Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

MH17 - ceturtā sezona

Māris Jurjāns
29.05.2018.
Komentāri (208)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VAIDEMANE

31.05.2018. 15:08

»

Mana versija

Atbilde jāmeklē vietā, kur krustojas "kam tas ir izdevīgi" ar "kam pa spēkam veikt šādu operāciju...


jā, rotšildmēsli esot vēzis asv valsteles dzemdē, tā visi eksperti atdzīst.

Atbildēt

Mucijs Scēvola

31.05.2018. 15:06

nato klasifikācijas, kvalifikācijas un defekācijas ir sūds, bet lūk patiesība- kompļekss "buk" Latvju Organizetās Valsts Attārpošanas Organizācijas ( L0VAO) saukts par "buķeti" notrieca to lidojošo mucu , šķirstu vai tamlīdz. rotšildmēslu uzdevumā, - to pašu rotšildmēslu kuri šodien izzog Ukrainu, Krieviju, Latviju, etc.

Atbildēt

aha

31.05.2018. 13:47

»

Uldis

Vai ar "visus" jāsaprot marginālu prokrievisku pediņu, slepkavību un terora aktu apoloģētu, bariņu


Jā, tieši tā! Augstāk vajag mērķēt, augstāk! Iznīdēt ļaunumu pašā saknē!

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 13:27

»

aha

Uldi, vēlreiz saku - ej reālajā pasaulē un cīnies ar reālajiem ļaundariem, atrieb visas nomocīto un nogalināto dvēseles! Tu to vari


Vai ar "visus" jāsaprot marginālu prokrievisku pediņu, slepkavību un terora aktu apoloģētu, bariņu?

Atbildēt

aha

31.05.2018. 13:19

»

Uldis

Tu, ka jau visi rusofīlie defekti, neredzi atšķirību starp aviokatastrofu un terora aktu. Par pirms astoņiem gadiem pastrādāto Smoļenskas terora aktu arī nav oficiāla slēdziena, tomēr tas nenozīmē, ka par to aizmirsīs un vainīgie nesaņems sodu. "Vainīgie", ar to es domāju, kolektīvais putins...


Uldi, vēlreiz saku - ej reālajā pasaulē un cīnies ar reālajiem ļaundariem, atrieb visas nomocīto un nogalināto dvēseles! Tu to vari!
Šeit tu visus jau esi apcīnijis no galvas līdz kājām, bet jēgas no tā tāpat nav nekādas.

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 12:01

»

Poļiem

gan cits viedoklis. Audio no kabines labi dzirdams- ģenerālis ar alu rokā trenkā pilotus, liek sēsties


Kāpēc tad krievi tos "audioierakstus" nenodeva poļiem, jeb kremlis uzskata, ka viņiem, tāpat, kā tev, par tiem bija jāuzzina no Kiseļ TV?
Starp man pazīstamiem poļiem nevienam tādu ziņu nav.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

31.05.2018. 11:55

»

Uldis to Nu jau PIETIEK & nu tak

Nevainojies spoguli, vainojiet savus debilos Šarikovu purnus


akūta pilnmēness sindroma lēkme dermoliberastu skapja pasīvajiem zombijiem.

Atbildēt

Uldis to Nu jau PIETIEK & nu tak

31.05.2018. 11:34

»

nu tak

pilnmēness, joprojām


Nevainojies spoguli, vainojiet savus debilos Šarikovu purnus!

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 11:31

»

Vērmahts

nepaliec smieklīgs. Ilgāk par pusgadu neviena avioizmeklēšana nav gājusi


Tu, ka jau visi rusofīlie defekti, neredzi atšķirību starp aviokatastrofu un terora aktu. Par pirms astoņiem gadiem pastrādāto Smoļenskas terora aktu arī nav oficiāla slēdziena, tomēr tas nenozīmē, ka par to aizmirsīs un vainīgie nesaņems sodu. "Vainīgie", ar to es domāju, kolektīvais putins.

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 11:00

»

kaķa smiekli

Piekrītu, jo vairāk tāpēc, ka te minētos argumentos neviens nevar atspēkot. Ja būtu pierādījumi pret Krieviju, tad jau tie sen būtu uzrādīti, nevis kaut kādi vispārīgi vāvuļojumi pēc 4 gadu izmeklēšanas. B Par to, ka mūsu bāleliņiem ļoti patīk uzdot vēlamo par esošo, liecina mīnusi daudzums pie raksta...


Kāpēc gan katrs zemākais primāts, homo russicus, iedomājies, ka viņš zina, kā krievu sarīkotā terora akta izmeklētājiem ir jāstrādā? Dieva dzirnas lēni, bet pamatīgi maļ un katrs krievs par to pārliecināsies. Pašiem debilākiem, tādiem kā tev, tas pieleks tikai, kad to kājeles būs jau ievilktas šnekā.

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 10:52

»

Pūce

Hi.Hi


Es noteikti zinu labāk, nekā Kiseļ TV nozombētas bidlas, jo es iegūstu informāciju no dažādiem, turklāt daudzkārt pārbaudītiem un uzticamiem avotiem. Cūkas taču nezin, ka bez lopbarības bietēm, sasalušiem kartupeļiem un uzvārītiem graudiem, ko saimnieks tām ieliek silē, vēl ir arī citi ēdieni.

Atbildēt

Pūce

31.05.2018. 10:40

»

Uldis

Zarīns un rīcīns arī nav kaujas vielas? Uzliec seju aizsegošu skābekļa masku un dragā tikai. Krievmīļi ir ne tikai morāli kropļi, kādus Cilvēku planēta nav pelnījusi, bet arī idioti. Kādas "modernas maskas" civiliedzīvotājiem, kurus Asada spēkiem vajadzēja izdzīt no viņu mājām, Dumā...


Hi.Hi.
Kas notika Dumā, tu laikam zini labāk.Man bija iespēja vērot preses konferenci ar "noindēto puisīti" no SOHR videorullīša)) zini, no gāzu feikiem pat Skripalis uz soliņa iemiga no garlaicības))

Atbildēt

kaķa smiekli

31.05.2018. 10:30

»

Sputnik

Ir patikami lasit jebkadkadu rakstu latviesu valoda,brivu no asv propogandas ietekmes


Piekrītu, jo vairāk tāpēc, ka te minētos argumentos neviens nevar atspēkot. Ja būtu pierādījumi pret Krieviju, tad jau tie sen būtu uzrādīti, nevis kaut kādi vispārīgi vāvuļojumi pēc 4 gadu izmeklēšanas. B Par to, ka mūsu bāleliņiem ļoti patīk uzdot vēlamo par esošo, liecina mīnusi daudzums pie raksta vērtējuma. Tāds savdabīga Orvela aitu un aunu bars, blējošs pēc komandas, skumji. Paši neapjēdz, ka jau sen nocirpti, izkastrēti un pat kūts pārdota, bet šie turpina blēt.

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 10:08

»

Alberts

Hlors sen nav nekāda kaujas viela.Karavīriem ir modernas maskas, kas pasargā no daudz nopietnākām gāzēm.Nevajag nolaisties līdz highly likely līmenim...Atstāj to britu analfabētiem


Zarīns un rīcīns arī nav kaujas vielas? Uzliec seju aizsegošu skābekļa masku un dragā tikai. Krievmīļi ir ne tikai morāli kropļi, kādus Cilvēku planēta nav pelnījusi, bet arī idioti. Kādas "modernas maskas" civiliedzīvotājiem, kurus Asada spēkiem vajadzēja izdzīt no viņu mājām, Dumā.
Kad taviem bērniem, nelieti, būs pilnas plaušas ar hlorūdeņradi, tas redzēsi, ir hlors kaujas viela, vai nav.

Atbildēt

Koloss

31.05.2018. 10:03

Paskatījos linku rakstā...dīvaini..Sekoju MH kopš 14. gada...Raķetes nebija 2 iepriekšējās atskaitēs.???wtf

Atbildēt

Alberts

31.05.2018. 09:53

»

Uldis

"5.Ar hloru, pamuļķi, tualetes tīra...


Hlors sen nav nekāda kaujas viela.Karavīriem ir modernas maskas, kas pasargā no daudz nopietnākām gāzēm.Nevajag nolaisties līdz highly likely līmenim...Atstāj to britu analfabētiem

Atbildēt

labi !

31.05.2018. 09:31

»

Yes

Teicams raksts, paldies


ja uldis & co krit komentos histerija,tad sads analitiskais rakts ir jaizlasa !

Atbildēt

Sputnik

31.05.2018. 09:27

Ir patikami lasit jebkadkadu rakstu latviesu valoda,brivu no asv propogandas ietekmes !

Atbildēt

Pūce

31.05.2018. 08:18

»

interesanti

Kur jūs visi rāvāt, ka raķetes paliekas atrastas turpat kur lielākā daļa lidmašīnas atlieku? Apgāzt pašu izfantazētus faktus ir viena no mīļākajām troļļu nodarbēm. Turklāt ar terminu katastrofas vieta neapzīmē tikai vietu kur lidmašīna ietriecas zemē, bet visu platību kurā var atrasties kaut kas, kas...


Hi.Hi. Vajadzēja zināt, ka lidmašīnas sašaušanas vieta vispār nav noteikta..To neviens nezin..Pat Doņeckas detektoru klubam un paramilitāristiem to nav izdevies atrast.Un tas ir jokaini, ja turas pie versijas, ka pie vainas BUK..Šķembu tur vajadzēja būt daudz.

Atbildēt

interesanti

31.05.2018. 06:55

»

Jošua

Viss, ko stāsti,ir fufelis.Papētīju krievu tehniskos resursus...


Kur jūs visi rāvāt, ka raķetes paliekas atrastas turpat kur lielākā daļa lidmašīnas atlieku? Apgāzt pašu izfantazētus faktus ir viena no mīļākajām troļļu nodarbēm. Turklāt ar terminu katastrofas vieta neapzīmē tikai vietu kur lidmašīna ietriecas zemē, bet visu platību kurā var atrasties kaut kas, kas saistīts ar katastrofu un tātad arī vieta virs kuras raķete eksplodēja un nokrita tās atliekas arī ir katastrofas vietas robežās!

Atbildēt

fakts

31.05.2018. 06:47

»

Jošua

Pierādījumi kur


Lai kādi pierādījumi tiktu sniegti, kamēr Putins neatzīsies, kremļa trollis prasīs pierādījumus!

Atbildēt

Jošua

31.05.2018. 06:46

»

wow, šis portāls ir vēl vairāk nolaidies

Ja šis ir tas pats autors, kas iebilda pret LIDL, tad labs frukts...


Viss, ko stāsti,ir fufelis.Papētīju krievu tehniskos resursus.
1.buk vecajās versijās IR gultņi.jaunajās-2 veidu taurenīsi.
2.Buk pamatiekārtai- 4 raketes.Bet ierobežota "ŕedzamība"
3.Kāda starpība, kur lido dzinējs-raķetes paliekas pēc loģikas nevar būt krešsaitā.
4.Pēc sīrijas-frontes bumbvedējam jālido zemu , ja grib ko izdarīt.Cik veiksmīgi viņi darbojās-te komentos viens bija izlicis bēru hroniku- visi lidaparāti notriekti ar portablu raketi Igla.
5.Ar hloru, pamuļķi, tualetes tīra..Mūsdienās ir daudz niknāki līdzekļi, ko gatavoja Obamas stipendiāti no ISIS..

Atbildēt

wow, šis portāls ir vēl vairāk nolaidies

31.05.2018. 00:57

Ja šis ir tas pats autors, kas iebilda pret LIDL, tad labs frukts.

1. BUK nav pildīts ar gultņiem vai lodītēm. Ja autoram-izpalīdzīgajam idiotam nav zināmi BUK parametri, tad lūdzu:
http://www.whathappenedtoflightmh17.com/wp-content/uploads/2015/03/BUK-overview1.3.jpg

2. Viena šāda BUK iekārta var nodrošināt viena mērķa notriekšanu, bet BUK sistēma tika veidota lai sekotu un notriektu vairākus mērķus vienlaicīg - un tam ir nepieciešamas vairākas šādas BUK iekārtas.

3. Kad raķetes sprāgstviela eksplodē, raķetes dzinējs sprādziena spēka rezultātā ceļo pretējā virzienā, no kura lidoja raķete. Bet ja cilvēks ir bijis armijā un armija ir apstādinājusi viņa smadzeņu izaugsmi, tad arī tādam -1000 grādu temperatūra ir loģiska.

4. Ukrainas bombardētāji lidoja drošā augstumā, kur tos nevarēja dabūt Igla un laikam tie tika izmantoti veiksmīgi, tāpēc Doņeckas traktoristi iegādājās bodītē Buku, tāpat kā bruņutransportierus, tankus utt. Būtu šie ieņēmusī Doņeckas lidostu, arī traktoristiem būtu pašiem savi iznīcinātāji un bumbvedēji - no tās pašas bodītes.

5. Hlors ir ķīmiska viela un hlora izmantošana kaŗā ir ķīmiskais ierocis. Tas vai Asads to ir lietojis vai to darījuši viņam formāli pakļautie irāņu sakomplektētie "Bando republicano" nemaina to cik dziļi Krievija ir iestrēgusi Sīrijas muklājā no kura to neviens netaisās laist laukā. Putinam tak labāk zināms, kur ieeja ir rublis, bet izeja tikai ar kājām pa priekšu.

Atbildēt

Uldis

30.05.2018. 23:48

»

to vispār

nemaldini sorosīdu publiku,lavrušniki pēc janki odobramsj,PEKĪNAS OLIMPISKO SPĒĻU laikā,naktī ar raķetēm sāka apšaudīt OSETIJU-CHINVALI,lopi sāka iznīcināt mierīgos iedzīvotājus un nogalināja arī KRIEVIJAS miera uzturētājus.KRIEVIJA piespieda lavrušnikus izbeigt karadarbību,gruzīni bēga ka papēži vien...


Osetija, netīrais fašistu smerdeli, atrodas uz ziemeļiem no Kaukāza grēdas. Gruzijas teritorija, kur bēgot no krievu bajāru un popu: alkašu, sadistu un pederastu varmācības un bada, bija ievazājušies osetīnu čurkas, saucas Samačablo.
Krievu fašistiskie izdzimteņi bija speciāli izvēlējušies 08.08.08. uzbrukumam Gruzijai. Putins bija Pekinā, bet tvitrijs aifončiks demonstratīvi aizgāja atvaļinājumā (pasaules vēsturē nebijis gadījums, kad divas augstākās amatpersonas nav uz vietas). 8. augustā krievu fašistisko izdzimteņu portālā redstar.ru bija cildinošs raksts, ka krievu armijnieki Samačablo caur Roki tuneli 7. augustā, dienu pirms uzbrukuma, bija ieveduši lielu daudzumu smagās tehnikas. Tai pašā dienā raksts tika aizvāks. Tas gan krievus no tribunāla nepaglābs.

Atbildēt

to vispār

30.05.2018. 22:49

»

vispār

Krievijas iebrukuma laikā Gruzijā ar tādām notrieca Krievijas stratēģisko bumbvedēju Tu-22M un trīs Su-25


nemaldini sorosīdu publiku,lavrušniki pēc janki odobramsj,PEKĪNAS OLIMPISKO SPĒĻU laikā,naktī ar raķetēm sāka apšaudīt OSETIJU-CHINVALI,lopi sāka iznīcināt mierīgos iedzīvotājus un nogalināja arī KRIEVIJAS miera uzturētājus.KRIEVIJA piespieda lavrušnikus izbeigt karadarbību,gruzīni bēga ka papēži vien spīdēja.Jā,ukrija bija piegādājusi BUK zenītraķetes ar apkalpēm,tās notrieca lidmašīnas.Melim īsa mēle!

Atbildēt

Uldis

30.05.2018. 22:30

»

Sobr

Kad paliek nekomfortabli pētīt MH17 avāriju un ieslēgt loģisko domāšanu, var ķerties pie troļlu metodēm un uzbrukt autoram?)) Tā ir vieglāk dzīvot, va ne


Ir simtiem Holandes, Austrālijas, Malaizijas un citu valstu atzītu pētnieku, kam pasaules sabiedrība uzticās, bet galvenais viņiem uzticās arī vairāki tūkstoši krievu sarīkotā terora akta bojāgājušo tuvinieki un draugi. Speciālistu atzinums nav labvēlīgs fašistisko izdzimteņu bidlostānai un krievu pasaulei.
Es ieslēdzu loģisko domāšanu tūlīt pēc terora akta un sapratu, ka pērtiķim ar granātu (krievam) atkal kaut kas nogājis greizi.
Neiesaku fufeli stumt krievu astainā un ragainā "dieviņa", uz elli.

Atbildēt

mjā

30.05.2018. 22:24

No Lato to negaidīju. Naudu no Kalpaka bulvāra vēstniecības iedevuši, tās, kas pretī Kongresu namam?

Atbildēt

Uldis

30.05.2018. 22:12

»

to muldim

izdzemteni,kāpēc "patriots" būdams lūrē KRIEVIJAS TV KANĀLUS!? FUI


Es, krievu smerdeli, "nelūrē", es skatos.

Atbildēt

Ju

30.05.2018. 21:41

»

Reptīlis

Runa šeit ir par atsevišķu, no sistēmas atdalītu iekārtu bez citu lokatoru un radaru nodrošinājma, acīmredzot


Varbūt kaut drusku var paintresēties pirms lasa: raķete tika izšauta no BUK versijas 9А310М1 ar radaru, sitēma normālā sistēmā tiek izmantota kopā ar atsevišku radaru, bet spēj izmantot arī savu radaru (spēj skanēt šauru sektoru) un apstarot mērķi (nodrošināt raķetes vadību). Varbūt ir vērts tomēr lasīt...

Atbildēt

Stavrida

30.05.2018. 21:11

»

Mana versija

Atbilde jāmeklē vietā, kur krustojas "kam tas ir izdevīgi" ar "kam pa spēkam veikt šādu operāciju...


Domā, ka bliež uz dullo? Ja var ticēt autoram, tad lidaparāti pārvietojas noteiktos augstumos? Jeb muld?

Atbildēt

Mana versija

30.05.2018. 20:43

Atbilde jāmeklē vietā, kur krustojas "kam tas ir izdevīgi" ar "kam pa spēkam veikt šādu operāciju".
Atceroties detaļas vairākas interesantas sakritības.
Es to redzu tā. Kādas valsts specdienests nomaina MH17 "pozivnijus" pret Ukrainas gaisa spēku versiju. Tas ir izdarāms Holandes lidostā, no kurienes savu ceļu sāk lidmašīna. Lidmašīna lido, bet tad kaut kāda mistiska rīkojuma rezultātā, it kā lai taisnāks lidojums vai tamlīdzīgi, dispečers novirza lidojumu pāri karadarbības zonai. Krievi, "zaļie cilvēciņi" lejā sēž, skatās - o, kruta - nāk! paskatās kas nāk - a tur pazivjije no Ukrainas Gaisa spēkiem. Bliež virsū. Tālākais jau kā publicēts masu mēdijos un brīvi pieejams.

Atbildēt

Ju

30.05.2018. 19:40

»

Pesimists

Nevis nevar notriekt, bet gandrīz nevar notriekt. Var, bet ļoti grūti. Tādā augstumā un ātrumā lidojoša lidmašīna ekrānā ir dažas sekundes, kas ir gandrīz nepietiekams laiks, lai nomērķētu un trāpītu. Vēl jāņem vērā laika apstākļi, par ko rakstā ir minēts un kas atkal prasa laiku...


Varētu paskaidrot kādēļ radara rādījumos lidmašīna ir tikai dažas sekundes? Reālais attālums radaram ir vairāk par 30 km, šāda attāluma veikšanai lidmašīnai vajag 2 minūtes, nēkādā ziņā ne sekundes, attiecīgi ekipāžai bija laiks lidmašīnu identificēt un veikt raķetes palaišanu.
...derētu kādreiz paskatīties debesīs un novērtēt lidmašīnas lidošanas ātrumu, ja kas... starp citu ISS ātrums pret zemi ir 8 km/s un nav problēmas ar aci tai izsekot :-))))

Atbildēt

Ješua

30.05.2018. 19:38

»

Mnm

8-10 gramu lodites ar gravitacijas speku nespej sasniegt tadu atrumu, kas pat cilvekam skrambu izdaritu. Ej atsuka putleram , ja nezini pat elementaru fiziku...


SĪRIJĀ no mazām Kalašņikova lodītēm, kas kāzās tiek izšautas gaisā, tiek sakroploti simtiem cilvēku..Diez kāpēc?

Atbildēt

Kurbads

30.05.2018. 19:32

»

var arī sīkāk

2014...


Nu, un priekš kā šeit Buk?
Tāpat viss notiek.

Atbildēt

vispār

30.05.2018. 19:21

»

muļķu zeme rullē

Galvenais pierādījums iespārda, raķete no 1986. gada.Vai tāda varēja lidot 2014. gadā? pat aviobumbas iznīcina pēc tāda perioda


Krievijas iebrukuma laikā Gruzijā ar tādām notrieca Krievijas stratēģisko bumbvedēju Tu-22M un trīs Su-25.

Atbildēt

Pesimists

30.05.2018. 19:09

»

P

Ko nozīmē ar BUK nav iespējams notriekt: maksimālais augstums raķetei 20 km, attālums līdz lidmašīnai 30 km, mērķa maksimālais ātrums 2800 km/h, notriekšanas varbūtība 0,9 ... visi parametri ir . Milzīgs mērķis un zems ātrums (priekš militārajām lidmašīnām). Kas tev liek domāt, ka mērķi nav iespējams...


Nevis nevar notriekt, bet gandrīz nevar notriekt. Var, bet ļoti grūti. Tādā augstumā un ātrumā lidojoša lidmašīna ekrānā ir dažas sekundes, kas ir gandrīz nepietiekams laiks, lai nomērķētu un trāpītu. Vēl jāņem vērā laika apstākļi, par ko rakstā ir minēts un kas atkal prasa laiku.

Atbildēt

var arī sīkāk

30.05.2018. 19:04

»

latvietis

Drīkst sīkāk par šo


2014
6 июня Ан-30Б Самолет ВВС Украины, выполнявший разведывательный полет, сбит из ПЗРК возле Славянска. У самолёта загорелся правый двигатель и он упал. Троим членам экипажа удалось покинуть борт самолета, пятеро погибли.
2014
14 июня Ил-76МД Военно-транспортный самолет ВВС Украины, сбит комбинированным огнём при заходе на посадку в аэропорту Луганска. Все 49 военнослужащих, в том числе 9 членов экипажа, находившихся на борту, погибли. Вооруженные силы Украины понесли крупнейшие единовременные потери в ходе вооружённого конфликта на востоке Украины 2014 года.
2014
14 июля Ан-26 Военно-транспортный самолет ВВС Украины с бортовым номером «19 синий», был сбит в Луганской области в районе Краснодона. Находившиеся на борту 8 человек успели покинуть горящую машину. Четверо из них, впоследствии, были подобраны спасательной командой украинских ВС, двое (командир и правый пилот) - погибли, один — взят в плен повстанцами. Ещё один член экипажа был спасен 19.07. Лётчик Сергей Мордвинов был передан повстанцами украинской стороне в ходе обмена военнопленными 02.09.
2014
16 июля Су-25М1 Штурмовик ВВС Украины сбит в Донецкой области в районе Амвросиевки. Лётчик катапультировался и был эвакуирован спасательной командой. По заявлению Совета национальной безопасности и обороны Украины, украинский штурмовик вероятнее всего был обстрелян ракетами класса «воздух-воздух» с военных самолетов Вооруженных Сил РФ. По заявлению представителей повстанцев им удалось в этот день подбить из ПЗРК два штурмовика ВВС Украины.
2014
23 июля Су-25 Два штурмовика ВВС Украины с бортовыми номерами «04 синий» и «10 синий» сбиты из ПЗРК в Донецкой области вблизи посёлка Дмитровка и в районе высоты Саур-Могила. Оба лётчика смогли катапультироваться. Один из пилотов был подобран поисково-спасательной командой спустя пять дней. Судьба второго пилота неизвестна.
2014
7 августа МиГ-29 Истребитель ВВС Украины с бортовым номером «02 синий» (114-я бригада тактической авиации, Ивано-Франковск) сбит в Донецкой области над Енакиево. Лётчик успел катапультироваться и спустя сутки сам вышел к месту расположения подразделений правительственных сил.
2014
17 августа МиГ-29 Истребитель ВВС Украины с бортовым номером «53 белый» (114-я бригада тактической авиации, Ивано-Франковск) сбит в Луганской области. Лётчик катапультировался и был эвакуирован поисково-спасательной командой.
2014
20 августа Су-24М Фронтовой бомбардировщик ВВС Украины из состава 7-й бригады тактической авиации (Староконстантинов) сбит в Луганской области в районе Суходольска. Оба пилота успели катапультироваться.
2014
29 августа Су-25 Штурмовик ВВС Украины сбит в Донецкой области. Лётчик катапультировался и спустя некоторое время сам вышел к месту расположения подразделений правительственных сил. По заявлению официального представителя властей Украины, украинский штурмовик был сбит ЗРК Вооруженных Сил РФ.

2014
25 апреля Ми-8 Вертолёт сухопутных войск Украины, уничтожен повстанцами на аэродроме Краматорска в результате выстрела из ПТУР. Жертв нет.
2014
2 мая Ми-24 Вертолёт вооружённых сил Украины сбит возле Славянска. Экипаж из трех человек погиб.
2014
2 мая Ми-24 Вертолёт вооружённых сил Украины сбит возле Славянска. Два члена экипажа погибли, один был ранен и взят в плен противником. После оказания первой медицинской помощи - передан представителям украинской стороны и направлен на лечение.
2014
5 мая Ми-24 Вертолёт вооружённых сил Украины сбит из крупнокалиберного пулемёта возле Славянска. Вертолёт приземлился в реку, экипаж остался жив и был эвакуирован. Позднее повреждённый вертолёт был уничтожен украинской авиацией для предотвращения попадания оружия в руки противника.
2014
29 мая Ми-8 Вертолёт национальной гвардии Украины сбит возле Славянска. Погибли 12 человек, один получил тяжёлые ранения.
2014
4 июня Ми-24 Вертолёт вооружённых сил Украины сбит из ПЗРК возле Славянска. Повреждённый вертолёт сумел приземлиться, экипаж успел покинуть машину до того, как она загорелась. Оба члена экипажа получили ранения.
2014
24 июня Ми-8 Вертолёт вооружённых сил Украины из 16-й авиабригады сбит из ПЗРК возле Славянска. Погибли все 9 человек, находившиеся на борту.
2014
7 августа Ми-8 Вертолёт вооружённых сил Украины из 16-й авиабригады, при выполнении боевого задания, был обстрелян из стрелкового оружия в Донецкой области и совершил аварийную посадку в зоне интенсивных боевых действий в районе высоты Саур-Могила. Из пяти человек, находившихся на борту, трое членов экипажа получили ранения различной степени тяжести и были доставлены в лечебные учреждения. Спустя пять дней, лётчик-штурман скончался в госпитале от полученных ранений.
2014
20 августа Ми-24 Вертолёт вооружённых сил Украины сбит, предположительно, из гранатомёта или переносного ракетного комплекса прямой наводкой на сверхмалой высоте в районе п.Георгиевка Луганской области при выполнении боевого задания. Оба члена экипажа погибли.

Atbildēt

aklajam krievijas pilsonim

30.05.2018. 18:37

»

Pilsonis

Ak jūs pretīgais meli. Cerat, ka cilvēki nepārbaudīs? Kādi foto? Tur nav lidmašīnas rekonstrukcijas foto. To datorgrafiku var uztaisīt pat datoru pārzinošs bērns, kādu pats vēlās


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/10/13/14/2D5EA75400000578-3270355-Crumpled_The_reconstructed_wreckage_of_MH17_is_seen_at_the_prese-a-39_1444741663651.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/10/13/14/2D5ED83900000578-3270355-image-a-51_1444742399941.jpg

un vēl vairāki attēli

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...