Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Grieze

11.03.2019. 20:06

»

Nu vot nekaunība

Šis vēl vairāk apliecina šis bandas nekaunību! Izrādas cilvēki lūdzās un dāvina tūkstošiem ha zemes, lai tā viņus neapgrūtinātu. Kauna Jums nav


Man nav kauna? Par ko? Nepieņemu dāvanas un nekad neesmu pieņēmusi. Gadījums bija ar meža darbiniekiem nesaistīts. Rakstu par vēsturi, ko atceros. Bija laiks, kad uzņēmēji nopirka īpašumu, izstrādāja un Zemesgrāmatā neierakstīja sev par labu. Kā meža dienests varēja to piespiest izdarīt? Nekādi. Arī manis minētajos gadījumos bija tāpat. īpašnieces bija saņēmušas naudu par visu īpašumu, uzņēmējs izstrādāja (uz pilnvaras pamata) un atdeva īpašumu atpakaļ- dari, ko gribi. Viņas negribēja atbildību par īpašumu uzturēšanu un atkārtoti no tiem šķiroties, jo bija uzkrājušies arī nodokļa parāds. VMD ar to nav pilnīgi nekāda sakara.

Atbildēt

Žanis ezītis

11.03.2019. 19:51

Tie mežzini var kaut vai viens otram laizīt olas un paši pirkt ko grib , bet neapdirst viņiem nezināmas firmas ,ko bieži viņi smuki dara,sakarinot lielus makaronus meža saimniekiem. Viens tāds dzīvnieks ir Jaunpiebalgas puses mežzinis Alksnītis !!!! Bet neskatoties uz visu man izdevās viņu pārmācīt ,nopērkot meža cirsmas viņam degungalā !!!!!! Ha ha ha !!!! Osti Alksnīti manu žani !!!!!!

Atbildēt

Bet, zviedri

11.03.2019. 19:45

...negrib maksāt mežinieku "mafijai", jo

(Šis unikālais veidojums ir spējis funkcionēt nepamanīts kopš 90. gadiem. Paradoksālākais šajā stāstā ir, ka tā ir valsts iestāde, kurai mūsu tautieši akli uzticas, – Valsts meža dienests!)

bet, tagad šis unikālais veidojums, ir jasagrauj, lai beidzot īpašnieki varētu cirst, kad grib un ko grib!
Kāda gan, īpašniekiem daļa par to, ka uzkrājot koksni stumbrā, koki ražo(atbrīvo gaisā) daudz skābekli, kuru eplojam mēs visi.
Tieši tāpēc, pēc vēsturiski negatīvas pieredzes, kad nocirta visu pliku, tika pieņemti dažādi ciršanas ierobežojumi, lai nodrošinātu nepārtauktu meža aprites ciklu.
Un kādam dienestam, tad arī ir jakontrolē, vai tas tiek ievērots.

Atbildēt

Grieze

11.03.2019. 19:30

»

Centrālā ēka

lai arī, tad iesūdz tiesā "pietiek com", par neslavas celšanu


VMD savējos neaizstāv. Diemžēl, nekad, arī tad, ja nav vainīgi.

Atbildēt

mežabrālis

11.03.2019. 19:26

»

Finks

Viņi apzags latviešus plikus un nabagus, bet nezinu kā tas gadīsies, ka visi nelieši dabūs bēgt prom. Pēc tam būs liels pasaules spiediens un tiem nāksies latviešiem visu atgriezt


Tas, draudziņ, bija par 1945.gadu, kad krievi visu latviešiem atņēma. Bet tad, nez kā tur gadījās, kā ne:- PSRS 1991. gadā nošķiebās, Latvija pasludināja neatkarību, un bāleliņiem, visiem, kas pieprasīja un spēja pierādīt radniecību, atdeva īpašumus, vai vismaz centās atdot to platību uz papīra, kur senčiem piederējusi.
Diemžēl arī sarkanajiem baroniem šis tas tika...
...šoreiz, baleliņi labprātīgi pārdeva ar papīriem savus īpašumus Dāņu un Zviedru onkuļiem, tāpēc šoreiz atpakaļ nevienam NEKO nedos!!!

Atbildēt

Bardaks VMD

11.03.2019. 19:22

»

kad ķersies pie tīrīšanas un atlaidīsi biedzot to medību inspektoru Pozņakovu un galveno šeptmani Upenieku, kas to maucību un dzeršanu piesedz


Pozdņakovs tas ir atsevišks stāsts. No visiem sūdiem izsprukst cauri. Pat sieva ir viņa palīgs. Pats trakākais, ka virsmežniecība piesedz šo jauko stāstu. Pozdņakovam pat baznīca atļauts šaut. Visi sūdi, kas notiek Austrumlatgalē pateicoties Upeniekam. Būtu labs priekšnieks neatļautu deguna priekšā nodarboties ar šīm spekulācijām kas notiek dotajā brīdī.
Jānis Šantars caur savu kursa biedru Loseviču okupeja taksacijas un stigošanas darbus savā apgaitā. Visi "godīgie" mežzini tik piekalpo zviedru monstriem un caur draugu un paziņu firmām atmazgā naudiņu. Vajadzēja VMD iekšienē paskatīties kuram mežzinim kāds laiks paiet no iesnieguma līdz ciršanas apliecinājuma izrakstīšanai. Vai VMD virsotne domā kuram izsniedz CA dienas laikā tas notiek par velti... lai apskatās degvielas uzpildes staciju kameras, kad piebrauc ar vmd auto un lej kannas ar degvielu. Lai pačeko kas ir darba datoros un darba gpsos. Visi nodarbojas ar savām lietām nevis pilda savos tiešos pienākumus un uz ko tēre nodokļu maksatāju naudiņu.

Atbildēt

Viens LIKUMS un viena taisnība VISIEM

11.03.2019. 19:07

»

Mežzinis

Nu re. Mežziņi, Jums ir iedota reāla iespēja šo lapu iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, personīgās informacijas publiskošanu publiskajā telpā bez Jūsu piekrišanas, sūdzaties prokuratūrā par to, kā šāda informācija nokļuvusi šī uzņēmuma rīcībā. Uz priekšu, paņemiet advokātus un izdrāziet ...


Tieši tā. Jo neviens cits Jūsu likumīgās tiesības neaizsargās Jūsu vietā.


KRIMINĀLLIKUMS.

XIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām.

145.pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem

(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 2 (diviem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 100 (simt) minimālajām mēnešalgām.

(2) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja tās izdarījis personas datu apstrādes pārzinis vai operators atriebības, mantkārīgā vai šantāžas nolūkā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 (četriem) gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz 120 (simt divdesmit) minimālajām mēnešalgām.

XV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi pret personas brīvību, godu un cieņu

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

Centrālā ēka

11.03.2019. 18:58

»

Pareģis

Es jau dzirdu sarunu VMD centralajā ēkā


lai arī, tad iesūdz tiesā "pietiek com", par neslavas celšanu.
Ja dienestā viss ir kārtībā, tad priekšniecībai ir jāaizstāv godīgie darbinieki no publiskiem apmelojumiem.
Pārējos gadījumos jarīkojas atbilstoši likumdošanai.

Atbildēt

Grieze

11.03.2019. 18:54

Pati esmu bijusi VMD darbiniece. Nevienu ha meža neesmu noprivatizējusi, arī mežzinis toreiz to nedarīja. Mēs uzskatījām, ka kādreiz mums par to pārmetīs (tagad mežzinis ar savu mantoto zemes gabalu ir sarakstā). Esmu bagātu saimnieku atvase, mantoju arī mežu. Nocirtu cirsmu, daļu naudas iztērēju un par atlikušo tiesu izpildītāju kantorī par 4000 latu nopirku izstrādātu mežu 22 ha platībā. Tagad esmu teju miljonāre. :) Iepriekšējais īpašnieks no saimnieces šo pašu mežu bija nopircis par 1000 latiem. Tūlīt pēc neatkarības mežus pirka tikai izstrādei, pilnīgi nevienam nevajadzēja mežu, kur nevarēja peļņu gūt uzreiz. Zinu gadījumu, kur saimniece 30 ha uzdāvināja, lūdzās, lai viņu atbrīvo no īpašuma, nespēja samaksāt nodokļus. Mežus par santīmiem uzpirka zviedri, tagad viņi ir lielākie mežu īpašnieki. Noteikti pa kādam pirka arī mežziņi.

Atbildēt

Mežstrādnieks

11.03.2019. 18:50

Diez kāds ir raksta mērķis? Man vispār liekas, ka mežziņiem pārsvarā nekas neinteresē. Un manuprāt ir tikai normāli, ka mežzinim pieder mežs un jo vairāk jo labāk. Tā viņi labāk izprot meža īpašnieku. Mani kaitina visi tie cilvēki kas atnāk uz Saeimu pliki un nabagi un vēl ar parādiem. Tādi cilvēki nedrīkst pieņemt likjmus. Ja jau cilvēks priekš sevis neko nav izdarījis, ko tāds izdarīs valsts labā. Ātrumā arī pamanīju, ka Jānis Freimanis, kurš saimnieko ZS Mazputniņos var par šo rakstu uzrakstīt kādu prasību tiesā. Viņam jau patīk tiesāties:) , bet nu ar VMD viņam nav nekāds sakars. Galvenais, lai raksta iniciatori ir paši balti un pūkaini. Ņemot vērā, kādas ir pensijas perspektīvas Latvijā, visiem iesaku pirkt zemes un mežus. Un nevajag jau būt bagātam, vajag tikai gribēt un var sākt ar mazumiņu.

Atbildēt

Rullītis

11.03.2019. 18:47

»

nevajag nevajag neko vairāk

"Dižozola" kampējmafijas rekāmrullīti laid


ir pareizs,

Tikai Kapmēji- ir parastie... - par kuriem ir šis stāsts.

Atbildēt

Janka

11.03.2019. 18:45

»

Gatis Ziediņš

Prieks par šiem cilvēkiem, kas tiešām mācījušies par Mežsaimniekiem, mīl mežu ar sirdi un dvēseli, to kopj un rūpējas par to. Vajadzētu lepoties ar šiem cilvēkiem, kas uztur latvisku garu, nevis pārdodas ārzemniekiem vai blēžu firmām, kam rūp tikai nauda. Mēs paši gribam saimniekot savā tēvu zemē. Lai...


Nu nu... Gati! Kam tad lien tagad dibenaa?? Labi zini ka liela dala no seit minetajiem tiesam ir “LABI” šeptetaji... piem. Tava novada - Reinis Cercins 😂😂😂... sitadus ha sagrabies... PAR ieredņa algu!!!????
Protams ka dala (un tas jau pat pec cipariem pat ezim ir skaidrs) ir mantojusi savus...1..2..5ha, bet nu tiem kam ir 100 un vairak ... daudzos gabalos- skaidrs- nopirkusi/ izkrapusi.... ja velaties iebilst ka vareja jau godigi nopirkt... kaa tad! Patiesaa meza zemes cena (tikai zemei) ir ap 800€/ha!! Tad nu varam sarekinat kadai butu jabut summai lai atlautos sos ha sapirkt! Cita lieta- ja sastasta (nokonsulte) par citam cenam... to sauc par krapsanu!!

Atbildēt

nevajag nevajag neko vairāk

11.03.2019. 18:20

»

Cits ezis

A, lūdzu, raksti iesniegumu tiesai...


"Dižozola" kampējmafijas rekāmrullīti laid?
Cik tev resnais maksā par to?

Atbildēt

Mežsaimnieks

11.03.2019. 18:09

Cepuri nost šiem cilvēkiem,kas mežu mantojuši vai ar prātu nopirkuši un nav pārdevuši ārzemniekiem,vai šitādiem visādiem ātrās peļnas tīkotājiem.
Spējuši to sakopt,pievienot vērtību,ar to audzināt un skolot bērnus.Un nodrošināt sev cienīgas vecumdienas.

Atbildēt

pārsmējos

11.03.2019. 18:04

»

p'

kas uztur zagšanas kultūru nevis


tas par tautiskā romantisma jūsmiņa Ziediņa repliku:)

Atbildēt

p'

11.03.2019. 18:01

kas uztur zagšanas kultūru nevis
latvisku garu!

Atbildēt

Līdzdomāšana

11.03.2019. 17:57

»

Līdzatbildība

A ko tie godīgie klusē??? Ejiet tad ziņojiet


re kur vienu ziņotāju jau Saeima nupat izdeva kriminālvajāšanai! ej, tik ej!

Atbildēt

Cits ezis

11.03.2019. 17:55

»

Mežzinis

Nu re. Mežziņi, Jums ir iedota reāla iespēja šo lapu iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu, personīgās informacijas publiskošanu publiskajā telpā bez Jūsu piekrišanas, sūdzaties prokuratūrā par to, kā šāda informācija nokļuvusi šī uzņēmuma rīcībā. Uz priekšu, paņemiet advokātus un izdrāziet ...


A, lūdzu, raksti iesniegumu tiesai.
Nez, cik par to būs jāmaksā?
Cik nervis tas prasīs.../
A, varbūt tomēr ne...
Par ietaupīto naudu, varēs vēl kadu hektāru izcirtuma nopirkt, lai atjaunotu to un izkoptu, un sajust gandarījumu par to, kā jaunie kociņi aug.
Neko, jau dzīvē vairāk nevajag, lai cilvēks justos laimīgs, kā vien pārliecību, ka bērni un jaunie kociņi braši aug!

Atbildēt

Pampers

11.03.2019. 17:45

»

jo nav ne muias, ne policijas

ne vid, ne prokuratūras, TIKAI ALGAS SAŅEM


Kopumā, d*rst vajag mazāk!
Nezin, kas ir šie vaukškētāji.
Tie ir tadi paši komunistu līzskrējēji, kadi 1949.gadā nostučija Latvijas bagātos saimniekus, kuri ar savu darba tikumu bija tikuši uz augšu, kļuvuši turīgi.
Tos visus izsūtīja uz Sibīriju, tapēc ka viņiem piederēja lieli īpašumi, bija daudz lopu laidarā. Bet citiem, tiem kuriem nekā nebija, strādāt negribējās, (kalpot netik), tie pielīda boļševikiem, nostučīja bagātos latviešu saimniekus, lai tos iekļauj sarakstos uz Sibīriju.
Pēc tam paši iekortelējās izvesto saimieku mājās.
Nevienam nav aizliegts uzpirkt izstrādatus meža īpašumus, bet.. latviešu firmas nopērk, nocērt un pārdod Zviedriem, jo pašiem nav laika gaidīt 70 gadus līdz nakamajai koksnes ražai.
Tāpēc Latviju gaida iznīcība, pievienošana pie kadas citas valsts. Jo pašiem latviešim, Latvija NAV VAJADZĪGA.

Atbildēt

ai, kā nu muld!

11.03.2019. 17:37

»

Idiotiem

pie visa vainīga neveiksmīga mīlestība


mīlestība :))))))))))))))

Atbildēt

jeb taureņu pirššu šarikovi

11.03.2019. 17:36

viņi, tie partorgi, šito vecāki, ar slepkavošanām tika pie varas, domājat, tā aizies? mēs palūgsim, viņi aizies?

Atbildēt

jo nav ne muias, ne policijas

11.03.2019. 17:33

ne vid, ne prokuratūras, TIKAI ALGAS SAŅEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
par mežiem pat skandināvi teica, kā bez muitas....................bet čeka jau ko grib, to dara

Atbildēt

Pekainis

11.03.2019. 17:28

»

Parsmejos

Šis labs kadrs. papetiet visi to tabuliņu...nu gan veiksminieki Latvijā daudz mantojoši simtiem hektāru...


A, tu nesmejies!
Kas tev liedz, paturēt un nepārdot savu izcirsto īpašumu?
Atjauno, to izkop, un noraksti saviem bērniem, vai radiem.
A, tik daudzi atbrīvojas no "noskūtas" meža zemes, jo vēl taču var kadu "kapeiku" ieņemt.
Pirms gada 700-800 euro/ha, tagad jau par 50% vairāk, Zviedri ir gatavi maksāt par noskūtu Latvijas zemīti.
Drīz būsim, vai arī vairumā gadījumu, jau sen esam "vergi" Zviedrijas karalistē.

Atbildēt

Pekainis

11.03.2019. 17:23

»

Un visu to iedibināja

Anatolijs Gorbunovs, bij. Valsts mežu vadītājs


Kurš nu ir piepampis, kurš nav...
Raksts ir publicēts ar mērķi, novērst uzmanību no citām lietām.
Piemēram meža īpašnieku apvienība grib "izbīdīt cauri" izmaiņas koku ciršanas noteikumos; piem, samazināt koku ciršanas caurmēru, lai varētu pilnīgi oficiāli vālēt tālāk nepieaugušos mežus.

Atbildēt

Vecais Mežinieks Jezups

11.03.2019. 17:14

Cerams,ka raksta autors ir nevainīgs un tāds arī paliks.
Un kad nākošreiz iesi siekaloties uz kādu mežu,uzvelc ķiveri un pampēru obligāti,jo kā teica viens feins ex deputāts:"Mežs ir mežs,mežā var visādi gadīties".

Atbildēt

Pareģis

11.03.2019. 16:43

Es jau dzirdu sarunu VMD centralajā ēkā :
-Ko darīsim ?
-Nu , ja neviens oficiāli neiebildīs , izliksimies par beigtiem.

Atbildēt

!!

11.03.2019. 16:27

KNAB ķer vistu un trušu zagļus, kamēr te ...

Atbildēt

agree

11.03.2019. 15:36

uh, Kārkliņš Normunds kā piebraukāja atklātā veidā pie viena kokapstrādes uzņēmuma Cesvainē, dzēra kā cūkā, ālējās. Greidiņš virsmežzinis tikai noskatījās-saudzēja jo savējais, no Kārkliņu kastas un daudz zināja un zin.

Atbildēt

Tu gan nesaproti!

11.03.2019. 14:58

»

Mjā

Nu gan "zadzeļi za živoga",paņemšu paanalizēšu amatpersonu deklaracijas tiem kam garākie īpašumu saraksti. Varēs redzēt kādā laika periodā ienākušies īapšumi, Zemesgrāmata ar patstā'viģo pieslēgumu arī nav nemaz tik dārga....ziedošu kādu dienu, nu bet tad KNABAm arī nosūtīšu. Man neesot saprašana ! ...


KNABS atrakstīsies uz taviem penteriem. Korupcija jāattīsta līdz miljonu naudas atmazgāšanai. Un tad tikai ķer! Kaut kādi meža kubi, izpārdodot mežu, ir paredzēts arī pelēkai zonai, lai tautu var kaut kā uzturēt, lai tā nenosprāgst. Un visas štelles ir dāvanas no valsts, lai nebūtu protestētāju, lai katram ir kompromāts. Lai atrastu simts noderīgus idiotus Saeimai, ar sveci jāmeklē bez kompromāta. Policija un valsts ir saaugusi ar noziedzību. Izķer tikai tos, kuri nav saauguši ar noziedzību un viņiem policijā, tiesā , prokuratūrā nav savējo.

Atbildēt

Mjā

11.03.2019. 14:49

»

Dezinformatoram

Nu tad apgaismojiet mani


Nu gan "zadzeļi za živoga",paņemšu paanalizēšu amatpersonu deklaracijas tiem kam garākie īpašumu saraksti. Varēs redzēt kādā laika periodā ienākušies īapšumi, Zemesgrāmata ar patstā'viģo pieslēgumu arī nav nemaz tik dārga....ziedošu kādu dienu, nu bet tad KNABAm arī nosūtīšu. Man neesot saprašana ! Parādīšu kur vēži pa ziemu paliek !! Un tad jau KNABs skatīs caurmēra cirtes (sanitārās, pēc vecuma) un piesaistīs neatkarīgus ekspertus, lai izvērtē pamatoti izsniegtas vai nē, un galvenais KUROS īpašumos.

Atbildēt

Dezinformatoram

11.03.2019. 14:43

»

Dezinformācija!!!

Nerakstiet muļķības , ja Jums nav saprašanas


Nu tad apgaismojiet mani.

Atbildēt

Juris

11.03.2019. 14:24

Ha Ha Ha. Tik daudz nepatiesas un nepārbaudītas informācijas vienā rakstā. Ārprāts! Protams, galvenais mūsdienās ir kliedzošs virsraksts, lai cilvēki klikšķinātu virsū, bet saturs pinīga nulle. Dezinformācija!!!

pietiek.com. Jūs par fake news portālu esat kļuvuši?

Atbildēt

Mazmeita

11.03.2019. 14:16

Savā rajonā zinu trīs personas ar vienādu vārdu un uzvārdu un tikai viens no viņiem ir mežzinis, bet īpašumi ir salikti no visām trim personām! Cik tas ir pareizi un cik precîzs ir šis raksts? Manam vectēvam nekad nav bijis sakars ar mežziņiem un mežniecībām!

Atbildēt

murgi

11.03.2019. 13:44

Ne tur strādāju ne man pieder īpašumi,bet tabulā esmu. Kā to saprast???

Atbildēt

Meža īpašnieks

11.03.2019. 13:34

»

Vara

kāda bija mērniekiem, iemērot 90. gados. Iemērija sev un savējiem, pārdeva, tagad miljonāri. Tas pats mežziņos. Godīgos izslēdz no spēles


Mērnieki sev semi labi padalīja. Mūsu ģimeni arī apčakarēja. Kāmēr solija iedot zemi, sadalīja savā starpā labakos kumosus un beigas ar lielām problēmām tomēr iedalīja, tikai ne vienā gabalā, bet vairākos pa visu pagastu.

Atbildēt

UĢIS ZANDERS

11.03.2019. 13:17

»

Meža īpašnieks

Pilnīga patiesība. Gandrīz katram mežzinim ir kaut kāda firma ar ko viņi strada un kas viņiem maksā par starpniecību. Austrumlatgales virsmežniecībā tas ir vājprāts. Visa svarīga informācija tiek nodota pārsvarā vienai lielai Rēzeknes firmai. Mežziņi var izdarīt visādas haltūras. Gan stigo, gan dasto...


JĀ AR ŠO Juriju man arī bija darīšan , pilnīgs maita raksta ateikumus reālāmlietām,vispirms pieņem taksācijas ,tad,kad jādo apliecinājumi , kautko murgo un raksta ateikumus ka nav pareiza taksācija. Laikam nevelams uzņēmums nopirka viņa apgaitā īpašumi .

Atbildēt

sarakstā minētajam

11.03.2019. 13:11

»

Dezinformācija!!!

Labvakar ,visa Latvija!Esmu viens no sarakstā minētajiem.Informācija par mani un daudziem citiem nav patiesa(daudzu cilvēku jau nav šaisaulē).Jautājums vietnes turētājam o.Lapsam:"Kāpēc sabiedrība tiek maldināta ar nepatiesu informāciju?"Kaut kāds pašdarbnieks publicē nepārbaudītu informāciju!!Ja visi...


Kāpēc nepatiesa informācija ? Īpašumtiesības ir no Zemesgrāmatas visticamāk vai arī no VID amatpersonu deklarācijām. Kā iegūti īpašumi , kurā laikā, kuros pagastos (apgaitu pagastos vai Latvijas otrā galā), no kā iegūti, kāda cena norādīta zemesgrāmatā (visticamāk kad. vērt.) to visu var noskaidrot. Kur naudiņa uzradās priekš pirkuma , to arī var noskaidrot- ir ikgadējās amatpersonu deklarāc. ir mantiskā stāvokļa deklarācija.

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...