Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Marionešu valdības

Raimonds Nipers
14.04.2024.
Komentāri (100)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No pagājušā gadsimta sākuma pasaulē ir bieži pieredzēts, ka daudzās valstīs, īpaši jaunatīstības, tiek mākslīgi ievestas marionešu valdības. Tās pamatā veido starptautiskie finanšu karteļi ar vēlēšanu rezultātu viltošanu, kukuļošanu, izspiešanu, manipulācijām ar finanšu atskaitēm.

Par viņu darbību ir rakstījis Džons Pērkinss grāmatā "Ekonomiskā slepkavas grēksūdze" - tas ir pasaulē pirmais autobiogrāfiskais stāsts par ekonomisko slepkavu, īpaši slepenās grupas dzīvi, apmācību un darbības metodēm.

Viņu spēle ir sena kā pasaule... viņi ieliek valdībā sev vajadzīgās politiskās marionetes. Un viņu mērķi pamatā ir vienādi - veidot valstīs mākslīgu ekonomisko stagnāciju, piesavināt šo valstu energoresursus vai valsts teritorijas.

 Viņu darbības pamata metodes:

1. Novest valsti milzīgu finanšu parādu jūgā

Marionešu valdības aizņemas lielus resursus it kā ekonomikas attīstībai, lielu sociālo projektu realizēšanai... Bet faktiski aizņemtā nauda tiek realizēta finanšu pasīvos vai vienkārši izšķērdēta nelietderīgos projektos. Aizņemtā nauda neatražo jaunu naudu, valsts nespēj norēķināties ar kreditoriem, un tad finanšu korporāciju īpašumā pāriet valsts stratēģiskie uzņēmumi. Un marionešu valdība sasniedz savu mērķi – valsts ekonomika tiek sagrauta.

2. Lai valsts tautsaimniecība stagnētu un būtu ilgstoša recesija

Tiek izveidota absurda ekonomika, neadekvāta nodokļu politiku, notiek ekonomisko datu falsifikācija, viņi stāsta par it kā mazākajiem nodokļiem, bet faktiski nodokļu slogs un nodevas pārsniedz divas trešdaļas no nodarbināto ienākumiem. Tiek ģenerēta nabadzība, viņi veido darbaspēka degradācijas programmas. Tiek palielināta nevienlīdzība ienākumu pārdalē. Mākslīgi, ar administratīviem noteikumiem tiek noteiktas nesamērīgi lielas energoresursu cenas. Vadošos amatos tiek nozīmēti neprašas un korumpanti, tiek atbalstīta ēnu ekonomikas grupējumu intereses, korupcija.

3. Pasīvas sabiedrības veidošana, izglītības sistēmas degradācija

Lai uzturētu marionešu valdības ietekmi, ir vajadzīga mazāk izglītota tauta, kurai trūkst zināšanu sabiedrības pārvaldības jautājumos, lai tā mazāk iesaistītos sabiedriskajos procesos. Tiek realizēta izglītības iestāžu likvidācija. Ar mazizglītoto sabiedrību ir daudz lielāka iespēja manipulēt. Mazizglītots darbaspēks ir pamats tam, ka tiek ierobežota iespēja veidot valstī inovatīvus produktus ar lielu pievienoto vērtību.

4. Masu mediju politiskā ietekmēšana un manipulācija

Ar propagandas instrumentiem notiek masu mediju satura ietekmēšana, notiek manipulācija ar skaitļiem un mēriem Ar sabiedrībai veidoto psihisku nestabilitāti un neskaidrību var nemanāmi vadīt cilvēkus varas struktūrām vajadzīgajā virzienā. Ar datu falsifikāciju tiek panākts, lai, balsojot vēlēšanās, vai ikdienas dzīvē cilvēki rīkotos atbilstoši marionešu grupējuma interesēm. To panāk ar cilvēku zemapziņas psiholoģisko ietekmēšanu. Līdz ar to masu apziņas manipulācija un marionešu vara ir cieši un nesaraujami saistītas.

5. Tiek veidota iedzīvotājiem nepieejama veselības aprūpe

Lai valsts ekonomika neattīstītos un ekonomika stagnētu, tiek veidota slima sabiedrība. Iedzīvotājiem mākslīgi tiek veidota nepieejama veselības aprūpe, tādejādi tautsaimniecība tiek ierobežota ar darbaspēku. Marionešu karteļu loģika ir vienkārša - jo vairāk cilvēks slimo, jo mazākas ir viņa darbaspējas. Ja cilvēks nevar strādāt un pelnīt, viņa ģimene dzīvo nabadzībā, bērni nevar iegūt labu izglītību, cilvēks ir atkarīgs no valdības pabalstiem. Veidojas nepilnvērtīga sabiedrība. Jo vairāk šādu cilvēku marionetes rada, jo mazāka valsts ekonomiskā izaugsme, jo mazāka iedzīvotāju labklājība veidojas.

Izskatās pēc sazvērestības teorijas, bet varbūt kāds no Jums ir sastapies vai redzējis pašreiz kādā pasaules valstī šo marionešu karteļu darbības metodes?

Novērtē šo rakstu:

201
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi