Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pūt vējiņi

03.06.2021. 15:15

Jā, ja jau vakar pa skuju taku palaida Tauriņtēva ilggadējo paklausīgo ruporu Elgu, tad jau tukumnieki nopietni pieķērušies pie kantora atslēgas kadru revidēšanas.
Ja godīgi mēs ar kolēģiem jau paši nezinām, kas SSS un vēl tam dārzuparku glumajam Lediņam tālāk prātā ienāks.

Atbildēt

Zandersons

02.06.2021. 23:08

Rancānu no JKP vajag knābim ņemt prikšā. Tas ir mafijas rokaspusis. Saistīts ar Buškevica un Tauriņa brigādi.

Atbildēt

Dzitars Jaunmeistars egles dēls Čiekurs

02.06.2021. 21:57

Palasījos. Paliku domīgs. Iepriekš nebiju sajūsmā par Rīgas saimnieku, bet tagad... Kur tāds tīrs, balts un par Rīgu cīnošais Staķis spēj apvienot savu miljonu kafijas biznesu ar Rīgas vadīšanu.? Rīgā viss tik nolaists kā šobrīd, nekad nav bijis, jo ir padomnieks padomnieka galā, pašam atbildība nav neparko jāuzņemas. Bezjēdzīgi veloceliņi un bezjēdzīga tīrīšana - ilgi lolotu uzņēmumu iznīcināšana... Spodrinās pirms pašvaldības vēlēšanām, kaimiņu bābu bez intelektai un saprašanas bīdīšanu amatos? Dīzels, piens un auzas. - netā 2 gadu attīstība par uzņēmumiem brīvi pieejama.. vai ar auzām nepietika? Tiešām slikti paliek. Fui.

Atbildēt

Feirij

02.06.2021. 20:47

»

Antistukačs

Es tik brīnos, kā var tā ņemt pa pilnu stukaču ziņojumus impulsīvi, vienā mirklī, bez jebkādas nopietnas iedziļināšanās


Stukačs Valdē amatu izpelnījies. Tas, ir jau apbrīnas vērts. Un līdz šai baltai dienai vispār nesaprot, kur atrodās. Tā leksika un intelekts ... viņai blakus pats paliec par muļķi.

Atbildēt

Antistukačs

02.06.2021. 19:31

Es tik brīnos, kā var tā ņemt pa pilnu stukaču ziņojumus impulsīvi, vienā mirklī, bez jebkādas nopietnas iedziļināšanās ???

Atbildēt

vispār

02.06.2021. 17:12

»

Pp

Tā jau bija, tirgoja uz celma un saņēma stipri vien mazāk, kur nu vēl kontraktoru zagšanas...


Tas nozīmē tikai to, ka RM visus resursus iegūst bez maksas un visi ieņēmumi, izņemot ražošanas izmaksas, ir tīrā peļņa.

Atbildēt

Sēņotāja

02.06.2021. 15:18

Man gan patīk staigāt pa izkoptiem Pierīgas mežiem un lasīt baravikas, nevis pa brikšņiem, kas pilni ar ērcēm. Arī manā privātmežā mežsargs atsevišķos nogabalos ieteica kailcirtes, jo koki mēdz pāraugt un nekas no tiem vēlāk nesanāk. Tad vietā, protams, iestāda jaunaudzes. Kopšanas cirtes var atļauties vairs tikai vecie saimnieki, kuri paši ar zāģi iet mežā.

Atbildēt

Niknais

02.06.2021. 13:52

»

mežu izlaupītājus cietumā!

Ar atlaišanu ir par maz- viņus vajag sasēdināt cietumā ar mantas konfiskāciju un šito Bērziņu arī


Kad ķersies klāt pie Latvijas mežiem- Mottes bijušo darbinieku kantora??

Atbildēt

Domā, ka stipra aizmugure

02.06.2021. 13:19

Tukums saturās!!! Trakā Skudra nāk!

Atbildēt

Netīra lieta

02.06.2021. 11:24

Izskatās, ka Rīgas jaunā vara ieraudzījusi lielu pilnu sili, kuru jāsteidz tukšot ātri, ātri... Kaut kā nelīmējas ar Staķa iepriekš teikto : ...nodrošināt uzņēmuma darbību tādā līmenī, kā tas ir nodrošināts līdz šim. Vēlreiz saku, ka tas ir bijis ļoti augsts līmenis. Tad par ko tāda brēka un pārmaiņas? Iepriekšējā RM vadība varbūt nepiekrita sponsorēt Rīgas partijas?

Atbildēt

mežu izlaupītājus cietumā!

02.06.2021. 10:36

Ar atlaišanu ir par maz- viņus vajag sasēdināt cietumā ar mantas konfiskāciju un šito Bērziņu arī.

Atbildēt

Pareizi - atlaist 2/3 darbinieku !

02.06.2021. 10:33

Pareizi Staķis dara: Rīgas mežos sasēdušies ģimeņu un partiju klanu valsts izzadzēji, plānā galdiņa urbēji, šoferu dēļiņi un meitiņas, korumpantu vajadzīgie sešnieki un citi sabiedrības atkritumi.
Izsaimiekot par desmitiem un simtiem miljonu rīdzinieku īpašumu un vēl protestēt ir cūku darbs. Rīgas meži - neliešu un izdzimteņu midzenis , to vajag kardināli iztīrīt!

Atbildēt

Stārķis

02.06.2021. 10:15

Staķits: "Solijumus tur tikai gļēvuļi" :-D Viņam tādiem sīkumiem nav laika - jābrauc ar vespu, jāfilmējas smaidīgos sirds cilvēka klipiņos un jātaisa velo celiņi!

Atbildēt

Pp

02.06.2021. 09:39

»

interesanti

Kāpēc gan netirgot uz celma, ja tā ir izdevīgāk, nekā zāģēt un saņemt mazāk


Tā jau bija, tirgoja uz celma un saņēma stipri vien mazāk, kur nu vēl kontraktoru zagšanas.
Bet, par visu lai runā skatļi, ja RM apgrozījums ir izaudzis no 3 līdz 26 milj., tas jau kaut ko nozīmē un nodokļos nomaksātie 4 miljoni un "zelta klienta" statuss VIDā...
Jocīgi, ka koprūpniecības nozarē RM ar savu apgrozījumu ir kaut kur lejas daļā, bet nomaksāto nodokļu ziņā ir saraksta augšgalā.
Ko tas nozīmē?!

Atbildēt

Хм

01.06.2021. 23:07

А тут еще слитые разговоры со снятым Рейнбахом. Такое ощущение, что парни решили - ну раз главная цель достигнута, Ушаков снят, значит, можем делать что хотим. И неважно, что в чем-то мы его еще и переплюнуть можем! Главное -сняли, поэтому всем молчать и не бухтеть! И главное, какая тишина по поводу этих слитых разговоров..

Atbildēt

Pēteris

01.06.2021. 22:46

Cik šobrīd nauda tiek izšķērdēta palielinot administrāciju un samazinot ražošanu, par to skaitļi klusē :O Valdē ir vadītājii, kas nesaprot, ka stumbram ir raukums. Meklē zagli, kas to puļķi nodrāzis.
Tiešām nav saprotams, ko šie veiksmīgie biznesa cilvēki ir darījuši, ka tik īsā laikā spēj atgriezt gs. atpakaļ- tirgos u celma, tā taču izdevīgāk.
Nav tur vadītāju, bet gan ķēķa stumdītaji.

Atbildēt

kriss mezhs

01.06.2021. 22:18

Noteikti jau kādam līdzīgi domājošam ir apsolijis Norupi par smieklīgu cenu, neskatoties uz to ka šobrīd visas kokapstrādes darnîcas strādā ar milzīgu peļnu, taču Staķim ir cits redzējums..

Atbildēt

niknais

01.06.2021. 21:44

Visa pamatā ir likumu neesamība un totāla korupcija tiesās. Sākot ar puzes bandinieku, kurš izsmēja visas tiesu iestādes un valsts iekārtu pirkdams prezidentus, ministrus un prokurorus kā lētas čakenes maukas gandrīz 30 gadu garumā. Ģenerālprokurori kuri cieņpilni stāstīja par noziegumu neesamību valsts totālā izlaupīšanā simtiem miljonu un miljardu apjomā, kamēr bargi sodot iesēdinot cietumā par aabstraktiem draudiem feisbūkā vai nozagtu koliņu rimčikā. Par šo koliņas zādzību 90 gadu vidū, kur tiesvedība notika pēc 25 gadiem... Citas valsts karoga zaimošana kā punkts uz i valsts pārvaldei. Par ko tāds izbrins? Būs jau tikai trakāk!

Atbildēt

Brīnos

01.06.2021. 20:19

»

Ješka

Tu tur strādā? Es točna nestrādātu tādā vietā, kur nāk vēmiens


Problēma nav vietā, bet gan vadībā, varbūt izlasi rakstu! Un visiem nekrīt nauda no debesīm par nekā nedarīšanu, izskatās, ka esi ērti iekāroties! Pastāsti, kur tā var un es arī pieteikšos! ??

Atbildēt

Vnk.mamma

01.06.2021. 19:40

Kaut kā viss izskatās nesmuki no malas! Līdz šim uņēmumā cilvēki ilgstoši strādājuši , lai sakārtotu visu tik augstā kvalitātē -to apliecina padarītie darbi:piem. apbrinojami skaistie Rigas parki, bērniem - skaistā meža klase utt. un tad uzrodas pēkšņi kāda persona, kas vnk visu pagriež virzienā,,slikti,, un uzkrītoši meklē ,,-,, , apstrīdot(cik saprotu pēc publiskā info) pat veiktās pārbaudes rezultātus! Ir jau viegli pārņemt citu sakārtoto, bet grūtāk izveidot un pacelt no mazuma kvalitātes līmenī! Tas tāpat kā ar bērnu- uzaudzini, ieguldi laiku un savu sirdi un tad redzi rezultātu! Novēlu uzvarēt taisnigumam !

Atbildēt

Piens

01.06.2021. 19:06

»

Rublis

Tas tak labi, ja nevajadzīgus bezdelniekus aizsūtīs bites ganīt


Neielaiž piensaimnieci un solārija darbinieci, lai pārņemtu vadību, spriestu par darbinieku kompetenci un labi saimniekotu?

Atbildēt

Baļķim 2 gali

01.06.2021. 18:51

Divas bābas tikušas pie varas - viena lasa ekselī, otra vienkārši stulba! Sēž un domā, vai tiešām baļķim viens gals resnāks par otru...

Atbildēt

Vērotājs

01.06.2021. 18:35

»

Skats no malas

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu...


Lai spriestu par izmaiņām uzņēmumā, vispirms jāizprot visu procesu kopsakarības, arī izvirzītos mērķus - nepieciešamās metodes un resursus to sasniegšanai ! Tas nav , saudzīgi izsakoties, pa spēkam ne šīm pagaidu priekšniecēm , ne politiski ambiciozajai , bet diletantiskajai galvaspilsētas vadībai!

Atbildēt

Rublis

01.06.2021. 17:53

Tas tak labi, ja nevajadzīgus bezdelniekus aizsūtīs bites ganīt!!!

Kāpēc to pašu RNP un RS nedara??!

Atbildēt

Brīnos

01.06.2021. 17:49

Es brīnos par cilvēkiem, kas cenšas savu varu realizet tādā zemiskā veidā. Kā var patikt strādāt darba vietā, kur visiem 400 darbiniekiem nāk vēmiens no vadības! Cik gan tā skudra ir alkatīga…

Atbildēt

Aha

01.06.2021. 17:38

»

fakts

Autors pilnīgs nejēga...


Nu skaidrs.., parki skaisti, meži labi uzturēti, zāģētava stradā ar 1.milj.tīro peļņu, bet tik un tā- VISS SLIKTI , VISI SLAISTI !

Atbildēt

PR

01.06.2021. 17:38

»

Velreiz

Tad jau manīs, kā tie "savējie" spēs tikt galā


Nevajag jau labi strādāt, nevajag ne mežiniekus, ne dārzniekus, uztaisīs lielu sabiedrisko attiecību nodaļu ar milzīgām algām (Skudra jau dara!!!) un stāstīs visos mēdijos, ka meži plaukst un zeļ, lai gan patiesibā nekas nenotiek!!! Tā ir Staķa taktika!

Atbildēt

hahahaa

01.06.2021. 17:33

»

Jurchix

Tukuma banda, kā 3 muskatieri, tikai šeit 3 tukumnieki - Portoss ( Staķis), Atoss (Skudra), Aramiss ( Ramoliņš


Un Dartanjans - Kampars! Es gan teiktu, ka Tukuma čigānu tabors!

Atbildēt

valdi

01.06.2021. 17:31

»

fakts

Autors pilnīgs nejēga...


Slaisti Rīgas mežos ir tikai divas negudras babkas valdē! Ja Tev nav juridisku zināšanu par reorganizaciju - klusējis būtu!

Atbildēt

fakts

01.06.2021. 17:05

Autors pilnīgs nejēga.
"viņu iespējās nav vienas darba dienas laikā informēt par sagaidāmajām pārmaiņām visu darba kolektīvu"

Interesants jums darba laiks, jao no ceturtdienas 11:15 līdz pirmdienas 17:30 ir "viena darba diena".

"No dienas, kad Mārtiņš Staķis sacīja šos vārdus, ir pagājuši divi mēneši, nevis seši" "par plānoto kolektīvo atlaišanu laika periodā sākot no 2021.gada 1.augusta."

Tad arī būs tie seši mēneši! Turklāt dažu slaistu atlaišana vai privilēģiju atņemšana nav "straujš pagrieziens".

Atbildēt

Velreiz

01.06.2021. 17:01

»

Skats no malas

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu...


Varbūt ir vērts iziet pa Rīgas parkiem un paskatīties?
Pamēģini pacelt acis no gadžeta un, varbūt, ieraudzīsi, cik skaiti ir Rīgas parki....

Atbildēt

Skats no malas

01.06.2021. 15:53

Jāsaprot, ka darbinieki vienmēr būs satraukti par reorganizāciju, vēl jo vairāk, ja visiem nebūs iespējas turpināt darbu.
No otras puses, nekā krimināla es reorganizācijas procesā neredzu, jo ir daudz iestāžu, kurās ir uzpūsti štati. Nav svarīgi, ka kontā ir lieki miljoni, iespējams, būtu vēl vairāk, ja ne 400 darbinieki. Godīgi sakot, grūti teikt, kamdēļ ir tik daudz darbinieku, ko viņi visi dara?
Kā Rīgas iedzīvotājs neredzu cepienam pamatu!

Atbildēt

Mario Pjūzo

01.06.2021. 15:41

»

Tapat

Pēc šī ilūziju nav:) https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/cina-ar-reinbahu-nebus-atra-14263438


https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/cina-ar-reinbahu-nebus-atra-14263438

Varbūt beidzot Straumes kunga stūrētajam KNAB jāpievērš skatiens Rīgas bosu andelei ar IETEKMI un AMATIEM!
Tēlojot primitīvi godprātīga taisnīguma ieviesējus ( skat. Staķa interviju “IR” par pārņemto mafiozo pieredzi komunikācijā ar cilvēkiem) galvaspilsēta tiek vadīta ar Staļina/ Bērijas metodēm!

Atbildēt

Dūdina

01.06.2021. 15:17

Fantastiski
Tā notiek tikai mūsu valstī. Nevis kaut ko saglabā bet iznīcina. Ja uzņēmums strāda ar pelņu tad kādam obligāti tur jāielien. Pie mums pieņemts iznīcināt jebkura cilvēka iesākto darbu it sevišķi ja tas nes pelņu.
Beidzot pie mums tiek attīstīts kas patiesām labs- ne klapējam ciet mums neko nevajag .. labāk pacelt algas Rīgas dome 🤦‍♀️

Atbildēt

Jurchix

01.06.2021. 13:38

Tukuma banda, kā 3 muskatieri, tikai šeit 3 tukumnieki - Portoss ( Staķis), Atoss (Skudra), Aramiss ( Ramoliņš).

Atbildēt

Pārņem bezspēcība

01.06.2021. 13:34

lasi, kuru portālu gribi-visapkārt vienas blēdības,cūcības,apkrāpšanas,izspiešanas,mānīšanās,kukuļošanas,slepkavības,atriebšanās,acu ``pievēršanas``,nesodāmības.....nenosaukt visas izdarības.Kas notiek???Izskatās,ka nevainīgi ir tikai zīdainīši.Tā gan tas nav-tikai daži procenti ir tajā ``dīķī,bet smird visa Latvija!Vai tiešām nav neviena Izmeklētāja,prokurora,tiesneša,kas var izbeigt tāāādu patvaļu!

Atbildēt

Vietējais

01.06.2021. 13:33

»

lauķis

Ticēt partijniekiem,sevi necienīt


Precīzi teikts un 30 gados pārbaudīts. Tādām vēlēšanām, kādas tās ir tagad, kas balstās uz vieniem saldiem meliem - nav jēgas.
Pamatojoties uz šo atzinumu turpmāk visas nākošās vēlēšanas tiks manis ignorētas. Šajā absurda teātrī vairs nav vēlēšanās piedalīties.
Baidos tikai par to, ka, ja ekonomiskā situācija turpinās pasliktināties, ka kāda dzirkstele neuzšķiļ gauži lielu un nežēlīgu liesmu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...