Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R.Akmens

08.09.2019. 09:41

Satversmes 37.pantā jāievieto vārds (kādreizējs) un dokumentāli nepierādāmas dzimšanas dienas, gada EgLe, arī būs kādreizējs.

Atbildēt

Teds

07.09.2019. 17:02

»

ESMAIJA

Baisi, bet patiesi un drosmīgi. Levita kungs tika piemeklēts atbilstoši šīs varas mērķiem, pat ne šīs varas, bet 61 pašlabuma meklētāju interešu aizstāvībai. Tātad, jau pašā saknē šis pasākums ar Prezidenta ievēlēšanu bija noziegums pret tautas likumīgajām tiesībām. Tāpat kā noziegums likt tautai balsot...


Kamēr nav reģistrēti leģitīmi vēlētāji, leģitīmu valdību un leģitīmu prezidentu nav iespējams ievēlēt. Ar okupētās padlatvijas okupantu varzu atšķaidīto latviešu tautu, nav tiesiska pamata uzskatīt par leģitīmiem vēlētājiem. Pašreizējais stāvoklis ir 40.gada okupācijas turpinājums, tikai jaunā iesaiņojumā, kurš ļoti līdzinās īstajai Latvijas republikai, bet ar tiem pašiem komunistiem, čekistiem veidotu varu.

Atbildēt

ESMAIJA

07.09.2019. 14:38

»

Arturs Priedītis

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos...


Baisi, bet patiesi un drosmīgi. Levita kungs tika piemeklēts atbilstoši šīs varas mērķiem, pat ne šīs varas, bet 61 pašlabuma meklētāju interešu aizstāvībai. Tātad, jau pašā saknē šis pasākums ar Prezidenta ievēlēšanu bija noziegums pret tautas likumīgajām tiesībām. Tāpat kā noziegums likt tautai balsot par šauru grupējumu izvirzītiem cilvēkiem,ne pašas tautas izraudzītiem un zināmiem. To pierāda esošais stāvoklis valstī. Un notiek tas, kam jānotiek - Prezidents runās to, kas tīkams šiem grupējumiem un nepārkāps sarkano līniju, aiz kuras stāv īstā patiesība. Es ne mirkli nešaubos, ka Levita kungs visu, par ko raksta Priedītis, redz un labi saprot, bet viņš klusēs, jo tad būtu jāsāk runāt gan par vēlēšanu kārtību, gan par šo savēlēto grupējumu, kas ar viltību salīduši pie varas, atlaišanu, gan par tautas vēlētu Prezidentu, gan par visu esošo, kas novedis valsti līdz kritiskai robežai un kliedz pēc pārmaiņām. Levits rosinās dot vairāk naudas tā saucamajām partijām tad, kad draud atņemt maziem bērniem brīvpusdienas... Levits slavēs un cildinās valsti par izdevušos un laimīgu, kad notiek viss Priedīša rakstā uzskaitītais. Bet tas pie esošās kārtības ir pašsaprotami.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 12:54

»

Anmarija

Vai tiešām šim cilvēkam nav neviena īsta drauga, kurš aizvestu uz frizētavu un sakoptu fasādi??? Nelabi paliek skatoties uz tādu vīrišķi...Par runu. Tukša muca tālu skan!Tukši vārdi un cauras domas kā nabagu kabatas


Nu tak aizveries, ja nav nekā ko spēj pateikt cilvēcīgi, tad par otra izskatu ,,rūpēties" ir gluži vienkārši cūciski un pierāda tavu aprobežotību.

Atbildēt

friziere Anmarijai

07.09.2019. 09:39

»

...

Nacioanālās īpatnības


No kura Krievijas pierobežas apgabala jūs esat?Vai tiešām domājat,ka fotogrāfi nepārtraukti staigā pakaļ levitam un Lapsam un pirms katra raksta nofotografē Levitu.Lien tak ārā no mucas Annemarij!Kāds īstenībā izskatās Levits,to var bieži redzēt tv,bet tev jau laikam nerāda Ltv.

Atbildēt

marts

06.09.2019. 23:13

Man patika atklātība IV sadaļas beigu rindkopā par to, kas pamests mūsu pašu izlemšanai esošās saeimas un valsts pārvaldības izpildījumā. Sekas, diemžēl, būs pametēju iecerētās...

Atbildēt

Anmarija

06.09.2019. 17:28

Vai tiešām šim cilvēkam nav neviena īsta drauga, kurš aizvestu uz frizētavu un sakoptu fasādi??? Nelabi paliek skatoties uz tādu vīrišķi...Par runu. Tukša muca tālu skan!Tukši vārdi un cauras domas kā nabagu kabatas...

Atbildēt

...

06.09.2019. 14:55

»

fakts

ASV ir visīstākā kapitālisma kloāka,un cīņa starp klaniem notiek vienmēr


Raksts nav par ASV, kur pastāv demokrātija. Raksts ir par Latviju, kur cilvēki strādā vairākos darbos, godīgi maksā nodokļus un tāpat nespēj nosegt pamatizmaksas. Tas apliecina, ka valsts ne tikai nav taisnīga, bet arī nozagta. Levits no sūri grūti nodokļu maksātāju samaksātās naudas var atļauties maksāt 4000 euro vienai no lielākām Tieslietu ministrijas ciniskākān ierëdnēm Kucinai jeb, kā cilvēki runā, Levita favorītēm visās tās izpausmēs. Tajā pašā laikā Latvijā bērnu pabalsts ir vienas cigarešu paciņas apmērā, medmāsas ir izdegušas, nesaņemot par pusi, kas pienāktos. Uz šī fona Egila Levita runā un viņš pats izsauc pretīgumu un riebumu.

Atbildēt

Joskem rebes-

06.09.2019. 13:07

»

Niknais

Joskem verbālā caureja


nav nekas jāizdomā, lasa tikai to, kas likumos sarakstīts. Atkārto sev un citiem. Tukša muca!

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu (nav precizēts, par "kādu kopējo labumu" žīds E. Levits runā, visticamāk, ka par ebreju impērijas ebreju nacistu kopējo labumu) ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Niknais

06.09.2019. 12:43

Joskem verbālā caureja

Atbildēt

....

06.09.2019. 12:20

»

...

ASV par nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu tiesā. ASV vairākkārtīgi pievērsa uzmanību korupcijai un naudas atmazgāšanai bankās Latvijā. Krišjānis Kariņš tiek bieži minêts sakarā ar bēdīgi slaveno Delavēru ASV. Tiek minēta pat vesela ķēdīte, kurā iesaistīti tiesneši Augstākā tiesā. Tā ir mafija...


Bijušais Rīgas pilsētas Kirova rajona Tautas tiesas tiesnesis, Rīgas domes priekšsēdētājs, vēstnieks vairākās valstīs, ieskaitot ASV, Ārlietu ministrijas Valsts sekretārs un pašreizējais Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis visu zina. Bet vai viņš, piederēdams sistēmai, gribēs patiesu tiesiskumu? Vajag palīdzēt pie varas nākt jauniem cilvēkiem. No apakšas uz augšu.

Atbildēt

...

06.09.2019. 12:10

»

Secinājums

Ja Kariņš rīkosies atbilstoši saimnieku interesēm tad tas Damokla zobens ies secen


ASV par nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu tiesā. ASV vairākkārtīgi pievērsa uzmanību korupcijai un naudas atmazgāšanai bankās Latvijā. Krišjānis Kariņš tiek bieži minêts sakarā ar bēdīgi slaveno Delavēru ASV. Tiek minēta pat vesela ķēdīte, kurā iesaistīti tiesneši Augstākā tiesā. Tā ir mafija.

Atbildēt

Secinājums

06.09.2019. 11:58

»

...


Ja Kariņš rīkosies atbilstoši saimnieku interesēm tad tas Damokla zobens ies secen.

Atbildēt

6

06.09.2019. 11:32

Levitam vajag mazak domat par konstitūciju, vairak par ekonomiku !!!!!!!!! Un nabadzīgo LV

Atbildēt

p.s.

06.09.2019. 10:41

»

Manuprāt

Likums ir, bet Latvijas valdība nedara faktiski neko būtisku sociāli neaizsargātāko sabiedrības grupu dzīves līmeņa uzlabošanai. Tas arī raksturo gan Kariņu, gan Levitu. Vēlētāju maldi ir par laimes lāci no ārzemëm, kas smuki runās svešvalodā un tik glaudīs ausis. Kariņš jau parādīja afëru ar bijušo...


Ceturtdien, 5. septembrī, kinoteātrī "Splendid Palace" notika filmas "Spiegs, kurš mans tēvs" pirmizrāde, kuru lūkot ieradies bija pats Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Ja palasa jaunumus tad tāda ir Levita ikdiena: balles, koncerti, kino. Bet nav neviena vārda par paveikto valsts un tautas labā. Viņa runas nav nekas. Vai var savādāk? Atbilde ir: jā. Piemēram, apskatieties, kā strādā jaunais Ukrainas prezidents Zeļenskis.

Atbildēt

Manuprāt

06.09.2019. 10:25

Likums ir, bet Latvijas valdība nedara faktiski neko būtisku sociāli neaizsargātāko sabiedrības grupu dzīves līmeņa uzlabošanai. Tas arī raksturo gan Kariņu, gan Levitu. Vēlētāju maldi ir par laimes lāci no ārzemëm, kas smuki runās svešvalodā un tik glaudīs ausis. Kariņš jau parādīja afëru ar bijušo kinoteātrī Pionieris, bet Levits ar savu Kazeku Divi Irēnu Kucina ar algu 4000 euro apmērā. Valstij un tautai tie ir tikai zaudējumi. Ar rudeni pēc likuma vēlētāji var organizēt ãrkārtas Saeimas vēlēšanās, prasot jaunu valdību un Valsts prezidentu. Vajadzīga 4. Atmoda.

Atbildēt

No pamfleta Stenētājs

06.09.2019. 09:25

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Šoreiz, Artur, labi, pat ļoti labi pasacīji.(kapēc nenolamāji latviešus


Ar ūdeņainu vēdera izeju Grantiņš savā mūžā pirmo reizi tikās, dzirdot vārdu „cilvēktiesības”. Tas notika 1986.gada vasaras sākumā. Toreiz kantora vīrs sāka stāstīt par uzdevumu tēlot cilvēktiesību aizstāvi. Grantiņš vēl ar dažiem liepājniekiem būšot neliela grupa vārdā „Helsinki-86”. Vārds „Helsinki” Grantiņā neizraisīja reakciju. Viņš bija dzirdējis par tādu pilsētu aiz polārā loka. Toties pirmo reizi dzirdētais vārds „cilvēktiesības” momentā izraisīja šausmīgu reakciju. Kantora vīrs apklusa pusvārdā. Viņš saprata, ka ir noticis kaut kas ārkārtējs. Grantiņš viņa priekšā sēdēja bāls ar idiotiski sašķobītu seju. No viņa nāca riebīga mēslu smaka, un mēsli sāka plūst pa grīdu pie viņa kājām.Tā tas atkārtojās vismaz divas reizes. Kantora vīrs sāka nervozēt. Katru reizi, kad ar Grantiņu apsprieda viņam darāmo, pēc vārda „cilvēktiesības” atkal sekoja ūdeņaina caureja. Kantora vīrs pieņēma attiecīgus mērus. Viņš sāka apmācīt Grantiņu tikai pēc tam, kad Grantiņš izpildīja pavēli nolaist bikses un sēsties uz tualetes poda. Tas bija unikāls gadījums VDK vēsturē: avota instruktāža notika tualetē, avotam sēžot ar kailu dibenu uz poda un nemitīgi kakājot.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

06.09.2019. 09:16

Šoreiz, Artur, labi, pat ļoti labi pasacīji.(kapēc nenolamāji latviešus ?)

Atbildēt

Vecais

06.09.2019. 08:30

»

Arturs Priedītis

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos...


Un tomēr šī vara ir vēlēta.......to vēlēja TAUTA, Apkrāpta un ciniski pazemota. Pazemota no tādu nodevēju puses....kā NA ....apelējot uz patriotisma jūtām.......nepasakot īsti un skaidri....kas tad /isti ir pie varas ievēlētie......Tie paši čekisti kas bija AP.......jo tur pie varas svirām nebija neviens bez ČEKAS ziņas
Un tagad par Levitu.......Viņš taču nav no mēness nokritis......Ko viņš ir darījis Tautas labkājības labā?......Neticu ka neredzēja....un ja redzēja tad tagad nu viņš mums ir tas vadonis kas cels saulītē latviešu TAUTU un paglābs no iznīkšanas

Atbildēt

...

06.09.2019. 06:07

»

:(

Ja domāji to sabiedrības daļu kas uz vēlēšanām dodas ar patreizējās valsts pilsoņu pasēm kabatās, tad tā ir tā pati padomju tauta, ko izveidoja pēc okupācijas un kur Latvijas pilsoņi tika varmācīgi atšķaidīti ar krievu kolonistiem. Rezultātā radās tevis nosauktā viduvējība,mazizglītotie, egocentriskie...


Partijnieki un augļotāji vienādīgi slauc gan latviešus gan krievu kolonistus.
Ko nevar ar varu ,to paņem ar viltu,teica melnais bruņinieks.
Komunistu vara gan nekur nav pazudusi,tagad tie saucas par demokrātiem,liberastiem,un tā visā pasaulē.

Atbildēt

Vēmiens nāk to uzrunu lasot!

05.09.2019. 21:51

Kā no PSKP CK materiāliem totāli žīdcionistu- nacistu garā!

Atbildēt

aina

05.09.2019. 21:30

Ir cilvēki,kuriem nepatīk mazgāties,skūties...šis ir viens no tiem.Kā nekā publiska persona,vajadzētu ievērot higienu.
Kā Streips,vienmēr tīrs un formā.

Atbildēt

Joske-cits

05.09.2019. 18:42

Žīdiņš taisīs Valsts padomi un tur iekšā visus līdējus, sākot ar Beitneri, DIvānu, Cebotarenoku, Dzintaru, kurš šo par letiņu taisa. Derēs arī daļa no TV-24 PRESES kluba pastāvīgajiem klientiem un kāds 100gadnieks no Zinātņu Akadēmijas. Pats stāvēs priekšā un saņems slavinājumus

Atbildēt

Jā!

05.09.2019. 18:42

Tā ir īsta Pietuka Krustiņa runa: "Augstā dziesma skani, skani...."

Atbildēt

Desa

05.09.2019. 18:09

Nē. Es neticu žīdiem.

Atbildēt

švamme

05.09.2019. 17:55

61 cilvēks (ne augstākās raudzes) ievēlēja sev prezidentu. Bet šis nu saausījies pārvaldīt zemcilvēkus!! Jurista palīgs!! Vai viņam viss kārtībā ar paškritiku un realitātes izpratni?
Man tāda sajūta, ka viņš sajuties, kā Dievs, un tā arī runās visus nāk. gadus, kā Dievs!!
Tautai būs jāklanās līdz zemei pie Dieva parādīšanās vien.
Viss ar viltu, pat tiesneša amats, jeb tāds nav bijis? Eirotiesas apkopējus un tulkus varbūt arī mājās sauc par tiesnešiem.

Atbildēt

"Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli..."

05.09.2019. 17:07

Vai tad šis jurista palīgs savā neizglītotībā vairs neatzīst to, ka prezidentam Latvijā nav pārvaldes funkcijas, tikai reprezentatīva?

Atbildēt

:(

05.09.2019. 17:01

»

:)

Vara ir tāda, kāda ir sabiedrība, no kuras tā nākusi: mazizglītota, bezatbildīga, egocentriska, neuzņēmīga


Ja domāji to sabiedrības daļu kas uz vēlēšanām dodas ar patreizējās valsts pilsoņu pasēm kabatās, tad tā ir tā pati padomju tauta, ko izveidoja pēc okupācijas un kur Latvijas pilsoņi tika varmācīgi atšķaidīti ar krievu kolonistiem. Rezultātā radās tevis nosauktā viduvējība,mazizglītotie, egocentriskie,neuzņēmīgie / zaglīgie, melīgie, lišķīgie vergi, kādi tie austrumos pastāvējuši tūkstošs gadu.

Tas ir tas pats, kas piemēram Dānijā ievest 5milj. kiniešus un varat nešaubīties, pēc dažiem gadiem tur būtu komunistu vara ar visām no tā izrietošajām sekām.

Atbildēt

nu mani mulsina

05.09.2019. 15:23

levita vardi,kuri nesaskan ar darbiem.piemeram:par dzivosanu,vins teica,ka nekadas kaprizes nebusot,bet nu jau dzirdu,ka peksni majassaimnieks izlemis siltinat maju,jolevits pateica,ka ta nemajiga un auksta redz esot.Otrs,sakumaa,kad ieveleja un uzzinaja,ka jariko inauguracijas balle,levits teica,ka uzrikosot vienkarsu baliti,bet realitate tur tas summas bija,kaa treknos gados.Kaut kaa neiet kopa...

Atbildēt

:)

05.09.2019. 14:49

»

...

Problēma nav esošais cilvēku sastāvs,problēma ir vara,tā paverdzina gan latviešus gan citu tautību cilvēkus


Vara ir tāda, kāda ir sabiedrība, no kuras tā nākusi: mazizglītota, bezatbildīga, egocentriska, neuzņēmīga.
Ja mūsu sabiedrība kopumā būtu augstākas raudzes, arī vara tāda būtu!

Atbildēt

Eduards Lunis

05.09.2019. 13:56

----Levit!? Izlasot tavu uzrunu , man ienāca prātā anekdote, kur nāves soda- pakarot- izpildīšanas laikā ,noziedznieks sāk smieties un teikt, ka viņam kut no virves !?
Levit! Uzmanīgi izlasi Priedīša kunga rakstīto, tur viss ir PATIESI IEV VELTĪTS---Vēl , varu piebilst -NE TU, NE SAE4IMA NAV IEVĒLĒTA ATBISTOŠI SATVERSMEI. Esmu to tev daudzas reizes skaidrojis, bet tā arī bez jēgas- neesi sapratis!?

Atbildēt

Morjacka iz Urala

05.09.2019. 13:03

Sis prezidents ignoré ANO Vispàréjo
Cilvéktiesibu Deklaràciju .25.pants
konkréti.Cilvékcienigu dzives lïmena
nodrosinàjumu.It seviski bérniem.
Skoléniem atnéma brïvpusdienas .Tà
saucamies miljonàrs bija pliks ,kà
kancelejas zurka 1991.gadà.Uz kà
sis auglotàjs tapa miljonàrs?

Atbildēt

...

05.09.2019. 12:56

»

Teds

Un .... kāda ir izeja


Problēma nav esošais cilvēku sastāvs,problēma ir vara,tā paverdzina gan latviešus gan citu tautību cilvēkus.
Kominterne nekur nav pazudusi,tikai transformējusies un pamainījusi nosaukumus.

Atbildēt

c'est exact

05.09.2019. 12:47

kā caur koppapīru no PSKP kārtējā kongresa...

Atbildēt

Teds

05.09.2019. 12:43

Par cik suverenas varas sen vairs nav, tad latviešu tautai nekas nepieder un priestera vārdi skan kā tukša muca. Lai gan valsts esot dalīta no reliģijas, skatoties uz jaunizcepto ielikteni redzam pretējo.

Atbildēt

Secinājums

05.09.2019. 12:14

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli:kolektīvā bezatbildība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...