Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ļoti gari nerakstīšu. Lai gan būtu daudz ko sacīt par Delfiem. Kas ne tikai ir izdzinuši no komentāru sadaļas cilvēkus, kuri pauda savu viedokli par dažādām tēmām, tas ir parādīja sevi kā pilsoniski aktīvus cilvēkus, kuriem no sirds ir rūpe par to, kas darās Latvijā, cik ļoti parazītiskā “elite” atraujas no tautas dienu no dienas, tālāk un tālāk. Cik sāpīgi tas ir tautai un Latvijai.

Toreiz, kad bija dažādi viedokļu raksti, kad Delfi ļāva autorizētiem komentāru rakstītājiem izteikties, Delfiem vēl bija saglabājusies, kaut mazliet kauna sajūta, kaut neliela, bet vēlme izrādīties kā demokrātiskai platformai. Tiesa, nebūsim liekuļi un atzīsim, ka Delfos pamatīgi uzdarbojās troļļi. Oi, nedomājiet, ka Kremļa troļļi?! Tādus, ja dikti jāpūlas, varēja uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt.

Bet Delfos šiverēja režīma, jādomā, algoti trollēni. Visticamāk, gan maz atšķirīgi savā zemiskumā un ļaunumā no troļļiem, kas kalpo Kremļa režīmam. Kuri, cik noprotams, tāpat tikuši nolikti pie troļļu fermas aizgalda, lai atmazgātu saimniekus. Nav jau dižas atšķirības, iespējams, gan 4. maija republikas režīma un šī režīma saimnieku troļļu apmācības kurss ir līdzīgs ar Kremļa troļļu apmācības kursu. Kur primārais ir neļaut cilvēkiem paust viedokli, brīvi runāt. Iejaukties, destruktīvi gānīties un karināt birkas.

Neesmu bezgalīgs Lato Lapsas fans, esmu pat kritisks, brīžiem ļoti kritisks, tāpat kā pret Otto Ozolu, kurš arī, šķiet, no Delfiem ir padzīts. Jo dziedāja tomēr meldiņu, kas varas pārstāvjiem lika zobus niknumā griezt un naktīs slikti gulēt. Lato Lapsa ir vēl nesaudzīgāks. Jā, viņa metodes var nepatikt, tās var šķist pat sākumā atbaidošas. Ja vien nezina, cik atbaidoši rīkojušies tie indivīdi, kurus Lato Lapsa izvelk dienas gaismā.

Tikko zvīņas no acīm nokrīt, tā uzreiz tā bilde izskatās pavisam citādi. Jo, ja nelieti nosauc par nelieti, ja tas ir redzams ar neapbruņotu aci, tad tā tas ir jādara. Ja meli nosauc par meli, ja par to liecina fakti un dokumenti, ja tas apliecinās meļa izdarībās, tad melis ir jāsauc par meli. Divkosis par divkosi. Ļaunums par ļaunumu. Stukačs par stukaču. Kangars par kangaru. Zaglis par zagli. Korumpants par korumpantu. Kolaboracionists par kolaboracionistu.

Jābeidz politkorekta ļaunuma apmuļļāšana, kā to dara tie paši Delfi, Latvijas tā saucamie sabiedriskie mediji, kā arī citi ordeņiem piebāztie mediji, kas knapi kaut ko svepst, lai gan jākliedz skaļi – Latvija iet postā, to postā dzen pie varas esošais režīms. Tas ir redzams jebkuram saprātīgam cilvēkam, ikvienam, kas vēl spēj domāt, kas nav aizmidzis ziemas miegā uz mūžiem. Ja to dara klusi, tad gandrīz neviens nedzird. Tas ir fakts. Lato Lapsa to dara skaļi. Ļoti skaļi. Tā lai dzird. Lai dzird cilvēki Latvijā, lai dzird arī tie, kas zina, ko ēduši.

Novērtē šo rakstu:

231
8

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi