Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smaciņa

07.01.2016. 15:38

Tas nav Tīrons, bet Žulis analītiķis un interneta pievēmējs šajā portolā. Tīrons ir parasts lops. Žulis ir kropls lops kādam ir jābūt latvietim.

Atbildēt

labi rūkts!

06.01.2016. 22:34

paldies!Pārgudrais redaktors izskatās pēc Tīrona,lai gan vārdā nav nosaukts.

Atbildēt

Students

06.01.2016. 11:50

Tādi pārgudrie ir pilna universitāte, jo jaunāks, jo pārgudrāks. Neko nevar saprast lekcijās pie filosofiem, kur ir vieni murgi.

Atbildēt

Latvietis

05.01.2016. 13:19

»

Loronzo

Un kāpēc gan mums nevarētu būt kaut kas, kas ir viens no labākajiem pasaulē? Kāpēc ne Rīgas Laiks? Kritizēt, vaimanāt, sūkstīties, vainot varu, ignorēt savus (citu latviešu) sasniegumus taču ir tik latviski? Vai tas ir kaut kāds kolektīvais mazohisms, kas it īpaši izpaužas komentētāju vidū...


Lai kaut kas būtu, ir vajadzīga laba galva. Vai latviešiem ir labas galvas? Es zinu tikai stulbas galvas, kas var izdomāt kā Tīronis visādas lopības.Tas Rīgas laiks ir Rīgas nelaiks priekš pārgudrajiem lopiem.

Atbildēt

Loronzo

04.01.2016. 00:51

Un kāpēc gan mums nevarētu būt kaut kas, kas ir viens no labākajiem pasaulē? Kāpēc ne Rīgas Laiks? Kritizēt, vaimanāt, sūkstīties, vainot varu, ignorēt savus (citu latviešu) sasniegumus taču ir tik latviski? Vai tas ir kaut kāds kolektīvais mazohisms, kas it īpaši izpaužas komentētāju vidū?

Atbildēt

Lops

03.01.2016. 16:51

Ar šo rakstu tiek aizskartas lopu gods, cieņa un loputiesības.

Atbildēt

Dabas bērns

02.01.2016. 10:30

»

DENISS K.

Šī porta pārgudrākais āksts ir Dabas bērns-Žulis-Smaka- Matstrihts utt. Tas ir pārgudrs latviešu vēmējs


Ak, tu, nabaga kompleksainais susuriņ!

Lai nu kā - laimīgu Jauno gadu arī tev!
Un pasveicini to daļu, kas profesors!

Atbildēt

par diletantēm

01.01.2016. 21:17

»

U.U.

Kritiskās domāšanas trūkums noteikti ietilpst minētajā procesā, liecinot par nespēju saprātīgi vērtēt parādības. Pseidozinātnisko "risinājumu" ģenēzi nosaka daudzi faktori. Arī morālais faktors, apzināti bīdot savu pseidozinātnisko "risinājumu".Pseidozinātniskuma uzplaukumam plašas iespējas rodas diletantisma...


Vai nevariet uzrakstīt, kurās iestādēs ir vai var būt dāmas-diletantes?

Par lokālo - nezinu, kā to sauc, bet pie mums arī pētī naftu, mākslu, plūmes utt., kaut neesam šo jomu
lielvalsts.
Dažreiz tas ir labi, piem. Krievijā selekcionēta vinogu šķirne, kas aug -40 vai -50 C temperatūrā.

Atbildēt

DENISS K.

01.01.2016. 19:47

»

Prātīgais

Muldoņas tagad ir ne tikai Rīgas Laikā, satori, bet arī punctummagazine saitā


Šī porta pārgudrākais āksts ir Dabas bērns-Žulis-Smaka- Matstrihts utt. Tas ir pārgudrs latviešu vēmējs.

Atbildēt

Dabas bērns

01.01.2016. 16:27

Autoram Priedīša kungam, lasītājiem un visiem citiem dažādi domājošajiem - laimīgu un piepildītu Jauno gadu!

Lai izdodas iecerētais!

Atbildēt

Stupid A.Prieditis

01.01.2016. 13:31

»

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

Jautājums A. Priedīša kungam...


Pēdējais raidījums Melu laboratorija atklāja faktus, ka pasaules ārzemju latviešu apvienība ilgstoši visām pasaules organizācijām sūdzējās par Baltijas PSRS okupāciju no Krievijas.

Beigās ASV kongress ar CIP un naudas piešķirtajiem līdzekļiem personīgi B.Jeļcinam (puča apspiešanai Maskavā) panāca, ka Latvija kļuva brīva.

Lai veicinātu šo "brīvību" ir kā no apakšām, paturot varu, VDK organizēja H86 un LTF. Redzam, ka šodien tie paši komunisti ir visās Latvijas valsts struktūrās, tostarp tiesās. Bet genocīds, kāds bija pret latviešu tautu, saglabājas un palielinās - to padzenot no Latvijas, vainu uzveļot kapitālismam.

Ja godīgi – tad Maskavas komunisti ar A.Gorbunovu un J.Peteru, A.Lembergu u.c. priekšgalā Latvijā izrādījās viltīgāki – viņi saglabāja varu, ieguva labumus no pārmaiņām, tostarp proletariātu (300 000 vienības mazākais) kā darbaspēku iemainot Rietumiem pret savām privilēģijām. Vienīgā prasība, kas izvirzīta oligarhiem – to nauda jātur Šveices bankās, nevis jāiegulda Latvijas ekonomikā. Ar mērķi, lai ar parādiem var pakļaut atlikušo LV tautu un pašu valsti.

Atbildēt

U.U.

01.01.2016. 11:40

»

nekritiska domāšana

varbūt to sauc par nekritisku domāšanu vai kāda lielāka konteksta nezināšanu


Kritiskās domāšanas trūkums noteikti ietilpst minētajā procesā, liecinot par nespēju saprātīgi vērtēt parādības. Pseidozinātnisko "risinājumu" ģenēzi nosaka daudzi faktori. Arī morālais faktors, apzināti bīdot savu pseidozinātnisko "risinājumu".Pseidozinātniskuma uzplaukumam plašas iespējas rodas diletantisma legalizācijas apstākļos, kad par "zinātnieku" var kļūt bez pietiekamām zināšanām, talanta, prāta spējām. Lai tas notiktu, attiecīgajā zinātniskajā korporācijā līderiem ir jābūt diletantiem. Tagad pie mums tā ir filosofijā, literatūrzinātnē, mākslas zinātnē, politoloģijā. Šajās korporācijās visu nosaka neglābjamas neprašas, kas paver ceļu zinātnē tikai nemākuļiem kādi ir paši. Latvijā ir dāmu-diletantu sērga (pandēmija) ne tikai "valsts" pārvaldē, bet visur. Dāmas-diletantes ir ne tikai aprobežotas, bet arī ļoti nekaunīgas būtnes.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.01.2016. 02:24

A. god. Priedīša kungs!

Tagad ierēdņu nav! Ir Amatpersonas! Par to pārliecinājamies Rīgas Austrumu izpilddirekcijas iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļā:

Latvijas Republikas Ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeiera kungam
Rīgā, 2015/12/21
Iesniegums.
Augst Godātais Ģenerālprokurora kungs!
Biedrības ir reģistrēta Centrālajā Vēlēšanu Komisijā (CVK) šā gada 13.novembrī, kā iniciatīvas grupa Saeimas atsaukšanani. Lēmuma Nr. 12 ir pielikumā.
Kopš reģistrācijas brīža ir pagājis vairāk, kā mēnesis, bet sūdzības par iespējām nav maziņājušās. Katru dienu pienāk uz biedrības Valdi zvani, ka nevar elektroniski parakstīties. Pēdejais zvans no londonas ar sūdzību, ka e-ID kartes ir iegādājušies, bet sistēma nedarbojas.
Pārsteigumu sagādāja, šā gada 18 decembrī, Rīgas Austrumu izpildirekcijas iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļā. VLT biedrs Jānis Gailums griezās pie norādītās darbinieces Irēna Melnes kundzes, kas jau bija atteikusi agrā apstiprināt parakstu par Saeimas atsaukšanu, manā klātbūtnē viņa aizveda mūs pie savas priekšnieces Danutes Bernokaites kundzes. D. Bernokaita mums atbildēja, ka neesot nekādu norādījumu no augšas neesot saņēmušas, jo viņi esot amatpersonas un likumi uz vieņiem neattiecas.
Šajā sakarā mēs griezamies pie Jums prokuratūrā un pieteicamies uz tikšanos ar Jums uz 21. Decemra pulkstens 13:00.
Lūdzam mūs uzklausīt un pieņemt mērus attiecībā pret personām, kas pārkāpj Latvijas Republikas Satversmi un Likumu „Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” izpildi. Šais darbības rezultatā tiek kavēta realizēt mūsu tiesības.
Nauda visādām programmām tiek tērēta , bet tās nedarbojās.
Pamatojoties uz augstāk minēto , Lūdzu,
ierosināt krimināllietu pēc Krimināllikuma 90.panta, pret amatpersonām, kas ingnorē Satversmi un Latvijas Republikas likumus, kā arī CVK lēmumus.
Par pieņemto Lēmumu, lūdzu informēt rakstiski uz pasta adresi un vēlams elektroniski uz e-pastu [email protected]
Patiesā cieņā,

Jānis Gailums, VLT biedrs Rīgas iedzīvotājs

Artūrs Malta, VLT valdes loceklis. Tālrunis: 26 34 77 83

Novēlu Laimīgu Jauno Gadu! Aicinu parakstīties par Saeimas atsaukšanu.

Patiesā cieņā,

Artūrs Malta VLT Valdes loceklis.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.01.2016. 02:15

Jautājums A. Priedīša kungam:

Kā nosaukt cilvēku, kas devis zvērastu un nepilda?

Piemēram: Deputāti Saeimas sēdē deva šādu svinīgu solījumu un parakstīja:
"Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."

Tapēc mani interesē, kā Deputāti pilda Satversmes sekojošus pantus:
66. pants par budžeta izpildi? Vai atmaksas Grafiku arī apstiprinājāt? Cik vēl būs Jāmaksā???
68. pants par Valdības noslēgto starpatutisko kredītu līgumiem? It sevišķi vēlētos izlasīt līgumu par 7,5 milajrdi lielo kredītu, kuru iepriekšējā Saeima ir apstiprinājusi, jo Valdībai esot bijis pilnvarojums. Vai pilnvarojums ir viens un tas pats, kas prasa līguma apstiprināšanu???

Kā pildās likumu par „Latvijas Banku”, kas ir Saeimas kontrolē:
1) Kur Latvijas banka izlietoja konfiscētas bankas „ Bankas Baltija” (BB) īpašumus? Mēs bankas BB kreditori ļoti vēlamies atgūt naudu no BB īpašniekiem Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas;
2) Kāpēc un no kādiem līdzekļiem tika apmaksāti Stokholmas 2004. gada tiesas izdevumi;
3) Kur palika 100 latu zelta monētas, kopsvarā 2,4 tonnas, sakara ar eiro ieviešanu? Vai ir atgrieztas atpakaļ zelta noliktava vai iznīcinatas? Klīst baumas, ka esot sarūsējušas?

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

01.01.2016. 02:08

A.god. Priedīša kungs!

Gribu nedaudzi papildināt. Tagad ierēdņu nav - ir amatpersonas, kas var neievērot likumus, jo viņi gaida norādījumus no augšas.
Piemēram, Rīgas Austrumu izpildirekcijas iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļas vietniece Irēna Melne atteicas apstiprināt parakstu Jānim Gailiuma kungam par Saeimas atsaukšanu. Kad Jānis Gailums gāja otreiz, tad es biju klāt. Ierēdne I. Melne norādīja, ka aizliegusi priekšniece Danute Bernokaite. Gājām pie priekšnieces un viņa pārsteidza ar savu atbildi, ka viņa esot amatpersona un uz viņu likums neattiecas. Mēs ar Gailuma kungu griezamies Prokuratūrā. Tagad baidam atbildi.

Pievienoju izrakstu no mūsu skaidrojuma mūsu biedriem un atbalstītājiem:

„Kad tauta iet postā, tad pārejam nav jāgas!” Rainis.
Kad ir izcēlies ugunsgrēks, tad visi ejam palīgā dzēst ugunsgrēku! Informējam, ka Valdība kartu dienu maksā ap 1,4 miljoni eiro procentos par ārējiem parādiem.
1991.gadā, kad sabruka PSRS, Latvijai ārējo parādu nebija. Tas nozīmē, ka mēs procentos mēnesī maksājam no budžeta ap 42 miljoni eiro!

Skolotāji streiko, bet ministriem un deputātiem palielina algas par 700 eiro mēnesī!

Pašreiz svarīgākais ir parakstīties par Saeimas atsaukšanu, lai apturētu Deputātu,ierēdņu alkātību un bezatbildību.

Centrālās Vēlēšanas Komisijas (CVK) instrukcijā ir norādīts , ka parakstīties par Saeimas atsaukšanu var: - pašvaldību dzīvesvietas deklarēšanas vietās; - bāriņtiesās, kuras veic notariālas darbības; - novados pie pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītājiem; - pie zvērinātiem notāriem; - izmantojot drošu elektronisku parakstu, arī portālā "www.latvija.lv".

Problēmas ar parakstu vākšanu ir, jo neviena no augstāk minētām programmām pilnībā nedarbojas un ierēdņi vilcinās apstiprināt parakstus.

Mēs esam iesnieguši pieteikumus prokuratūrā pret ierēdņiem, kas atbilsoši Satversmei un likumam ”Par tautas nobalsošanu, likumu iersināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” nepilda savus pienākumus, tā ignorējot mūs vēlētāju tiesības. Mēs pieprasam ierosināt krimināllietas, atbilstoši Krimināllikuma 90.pantam:
90.pants. Kavēšana realizēt vēlēšanu tiesības, tiesības piedalīties likuma ierosināšanā, tautas nobalsošanas ierosināšanā, tautas nobalsošanā un Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanā
(1) Par apzinātu kavēšanu personai brīvi piedalīties saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem rīkotajā parakstu vākšanā likuma vai tautas nobalsošanas ierosināšanai vai Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanai, lietojot vardarbību, viltu, draudus, uzpirkšanu vai citā prettiesiskā veidā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
…Info avots: http://likumi.lv/doc.php?id=88966

Aicinam par gadījumiem, kad nevar parakstīties, informēt zvanot vai rakstot uz biedrības valdi, norādot datumu, vēlēšanu iecirkni, novadu un konkrētu personas uzvārdu, kas trauēja parkstīties par Saeimas atsaukšanu.
Savus priekšlikumus un ierosinājumus sūtat mums. E-pasts: [email protected] Biedrīb „V L T” valde. Info tālruņi: 29119996; 26347783, fakss: 67379890

Atbildēt

Laimīgu 2017

31.12.2015. 23:47

»

Eduards Lunis

---Lai, Priedīša kungs, mani nevarētu apsūdzēt pseidointelektuālismā , izteikšos lakoniski un konkrēti...


Varas maiņa ir īsta tad, ja ir precīzi zināms uz ko notiks maiņa. Parasti patiesā vara nepieder tiem kurus it kā nomaina. Tiem kam ir vara vajag gan tos kas nomainā, gan tos kas tēlo nevaru. īstā varas maiņa nemaz nav vara, bet kopējās apziņas maiņa, kas nepielaiž stulbeņus un zagļus pie teikšanas valstī.

Atbildēt

Svētceļotājs

31.12.2015. 21:35

Ja cilvēki paši būs gana izglītoti un ar stāju, lai tādus švaukstus atmaskotu, tad viņiem vispār nebūs nekādu izredžu.

Atbildēt

U.U.

31.12.2015. 18:46

»

muļķība?

Kā saucas gadījums, ja LLU aizstāv doktora darbus ar visiem zinātniskajiem parametriem par zemeņu šķirni, kas nav garšīga, ko var noteikt vidusskolēns


Tādus gadījumus sauc par zinātnes imitāciju, pseidozinātni. Ļoti žēl, ka tas ir sastopams dabas zinātnēs. Parasti pseidozinātne ir izplatīta humanitārajās zinātnēs un sociālajās zinātnēs, kurās neko nevar izteikt skaitļu valodā u.tml.Taču vispār zinātnes morāles līmenis ir atkarīgs no tautas morāles līmeņa. Tāda pakārtotība attiecās uz visu kultūrā, bet ne tikai uz zinātni. LLU zinātnes morālo līmeni noteikti ietekmē tādi pseidokadri kā Rivža.

Atbildēt

muļķība?

31.12.2015. 18:00

Kā saucas gadījums, ja LLU aizstāv doktora darbus ar visiem zinātniskajiem parametriem par zemeņu šķirni, kas nav garšīga, ko var noteikt vidusskolēns.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.12.2015. 17:14

---Lai, Priedīša kungs, mani nevarētu apsūdzēt pseidointelektuālismā , izteikšos lakoniski un konkrēti !
--Visiem vēlu visu labāko, visu jaukāko un visu patiesāko Jaunajā -2018.gadā !
Aicinu visus,kuriem ir nepieņemama noziedznieku vara Latvijā,sanākt uz LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI.
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA , ESOŠĀS NELIKUMĪGĀS VARAS MAIŅA .
PAGAIGU VALDĪBAS IZVEIDOŠANA , ATKLĀTĀ BALSOJUMĀ.
Sapulce notiks 2016.g. 4. maijā, Rīgā, preti'Okupācija muzejam, pl. 14-os.
Latvijas Glābšanas komisija.

Atbildēt

Pielūdzēja

31.12.2015. 17:10

Kā nav kauna! Uldis Tīrons nav nekāds lops. Viņš ir mūsu guru, orākuls, lama, muftijs, saulvedis, imāms, rabīns, muedzins.Kas tur slikts, ka ir žēl.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...