Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gringo

13.03.2013. 22:42

Bija patīkami izlasīt ko tik kolorītu un izsmeļošu dižo latinosu

Atbildēt

Annelīte

12.03.2013. 15:07

»

Māris

Nelaiķis jau nu pats nekautrējās apsaukāt oponentus pēdējiem vārdiem, bet, lai saprastu Lapsas virsrakstu, jāizlasa viss raksts - virsraksts nav viņa paša doma...


reizi un vēl vairā melo kā raibais suns. Iespējams, tu neesi lasījis nevienu grāmatu, neesi izdzīvojis citu dzīves un ar domāšanu tevī var saskatīt garīgus ierobežojumus, proti:
"Latvijas proletariātam, pirmām kārtām nelatviešu, jau arī patika PSRS režīms. Tur viņi bija godā, neatkarīgi no intelekta un padarītā, viņiem deva dzīvokļus, kaut savā ziņā betona barakās, čaklākie vai blatņiki pat tika uz Krimas kūrortu".-.....

Šis režīms visiem strādniekiem bija "svētā govs"un protams, vēl svētāk bija krieviem. Es daudzreiz braukāju uz Krimu, Sočiem, pie Kijevas kūrortā biju, tā ka nemuldi, ka tikai krievi vien brauca uz kūrortiem. Bija jau latvietim grūtāk dabūt ceļa zīmi, ja latvietis nemaksāja kukuļus. Visi kolhoznieki brauca uz kūrortiem un atpūtas namiem, bija pieejams ārsts un izglītība visiem, bija normāla "proletariāta"dzīve.

Tagad, "demokrātija" - proletariātam bads, nabadzība, liegta ārsta pieeja un medikamenti, ja tev nav lielas naudas. Latvija šodien ir vegu valsts, pazemota, izvarota, izlaupīta, korumpēta, izmirstoša. Katrs glabjas kā var.

Atbildēt

Soņa

12.03.2013. 14:56

"... samīdījis kājām demokrātiju, cilvēktiesības un visas Rietumu civilizētās vērtības - Putina draugs, tāds „Kastro ar naftu”. Vienkārši brūns cilvēkveidīgs mērkaķis, kā uzskata daudzi izglītotās un turīgās elites pārstāvji"...

Protams, "izglītotā" elite - pasaules žandarmi alktin alkst pēc visas pasaules bagātības sagrābšanas, tajā skaitā Baltkrievijas, Vnecuālas utt. Viņi nesmādē pat vismazāko valsti, lai to izlaupītu, kur nu bagāto ar naftu un zeltu Venecuēlu.

Lapsa ir niecība un nav zināms, kam viņš kalpo. Visdrīzāk - alkatībai kalpo, bet te nav izslēgta arī putina "garā roka", kura aizsniedz jebkuru pasaules malu un kura sponsorē, bet lai piesegtu, arī ļauj kritizēt vienu otru no tiem, ko nevajadzētu, viņu skatījumā, kritizēt. Bet saproti - okupācijas varas lolotajai 5-kolonai Latvijā kritika neko nenodara, var braukt cik patīk, viņi būs vienoti par SC, kaut tā būtu "sūdu čupa", viņiem der viss. Viņi nesaprot, kam dzīvo un kur dzīvo, jo pat 70 gados neprot sasaistīt dažus vārdus latviski. Atvainojos, tā tomēr ir debilitātes pazīme, jo aiz ziņkārības es iemācītos vietējo aborigēnu valodu, starp kuriem dzīvoju, lai varētu labāk spiegot. Bet ja prot valodu, palaikam arī paspīdētu, ka viņi arī ir gudri. Nu, nē, ja nevelk 70 gados valoda, tie nu gudri nav. Lai dievs viņiem piedod, jo viņi dara pāri tikai sev, latvietim no tā ne silts, ne auksts. Man vienalga kādā valodā runāt, ka tik saprotamies.

Atbildēt

Māris

12.03.2013. 11:09

Nelaiķis jau nu pats nekautrējās apsaukāt oponentus pēdējiem vārdiem, bet, lai saprastu Lapsas virsrakstu, jāizlasa viss raksts - virsraksts nav viņa paša doma.
Bet par čavesa radīto iekārtu runājot - nu, Latvijas proletariātam, pirmām kārtām nelatviešu, jau arī patika PSRS režīms. Tur viņi bija godā, neatkarīgi no intelekta un padarītā, viņiem deva dzīvokļus, kaut savā ziņā betona barakās, čaklākie vai blatņiki pat tika uz Krimas kūrortu. Runas brīvību viņiem nevajadzēja, jo pietika ar to, ka nevajadzēja latviski runāt. Ārzemes? Nu, ko viņiem meklēt pie imperiālistiem, gaidīja tikai, kad varēs uz Parīzi ar tanku aizbraukt.

Atbildēt

GG

11.03.2013. 22:15

Hehee, ieverojami lielakajai dalai komentetaju nav ne mazakas sajegas, kas ir Venecuela un kas ir Chavezs. Nesen atgriezos no Venecuelas un pilniba varu piekrist tam, ko taja fragmenta raksta Lapsa. Venecuela sobrid ir apmeram ta, ka Padomju Savienibas pedejajos gados. Veikali pustukshi, infrastruktura bruk kopa, visur blati un kukulji, noziedziba pamatiga. Iznemot vienu opapu, visi parejie, kas runaja angliski, bija totali izmisushi par to, ko tas, nu jau mirushais, Chavezs tur darija.

Atbildēt

Puisis

11.03.2013. 15:29

»

Alma

Šis raksts ar vienu vēzienu aizslaucīja tās cieņas paliekas pret Lato, kas bija palikušas


Piekritu Almai - latvietim tadus vardus nemt mutee ir zemiski. Kaa gan apiet virsraktu? Tas jau izara savu darbu un veerteejumu, taalak negribas lasiit - tas mani aizskar ar Lato cinismu un rasismu
Puisis

Atbildēt

Veeleetaajs

11.03.2013. 15:22

»

sos

Vai Lapsas k-m nav doma radusies -šāds ,,pusmērkaķis'' ir n reižu vērtīgaks valstij un tautai ,neka mums 4maija hunta


Vai, vai Lapsas k-gs! Taada retorika izskataas peec rasisma un jums godu nedara! Peec shadiem apziimeejumiem citas valsts godaatam prezidentam man vairs negribeesies Juusu rakstiem ne ticeet, ne par tiem papriecaaties. Atvainojieties un izbeidziet! Tas latvietim ir par zemisku.
Veeleetaajs

Atbildēt

belcebuls

11.03.2013. 00:29

»

sos

Vai Lapsas k-m nav doma radusies -šāds ,,pusmērkaķis'' ir n reižu vērtīgaks valstij un tautai ,neka mums 4maija hunta


Ja Tev nepatīk pašreizējā un iepriekšējās Latvijas valdības, tad vari tās lamāt, gānīt, cik vēlies, tās ir Tavas tiesības (ko nodrošina brīvības un demokrātijas vērtības mūsu valstī). Taču, ja Tu nosauc mūsu valsti par "4.maija huntu", tad Tu zaimo savu (un manu) Tēvzemi. Un tas man ir pilnīgi nepieņemami. 4.maijs ir Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena, ko faktiski izcīnīja Latvijas tauta. Atgādināšu, ka 1990.gada 3.maijā bija Latvijas PSR. Sauc pašreizējo Saeimu vai valdību par "kliķi", zagļiem, cūkām, kā vien gribi, ej, dauzi Saeimai logus, taču neaiztiec 4.maiju, jo tad Tu kļūsti par "interfrontisu".

Atbildēt

Lapsa

10.03.2013. 21:10

ir smirdīgs cūka. No visām pusēm. Cūkam cūkas liktenis

Atbildēt

sos

10.03.2013. 20:13

Vai Lapsas k-m nav doma radusies -šāds ,,pusmērkaķis'' ir n reižu vērtīgaks valstij un tautai ,neka mums 4maija hunta.............

Atbildēt

Jā,

10.03.2013. 18:31

»

Aigars

Palasot komentārus, secinu, ka lielākā daļa komentētāju rakstu nav izlasījuši pat līdz pusei


Tas satriec. Un to nav izdarījis pat Otto Ozols, uzcepot pasūtījuma gabalu TVnetā.

Atbildēt

advokāts

10.03.2013. 10:02

»

kirova rajona komjaunietis

1992 gadā pēc neveiksmīga puča iesēdās uz diviem gadiem un sēžot saprata,ka populisms un solīšana ir tā īstā lieta


Toties Komjaunatnes CK 1.sekretārs Priedītis pa Krājbanku šeptējās, komjaunieši Kargins un krasovickis Parex, Baidekalns Creditreform, Ameriks Rīgas domē un sms kredītus menedžē.....nu komjauniešu un partijnieku gvarde vienmēr spicē.
Bet Kauls, Ķezbers, vēl daži, kuri nepiekrita šoka terapijai un likumīgai laupīšanai, diemžēl ātri devās uz citiem medību laukiem.
Venecuēlā jau arī rindā gaida frīdmanisti (ASV izskoloti ekonomisti).

Atbildēt

anna

10.03.2013. 09:50

http://www.youtube.com/watch?v=dGJtTfKxy8Q
10 min multfilma (1949.) ļoti pamācoša un lietu kārtību paskaidrojoša - nekas jau nav mainījies, jo ātrāk Lapsa to sapratīs, jo labākas grāmatas izdosies sarakstīt.

Atbildēt

atmiņa

09.03.2013. 19:31

Lai kāds arī būtu vai nebūtu bijis Čavess,tomēr raksta autora stilistika neliecina par izglītota cilvēka runas veidu,vismaz elementārā ētika jau nu bija jāievēro,lai kāds arī naids ir pret Čavesu. Tukša retorika,vienkārša lamāšanās.

Atbildēt

Lato Lapsa nav gadījumā rasists ???

09.03.2013. 09:36

Lato Lapsa nav gadījumā rasists ???

Atbildēt

Anna

08.03.2013. 07:52

Jā, Čavess ir Čavess, bet Lapsu jau pat par mērkaķi nav jāsauc, jo viņš jau ir lapsa:))

Atbildēt

Anna

08.03.2013. 07:52

Jā, Čavess ir Čavess, bet Lapsu jau pat par mērkaķi nav jāsauc, jo viņš jau ir lapsa:))

Atbildēt

Aigars

08.03.2013. 03:38

Palasot komentārus, secinu, ka lielākā daļa komentētāju rakstu nav izlasījuši pat līdz pusei.

Atbildēt

waz

08.03.2013. 01:11

nevajag aizmirst, ka prrrezis berrzinsh aizsutija lielu līdzjūtību ar viņa dzīves beigām.

Atbildēt

monitors

07.03.2013. 16:53

Ja būtu aprakstīta Čavesa ekonomiskā politika un tās kļūdas, tad varetu arī kaut kam no teiktā piekrist. Graustu rajoni jau neradās Čavesa laikā. Ja naftas ieguvējā valstī turpināja pastāvēt graustu rajoni, tas nozīmē, ka naftas nauda nenonāca Venecuēlas budžetā, vai arī tas tika izzagts. Čavess ar savām sociālajām programmām, acīmredzot, kaut ko sāka darīt tautas labā.

Atbildēt

ej nu

07.03.2013. 14:41

ko lapsa liks tai gramataa, parasti vina gramatas satadija kriminallietu materialu kopijas. Nu nav talanta tam skribentasm un pats vins vairak lidzinas merkakim neka Cavess.

Atbildēt

oome

07.03.2013. 13:31

cik zemisks virsraksts, tad kas būs tai sauktajā grāmatā, un noteikti es to nelasīšu, kā arī nelasu to skribeļ avīzi, jo tā avīze ir SC pasūtījums.

Atbildēt

zoss,naivā

07.03.2013. 13:30

Nezinu vai mums ir Venecuēlas vēstniecība, bet te jau velk uz skandālu.
Lapsas kungs vai tiešām mammas Jums nav, kas bērnībā teica par mirušiem sliktu nerunā
Vismaz tad kad cilvēks ir tikko miris un pietiekoši lielai šīs tautas daļai ir sēras.
Rasistisks, aizvainojošs raksts. Arī es neesmu Čavesa fane, bet..
Arī es vairs nevēlos lasīt Jūsu protālu, un aicinašu visus citus neiegādāties Jūsu grāmatas turpmāk

Atbildēt

Juris

07.03.2013. 13:15

Nožēlojams skribents tomēr ir šis Lapsa. Tautas mīlētu līderi, kas tik daudz laba darijis savai tautai, šis mērkaķis nopulgo. Latvijā bija reiz tāds vīrs vārdā Kārlis, visi pašreizēji, kas strebj no augstās varas silēm ir nožēlojami kangari.

Atbildēt

aks

07.03.2013. 12:39

Lasot komentārus, kuru autori tik klaji pārpratuši raksta jēgu, atliek tikai novēlēt Lato izturību un nepazaudēt cerību, ka ir tomēr daži %, kuri saprot un ir spējīgi uz dialogu

Atbildēt

Jānis

07.03.2013. 12:29

Interesanti vai LR prezidentam autors arī publiski censtos piemērot šādus dzīvnieku salīdzinošu apzīmējumu?

Atbildēt

Alma

07.03.2013. 11:38

Šis raksts ar vienu vēzienu aizslaucīja tās cieņas paliekas pret Lato, kas bija palikušas.

Atbildēt

vilciņš

07.03.2013. 10:08

skribents nevar būt tautā lolotais lats lapsa,šis persona pēc "instrukcijām" ir bijis vienā vēstniecībā,jo raksts vergturu un indiāņu šāvēju garā,latinosiem nav sava mossada,bet tev vēl tas "atsauksies".

Atbildēt

jojo

06.03.2013. 23:06

Ll tur bus par peru sniedzinu ko tu ta slaveji celojumu laika

Atbildēt

Nobilis

06.03.2013. 22:39

»

jenots

Lapsa,attopies -viss nāk atpakaļ


Es gribētu paust to pašu un vēl... ārprāta murgi. Par šo lapu ieinteresējos tikai Vienotību noliekošās avīzes dēļ. Gribēju saprast kas ir ažiotāžas iemesls un kāds ir saturs. Pirmais, ko ieraudzīju, ir "atejas poda" izgāšana pār veselu valsti, nāciju un būtībā prezidentu(!!) atbalstošu sabiedrības grupu. Pie tam! Rakstīts ir ļoti frivolā valodā, kariķējot un uz emocijām balstītā nepatikā, kas, vissticamāk, ir primitīvs un puicisks aizvainojums. Lapsa! Es saprotu, ka tu esi pazemojis arī savu ģimeni vergodams par trulu instrumentu.

Atbildēt

jenots

06.03.2013. 20:10

Lapsa,attopies -viss nāk atpakaļ !

Atbildēt

valdis i

06.03.2013. 20:08

To VVV
Čavess nevienu no tevis pieminētajām pelēcībām neatgādina itin nemaz. Ja kāds no tiem būtu Čavesam līdzīgs, tad LV būtu savādāka.
Patlaban no lieliem līderiem dzīvs ir Fidels Kubā un Subcomandante Marcos Meksikā. Latvijā, bliadz, neviena nav.

Atbildēt

valdis i

06.03.2013. 20:05

Jā, es ar' gaidu šo grāmatu. Lato ļoti sarežģītā valodā, bet ārkārtēji emcionālā vēstījumā apraksta savus iespaidus, un es nudien spēju iemiesoties viņa piedzīvotajā. Tas ir rakstnieka talants, lai ko tur kritika arī neteiktu, un lai ari Lato raksta stipri vien kleinā valodā (to saku es). Pirms kara bija viens angļu žurnālists, kas vazājās pa Karpatiem un aprakstīja iedzimto ikdienu - arvien ir ļoti iespaidīga lasāmviela.

Atbildēt

Cipars

06.03.2013. 19:45

»

VVV

Man Čaves ļoti atgādina tādus kā Dombrovskis, Zaķis, Urbanovičs un Kabanovs


Tu taču esi slims...... kāds sakars šim rakstam, tavam komentāram ar Dombrovski?

Atbildēt

nazis

06.03.2013. 19:14

"Neaudzināts, prasts, primitīvs lops..." Precīzi par Lato Lapsu pateikts!

Atbildēt

federālis

06.03.2013. 18:50

amerikāņi beidzot šo tomēr piežmieguši...
desmitiem gadu centās, bedzot tad nu sanāca....
tagad tikai iesēdināt el comandante vietā kaut kādu politisko marioneti, kas uz vietas nodibinātu amerikas finansu haizivīm draudzīgu režīmu, un amerikāņi pumpēs venecuēlas naftu bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

VVV

06.03.2013. 17:50

Man Čaves ļoti atgādina tādus kā Dombrovskis, Zaķis, Urbanovičs un Kabanovs.

Atbildēt

Grāls

06.03.2013. 16:51

liela daļā nav sapratusi Lato teikto.
RIP -
http://nekropole.info/lv/person/view?id=2728089

Atbildēt

Viktors

06.03.2013. 16:50

Es arī noteikti nopirkšu un izlasīšu šo grāmatu. Līdz šim esmu ;lasījis tikai vienu - par Indiju. Autors tik tiešām ir apveltīts ar labu novērošanas, mnov;ertēšanas un spriešanas spēju. Par to pārliecinājos arī, izlasot šo grāmatas fragmentu. Respect autoram!

Atbildēt

Bubule

06.03.2013. 15:31

Lai nu kā viņu saukā Venecuēlā, bet varbūt varētu Latvijā tomēr kaut kādus mazāk rasistiskus un vietējos cilvēkus noniecinošus tekstus ražot? Kaut gan pārsteigums jau nav liels - nav jau pirmā reize, kad it kā inteliģentiem cilvēkiem no mutes birst tīrās šausmas.

Atbildēt

venceremos

06.03.2013. 13:45

Rip

Atbildēt

hmm

[R] 06.03.2013. 13:43

Atliek cerēt, ka "topošā jaunā", kā arī jau tapušās un ne tik jaunās autora grāmatas būs pieejamas arī, piemēram, epub formātā.

Atbildēt

lasītājs

06.03.2013. 13:19

»

vanja

Varbūt tomēr nevajadzetu tā pazemot un apsaukāt cilveku, ka tik pašam Lapsas kungam neieviešas kaut kur vēzis un kā tad viņs lūgs visos svētos lai dotu veselību


Nebūsiet pareizi autoru sapratis. Nupat viņš preses konferenci sāka ar klusuma brīdi par godu arī Čavesam.
Un Venecuēlā tieši Čavesa pretinieki viņu saukāja par ese mono - tas mērkaķis...

Atbildēt

Jānis

06.03.2013. 13:13

Šis fragments spilgti rāda, ka Lapsa ir iekšēji pretrunīgs, un kā lielākai daļai cilvēku darbi reālajā dzīvē īsti nesaskan ar iekšējo pārliecību.

Atbildēt

vanja

06.03.2013. 13:03

Varbūt tomēr nevajadzetu tā pazemot un apsaukāt cilveku, ka tik pašam Lapsas kungam neieviešas kaut kur vēzis un kā tad viņs lūgs visos svētos lai dotu veselību.

Atbildēt

...........

06.03.2013. 12:51

Ja Latviju pēdējos 20 gadus valdītu godīgs muļķis un pajolīts, tā būtu tālāk tikusi.Lapsa vaēja paklusēt šoreiz.

Atbildēt

paija

06.03.2013. 12:42

»

LL

Ticiet vai ne, bet tāpēc, ka par viņiem visiem sirds tomēr īsti nesāp. Par latviešiem sāp. Savējie tomēr. Jums šķitīs paradoksāli? Lai tā būtu


Paldies, pirmo reizi cilvēcīga atbilde,ko var pārdomāt.
Bet ,kad vakar uz maniem manuprat logiskiem jautajumiem atbildat- pasūdzaties KNAB un tadi kā Jūs un Jūsu barotaji , tad man neienāca prātā, ka aizskaršanā izpaužas sirdssapes par mani un citiem latviešiem . JUms taču vienkarši nekas par nani nav zināms

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...