Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
19.10.2019.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Čīča

21.10.2019. 20:57

Bordelis ir uzpūtīgs provokātors.

Atbildēt

Cēzars 12

21.10.2019. 18:29

Tik naivi LSDSP, viņi domā, ka naudas maisi jau pubāzti priekš partijām, kurām nav teikšanas Saeimā un valdībā? Nabagi! Garā nabadzīgie domātāji. Rausta lāci aiz ūsām.

Nebūs tev naudas, tādēļ pieprasi, lai visas partijas tiktu vienādi aplaimotas ar valsts kases naudu un sponsoru nauda tiktu aizliegta pilnibā. Ziedot var tikai partijas biedri.

Atbildēt

Jānis

20.10.2019. 13:51

Latvijā ir Sociāldemokrātiska partija "Saskaņa". Vai nepietiek? Nākiet un stājieties iekšā, nevis mēģiniet reaminēt mironi ar šmucīgu vēsturi. Jums neviens pie pilna prāta esošs oligarhs vai sponsors naudu nedos.

Atbildēt

fakts

20.10.2019. 11:34

Partijām ir jāiznīkst,nav ko parazītus barot.

Atbildēt

Partiju finansēšanas palielināšana ir naudas atmazgāšana

20.10.2019. 10:42

»

manupraat

Izskataas, ka ar 'so rakstu LSDSP piedaavaa sevi oligarhiem.Lo'gisks solis...


caur reklāmu kampaņām un reklāmu firmām pirmsvēlēšanu stadijā. Naudas plūsma budžets- partiju kase- reklāmas birojs - partiju melnā kase.

Atbildēt

ha-ha

20.10.2019. 10:16

Kas gan šīm partijām liedz desmitkāršot vai pat simtkāršot biedru skaitu,piesaistot arī turīgos.Acīmredzot valdošie ir ieinteresēti saglabāt labējo sīkpartiju diktatūru,kā parasti izmantojot ierasto labējo sociālās un politiskās nevienlīdzības politikas iestrādes.Ir taču ierasts no kopējā katlā ķeksēt sākot ar cauru karoti un beidzot ar sūkņa palīdzību.Labs un uzskatāms piemērs ir nabadzīgās valsts spēja maksāt izbijušajiem kompartijas nomeklatūristiem milzu pensijas,kas gan vairāk līdzinās valsts ciniskai izlaupīšanai pēc ierastās specveikalu shēmas.

Atbildēt

manupraat

20.10.2019. 09:56

Izskataas, ka ar 'so rakstu LSDSP piedaavaa sevi oligarhiem.Lo'gisks solis.
Ir jaalikvidee partiju monopolstaavoklis deputaatu kandiidaatu izvirzii'sanaa, nevis jaadomaa kaa 'sos mafiozos grupeejumus finansees!
Cik gan naivam jaabuut cilveekam, lai noticeetu, ka partijas, sa'nemot miljonus nodok'lu naudas k'luus neatkariigas no 'so partiju liidz'sineejiem saimniekiem.

Atbildēt

āža kāja

20.10.2019. 07:43

sauciet to, kā gribat, bet mērkis tāpat ir skaidrs, ka esošā vara sevi nostriprina un dara to ātri - rīt uz brokastīm, pie tam trekni un pamatīgi. Cepuri nost! Lai kaut kādi "sīkmaņi" vai, nedod debesu papiņ, jauni konkurenti netiek klāt.

Atbildēt

Nauda vienmēr nonāk tur, kur tā grib vairoties

20.10.2019. 06:13

Nekad, lai to ierobežotu, nav pieticis likumu un paaugstināta partiju finansēšana. Naudas likumi ir naudas likumi. Ka vajag paaugstināt partiju finansēšanu, var minēt arī citus iemeslus. Vienmēr partiju finansēšanas paaugstināšana ir parazitārisma veicināšana, jo neviena partija nedomā par pilsoņu kopuma un latviešu tautas interesēm un tiesībām, bet par savu pašlabumu un izklaidēm. Tie, kuri raksta likumus un tos groza LAtvijai, nav redzami, jo viss notiek slepeni. Saeima nobalsos par visu, jo nespēj spriest, ir noderīgi idioti cionistiem ebreju impērijas vajadzībām.

Atbildēt

Atkal LSDSP

20.10.2019. 04:45

»

LSDSP - vecums nenāk viens

Vai tas ir LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe, kurš var un prot strādāt? PR katastrofa viņš ir, kad no panckām ārā lamā Eiropas Savienību, bet pats labprāt piedalās ES finansētos projektos. NATO apsaukā par teroristisku organizāciju, bet tikmēr stāsta, ka zemessardze būšot NATO līguma 5.panta...


Acīmredzami slima, un manāmi ne visai kaitīga meitene kaut ko piedraud Facebook, Raimonds Lejnieks-Puķe jau skrien uz policiju. Nabadziņš! Uzmanību alkstošs narciss, kurš vienu rindkopu bez piecām pretrunām nemāk sarakstīt, intelekta "spīdeklis". Būtu nu paanalizējuši LSDSP sadarbību ar komuņagiem pirmās brīvvalsts laikā.

Atbildēt

LSDSP - vecums nenāk viens

20.10.2019. 04:39

Vai tas ir LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks-Puķe, kurš var un prot strādāt? PR katastrofa viņš ir, kad no panckām ārā lamā Eiropas Savienību, bet pats labprāt piedalās ES finansētos projektos. NATO apsaukā par teroristisku organizāciju, bet tikmēr stāsta, ka zemessardze būšot NATO līguma 5.panta balsts. ASV atzīst Kremļa kanālus par ārvalstu aģentiem, uzreiz Raimonds skrien par to pašu Latvijā, kad te nemaz nav likumu par ārvalstu aģentiem, Ukraina aizliedz Krimas banknoti, pēc dažām dienām tādu pašu ideju Raimonds sūta nīstajai ES Centrālajai bankai, Zviedrijā runā par obligātā militārā dienesta atjaunošanu, Raimonds atkal par to pašu izpildās pa visiem ziņu portāliem. Varētu turpināt vēl un vēl, nemaz nerunājot par to uz rasisma robežas balansējošo plakātu, kā tik vēlreiz apliecināt mūžseno patiesību - vecums nenāk viens, arī politiskajām partijām.

Atbildēt

LSDSP

20.10.2019. 00:35

Ka tad jūs sevi nodēvējāt par "mazo partiju"? Vai tad likums, Satversme šķiro partijas pēc lieluma? Nemauciet sev galvā spaini!

Pieprasiet līdztiesību un visu partiju finansēšanu, ja kas, Satversmes tiesā, finansēt visas partijas, kuras piedalījās Saeimas un/vai pašvaldību vēlēšanās, pie tam ar vienādu maksājumu summu, bez diskriminācijas. Re ko raksta, iespējams, ja atmiņa neviļ, bijušais jūsu biedrs Facebookā: Jānis Bordāns Juta Strīķe Elina Pinto Ziedojumu aizliegums vai sašaurināšana nestrādās: aizliegtie "ziedotāji" ietekmes un/vai likumu iepirkuma mērķu sasniegšanai ar savu naudas maku pielīdis vajadzīgām partijām pa skursteni, pa pagraba logu vai tml. Arī ieteikums, ka ziedo tikai partiju biedri, no teiktā neko nenovērsīs. Kur rast izeju? Šajā sakarā jāatceļ visi ziedojumu summu un veidu ierobežojumi, tā vietā ar likumu izveidojot partiju ziedojumu FONDU, kurā var ziedot jebkurš, varbūt pat neierobežojot ziedotāju ģeogrāfiju Re, izskatās, ka ir vienkāršs risinājums, kas ir vissarežģītākais, jo tas parādīs, cik patiesi, nesavtīgi un godīgi ir ziedotāji. Ziedo summas bez ierobežojumiem (biedru naudas iemaksu apmēru nosaka partiju statūti un tos neattiecina uz ziedojumiem un/vai partiju finansēšanas likumu). Kā finansēt partijas no FONDA,, kuras, kādā apmērā, tas jau ir radoši tehnisks jautājums: (1) izmaksas no FONDA par šo summu samazina valsts finansējumu(?) ; (2) noteiktas summas IZMAKSĀ VISĀM PARTIJĀM, kuras piedalās Saeimas un/vai pašvaldību vēlēšanās( ?); (3) izmaksājamās summas partijām nosaka atbilstoši partijas biedru skaitam (tas, iespējams, veicinās stāties partijās un ietekmēt valsts politisko attīstību (?); (4) citi iespējamie izmaksu risinājumi.

Pielīdīs ar naudas maku ne jau " mazajām", kurām nav teikšanas varā, bet tā pašām, kuras apmaksās no tavas naudas + maksa no naudas maisiem. Te ne viena, ne otra nebūs, sēdi tumsā un kūko.

Atbildēt

Virsaitis

19.10.2019. 20:10

Tik pat labi var paziņot, ka vienkāršie ļaudis būs spiesti pakārt jebkuru, kurš ņems kukuļus vai ies lobiju pavadā, kalpos citu valstu interesēm un gremdēs latviešu intereses. Ar demagoģiskām runām par bandītu tiesībām un noziedznieku nevainības prezumpcijām, bet tajā pašā laikā zaudējam tūkstošiem dzīvību, dēļ farmācijas mafijas manipulācijām, narkobiznesa neaizskaramību un klaja beztiesiskuma ikviena naudas maisa priekšā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

FotoProkurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši vārdi, bet medicīnas dokumenti. Lai nepieļautu, ka prokurorei Lapinskai izdodas mani nonāvēt un līdzīgi rīkoties arī ar citiem cilvēkiem, vēršos atkārtoti pie ģenerālprokurora Jura Stukāna ar vēstuli par prokurores Lapinskas rīcību pret manu veselību un dzīvību, spīdzināšanu, psiholoģisko teroru un ārstu iebiedēšanu.
Lasīt visu...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...