Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R.Akmens

08.09.2019. 09:41

Satversmes 37.pantā jāievieto vārds (kādreizējs) un dokumentāli nepierādāmas dzimšanas dienas, gada EgLe, arī būs kādreizējs.

Atbildēt

Teds

07.09.2019. 17:02

»

ESMAIJA

Baisi, bet patiesi un drosmīgi. Levita kungs tika piemeklēts atbilstoši šīs varas mērķiem, pat ne šīs varas, bet 61 pašlabuma meklētāju interešu aizstāvībai. Tātad, jau pašā saknē šis pasākums ar Prezidenta ievēlēšanu bija noziegums pret tautas likumīgajām tiesībām. Tāpat kā noziegums likt tautai balsot...


Kamēr nav reģistrēti leģitīmi vēlētāji, leģitīmu valdību un leģitīmu prezidentu nav iespējams ievēlēt. Ar okupētās padlatvijas okupantu varzu atšķaidīto latviešu tautu, nav tiesiska pamata uzskatīt par leģitīmiem vēlētājiem. Pašreizējais stāvoklis ir 40.gada okupācijas turpinājums, tikai jaunā iesaiņojumā, kurš ļoti līdzinās īstajai Latvijas republikai, bet ar tiem pašiem komunistiem, čekistiem veidotu varu.

Atbildēt

ESMAIJA

07.09.2019. 14:38

»

Arturs Priedītis

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos...


Baisi, bet patiesi un drosmīgi. Levita kungs tika piemeklēts atbilstoši šīs varas mērķiem, pat ne šīs varas, bet 61 pašlabuma meklētāju interešu aizstāvībai. Tātad, jau pašā saknē šis pasākums ar Prezidenta ievēlēšanu bija noziegums pret tautas likumīgajām tiesībām. Tāpat kā noziegums likt tautai balsot par šauru grupējumu izvirzītiem cilvēkiem,ne pašas tautas izraudzītiem un zināmiem. To pierāda esošais stāvoklis valstī. Un notiek tas, kam jānotiek - Prezidents runās to, kas tīkams šiem grupējumiem un nepārkāps sarkano līniju, aiz kuras stāv īstā patiesība. Es ne mirkli nešaubos, ka Levita kungs visu, par ko raksta Priedītis, redz un labi saprot, bet viņš klusēs, jo tad būtu jāsāk runāt gan par vēlēšanu kārtību, gan par šo savēlēto grupējumu, kas ar viltību salīduši pie varas, atlaišanu, gan par tautas vēlētu Prezidentu, gan par visu esošo, kas novedis valsti līdz kritiskai robežai un kliedz pēc pārmaiņām. Levits rosinās dot vairāk naudas tā saucamajām partijām tad, kad draud atņemt maziem bērniem brīvpusdienas... Levits slavēs un cildinās valsti par izdevušos un laimīgu, kad notiek viss Priedīša rakstā uzskaitītais. Bet tas pie esošās kārtības ir pašsaprotami.

Atbildēt

ES

07.09.2019. 12:54

»

Anmarija

Vai tiešām šim cilvēkam nav neviena īsta drauga, kurš aizvestu uz frizētavu un sakoptu fasādi??? Nelabi paliek skatoties uz tādu vīrišķi...Par runu. Tukša muca tālu skan!Tukši vārdi un cauras domas kā nabagu kabatas


Nu tak aizveries, ja nav nekā ko spēj pateikt cilvēcīgi, tad par otra izskatu ,,rūpēties" ir gluži vienkārši cūciski un pierāda tavu aprobežotību.

Atbildēt

friziere Anmarijai

07.09.2019. 09:39

»

...

Nacioanālās īpatnības


No kura Krievijas pierobežas apgabala jūs esat?Vai tiešām domājat,ka fotogrāfi nepārtraukti staigā pakaļ levitam un Lapsam un pirms katra raksta nofotografē Levitu.Lien tak ārā no mucas Annemarij!Kāds īstenībā izskatās Levits,to var bieži redzēt tv,bet tev jau laikam nerāda Ltv.

Atbildēt

marts

06.09.2019. 23:13

Man patika atklātība IV sadaļas beigu rindkopā par to, kas pamests mūsu pašu izlemšanai esošās saeimas un valsts pārvaldības izpildījumā. Sekas, diemžēl, būs pametēju iecerētās...

Atbildēt

Anmarija

06.09.2019. 17:28

Vai tiešām šim cilvēkam nav neviena īsta drauga, kurš aizvestu uz frizētavu un sakoptu fasādi??? Nelabi paliek skatoties uz tādu vīrišķi...Par runu. Tukša muca tālu skan!Tukši vārdi un cauras domas kā nabagu kabatas...

Atbildēt

...

06.09.2019. 14:55

»

fakts

ASV ir visīstākā kapitālisma kloāka,un cīņa starp klaniem notiek vienmēr


Raksts nav par ASV, kur pastāv demokrātija. Raksts ir par Latviju, kur cilvēki strādā vairākos darbos, godīgi maksā nodokļus un tāpat nespēj nosegt pamatizmaksas. Tas apliecina, ka valsts ne tikai nav taisnīga, bet arī nozagta. Levits no sūri grūti nodokļu maksātāju samaksātās naudas var atļauties maksāt 4000 euro vienai no lielākām Tieslietu ministrijas ciniskākān ierëdnēm Kucinai jeb, kā cilvēki runā, Levita favorītēm visās tās izpausmēs. Tajā pašā laikā Latvijā bērnu pabalsts ir vienas cigarešu paciņas apmērā, medmāsas ir izdegušas, nesaņemot par pusi, kas pienāktos. Uz šī fona Egila Levita runā un viņš pats izsauc pretīgumu un riebumu.

Atbildēt

Joskem rebes-

06.09.2019. 13:07

»

Niknais

Joskem verbālā caureja


nav nekas jāizdomā, lasa tikai to, kas likumos sarakstīts. Atkārto sev un citiem. Tukša muca!

Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu (nav precizēts, par "kādu kopējo labumu" žīds E. Levits runā, visticamāk, ka par ebreju impērijas ebreju nacistu kopējo labumu) ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu - ebreju nacistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":


"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Niknais

06.09.2019. 12:43

Joskem verbālā caureja

Atbildēt

....

06.09.2019. 12:20

»

...

ASV par nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu tiesā. ASV vairākkārtīgi pievērsa uzmanību korupcijai un naudas atmazgāšanai bankās Latvijā. Krišjānis Kariņš tiek bieži minêts sakarā ar bēdīgi slaveno Delavēru ASV. Tiek minēta pat vesela ķēdīte, kurā iesaistīti tiesneši Augstākā tiesā. Tā ir mafija...


Bijušais Rīgas pilsētas Kirova rajona Tautas tiesas tiesnesis, Rīgas domes priekšsēdētājs, vēstnieks vairākās valstīs, ieskaitot ASV, Ārlietu ministrijas Valsts sekretārs un pašreizējais Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis visu zina. Bet vai viņš, piederēdams sistēmai, gribēs patiesu tiesiskumu? Vajag palīdzēt pie varas nākt jauniem cilvēkiem. No apakšas uz augšu.

Atbildēt

...

06.09.2019. 12:10

»

Secinājums

Ja Kariņš rīkosies atbilstoši saimnieku interesēm tad tas Damokla zobens ies secen


ASV par nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu tiesā. ASV vairākkārtīgi pievērsa uzmanību korupcijai un naudas atmazgāšanai bankās Latvijā. Krišjānis Kariņš tiek bieži minêts sakarā ar bēdīgi slaveno Delavēru ASV. Tiek minēta pat vesela ķēdīte, kurā iesaistīti tiesneši Augstākā tiesā. Tā ir mafija.

Atbildēt

Secinājums

06.09.2019. 11:58

»

...


Ja Kariņš rīkosies atbilstoši saimnieku interesēm tad tas Damokla zobens ies secen.

Atbildēt

6

06.09.2019. 11:32

Levitam vajag mazak domat par konstitūciju, vairak par ekonomiku !!!!!!!!! Un nabadzīgo LV

Atbildēt

p.s.

06.09.2019. 10:41

»

Manuprāt

Likums ir, bet Latvijas valdība nedara faktiski neko būtisku sociāli neaizsargātāko sabiedrības grupu dzīves līmeņa uzlabošanai. Tas arī raksturo gan Kariņu, gan Levitu. Vēlētāju maldi ir par laimes lāci no ārzemëm, kas smuki runās svešvalodā un tik glaudīs ausis. Kariņš jau parādīja afëru ar bijušo...


Ceturtdien, 5. septembrī, kinoteātrī "Splendid Palace" notika filmas "Spiegs, kurš mans tēvs" pirmizrāde, kuru lūkot ieradies bija pats Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Ja palasa jaunumus tad tāda ir Levita ikdiena: balles, koncerti, kino. Bet nav neviena vārda par paveikto valsts un tautas labā. Viņa runas nav nekas. Vai var savādāk? Atbilde ir: jā. Piemēram, apskatieties, kā strādā jaunais Ukrainas prezidents Zeļenskis.

Atbildēt

Manuprāt

06.09.2019. 10:25

Likums ir, bet Latvijas valdība nedara faktiski neko būtisku sociāli neaizsargātāko sabiedrības grupu dzīves līmeņa uzlabošanai. Tas arī raksturo gan Kariņu, gan Levitu. Vēlētāju maldi ir par laimes lāci no ārzemëm, kas smuki runās svešvalodā un tik glaudīs ausis. Kariņš jau parādīja afëru ar bijušo kinoteātrī Pionieris, bet Levits ar savu Kazeku Divi Irēnu Kucina ar algu 4000 euro apmērā. Valstij un tautai tie ir tikai zaudējumi. Ar rudeni pēc likuma vēlētāji var organizēt ãrkārtas Saeimas vēlēšanās, prasot jaunu valdību un Valsts prezidentu. Vajadzīga 4. Atmoda.

Atbildēt

No pamfleta Stenētājs

06.09.2019. 09:25

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Šoreiz, Artur, labi, pat ļoti labi pasacīji.(kapēc nenolamāji latviešus


Ar ūdeņainu vēdera izeju Grantiņš savā mūžā pirmo reizi tikās, dzirdot vārdu „cilvēktiesības”. Tas notika 1986.gada vasaras sākumā. Toreiz kantora vīrs sāka stāstīt par uzdevumu tēlot cilvēktiesību aizstāvi. Grantiņš vēl ar dažiem liepājniekiem būšot neliela grupa vārdā „Helsinki-86”. Vārds „Helsinki” Grantiņā neizraisīja reakciju. Viņš bija dzirdējis par tādu pilsētu aiz polārā loka. Toties pirmo reizi dzirdētais vārds „cilvēktiesības” momentā izraisīja šausmīgu reakciju. Kantora vīrs apklusa pusvārdā. Viņš saprata, ka ir noticis kaut kas ārkārtējs. Grantiņš viņa priekšā sēdēja bāls ar idiotiski sašķobītu seju. No viņa nāca riebīga mēslu smaka, un mēsli sāka plūst pa grīdu pie viņa kājām.Tā tas atkārtojās vismaz divas reizes. Kantora vīrs sāka nervozēt. Katru reizi, kad ar Grantiņu apsprieda viņam darāmo, pēc vārda „cilvēktiesības” atkal sekoja ūdeņaina caureja. Kantora vīrs pieņēma attiecīgus mērus. Viņš sāka apmācīt Grantiņu tikai pēc tam, kad Grantiņš izpildīja pavēli nolaist bikses un sēsties uz tualetes poda. Tas bija unikāls gadījums VDK vēsturē: avota instruktāža notika tualetē, avotam sēžot ar kailu dibenu uz poda un nemitīgi kakājot.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

06.09.2019. 09:16

Šoreiz, Artur, labi, pat ļoti labi pasacīji.(kapēc nenolamāji latviešus ?)

Atbildēt

Vecais

06.09.2019. 08:30

»

Arturs Priedītis

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos...


Un tomēr šī vara ir vēlēta.......to vēlēja TAUTA, Apkrāpta un ciniski pazemota. Pazemota no tādu nodevēju puses....kā NA ....apelējot uz patriotisma jūtām.......nepasakot īsti un skaidri....kas tad /isti ir pie varas ievēlētie......Tie paši čekisti kas bija AP.......jo tur pie varas svirām nebija neviens bez ČEKAS ziņas
Un tagad par Levitu.......Viņš taču nav no mēness nokritis......Ko viņš ir darījis Tautas labkājības labā?......Neticu ka neredzēja....un ja redzēja tad tagad nu viņš mums ir tas vadonis kas cels saulītē latviešu TAUTU un paglābs no iznīkšanas

Atbildēt

...

06.09.2019. 06:07

»

:(

Ja domāji to sabiedrības daļu kas uz vēlēšanām dodas ar patreizējās valsts pilsoņu pasēm kabatās, tad tā ir tā pati padomju tauta, ko izveidoja pēc okupācijas un kur Latvijas pilsoņi tika varmācīgi atšķaidīti ar krievu kolonistiem. Rezultātā radās tevis nosauktā viduvējība,mazizglītotie, egocentriskie...


Partijnieki un augļotāji vienādīgi slauc gan latviešus gan krievu kolonistus.
Ko nevar ar varu ,to paņem ar viltu,teica melnais bruņinieks.
Komunistu vara gan nekur nav pazudusi,tagad tie saucas par demokrātiem,liberastiem,un tā visā pasaulē.

Atbildēt

Vēmiens nāk to uzrunu lasot!

05.09.2019. 21:51

Kā no PSKP CK materiāliem totāli žīdcionistu- nacistu garā!

Atbildēt

aina

05.09.2019. 21:30

Ir cilvēki,kuriem nepatīk mazgāties,skūties...šis ir viens no tiem.Kā nekā publiska persona,vajadzētu ievērot higienu.
Kā Streips,vienmēr tīrs un formā.

Atbildēt

Joske-cits

05.09.2019. 18:42

Žīdiņš taisīs Valsts padomi un tur iekšā visus līdējus, sākot ar Beitneri, DIvānu, Cebotarenoku, Dzintaru, kurš šo par letiņu taisa. Derēs arī daļa no TV-24 PRESES kluba pastāvīgajiem klientiem un kāds 100gadnieks no Zinātņu Akadēmijas. Pats stāvēs priekšā un saņems slavinājumus

Atbildēt

Jā!

05.09.2019. 18:42

Tā ir īsta Pietuka Krustiņa runa: "Augstā dziesma skani, skani...."

Atbildēt

Desa

05.09.2019. 18:09

Nē. Es neticu žīdiem.

Atbildēt

švamme

05.09.2019. 17:55

61 cilvēks (ne augstākās raudzes) ievēlēja sev prezidentu. Bet šis nu saausījies pārvaldīt zemcilvēkus!! Jurista palīgs!! Vai viņam viss kārtībā ar paškritiku un realitātes izpratni?
Man tāda sajūta, ka viņš sajuties, kā Dievs, un tā arī runās visus nāk. gadus, kā Dievs!!
Tautai būs jāklanās līdz zemei pie Dieva parādīšanās vien.
Viss ar viltu, pat tiesneša amats, jeb tāds nav bijis? Eirotiesas apkopējus un tulkus varbūt arī mājās sauc par tiesnešiem.

Atbildēt

"Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli..."

05.09.2019. 17:07

Vai tad šis jurista palīgs savā neizglītotībā vairs neatzīst to, ka prezidentam Latvijā nav pārvaldes funkcijas, tikai reprezentatīva?

Atbildēt

:(

05.09.2019. 17:01

»

:)

Vara ir tāda, kāda ir sabiedrība, no kuras tā nākusi: mazizglītota, bezatbildīga, egocentriska, neuzņēmīga


Ja domāji to sabiedrības daļu kas uz vēlēšanām dodas ar patreizējās valsts pilsoņu pasēm kabatās, tad tā ir tā pati padomju tauta, ko izveidoja pēc okupācijas un kur Latvijas pilsoņi tika varmācīgi atšķaidīti ar krievu kolonistiem. Rezultātā radās tevis nosauktā viduvējība,mazizglītotie, egocentriskie,neuzņēmīgie / zaglīgie, melīgie, lišķīgie vergi, kādi tie austrumos pastāvējuši tūkstošs gadu.

Tas ir tas pats, kas piemēram Dānijā ievest 5milj. kiniešus un varat nešaubīties, pēc dažiem gadiem tur būtu komunistu vara ar visām no tā izrietošajām sekām.

Atbildēt

nu mani mulsina

05.09.2019. 15:23

levita vardi,kuri nesaskan ar darbiem.piemeram:par dzivosanu,vins teica,ka nekadas kaprizes nebusot,bet nu jau dzirdu,ka peksni majassaimnieks izlemis siltinat maju,jolevits pateica,ka ta nemajiga un auksta redz esot.Otrs,sakumaa,kad ieveleja un uzzinaja,ka jariko inauguracijas balle,levits teica,ka uzrikosot vienkarsu baliti,bet realitate tur tas summas bija,kaa treknos gados.Kaut kaa neiet kopa...

Atbildēt

:)

05.09.2019. 14:49

»

...

Problēma nav esošais cilvēku sastāvs,problēma ir vara,tā paverdzina gan latviešus gan citu tautību cilvēkus


Vara ir tāda, kāda ir sabiedrība, no kuras tā nākusi: mazizglītota, bezatbildīga, egocentriska, neuzņēmīga.
Ja mūsu sabiedrība kopumā būtu augstākas raudzes, arī vara tāda būtu!

Atbildēt

Eduards Lunis

05.09.2019. 13:56

----Levit!? Izlasot tavu uzrunu , man ienāca prātā anekdote, kur nāves soda- pakarot- izpildīšanas laikā ,noziedznieks sāk smieties un teikt, ka viņam kut no virves !?
Levit! Uzmanīgi izlasi Priedīša kunga rakstīto, tur viss ir PATIESI IEV VELTĪTS---Vēl , varu piebilst -NE TU, NE SAE4IMA NAV IEVĒLĒTA ATBISTOŠI SATVERSMEI. Esmu to tev daudzas reizes skaidrojis, bet tā arī bez jēgas- neesi sapratis!?

Atbildēt

Morjacka iz Urala

05.09.2019. 13:03

Sis prezidents ignoré ANO Vispàréjo
Cilvéktiesibu Deklaràciju .25.pants
konkréti.Cilvékcienigu dzives lïmena
nodrosinàjumu.It seviski bérniem.
Skoléniem atnéma brïvpusdienas .Tà
saucamies miljonàrs bija pliks ,kà
kancelejas zurka 1991.gadà.Uz kà
sis auglotàjs tapa miljonàrs?

Atbildēt

...

05.09.2019. 12:56

»

Teds

Un .... kāda ir izeja


Problēma nav esošais cilvēku sastāvs,problēma ir vara,tā paverdzina gan latviešus gan citu tautību cilvēkus.
Kominterne nekur nav pazudusi,tikai transformējusies un pamainījusi nosaukumus.

Atbildēt

c'est exact

05.09.2019. 12:47

kā caur koppapīru no PSKP kārtējā kongresa...

Atbildēt

Teds

05.09.2019. 12:43

Par cik suverenas varas sen vairs nav, tad latviešu tautai nekas nepieder un priestera vārdi skan kā tukša muca. Lai gan valsts esot dalīta no reliģijas, skatoties uz jaunizcepto ielikteni redzam pretējo.

Atbildēt

Secinājums

05.09.2019. 12:14

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli:kolektīvā bezatbildība.

Atbildēt

Arturs Priedītis

05.09.2019. 12:11

Pašlaik (2019.gada septembrī) “nācijas tēvs” ir gratulējams kā latviešu varas inteliģences vislielākais humanitātes noziedznieks. Gratulants tādu godu ir izpelnījies ar šausmīgu tukšrunāšanu, kas tautas bojāejas apstākļos ir fundamentāls noziegums – humanitātes noziegums. Valsts prezidents tādos traģiskos apstākļos nedrīkst būt tukšrunātājs, kura tukšrunāšana nepārprotami ir savtīga lavierēšana savas karjeras interesēs. “Nācijas tēva” regulāri sabiedrībai adresētie pseidointelektuālie, karjeristiski konformistiskie, vērtējoši viltīgi izvairīgie un nekonkrētie izteikumi, perversā solidaritāte ar homoseksuālistiem un valsts nodokļu nemaksāšanas blēžiem Aglonā 15.augustā ir bez ierunām kvalificējama kā humanitātes noziedzība. Noziedzībai var būt daudzas sejas: ekonomiskā noziedzība, kriminālā noziedzība, juridiskā noziedzība, noziedzība pret cilvēci, starptautiskā noziedzība, organizētā noziedzība. Iespējama noziedzība, kuru nākas dēvēt par humanitātes noziedzību. Tā ir noziedzība pret cilvēcību, cilvēkmīlestību, cilvēka cienīšanu, rūpēm par cilvēka labklājību. Tā ir noziedzība tādos humānisma aspektos kā audzināšana, izglītošana, ideoloģiskā skološana, sociumam adresētā garīgā kultūra, sabiedrības morāli tikumisko vērtību un normu kodekss. Mūsdienu Latvijā ir sastopami visi noziedzības veidi. Vieni vairāk, citi mazāk. Taču noziedzības veidu hierarhijas virsotnē noteikti atrodas humanitātes noziedzība. Par to ir jāsoda tikpat bargi kā par ekonomiskajiem noziegumiem, kriminālajiem noziegumiem. “Nācijas tēva” kā Valsts prezidenta humanitātes noziedzība ir īpaši bīstama un īpaši stingri sodāma. Tā ir valsts pirmās personas noziedzība, kas sevišķi nelabvēlīgi atsaucas uz tautas dzīvi un valsts virzību. Laikā, kad latviešu tauta strauji izmirst, tautas vērtīgākā daļa ir spiesta pamest dzimteni, LR visos rādītājos ir pēdējā vietā Eiropā, turpinās kriminālā kapitālisma valstiskums ar organizētās noziedzības dominēšanu, valstī trūkst ārstu, skolotāju, mācību iestādēs sastopama šausmīga nelietība, no Eiropas zemēm pie mums sadeg, noslīkst, tiek nogalināti visvairāk cilvēku, Valsts prezidents nedrīkst idejiski bezjēdzīgi un nacionāli bezatbildīgi blādīties un būt politiskās varas simulakrs ar personiskās ērtības prioritāti, neprincipialitāti, pielāgošanos, profesionālo nekompetenci.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...