Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mēs dzīvojam mafiozā valstī

Jānis Ādamsons, Saeimas deputāts
19.04.2021.
Komentāri (101)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ggg

28.04.2021. 07:34

»

hilis

Adamsona evolūcija Latvijas politikā ir klasika...


Ka parasti seit redzama latviska pieeja jautajumam. Nevis domat par raksta saturu, kas pec butibas izgaismo Latvijas tragediju, bet mesties virsu autoram. Nozelojami.

Atbildēt

ggg

28.04.2021. 07:26

»

Ray

Pievienojos autora domām. Uzskatu, ka tiesiskā valstī šis raksts vien būtu pamats izmeklēšanas uzsākšanai. Taču nekāda reakcija neseko - intresanti ko gan tas nozīmē


Atbilde ir loti vienkarsa. Visas varas strukturas Latvija ir viens liels vienots noziedzigs veidojums. Nekadas izmeklesanas nekad nebus. Rakstam vini vienkarsi uzcuras virsu.

Atbildēt

hilis

22.04.2021. 21:10

Adamsona evolūcija Latvijas politikā ir klasika!
Sāka kā viens no Bruņoto spēku Jūras spēku komandieriem.Patriots.Valts vīrs.
Tad latvijas ceļš....tur jau ari bija "valstiski domajoši "' cilveki......un beigās Ādamsons nonāca tur no kurienes īstenībā arī bija nācis.
Adamson ir padomju bruņoto spēku pārstvis ,kas eleganti ir izlavierējis pa Latvijas armiju,valdību un mūsu kaimiņvalstij nemaz nevajadzēja šeit turēt spiegus,jo šeit jau bija Ādamsons!)))))))))

Atbildēt

Biruta

22.04.2021. 08:45

»

Skumjais Bruņinieks

Mūsu nozagtajā, VDK un KP funkcionāru izveidotajā, valstī ir nodibinājusies tradīcija, tā kā likumsakarība(nevar saprast)..valsti kritizē, māca, kā vajaga pareizi darīt visi tie, kas aktīvi piedalījušies visus 30 gadus Latvijas nozagšanā un degradācijā...


Lieciet Lemberga kungu mierā! Ko Jūs pats esat darījis,lai valstī šis ārprāts beigtos? Lembergam vismaz ir skaidri domājošs prāts,bet Jums,acīmredzot, tā nav vispār, ja visās lietās vainojiet VDK un KP pēc 30 gadiem brīvajā Latvijā.PSRS vismaz saglabāja pirmās Latvijas laikā radītās rūpnīcas un uzcēla jaunas,bet tagad trīsdesmit gados lielākā daļa jau ir nolikvidētas vai pārdotas. Vai tur VDK un KP vainīgi? Valdībā ir daudz jaunu cilvēku,bet kur viņi stūrē? Uz savu pašlabumu un savām kabatām.Kas mainījās pēc Pūces skandāla-nekas!?

Atbildēt

Ray

21.04.2021. 11:11

Pievienojos autora domām. Uzskatu, ka tiesiskā valstī šis raksts vien būtu pamats izmeklēšanas uzsākšanai. Taču nekāda reakcija neseko - intresanti ko gan tas nozīmē.

Atbildēt

Izmisums

20.04.2021. 13:28

Šobrīd čekisti un komunisti izmisīgi cenšas noslēpt savas pagātnes noziegumus. Uz šodienu par metodi, kuru viņi izmantoja savu politisko pretinieku novešanai līdz pašnāvībai vai psihiatriskajai slimnīcai un arī bojā ejai "nelaimes gadījumā" vācu valodā "Zersetzung" Googlē ir 1 670 000 raksti, krievu valodā "Biodegradacija" - 572, latviski - 5. Un visi nevienam nezināmās weblapās. Šī metode tika lietota no 1975.gada epizodiski, bet ļoti plaši no 1986.gada. Tikai Latvijas lielajiem masu medijiem ir kategosriski aizliegts par to rakstīt.

Atbildēt

to jocīgais

20.04.2021. 12:53

»

NA patriots

Ādamsons, kā vecs čekists, labi pazīst arī krievu mafiju (Krievijas nacismu). Latvijas polītiskā sistēma ir tālu no tā — tāpēc jau arī šis lops var tā balamutēties


Kur tu rāvi krievu "nacismu"? Nacisms mēdz būt tikai pie homo sapiens, homo russicus ir rusisti vai šovinisti.

Atbildēt

pamuļķim

20.04.2021. 12:47

»

juris

Jūsu idiotisms nav ārstējams...Ja kas - tad Ādamsona laikā iesēdināja Haritonovu un viņa tipa bandītus u.t.t. Līdz aiztika šķēlistus


Haritonova iesēdināšanai nebija nekā kopīga ar cīņu pret noziedzību. Tā bija Krievijas organizētās noziedzības, čekas un mūsu pērkamo neliešu, ar padumjo represīvo orgānu noziedzīgo pagātni: milicijas, prokuratūras un tiesas spec operācija, lai visu kriminālu valstī pārdalītu par labu Solcevas filiālei, "Pārdaugavai" un kriminālā kase vairs nebūtu Amsterdamā, bet Maskavā un tā palielinātu Latvijas atkarību no kremļa.
Praktiski visi mūsu iekšlietu ministri, pēc tam, kad bija iznīcināts Haritonova grupējums, staigā pie saviem Solncevas kuratoriem konsultēties (lasi: saņemt dobro)

Atbildēt

juris

20.04.2021. 11:13

»

90.gadu zemessargs

Citāts: "Tas bija laiks, kad cilvēki vakaros un naktīs baidījās iziet uz ielām, jo šajā laikā galvenie karaļi ielās bija bandīti...


Jūsu idiotisms nav ārstējams...Ja kas - tad Ādamsona laikā iesēdināja Haritonovu un viņa tipa bandītus u.t.t. Līdz aiztika šķēlistus ...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.04.2021. 10:46

»

nesapratu

kas tad tāds notiks "uz vasaru,kad krusttēvs,nav šaubu,nāks ārā".Kādā sakarā viņš tiks atbrīvots


"..uz vasaru" notiks sekojošais - Aivaram pēkšņi uznāks vecā kaite..saslims smagi, parādīsies jau ierastā "kakla uzmava"..un "kvalificētu ārstu" konsīlijs nolems - "politiski vajātajam" Lembergam nepieciešama nopietna ārstēšanās, kas cietuma apstākļos nav iespējams.
Tātad..ļoti smagos noziegumos notiesātais Lembergs tiks palaists mājas arestā..ārstu uzraudzībā.
Tiks pie kārtīgas olīveļļas un sieviņas garšīgajām plātsmaizītēm. Raudzīsies uz saulesrietu ezerā un pieņems stipendiātus vizītēs.
Viss turpināsies, kā ierasts...šo latvju tautas kaklakungu tik viegli nost no kakla mums nedabūt.

Atbildēt

SSSR zvērests kāds bija, Ādamsona kungs?

20.04.2021. 10:14

»

deputāts Ādamsons

varētu painteresēties par tā organizētā noziedzīgā grupējuma gaļas un trofeju biznesu "Rīgas mežos" un AS "Latvijas valsts meži". Kas TUR stāv priekšgalā. Kuros virzienos un kā tas zirnekļu shēmas un metastāzes aiziet...


Zvērēja uzticību dzimtenei un tautai! Bet bek kāds bija cionistu nosacījums zvērestam? Cionisms ir ielaušanās bez ieročiem, ja kāds piemirsis.

Nosacījums bija - pēc pavēles! Po prikazu! Pavēle nesekoja un SSSR sagrāva cionisms no iekšpuses un ārpuses.

Lai arī pavēle nesekoja, ir vēl cilvēka izdzīvošanas un tautas izdzīvošanas instinkti - arī sirdsapziņa. Savas sirdsapziņas un Dieva (Debesu varas) priekšā SSSR zvērestu zvērējušie ir zvērējuši un ar savu sitdsapziņu saglabā zvērestu tautai.

Atbildēt

Tiesa

20.04.2021. 10:08

Var Ādamsona rakstītajam piekrist, bet vai mē paši neesam vainīgi pie tā visa? Ko paši ievēlam valsts pārvaldē, un vai nav tā, ka daudzi tos mafijniekus paši atbalsta. Un ko labu, esot pie varas Rīgā, izdarīja Ādamsona pārstāvētā Saskaņa? Tāpat vien rīkojās kā pārējie, tik nolaista Rīga nekad nav bijusi. Vienīgais - atbalstīja visādus slaistus ar pabalstiem.

Atbildēt

nesapratu

20.04.2021. 09:26

kas tad tāds notiks "uz vasaru,kad krusttēvs,nav šaubu,nāks ārā".Kādā sakarā viņš tiks atbrīvots?

Atbildēt

deputāts Ādamsons

20.04.2021. 09:17

varētu painteresēties par tā organizētā noziedzīgā grupējuma gaļas un trofeju biznesu "Rīgas mežos" un AS "Latvijas valsts meži". Kas TUR stāv priekšgalā. Kuros virzienos un kā tas zirnekļu shēmas un metastāzes aiziet.
Skat, pirms pašvaldību vēlēšanām ātri ātri, kamēr nav uzsākta tiesvedība, no Dundagas novada priešsēdātāja krāsla ir aiztinies Aldis Felts.
Felts ir zināms "Latvijas valsts mežu" shēmas personāžs. Ar seniem, pamatīgiem koku un medību biznesiem.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

20.04.2021. 09:14

Mūsu nozagtajā, VDK un KP funkcionāru izveidotajā, valstī ir nodibinājusies tradīcija, tā kā likumsakarība(nevar saprast)..valsti kritizē, māca, kā vajaga pareizi darīt visi tie, kas aktīvi piedalījušies visus 30 gadus Latvijas nozagšanā un degradācijā.
Kur vien nepaskaties - TV vai internetā - priekšā kāds "gudri viedais", kas zin, kā ir pareizi...kas ar putām uz lūpām ir pret korupciju, zagšanu un oligarhiem, kas kritizē medicīnas un izglītības sistēmas(pie tam paši ilgstoši to kādreiz vadījuši).
Paskatos "Preses klubu"..tur murkšķis Emsis, kuru pieķēra ar KUKULI Saeimas telpās(10 štukas)..Ēķis, kurš ar Šķēli gribēja ielīst mūsu kabatās..Circene, kas grābstījusies ilgstoši medicinā, bet tagad ar muti līdz ausīm kritizē citus..tā var turpināt bezgalīgi.
Liekulība ir norma mūsu valstī...tā ir labi izkopta un varētu pat rīkot Liekulības Svētkus un sacensības šai jomā.
Čempions liekulībā bez konkureces ir Vienotība..
Gāzt savu bezoligarhu - bezlemberga valdību 2X!, nomest(oi, perdod, pasniegt uz paplātes) Lembergam varu pie kājām, atdot Puzes ZZS premjera posteni..un pēc tam vaimanāt par oligarhu ietekmi, Judinam gaužoties, ka "oligarhu sarunās" Lembergs ar Šleseru plāno, kā nozagt valsti - tas būs nepārspēts rekords Liekulībā un Nelietībā.
Šī raksta autora vārsmas arī ir liekulība..kas ir ciniska, tomēr Vienotības izdarībām līdzi netiek.
Ādamsons ir Lemberga Puzes mēslu čupas konkrēta sastāvdaļa..ilgstoši piedalījies oligarha Lemberga atbalstīšanā..ir līdzvainīgs visā šajā bardakā un palīdzējis Lembergam izveidot šo "mafiozo valsti!
Un tagad, kā nezinītis, kas tikko atlidojis no Marsa, dod diagnozi mūsu Greizo Spoguļu Karaļvalstij!
Un, kā smejies, daudzas lietas saka pareizi..bet tikai ir viens godmanisks BET -
Adamsons ir līdzvainīgs šās "mafiozās valsts" izveidošanā..!
Tauta pēc cien. Zatlera kunga Rīkojuma Nr2 jau bija izmetusi šo Puzes SŪDU ČUPU no mūsu kopējās mājas.
Vienotība( Ādamsonam un pārējiem par prieku) to atkal nogādāja ierastajā vietā - viesistabas vidū...lai smird tālāk.
Un nu tagad abi skraida ar gaisa atsvaidzinātājiem un vaimanā par smaku..
Ādamson, Jūs nožēlojamais Lemberga sistēmas sulaini un kroplais koks - Jūs kopā ar Lembergu esat līdzautori mūsu "mafiozajai valstij"!
LAIKS NĀKT JAUNAI MAIŅAI, KURU NAV SKĀRUSI VDK, KP
UN LEMBERGA MAFIOZĀS VALSTS KOROZIJA!
Mūsu valsti ir par ko kritizēt, bet, kad to dara tie, kas piedalījušies ilgstoši šī bardaka izveidē..tad paliek slikti ap dūšu..
Pašlaik "Mēslu čupa""- "Mafiozās valsts" krusttēvs ir ietupināts, bet nav šaubu, ka uz vasaru nāks laukā, lai turpinātu smirdēt.
Ir dzirdēts, ka ESMAIJA ir noorganizējusi visus Ventspils puķu tirdziņus, lai Lembergam no Centrālcietuma līdz Puzei ceļu ar rožu ziedlapiņām kaisītu.
Aitas un auni stāvēs ceļa malā, mās ar lakatiņiem Aivaram..un galvenais cirpējs, atgriežoties mājās no ieslodzījuma, pieies katram klāt un noglāstīs viņu noaugušās, necirptās galviņas.

Atbildēt

ādamsons pamodies

20.04.2021. 08:54

Laikam vēlēšanas tuvojas.Tikai ne vārda par Saskaņas varoņdarbiem un atbildību Rīgas Domē.Desmit gadu laikā.

Atbildēt

Nopietni?

20.04.2021. 08:49

Ādamsona kungs, te nu gan būtu vietā teiciens - labrī! Tiešām bija vajadzīgi 30 gadi, lai to ieraudzītu, ņemot vērā to, ka ir pabūts šīs "valsts" (koloniju diez vai var saukt par valsti) vadības struktūrās!

Atbildēt

eksperdu eksperds

20.04.2021. 08:30

»

Tiesu eksperts

Ādamsons kaut ko ir sarakstījis, par ko varētu padomāt, it daudz pareizu vārdu, bet kopumā raksts ir tukšs, anonīms, neko nepiedāvā, kā tikai - VISS IR SLIKTI, VISI ZAGĻI politiķi, partijas bezatbildīgi...


Cik tu esi vērts naudas izteiksmē?Bet Navaļnijs ir par krimnaš un piķis viņam arī ir "neposilnim trudom na galerah zarabotan". Ādamsons pateica kā ir , bet to jau daudzi saka ,tikai parazīti sēd un ēd no siles , ne silts ne auksts.

Atbildēt

90.gadu zemessargs

20.04.2021. 08:06

Citāts: "Tas bija laiks, kad cilvēki vakaros un naktīs baidījās iziet uz ielām, jo šajā laikā galvenie karaļi ielās bija bandīti."
Realitātē bija citādi - bandīti baidījās iziet ielās, ja tur bija zemessargi. 90. gados zemessardzē stājās patrioti, kuri bandītus lika vietā ar laidi pa pieri, restorānos, kuros tie bija salīduši. Bandīti nebaidījās veikt savas noziedzīgās darbības, jo pie varas bija tādi čekisti kā ādamsons...

Atbildēt

neenee

20.04.2021. 07:51

»

Ivo

Un cik partijas nomainīja šīs deputāts?pārliecību maina kā apavus


Tie partijnieki, kurus vada čeka, pārliecību mainīt nedrīkst. Tas no Rida Brunera sarakstītā. Iesaku vēlreiz palasīties!

Atbildēt

!

20.04.2021. 07:46

»

NA patriots

Ādamsons, kā vecs čekists, labi pazīst arī krievu mafiju (Krievijas nacismu). Latvijas polītiskā sistēma ir tālu no tā — tāpēc jau arī šis lops var tā balamutēties


Nesalīdzini padomju robēžsargu ar na aģentūru, tas nav solīdi, kaut abi pakļāvās čekai, bet nodaļas dažādas, kur robežsardzei nebija jānodarbojas ar spiegošanu, Latvijas ekonomikas graušanu.

Atbildēt

nja...

20.04.2021. 06:57

biedrs ādamsons "aktivizēts"?

Atbildēt

Zersetzung

20.04.2021. 06:03

Ādmasons varētu sākt atklāti rakstīt par šo cilvēku vajāšanas metodi, kura tika lietota arī Latvijā. Kā bijušais čekists viņš par to zina ļoti labi.
Cilvēku vajāšanas metode „Zersetzung"
Šis raksts ir veidots no vairākām publikācijām, kuras kļūst pieejamas Googles meklētājā ievadot atslēgas vārdu "Zersetzung" – vācu val. vai „Биодеградация” krievu val. Rakstu par šo tematu ir ļoti daudz, diemžēl, Latvijas masu mediji kategoriski atsakās šāda veida informāciju publicēt.
VDR slepenais dienests Stasi izmantoja Zersetzung metodi galvenokārt kā cilvēku psiholoģiskās apspiešanas un vajāšanas līdzekli. Jirgens Fukss bija Zersetzung upuris un rakstīja par savu pieredzi, Stasi rīcību raksturojot kā " psihosociālu noziegumu" un "uzbrukumu cilvēka dvēselei".
Zersetzung metode tika precīzi definēta 20. gadsimta 70. gadu vidū, un tikai tad to sāka sistemātiski izmantot 20. gadsimta 70. un 80. gados, Latvijā arī 90.tajos gados un ir ziņas, ka šī metode tiek lietota arī pašlaik gan Latvijā, gan Krievijā, jo cilvēki par tās esamību gandrīz neko nezina.
„Zersetzung” mērķis bija slepeni iznīcināt cilvēku pašapziņu, piemēram, sabojājot viņu reputāciju, organizējot neveiksmes darbā un radot smagas problēmas viņu personiskajā dzīvē. Stasi nemēģināja arestēt katru disidentu. Tā vietā izvēlējās viņus vajāt izmantojot psiholoģisko teroru, un to varēja izdarīt, jo šim mērķim bija pieejams ļoti liels personīgās informācijas apjoms par upuri un bija ļoti daudz iestāžu, kuras varēja tikt iesaistītas vajāšanās.
Zersetzung metodes bija spiegošana - slēpta vai atklāta; vēstuļu atvēršana un tālruņa zvanu noklausīšanās; slepena iekļūšana cilvēka privātīpašumā; manipulācijas ar transportlīdzekļiem un pat pārtikas saindēšana un viltus medikamentu lietošana.
Mērķis bija draudēt un iebiedēt vai arī izraisīt psihozes, daži vajātie pat izdarīja pašnāvību. Stasi pārliecinājās par iespēju piekļūt mērķa dzīves telpām un atstāja redzamas savas klātbūtnes pēdas. Pēdējie posmi bija saistīti ar psiholoģisku un fizisku uzmākšanos: lietu pārvietošana mājās (vienu rītu modinātājs ieslēdzas pulksten 5:00, nevis 7:00, zeķes atrodas nepareizajā atvilktnē, kafijas vairs nav palicis, pēkšņi pazūd un pēc tam atkal atrodas dažādi priekšmeti, akvārijā vienas zelta zivtiņas vietā peld divas, mazgājamā bļoda pēkšņi atrodas nevis vannas istabā bet dzīvojamās istabas vidū.).
Cita prakse ietvēra īpašuma bojājumus, velosipēdu un automašīnu sabojāšanu, apzināti nepareizu ārstēšanu, cilvēka apmelošanas kampaņas, baumu izplatīšanu, tostarp viltotu kompromitējošu fotoattēlu vai dokumentu sūtīšanu upura ģimenei, denonsēšanu , provokācijas , psiholoģisko karu, psiholoģisku graujošu darbību , telefona sarunu noklausīšanos.

Tā kā Zersetzung mērogs un raksturs nebija zināms ne VDR iedzīvotājiem, ne cilvēkiem ārzemēs, cietušie pat nespēja noticēt Stasi ļaunprātīgās taktikas atklāsmēm. Daudzi cilvēki mūsdienās joprojām pauž neizpratni par to, kā Stasi līdzstrādnieki varēja piedalīties šādās necilvēcīgās darbībās.
Visbriesmīgākais ir tas, ka Stasi loma cietušā personiskajās likstās palika slēpta jo Stasi operācijas tika veiktas pilnīgā slepenībā. Dienests rīkojās kā neredzēts un ļaunprātīgs dievs, manipulējot ar savu upuru likteņiem.
Parasti Zersetzunga mērķis bija nodrošināt, lai disidenti būtu nodarbināti ar savām personīgajām problēmām. Mērķis parasti nebija nogalināt cilvēkus, kaut gan daži no vajātajiem izdarīja pašnāvību.
Tāpat kā grupu gadījumā, arī indivīdu Zersetzung mērķis bija “izslēgt” šīs personas efektivitāti, graujot viņu pārliecību un pārliecību par savu darbību vērtību. Stasi parasti bija vienalga, vai indivīds tiek izslēgts vilšanās, baiļu, izdegšanas vai garīgu slimību dēļ: visi rezultāti bija pieņemami.
Pirmais Zersetzung posms bija visu valsts rīcībā esošo datu un informācijas, piemēram, medicīnisko dokumentu, skolas ziņojumu, policijas ierakstu, izlūkošanas ziņojumu, mērķa dzīvesvietas pārmeklēšanas novērtēšana. Šajā brīdī viņi meklēja vājās vietas (sociālas, emocionālas vai fiziskas), kuras varētu izmantot kā veidu, kā izdarīt spiedienu uz mērķi, piemēram, ārpuslaulības lietas, sodāmības reģistri, alkoholisms, narkotiku lietošana, atšķirības starp mērķi un mērķi. viņu grupa (piemēram, vecums, klase, apģērba stili), ko varētu izmantot, lai viņus sociāli izolētu.
Pēc tam tika izstrādāta Zersetzung stratēģija: kāds bija konkrētais mērķis? Kāda taktika būtu jālieto, lai izmantotu mērķa personisko situāciju un rakstura iezīmes? Kāds bija laika grafiks?
Nākamais posms bieži bija slēptās novērošanas papildināšana ar atklātu novērošanu, lai paziņotu mērķim, ka viņš interesē Stasi, un radītu nedrošības un paranojas sajūtu. Taktika tad ietvēra arī nopratināšanu un kratīšanu dzīvoklī, dīvainus trokšņus tālruņa līnijās, pamanāmus darba vietas apmeklējumus, tā lai priekšnieki un kolēģi apzinātos policijas un slepeno dienestu interesi utt.
Zersetzung metode atšķiras no citiem nežēlīgiem vajāšanas veidiem, piemēram, spīdzināšanas, ieslodzīšanas un slepkavības, ar to, ka tā nenotiek atklāti, bet gan tiek slēpti veikta pret cilvēkiem. Valsts drošības dienestam jāpaliek pilnībā slēptam kā negatīvu notikumu ierosinātājam.

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 04:59

»

Ivo

Visa problēma ir tajā ka neviens politiķis neatbild ne par vārdiem ne darbiem..tāpēc tā ir kā politiķu nav..ir pašlabuma meklētāji, rebes bīdītāji un bars ar lietderigie idiotiem ,fonam..un tauta tik iet un klaunus ievēl.. nu nemaz nepaliek gudrāki tie vēlētāji


Ivo,par šo es pilnīgi piekrītu.Saka ka cilvēks ir atbildīga būtne,un to neviens neuzdrošināsies apstrīdēt.No tā izriet secinājums;ja cilvēks nenes atbildību par teikto un darīto,tas laikam vairāk nav cilvēks.Nākošais secinājums ir tāds;visas partijas un parlaments sastāv no necilvēkiem.
Skeptiķiem,politiskā atbildība neeksistē,tā ir kolektīvā bezatbildība,atraušana no siles nav atbildības nešana.
Vīrs un vārds,tādam jābūt principam.Vārdu neturi,tu jau vairs neesi vīrs.
Vai kāds ir dzirdējis teicienu;sieva un vārds?Tas tā,pārdomām.

Atbildēt

NA patriots

20.04.2021. 00:27

»

!

Nu pie jums, čekas aģentiem (NA) arī neiešu


Ādamsons, kā vecs čekists, labi pazīst arī krievu mafiju (Krievijas nacismu). Latvijas polītiskā sistēma ir tālu no tā — tāpēc jau arī šis lops var tā balamutēties.

Atbildēt

Tiesu eksperts

20.04.2021. 00:03

»

Ivo

Visa problēma ir tajā ka neviens politiķis neatbild ne par vārdiem ne darbiem..tāpēc tā ir kā politiķu nav..ir pašlabuma meklētāji, rebes bīdītāji un bars ar lietderigie idiotiem ,fonam..un tauta tik iet un klaunus ievēl.. nu nemaz nepaliek gudrāki tie vēlētāji


Ādamsons kaut ko ir sarakstījis, par ko varētu padomāt, it daudz pareizu vārdu, bet kopumā raksts ir tukšs, anonīms, neko nepiedāvā, kā tikai - VISS IR SLIKTI, VISI ZAGĻI politiķi, partijas bezatbildīgi.

Ādamson - kad politiķiem, partijām ir par kaut ko jāatbild, nav tāda jēdziena. Par visu NEATBILD NOMENKLATŪRA, kura uztur sakarus ar mafiju, ar ielikteņiem, ar maksātājiem un PĀRVALDA VALSTI. Vai tā DALĀS ar vadību, noskaidro.

ĀDAMSON, tu iebāzi savu galvu tur, kur tevi neprasa, aizgāji no tēmas un ielīdi NAVAĻNIJA apvainošanā. Godīgi rakstnieki tā nedara, apraksta vienu tēmu. Tātad tu esi provokators nevis Latvijas varas nedarbu pētnieks, apgrābstījies par visu ko un ne par ko konkrēti. Tu neesi nopietns kadrs. Labāk ej pie savas Saskaņas un palūdz piedošanu tai, ka tu samuldējies un neko labu neatklāji, Tu tāpat kā "pasaules gudrākais pilsētas saimnieks| Nilušķa, prot lamāt valdību, kur tik ko tai uzmest, pastaigājoties pa visu vēsturi vienā minūtē.

ĀDAMSON - tu kā čekists, musini tautu ne ar ko.

Atbildēt

ha-ha

19.04.2021. 23:05

Visjancigäkais ir iekš müžïgo varas vïru gaušanos par pašu nepadarïtiem,bet labi apmaksätiem darbiem.Sevišķi ja gaužās okupäcijas armijas bijušie komisäri,kuriem šädi nepadarïti darbi ir vislabäkā atskaite,diemžėl ne tautai,bet tiem,par kuriem saka-čekists vienmėr paliks čekists.

Atbildēt

Ivo

19.04.2021. 22:46

Visa problēma ir tajā ka neviens politiķis neatbild ne par vārdiem ne darbiem..tāpēc tā ir kā politiķu nav..ir pašlabuma meklētāji, rebes bīdītāji un bars ar lietderigie idiotiem ,fonam..un tauta tik iet un klaunus ievēl.. nu nemaz nepaliek gudrāki tie vēlētāji..

Atbildēt

Ivo

19.04.2021. 22:38

Tiesiskā valstī šādi politiķi sen sēdētu cietumā un kuri nesēdētu būtu no politikas šāviena attālumā..pie mums laikam tiešām mafioza valsts ja par izlaupitu ,izsaimniekotu Rīgas kasi nevienu pie atbildības nesauc..dīvaini..par nozagtu sīkumu liek cietumā..te miljards un nekā..varbūt tas kas nozaga sīkumu, sēž išakova vietā..nu tā, statistikai?

Atbildēt

Ivo

19.04.2021. 22:30

»

neenee

Opozīcija nav pie siles! Tiem kauliņus būtā pamet


Un cik partijas nomainīja šīs deputāts?pārliecību maina kā apavus.

Atbildēt

Ivo

19.04.2021. 22:27

Ja ādamsons nebūtu salašņu centra mēsls, varētu daļēji viņam piekrist. Par cik viņš ir salašņu centra mēsls, tad lai paskaidro kā viņi tuvu miljardam no rīgas izzaga,iztērēja savējiem,kā amatus dalīja un galvenais kad juridiski par to atbildēs..tagad šie morālie kropļi vēl kaut kādus padomus dod, kādam kaut ko pārmet..cits cūku jānis ar ik pa brīdim izbāž šņukuru..laikam jaunam roverim naudu grib..jums mēsliem nav ne kauna,ne goda,ne sirdsapziņas..nekā cilvēcīga..

Atbildēt

jaajaa

19.04.2021. 21:46

...pasmaidīšu..."Mēs dzīvojam mafiozā valstī," teica kāds politiķis, kurš šajā valstī veiksmīgi "pie siles" ir jau gadus 25 vismaz...:)

Atbildēt

es

19.04.2021. 21:45

»

BBB

Vienīgais iekšlietu ministrs, kura vadīšanas laikā, policijā bija kārtība


Viennozīmīgi! Pēc pēdēja cienījama ministra Šteinbrika, vienīgais, kurš saprata, kam domātas tiesībsargājošas institūcijas....

Atbildēt

BBB

19.04.2021. 21:39

»

ммм

Ko tad tādu Latvijas labā ir izdarījis bijušais padomju okupantu pakalpiņš


Vienīgais iekšlietu ministrs, kura vadīšanas laikā, policijā bija kārtība.

Atbildēt

ммм

19.04.2021. 21:20

»

Kārlis Krēsliņš

Visu cieņu Jānim Ādamsonam. Vērtējiet cilvēkus par padarītiem darbiem. Jānis ir daudz darījis Latvijas labā


Ko tad tādu Latvijas labā ir izdarījis bijušais padomju okupantu pakalpiņš?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....