.2020. 18:30

Valsts klaji izņirgājās par tautu. Simtlatnieku programma ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums. 80Ls par pilnas slodzes darbu ir izsmiekls! Tajā laikā ierēdņi pelnija n-tās reizes vairāk! Ar skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #Simtlatnieki

Atbildēt

Skolnieciņš no kojām

24.09.2020. 18:28

Simtlatnieku programma ir latviešu tautas genocīds! Simtlatnieku programma ir ņirgāšanās par cilvēkiem! Nedrīkst tautu mērdēt badā! #Simtlatnieki #SociālāNoslāņošanās #Neoklaušas #Neofeodālisms #SimtlatniekuProgramma #Simtlatnieks #TrūcīgāStatuss #Nabadzība Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Ar īstenu skaudību, Skolnieciņš
[Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis)

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

24.09.2020. 18:24

"Arbeit macht frei" skandējot šos vārdus mūsu valdība izgudroja simtlatnieku programmu. Diemžēl pilnas slodzes darbs par 80Ls, kad minimālā alga ir 200Ls bruto, ir spīdzināšana. Simtlatnieku programma ir diezgan noziedzīga rīcība no valdības puses. Vārdu sakot, šī valdības kampaņa ir klajš cilvēktiesību pārkāpums... Ar skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #SkaudībasDievs #GMI #Simtlatnieki
[Latvju Skaudības Dievs] [Skauģu Skauģis]

Atbildēt

haralds

[R] 09.11.2011. 04:18

2 cicis answer 2 08.11.2011. 12:36

domā Saeimas sastāvu viņi (ienaidnieki) tura optimālu tam, lai maXXXimāli kvīkātu 1-kāršos darbaļaudis un lai deputāti tomēr nebūtu mēslu dakšas pakaļā un vēlēšanas rīko tikai «чтобы создать илюзию о советкой дермократий»? interesanta sazvērību teōrija.

grieze,
sadalu viedokli, ka ļoti trula ir viena Tavas tautas daļa. tā lielākā. un tā ir labi pārstāvēta Saeimā. valsi vadīt neprotu un dejas vispār parasti neietveru kultūrprogrammā.

Atbildēt

Bībelnieks-Bostonā

08.11.2011. 22:32

Neaizmirstiet ka Z atlers iztaisioja lielu kļūdu neatlaižot 9. Saeimi kā Lietussarga demonstrācijā prasijām! Kad viņš savu kļūdu atjēdzās tad atlaida jaunievēlēto 10. Saeimi. Tā tie paši 10. Saeimas deputātus ievēlēja atkal un valstij tas joks izmaksāja 3 miljonu latus!! Zatlers par savu muļķību tika ievēlēts 11. Saeimā un nu ir ticis pie valdības.

Atbildēt

Ha

08.11.2011. 16:11

Ne velti Staļins teica: vēlēt iesit jūs, bet balsis skaitīsim mēs...

Atbildēt

Juris

08.11.2011. 14:46

Latvijā ir ļoti daudz godīgu un strādīgu cilvēku, bet pie varas raujas ne tie godīgākie.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 08.11.2011. 14:24

Mediju ziņa: Šīs valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam "banānpolitiķim" Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši - apbrīnojami vientiesīgu "vēlētāju" elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko "fāterlandi", bet - pa lēto apčakarējamais, ar neticami "īsu" atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem "plikajiem āķiem" uzķerties un jau kuro reizi "vecajam grābeklim uzkāpt" joprojām gatavais šīs valsts "apzinīgo vēlētāju" elektorāts gan nekur nav pazudis...
-----

Vecā Grābekļa 'hīts'.
( Iz "O.M.© arChīva" )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
"Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut 'smagi bietē norāvies',
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!..."
...
Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL 'bietē atrauties':
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries "pienākuma apziņā",
'Ņemt "urnu talkā" dalību',
Par "svaigu" pases zīmogu.
Jo - ATKAL šim ir 'ieborēts':
""valsts" 'rullēs', ja būs "novēlēts",
Par "mazāko no ļaunumiem" ~
Tiks "pareizie" pie mandātiem!
(Pat "tukšās aploksnes" mums der,
Jo - tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka "vēlēšanu" FARSS, jebkāds,
Var "izšķirt, kāds būs rezultāts"...)
TAD Muļķu Zeme ATKAL "plauks"!!!..."
(Bet "vaukšķis" - četrus gadus kauks,
Ka - ATKAL "uzkāpts grābeklim",
Un puns - vēl lielāks, kā līdz šim...)
...
Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
"Ko - ATKAL 'blieziens' kārojas?..."
.
"Jauns" Grābeklis? Bet - vecs šim 'hīts':
"Par maz (VĒL!?...) jūties 'apdauzīts'?
Kāp VĒLREIZ virsū, 'nerausties' ~
Prieks MUĻĶIM pierē "piešauties"!..."

======

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

'ANNO' ~ 07. 2010. / 09.2011. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.


Atbildēt

autoram

08.11.2011. 14:03

Tik klaji POPULISTISKS skribelējums NAV ILGI LASĪTS! PRIEKŠVĒLĒŠANU KAMPAŅA TAČU BEIGUSIES?
Ja jau saeimā visi ir zombiji, tad jau paši vēlētāji arī nav nekas cits kā zombiji, kurus nozombē reklāmas un viņi ir ar mieru ievēlēt ne tikai kaķi maisā, bet pat pašu nelabo?

Atbildēt

cicis

08.11.2011. 12:36

Paraugieties, kas skaitīja balsis 9. un 10. Saeimā? Viens un tas pats skaitītājs, kurš savu darbu ir apguvis pilnībā un " nepievils" savus barotājus arī 11. Saeimu vēlot.

Atbildēt

Griezei-griezītei

08.11.2011. 11:31

Pat nejautāšu par kādu no valdošās koalīcijas partijām balsojāt vēlēšanās :) Nu nedomā šī valdība patstāvīgi, tālredzīgi un neatkarīgi. Ko iesaka aizjūru oknas no ziemeļiem, vecās Eiropas un tālās Amērikas un liek galdā, to arī ar smaidu rīstoties stēbj, bet tauta slīkst nabadzībā un izmirst, nodzeras, bet tie kuri daudz maz skaidrā laukos un jaunieši pamet savu DZIMTENI!

Atbildēt

grieze

08.11.2011. 11:23

Lasu un brīnos;cik tomēr trula ir viena manas tautas daļa.Nekā prātīga un konstruktīva.Paši tikai sēž un kasa savas olas un apspļauda tos,kas cenšas darīt.Ak,Dievs,nu ej un dari.Pierādi,ka proti vadīt valsi,ka esi labāks par tiem,ko pats esi ievēlējis.Un beidz vienreiz gvelzt tukšu un kakāt citiem uz galvas.

Atbildēt

grieze

08.11.2011. 11:22

Lasu un brīnos;cik tomēr trula ir viena manas tautas daļa.Nekā prātīga un konstruktīva.Paši tikai sēž un kasa savas olas un apspļauda tos,kas cenšas darīt.Ak,Dievs,nu ej un dari.Pierādi,ka proti vadīt valsi,ka esi labāks par tiem,ko pats esi ievēlējis.Un beidz vienreiz gvelzt tukšu un kakāt citiem uz galvas.

Atbildēt

Ledus

08.11.2011. 10:50

Ne jau pabalstu palielināšanā ir valsts nākotne. Pirmkārt, jāatbalsta darba spējīgie un jāstimulē viņus maksāt nodokļus.

Atbildēt

Realitāte ir skarba

08.11.2011. 10:34

Желание - это тысячи возможностей. Нежелание - это тысячи причин...

Vienkāršāk iet aizdevēju un banku lobetāju pavadā sēžot pie siles un strēbjot no tās, nekā kustināt smadzenes, rokas un kājas, lai aizstāvētu tautas un valsts nacionālās interes...

Atbildēt

Eduards

08.11.2011. 09:31

Vispareizāk VISU IZSAKA DZEJOLIS! Vislielākais PALDIES!
Man nav ko piebilst!

Atbildēt

vēlētājs

08.11.2011. 07:32

Tikai deputātiem būtu jāstrādā par 80 latiem mēnesī, pārējiem fiziskā darba darītājiem alga nedrīkst būt mazāka par iztikas minimumu.

Atbildēt

haralds

[R] 08.11.2011. 03:23

Jau iepriekš pateicīgais - tas kā «TnXs in advance!» un kā «засранее благодарный's»!

Atbildēt

Didzis Meļķis, 2011. gada 7. novembris

08.11.2011. 02:39

Ekonomists Marks Veisbrots: Grieķija nav zaudējusi tik daudz, cik Latvija

Grieķijas parāda krīze ne tuvu nav atrisināta, lai to izdarītu, ir jārīkojas daudz radikālāk, uzskata Vašingtonas Ekonomikas un politikas pētniecības centra direktors ekonomists Marks Veisbrots.

Vai jūs nemulsina, ka runāt par starptautisko aizdevēju sliktajiem padomiem un konsolidācijas nederīgumu uz Latviju jūs aicina ar tādiem politiskajiem spēkiem saistīti cilvēki, kuru premjers savulaik pats lūdza starptautisko aizdevēju palīdzību?

Jāņem vērā, ka Latvijas ekonomika saruka par 25%, pirms tā sāka atgūties. Cik cilvēku darbu zaudēja! Tas, ka ekonomika galu galā sākusi augt, nav nekāds panākums, jo jūsu kritums ir postošākais visā pasaulē.

Bet īpatnēji tad jums tas nešķiet, ka šie cilvēki, kuru varas laikā tika ņemti aizdevumi un mēs tikām uzlikti uz konsolidācijas «sliedēm», pēc tam sāka runāt pretēji?

Jūs esat zaudējuši ceturto daļu savas ekonomikas, atgūta ir tikai niecīga daļa, esat zaudējuši cilvēkus emigrācijas dēļ, nodarbinātība ir stipri zem pirmskrīzes rādītājiem. Kur šai situācijai rast atbilstīgu salīdzinājumu vērtējumam? Ka varēja būt arī sliktāk? Var jau būt. Tikai kaut kā nevienam citam vēl sliktāku rezultātu nav.

Līdz šim. Diez vai kāds var precīzi pateikt, kas notiks ar Grieķiju.

Grieķija nav zaudējusi tik daudz, cik Latvija.

Vēl nav.

Viņi nav zaudējuši tik lielu nacionālā ienākuma daļu kā Latvija.

Jūs pirms laika sarunā ar SVF amatpersonu Luku Everertu likāt viņam atzīt, ka fonda diktētā konsolidācijas politika Eiropā nav darbojusies. Kā tieši to saprast?

Tā nav tikai SVF politika, jo tā jau ir vienota ar Eiropas Centrālo banku (ECB), Eiropas Komisiju un G7, kur lēmumi tika pieņemti. Viņiem bija jāatzīst, ka tā ir izgāšanās, jo kā gan vēl lai to sauc? Kad Grieķija parakstīja pirmo vienošanos ar SVF 2010. gada maijā, viņu valsts parāds bija 115% no IKP. Tagad tie ir 166%, viņu ekonomika saraujas par 5,5% gadā, un piedevām Eiropā ir krīze, kas ir palēninājusi visu globālo ekonomiku.

Kas var būt lielāka izgāšanos par šo? Ja nu vēl viena pasaules mēroga recesija. Bet es nedomāju, ka tādai noteikti būtu jānāk. Mans viedoklis ir, ka neviens šo nevar saukt par veiksmes stāstu, tāpēc mani izbrīna, ka Latvija tiek par tādu dēvēta. Ja nu vienīgi jūs nevērtējat savus rādītājus tikai gada griezumā.

Atbildēt

haralds

[R] 08.11.2011. 01:33

«... ielikt Saeimas ēkas logos restes, - sargi jau ir nolikti.» - sargi ir, bet nav 1-alga, uz kuru pusi sargā!

man priekš, ka jūsu atmiņa nav tik īsa, lai jūs aizmirstu, ko politiķi solīja pirms vēlēšanām - personāli es jau arī atminu, bet.

atteikšanās valstij par labu no tās ienākumu daļas, kura pārsniedz 379 latus mēnesi arī būtu liela promaucība un krutais PR! skat. kā aņukā par [toreiz] padomju milici / noliktavas pārzini - wow! un algu arī vēl maksā!

Atbildēt

Paija- Paijai 00:29

08.11.2011. 01:32

Gan Koemics, gan juridisko lietu kārtotājs, gan Miķelsons ir mazas vienības monopoluzņēmuma peļņas kumosa kampšanā - par viņiem tas neliekas dīvaini. Lielās peļņas uzņēmumos nāve ,kaujoties pēc personīgā bankas konta summas pieaudzēšanas, ir ikdienas parādība.


Bet par bijušo Centrālās vēlēšanas komisijas priekšsēdētāju( kurš it kā nošāvās savā darba kabinetā) ,un kurš NOSAUC VARAS SPĒKU valstī - par tik nozīmīgu notikumu medijos bija tikai minēts pats nāves fakts. Jā, protams, tie bij' citi laiki, bet tomēr par šo dīvaino faktu vēsture klusē.

Atbildēt

Paijai

08.11.2011. 00:29

Mums ir daudz dīvaiņu un dīvainību. Piemēram Latvenergo ir tāda dīvaina iestāde, kurā notiek dīvainas lietas. Savulaik prezidentu Koemicu bite sadzēla un nabadziņam sirds neizturēja. Juridisko lietu kārtotājs gaišā dienas laikā, skaidrā un pie pilna prāta, domās par nākotnes plāniem, pērķšņi izmeties no balkona un pagalam. Te Kārlim nepaveicās un sašņorēja, bet rezultātā nav ko inkriminēt, bet cilvēkam dzīve un karjera nopostīta. Lai gan jāsaka nav nemaz tik traki, jo uz savām kājām staigā..

Atbildēt

Iz "O.M.© arChīva"

07.11.2011. 23:21

MOTO:
"Sēžu - skatos, sēžu - brīnos:
Tā nav dzīve - tas ir kīīīno!..."
-----

MZ “priekšvēlēšanu politreklāmšovs” TV-kastē.
( Iz "O.M.© arChīva" )

Muļķu Zemes "urnu talka",
TV-kastē smird kā 'svalka':
Mīcās “tiešraide” kā... (mālos)
“Vēlēšanu” seriālos...
...
Laika deficīts = ‘uz sejas’,
Tiem, kas, solot “panacejas”
Muļķu Zemes Brīnumlaukā,
“Kampaņās” pa “valsti” braukā.
Tāpēc - “sabiedriskās” jaudas,
“Iesaistās” (dēļ “papildnaudas”),
“Vēlēšanu” FARSA “shēmā” ~
‘Možka “talk-šows” trāpīs tēmā’?...
Kaut ar ‘piķi’ “valstij” švaki ~
‘Raujas “kampaņā” kā traki’,
“Sabiedriskie” ‘mēdītāji’ ~
“Glupā pūļa” ZOMBĒTĀJI:

“moderatori” - pēc “shēmas”,
‘Bīda “akceptētas” tēmas’,
“politiķi” - BLEFU ‘vālē’,
‘menti’ - ‘vaktē’ Tautu zālē ~
‘Monitorē’ “vaukšķu utes”,
“Disidentiem” - ‘aizbāž mutes’:
‘Grābļus’ - dzelžos, ‘kātus’ - plati,
‘Dubināls’ - pa “ciparblati”,
Tad (kā “iekalkulēts tāmē”) ~
‘Sašņorētos “bertā” krāmē’,
Lai ar “bākuguņiem” vestu,
Šos uz “alkonautu testu”,
Kurus uzdots ‘izdrāzt sūri’ ~
‘Iespundē “uz sutkām” būrī’,
Liek (kā “protokolā” ‘drukāts’),
“Sabiedriskos darbos” ‘rukāt’ ~
‘Paņem “disidentus” priekšā’:
“’Bļin, lien “šovā” - dabū iekšā(s)’!!!...”

Sēžu - skatos (īsu brīdi),
“Vēlēšanu” ‘trādi-rīdi’ ~
Prasās “nomotivēt” (prasti),
Muļķu Zemes TV-kasti:
Tā NAV dzīve, ko tur rāda,
Tur NAV “kīīīno”, it nekāda ~
Tas IR smirdošāks par ‘svalku’,
ZOMBĒJUMS uz “urnu talku”.

‘ANNO’ ~ 31.08. / 1.09. 2011. (MZ kārtējā “vēlēšanu” FARSA kontekstā)

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Paija

07.11.2011. 23:01

Interesanti būtu zināt, kādēļ Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs ( tas, kurš amatā bija PIRMS pašreizējā pr-ja) nošāvās ?
Viss klusi, par to nevienas atbalss nebija presē...

Atbildēt

RL

07.11.2011. 23:01

Šādā veidā Latvijas Republikas pilsoņiem tiek ierobežotas tiesības izvēlēties politisko partiju, par kuru balsot Saeimas vēlēšanās. Vēlēšanu rezultāi nav objektīvi un neatspoguļo vēlētāju patiesās intereses, kā rezultātā 2011. gada 28. maijā Valts prezidents Valdis Zatlers izteica neuzticību 10. Saeimai. Valstij ir radušies lieli ārpuskārtas izdevumi par referenduma rīkošanu, kā arī ārkārtas vēlēšanām. Diemžēl TV līdzīgi rīkojās arī pirms 11.Saeimas vēlēšanām.

Atbildēt

Solvita

07.11.2011. 22:59

Saskaņā ar likuma „Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas un Eiropas Parlamenta vēlēšanām” 7. pantu, ja Latvijas Radio vai Latvijas Televīzija kādai politiskajai organizācijai, politisko organizāciju apvienībai vai kādam deputāta kandidātam piešķīrusi raidlaiku priekšvēlēšanu aģitācijai papildus šā likuma 5. pantā minētajam raidlaikam, tai jādod iespēja arī citām politiskajām organizācijām, politisko organizāciju apvienībām vai citu nosaukumu kandidātu sarakstos esošajiem deputātu kandidātiem, ja viņi to vēlas, uzstāties tikpat ilgi, iespējami līdzvērtīgā laikā un par samaksu, kas atbilst Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas noteiktajam priekšvēlēšanu aģitācijas pārraidīšanas raidlaika izcenojumam, kas publicēts šajā pantā noteiktajā kārtībā. Raidorganizācijai aizliegts izvietot priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus par augstāku vai zemāku cenu, nekā tas norādīts šajā pantā minētajos izcenojumos. Šie izcenojumi pēc to publiskošanas nav grozāmi. Tā kā partijām, kas piedalījās debatēs „Izvēlies nākotni!” LTV, par iespēju aģitēt nebija jāmaksā varam secināt, ka viņu raidlaiks tika apmaksāts no valsts līdzekļiem, uz to netieši norāda arī LTV Ziņu dienesta mājaslapā ievietotā informācija, kas norāda, ka „raidījumos piedalīsies partijas, kas pēc socioloģiskajiem pētījumiem varētu pārvarēt 2% barjeru. Šī robeža izvēlēta saskaņā ar izmaiņām politisko partiju finansēšanas likumā, kas paredz, ka valsts budžets tiks piešķirts tām partijām, par kurām Saeimas vēlēšanās nobalsos vairāk nekā 2% vēlētāju.” Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma 7.1 pantu Valsts budžeta finansējumu piešķir politiskajai organizācijai (partijai), par kuru iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, 0,50 latu apmērā kalendārā gada laikā par katru iegūto balsi. Neparasts ir LTV lēmums Saeimas vēlēšanas aizstāt ar socioloģiskajām aptaujām un sākt valsts finasējuma izdali jau pirms oficiālajām Saeimas vēlēšanām pat papildus apmērā, jo, kā liecina iepriekšminētais pants, partijas arī pēc vēlēšanām saņemtu šos līdzekļus, kā arī nekur nav atrodama informācija, ka partijām, kas vēlēšanās pārvarēja 2% barjeru, no saņemamā valsts finansējuma būtu atrēķināti aģitācijai LTV izmantotie līdzekļi.

Atbildēt

RL

07.11.2011. 22:57

TV raidījumos piedalījās partijas, kas pēc socioloģiskajiem pētījumiem varētu pārvarēt 2% barjeru. Šī robeža TV izvēlēta saskaņā ar izmaiņām politisko partiju finansēšanas likumā, kas paredz, ka valsts budžets tiks piešķirts tām partijām, par kurām Saeimas vēlēšanās nobalsos vairāk nekā 2% vēlētāju.”
Mūs visnotaļ pārsteidz izvēlētais cenzūras veids, ņemot vērā, ka saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmes 100. pantu ikvienam ir tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju un cenzūra ir aizliegta, savukārt saskaņā ar 91. pantu cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas. Tātad cilvēkiem bija tiesības uzklausīt visu partiju viedokļus un piedāvātās programmas, neignorējot partijas pēc to nosacītā atbalstītāju skaita (socioloģiskās aptaujas nevar aizstāt vēlēšanas). Apstāklis, ka visām partijām nebija vienlīdzīgas iespējas izklāstīt savus piedāvājumus vēlētājiem, varēja ietekmēt arī vēlēšanu iznākumu. Turklāt debašu cikla nosaukums „Izēlies nākotni!” vēlētājam tieši norādīja, ka var izvēlēties tikai starp sešām partijām.

Atbildēt

X k-dze

07.11.2011. 22:35

Ir pagājušas Saeimas ārkārtas vēlēšanas, un vairākums 10.Saeimas deputātu ir saglabājuši savas jau iesēdētās siltās vietas Saeimas krēslos.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jēziņ, nu tak paši jau vien ievēlējām tos kadrus!!!! Viņi ko - sevi tajos krēslos paši sasēdināja?!

Atbildēt

Guntis

07.11.2011. 21:38

Deputātiem pat 80 lati nepienākas!

Atbildēt

lol

07.11.2011. 21:27

kāda starpība kas un kā balso, galvenais - kas un kā skaita!

Atbildēt

Vilis

07.11.2011. 20:20

Neesmu pārliecināts, ka vēlēšanu rezultāti ir tādi kā vēlētāji savēlēja. Nu, neticu, ka tik daudzi balsoja par vecajiem!

Atbildēt

Fēlis

07.11.2011. 19:05

Jūs bijāt tik naivs, ka gājāt vēlēt tos pašus mēslus, kuri ir gandējuši Jūsu dzīvi 20 gadus? Saņemiet, ko gribējāt! Vajadzēja ignorēt šīs vēlēšanas, tad nebūtu tik skumji mosties no rīta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

FotoProkurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši vārdi, bet medicīnas dokumenti. Lai nepieļautu, ka prokurorei Lapinskai izdodas mani nonāvēt un līdzīgi rīkoties arī ar citiem cilvēkiem, vēršos atkārtoti pie ģenerālprokurora Jura Stukāna ar vēstuli par prokurores Lapinskas rīcību pret manu veselību un dzīvību, spīdzināšanu, psiholoģisko teroru un ārstu iebiedēšanu.
Lasīt visu...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...