Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

17.07.2016. 19:14


Ja lūkojas tikai un vienīgi uz objektīviem rādītājiem, tad latviešu tautai vislabvēlīgākie rādītāji tika sasniegti uz 1914. gadu (tas ir līdz 1. pasaules kara iesākumam). Tieši tad uz pasaules bija visvairāk latviešu dzīvā spēka. Mēs dzīvojām teritorijā, kurā strauji attīstījās pasaules ekonomikā integrēta rūpniecība, pastāvēja ekselenta lauksaimniecība un vides kultūra. Nebija nokārtoti vairāki etnisko attiecību jautājumi, bet process visumā virzījās uz pareizo pusi. Diemžēl Pasaules kara sākšanās to visu sačakarēja. No šī kara sekām mēs neesam atguvušies vēl tagad.
Protams, jāatzīst, ka ja nesāktos Pasaules karš, visticamāk, ka neatkarīga Latvijas valsts nebūtu izveidojusies, toties dzīves līmenis būtu nesalīdzināmi augstāks, kā patlaban.

Atbildēt

ta ir

16.07.2016. 22:59

»

lauķis

...Internacionālists un globālists nevar pārstāvēt konkrētu tautību


sorositu un asv pakalpini nekad nedaino !

Atbildēt

ll

16.07.2016. 20:28

»

rr

Re, ka vairs necenzē


tu kļūdies - šajā w-bedrē cenzē regulāri, arvien masīvāk un arvien daudzākus cilvēkus.

Atbildēt

rr

16.07.2016. 18:57

»

CENZĒTS

Paldies cien. Autoram


Re, ka vairs necenzē!

Atbildēt

ww

16.07.2016. 18:56

Cik labi, ka Pietiek nekad nedzēš nejēdzīgus komentārus.

Atbildēt

to jestrais

16.07.2016. 10:45

Vai tās tiešām tavas domas, vai tu kko atgremo?

Atbildēt

Jestrais

15.07.2016. 14:12

»

Terra

"Esmu pārliecināts, ka Dainas pieder pie pašiem sakrālākajiem cilvēces radītajiem garīgajiem tekstiem...


Tas ir pareizi. Kad lasu dainas, vienmēr gribu vai nu raudāt vai čurāt. Ļoti dziļas saknes ir latviešu morālē tajās dainās. Tādas nav kosmosā nevienai tautai. Tikai latviešiem ir tādas sentimentālas un seklas ziņķes, kuras tagad izķērc bezbalsīgie lettu dziedātāji ar apgarotu cilvēku seju trūkumu.

Atbildēt

Fatalists

15.07.2016. 14:11

Fiziska pasaule ne kas nav ne saglabajams ne muzigs, arī mēs. Bet par paradigmu: kaut ka tā ir sanācis ka mūsu valstiņā liela dala valsts aparāta ir orientēta uz kontroli un sodīšanu. Un Dabas Bērniem būtu jāsaprot ,ka ja valsts rada "+" potenciālu , tad pat sākotnēji negribot rodas "-" arī. Piemēram Igaunijas VID kur rezultāts nav sods un mūsu:) Ka to izmainīt ? Hvz!

Atbildēt

Fatalists

15.07.2016. 13:42

Un ko darīt ? Var jau viens viedais otram miegt ar aci un abi justies lepni ka citi to neredz. Un? Tautas kolektīvās apzinas paradigmu šāda veida neizmainisi.

Atbildēt

Terra

15.07.2016. 12:52

"Esmu pārliecināts, ka Dainas pieder pie pašiem sakrālākajiem cilvēces radītajiem garīgajiem tekstiem."
Tā ir. Paldies Jums par rakstu!

"There is neither spirit nor matter in the world; the stuff of the universe is spirit-matter. No other substance but this could produce the human molecule. I know very well that this idea of spirit-matter is regarded as a hybrid monster, a verbal exorcism of a duality which remains unresolved in its terms. But I remain convinced that the objections made to it arise from the mere fact that few people can make up their minds to abandon an old point of view and take the risk of a new idea. … Biologists or philosophers cannot conceive a biosphere or noosphere because they are unwilling to abandon a certain narrow conception of individuality. Nevertheless, the step must be taken. For in fact, pure spirituality is as unconceivable as pure materiality. Just as, in a sense, there is no geometrical point, but as many structurally different points as there are methods of deriving them from different figures, so every spirit derives its reality and nature from a particular type of universal synthesis."

Pierre Teilhard de Chardin
May 1, 1881 - April 10, 1955

Atbildēt

Par Dainām

15.07.2016. 11:11

Mutvārdu tradīcijas fenomens -ir gan ķēde, gan ķēdes posmi. Katrs Dainu teicējs ir atradis sev būtisko un turpinājis kopt virsvērtību. Seno tekstu valoda ir līdzību un simbolu valoda. Akmens un uguns kursana -sadzīviskais līmenis -krams un uguns. Simboliskais - vēstījums par Kosmisko kārtību, Pasaules pamatelementiem, to mijiedarbību. Un atspulgs zemes dzīvē. Lai sokas!

Atbildēt

Vienīgā

15.07.2016. 10:40

Runājot par Latviju, gribas vārda -mazs vietā redzēt -vienīgā. Par diagnozi -atslēgas vārds ir privilēģijas. Sabiedrība vairs nespēj absorbēt un attīrīties, spiesta veidot jaunas kopienas. Bet priviliģēto mazbērni arī grib dzīvot skaisti, skatīt svesas gleznas pie sava dzīvokļa sienām, ieņemt amatus pēc nopelniem un turpina attīstīt dubultmorāli visos līmeņos. LV nav bezizmēra sūklis.

Atbildēt

Dabas bērns

15.07.2016. 10:17

»

Es

Sīkmanīga, nepamatoti bravūrīga, intrigu pilna. Vieni sevi uzskata par vagariem, citiem lemjot dzimtcilvēku vietu. Paskatieties, kā nācija uzvedas uz autoceļa. Nekāda prevencija neņem...


Par RAM, manuprāt, ir labs salīdzinājums!
Tā tas tiešām varētu būt.

Jautājums - kurā brīdī tas notika?
Iespējams, vispirms kristietības ienākšanas laikā. Iespējams, vēl senāk. Pavisam noteikti padomju varas pirmajos gados, kad tie, kas kaut ko varēja, tika izsūtīti, un tie, kas nenodeva, nokauti. Palika tikai tie, kas nodeva un tie, kas nevarēja. Respektīvi, tautas genofonds tika sakropļots.

Taču arī visas šīs nepatīkamās peripetijas izriet no tautas kolektīvās apziņas. Agrākā iejaukšanās citas tautas sabiedriskajos procesos (piemēram, sarkanie strēlnieki Krievijā) nevarēja palikt bez sekām. Tieši tāpat, kā nevarēja palikt bez sekām savulaik "palikšana savās vietās", nevis rīkošanās citādāk, ar to sevi nolemjot lēnas izvarošanas procesam.

Tomēr tam vairs nav būtiskas nozīmes. Nav svarīgi, "kā būtu, ja būtu", svarīgi ir tas, kas IR.

Atbildēt

Dabas bērns

15.07.2016. 09:59

»

Žulis

"...ja Tu pajautātu pie siles esošajiem "pārkrāsotajiem komunistiem", pie kādas tautības šamie pieder, varu derēt, ka atbildes sekotu visas kā viens - mēs esam latvieši...


Droši vien, ka viņi tā arī atbildētu, taču utis ir katrā cilvēkā. Neatkarīgi no tautības.

Atbildēt

Es

15.07.2016. 09:28

Sīkmanīga, nepamatoti bravūrīga, intrigu pilna. Vieni sevi uzskata par vagariem, citiem lemjot dzimtcilvēku vietu. Paskatieties, kā nācija uzvedas uz autoceļa. Nekāda prevencija neņem.

Es domāju, ka ir sabokāta viena nācijas RAM shēma. Ar padomju laiku, bet arī un noteikti ar mežonīgo kapitālismu un naudu.

Atbildēt

izmaiņa enerģijās

15.07.2016. 09:05

»

Elite

Miļš paldies par skaisto lasāmvielu! Izlasīju divas reizes. Tikai otrajā reizē vairs neraudāju par mūsu tautas sūro likteni


LIktenis šobrīd ir maināms. Joprojām uz zemes rezultātu nosaska nolūks+rīcība. Nav vairs nekā no vecā likteņa programmas, ir tikai priekš tiem, kas negribsevi mainīt. Var visu nākotni no jauna rakstīt. Vecā sistēma sevi ir atklājusi. To visi saredz. Tiem kas saprot ir jārīkojas. Un jātpazīst citi, kas saprot.

Atbildēt

Dainis K.

15.07.2016. 08:31

Silti, zinoši, gudri, dziļi, visaptveroši rakts par latviešu planetārajām kaitēm, kad krievi neļauj izvērsties un kļūt mēsliem par cilvēkiem. Paldies autoram par rakumu! Man ļoti patika autora četrrindes bez atskaņām brīvajā pantā sacerētas pie kopgalda visu nokārtojot dabiskās vajadzības gaisotnē.

Atbildēt

lauķis

15.07.2016. 08:28

...Internacionālists un globālists nevar pārstāvēt konkrētu tautību...
Tieši tā , šie radījumi paši ir bezsugas aitas un par tādām vēlas padarīt visus , jo pūli vadīt un pakļaut ir vienkāršāk.

Atbildēt

Paraksties - arī par tautu

15.07.2016. 07:45

http://ej.uz/paransi

Atbildēt

Žulis

15.07.2016. 07:37

»

Dabas bērns

Mūlis piedzimstot jau ir mūlis - tas jau ir strikti definēti un nevar būt citādāk...


"...ja Tu pajautātu pie siles esošajiem "pārkrāsotajiem komunistiem", pie kādas tautības šamie pieder, varu derēt, ka atbildes sekotu visas kā viens - mēs esam latvieši!"
Un vēl, ja tu viņiem attiecīgi pajautātu, viņi visi kā viens atbildētu, ka ir apzinīgi, godīgi, kristaltīri, nesavtīgi, augsti izglītoti, profesionāli....

Atbildēt

Vo

15.07.2016. 07:25

»

Mumitrubs

Gluži vienmēr tā nav. Es esmu kosmopolīts, bet tas nenozīmē, ka man ir vienaldzīgs latviešu tautas liktenis


Lūdzu, paskaidro, kā tu vari būt kosmopolīts, ja tev nav vienaldzīgs latviešu tautas liktenis?
Jeb varbūt tu, kā jau tas kārtīgam kosmopolītam piederas, uzlūko latviešu tautu, kā tādu cērpamu aitu baru un tāpēc tevi interesē, lai šis bars neiznīkst? Pasaules pilsonim taču visur ir mājas. Kur labi, tur šim dzimtene. Un, ja viena dzimtene kaut kādu iemeslu dēļ vairs nepatīk, iet meklēt nākamo. Piederība kādai tautai - tie ir tikai tādi "veci, muļķīgi aizspriedumi,pagātnes māņi kas traucē dzīvot". Īstā paradīze uz zemes iestāsies tad, kad tautas būs iznīcinātas un visa cilvēce apvienosies vienā lielā, laimīgā, brālīgā ģimenē. Vai es pareizi runāju, kosmopolīt?!

Atbildēt

muld

15.07.2016. 07:10

Tāda dievība kā māra nebija Baltiem,to dzeltenie latvieši no katoļu ticības ievazāja šaizemē......

Atbildēt

Dabas bērns

15.07.2016. 06:48

»

Žulis

Īsti precīzi neatceros, bet kaut kur lasīju, ka fraze "tas tu esi" senindiešu valodā skanot kā "tat tvam asi...


Mūlis piedzimstot jau ir mūlis - tas jau ir strikti definēti un nevar būt citādāk.

Savukārt par internacionālistu, globālistu (un jebkādu citu "-istu") nepiedzimst. Šo pārliecību indivīds iegūst dzīves laikā konkrētas tautas vidē. Arī to, kāpēc tā notiek, kāpēc rodas šādi "-isti", nosaka tautas kolektīvā apziņa (precīzāk - indivīda karmas mijiedarbība ar tautas kolektīvo apziņu). Berts Helingers ir radījis veselu zinātni par to, kā ģimenes, dzimtas, organizācijas, tautas enerģētika (kas ir tā pati kolektīvā apziņa) ietekmē indivīdus.

Protams, piederība (vai nepiederība) pie tās vai citas tautas var būt apzināts lēmums. Tas ir īpaši aktuāli tad, ja vecāki ir dažādu tautību. Tomēr arī šajā gadījumā attiecībā uz tēmu, - ja Tu pajautātu pie siles esošajiem "pārkrāsotajiem komunistiem", pie kādas tautības šamie pieder, varu derēt, ka atbildes sekotu visas kā viens - mēs esam latvieši!

Atbildēt

beigsim karināt makaronus

14.07.2016. 22:42

Nav nekādas kolektīvās apziņas. Nav, nav bijis un NEKAD NEBŪS. Apziņa ir tikai indivīdam. Kolektīvam apziņas nav.
Nav nekāda "mēs visi esam viens". Tas ir propagandas bulšits, ko mēģina iebarot parazitārā elite un tai kalpojošie pseidofilozofijas un psiholoģijas "guru".

Atbildēt

Žulīti,

14.07.2016. 22:32

»

reptilis

Tieši tā - mēs esam Lielas senatnes kultūras atlūza,kuru kristianizēja vienus no pēdējiem


bet to nevajadzēja darīt. Vajadzēja atstāt kā mežonības oficiālo paraugu. Tagad tikai neoficiālais paraugs ar idiotu Dabas bērnu galvgalā.

Atbildēt

reptilis

14.07.2016. 22:25

Tieši tā - mēs esam Lielas senatnes kultūras atlūza,kuru kristianizēja vienus no pēdējiem...

Atbildēt

Elite

14.07.2016. 22:01

Miļš paldies par skaisto lasāmvielu! Izlasīju divas reizes. Tikai otrajā reizē vairs neraudāju par mūsu tautas sūro likteni.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

14.07.2016. 21:37

Dabā viss ir pakļauts cikliskumam. Kaut kas rodas, attīstās, sasniedz spēju maksimumu (uzplaukumu), tad noplok, līdz kādā brīdī izzūd pavisam...

Ладно, – сказал Затворник, – слушай дальше. Все семьдесят миров, которые есть во вселенной, называются Цепью Миров. Во всяком случае, их вполне можно так назвать. В каждом из миров есть жизнь, но она не существует там постоянно, а циклически возникает и исчезает. Решительный этап происходит в центре вселенной, через который по очереди проходят все миры. На языке богов он называется Цехом номер один. Наш мир как раз находится в его преддверии. Когда завершается решительный этап и обновленный мир выходит с другой стороны Цеха номер один, все начинается сначала. Возникает жизнь, проходит цикл и через положенный срок опять ввергается в Цех номер один.

Atbildēt

Mumitrubs

14.07.2016. 21:35

»

Žulis

Īsti precīzi neatceros, bet kaut kur lasīju, ka fraze "tas tu esi" senindiešu valodā skanot kā "tat tvam asi...


Gluži vienmēr tā nav. Es esmu kosmopolīts, bet tas nenozīmē, ka man ir vienaldzīgs latviešu tautas liktenis.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

14.07.2016. 21:32

»

CENZĒTS

Paldies cien. Autoram


Es tas esmu - Cenzēts!

Atbildēt

Linards G.=Žulim

14.07.2016. 20:36

»

Žulis

Īsti precīzi neatceros, bet kaut kur lasīju, ka fraze "tas tu esi" senindiešu valodā skanot kā "tat tvam asi...


Tagad Žulis pievems pats savu smirdējumu! Lieliski! Latviski!

Atbildēt

CENZĒTS

14.07.2016. 20:25

Paldies cien. Autoram! ;)

Atbildēt

Žulis

14.07.2016. 20:21

Īsti precīzi neatceros, bet kaut kur lasīju, ka fraze "tas tu esi" senindiešu valodā skanot kā "tat tvam asi".
Nevaru piekrist, ka "situācija valsts pārvaldē atspoguļo tautas šī brīža kolektīvo apziņu". Tas tā ir tikai nacionālā valstī. Okupētā un kolonizētā valstī, kāda vēl joprojām ir Latvijā (jo deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi)tas tā nav un nevar būt.
Nepiekrītu arī apgalvojumam, ka pārkrāsotajam komunistu režīmam, kas tagad vada valsti, ir tautība. Internacionālists un globālists nevar pārstāvēt konkrētu tautību. Viņš vienīgi var būt radies no kādas tautas vai tautām. Līdzīgi kā no zirga un ēzeļa krustojuma rodas mūļi. Mūlis nepārstāv ne zirgus, ne ēzeļus. Mūlis ir mūlis. Jā , zināmā mērā mūlim ir gan zirga, gan ēzeļa iezīmes. Tāpat arī internacionālistam zināmā mērā var būt kādas tautas vai tautām raksturīgas iezīmes, bet tas nedod iespēju viņu pieskaitīt kādai tautai. Galvenā iezīme, kas raksturo piederību kādai tautai ir ne tikai genetiskais mantojums, bet arī mīlestība pret savu tautu un Tēvzemi. Internacionālistiem un globālistiem nekā tāda nav.

Atbildēt

Q.

14.07.2016. 19:50

Dabas bērns ir Pamatiedzīvotāju ķēniņiene ?

Atbildēt

Ripa

14.07.2016. 19:36

Labs!
Pretstatā VID operetei, piemēram.
A tauta ta viena un tā pati, kas ir pats jautrākais:)))

Atbildēt

Idiot,

14.07.2016. 19:03

vai tad tas ir cikliskums: Dabā viss ir pakļauts cikliskumam. Kaut kas rodas, attīstās, sasniedz spēju maksimumu (uzplaukumu), tad noplok, līdz kādā brīdī izzūd pavisam. Kāds gan stulbenis var būt šis Žulis/Dabas bērns/Paija utt. vēmejtrollis šajā portālā.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

14.07.2016. 18:52

Kāda gudrība - MAZAS PIEZĪMES! Izgulies!

Atbildēt

TRakais Mikropisans

14.07.2016. 18:47

Tev idiot, nav tautas! Tu stulbeni, iespējams, piederi kādai tautai!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...