Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mežos strādājošs

14.03.2019. 11:17

»

Malacis

Nu šis baigi pieplacis aizstāvēt brackas no bandas


Uz priekšu, nosauc UZVĀRDUS, DARBĪBAS... visādi citādi, uzraksti par baznīcu, ka visi mācītāji ir mazo bērnu izmantotāji!
Godīgi, mani kā mežos strādājošu cilvēku šis konkrēti aizskar! Bet pareizi, mums taču visi policisti kukuļus ņem un ārsti tā pat!!!
Par pēdējām divām profesijām varu teikt to pašu, NEKAD dzīvē neviens nav prasījis, vai es kādam piedāvājis šādu opciju!!!
Nosauc firmas, kuras šmauc utt, es nesaku, ka tādu noteikti nav, bet šis raksts ir apmelošanas kalna gals! Gribēšu redzēt, ko raksta autors varētu teikt tiem cilvēkiem, kuri savu darbu veic godīgi!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 10:41

»

Meža īpašnieks

Neviens normāls un cienošs mežzinis neko tādu nedara. Tie ir atslēgas vārdi...


Godīgi teikšu, NAV ne jausmas par ko runā! Kurzemē stigošana/dastošana maksā 100-120eur/ha! Kā jau teicu, kur aitas tur cirpēji!
Nosauc VIENU iemeslu, kāpēc par minēto Spīču nav iesniegums VMD, policijā utt!?
Kur ir porblēma!? Tajās likumā noteiktajās 30dienās vai kā!?
Izstāsi, ja Tev ir mežs, ko dari, ja to gribi pārdot!? Man ar VMD saskarsme tikai tik, kā iesniegumu uzrakstīt, samaksāt un savākt apliecinājumu!!! Stigo/dasto cilvēki, kuriem par šo pakalpojumu maksā, saņemu novērtējumu, izsūtu firmām, kas vairāk maksā-tam pārdodu!
Nevajag tad pašiem aplaisties, atrodi neitrālu cilvēku, un nestāsti ka tādi nav, jo par tādiem jau minētās tantiņas no mutes mutē visu apkārti apziņo!?
Par taksāciju taisīšanu, jāpainteresējas, bet manuprāt mežziņi šādu pakalpojumu nemaz nedrīkst sniegt!?
Lai vai kā, daži no šā saraksta jau nopietni apsver tiesu darbus ar raksta autoru, kam nav NEKĀDA saprašana par lietām ko raksta!
Būtu minējis konkrētus uzvārdus, to veiktās nelikumības-viss ok, šobrīd tur lielākā daļa tiek klaji apmeloti!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 10:34

»

Pratveders

Nu tāds prātvēders nu tāds prātvēders...


Aizej pie ārsta vai nosauc uzvārdus!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 10:33

»

Banda

Tas ka Jūsu ir tūkstošiem - mežzini un tas bandas ap viņiem kas laupa ir sen jau skaidrs...


Sorry, bet tas tikai pierāda, ka Tava ģimene jau paaudzēm domā par šodienu, kas rīt-pofig! Citu nav ko teikt! Ja pats par sevi nedomā, nedomās arī citi!

Atbildēt

Nu ja

14.03.2019. 09:14

»

Interesanti

Sanāk ka tie mezu īpašnieki pasi vainīgi ka viņus apcakare. Ja es nezinošs un naivs tad tik jāķeras klāt. Un sanāk ka taisīt biznesu izmantojot savu dienesta stāvokli ir arī normāli


Ja nepārzini meža pārdošanas virtuvi --tad apčakarēs kā jauki.Jāsauc uz mežu kādi vismaz 5 pircēji un jāizvēlas kurš dod vairāk.Bet par mežziņiem te sarakstīta netaisnība gan.Ja kas ar šo netīro lietu nodarbojas , tad tie varētu būt stigotāji un dastotāji ,īpaši firmeles un tad ne visi ,piemēram tie kuri strādā pa vienam ir sastopami godīgi cilvēki

Atbildēt

Tieši ta

14.03.2019. 08:28

»

Meža īpašnieks

Neviens normāls un cienošs mežzinis neko tādu nedara. Tie ir atslēgas vārdi...


Iedomājaties kur vēl labak...tie mežzini saņem algu (starp citu kuru viņiem maksa no nodokļiem kurus maksa tie kurus viņi aplaupa) tad viņiem ir arī nodokļu maksātāju apmaksāts ofiss, auto, telefons, veselības Apdrosinasana un viss pārējais. Un šie mierīgi ne tikai atklāti zog bet arī brīvi darba laika taisa haltūrās ko mēs visi muļķi vēl apmaksājam. Bet viņiem ar to ir pa maz viņi vēl mūs aptira. Pasaka ne darbs

Atbildēt

Meža īpašnieks

14.03.2019. 08:23

»

mežos strādājošs

ko? :D :D :D Šis ir labs, kur ir aitas-tur ir cirpēji...


Neviens normāls un cienošs mežzinis neko tādu nedara. Tie ir atslēgas vārdi.
Austrumlatgalē 100€/ha stigošana, cipars ir 2x lielāks, nekā citi to dara. Bet mežzinim stigojot CA būs dažu dienu laikā un uz mežniecību jaatbrauc lai parakstīt iensiegumu. 2017. Gadā bija tikai 60€/ha. Visi apkārtēji izmanto Spīča pakalpojumus. Nav slikti saņemt algu no Valsts un + nalikā. Super darbs. Lad projekti, taksācijas un dastošana arī iet uz urrā! Tā ka nevajag dirst, kā tas nenotiek. Viss notiek un ilgus gadus!

Atbildēt

Pratveders

14.03.2019. 08:16

»

mežos strādājošs

ko? :D :D :D Šis ir labs, kur ir aitas-tur ir cirpēji...


Nu tāds prātvēders nu tāds prātvēders
Viss šis strāda savādāk ne jau mežzinis ka brutāls varmāka plosās...viņi to dara gudri, viņi ir izpalīdzīgi un pazemīgi draugi kas grib no sirds palīdzēt tantiņai un būdami uzticamības personas atbrīvo tantiņu no tad nastas - meža...kuri mežziņa comins nopērk pa 20t 000 un pārdod pa 40 000 šo zemi un brālīgi sadala laupījumu
Tā kā beidz te fleitet

Atbildēt

Vēl viens

14.03.2019. 07:21

»

krustmāte

Tas, par ko te cepas, nav bijis nekāds noslēpums pēdējos 19 gadus. Visi īpašumi, tačkas un darījumi ir reģistrēti ikgadējās amatpersonas deklarācijās. Ikviens, tās drīkst apskatīt...


Nu šis ir mazliet gudrāks - mēģina mums acis iepūst miglu ar sagrozītiem faktiem un ir ka neitrālu nostāju. Nav nekādas deklarācijas beidz melot

Atbildēt

Banda

14.03.2019. 07:19

»

mežos strādājošs

Katrs gadījums ir atsevišķi vērtējams. Tak atver vid, palūko, vairāki no sarakstā esošie nodarbojas ar lauksaimniecību jau gadu desmitus! Nesaprotu, kāpēc tur ir arī NEKĀDI nesaistīti cilvēki ar VMD...


Tas ka Jūsu ir tūkstošiem - mežzini un tas bandas ap viņiem kas laupa ir sen jau skaidrs.
Visu laiku te stāstat pasakas kaut kādas par brīnumaino zemi Latviju kur var nopirkt pa kapeikām vai mantot vai kāds davina.
Šis tikai apliecina ka tas ir reāli un esat ierāvusi palagu un tagad mēģiniet te tautu nomierināt

Atbildēt

labrīt!

14.03.2019. 03:05

»

tieksme analizēt

3,383 miljoni ha ir Latvijas mežu kopplatība, apmēram puse ir valsts meži


un,paskaitīji, cik zemes jau sen pieder ārzemniekiem?

Atbildēt

krustmāte

14.03.2019. 02:47

»

krustdels

Nu tāds komentāru birums sen nav bijis, laikam tēma sāpīga, gan apčakarētiem mežu īpašniekiem, gan konkurentiem. Bet kopumā jautājums aktualizēts stipri par vēlu. Jau kādu laiku nav lētticīgu večiņu ar meža zemēm, tāpēc zirnekļu burkā paliek par šauru. Tas tāpat kā ar zemes dienesta un zemes ierīkotājiem...


Tas, par ko te cepas, nav bijis nekāds noslēpums pēdējos 19 gadus. Visi īpašumi, tačkas un darījumi ir reģistrēti ikgadējās amatpersonas deklarācijās. Ikviens, tās drīkst apskatīt.
Datu apkopošana zem šada noķengājoša raksta ir Kriminālnoziegums (skatīt komentus 3 lapā)
Nevienam, nav aizliegts, kaut ko pirkt, tai skatā zemi vai mežu. Dzīvojot laukos ir nepieciešama arī zeme. Tie kas nolēmuši papildus nodarboties apsaimniekojot zemi, tie to pilnīgi oficiāli drīkst darīt.
Vai tie "pilsētnieki", tiešām nesaprot ka nedrīkst TĀ aplikt, ar sūdiem savus tautiešus, no kuriem vismaz 80% nav vainīgi tiem piedēvētajos noziegumos.
TIEM, kuri vēl nebija piedzimuši, atgādinu, ka 90-tajos gados, lai nodrošinatu "sociālo taisnīgumu" visiem pieškīra sertifikātus (ar 28Ls nominālu) par nodzīvotiem gadiem, vēl pieškīra zemes kompensācijas sertifikātus tiem, kas atteicās no zemes, ko nevēlējās apsaimniekot.
Drīz vien, sertifikāti krājbankā,tirgū maksāja 0.8-1.20Ls.
Piemēram: 4 ha izzāgēta ar lagzdām apauguša meža vērtība tika aprēķinata 1100 ls, kas ir aptuveni 40 sertifikāti, un pavisam godīgi, tikai 40Ls jeb 10ls/ ha !!!
Šo faktu arī lūdzu ietveriet, savos aprēķinos.
Starp citu ap 2006. gadu komp. sert. cena arī uzkāpa līdz 25-27 Ls/ pas gabalu. Tā kā taja periodā, vel joprojām bija iespēja kaut ko privatizēt, maksajot pilnu kadastrālo un mežaudzes vērtību.
Bet, nu tie, kas bija staupījuši, par 1 ls sapirktos sertifikātus tiem sanāca daudzkārt lētāk.
Tālāk tikai studē SS.lv, un pēti meža gabalus kurus vēlies pirkt, uz reiz vai ar kredīta ņemšanu.
Ar laiku, nocērtot kadu cirsmu var nodzēst kredītu.
Tiem kas nesaprot, kā var pārdot māju, lai nopirktu mežu,- Tiem, tāpat nekas šo sajēgu nedos.
Bet ir cilvēki, kam mežs ir mūža mīlestība un mājas.

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 00:48

»

Klements

Spriežot pēc komentāriem - ar iebiedēšanu. Ja nedosi kukuli, apliecinājums būs pēc ilgām un neciešamām 30 dienām un pēc izstrādes būs 70 EUR protokols, ka ekoloģiskie koki neatbilst


ko? :D :D :D Šis ir labs, kur ir aitas-tur ir cirpēji!!!
Mežu īpašnieki (domājoši) pat ar 30dienu maksimālo termiņu nenomirs bada nāvē! 70eur... jā, 1nu koku valsts kasei atdos...
Gribētu redzēt RAKSTISKU pamatojumu eko koka neatbilstībai! Likumā jau ir ierakstīts, ka katram tas būs kas cits+kāds man pēc celma varētu nodemonstrēt, ko var pateikt par šī koka garumu, dobumiem, zariem utt...
Kad Tev kāds VMD darbinieks "draud", pajautā tam RAKSTISKU atteikumu...
Ir nācies klausīties par aizsargjoslām un citiem brīnumiem, ka nedos apliecinājum!
Lūdzu-rakstisku atteikumu, ļurināt mēs visi mākam, Saeimu 4x jau esam atlaiduši utt!
VMD darbinieks ir valsts ierēdnis... tas nevar ar mutiskiem "draudiem" ietekmēt ciršanu, meža pārdošanu utt!!!
Kukulis un VMD... tas ir kaut kas ģeniāls?! :D Nebūtu man ar šo iestādi REGULĀRI jākomunicē-es pat noticētu!? :D Likums un vēlreiz likums... 30dienas ir MAKSIMĀLAIS termiņš utt... neviens normāls, domājošs, sevi cienošs mežzinis neko tādu nedara!!! Ja dara-LŪDZU, vārdus, neizdarītos darbus, prasītās samaksas utt... visādi citādi, šajā sarakstā ir vismaz 80% apmeloti cilvēku, kuriem varētu ieteikt raksta autoru iesūdzēt tiesā!!!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 00:41

»

Krajeji

Vo ta brīnumi pa 3000 uzpērk mežus simtos hektāru. Cik Jūs varat te malet acis


Katrs gadījums ir atsevišķi vērtējams. Tak atver vid, palūko, vairāki no sarakstā esošie nodarbojas ar lauksaimniecību jau gadu desmitus! Nesaprotu, kāpēc tur ir arī NEKĀDI nesaistīti cilvēki ar VMD!
Kredītu jūgos tur vairāki arī jau gadiem ir!
Matemātika elementāra!
Tev ir iekrāti 5000eur! Ja seko līdzi kaut pēdējo 3-5gadu mežu cenām, tad vari mierīgi sarēķināt, pirms 5gadiem pa šiem 5000eur varēja nopirkt ko tādu, ko pirms gada varēja arī pa 8-9k pārdot!
Kam ir vēlēšanās nopelnīt-tie rīkojas!?
Zināmi cilvēki mantoja īpašumu, kur bija 20ha meža... pārdeva 6gadus atpakaļ... par kapeikām, jo cenas nebija, salīdzinot ar 2017-2018gada cenām zaudēja teju 150% vērtībā... tā kā rēķini vien! Un nav par iegūto naudu jāpērk mašīna, to var likt tālāk... un īpašumi paliek!

Atbildēt

mežos strādājošs

14.03.2019. 00:33

»

Jāmācas rekinat

Nu cik tad ir uz rokas ja ar nodokļiem 1000


wow, 40% nodokļos... nezināju!? :D 650-700eur samērā droši ir uz rokas!

Atbildēt

Klements

13.03.2019. 23:03

»

Varbut

Kas zin varbūt arī ir visiem par šauru palicis


Vai nu reāli fakti, vai tukša diršana. Tikpat labi var anonīmi visu VMD blici pedofīlijā apsūdzēt, būtu sabiedrībai prieks un laime, nāktu čupa komentāru un uzvārdu, redz, jā, šim paskats tāds, jau sen biju tā domājis :D :)

Atbildēt

Klements

13.03.2019. 23:00

»

mežos strādājošs

Izstāsti, kā tas bizness notiek??? Reāli, protams, izdomājot, jo man šī "shēma" nav saprotama!!! Raksta autors arī varētu ieiet vid publiskajā datu bāzē, un palūkot, ka NEVIENAM mežzinim alga nav nekādi 500eur... tas tā...


Spriežot pēc komentāriem - ar iebiedēšanu. Ja nedosi kukuli, apliecinājums būs pēc ilgām un neciešamām 30 dienām un pēc izstrādes būs 70 EUR protokols, ka ekoloģiskie koki neatbilst.

Atbildēt

Varbut

13.03.2019. 23:00

»

Klements

Tas jau ir cits jautājums, bet faktiski Tu piekrīti manam viedoklim, par ko ir šis raksts


Kas zin varbūt arī ir visiem par šauru palicis:)
Bet tas nemaina faktu, ka tas kas raksta atklāts ir krimināli sodāms

Atbildēt

Krajeji

13.03.2019. 22:56

»

mežos strādājošs

VID amatpersonu datu bāze, aplūko algu!!! 500eur


Vo ta brīnumi pa 3000 uzpērk mežus simtos hektāru. Cik Jūs varat te malet acis?
Tur sanāk max kādi 5ha, nu lai 600 ha nopirktu sanāk 100 gadus krāt:))
Laikam mežzini ir ne tikai ļoti izmanīgi bet arī ilgdzīvotāji

Atbildēt

Jāmācas rekinat

13.03.2019. 22:54

»

mežos strādājošs

Paņēmu pirmo sarakstā


Nu cik tad ir uz rokas ja ar nodokļiem 1000?
Apmēram 600 eur sanāk...bet nu mezu nozare viss jau notiek skaidra tāpēc grūti sarēķināt:)

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 22:43

»

Krajeji

Sakrata nauda ieguldīta. No ka tad viņa krata? No 500 eur algas? Vai no atkatiem


Paņēmu pirmo sarakstā...
vid redzams, ka alga bijusi 2017.gadā 12252.37eur...
Kas ir VIRS 1000eur uz papīra! Nezinu, kas tie par rakstā minētajiem 500eur...

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 22:42

»

Krajeji

Sakrata nauda ieguldīta. No ka tad viņa krata? No 500 eur algas? Vai no atkatiem


VID amatpersonu datu bāze, aplūko algu!!! 500eur...
3000-4000eur nevar sakrāt, lai mežu nopirktu, ko pēcāk pārdot... atkal nopērk utt!?
Tad jau brauc ar II golfiņu un esi sajūsmā!
Katram ir savas prioritātes, Tev vajag sievu špaktelēt, kādam gribas īpašumā ieguldīt!

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 22:40

»

Nu Tu esi fakirs

Klau Klement pēc Tavas loģikas sanāk ka tas normāli ka mežzinis taisa biznesu? Vai Tu tā ka palaidi garām, ka viņi ie valsts amata? Un ka viņiem valsts maksa algu par kaut ko citu nevis par to ka viņiem ir pirmā roka


Izstāsti, kā tas bizness notiek??? Reāli, protams, izdomājot, jo man šī "shēma" nav saprotama!!! Raksta autors arī varētu ieiet vid publiskajā datu bāzē, un palūkot, ka NEVIENAM mežzinim alga nav nekādi 500eur... tas tā!
Jā, izstāsti par šo "pirmo roku"...
Man kā meža īpašniekam NAV skaidra sistēma, kā mežsiņi varētu uz manu īpašumu nopelnīt??!!

Atbildēt

Krajeji

13.03.2019. 22:35

»

mežos strādājošs

Jezus, šķiet stulbākais, ko pēdējos gados nācies lasīt...


Sakrata nauda ieguldīta. No ka tad viņa krata? No 500 eur algas? Vai no atkatiem?

Atbildēt

Nu Tu esi fakirs

13.03.2019. 22:34

»

Klements

Vairāk vai mazāk - jā. Cepiens jau ir par to, ka mežzinim ir pirmā roka


Klau Klement pēc Tavas loģikas sanāk ka tas normāli ka mežzinis taisa biznesu? Vai Tu tā ka palaidi garām, ka viņi ie valsts amata? Un ka viņiem valsts maksa algu par kaut ko citu nevis par to ka viņiem ir pirmā roka?

Atbildēt

ES

13.03.2019. 22:19

»

Bailes

Tas labi ka Jūs prusaki sākat baidīties tātad labums būs no šī visa ko pietiek dara. Mazāk nozagsiet


Labums būtu tad, ja Tu vismaz pamatskolu būtu pabeidzis! Varbūt beidz lietot psihotropās vielas narkomān, kas zin, varbūt nav par vēlu!

Atbildēt

mežos strādājošs

13.03.2019. 21:53

Jezus, šķiet stulbākais, ko pēdējos gados nācies lasīt!
Pašam personīgi zinām cilvēki šajā sarakstā, kur īpašumi ir mantoti utt. Sakrātā nauda ieguldīta īpašumos utt!
Par šo uzņēmumu... ko lai saka, ja nevari nosolīt īpašumu, cirsmu-apdomā, kāpēc nevari samaksāt!?
Vidējais mežu īpašnieks, kam ir kaut nedaudz saprašana, savu īpašumu, cirsmu pārdod tam, kas visvairāk maksā, visādi citādi, kā tieši mežziņi varētu "ieteikt" vai ietekmēt šo procesu, tiešām interesanti būtu... :D :D :d
Vēl par sertifikātiem utt, redz, varēja jau nopirkt šņabi un nodzerties... varēja ieguldīt savā un bērnu nākotnē!
p.s. VIDĒJI 50eur maksā... jā... arī šo gribētos redzēt!? :D
Pirmkārt, jau vairākus mēnešus krītas cenas... 50eur nebūs vidēji, bet jau ĻOTI labi meži!

Atbildēt

Bailes

13.03.2019. 21:38

»

ES

Tu rakstniek, beidz tik daudz dzert! Savādāk jau sāc ticēt saviem šmigas izraisītajiem sapņiem


Tas labi ka Jūs prusaki sākat baidīties tātad labums būs no šī visa ko pietiek dara. Mazāk nozagsiet!

Atbildēt

Interesanti

13.03.2019. 21:18

»

Klements

Īsti nesaprotu par ko ir troksnis...


Sanāk ka tie mezu īpašnieki pasi vainīgi ka viņus apcakare. Ja es nezinošs un naivs tad tik jāķeras klāt. Un sanāk ka taisīt biznesu izmantojot savu dienesta stāvokli ir arī normāli...

Atbildēt

Anda Lapa

13.03.2019. 21:00

Žēl, ka neviens nav ielicis informāciju par mežziņiem, vecākajiem referentiem, kuri taisa meža inventarizācijas darba laikā un ķer katru klientu, kas zvana uz mežniecību, par derīgu vai nederīgu meža inventarizāciju un lobē konkrētus taksatorus. Esmu arī griezusies VMD par vecākā referenta izdarībām mežniecībā, bet VMD tik pakrata galvu, ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

Klements

13.03.2019. 20:41

Īsti nesaprotu par ko ir troksnis.
Jebkurš bizness ir balstīts uz ja ne īsti uz klienta apčakarēšanu, tad uz klienta nezināšanu, negribēšanu zināt, utt. Tātad, cik saprotu, šūme ir par to (vismaz rakstā tā teikts), ka mežziņu mafija pirmie apslauc klientus (nabaga lauku māmuliņas) un komersanti īsti netiek klāt, jeb vienkārši vairs nav ko slaukt?
Pie vainas jau nav sistēma, mafija, korupcija, bet gan vienkārša un līdz riebumam banāla nevīžība, negribēšana un nezināšana no meža īpašnieku puses. Īpašniekam pat nav jāzin, kas ir mežzinis viņa pagastā, īpašnieks arī pats var stigot un dastot, ja vien ir gribēšana. Ja ne - lūdzu, MKPC vai kooperatīvi...

Ja troksnis ir par to sarakstu, tad to lai izvēta atbildīgie dienesti, nevis anonīmi bļauri.

Atbildēt

Pensionāre

13.03.2019. 20:26

»

Haha

Tas,kas rakstīts komentāros un vispār inetā-viss ir pilnīga taisnība!It sevišķi,kas rakstīts anonīmi


Drausmīga apmēra mafijas mežziņu personās ir jau no pašiem sākumiem .Biju saskarē ar viņiem.Zagļi un nelieši.Viņu visu vārdi ir šajos sarakstos.Zaga nelietīgi,krāpa un šmauca visos veidos kā vien var.man tika maz ,bet citus ļoti nopietni apzaga.

Atbildēt

Labais

13.03.2019. 20:21

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


Nu ja trūkst komentāru 600ha mezzinim. Brīnos ka mūsdienās vēl šādi gājieni ir iespējami

Atbildēt

ES

13.03.2019. 20:17

»

Nesatraucies

Tu zaglen tik traki nesatraucies ir jau uzrakstīts


Tu rakstniek, beidz tik daudz dzert! Savādāk jau sāc ticēt saviem šmigas izraisītajiem sapņiem!

Atbildēt

Nu nekas

13.03.2019. 20:11

»

No VMD

A tu zini, ka dienestā ir 2 Jāņi Freimaņi, un abi ir mežziņi


Nu gan jau pārdzīvos tie visi Jāni Freimani
Toties tas viens kuram ir tie 600 ha gan pelnījis pasēdēt

Atbildēt

Markuss

13.03.2019. 20:05

»

Vita.

Un kur shinìjautàjumà skatàs VID? Daźam pat 33 meźi pieder! Korupcija visapkart. Latvijai ir beigas


Nav Latvijai beigas .Viņiem ,krāpniekiem pienākušas beigas.Neliels laika jautājums un visu atņemsim.Viņi sēdēs cietumos,gan vīrs ,gan sieva ,ir jau šis laiks pienācis .nu viņi negulēs mierīgi nevienu nakti.Staigās melnām sejām un iedobtām acīs.Esmu jau tādus redzējis ,kad tiek paņemti pie ,,dziesmas,,.

Atbildēt

Beidzot

13.03.2019. 19:26

»

Jugis

Liekat mežziņus mierā. Rigas centralo aparatu vajag atlaist. Tur ir istie bleži. Un informacijas nopludinataji


Beidzot kāds saprātīgs komentārs... Mežziņiem pieejama informācija tikai par savu apgaitu un nodaļu, Virsmežniecībai - par virsmežniecības teritoriju. Rīgas centrālajam aparātam pieejama informācija par visu valsti... Nosauciet ar ko firmām visizdevīgāk "draudzēties"? un kad tie "firmotāji"saņem šo informāciju, tad visas aizdomas ir uz mežzini

Atbildēt

ES

13.03.2019. 18:58

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


Uz priekšu! Tev ir viss nepieciešamais!! Raksti iesniegumu KNABam! Neturi savu sveci zem pūra!

Atbildēt

ES

13.03.2019. 18:55

»

Atlaisto mežziņu pēcnācējs

Apskatīsim, izvērtēsim, ja nebūs nozieguma pazīmju, tad nebūs arī nepieciešamības nacionalizēt


Apskatītājs, izvērtētājs, nacionalizētājs....nu baigais soğis te viens atradies!

Atbildēt

ES

13.03.2019. 18:49

»

Vita

Tas nav aizdomigi,bet gan skaidri redzams. Gan vìram gan sievai pieder neskaitàmi meźi. Gribat teikr,ka nopirka no cilvèkiem godìgi? Kràpnieki


Nē nu godīgi nopirkt principā nav iespējams...Vitai viss ir skaidrs..krāpnieki, apkārt vieni krāpnieki...Ej un raksti iesniegumu policijā, ja tev viss ir skaidrs un pierādi savus izteicienus, ja nevari to izdarīt tad beidz d..irst!

Atbildēt

Jugis

13.03.2019. 17:48

Liekat mežziņus mierā. Rigas centralo aparatu vajag atlaist. Tur ir istie bleži. Un informacijas nopludinataji.

Atbildēt

No VMD

13.03.2019. 17:35

»

Parekinaju

Nu ta es iztereju del Jums zagleni savu laiku un parekinaju - ja jau runajam par uzvardiem...


A tu zini, ka dienestā ir 2 Jāņi Freimaņi, un abi ir mežziņi???

Atbildēt

Lapas:    9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...