Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

MH17 - ceturtā sezona

Māris Jurjāns
29.05.2018.
Komentāri (208)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

30.05.2018. 10:33

»

tu

Turpini dzert putlera čuras


tevīm pelēkā vielā sajukums no sorosīdu vārsmu čurām,ticu ticu.Tomēr TAIZELU nelako?!

Atbildēt

jautājums

30.05.2018. 10:25

»

Atbilde

Kur tu vraku redzēji? Ir lidmašīnas fragmenti izkaisīti lielā apgabalā! Pietiekami lielā, ka separi paši neatrada melnās kastes, pēc tam bļaustījās, ka izmeklētāji pa kluso izveduši


melot gan nav labi. Separi atdeva visas kastes malaiziešiem rokā..
http://rus.delfi.lv/news/daily/abroad/separatisty-dnr-peredali-chernye-yaschiki-ekspertam-iz-malajzii.d?id 44753512&all true

Atbildēt

P

30.05.2018. 10:18

»

Kurbads

Gadījums nav vienkāršs..MH17 lido ātri- 950 kmh/ 8 km augstumā.Buk var koriģēt reāli tikai neilgi pēc starta.Trāpīt grūti..Gruzīni 2008 ar BUK notrieca tikai 4 zemu lidojošas krievu lidmašīnas


Ko tu mūldi: milzīga lidmašīna, kas lido 2x lēnāk par militārajām lidmašīnām+ neveic izvairīšanās manevrus + principiāli neveic elektroniskus pretpasākumus, turklāt zemu lidojošas ir grūtāk notriekt , jo eksistē redzamības horizonts, attiecīgi nepietiek laika un ir milzīgs lenķiskais ātrums. Raķeti koriģē pēc radara. Pasažieru lidmašīna ir elementārs mērķis, ja nevar notriekt kaut ko tādu, tad vispār nav vērts sākt domāt par militārajām lidmašīnām.

Atbildēt

Pilsonis

30.05.2018. 10:15

»

Pilsonis

Šis ir pirmais gadījums vēsturē, kad "izmeklētāji" nemaz nemēģina salikt atpakaļ avarējušo lidmašīnu no atrastajām atluzām. Cik atceros, paši vietējie pēc vairāk kā gada, var teikt ar varu, nodeva pašu spēkiem atrastās lidmašīnas atlūzas...


Ir vēlviena prātam neaptverama lieta šajā traģēdijā. Izņemot Krieviju neviens nav atklājis satalītu datus. No šiem datiem vien jau būtu skaidrs kas ir kas. Pie tam šos datus varētu atklāt arī tās valstis, kurām ir meteo-satalīti. Par ASV nemaz nerunājot.
Ar satalītu datiem vien varētu pierādīt kas ir noticis. Bet neviens, izņemot Krieviju, šos datus nav publicējis.
Tas ir prātam neaptverami, kā civilizētā sabiedrībā 21.gs. kas tāds ir iespējams.
Un nevienam žurnālistam par šīm lietām nerodas jautājumi...

Atbildēt

Pilsonis

30.05.2018. 10:06

Šis ir pirmais gadījums vēsturē, kad "izmeklētāji" nemaz nemēģina salikt atpakaļ avarējušo lidmašīnu no atrastajām atluzām. Cik atceros, paši vietējie pēc vairāk kā gada, var teikt ar varu, nodeva pašu spēkiem atrastās lidmašīnas atlūzas.
Šis ir arī pirmais gadījums vēsturē, kad "izmeklētāji" nemaz nemēģina nopratināt ukraiņu dispečeru kurš kontrolēja MH17 lidojumu. Nav arī nopratināts dispečers no Eiropas valsts, kurš pēkšņi novirzīja šo lidmašīnu uz trajektoriju, lai tā lidotu virs Donbasa reģiona. Visas iepriekšējās lidmašīnas lidoja šim reģionam garām.
Šie divi fakti vien ir kautkas prātam neaptverams lidmašīnu katastrofu izmeklēšanas jomā.

Atbildēt

A

30.05.2018. 09:31

Jebkuram normali domājošam cilvēkam ir skaidrs ,ka lidaparātu Krievija nenotrieca! Tas arī viss, tikai sevišķi atsaldēti pastaldauņi tic visam, ko saka saimnieks!

Atbildēt

Uldis

30.05.2018. 09:19

»

džo

Ak tad reputācija tagad ir pierādijums? Pitekantrops esi? 9/11 arī Putins organizēja? Tazepāmu sanitaram palūdz


Ja es braukšu vilciena kupejā kopā profesoru no Kembridžas un daudzkārt tiesātu noziedznieku nācijas pārstāvi (ja nu tā sagadītos) un man pazudīs maciņš, viennozīmīgi es nedomāšu uz profesoru.
Par 9/11 terora aktu:
1. Tādas vērienīgas kaujas operācijas neizstrādā tumsonīgi lupatgalvas Afganistānas kalnos, turklāt viņi vēl atcerējās ASV nesavtīgo palīdzību Pirmā Afganistānas karā, kas palīdzēja patriekt krievu fašistiskos iebrucējus.
2. Atšķirībā no vienšūnniekiem, es lieliski atceros notikumus pirms 2001. gada septembra. Taleban apdraudēja kremlim tuvos feodālos režīmus Centrālāzijā. Tadžikistānā jau gāja vaļā Pilsoņu karš, kas noteikti būtu pārmeties arī uz kaimiņiem un tālāk Kaukāzā, Tatarstānā un Baškartostānā. Kremlis gatavoja iebrukumu Afganistānā, kas galu galā būtu novedis pie krievu problēmas globāla atrisinājuma, bet pēc tam, kad Putinam ar saldām runām, meliem, viltojumiem, apsolījumiem visādi sadarboties, izdevās iemānīt tur idiotu Bušu, vajadzība pēc intervences atkrita pati par sevi un šobrīd krievam ir brīvas rokas, slepkavot Ukrainas un Sīrijas civiliedzīvotājus.
Vari par nešaubīties, ka tribunālā, kur tiesās dzīvi palikušos krievu augstmaņus, oficierus un popus, netiks aizmirsts arī par 9/11 un 10.04.10.

Atbildēt

Atbilde

30.05.2018. 09:06

»

Jautājums

par daudz ko var strīdēties. Bet ir šeit viens labs jautājums. Pēc loģikas, ja lidmašīna noplanēja tik tālu no sašaušanas vietas, kā gan vrakā atradās raķetes atliekas? Kapēc 4 gadi par to klusēja? Tas ir savādi


Kur tu vraku redzēji? Ir lidmašīnas fragmenti izkaisīti lielā apgabalā! Pietiekami lielā, ka separi paši neatrada melnās kastes, pēc tam bļaustījās, ka izmeklētāji pa kluso izveduši!

Atbildēt

Jautājums

30.05.2018. 08:43

par daudz ko var strīdēties. Bet ir šeit viens labs jautājums. Pēc loģikas, ja lidmašīna noplanēja tik tālu no sašaušanas vietas, kā gan vrakā atradās raķetes atliekas? Kapēc 4 gadi par to klusēja? Tas ir savādi..

Atbildēt

pelēkais

30.05.2018. 08:37

»

reptilis

Tieši tā


Muļķīti, priekš vecā BUKa Boing ātrums ir problēma..Paskatījos wiki..800 km/h jau knapi ceļams..Šo lietu nemūžam neatrisinās, kaut vainīgais zinamās aprindās ir zināms.

Atbildēt

Fēlis

30.05.2018. 08:00

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Jau ne pirmo reizi redzu šos 2 teikumus. Katru reizi raksti no jauna, vai kopi- past? Tā jau krievi dara- lamāties, apsaukāties, taču neuzrakstīt nekādus pretargumentus, jo to nav.

Atbildēt

Fēlis

30.05.2018. 07:46

bija nācies dienēt Pretgaisa spēku kaujas daļā. Kuros gados un kādā pakāpē? Pēc foto nu nemaz neizskatās, ka būtu izmainījis sesto gadu desmitu.

Atbildēt

Apgraizītā hromosoma

30.05.2018. 07:25

Malaizijas lidmašīnu iznīcināja žīdi vienā vai otrā pusē. Tas nav svarīgi, kā teica Obama, bet tā bija žīdu cionistu rituāla slepkavība. Drīz sekoja vēl vienas lidm. pazušana okeānā. Tās ir žīdu cionistu ritualizētas slepkavības. Viņi gūst neaprakstāmu prieku, iznīcinot gojus. Tāpat iznīcina žīdus nodevējus. Kāds bija mēģinājums ar Skripaļiem, kas ir žīdi. Tikai UK to izmantoja savā labā, jo nepatika, ka tas notiek UK teritorijā.

Atbildēt

vispār

30.05.2018. 06:32

»

Ina Fominova

Vai, cik inteligjenta, izsmeljosha un skariiga diskusija, kuraa galvenie argumenti ir peec iespeejas rupjaaki epiteti. Stulba tauta tomeer ir latvieshi. Ne kultuuras, ne maakas pasniegt savu un atspeekot oponenta viedokli. Pilns ar visaadiem skaabiem reptiljiem, kam speeciigaakais arguments ir putlera...


Putlera čuras nav mazāk spēcīgs arguments, par autora apgalvojumiem, ka raķetes 70kg smagā kaujas daļa satur 240-300kg triecienelementu jeb šrapneļu vai ka kļūda leņķa milisekundē rezultēšoties kilometros mērāmā kļūdā.

Atbildēt

par to pašu

30.05.2018. 02:46

Cik maksā Maskava par šādu rakstu?

Atbildēt

Ina Fominova

30.05.2018. 02:08

Vai, cik inteligjenta, izsmeljosha un skariiga diskusija, kuraa galvenie argumenti ir peec iespeejas rupjaaki epiteti. Stulba tauta tomeer ir latvieshi. Ne kultuuras, ne maakas pasniegt savu un atspeekot oponenta viedokli. Pilns ar visaadiem skaabiem reptiljiem, kam speeciigaakais arguments ir putlera churas. Vienkaarshi fui...

Atbildēt

lavrov

30.05.2018. 00:04

Jurjān, vai kā tevi tur īsti sauc - ej ka savu sviestu publicē savu saimnieku kremlinu tv auditorijai.

Atbildēt

tu

30.05.2018. 00:01

»

dochtors

šitam TAIZELU vairs nelejiet,jumts jau brauc.sorosistu zombe,tā viš ir


Turpini dzert putlera čuras
https://www.youtube.com/watch?v gMIbHZvFnDs

Atbildēt

opā

29.05.2018. 23:08

Dažas dienas iepriekš "seperātisti" ar BUKu notrieca ukraiņu militāro transporta lidmašīnu. Tas, ka ar BUKu notrieca, paši teica, nevis ukraiņi. Kad notrieca Boeing, pilni soctīkli bija ar "Donbasa ogļraču" uzvarošajām ziņām, ka notriekuši atkal ukraiņu lidmašīnu, bija video, bija foto no apkārtnes ... un tad pusstundu vēlāk parādījās ziņa, ka tajā rajonā pazudis kontakts ar Boeing. Uzreiz viss bija skaidrs, ko viņi tur ir notriekuši, vēl kādu 1h neandertālieši priecājās un tad sāka dzēst visas ziņas. Un tikai nākamajā dienā sākās visādas versijas, ukraiņu iznīcinātājs sākumā bija vainīgs, tad vēl sazin kādi NLO, tad visi pasažieri bija beigti lidojuši un tā ir provokācija, un tikai tad, ka pateica, ka notriekts ar BUKu, krievi sāka dziedāt, ka tas ir ukraiņu BUKs bijis. Tā kā cilvēkiem, kas šim stāstam seko no pirmās dienas nav nekādu šaubu par to, kurš te ir vainīgs, tikai krievu troļļi un citi pid.ri, kā šī raksta autors, par koka rubļiem turpina neganti melot. Jūsu meli ir bezjēdzīgi. Krievi ir vainīgi. Melošana tikai pasliktina krievu situāciju.

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 23:06

»

Džo

Bez lamāšanās kas būs? Kādi ir pierādījumi šo 4 gadu laikā? Bez multenēm un videosimulācijām pēc Interneta izmeklēšanām


Krievu reputācija viņiem skrien pa priekšu un jau tūlīt pēc 9/11, 10.04.10. un MH17 terora aktiem, man nebija jautājumu par vainīgiem. Protams, es uzticos man līdzīgiem cilvēkiem, 90% pasaules iedzīvotāju, kuriem ir tāda pat izpratne par "labo un ļauno", kā man un neticu tumsonīgiem, asinskāriem un sātana apsēstiem organismiem ar lieko hromosomu, kuru izpratne par "labo un ļauno" ir apgriezti proporcionāla manējai.

Atbildēt

reptilis

29.05.2018. 22:53

»

Bezdarbnieks

Interesanti cik maksā par šādiem rakstiem


...,jā ..būtu interesanti uzzināt.

Atbildēt

Bezdarbnieks

29.05.2018. 22:41

Interesanti cik maksā par šādiem rakstiem ?

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 22:31

»

reptilis

Tieši tā!...tikko Kijevā nošauts Arkādijs Babčenko,kurš bija aizbraucis no Krievijas sakarā ar nāves draudiem,jo kritizēja Kremli.https://www.youtube.com/watch?v APjV2h0iG-U -iesaku noskatīties. ...un Krievijai ,protams,ar to nav nekāda sakara,jo ""viņu taču Donbasā nav""...un Krimu viņi neokupēja...


Kā teica pederastu virsaitis - pedofīls Putins, par savu dzimšanas dienas dāvanu, kuru sagādāja Kadirovs, Poļitkovskas slepkavību: "viņas nogalināšana Krievijas varai ir nesusi lielāku skādi, nekā viņas publikācijas". Viss skaidrs. Arī 9/11 un 10.04.10. terora aktos Krievija nebija ieinteresēta, tāpat, kā dzīvojamo māju Buinakskā, Volgodonskā un Maskavā spridzināšanā. Litviņenko arī kremlis neindēja, bet Lugovojs kļuva par domes deputātu tikai par skaistām acīm.
Par Babčenko žēl, vienmēr viņu noklausījos.

Atbildēt

Džo

29.05.2018. 22:28

»

Uldis

Jau tagad katrs krievu smerdelis maksā par šo terora aktu, bet tie vēl nav pat ziediņi. To gals būs šausmu filmu cienīgs


Bez lamāšanās kas būs? Kādi ir pierādījumi šo 4 gadu laikā? Bez multenēm un videosimulācijām pēc Interneta izmeklēšanām?

Atbildēt

reptilis

29.05.2018. 21:56

»

Skābs

Izlasīju visu. Kad tiku līdz MIGiem, jau vairs nezināju, smieties vai raudāt


Tieši tā!...tikko Kijevā nošauts Arkādijs Babčenko,kurš bija aizbraucis no Krievijas sakarā ar nāves draudiem,jo kritizēja Kremli.https://www.youtube.com/watch?v APjV2h0iG-U -iesaku noskatīties. ...un Krievijai ,protams,ar to nav nekāda sakara,jo ""viņu taču Donbasā nav""...un Krimu viņi neokupēja:)))

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 21:42

»

Džo

Par kādiem konkrēti pierādījumiem Jūs runājat? Būšu ko palaidis garām? Pagaidām redzu pasaulē garāko avio izmeklēšanu


Jau tagad katrs krievu smerdelis maksā par šo terora aktu, bet tie vēl nav pat ziediņi. To gals būs šausmu filmu cienīgs.

Atbildēt

bula

29.05.2018. 21:32

»

Alberts

Kā pēc Kremļa propagandas teksta nolasīts, ignorējot "teorijai" neatbilstošos faktus...


Kaut kas traucēja ielaist ar gaiss-gaiss pilota kabīnē?

Atbildēt

Kurbads

29.05.2018. 21:22

»

...

...vispār jau BUK raķetes ir vadāmas raķetes... vispār nevadāmas zenītraķetes principā neeksistē, jo nekam trāpīt nevar


Gadījums nav vienkāršs..MH17 lido ātri- 950 kmh/ 8 km augstumā.Buk var koriģēt reāli tikai neilgi pēc starta.Trāpīt grūti..Gruzīni 2008 ar BUK notrieca tikai 4 zemu lidojošas krievu lidmašīnas.

Atbildēt

Skābs

29.05.2018. 21:17

Izlasīju visu. Kad tiku līdz MIGiem, jau vairs nezināju, smieties vai raudāt.
Slinkums rakstīt komentāru šiem murgiem. Ja kādu šī tēma interesē nopietni, iesaku palasīt www.solonin.org vai Vadima Lukaševica facebook lapas.
Pretgaisa aizsardzībā dienējis viņš esot, ibio...

Atbildēt

Pēcis

29.05.2018. 20:56

»

dochtors

šitam TAIZELU vairs nelejiet,jumts jau brauc.sorosistu zombe,tā viš ir


Fakts, ka visi pasākumi, kurus ar krūti piesedz ĀM, ir lemti fiasko.Sīrija,Irāka,Skripaļi- viss beidzās fufelē..un Boeing arī velkas tik ilgi, ka nekas tur vairs nebūs

Atbildēt

Joske

29.05.2018. 20:53

»

reptilis

Jā...ā tipisks Krievijas propagandista vai propagandas upura raksts:((....pat nezinu,kas ir sliktāk slīpēts maita vai ""lietderīgais ideots


Reptīli, paskaties video linku un pastāsti man , kā raķetes atlūzas atceļoja līdz vraka vietai? Tev tas šķiet ok?

Atbildēt

Uldis

29.05.2018. 20:48

»

reptilis

Jā...ā tipisks Krievijas propagandista vai propagandas upura raksts:((....pat nezinu,kas ir sliktāk slīpēts maita vai ""lietderīgais ideots


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no pieredzes.

Atbildēt

reptilis

29.05.2018. 20:39

Jā...ā tipisks Krievijas propagandista vai propagandas upura raksts:((....pat nezinu,kas ir sliktāk slīpēts maita vai ""lietderīgais ideots"".

Atbildēt

...

29.05.2018. 20:26

...vispār jau BUK raķetes ir vadāmas raķetes... vispār nevadāmas zenītraķetes principā neeksistē, jo nekam trāpīt nevar :-)))))

Atbildēt

cerbulis

29.05.2018. 20:20

žēl, ka tāds speciālists nav iekļauts izmeklēšanas komisijā. Viens raksts pietiekkomā un MH17 lieta atklāta. Neviens cits no izmeklēšanas komisijas neko nesaprot no pretgaisa aizsardzības..

Atbildēt

jr

29.05.2018. 20:00

Šitais ir labais! Pārlasījies instrukcijas :)

Atbildēt

elementārā matemātika

29.05.2018. 19:52

kļūda pat leņķa milisekundē 10 km augstumā rezultēsies kilometros mērāmā kļūdā.

Vispār jau ne vairāk kā 28 milimetru kļūdā!!

Atbildēt

Mincis

29.05.2018. 18:43

Ak dies, ar autoru ir galīgi bēdīgi - 70kg smagajā kaujas daļā ir 30000x10g 300kg lodīšu :). Krītošas 10g lodītes nogalinātu cilvēkus un lopus - par terminal velocity autors laikam dzirdējis nav - nē nu ja visi ar atgāztām galvām skatās debesīs un lodītes sakrīt mutē un acīs, tad būtu beigti noteikti. Bail pat iedomāties par ko viņš dienēja pretgaisa spēkos.

Atbildēt

Neesmu speciàlists,

29.05.2018. 18:38

bet arî apšaubīju, ka nevadāma raķete varētu tik precīzi trāpīt "uz dullo" tādā augstumā un tik precīzi. Apšaubīju arī holandiešu demonstrēto raķeti, ko atraduši notikuma vietā. Tie, kas pielaida izmeklētājus notikuma vietai, sen to bumbu būtu noslēpuši.

Mulsina toreiz Obamas paziņotais - ka nav svarīgi, kas izšāva raķeti utt.

Ja rēķina no to viedokļa, kam katastrofa izdevīga, tad tas ir Porošenko un tie, kas bīda Porošenko. Kas tad bīda? ASV ES paplašināšanas virzienā. Jau 1904. g. ASV cionisti- masoni plānoja izveidot Riropas savienotās valstis. Šie cionisti ir žīdi, kas Izraēlā šodien dedzina jauno derību. Žīdi. Kas tad ir holandieši? Goji!

Krievijas karu ar Ukrainu virza ASV cionisti, karā novājinot šīs valstis. Kara ar Baltiju nebūs, jo Latvija jau ir Eiropas savienotajās valstīs. Likt bruņoties bailēs no kara, ir blefs, žīdu bizness, tirgojot ieročus.

Arī ar sankciām novājina Krieviju. Tā vajag. Žīdu cionistu mērķis ir sajaut tautas ES telpā.

Atbildēt

Jancis

29.05.2018. 18:10

sakarīgs slēdziens un nepārprotami pareizs.Interesanti,kāpēc tā klusē tēvocis semijs,tā taču SPY sputņiki konkrēti "kontrolēja" ukru teritoriju un šiem patiesība zināma?!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...