Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Harimens

04.05.2011. 10:44

M.Zālītei ieteiktu paskatīties "savā silē".2004.g.aprīlī NRA bija publicēts viņas memorands jeb uzsaukums Latvijas iedzīvotājiem par iestāšanos ES.Bija minēts tas milzīgais pazemojums,ko viņa izjutusi stāvot garās rindās lidostā pretststatā ES pilsoņu privilēģijām.
Diemžēl nav piepildījies pareģojums,ka pensionāri tad varēs brīvi ceļot,kur acis rāda. Lūdzu M.Zālīti rast drosmi un nopublicēt atkārtoti minēto tekstu. Vienkārši salīdzināšanai - "Toreiz un tagad".

Atbildēt

guntis kokars

03.05.2011. 23:02

Īpašā sajūsmā par ZZS es arī nedzīvoju, bet, ja pārmet liekulību, tad liekuligākus par Vienotību un tagad jau sliktajos nonākušos tautpartijiešus grūti atrast. Starp citu, Māra, Tu pati nemaz tik slikti neesi dzīvojusi gan pie komunistiem, gan tagadējās brīvvalsts laikā. Atceries to Bībeles teicienu par pirmo akmeni. Bija mums tadi mantinieki, bet uz sitienu neatceros kādi (laikam Ļeņina), ZZS, protams, ir ULmaņa pseidomantinieki, bet kas ir Vienotība? SVF dibenlaižas? Nē, vienkārši kučieri un Sutkas no Blaumaņa darbiem.

Atbildēt

Alfred

03.05.2011. 22:23

Divkosīga maita. Labāk būtu pastāstījusi kā izdevās izbīdīt, ka privāta struktūra slauc absolūti visus Latvijas iedzīvotājus? Tur pat daudz piesauktajiem oligarhiem jāpamācās. Kādam nepieleca par ko ir runa? AKKA/LAA prezidente ir
Māra Zālīte

Atbildēt

raimis

03.05.2011. 19:32

nav tiesībsargājošām iestādēm mugurkaula, jo to vadītāji ir politiski atkarīgas figūras, un tāpēc arī tādi hūtes, buldozeri un kmapēji dzīvo cepuri kuldami. Naheram visi tie simti sējumu, kas ir būtībā advokāta svietmaize, tur tak viens papīrs runā pretim otram un ne pie kādām loģiskām apsūdzībām nenonākt. Operatīvās darbības likums un kriminālprocesa 11.nodaļa - speciālās izmeklēšanas darbības, dod vairāk instrumentu kā vajag, tikai - to visu pielietot ir liels mīziens, vai maza saprašana. Labāk rakāties 90 gadu sējumos, nevis normāli atstrādāt vienu šodienas projektu analizējot procesus kas notiek ap šiem oligarhiem, kurās komisijās vai štellēs ko nosaka, kas pie/caur viņiem bīda savus projektus, u.t.t. arī pašiem pienākot ar savu piedāvājumu, kā to nosaka piemēram Kriminālprocesa likuma 228.pants. Pasākumi speciālo izmeklēšanas darbību nodrošināšanai

(1) Speciālās izmeklēšanas darbības nodrošināšanai tajā iesaistītās amatpersonas un personas var izmantot iepriekš speciāli sagatavotas ziņas un dokumentus, iepriekš speciāli izveidotas organizācijas vai uzņēmumus, priekšmetu un vielu imitācijas, īpaši sagatavotus tehniskos līdzekļus, kā arī imitēt dalību noziedzīga nodarījuma izdarīšanā vai līdzdalību atbalstītāja veidā.

(2) Imitējot noziedzīgu darbību, nedrīkst apdraudēt cilvēku dzīvību un veselību, nodarīt jebkādus zaudējumus, ja tas nav absolūti nepieciešams smagāka un bīstamāka nozieguma atklāšanai.

(3) Par šā panta pirmajā daļā minēto nodrošināšanas līdzekļu izmantošanu ārpus speciālās izmeklēšanas darbības veikšanai nepieciešamajiem ietvariem persona atbild vispārējā kārtībā.


Bet varbūt to nemaz nevajag? labāk ir gadiem noklausīties, sekot, šad tad saķert kādu zivteli, lai ir ko atskaitīties un viss ir okejuški...

Atbildēt

Ass

03.05.2011. 18:47

Un vispār nopietnāk jādomā par musu ideāliem. Kam vajadzēja notikt, lai par mūsu tautas varoni un ideālu kļūtu neprognozējamas kriminālas personas, kam nav svešs zināms "dāsnums"?

Atbildēt

Ass

03.05.2011. 18:44

nu tagad vismaz kaut kas, tā turpinat, Māra! Tak jau nedaudz pietuvošanās Sudrabai.

Atbildēt

tautietis

03.05.2011. 18:25

Vai Zālītes kundze tiešām ir tik aprobežota politikā , ka domā ka LEMBERGU ievēlēs ,jeb bīdīs uz prezidenta krēsla, mēs jau nedzīvojam "SŪNU CIEMĀ ", kas attiecas uz priekšvēlēšanu spēli atrod mani ,tad sen jau ir viss norunāts un "ZOOLOĢISKAIS DĀRZS "turpinās

Atbildēt

viesis

03.05.2011. 18:17

Negribu neko pārmest cienījamai dzejniecei, tikai maza iebilde- neviens nevar izmērīt, kas vairāk ietekmē cilvēku aizbraukšanu- Lemberga faktors, vai Vienotības politiķu cinisms un vienaldzība pret Latvijas iedzīvotājiem. Atvainojos, bet pietiekoši esmu sekojis līdz Vienotības politiķu runām un darbam, un neviens man nevarēs pierādīt, ka Vienotībā abas šīs īpašības nav sastopamas.

Atbildēt

VISI NĒ!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.05.2011. 16:40

UN NEKAD VISI!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Dagnija

03.05.2011. 16:15

Par Lembergu kā prezidentu - vai nu te tiešām parādās latvju muļķība un aprobežotība lielā mērā, vai arī "Lembergu par prezidentu" ir pašu zaļzemnieku pasūtinātā reitinga "uzstādījums". Negribētos tomēr ticēt, ka latvieši ir tik lieli muļķi.

Atbildēt

Slampis

03.05.2011. 15:45

Zālītei taču Slampes pagastā pieder zemnieku saimniecība, vai ne? Tātad viņai vajadzētu atbalstīt zemniecību! Bet nē, viņa izmanto savu popularitāti, lai ap***** lauksaimniecības politisko spārnu. Savādi gan…

Atbildēt

sigma

03.05.2011. 15:25

Vai kāds vēl brīnīsies, ka intelektuāļi nevēlas izteikt savas domas? Noriets tiek katrs, kuram ir viedoklis, kam, es, par piemēru, 100% pievienojos. Māra, turies!

Atbildēt

=>šņukurs 03.05.2011. 14:20

03.05.2011. 15:23

"Lembis zog kā zadzis un neklanās ne rietumiem, ne austrumiem"

Jā, ko te piebilst?
Timēr tādi šņukuri viņam bučo rokas

Atbildēt

Revolt

03.05.2011. 15:07

Man liekas , ka Zālītes kundze dzīvo savā realitāte un atradusi atkal kādu "malējo".Tajā pašā laikā mūsu acu priekšā notiek pavisam dīvainākas lietas - prezidenta padomnieks sniedz atskaites ārvalstu vēstniecībām,ekonomikas ministrs nosauc strādājošos par muļķiem kaut arī pats nemaz neatsakās no muļķu pakalpojumiem(nodarbināšanas),ārlietu ministrs gatavs sūtīt Latvijas armijas gaisa spēkus uz Lībiju kuros nav nevienas kaujas lidmašīnas,premjers nosauc lielāko korupcijas projektu(3B) par Latvijas simbolu!!!!Nemaz nerunājot par valdības dīvainajām atiecībām ar SVF un bankām.

Atbildēt

pipuks

03.05.2011. 15:02

ZZS ir tipiska komunistiskās mafijas partija
Lemberga stipendiāti ir visās partijās
Lembergu , brigmani , cauni , rāviņu un citus LKP biedrus no ZZS vajadzētu aiz olām pakārt

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 03.05.2011. 14:36

Mediju ziņa (2008. gads): "Demokratizācijas (t.sk. arī atklātības un vārda brīvības) pakāpe kopš (21. gadsimta sākuma) Latvijā ir palikusi gandrīz iepriekšējā līmenī," esot secināts valsts prezidenta (pašreiz - V. Zatlera) aizgādniecībā esošās, pašreiz "sociālantropologa" R. Ķīļa vadītās "stratēģiskās analīzes komisijas" (SAK) publiskotajā pētījumā. Kopumā pētījumā esot tikušas "analītiski vērtētas" tādas jomas, kā "likuma vara un taisnīguma nodrošināšana, pilsoniskās un politiskās tiesības, ekonomiskās un sociālās tiesības, brīva informācijas aprite un tās pieejamība, apziņas un vārda brīvība, brīvas un godīgas vēlēšanas, politisko partiju loma demokrātijā, valsts un pašvaldību pārvaldes struktūru efektivitāte, politiskā un administratīvi funkcionārā atbildība un caurspīdīgums, korupcijas materiālie un morālie apsketi, tās izpausmes un ietekme uz lēmumu pieņemšanas un izpildes procesiem" u.c. šīs valsts "kvalitātes"...
----------

"Pār Muļķu Zemi - 'klāra' debess..."
( Iz "Ontūna M.© arChīva" )
.
Pār Muļķu Zemi - kristāldzidra debess,
Spīd saule, oranža, virs zaļās zemes,
Nav Brīnumlaukā "kataklizmu" skarbu ~
Zin' savu vietu 'katrs viens' un "darbu"...
...
Šai "valstī" 'biedri' svētā mierā rosās:
Pa "Augsto Namu" - "tautas kalpi" knosās,
Pie varas 'kloķiem' - "partkoms" 'šiverējas',
Un "savējie", kas 'glumāk ieziepējas'...
...
Šeit "viedie" Muļķu Zemes "pūli" bradā,
Kurš reģionos nīkst, vai sprāgstot badā,
Ar nabadzību Lielpilsētās kaujas ~
Kam 'piegriežas' - uz SIB-īriju aujas.
.
Iet miljons ļaužu ikdienā uz 'šanci',
Lai daži simti 'dzīvotos pa glanci' ~
Pār VISIEM - debess "VĀKS" 'pa smuko klājas',
Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas...
...
Pār Muļķu Zemes "valsti" = 'klāra' debess.
Šeit nenotiek ne oligarhu 'rebes',
Ne "politiku" pērk, ne pārdod "tiesu" ~
Vien - piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

=======

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6726

u.c.

'ANNO' ~ *Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

vaimanuvai

03.05.2011. 14:25

nezinu, kurš nicināmāks
zaglīgs ex-komunists ar 100 kriminālprocesa sējumiem padusē
vai
pseidointeliģente, par sviestmaizi izvārtījusies visās "prokrustu gultās"

Atbildēt

šņukurs

03.05.2011. 14:20

Lembergs neklanās ne rietumiem, ne austrumiem, to nekādi nevar saprast mūsu profesionālie piedurkņu bučotāji, tāpēc jau skatās uz viņu ,kā balto zvirbuli!

Atbildēt

ha,ha,ha...

03.05.2011. 14:16

Šķiet šajā portālā lasīju par Zālītes aktivitātēm gadiem pirms Freibergas ibīdīšanas. Kuru ilgstošo čomu tagad viņa centīsies bīdīt? Protams par Lembergu un bandītu kā sinon'omiem pilnīgi piekrītu. Bet Lembergs varbūt ir lielākais bet ne vienīgais. Arī Zatlers nemaz vairs negatavojas nokārtot savu parādu pret valsts iedzīvotājiem un norēķināties par saņemtajiem kukuļiem. Zatlers nu arī nav nekāds prezidents.

Atbildēt

Skolotājs

03.05.2011. 14:03

Dzejniecīt, mīļā, kad esat kādā skolā bijusi!! Izglītības sistēmu zaļzemnieki ir nevis "salaiduši dēlī", bet pasargājuši no iznīkšanas to, kas vēl palicis.

Atbildēt

kuģis

03.05.2011. 13:49

Ak, šausmas! Pat šitā visu varu līdzskrējēja (komjauniete, komuniste utt.) tai kampaņā iesaistījusies! Vairiņa palūdza? Pajautājiet aizbraucējiem - kāpēc viņi dodas prom no Latvijas? Varu saderēt, ka neviens neteiks - Lemberga dēļ. Bet teiks - Vienotības dēļ.

Atbildēt

hmm

[R] 03.05.2011. 13:48

Tautai neesot iespēju iebilst?! Vai kāds nevarētu Zālītes kundzi apgaismot par to, kas ir vēlēšanas un kādus rezultātus Lemberga kabatas partija tajās regulāri uzrāda? Tauta, kā reiz, nemaz negrib iebilst!
Tā vietā, lai reizi pāris gados atvēzētos uz literāri megaadvancētu vaimanrakstu, par savas tautas nākotni tik norūpējusies dzejniece varētu beidzot pievērsties elektorāta izglītošanai. Citādi pēc kārtējām vēlēšanām būs atkal jāsacer kārtējais gaudu gabals. :D

Atbildēt

jaa

03.05.2011. 13:48

rupjais
03.05.2011. 09:51

tikai šādas loskutova inteliģences dēļ ,kuri balso par mazākajiem ļaunumiem/kas,pēc dabas likumiem izaug par lieliem / mēs esam jenotības pakaļā

Atbildēt

Gatis

03.05.2011. 13:46

Mums jau ar uzviju ir tas mazākais ļaunums, varam taču beidzot izvēlēties, ko tādu, kas nav ļauns?

Atbildēt

jaa

03.05.2011. 13:38

aicinājums iz tautas 03.05.2011 12:23 Ziņot!

Lemberg,lūdzu lūdzu, nāc vadīt valsti un paradīt,kā valsti jāizved no krīzes,kurā mūs iegrūda jenoti vilki,zaķi,lāči un pārējie kamparveidīgei marsieši

Atbildēt

arī ventspilnieks

03.05.2011. 13:33

Paskat tik, kā Lemberga roklaižām nepatīk.
Nost ar Lemberga roklaižām ZZS un partiju Latvijai un Ventspilij. Par no zaglīgajiem komunistiem brīvu Latviju.

Atbildēt

***

03.05.2011. 13:29

Māra, Māra!
Vai tu tā patiesi domā? ja tā, tad tu neesi godīga un patiesa. Par objektivitāti nerunāsim.
Vai Vītols labi samaksāja. varbūt skopā Vaira!

Atbildēt

DIANA

03.05.2011. 13:27

Ja es gribētu par Māru kaut ko uzrakstīt, tad sanāktu 2-3 vairāk, kā viņa pati saka par LZS. Un būtu daudz asāk un kritiskāk (patiesāk).
Īsumā - man Zālite nekad nav patikusi. Es viņā arī saskatu veģetēšanu uz citu rēķina. Liekulība...Augstprātība...Ideālus nejūtu un nesaprotu...Prokrusta gultā ne tikai savažota, be varbūt arī "saražota""

Atbildēt

Kursiņš

03.05.2011. 13:15

Māra, Tev kā radošam un varbūt kaut drusku ticīgam cilvēkam taču ir zināms, ka cilvēkam VIENMĒR ir izvēle. "Vienotība" savu izvēli ir izdarījusi un visiem nodemonstrējusi. Tur vairs nav ko piebilst.

Atbildēt

IKA

03.05.2011. 13:02

Divkose Zālīte. Dombrovskis un Co ir īstie Latvijas iznīcinātāji. Pie kam, tas sākās jau 2002. gadā.

Atbildēt

kuldiga

03.05.2011. 12:55

PALDIES. Vai nevajadzētu šajā sakarā, kādu vārdu teikt arī Peteram, Elertei un citiem. Vai tik tiešām nav redzams, kādā bedrē mūs ved vecie komunisti, Latvijas valsts izzadzēji ar Lembergu priekšgalā.

Atbildēt

Fabula

03.05.2011. 12:27

Tad kad dēls tika labi atalgotā darbā,tad viņa nebija apmaldījusis trijās priedēs/?šito liekulību!!

Atbildēt

Paija

03.05.2011. 12:24

nevajag, Zālīte, liekuļot, jūsu vīrs pats barojas no treknām, nepelnīti augstām algām , tikai tāpēc , ka viņam caur jums ir blats tādā darbā tikt.

Patstāvīgi domājošiem cilvēkiem jūsu liekulība un divkosība, Zālīte, ir acīmredzama.

Atbildēt

7-ais

03.05.2011. 12:23

Ja runā par Lembergu, tad jādomā arī par Godmani, Šķēļi, Grūtupu, Šleseru, Gaili, Birkavu, Kehri

Atbildēt

Imants

03.05.2011. 12:21

Zemnieku partijas vadonis Lembergs un Juristu biedrības šefs Borovkovs ir kā roka un cimds. Kad mums vienreiz būs kārtīgs ģenerālprokurors, kas sauks pie atbildības valsts zagļus?

Atbildēt

Ak kungs

03.05.2011. 12:19

Diemžēl, kāda tauta, tāda valsts. Žēl, tiešām žēl, ka inteliģentā M. Zālītes kundze absolūti nomaldījusies trīs priedēs. Un tad jau nav jābrīnās, ka vienkāršā tauta nesaprot, kas notiek.Jūs pilnīgi esat izgāzusies, labāk būtu paklusējusi, ja neko nesaprotat no politiskiem procesiem.

Atbildēt

Guna

03.05.2011. 12:15

Visu cieņu Zālītei kā cilvēkam, kurš prot sagrupēt vārdus rindā, bet kā jau parasti šādi cilvēki absolūti maldās reālās dzīves vērtējumos. Nav tikai balts un tikai melns. Tik radošam cilvēkam vajadzētu izprast mazliet sarežģītākas lietas par baltu un melnu un saskatīt toņus. Un, ja viņa to prastu, tad redzētu, ka Lembergs Latvijai ir vajadzīgs tāds, kāds viņš ir. Un gudri prāti viņa spējas izmantotu, nevis par katru cenu censtos neitralizēt ar draudiem par cietumu un tamlīdzīgi. Cienījamā Zālītes kundze, biju domājis, ka jums ir vairāk prāta. Lembergs ir gandrīz vienīgais, kurš zina, kā Latviju izvest uz labāka ceļa. Neskatoties uz visu to, kas noticis vai arī iespējams ir noticis. Neskatoties uz to, ka viņam ir kriminālprocess.

Atbildēt

Varrvara

03.05.2011. 12:13

"mēs tagad esam tajā Prokrusta gultā tik ļoti savažoti" - teksts no raksta, virsrakstā: mēs VISI esam savažoti Prokrusta gultā.
Visi jau nu noteikti nē - tie jaunieši, kas izlēmuši doties projām no šīs bēdu lejas, sevi par savažotiem diez vai uzskata. Patīk mums vai nē, bet mēģina dzīt saknes svešumā - tas savā ziņā ir rezultāts M.Zālītes gadu gājuma paaudzes sadarītajam Latvijā. Vai nedarītajam. Vaimanāt par vēlu, cienījamo rakstniec, konformisms - mūsu spožums un posts.

Atbildēt

Doma

03.05.2011. 12:06

laukumā tauta plūda straumēm lietū un sniegā, laukums bija pārpildīts. Pret ko? Pret cinismu, pret augstprātību, tieši pret to, ko tagad elitāras grupiņas dara aizplīvurotā slepenībā. Lai neiedomājas X prezidents, ka vēlreiz var atkārtoties Zoo. Tauta teiks savu vārdu, un tad arī tiem 100 vajadzēs apdomāt savu rīcību, bet būs par vēlu. Daudzi ir jau piedzīvojuši tautas vērtējumu.

Atbildēt

LAIMA

03.05.2011. 12:00

Paldies cien. Zālītes kundze.Piekrītu katram Jūsu vārdam. Taču ir laiks inteliģencei beidzot nākt kopā un iesaistīties politikā, izmantot iespēju runāt un skaidrot, jo mēdiji Latvijā nopirkti un atspoguļo katru Lemberga purkšķi kā lielu notikumu. Neticu arī reitingu aģentūrām ,kuras jau arī kaut kas uztur.

Atbildēt

LAIMA

03.05.2011. 12:00

Paldies cien. Zālītes kundze.Piekrītu katram Jūsu vārdam. Taču ir laiks inteliģencei beidzot nākt kopā un iesaistīties politikā, izmantot iespēju runāt un skaidrot, jo mēdiji Latvijā nopirkti un atspoguļo katru Lemberga purkšķi kā lielu notikumu. Neticu arī reitingu aģentūrām ,kuras jau arī kaut kas uztur.

Atbildēt

Visu cieņu Zālītei

03.05.2011. 11:56

Kā dzejnieci un teātra lugu rakstītāju patiesi cienu Zālīti . Ja runā par viņas erudīciju politiskajā laukā- atļaušos apšaubīt viņas spēju kļūt par tautas sirdsapziņas pārstāvi.
Ja paskatāmies uz viņas ģimenes locekļiem tad dēlēns jau n gadus bija PR Gēbels totāli sapujušā cilvēku grupā ko sauca -partija "Tēvzemei un Brīvībai". Visi ceram uz alkaholiķa Straumes sirdsapziņas atklāsmēm par šīs partijas virtuvi- bet tāpat jau visi zina gan Lakuča,gan Baķkas rebes utt. Kur tad "politikas experte" Māra bija agrāk - lai izrautu radinieku no šī zaņķa ? Jautājums ir retorisks.
Un protams ka šis radagabals šobrīd turpina dzīvot tipiskā bijušo valsts izzadzēju stilā - strādāt valsts uzņēmumā ;)))

Atbildēt

atis

03.05.2011. 11:52

Latviešu lumpeninteliģence (visi tie, kas ar lietussargiem Doma laukumā vicinājās, un pēc tam nekaunīgā kārtā to kaunu nosauca par "revolūciju") lielā mērā ir atbildīga par to, ka valsts ir tik lielās ziepēs. Ja vēl paši būtu kristāltīri, tad varētu teikt - nu ko lai dara, tāda diagnoze. Bet nē, tikko amatos nokļuvuši rauj ko var.

Atbildēt

Maijaa

03.05.2011. 11:49

Visdīvainakais šajā jezgā šķiet tas, ka pie visa vainots tiek Dombrovskis. ZZS taču visu laiku ir bijuši valdībās ( un esam, kur esam), arī patreiz ZZS ir pie varas. Pārsteidz, ka tik daudzi neatšķir cēloņus no sekām. Tā nu tika nobalsots un pēc vēlēšanu rezultātiem ZZS ne tik izteikti, bet konsekventi turpina TP politiku būt par gānītājiem pašu valdībā. Apbrīnojami, ka tik daudzi nesaredz - "Klausieties uz maniem vārdiem, bet neskatieties uz darbiem" - un patiešām tikai klausās ZZS runās...............

Atbildēt

nazis

03.05.2011. 11:20

Vaards vietaa! ZZS ir partija, kas veidota no bijushaas kompartijas pirmajiem sekretaariem, kas gadiem noliegushi Latvijas valstiskumu, centushies to visaadaa viedaa kaveet un izniicinaat taas simbolus (Brigmanis - paveeles deveejs par Kalpaka piemineklja nogaashanu un iemeshanu purvaa).

Atbildēt

Ojārs

03.05.2011. 11:18

Savādi gan! Par ko ši kudze vaimanā?
Kurš tad uzvarēja vēlēšanas, kura ir Saeimā viskuplāk pārstāvētā vēlēšanu apvienība? Vai ne Dombrovskim no Vienotības tika uzticēts tas gods veidot valdību? Kurš tad kuru tajā "Prokrusta gultā" ievilka un tik ļoti "savažoja"? Kāpēc tagad vairs neko negaidīt un "patiesībā" baidīties? Kāpēc neko nedarīt, tikai sapņot "par valsts finansiālo glābšanu" un nolaist rokas? Slinkums izlīst no siltās segas apakšas? Kas tā par nolemtību un muļķību apgalvojot, ka "diemžēl iespēju nav ne politiķiem, ne tautai ko iebilst"? Vai ar vaimanāšanu ilgi domājat "profitēt"? Kam tad ir šajā valstī iedotas visas varas sviras, kam tad galu galā ir dota tautas uzticība? Kurš tad īsti tagad "veģetē"? Kurš un kāpēc slēpjas zem nevarības "šķidrauta" aizbildinoties ar monstra "brenda" gaismas nedziestošo atspīdumu no 30. gadiem? Vai joprojām ir bail no pagātnes rēgiem un šodienas realitātes?
Kāpēc tad tai valdībai "par varas makti jāturas"? Vai tik ļoti pašiem tajā "Prokrusta gultā" ir iepaticies? Kuri tad beigu beigās ir tie, kuri šādi "veģetējot" ir "ļoti daudz slikta izdarījuši Latvijai"?!

Atbildēt

Barons Manteifels

03.05.2011. 11:17

Mēs, protams, varam priecāties par Zālītes tiešumu, bet nez vai tie Lembergu-par-Prezidentu gribētāji tika salasīti Ventspils pusē. Nobalsos atkal. Un iepūt Tantei, kas TIC.
Man dīvaini šķiet nevis tas, ka Vienotība sadarbojas ar ZZS, bet fakts, cik strauji un enerģiski visi valsts nozagšanas pretinieki, Delnisti un Dienisti ir kļuvuši "politiski elitāri" [mazliet niansēts Lolitas Čigānes citāts]. Ēlerte, Čigāne, Ašeradens pirms Saeimas veidoja zināmu politiku. Tagad - tukšs.
Diemžēl Zālīte neuzsver vienu būtisku lietu: Kamēr valsts sistēmā nebūs pārliecības par lietderīgu naudas tērēšanu, cilvēki muks, slēpsies un nemaksās. Jo faktiski un Satversmē ierakstīti ir tas, ka viss te darbojas katra pilsoņa, iedzīvotāja labā. Tikai milzīga daļa šo pilsoņu un iedzīvotāju jūtas pamatīgi apzagti. Vienotība šo situāciju turpina. Protams, ne jau viena pati.

Atbildēt

Mēs

03.05.2011. 11:08

visi kā tās tantes, kas Lembergu sagaidīja ar ziediem.

Atbildēt

apsurds

03.05.2011. 11:05

Kaut vairāk tādu Zālīšu. Atrāk no morālā un ekonomiskā pagribuma tiktu ārā.
Visa pasaule smejas par mums tumsoņām, kas par prezidentu bandītu bīda un cer ka zaglis, kas jau vienreiz visus ir apzadzis vairs nezags un sāks dāvanas sniegt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...