Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mentalitātes valsts eksāmens

Arturs Priedītis
17.01.2014.
Komentāri (130)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Par gramatiku

23.01.2014. 09:31

Apzīmējumu LR lieto Libērijas Republikas saīsinājumā. Latvijas saīsinājums - LV. Vai raksta pilniem vārdiem - Latvijas Republika.

Atbildēt

N.Māstrihts

21.01.2014. 17:12

»

Liliana UK

Par ko isti stradajat?informacija no Psaules bankas,tikai te Londonaa.Iesaku nerakstit-ar Jums var atri izrekinaties


Jau divās krimināllietās divu gadu garumā esmu cietušais. Policija neatrada arī vainīgo citā lietā, kurš neatzinās, lai gan policijai šāvāja identitāti pierādīju,kas mani sašāvis ar lieljaudas pneimatisko ieroci.

ASV neizrēķinās arī arī ar citiem, kas brīvi pauž viedokli, to dara vietējie pakalpiņi. Brīva viedokļa paušana neko nemaina un nevar izmainīt. bet bailes - sabiedrības bailes kopumā, piekrītot, klusējot par noziegumiem, samierinoties ar tiem.

Arī tagad - par notikumiem Grieķijā ar sabiedrisko TV rādīja ierakstu LTV1. Tagad, kad jau sabiedriskā TV Grieķijā likvidēta.Vai tad kas mainās, vai mainīsies, ja mēs to zinām? Visi klusē un samierinās, atbalstot fašismu un genocīdu.Saskaņā ar Frīdmana teoriju es neesmu starp tiem, kas jāiznīcina.

Vai man jābaidās kā citiem? Vai tādēļ vērts dzīvot, lai baidītos? Bailīgos neviens necena un nerespektē.

Man jau daudzi iesaka klusēt. Bet kādam tas jāpasaka.

Atbildēt

N.Māstrihts

21.01.2014. 10:41

»

A.P.

Lūdzu, neņemiet ļaunā, ka tik pamatīgi Jums uzbāžos. Manuprāt liekas, vēl nekas nav zaudēts, jo neesat neglābjams šarlatānisma fans


Grieķijā demokrātija jau ir likvidēta 2013. gada jūnija-oktobra periodā (sagatavojot ES prezidējošās Grieķijas ar fašistisko Grieķijas valdību prezidēšanu, likvidējot ar valdības akceptu sabiedrisko televīziju, kas deva valsts budžetā 200 000 000 euro, jo par to ik mēnesi maksāja iedzīvotāji – ap 4.12 euro mēnesī), kā atzīst paši grieķi - sabiedriskos medijus pat neaiztika nacisma laikā. Jaunais valdības sabiedriskais medijs raida 60. gadu ierakstus – līdzīgi notika Francijā un Nīderlandē, Latvijā u.c. Medijus aiztaisa ciet saskaņā ar SVF, PB interesēm un Frīdmana liberālteoriju ekonomikā, kuras pamatā ir darvinisms – stiprākā izdzīvošana mākslīgu karu un haosu apstākļos, ko rada ASV vēstniecības ārzemēs, tostarp ar praida maršiem..Paralēli, lai Grieķija neatdotu parādu SVF, ierobežoja arī vārda brīvību, paklausīgai Vācijai, ASV, SVF, PB Grieķijas valdībai slēdzot TV – jo Grieķijas budžetā vairs neienāks 200 000 000 euro ik gadu.

Šāda paklausīga valdība arī ir Latvijā – Dombrovska valdība, kura ilgstoši strādā saskaņā ar slepeniem tautai līgumiem starp LV un SVF, PB, nevis Satversmi.

Tas, ka formāli runā par demokrātiju un to it kā "piekopj", nenozīmē, ka ar slepeniem tautām līgumiem starp ES valstu valdībām un SVF, PB, netiek realizēta fašisma politika, arī Vācijas interesēs, kura tieši realizē ASV, SVF, PB intereses ES.

Tauta bija pret LVL iznīcināšanu. Kur ir demokrātija, neņemot vairākuma nostāju vērā? Vai ir atslepenoti līgumi ar SVF, PB? Latvijas valdība ar Dombrovski priekšgalā ir fašistiska valdība, jo tā darbojas pret LR Satversmē noteiktām tautas tiesībām no "lietussargu revolūcijas" laikiem un 2009. g. 13. janvāra nemierim, ko izprovocēja pati valdība. Dombrovska valdības fašisms izpaužas arī apstāklī, ka valdība kategoriski distancējas no latviešu leģionāriem, kuriem tiek uzkrauta fašisma palieku nasta, kas nav patiesība.

Visi slepenie līgumi ar SVF un PB ir pret latviešu tautas interesēm, tostarp nav sodīti Valsts kases izzadzēji ar ilgstošiem cietumsodiem - Godmanis, Slakteris, Kargins, Krasovickis, Maizītis, Sudraba, kas pieļāva Parex glābšanu ar valsts naudu. Šie pasākumi tika organizēti apzināti saskaņā ar reāli izstrādātu plānu – iedzīt LV parādos, kas arī izdevās.

Glābjot Parex, valsts nonāca grūtībās un bija spiesta aizņemties no SVF, kas jau bija ieplānots ASV, SVF un PB plānos.LV pašlaik ir parādā ap 6.5 miljardi latu.Rimševics paziņoja, ka „krīze” beigsies ap 2015. gadu un sāksies jauna krīze, krīzēm atkārtojoties ik pa 7-10 gadiem, un atkal simti tūkstoši latviešu pametīs Latviju. Vai tas nav fašisms, ka latviešiem, lai tie izdzīvotu, pašiem jābrauc verdzībā uz svešu zemi – morāli uz kārtējo „Sibīriju” saskaņā ar PSRS laiku regulām, kuras formāli paziņoja, ka valsts ienaidniekus izraida uz Rietumiem?? Komunisma-fašisma realizācija turpinās arī ar politmafijas- veco komunistu ieguvumiem, kuri atkal neko nezaudē.

Arī Latvijas valdība, kas ir un ar vadošām politiskām partijām jau sagatavota ES prezidēšanai pēc Grieķijas prezidentūras beigšanās, fašistiska valdība ar slepeniem tautai līgumiem starp valdību un SVF, PB. Gaismas pils ir spilgts apliecinājums fašismam bez latviešu tautas, kura tiek patriekta no Latvjas, bet pilī uzdzīvos ASV vēstniecība un dzīros ES komisāri, kas strādā slepeno līgumu labā ar ASV, SVF, PB, kopā ar tādiem deģenerātiem kā Kalniete, Kariņš, Šadurskis, Ždanoka, Godmanis, Berzins u.c.

Atbildēt

Aivars2

21.01.2014. 10:13

»

Antons

Jā tā, tad pareizi. Mans tēvs saaukstējās, bet mājās nenāca, jo baidījās nokavēt tankus. Bet ja būtu tanki, tad tie taču visu sagrautu 5 minūtēs, jo visi ar Godmaņnelieti būtu aizbēguši no tanku rūkoņas. To arī tēvs teica, bet tikai pēc gadiem, kad kļuva gudrāks un redzēja brīvības smaku no zagļiem, ...


Pret tankiem, protams, ka nebūtu nostāvējuši, bet OMONs tomēr neriskēja iet tur, kur būtu iespējami daudz upuru. Toreiz klīda arī tādas baumas, ka armija ir atteikusies iet pret civiliedzīvotājiem.
Es domāju, ka toreiz lielu lomu nospēlēja starptautiskais spiediens uz Gorbačovu, bet skaidrs ir tas, ka bez barikādēm nebūtu nekāda spiediena.
Toreiz visas starptautiskās ziņu aģentūras bija Baltijas valstīs.
Fakts ir tas, ka pēc neatkarības atgūšanas pie varas tika dažāda kalibra blēži, kuri rūpējās vienīgi par savu un sponsoru kabatu pildīšanu.

Atbildēt

onkols

21.01.2014. 00:40

»

Uldis Sēne

Mjā..., tā letiņu indoāriskā izcelsme man jau sen bija sākusi likties visai aizdomīga. Piemēram, kā paskatos uz Raimonda Paula vai Imanta Kalniņa sejām, tā uzreiz tā vien liekas, ka skatos tipiskās indiešu sejās. Bet, tas tā... humoram...


NĒ,papīrs rullī vēl ir!
Ar ko Tu strīdies? Ko tu gribi iestāstīt āzim?Tev mājās nav vecaistēvs,vecāmāte?Mani pat padomju laika skola tā galvā nesajāja!Nav jēgas ar priedīšiem vāvuļot.Palasi labāk Grīnu,Čaku,kaut vai to pašu mīzalu V.Lāci(ar lieliem burtiem,lai Tu mežā nesajauktu ar ko citu)-*Zītaru dzimta*!
MAN IR BAIL PAR JAUNO PAAUDZI - TUR NEKĀ NAV!!!

Atbildēt

Uldis Sēne

20.01.2014. 23:48

»

A.P.

Varu ieteikt pašmāju šarlatānu - Māri Buiķi. Viņš interesējās par pasaules galu, šambalu un citām šarlatāniskām tēmām. Domāju, Rēriha grāmatnīcā būs viņa sasmērētie Kopotie raksti.Viņš ir mūsu oficiālais šarlatāns jau no padomju laika, jo medijos atļāva publicēt viņa murgus. Specdienesti mīl izmantot...


Mjā..., tā letiņu indoāriskā izcelsme man jau sen bija sākusi likties visai aizdomīga. Piemēram, kā paskatos uz Raimonda Paula vai Imanta Kalniņa sejām, tā uzreiz tā vien liekas, ka skatos tipiskās indiešu sejās. Bet, tas tā... humoram.
Negribas ar Jums strīdēties jautājumos, kuros neviens no mums nevar neapgāžmi pierādīt savas pozīcijas patiesumu. Man nav raksturīgs stūrgalvīgums,sevišķi,ja oponentam ir spēcīgi argumenti un pierādījumi. Un tomēr, iesaku vismaz paskatīties Fomenko teorijas tās sērijas, kurās iet runa par ēģiptes piramīdām, Novgorodu un etruskiem. Jācer, ka jums taču ir zināms, ka akadēmiskā zinātne joprojām kategoriski noliedz, ka etrusku rakstus ir iespējams atšifrēt. Toties slāvu zinātnieki jau vairāk kā 100 gadus to spēj bez jebkādas piepūles, jo rakstu zīmes ir uz kirlicas bāzes, ko savukārt akadēmiskā zinātne pat netaisās akceptēt un izziņot! Manuprāt, dīvaini un nelietīgi! Tad, kam man būtu vairāk jāuzticas - Fomenko un Nosovskim, vai akadēmiskajai zinātnei, kas man jau skolā mēģināja ieskalot viselementārāko neloģismu, ka 2jebkas x 0jebkas = nevis 2jebkas , bet gan 0jebkas!? Kāda velna pēc man būtu jāuzticas akadēmiskajai zinātnei un vēsturei, ja pat vēl pirms 30 gadiem es biju spiests visā nopietnībā ticēt, ka nav bijis labāka, krietnāka cilvēka par Ļeņinu!? Vai akadēmiskā zinātne mēdz kļūdīties (kad visi vadži lūzt un patiesība vairs nav noslēpjama), jeb tomēr tā jau sākotnēji tiek mākslīgi ievirzīta uz nepareizajām sliedēm!? - Cik vērta ir akadēmiķa, zinātniskā grāda un pat Nobela prēmijas laureāta statusa neapgāžamība? - Pēc tā, ko man nācies pieredzēt un izprast, es teiktu - ne plika graša!

Atbildēt

onkols

20.01.2014. 23:44

Nu,papīrs beidzās?

Atbildēt

Santa

20.01.2014. 21:09

Nopietns raksts, jo tēma ir smaga. Man liekas, ka nekas nemainīsies un mūs nekas labs negaida. Šogad būs divas vēlēšanas, kurās atkal tiks ievēlēti visi tie paši, kas gādā tikai par saviem dolāriem. Latvieši ir vāji politiskajā prātā, ka tikai katru liek mierā un vairāk neko nevajag. Bērni arī vieglprātīgi, jo rotaļājās tikai ar telefonu. Nekas te labs nebūs. Žēl, ka dzīve paiet tukšumā un nabadzībā.

Atbildēt

Ōpels Kadets Mazpisāns (Untūna Mazpusēna lit. pseidonīms)

20.01.2014. 19:24

»

moins

Zakt jaraksta ar " g", mulki! Zagt


Beidz zakt manas idejas!

Atbildēt

Uldis Sēne

20.01.2014. 18:47

»

A.P.

Paskatījos, ko saka Zin.akadēmija. Vērtējums (1998.g.) šāds: И. Н. Данилевский: Слежу за работами Фоменко с 1980-х гг. Его построения базируются на определенных аксиоматических посылках. Первоначально он опирался на расчеты Роберта Ньютона, а затем воспринял астрономические идеи Н. Морозова. Констатировав...


Uzskatu, ka daudz prātīgāk ir rūpīgi noskatīties visu 24. sēriju ciklu un tikai tad izdarīt secinājumus, nevis paļauties uz autoritāšu slēdzieniem. Man ne reizi vien jau ir nācies pārliecināties, ka oficiālās, akadēmiskās zinātnes korifeji dara visu iespējamo, lai noniecinātu to zinātnieku pētījumus, kuru teorijas ir pretrunā ar vispārpieņemtajām versijām. Tas vienādi attiecas gan uz vēsturi, gan uz zinātni. Principā, kas gan cits tiem atliek, kā aizsargāt savas pozīcijas ar jebkurām iespējamajām metodēm, nekrietnās ieskaitot, jo pretējā gadījumā, viņiem būtu jāatzīst, ka paši ir tikai birokrāti un diletanti, kas savulaik nepelnīti saņēmuši savus zinātniskos grādus un prēmijas. Patīk tas mums vai nē, taču kliedzošu pretrunu un neatbildētu (noklusētu, noignorētu) jautājumu ir pārāk daudz! Manuprāt, nav nekā nepieciešamāka, par patieso patiesību, lai cik sāpīga tā pašam arī beigu beigās neizrādītos! Zinu, ka vairumam pietiek ar to, ko tiem pasniedz..., taču, ne jau nu man! Noskatieties, lūdzu, 9. un 10. sēriju, kur tiek runāts par Jēzu Kristu 12.gs. un Jerzālemi Bosfora šauruma krastā, kas tiešām liekas daudz pamatotāk, nekā no Bībeles kopijām izzīstie pieņēmumi, kuri dziļi, bet nepamatoti iesēdušies mūsdienu cilvēku apziņā.

Atbildēt

moins

20.01.2014. 18:36

»

Purva velns

Beidz zakt manas idejas


Zakt jaraksta ar " g", mulki! Zagt!

Atbildēt

LATVIEŠU LOPU GANS-MASTRIKTS

20.01.2014. 18:25

»

N.Māstrihts

Priedītis ir Krievijas aģents, drīz pāries tikai uz kirilicu, mērglis


LATVIEŠU TAUTAS KAUNA TRAIPS – MASTRIKTS. Kamēr latvieši nespēs tikt vaļā no tādiem neliešiem kā Mastrikts, latvieši vienmēr citu tautu acīs būs nekur nederīgs LOPU BARS. Maksimas traģēdijas dienās Mastrikts priecājās par cilvēku nāvi, divos komentos ierakstot to te „Būtu okupanti ar pēctečiem aizbraukuši uz Krieviju, nebūtu beigti Maximā” „JA ŠIE OKUPANTI UN TO PĒCTEČI BŪTU OAMETUŠI lATVIJU, VIŅI BŪTU DZĪVI”. Tā var darīt tikai neglābjams lops. Ja latviešiem tas patīk, tad viņi visi ir lopi.

Atbildēt

Ōpels Kadets Mazpisāns (Untūna Mazpusēna lit. pseidonīms)

20.01.2014. 17:02

»

vendeta

un kas tad nepareizi? vai tad nebūtu dzīvi palikuši, ja dotos 1991.g. atpakaļ sakopt savu ģedu un babu piedirstās un pamestās sādžas kaut kur Tombovas pievārtē? bet nē! fašistu pohļebka tomēr svarīgāka par dzimteni


Neatbildi šiem Priedīša studentiem, kas reksta pret profesoru N.Māstrihta kungu, kā atbild, tā sūdu smaka veļas. Priedītis ir šarlatāns.

Atbildēt

>>>>>.A

20.01.2014. 13:34

Jaunlatvieši ir cēlušies no ebrejiem....

Atbildēt

Latviešu mērglis Mastrikts

20.01.2014. 10:56

»

vendeta

kārtējais no visiem iespējamajiem amatiem izmestā grafomāna skricelējums par tēmu - latvieši, maitas, neciena krievu okupantus. Priedīt! Būdā


Latviešu jaunais izcilākais nelietis un cūka Mastrikts atmodies un sāk visu aptaisīt.

Atbildēt

A.

20.01.2014. 10:55

»

Edge

Būtu tikai zivis - ķērāji atradīsies...


Tātad Dainītis joprojām neko nav sapratis un informācija par viņa pieņemšanos prātā ir aplama. Politiskais šarlatānisms ar vēsturiskā šarlatānisma piegaršu pie mums acīmredzot būs līdz pasaules galam. Viena studente stāstīja, ka latvieši cēlušies no inkiem. To viņai mācīja skolotāja. Jā, pēc kāda laika Rēriha grāmatnīcā nejauši redzēju grāmatu, kur tas bija teikts, ka latvieši varētu būt cēlušies no inkiem. Tajā grāmatnīcā šarlatānu murgu koncentrācija ir vislielākā. Ne tikai par vēsturisko tematiku.

Atbildēt

Edge

20.01.2014. 10:30

»

A.P.

Šodien ir ļoti viegli uzķērties uz dažādiem šarlatāniem un tajā skaitā šarlatāniem-vēsturniekiem. Viegli ir "uzķērties" uz cilvēkiem, kuri Jēzus Kristus saista ar Krimu, kā to dara abi Jūsu minētie kungi. Ar to pietiek, lai konstatētu šarlatānismu. Par Eiropas viduslaikiem vislabākie darbi pieder franču...


Būtu tikai zivis - ķērāji atradīsies:
"D. Īvāns spriež, ka Zinātņu akadēmijai palīgā veikt pētījumus par barikāžu laiku varētu doktoranti un maģistri, bet vajadzīgi līdzekļi. Viņš ir apņēmies ierosināt, lai valsts atrastu naudu un atpirktu no cilvēkiem vērtīgas vēsturiskas liecības." Barikāžu laika vēsture: pietrūkst fundamentāla pētījuma http://nra.lv/latvija/87020-barikazu-laika-vesture-pietrukst-fundamentala-petijuma.htm

Atbildēt

vendeta

20.01.2014. 02:08

kārtējais no visiem iespējamajiem amatiem izmestā grafomāna skricelējums par tēmu - latvieši, maitas, neciena krievu okupantus. Priedīt! Būdā!

Atbildēt

vendeta

20.01.2014. 02:06

»

Nelietis Mastrikts

MASTRIKTS-LATVIEŠU LIELĀKAIS NELIETIS! Kamēr latvieši nespēs tikt vaļā no tādiem neliešiem kā Mastrikts, latvieši vienmēr citu tautu acīs būs nekur nederīgs lopu bars. Mastrikts ir latviešu kauna traips. Maksimas traģēdijas dienās Mastrikts priecājās par cilvēku nāvi, divos komentos ierakstot to te „...


un kas tad nepareizi? vai tad nebūtu dzīvi palikuši, ja dotos 1991.g. atpakaļ sakopt savu ģedu un babu piedirstās un pamestās sādžas kaut kur Tombovas pievārtē? bet nē! fašistu pohļebka tomēr svarīgāka par dzimteni.

Atbildēt

Uldis Sēne

19.01.2014. 20:06

Valstiskās apziņas un pašcieņas iztrūkums latviešu tautā, diemžēl, ir acīmredzams fakts. Man šķiet, ka to varētu mainīt tikai kāds izteikts līderis ar ārkārtīgi augstu mentālo spēku, harizmu un izcilām oratora dotībām. Diemžēl, pašlaik tādu mums nav. Tikai no vairākiem var salipināt kopā to, kas vajadzīgs. Līdz ar to nekas cits neatliek, kā pacietīgi gaidīt uz liktenīgu pagriezienu pasaules vēsturē. Bet līdz tam, jāturpina visiem spēkiem darīt ko var lietas labā - soli pa solītim Latvijas pārvēršanā par īstu valsti ar cik vien iespējams likumīgām, morāli un ētiski tīrām metodēm!
Savukārt, runājāt par vēsturisko aspektu, noskatoties 24. dok. filmu ciklu "Vēsture ir zinātne vai izdomājums" par krievu zinātnieku A.Fomenko un G.Nosovska teoriju par Jauno Hronoloģiju, man gribas teikt, ka Viduslaiku vēsture ir ļoti šaubīga - baltiem diegiem šūta. Uzskatu, ka ir jāuzsāk pilnīgi visu vēsturisko koncepciju pārskatīšana ar zinātniskām metodēm.

Atbildēt

Denss

19.01.2014. 19:01

»

D.

100% Ļoti kaitina muļķi


Visi nav tavi komenti. Es arī daru. Raksts ir tavs un tikai 38% komenti ir tavi, pārējie nelieša Mastrikthuja.

Atbildēt

Dabas bērns

19.01.2014. 18:36

»

D.

Muļķa latvieti, paskaties ko nozīmē S.S.vējturu historiogrāfijā pie druidu mācības


Skatos, ka neesi izvēlīgs čalis - ne attiecībā uz vārdiem, ne uz metodēm.

Interesanti, cik no šiem 100 komentāriem pie raksta ir Tavējie? 70%? 80%?

Atbildēt

Jeņķis

19.01.2014. 17:51

»

Edge

"Amerikāņi zina, ko dara...


Pareizi, ka zina un tā vajag tiem, kuri neko nezina.

Atbildēt

Aivars2

19.01.2014. 17:50

»

Aivaram2

Tur jau tā lieta, ka tam kurš "stāvējis uz barikādēm" saskatīt īstenās lietu cēloņsakarības ir daudz grūtāk, jo saprātu joprojām aizmiglo ugunskuru dūmi. Visa tā "stāvēšana" ar katru gadu tiek arvien vairāk heroizēta, tāpēc pašam stāvētājam nerodas vajadzība pēc loģiskas tā laika notikumu analīzes...


Tā spriedelēt var vienīgi tas, kurš tai laikā vēl tēva kulītē šupojās, vai arī noraudzījās uz to visu no droša attāluma.
Saprātu aizmiglot gan pūlas dažāda ranga "vēsturnieki", kuri nonāk pat pie tādiem "secinājumiem", ka tas viss ir izdomājums.
Ugunskuru dūmi īstenībā parādīja, kurš ir kurš, un varat ticēt, ka daudzi desmiti tūkstošu toreiz bija gatavi uz visu savas, neatkarīgas, Latvijas vārdā.

Atbildēt

Kašķis

19.01.2014. 17:50

Tas latvietīšu kašķīgums patiešām nāk no senatnes, kā citādi, ne jau no krieviem, jo latvietīšiem ir savi gēni.

Atbildēt

Čiks

19.01.2014. 17:48

Čiks vien ir sanācis no tautas bara un bara valsts, par ko rakstā ir smalki pateikts.

Atbildēt

Edge

19.01.2014. 16:14

»

S.S.

Latviešu mentalitāti ļoti labi raksturo bibliotēkas lieta – Gaismas pils. Raksturo latviešu noslieksmi uz sentimentāli simbolisko orientāciju, ar ko tiek aizstāta lietu un parādību ontoloģiskā uztvere un izpratne. Lietu un parādību sistēmiskās un strukturālās izpratnes vietā stājās emocionāli primitīva...


"Amerikāņi zina, ko dara."
===================================================Interesanta sociologa&filosofa atziņa - "....amerikāņi spēj paveikt visu vēlamo, neapjēdzot neko":
Американцы практически могут сделать все. Лететь на Марс, клонировать животных, и т.д. Однако, интеллектуально американцы, возглавляющие мир, не понимают ничего. Это – общество дебилов. И вот этот дебилизм – самая страшная опасность современности…(..)
Американцы умеют вещи производить. Любые. Какие угодно! Но приборы, аппараты – это еще не интеллект. Интеллект заключается в подлинно научном познании мира, в соответствие с правилами логики и методологии науки.(..)
И имейте в виду: для них, кстати, для этих людей врагом становится и западноевропейская цивилизация, к которой мы с Вами принадлежим, как и миллионы других людей на планете. Им не нужны достижения прошлых европейских мыслителей. Им это не нужно. Они ничего этого не понимают. Я повторяю: американцы могут все, не понимая абсолютно ничего, поскольку понимание им не нужно…" Надежда – на новое поколение (апрель 2006 г.)Выдержки из последней беседы с Александром Зиновьевым
http://zinoviev.info/wps/archives/60

Atbildēt

S.S.

19.01.2014. 15:45

»

Aivaram2

Tur jau tā lieta, ka tam kurš "stāvējis uz barikādēm" saskatīt īstenās lietu cēloņsakarības ir daudz grūtāk, jo saprātu joprojām aizmiglo ugunskuru dūmi. Visa tā "stāvēšana" ar katru gadu tiek arvien vairāk heroizēta, tāpēc pašam stāvētājam nerodas vajadzība pēc loģiskas tā laika notikumu analīzes...


Sapratne nāk lēni arī Rietumos: Правда, политики-реалисты прекрасно понимали, что происходит на самом деле. Как отмечал позже Джордж Шульц, занимавший в рейгановской администрации пост госсекретаря, «начиная со встречи в Рейкьявике, Горбачёв складывал подарки у наших ног — уступка за уступкой». Советский лидер согласился на ассиметричное сокращение вооружений, вывел войска из Афганистана, фактически отказался от доктрины Брежнева о вмешательстве во внутренние дела Восточной Европы. И хотя официально всё это подавалось на Западе как прагматичная революция, осуществлённая политиком, верящим в идеалы, негласно многие называли Горбачёва «нарциссом», на комплексах которого удачно сыграл американский президент. «Ради фальшивых славословий в свой адрес, — говорили некоторые западные политологи, — Горбачёв готов пожертвовать национальными интересами. И когда такой человек оказывается во главе империи, это, безусловно, означает её закат». В общем, в голографическом портрете последнего советского генсека, с одной стороны, можно увидеть изображение прогрессивного реформатора, разрушившего Берлинскую стену, а с другой — самодовольного комбайнёра, которого западные лидеры обвели вокруг пальца. Именно эта картинка вдохновляет историков, которые стремятся доказать, что Соединённые Штаты одержали победу в холодной войне.

Atbildēt

vai,vai-ko raksta ss latvieš....

19.01.2014. 15:32

Latgalē un Kurzemē ap 1900.gadiem miestiņos bijis iedzīvotāju sastāvs,piem.Jaunjelgavā (Jaun-Rīgā)-5820iedz.-ebreju 4999,vāciešu 501,5,krievu un poļu 315 un latvieši 4,5 iedzīvotāji.
Kas šodien tos trādi-rīdi taisa Latvijā????????????
Tas bija vēls laiks,raksta ka ebreju klasika sākusies ar Šalom -Aleihum.........

Atbildēt

Ōpels Kadets Mazpisāns (Untūna Mazpusēna lit. pseidonīms)

19.01.2014. 14:34

»

Dens

Sēdi savā kurmja tumsā kā pienākās kārtīgam latvietim, jo tumsonība ir latvieša prieki, kur vēsturi nemāca kā tu te samurgoji par zemgaļiem


Es arī varētu citēt Jūsu izteikumus, bet citēšu tikai kāda cilvēka viedokli, kuram es 100% uzticos:Я ездил по республикам отпадающего Советского Союза, имея эти самые полномочия. Я получал сведения о происходящем. И могу ответственно, не вдаваясь в детали, утверждать, что все «Народные фронты», все подымавшиеся сепаратистские движения в республиках Прибалтики, Закавказья, Средней Азии, Молдавии и Украины, находились под абсолютным контролем КГБ СССР и конкретно нескольких людей, занятых этим по роду деятельности.
Да, небольшую часть сепаратистов контролировала военная разведка (ГРУ). Но это были наиболее радикальные экстремисты. Они составляли не более, чем 5 процентов диссидентского актива. 95 процентов этого актива (актива сепаратистов, то бишь) контролировал КГБ. Контролировал жестко. Кто именно? Диссиденты – это был актив, занимавшийся идеологической подрывной деятельностью. Не экономической, не собственно шпионской, а идеологической. Борьбой с идеологической подрывной деятельностью занималось 5-е управление КГБ СССР. Об этом написано в многочисленных книгах.

Atbildēt

Ōpels Kadets Mazpisāns (Untūna Mazpusēna lit. pseidonīms)

19.01.2014. 14:33

»

Students

Kāpēc Jūs ar viņu profesora kungs raunājiet, vai tad nelasāt, ko viņš raksta par krieviem un ebrejiem? Ar tādiem ir kauns sarunāties, ko pats mums mācījāt


Es arī varētu citēt Jūsu izteikumus, bet citēšu tikai kāda cilvēka viedokli, kuram es 100% uzticos:Я ездил по республикам отпадающего Советского Союза, имея эти самые полномочия. Я получал сведения о происходящем. И могу ответственно, не вдаваясь в детали, утверждать, что все «Народные фронты», все подымавшиеся сепаратистские движения в республиках Прибалтики, Закавказья, Средней Азии, Молдавии и Украины, находились под абсолютным контролем КГБ СССР и конкретно нескольких людей, занятых этим по роду деятельности.
Да, небольшую часть сепаратистов контролировала военная разведка (ГРУ). Но это были наиболее радикальные экстремисты. Они составляли не более, чем 5 процентов диссидентского актива. 95 процентов этого актива (актива сепаратистов, то бишь) контролировал КГБ. Контролировал жестко. Кто именно? Диссиденты – это был актив, занимавшийся идеологической подрывной деятельностью. Не экономической, не собственно шпионской, а идеологической. Борьбой с идеологической подрывной деятельностью занималось 5-е управление КГБ СССР. Об этом написано в многочисленных книгах.

Atbildēt

Aivaram2

19.01.2014. 14:20

»

Aivars2

Redziet, dārgais SS. Ja es pats nebūtu stāvējis uz barikādēm, tad Jūs varētu man piebāzt pilnas ausis ar batoniem, kā manipulācija tā bija. Jūs šoreiz nodarbojaties ar vistīrāko demagoģiju


Tur jau tā lieta, ka tam kurš "stāvējis uz barikādēm" saskatīt īstenās lietu cēloņsakarības ir daudz grūtāk, jo saprātu joprojām aizmiglo ugunskuru dūmi. Visa tā "stāvēšana" ar katru gadu tiek arvien vairāk heroizēta, tāpēc pašam stāvētājam nerodas vajadzība pēc loģiskas tā laika notikumu analīzes.
Protams, ka tā bija viena liela manipulācija. Gan jau ar laiku viss atklāsies.

Atbildēt

S.S.

19.01.2014. 14:18

»

Aivars2

Redziet, dārgais SS. Ja es pats nebūtu stāvējis uz barikādēm, tad Jūs varētu man piebāzt pilnas ausis ar batoniem, kā manipulācija tā bija. Jūs šoreiz nodarbojaties ar vistīrāko demagoģiju


Žēl, variet arī nomirt neko nesapratis. Vai tik tiešām esat tik aptaurēts un dziļi zombēts. Tagad pat Īvāns esot visu it kā sapratis.

Atbildēt

Students

19.01.2014. 14:16

»

A.P.

LR valstiskums ir ģeopolitiskais valstiskums, par ko vajadzēs parunāt atsevišķi, jo to neņem vērā gandrīz visi, cenšoties atbildēt uz jautājumu "Ko darīt?". Ģeopolitiskā valstiskuma transformācijai ir sava specifiska metodoloģija


Kāpēc Jūs ar viņu profesora kungs raunājiet, vai tad nelasāt, ko viņš raksta par krieviem un ebrejiem? Ar tādiem ir kauns sarunāties, ko pats mums mācījāt.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.01.2014. 14:15

»

Kurmītis

1. Pārāk gari. Kā jau vienēr Piedītis. Ja, lai tiktu līdz raksta sālij, man vispirms jāizlasa 5 lappušu garš sociāli ekonomisks apcerējums ar vēsturisku ekskursu, tas ir daudz par garu vidusmēra Interneta lasītājam ... Vajag reizes 3 īsāk un izdalīt jau raksta sākumā galveno. Vienkārši ieteikums...


Oho - Kurmītis izlīdis dienas gaismā (kas pēdējā laiklā negadās bieži, kā nekā līdz vēlēšanām vēl patālu) un izrāda savu cieņu, komentējot rakstu - tas vien jau liecina, ka raksts ir labs:DD
Par formātu - ne jau visu var uzrakstīt sms formātā, uz kāda saprašanu pamazām tiecas sabiedrības lielākā daļa. Latviešiem jāmācās lasīt uz uztvert garus tekstus, citādi ar mums drīz būs cauri kā ar nāciju, kura vēlas pretendēt vismaz uz intelekta pazīmju klātesamību.
Par būtību - vai tad varnešus mums no Marsa atsūtīja? Tos taču ievēlēja tā pati tauta, kura, kā rāda aptaujas, visaugstāk vērtē un apbrīno (!) tieši tos, kuriem sen būtu vieta izolētā telpā. Kāpēc pēc tam naivi brīnīties, ka tā pati tauta no saviem priekšstāvjiem nespēj un nevēlas pieprasīt labu valsts pārvaldību? Arī šī nevēlēšanās (vai nespēja) ir viena no tautas valstsspējas kritērijiem.
Es tomēr palieku piue sava visu laiku paustā uzskata, ka tomēr esam valstsnespējīga tauta. Failed states.

Atbildēt

Aivars2

19.01.2014. 14:14

»

S.S.

Patiesība par perestroiku:http://www.youtube.com/user/ArtursPrieditis


Redziet, dārgais SS. Ja es pats nebūtu stāvējis uz barikādēm, tad Jūs varētu man piebāzt pilnas ausis ar batoniem, kā manipulācija tā bija. Jūs šoreiz nodarbojaties ar vistīrāko demagoģiju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...