Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ha ha

15.08.2016. 15:35

Latviešu idiotismu kolekcijā jau 38 ieraksti. Raksta beigās ir saits norādīts.

Atbildēt

Klukste

14.08.2016. 08:46

»

Vizma Vizbulīte

Pie mums glābējs var būt tikai sieviete: Vaira Vīķe-Freiberga, Sandra Kalniete, Sarmīte Ēlerte, Māra Zālīte, Eižēnija Aldermane, Solvita Āboltiņa, Ingūna Rībēna, Maija Kūle, Inga Koļegova, Vita Strīķe, Ina Druviete un vēl dažas bābas. Noteikti arī Koķe, Rivža, Poriņa, Godmane...


Es pieskaitītu Ināru Mūrnieci, Silviju Radzobi, Janīnu Kursīti-Pakuli un Jāni Stradiņu, jo tas arī ir bābietis no stūra mājas.Noteikti nedrīkst aizmirst Jāni Streiču ar hūti un Ventspils glābēju Uldi Skoku.

Atbildēt

Vizma Vizbulīte

14.08.2016. 08:31

Pie mums glābējs var būt tikai sieviete: Vaira Vīķe-Freiberga, Sandra Kalniete, Sarmīte Ēlerte, Māra Zālīte, Eižēnija Aldermane, Solvita Āboltiņa, Ingūna Rībēna, Maija Kūle, Inga Koļegova, Vita Strīķe, Ina Druviete un vēl dažas bābas. Noteikti arī Koķe, Rivža, Poriņa, Godmane.

Atbildēt

Centis Ciska

14.08.2016. 08:16

Katrs latvietis ir mesija un mesija ir latvietis.

Atbildēt

soldiere of fortune

13.08.2016. 11:45

Jāpiekrīt autoram. Tautas vienaldzība par notiekošo lv ir biedējoša. Visi mazie zin kādas rebes taisa lielie, un klusē. RD juristi varētu tik daudz pastāstīt,par iepirkumu patiesā labuma ieguvējiem,kukuļi,otkati,savējo firmu uzvaras konkursos,utt., bet baidās.Tik ļoti šeit smird pēc maitas,bet visi klusē. Baidās,lieli un mazi.
Ar pilnu atbildību es saku, ka tikai masveida Tautas neapmierinātības izpausmes, liks baidīties valdošai kliķei. Ir jāsākas jaunai Tautas Atmodai. Es ļoti ceru ka tas notiks, bet ja mums viss pie dirsas, tad lai deg lv zilām liesmām!

Atbildēt

Jānis Zelt.

13.08.2016. 08:06

Kas tā par latviešu idiotismu kolekciju beigās norādīta? Es neatradu.

Atbildēt

Vita P.

13.08.2016. 08:04

»

Kaspars Vētra

Neparasts teorētiskais skaidrojums mūsu darbībai valstī


Bet kas to teoriju saprot un kuram tā ir vajadzīga pie mums, kur katrs domā tikai par sevi un galva ir priekš lakata un cepures?

Atbildēt

>>Linards G. - Žulim

12.08.2016. 19:41

Vai tik šitam Linardam rokas nav dzeltenas,tāpat pakaļā un priekšpusē nav dzelteni plankumi...
Tāpat reinkarnētie ulmaņi un dzintariņi,denisi un R.Zeltīts negaida mesiju,bet ir jau ar dzelteniem plankumiem.....

Atbildēt

D.

12.08.2016. 18:51

»

peregars

Kāda interese tiražēt vienu grafomānu


Nomierinies Žuli! Tu vienmēr paliksi latviešu lops un nav ko apskausts tāpēc citus. Tu esi aprobežots latvietis un samierinies ar to.

Atbildēt

Latjaunietis

12.08.2016. 18:38

Man tas nemaz neinteresē, kas te rakstīts. Bet vai tāpēc es esmu stulbs latvietis? Nedomāju, jo visi latvieši nav stulbeņi. Es nepiederu pie stulbeņiem. Stlbeņiem patīk, kas te rakstīts.

Atbildēt

peregars

12.08.2016. 17:15

Kāda interese tiražēt vienu grafomānu?

Atbildēt

peregars

12.08.2016. 15:37

Kā anekdotē-viss ir skaidrs; nesaprotami tikai, kāmdēļ pietiek.com regulāri publicē šos žurnālistu valodā dēvētos Priedīša nelasāmos "blāķus"??

Atbildēt

Vitauts

12.08.2016. 08:24

Mesija ir Grantiņš, kurš nokaus visus nelabos latvietīšus ar VDK karti kabatā un galvā. Viņš sāks ar sevi - helsinkieti.

Atbildēt

Žulītis

12.08.2016. 08:22

»

Deniss

No pasniedzēja bloga: "Latviešu intelektuālā nesavaldība...


Ja tas par mani, tad garām. Esmu neglābjams idiots.

Atbildēt

Kamikadze

12.08.2016. 08:15

Ko lietojam????? :)

Atbildēt

Reinis Šņukurs

12.08.2016. 07:47

A kas latvanijā varētu būt par SPĪDALU,lūdzu NOMINĒSIM.
Malacis Parādnieks,martā labi atšuva to ukru banderieti.

Atbildēt

Linards G.-Žulim

12.08.2016. 07:43

Lūdzu, Žuļa kungs, neguliet tik ilgi. Es zinu, ka esat izlaists no trako krekla. Tāpēc nāciet un pasakiet taisnību par šo teoriju. Jūs tikai, kā parasti, variet pateikt, kur ir taisnība un kur ir netaisnība saskaņā ar jūsu galvas vielu.

Atbildēt

Kaspars Vētra

12.08.2016. 07:41

Neparasts teorētiskais skaidrojums mūsu darbībai valstī.

Atbildēt

Eduards Lunis

12.08.2016. 07:11

--Jā , interesants, daudz ko uzjundošs raksts! Atceros, kā tēvs ar kaimiņieni brauca uz Maskavu pie Staļina ar cilvēku parakstītu sūdzību par netaisniģu īpašuma atņemšanu un vardarbīgu
dzīšanu kolhozā!
--Attiecībā par mesiju-Priedīša kungs pilnībā neizprot faktisko , drausmiģo , amorālo, kriminālo situāciju visās valstS paŗvaldes jomās! Šī sistēma pilni'bā izslēdz jebkādu PATIESU INFORMĀCIJU , PAR PATIESO STĀVOKLI VALSTĪ! PATIESO SITUĀCIJU VAR REDZĒT TIKAI LRTT UN DAĻĒJI PIETIEK VIEĒS!BET AR TO, IR STIPRI PAR MAZ, LAI PACELTU TAUTU UN GĀZTU PIE VARAS ESOŠOS NOZIEDZNIEKUS...

Atbildēt

nu bet

12.08.2016. 02:13

»

diagnoze

patoloģiska nacionālfašistiskā šizofrēnija


Ko gan var gribēt no proftehniskās skolas absolventa ?

Atbildēt

R.Zeltīts

11.08.2016. 22:21

Latviešiem ir sava mesija - tā ir Kārļa Ulmaņa reinkarnācija Raivis Dzintars. Viņš ievedīs kārtību un pacels Latviju uz zaļa zara.
Raivim Dzintaram ir Dr. grāds, viņš perfekti runā 4 svešvalodās un viņš ir labs saimnieks un izcils līderis aiz kura 18.novembra lāpu gājienā iet 45000 sekotāju ar saukli: "Mēs esam latvieši!".

Atbildēt

Deniss

11.08.2016. 22:09

No Stikla kalna: "Contextus
Tā latīņu valodā apzīmē ciešu saistību, savienošanos. Valodas lietošanas laikā konteksts ir gandrīz svarīgāks nekā valoda. Īpaši tad, ja verbalajā komunikācijā izmanto arī neverbālās komunikācijas līdzekļus. Vārds bez konteksta vispār nevar būt saprotams. Izrunātais vārds var būt saprotams tikai kontekstā ar kopējo runas saturu, intonāciju, runas autora personību, runas adresāta personību, valodas semantiskajām niansēm, domāšanas un leksikas lietošanas tradīcijām, laikmeta idejisko noskaņojumu, tendencēm. Mēs klausāmies un cenšamies saprast tikai to, ko gribam dzirdēt un kas mums ir pieņemams un tuvs. Mēs neieklausāmies un necenšamies saprast kādu runu nevis tāpēc, ka patiešām nesaprotam un negribam klausīties, bet gan tāpēc, ka teiktais mums ir svešs. Svešais ir bīstams. Mums automātiski nepatīk svešais. Mēs vēlamies no svešā atbrīvoties. Neklausīšanās un nevēlēšanās saprast ir svešā iznīcināšana. Lai to panāktu, svešajam vārdam tiek atņemts konteksts, apjoms, elpa, asinis. Svešais vārds tiek pārvērsts par meliem. Taču mēdz būt arī t.s. mūžīgie vārdi. Tos nav iespējams iznīcināt. Nevēlēšanās tos dzirdēt nevar tos nogalināt. Šie vārdi ir apvīti ar noslēpumainību gan savējiem, gan svešajiem. Tādi vārdi ir „mīlestība”, „brīvība”, „taisnīgums”, „gods”, „cieņa” u.c. Tiem nav vajadzīgs konteksts. Bet, ja nav vajadzīgs konteksts, tad tos nevar iznīcināt. Vārdam „demokrātija” ir vajadzīgs konteksts. Šo vārdu tāpēc var iznīcināt."

Atbildēt

Deniss

11.08.2016. 22:06

No pasniedzēja bloga: "Latviešu intelektuālā nesavaldība
Latviešu intelektuālā nesavaldība ir viens no latviešu rīcības veidiem, kas visplašāk ir izplatīts studentu, žurnālistu, radošo profesiju pseidointelektuāļu, interneta tekstu komentētāju aprindās. Šis latviešu rīcības veids noteikti piemīt latviešu „politiķiem”. Minēto parādību pēcpadomju laikā veicina no Rietumiem ievazātais „viedokļu plurālisms”. Padomju laikā parādība eksistēja, taču tai nebija publisks raksturs un to nevarēja uzskatīt par mentālu tendenci. Pēcpadomju laikā parādība piepilda publisko telpu. Parādība acīmredzami progresē latviešu populācijā. Perspektīvā noteikti varēs fiksēt šo parādību kā latviešu mentalitātes izpausmi. Kas ir latviešu intelektuālā nesavaldība? Pirmkārt, tā ir prāta niecības un brutālas nekaunības sintēze. Otrkārt, tā ir kroplas socializācijas rezultāts. Izglītība un audzināšana ir bijusi kropla, nespējot radīt vajadzīgo pietāti, sacīsim, pret kultūras autoritātēm gan kognitīvajā aspektā, gan personāliju aspektā. Kā praktiski realizējās latviešu intelektuālā nesavaldība? Ļoti vienkārši! Latvietis visu zina par visu labāk par visiem! Praktiski tas nozīmē, ka latvietis (students, žurnālists, „politiķis”, komentāru rakstītājs) neklausās, ko viņam kāds saka. Latvietis nevienu neklausās, jo viņš jau zina visu par visu labāk par visiem. Tas nekas, ka viņš dzird, izlasa, uzzina kaut ko pirmo reizi. Tas nekas, ka viņš nekad agrāk neko nebija lasījis, dzirdējis par attiecīgo tēmu. Tas latvietim neko nenozīmē. Latvietis vienalga tūlīt pārtrauks runātāju (pasniedzēju, skolotāju, kolēģi, teksta autoru) un brutāli apliecinās savu lielisko kompetenci, neaizmirstot likt saprast, ka viņš visu zina labāk. Dzīves gaitā ir novērots, ka šis latviešu dotais rīcības veids manāmi kaitina citu etnosu (krievu, ebreju, poļu) pārstāvjus (pasniedzējus, skolotājus, kolēģus). Viņi ne reti ir samērā tieši norādījuši par minētās rīcības mežonību, aprobežotību, tumsonību, amoralitāti. Pašus latviešus šis rīcības veids nekaitina un neuztrauc. Latviešus nesatrauc šīs parādības progresēšana. Viss liecina, ka prāta niecība un brutāla nekaunība var būt norma latviešu populācijā."

Atbildēt

pats sev mesija

11.08.2016. 21:49

Ja jau viss ir tā, kā 'propesors' raksta, tad jau viss ir lieliski. Cilvēks vai tauta, kuri zaudējuši visas ilūzijas, ir kas? Pareizi, paši savas laimes kalēji! Tad, kad mēs negaidām mesiju, glābēju, cara tētiņu, prezidentu, atmodu, 3.pasaules karu.. mēs beidzot esam kļuvuši pieauguši. Ja 'propesora' pieņēmums būtu pareizs (es domāju, ka nav), tad latviešu tauta būtu izcila un to gaidītu spoža nākotne.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...