Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolotājs

26.06.2020. 15:12

Mudazvons.

Atbildēt

Skolotājs

25.06.2020. 08:14

»

E. Levits, K. Kariņš, I. Viņķele, Uga Dumpis ir noziedznieki

Jo pakļāvaj ar jauniem parādiem visu tautu un valsti globālās finansu korporokrātijas interesēs Londonas Impēriskajā koledžā izstrādātajā globālās ekonomikas sagraušanas modernajā, līdz šim nekad nepiemērotā “iejaukšanās stratēģijā” . Londonas Impēriskajā koledžā, kas 200 labāko pasaules universitāšu...


Es un mēs neko neesam aizņēmušies.Jautājiet tiem, kas pirka sarūsējušas bruņumašīnas un tērēja miljardus absurdos projektos, apzināti denontēja banku buznesu , tranzītu un ostas. Ja Jūs, prezidenta kungs, domājat, ka mēs nesaprotam, uz ko Jūs strādājat, tad maldaties.Jūs visi esat globālo banksteru un finansu parazītu ielikteņi, pret kuriem jau šur tur lieto svinu saturošus preparātus.

Atbildēt

jurisx

24.06.2020. 12:42

Lišķiga runa . Visi tik godājami , ka vemt gribas. !!!Valsts grimst postā , bet ieliktenis tik slavina un slavina,,,

Atbildēt

ilgvars reiss p.k.04057412507

24.06.2020. 10:40

sap

Atbildēt

juhops

22.06.2020. 23:34

»

formula

Palasot komentārus,rodas jautājums- kritiķi,gudrīši,jūs taču savēlējāt parlamentā tos blēžus? Ko ta uztraucieties


Ņeizskatās, ka īpaši citādāk kā Krevjā tas notiek. Pēc pāris gadiem pēc vēlēšanām- visi saraksti dzēsti!! formula, Tu esi neizglītots īpatnis, kurš raksta komentārus... Pirms daudziem gadu desmitiem- nāciju tēvs- Staļins darbā par prekšniekiem iecēla neizglītotus jaunus priekšniekus, piem., Ježovu u.c., kurus ik pa laikam apšāva...

Atbildēt

Diāna Vēvere

22.06.2020. 23:18

Ziniet, prezidenta pilsoni! ES gaidīju kauut kādas novitātes, piemēram, ka VID pilda LV likumus, kā nekā bijāt Eiropas tiesas tiesnesis- varbūt-nebijāt tiesnesis, bet- laborants? Dokumenti MAN nav pieejami. Prese var rakstīt visu- ko vajag! Brāļu Kaudzīšu Mērnieku laiku varonis Jūs- Pietuka Krustiņš! Vienīgais Tavs nopelns, Levit- dzīvesbiedre Tevi vēl pacieš! Malacīte- nevajag zaudēt profesionalitāti! Bērni arī malači- kā grib tā runā, kur grib - tur dzīvo! EGĪL, Tev nešķiet, ka esi krietni nomaldījes?!!

Atbildēt

murgi gatavie

22.06.2020. 21:52

Vai tik tieša'm viņiem vēl par maz?Visu Latviju nolaiduši līdz pēdējam,un tādi pie stūres,kurus uztur tauta!

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 02:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Vovo!

20.06.2020. 19:56

»

formula

Palasot komentārus,rodas jautājums- kritiķi,gudrīši,jūs taču savēlējāt parlamentā tos blēžus? Ko ta uztraucieties


Īstā cionistu ideoloģija! Un ar tautas atbalstu valsts ieslīga parādos ?! Nē, ASV Harvarda un Čikāgas augstskolās izstrādāja Latvijas pakļaušanu ar parādiem scenāriju un realizē bez tautas piekrišanas. Latvijā sen demokrātijas vietā ir globālās finansu korporokrātijas liberālisms kā Latvijas pārvaldes forma!

Atbildēt

Žīdvācietim

20.06.2020. 19:19

noslēdzas spraigs darba cēliens latviskā daiļmuldēšanā.

Atbildēt

formula

20.06.2020. 19:15

Palasot komentārus,rodas jautājums- kritiķi,gudrīši,jūs taču savēlējāt parlamentā tos blēžus? Ko ta uztraucieties?

Atbildēt

haha

20.06.2020. 15:37

divkosīgs cilvēks.Runā vienu,bet dara,kā pašam un deputātiem izdevīgāk un arī tiem kuri Levitam tuvi.

Atbildēt

ASV un UK inteletuālā elite

20.06.2020. 13:26

»

paardomas

Katru gadu pirms Saulgriežiem domāju, kad latvietis pie prāta nāks,kad gribēs pats sev saimnieks būt,cik ilgi vēl ies un balsos par saviem vergturiem


tiek veidota šo valstu augstskolās. Katra šo labāko augskolu gada budžeti desmitkārtīgi pārsniedz LV gada budžetu. Liela nauda ir liela vara, granti, projekti no malas, pasūtījumi, īpaši pasūtījumi .. no malas. Privātā kapitāla un globālās korporācijas interesēs. Elitāru ideju interesēs kā Romas kluba, kas grib deindustrializēt planētu Zeme, samazināt tās iedzīvotāju skaitu uz 1 apkalpojošo eliti miljardu. 6 miljardi ir liekie.Valstis kā Latvija tiek pārvērsti par administratīviem apgabaliem globālās, digitālās un anonīmās pārvaldības plānos un projektos. Šodien vairs nav nozīmes tam, ka jūties kā latvietis, kā krievs, kā moldāvs, vai amerikānis.

C19 vīruss, ir hipotēze, ir izstrādāts labi pasen, arī vakcīnas pret C19, kuru galvenais uzdevums ir sterilizēt tos, kuri spējīgi radīt pēcnācējus. B. Geita un H. Klintones fonds finansēja vakcīnu izstrādi Āfrikas sievietēm, lai tās pasargātu no dzemdes vēža. Vakcīnas izraisīja dzemdes vēzi, sievietes operēja un sterilizēja .Jaunas, pavisam jaunas sievietes. Uzdodiet sev jautājumu, kāpēc Latvijā sievietēm tik izplatīts dzemdes vēzis.

Šodien jau Krievijas armijas karavīrus vakcinē pret C19, kas pierāda, ka vīruss un vakcīna izstrādāti pirms desmit gadiem - tieši tik daudz laika nepieciešams vakcīnas radīšanai. Vakcīnas pret C19 uzdevums ir sterilizēt vakcinētos.

Ir pasūtīti 14 miljardu vakcīnu, lai katru varētu vakcinēt divreiz.

Atbildēt

Vova the Vagabond

20.06.2020. 11:01

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina
………………
Ar to «valstsgribulis» gribēja taikt, ka 4. maija kliķe aizņemās uz tautas rēķina. Kaut kas man klusiņām saka priekšā, ka tauta viņiem atļauju nav devusi...

Atbildēt

ha-ha

20.06.2020. 10:12

»

Kaatad

Vadoņiem laimes pilnas bikses- var legāli šeptēt miljardus, kurus atdos nākamās paaudzes, un visi tie ļoļiki, kuriem covidsērgā atbalsta vietā tika trekna piga. Ne velti naudiņš platā straumē plūst visa veida būvniecībās, jo no tām visvieglāk izcelt kreiso. Tā kā gaidāmi nākamie smalkie savrupnami, ...


Vadībā taču ir tie paši barikāžu un 4.maija organizātori-komunisti,komsorgi,čekisti ar saviem aģentiem un miličiem,kuriem pat epidēmija kalpo,kā ērts savas kastas bagātināšanas iemesls.Aizņemumus daļā okupantu Kirova rajona komunistu dižvīrs,bet Rīgas pilī sēž okupantu Kirova rajona tiesnesis,kas liek saprast,kā 40.gads un kirkinšteinisms ir mūžīgs.

Atbildēt

paardomas

20.06.2020. 09:55

»

tentiņš

katru gadu pirms Jāņiem domāju, par ko mums latviešiem ir tāda sodība? Esam maza un strādīga tauta, kas varētu dzīvot mierā, labklājībā un saticībā, bet vienmēr ir jāuzrodas kādiem ķiņķēziņiem, kuri visu saposta, sabojā un nozog


Katru gadu pirms Saulgriežiem domāju, kad latvietis pie prāta nāks,kad gribēs pats sev saimnieks būt,cik ilgi vēl ies un balsos par saviem vergturiem.
Karmas likums ir nepielūdzams,to nevar apmānīt,piekukuļot,katram pašam jākļūst brīvam,jānokauj vergs sevī.

Atbildēt

tentiņš

20.06.2020. 09:50

katru gadu pirms Jāņiem domāju, par ko mums latviešiem ir tāda sodība? Esam maza un strādīga tauta, kas varētu dzīvot mierā, labklājībā un saticībā, bet vienmēr ir jāuzrodas kādiem ķiņķēziņiem, kuri visu saposta, sabojā un nozog..

Atbildēt

Manas domas.

20.06.2020. 09:46

Kaut kādu laiku atpakaļ mēs portālos spriedām, ka Baltijas valstis varot vēl aizņemties naudu, jo citām valstīm esot vēl lielāki parādi. Jocīgi bija par to toreiz spriest. Ekonomika toreiz bija uz viļņa, bet kādi būs tie instrumenti, kas to mums liks to darīt toreiz nesapratām. Tagad mēs to redzam, kāds tas jau iepriekš gatavotais plāns.

Atbildēt

voila

20.06.2020. 09:38

»

Kā ir gramatiski pareizi ?

Kāds var pateikt kā ir gramatiski pareizi


konkrētie deputāti būtu godājamie, analogi kā cienījamās deputātes....

Atbildēt

Noziedznieki E. Levits, K. Kariņš, I. Viņķele, Uga Dumpis

20.06.2020. 06:30

»

E. Levits, K. Kariņš, I. Viņķele, Uga Dumpis ir noziedznieki

Jo pakļāvaj ar jauniem parādiem visu tautu un valsti globālās finansu korporokrātijas interesēs Londonas Impēriskajā koledžā izstrādātajā globālās ekonomikas sagraušanas modernajā, līdz šim nekad nepiemērotā “iejaukšanās stratēģijā” . Londonas Impēriskajā koledžā, kas 200 labāko pasaules universitāšu...


Londonas Impēriskās koledžas izstrādātās matemātiskās metodes “iejaukšanās stratēģijas” un globālās finansu korporokrātijas interesēs samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu koncepcijā C19 izplatības prognozēšanā plāno jaunus viltus “C19 pandēmijas viļņus” diversijās pret Latvijas veselības aizsardzības sistēmu un valsts ekonomiku. Medijos izskanējušas prognozes pat par pieciem “viltus C19 pandēmijas atviļņiem” .

Atbildēt

paardomas

20.06.2020. 06:21

»

fakts

Brēcoši pašvaldību ķeizariņi, kam no rokām ārā slīd sile, nav tauta


Tie pašvaldību ķeizariņi tur ir nokļuvuši partiju stutēti un svētīti.Tad kāpēc nevērsies pret partijniekiem kuri tos ķeizariņus tur ielika?Tikai nestāsti par demokrātiskajām vēlēšanām,kandidātus atkal izvirza partijas.Bet aitas blēj un balso,tā vietā lai visus šos atkritumus noliktu pie vietas.
Tam ka partijnieki nav tauta,pilnīgi piekrītu,kosmosa atkritumi.

Atbildēt

NIKNAIS

20.06.2020. 04:21

No visa Levita paustā izceļas tautas un kolēģu nodalīšana - kolēģus viņš uzrunā - DĀRGIE KOLĒĢI, unpa tiesi dārgie, un patiesi kolēģi viņam ir tikai dērgie, tauta viņam neizskatās ka būtu kolēģu titula cienīga

Atbildēt

peksis

20.06.2020. 02:32

»

Kā ir gramatiski pareizi ?

Kāds var pateikt kā ir gramatiski pareizi


Pareizi ir godājamie zagļi, kukuļņēmēji idioti , pederasti un kangari!

Atbildēt

gramatiski pareizi ir

20.06.2020. 00:50

»

Kā ir gramatiski pareizi ?

Kāds var pateikt kā ir gramatiski pareizi


siles rukši

Atbildēt

E. Levits, K. Kariņš, I. Viņķele, Uga Dumpis ir noziedznieki

19.06.2020. 22:19

Jo pakļāvaj ar jauniem parādiem visu tautu un valsti globālās finansu korporokrātijas interesēs Londonas Impēriskajā koledžā izstrādātajā globālās ekonomikas sagraušanas modernajā, līdz šim nekad nepiemērotā “iejaukšanās stratēģijā” . Londonas Impēriskajā koledžā, kas 200 labāko pasaules universitāšu sarakstā ieņem augsto astoto vietu izstrādātā “iejaukšanās stratēģija” paredz globālu iejaukšanos vairs ne tikai UK, bet visas pasaules ekonomikā. Šai stratēģijai nepakļāvās vien Baltkrievija un Zviedrija, par kurām stratēģijas ietvaros joprojām medijos izplata nepatiesu informāciju par inficētajiem un mirušajiem C19 sakarā.

Matemātiskā modeļa kodu, ar kuru atklātībā nāca “iejaukšanās stratēģijas” izstrāde Londonas Impēriskajā koledžā, koledža ar dažādām atrunām slēpa, bet atklāja vien pēc nopietnu starptautisku organizāciju iejaukšanās. Matemātiskais modelis izrādījās pilnīgs feiks.

C19 pandēmijas globālās izplatības matemātiskais modelis tika izstrādāts vienlaikus ar “iejaukšanās stratēģiju” paredzamo ietekmējamo valstu teritorijās. Kā neatgriezeniskas sekas Latvijai iestājās - LV savu parādu palielināja par 4 miljardiem €, vienlaikus noziedzīgi nesniedzot plānotos medicīnas pakalpojumus mecicīnas iestādēs pandēmijas pīķa laikā, paralizējot to darbu, radot būtisku kaitējumu Latvijas tautas veselībai

Atbildēt

viens

19.06.2020. 21:55

Man patika kunnga naida runa.

Atbildēt

sapnis vasaras naktī

19.06.2020. 20:54

Latvijai vairs nav tas jampampiņš prezidents

Atbildēt

Kaatad

19.06.2020. 20:24

Vadoņiem laimes pilnas bikses- var legāli šeptēt miljardus, kurus atdos nākamās paaudzes, un visi tie ļoļiki, kuriem covidsērgā atbalsta vietā tika trekna piga. Ne velti naudiņš platā straumē plūst visa veida būvniecībās, jo no tām visvieglāk izcelt kreiso. Tā kā gaidāmi nākamie smalkie savrupnami, un glauni auto Rīgas ielās.Lepojamies! :)

Atbildēt

novadnieks

19.06.2020. 20:23

Kopš Levits neieklausījās tautā un izsludināja brāķa likumu par ATR , nevis atdeva to atpakaļ Saemai, manās acīs viņš zaudējis jebkuru cieņu. Lupata, klauns bet ne prezidents.

Atbildēt

Piektais gads

19.06.2020. 20:04

No 1. jūlija Maskavā stājas spēkā federālais likums “Par mākslīgo intelektu”, kas paredz ieviest vienoto personu reģistru un mākslīgā kontroles intelekta eksperimentu, kas dos Maskavas domei pilnvaras uz pieciem gadiem ieviest mākslīgo intelektu personu kontrolei administratīvās uzraudzības nolūkos.

Labprātīga piekrišana, atsakoties no kostitucionālām tiesībām, ko paraksta ar C19 inficētie un daļēji izārstētie. Parakstot vienošanos, tā laušanas gadījumā tiek piespriests administratīvais sods, personu izsekojot 5G tīklā, ja konstatē pašizolācijas pārkāpumu. Kamēr nepierādīsit pretējo, sods netiks atcelts.

Ja algoritms pierāda, ka fotogrāfijā esat jūs, kas izgājis uz ielas un nokļuvis kameru uztveres zonā, digitālajā koncentrācijas nometnē, par kādu ar VDD ēkas būvi Teikā gatavojas pārvērst arī Rīgu!

Globālās finansu korporokrātijas publiski anonīmā varas “iejaukšanās stratēģija” ar projektu “gudrā pilsēta” grib aplaimot Maskavas un Rīgas pilsētu iedzīvotājus ar obligāto biometrijas datu bāzi, lai varētu analizēt un kontrolēt ikvienu 24 h diennaktī. Programmā ar likumu paredzēts cilvēkus čipizēt it kā zinātnes un veselības pakalpojumu attīstibas labā. Programmā iekļauta seju atpazīšana, cilvēka gaitas atpazīšana līdz pat personas emocionālā stāvokļa novērtēšanai.

Atbildēt

Dīvaini!

19.06.2020. 19:53

Es vairs neticu nevienam E. Levita vārdam.

Atbildēt

Kā ir gramatiski pareizi ?

19.06.2020. 19:52

Kāds var pateikt kā ir gramatiski pareizi:

Godātie deputāti

vai

godājamie deputāti

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...