Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 22:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Harimens

04.05.2011. 11:44

M.Zālītei ieteiktu paskatīties "savā silē".2004.g.aprīlī NRA bija publicēts viņas memorands jeb uzsaukums Latvijas iedzīvotājiem par iestāšanos ES.Bija minēts tas milzīgais pazemojums,ko viņa izjutusi stāvot garās rindās lidostā pretststatā ES pilsoņu privilēģijām.
Diemžēl nav piepildījies pareģojums,ka pensionāri tad varēs brīvi ceļot,kur acis rāda. Lūdzu M.Zālīti rast drosmi un nopublicēt atkārtoti minēto tekstu. Vienkārši salīdzināšanai - "Toreiz un tagad".

Atbildēt

guntis kokars

04.05.2011. 00:02

Īpašā sajūsmā par ZZS es arī nedzīvoju, bet, ja pārmet liekulību, tad liekuligākus par Vienotību un tagad jau sliktajos nonākušos tautpartijiešus grūti atrast. Starp citu, Māra, Tu pati nemaz tik slikti neesi dzīvojusi gan pie komunistiem, gan tagadējās brīvvalsts laikā. Atceries to Bībeles teicienu par pirmo akmeni. Bija mums tadi mantinieki, bet uz sitienu neatceros kādi (laikam Ļeņina), ZZS, protams, ir ULmaņa pseidomantinieki, bet kas ir Vienotība? SVF dibenlaižas? Nē, vienkārši kučieri un Sutkas no Blaumaņa darbiem.

Atbildēt

Alfred

03.05.2011. 23:23

Divkosīga maita. Labāk būtu pastāstījusi kā izdevās izbīdīt, ka privāta struktūra slauc absolūti visus Latvijas iedzīvotājus? Tur pat daudz piesauktajiem oligarhiem jāpamācās. Kādam nepieleca par ko ir runa? AKKA/LAA prezidente ir
Māra Zālīte

Atbildēt

raimis

03.05.2011. 20:32

nav tiesībsargājošām iestādēm mugurkaula, jo to vadītāji ir politiski atkarīgas figūras, un tāpēc arī tādi hūtes, buldozeri un kmapēji dzīvo cepuri kuldami. Naheram visi tie simti sējumu, kas ir būtībā advokāta svietmaize, tur tak viens papīrs runā pretim otram un ne pie kādām loģiskām apsūdzībām nenonākt. Operatīvās darbības likums un kriminālprocesa 11.nodaļa - speciālās izmeklēšanas darbības, dod vairāk instrumentu kā vajag, tikai - to visu pielietot ir liels mīziens, vai maza saprašana. Labāk rakāties 90 gadu sējumos, nevis normāli atstrādāt vienu šodienas projektu analizējot procesus kas notiek ap šiem oligarhiem, kurās komisijās vai štellēs ko nosaka, kas pie/caur viņiem bīda savus projektus, u.t.t. arī pašiem pienākot ar savu piedāvājumu, kā to nosaka piemēram Kriminālprocesa likuma 228.pants. Pasākumi speciālo izmeklēšanas darbību nodrošināšanai

(1) Speciālās izmeklēšanas darbības nodrošināšanai tajā iesaistītās amatpersonas un personas var izmantot iepriekš speciāli sagatavotas ziņas un dokumentus, iepriekš speciāli izveidotas organizācijas vai uzņēmumus, priekšmetu un vielu imitācijas, īpaši sagatavotus tehniskos līdzekļus, kā arī imitēt dalību noziedzīga nodarījuma izdarīšanā vai līdzdalību atbalstītāja veidā.

(2) Imitējot noziedzīgu darbību, nedrīkst apdraudēt cilvēku dzīvību un veselību, nodarīt jebkādus zaudējumus, ja tas nav absolūti nepieciešams smagāka un bīstamāka nozieguma atklāšanai.

(3) Par šā panta pirmajā daļā minēto nodrošināšanas līdzekļu izmantošanu ārpus speciālās izmeklēšanas darbības veikšanai nepieciešamajiem ietvariem persona atbild vispārējā kārtībā.


Bet varbūt to nemaz nevajag? labāk ir gadiem noklausīties, sekot, šad tad saķert kādu zivteli, lai ir ko atskaitīties un viss ir okejuški...

Atbildēt

Ass

03.05.2011. 19:47

Un vispār nopietnāk jādomā par musu ideāliem. Kam vajadzēja notikt, lai par mūsu tautas varoni un ideālu kļūtu neprognozējamas kriminālas personas, kam nav svešs zināms "dāsnums"?

Atbildēt

Ass

03.05.2011. 19:44

nu tagad vismaz kaut kas, tā turpinat, Māra! Tak jau nedaudz pietuvošanās Sudrabai.

Atbildēt

tautietis

03.05.2011. 19:25

Vai Zālītes kundze tiešām ir tik aprobežota politikā , ka domā ka LEMBERGU ievēlēs ,jeb bīdīs uz prezidenta krēsla, mēs jau nedzīvojam "SŪNU CIEMĀ ", kas attiecas uz priekšvēlēšanu spēli atrod mani ,tad sen jau ir viss norunāts un "ZOOLOĢISKAIS DĀRZS "turpinās

Atbildēt

viesis

03.05.2011. 19:17

Negribu neko pārmest cienījamai dzejniecei, tikai maza iebilde- neviens nevar izmērīt, kas vairāk ietekmē cilvēku aizbraukšanu- Lemberga faktors, vai Vienotības politiķu cinisms un vienaldzība pret Latvijas iedzīvotājiem. Atvainojos, bet pietiekoši esmu sekojis līdz Vienotības politiķu runām un darbam, un neviens man nevarēs pierādīt, ka Vienotībā abas šīs īpašības nav sastopamas.

Atbildēt

VISI NĒ!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.05.2011. 17:40

UN NEKAD VISI!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Dagnija

03.05.2011. 17:15

Par Lembergu kā prezidentu - vai nu te tiešām parādās latvju muļķība un aprobežotība lielā mērā, vai arī "Lembergu par prezidentu" ir pašu zaļzemnieku pasūtinātā reitinga "uzstādījums". Negribētos tomēr ticēt, ka latvieši ir tik lieli muļķi.

Atbildēt

Slampis

03.05.2011. 16:45

Zālītei taču Slampes pagastā pieder zemnieku saimniecība, vai ne? Tātad viņai vajadzētu atbalstīt zemniecību! Bet nē, viņa izmanto savu popularitāti, lai ap***** lauksaimniecības politisko spārnu. Savādi gan…

Atbildēt

sigma

03.05.2011. 16:25

Vai kāds vēl brīnīsies, ka intelektuāļi nevēlas izteikt savas domas? Noriets tiek katrs, kuram ir viedoklis, kam, es, par piemēru, 100% pievienojos. Māra, turies!

Atbildēt

=>šņukurs 03.05.2011. 14:20

03.05.2011. 16:23

"Lembis zog kā zadzis un neklanās ne rietumiem, ne austrumiem"

Jā, ko te piebilst?
Timēr tādi šņukuri viņam bučo rokas

Atbildēt

Revolt

03.05.2011. 16:07

Man liekas , ka Zālītes kundze dzīvo savā realitāte un atradusi atkal kādu "malējo".Tajā pašā laikā mūsu acu priekšā notiek pavisam dīvainākas lietas - prezidenta padomnieks sniedz atskaites ārvalstu vēstniecībām,ekonomikas ministrs nosauc strādājošos par muļķiem kaut arī pats nemaz neatsakās no muļķu pakalpojumiem(nodarbināšanas),ārlietu ministrs gatavs sūtīt Latvijas armijas gaisa spēkus uz Lībiju kuros nav nevienas kaujas lidmašīnas,premjers nosauc lielāko korupcijas projektu(3B) par Latvijas simbolu!!!!Nemaz nerunājot par valdības dīvainajām atiecībām ar SVF un bankām.

Atbildēt

pipuks

03.05.2011. 16:02

ZZS ir tipiska komunistiskās mafijas partija
Lemberga stipendiāti ir visās partijās
Lembergu , brigmani , cauni , rāviņu un citus LKP biedrus no ZZS vajadzētu aiz olām pakārt

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 03.05.2011. 15:36

Mediju ziņa (2008. gads): "Demokratizācijas (t.sk. arī atklātības un vārda brīvības) pakāpe kopš (21. gadsimta sākuma) Latvijā ir palikusi gandrīz iepriekšējā līmenī," esot secināts valsts prezidenta (pašreiz - V. Zatlera) aizgādniecībā esošās, pašreiz "sociālantropologa" R. Ķīļa vadītās "stratēģiskās analīzes komisijas" (SAK) publiskotajā pētījumā. Kopumā pētījumā esot tikušas "analītiski vērtētas" tādas jomas, kā "likuma vara un taisnīguma nodrošināšana, pilsoniskās un politiskās tiesības, ekonomiskās un sociālās tiesības, brīva informācijas aprite un tās pieejamība, apziņas un vārda brīvība, brīvas un godīgas vēlēšanas, politisko partiju loma demokrātijā, valsts un pašvaldību pārvaldes struktūru efektivitāte, politiskā un administratīvi funkcionārā atbildība un caurspīdīgums, korupcijas materiālie un morālie apsketi, tās izpausmes un ietekme uz lēmumu pieņemšanas un izpildes procesiem" u.c. šīs valsts "kvalitātes"...
----------

"Pār Muļķu Zemi - 'klāra' debess..."
( Iz "Ontūna M.© arChīva" )
.
Pār Muļķu Zemi - kristāldzidra debess,
Spīd saule, oranža, virs zaļās zemes,
Nav Brīnumlaukā "kataklizmu" skarbu ~
Zin' savu vietu 'katrs viens' un "darbu"...
...
Šai "valstī" 'biedri' svētā mierā rosās:
Pa "Augsto Namu" - "tautas kalpi" knosās,
Pie varas 'kloķiem' - "partkoms" 'šiverējas',
Un "savējie", kas 'glumāk ieziepējas'...
...
Šeit "viedie" Muļķu Zemes "pūli" bradā,
Kurš reģionos nīkst, vai sprāgstot badā,
Ar nabadzību Lielpilsētās kaujas ~
Kam 'piegriežas' - uz SIB-īriju aujas.
.
Iet miljons ļaužu ikdienā uz 'šanci',
Lai daži simti 'dzīvotos pa glanci' ~
Pār VISIEM - debess "VĀKS" 'pa smuko klājas',
Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas...
...
Pār Muļķu Zemes "valsti" = 'klāra' debess.
Šeit nenotiek ne oligarhu 'rebes',
Ne "politiku" pērk, ne pārdod "tiesu" ~
Vien - piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

=======

pilna oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6726

u.c.

'ANNO' ~ *Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

vaimanuvai

03.05.2011. 15:25

nezinu, kurš nicināmāks
zaglīgs ex-komunists ar 100 kriminālprocesa sējumiem padusē
vai
pseidointeliģente, par sviestmaizi izvārtījusies visās "prokrustu gultās"

Atbildēt

šņukurs

03.05.2011. 15:20

Lembergs neklanās ne rietumiem, ne austrumiem, to nekādi nevar saprast mūsu profesionālie piedurkņu bučotāji, tāpēc jau skatās uz viņu ,kā balto zvirbuli!

Atbildēt

ha,ha,ha...

03.05.2011. 15:16

Šķiet šajā portālā lasīju par Zālītes aktivitātēm gadiem pirms Freibergas ibīdīšanas. Kuru ilgstošo čomu tagad viņa centīsies bīdīt? Protams par Lembergu un bandītu kā sinon'omiem pilnīgi piekrītu. Bet Lembergs varbūt ir lielākais bet ne vienīgais. Arī Zatlers nemaz vairs negatavojas nokārtot savu parādu pret valsts iedzīvotājiem un norēķināties par saņemtajiem kukuļiem. Zatlers nu arī nav nekāds prezidents.

Atbildēt

Skolotājs

03.05.2011. 15:03

Dzejniecīt, mīļā, kad esat kādā skolā bijusi!! Izglītības sistēmu zaļzemnieki ir nevis "salaiduši dēlī", bet pasargājuši no iznīkšanas to, kas vēl palicis.

Atbildēt

kuģis

03.05.2011. 14:49

Ak, šausmas! Pat šitā visu varu līdzskrējēja (komjauniete, komuniste utt.) tai kampaņā iesaistījusies! Vairiņa palūdza? Pajautājiet aizbraucējiem - kāpēc viņi dodas prom no Latvijas? Varu saderēt, ka neviens neteiks - Lemberga dēļ. Bet teiks - Vienotības dēļ.

Atbildēt

hmm

[R] 03.05.2011. 14:48

Tautai neesot iespēju iebilst?! Vai kāds nevarētu Zālītes kundzi apgaismot par to, kas ir vēlēšanas un kādus rezultātus Lemberga kabatas partija tajās regulāri uzrāda? Tauta, kā reiz, nemaz negrib iebilst!
Tā vietā, lai reizi pāris gados atvēzētos uz literāri megaadvancētu vaimanrakstu, par savas tautas nākotni tik norūpējusies dzejniece varētu beidzot pievērsties elektorāta izglītošanai. Citādi pēc kārtējām vēlēšanām būs atkal jāsacer kārtējais gaudu gabals. :D

Atbildēt

jaa

03.05.2011. 14:48

rupjais
03.05.2011. 09:51

tikai šādas loskutova inteliģences dēļ ,kuri balso par mazākajiem ļaunumiem/kas,pēc dabas likumiem izaug par lieliem / mēs esam jenotības pakaļā

Atbildēt

Gatis

03.05.2011. 14:46

Mums jau ar uzviju ir tas mazākais ļaunums, varam taču beidzot izvēlēties, ko tādu, kas nav ļauns?

Atbildēt

jaa

03.05.2011. 14:38

aicinājums iz tautas 03.05.2011 12:23 Ziņot!

Lemberg,lūdzu lūdzu, nāc vadīt valsti un paradīt,kā valsti jāizved no krīzes,kurā mūs iegrūda jenoti vilki,zaķi,lāči un pārējie kamparveidīgei marsieši

Atbildēt

arī ventspilnieks

03.05.2011. 14:33

Paskat tik, kā Lemberga roklaižām nepatīk.
Nost ar Lemberga roklaižām ZZS un partiju Latvijai un Ventspilij. Par no zaglīgajiem komunistiem brīvu Latviju.

Atbildēt

***

03.05.2011. 14:29

Māra, Māra!
Vai tu tā patiesi domā? ja tā, tad tu neesi godīga un patiesa. Par objektivitāti nerunāsim.
Vai Vītols labi samaksāja. varbūt skopā Vaira!

Atbildēt

DIANA

03.05.2011. 14:27

Ja es gribētu par Māru kaut ko uzrakstīt, tad sanāktu 2-3 vairāk, kā viņa pati saka par LZS. Un būtu daudz asāk un kritiskāk (patiesāk).
Īsumā - man Zālite nekad nav patikusi. Es viņā arī saskatu veģetēšanu uz citu rēķina. Liekulība...Augstprātība...Ideālus nejūtu un nesaprotu...Prokrusta gultā ne tikai savažota, be varbūt arī "saražota""

Atbildēt

Kursiņš

03.05.2011. 14:15

Māra, Tev kā radošam un varbūt kaut drusku ticīgam cilvēkam taču ir zināms, ka cilvēkam VIENMĒR ir izvēle. "Vienotība" savu izvēli ir izdarījusi un visiem nodemonstrējusi. Tur vairs nav ko piebilst.

Atbildēt

IKA

03.05.2011. 14:02

Divkose Zālīte. Dombrovskis un Co ir īstie Latvijas iznīcinātāji. Pie kam, tas sākās jau 2002. gadā.

Atbildēt

kuldiga

03.05.2011. 13:55

PALDIES. Vai nevajadzētu šajā sakarā, kādu vārdu teikt arī Peteram, Elertei un citiem. Vai tik tiešām nav redzams, kādā bedrē mūs ved vecie komunisti, Latvijas valsts izzadzēji ar Lembergu priekšgalā.

Atbildēt

Fabula

03.05.2011. 13:27

Tad kad dēls tika labi atalgotā darbā,tad viņa nebija apmaldījusis trijās priedēs/?šito liekulību!!

Atbildēt

Paija

03.05.2011. 13:24

nevajag, Zālīte, liekuļot, jūsu vīrs pats barojas no treknām, nepelnīti augstām algām , tikai tāpēc , ka viņam caur jums ir blats tādā darbā tikt.

Patstāvīgi domājošiem cilvēkiem jūsu liekulība un divkosība, Zālīte, ir acīmredzama.

Atbildēt

7-ais

03.05.2011. 13:23

Ja runā par Lembergu, tad jādomā arī par Godmani, Šķēļi, Grūtupu, Šleseru, Gaili, Birkavu, Kehri

Atbildēt

Imants

03.05.2011. 13:21

Zemnieku partijas vadonis Lembergs un Juristu biedrības šefs Borovkovs ir kā roka un cimds. Kad mums vienreiz būs kārtīgs ģenerālprokurors, kas sauks pie atbildības valsts zagļus?

Atbildēt

Ak kungs

03.05.2011. 13:19

Diemžēl, kāda tauta, tāda valsts. Žēl, tiešām žēl, ka inteliģentā M. Zālītes kundze absolūti nomaldījusies trīs priedēs. Un tad jau nav jābrīnās, ka vienkāršā tauta nesaprot, kas notiek.Jūs pilnīgi esat izgāzusies, labāk būtu paklusējusi, ja neko nesaprotat no politiskiem procesiem.

Atbildēt

Guna

03.05.2011. 13:15

Visu cieņu Zālītei kā cilvēkam, kurš prot sagrupēt vārdus rindā, bet kā jau parasti šādi cilvēki absolūti maldās reālās dzīves vērtējumos. Nav tikai balts un tikai melns. Tik radošam cilvēkam vajadzētu izprast mazliet sarežģītākas lietas par baltu un melnu un saskatīt toņus. Un, ja viņa to prastu, tad redzētu, ka Lembergs Latvijai ir vajadzīgs tāds, kāds viņš ir. Un gudri prāti viņa spējas izmantotu, nevis par katru cenu censtos neitralizēt ar draudiem par cietumu un tamlīdzīgi. Cienījamā Zālītes kundze, biju domājis, ka jums ir vairāk prāta. Lembergs ir gandrīz vienīgais, kurš zina, kā Latviju izvest uz labāka ceļa. Neskatoties uz visu to, kas noticis vai arī iespējams ir noticis. Neskatoties uz to, ka viņam ir kriminālprocess.

Atbildēt

Varrvara

03.05.2011. 13:13

"mēs tagad esam tajā Prokrusta gultā tik ļoti savažoti" - teksts no raksta, virsrakstā: mēs VISI esam savažoti Prokrusta gultā.
Visi jau nu noteikti nē - tie jaunieši, kas izlēmuši doties projām no šīs bēdu lejas, sevi par savažotiem diez vai uzskata. Patīk mums vai nē, bet mēģina dzīt saknes svešumā - tas savā ziņā ir rezultāts M.Zālītes gadu gājuma paaudzes sadarītajam Latvijā. Vai nedarītajam. Vaimanāt par vēlu, cienījamo rakstniec, konformisms - mūsu spožums un posts.

Atbildēt

Doma

03.05.2011. 13:06

laukumā tauta plūda straumēm lietū un sniegā, laukums bija pārpildīts. Pret ko? Pret cinismu, pret augstprātību, tieši pret to, ko tagad elitāras grupiņas dara aizplīvurotā slepenībā. Lai neiedomājas X prezidents, ka vēlreiz var atkārtoties Zoo. Tauta teiks savu vārdu, un tad arī tiem 100 vajadzēs apdomāt savu rīcību, bet būs par vēlu. Daudzi ir jau piedzīvojuši tautas vērtējumu.

Atbildēt

LAIMA

03.05.2011. 13:00

Paldies cien. Zālītes kundze.Piekrītu katram Jūsu vārdam. Taču ir laiks inteliģencei beidzot nākt kopā un iesaistīties politikā, izmantot iespēju runāt un skaidrot, jo mēdiji Latvijā nopirkti un atspoguļo katru Lemberga purkšķi kā lielu notikumu. Neticu arī reitingu aģentūrām ,kuras jau arī kaut kas uztur.

Atbildēt

LAIMA

03.05.2011. 13:00

Paldies cien. Zālītes kundze.Piekrītu katram Jūsu vārdam. Taču ir laiks inteliģencei beidzot nākt kopā un iesaistīties politikā, izmantot iespēju runāt un skaidrot, jo mēdiji Latvijā nopirkti un atspoguļo katru Lemberga purkšķi kā lielu notikumu. Neticu arī reitingu aģentūrām ,kuras jau arī kaut kas uztur.

Atbildēt

Visu cieņu Zālītei

03.05.2011. 12:56

Kā dzejnieci un teātra lugu rakstītāju patiesi cienu Zālīti . Ja runā par viņas erudīciju politiskajā laukā- atļaušos apšaubīt viņas spēju kļūt par tautas sirdsapziņas pārstāvi.
Ja paskatāmies uz viņas ģimenes locekļiem tad dēlēns jau n gadus bija PR Gēbels totāli sapujušā cilvēku grupā ko sauca -partija "Tēvzemei un Brīvībai". Visi ceram uz alkaholiķa Straumes sirdsapziņas atklāsmēm par šīs partijas virtuvi- bet tāpat jau visi zina gan Lakuča,gan Baķkas rebes utt. Kur tad "politikas experte" Māra bija agrāk - lai izrautu radinieku no šī zaņķa ? Jautājums ir retorisks.
Un protams ka šis radagabals šobrīd turpina dzīvot tipiskā bijušo valsts izzadzēju stilā - strādāt valsts uzņēmumā ;)))

Atbildēt

atis

03.05.2011. 12:52

Latviešu lumpeninteliģence (visi tie, kas ar lietussargiem Doma laukumā vicinājās, un pēc tam nekaunīgā kārtā to kaunu nosauca par "revolūciju") lielā mērā ir atbildīga par to, ka valsts ir tik lielās ziepēs. Ja vēl paši būtu kristāltīri, tad varētu teikt - nu ko lai dara, tāda diagnoze. Bet nē, tikko amatos nokļuvuši rauj ko var.

Atbildēt

Maijaa

03.05.2011. 12:49

Visdīvainakais šajā jezgā šķiet tas, ka pie visa vainots tiek Dombrovskis. ZZS taču visu laiku ir bijuši valdībās ( un esam, kur esam), arī patreiz ZZS ir pie varas. Pārsteidz, ka tik daudzi neatšķir cēloņus no sekām. Tā nu tika nobalsots un pēc vēlēšanu rezultātiem ZZS ne tik izteikti, bet konsekventi turpina TP politiku būt par gānītājiem pašu valdībā. Apbrīnojami, ka tik daudzi nesaredz - "Klausieties uz maniem vārdiem, bet neskatieties uz darbiem" - un patiešām tikai klausās ZZS runās...............

Atbildēt

nazis

03.05.2011. 12:20

Vaards vietaa! ZZS ir partija, kas veidota no bijushaas kompartijas pirmajiem sekretaariem, kas gadiem noliegushi Latvijas valstiskumu, centushies to visaadaa viedaa kaveet un izniicinaat taas simbolus (Brigmanis - paveeles deveejs par Kalpaka piemineklja nogaashanu un iemeshanu purvaa).

Atbildēt

Ojārs

03.05.2011. 12:18

Savādi gan! Par ko ši kudze vaimanā?
Kurš tad uzvarēja vēlēšanas, kura ir Saeimā viskuplāk pārstāvētā vēlēšanu apvienība? Vai ne Dombrovskim no Vienotības tika uzticēts tas gods veidot valdību? Kurš tad kuru tajā "Prokrusta gultā" ievilka un tik ļoti "savažoja"? Kāpēc tagad vairs neko negaidīt un "patiesībā" baidīties? Kāpēc neko nedarīt, tikai sapņot "par valsts finansiālo glābšanu" un nolaist rokas? Slinkums izlīst no siltās segas apakšas? Kas tā par nolemtību un muļķību apgalvojot, ka "diemžēl iespēju nav ne politiķiem, ne tautai ko iebilst"? Vai ar vaimanāšanu ilgi domājat "profitēt"? Kam tad ir šajā valstī iedotas visas varas sviras, kam tad galu galā ir dota tautas uzticība? Kurš tad īsti tagad "veģetē"? Kurš un kāpēc slēpjas zem nevarības "šķidrauta" aizbildinoties ar monstra "brenda" gaismas nedziestošo atspīdumu no 30. gadiem? Vai joprojām ir bail no pagātnes rēgiem un šodienas realitātes?
Kāpēc tad tai valdībai "par varas makti jāturas"? Vai tik ļoti pašiem tajā "Prokrusta gultā" ir iepaticies? Kuri tad beigu beigās ir tie, kuri šādi "veģetējot" ir "ļoti daudz slikta izdarījuši Latvijai"?!

Atbildēt

Barons Manteifels

03.05.2011. 12:17

Mēs, protams, varam priecāties par Zālītes tiešumu, bet nez vai tie Lembergu-par-Prezidentu gribētāji tika salasīti Ventspils pusē. Nobalsos atkal. Un iepūt Tantei, kas TIC.
Man dīvaini šķiet nevis tas, ka Vienotība sadarbojas ar ZZS, bet fakts, cik strauji un enerģiski visi valsts nozagšanas pretinieki, Delnisti un Dienisti ir kļuvuši "politiski elitāri" [mazliet niansēts Lolitas Čigānes citāts]. Ēlerte, Čigāne, Ašeradens pirms Saeimas veidoja zināmu politiku. Tagad - tukšs.
Diemžēl Zālīte neuzsver vienu būtisku lietu: Kamēr valsts sistēmā nebūs pārliecības par lietderīgu naudas tērēšanu, cilvēki muks, slēpsies un nemaksās. Jo faktiski un Satversmē ierakstīti ir tas, ka viss te darbojas katra pilsoņa, iedzīvotāja labā. Tikai milzīga daļa šo pilsoņu un iedzīvotāju jūtas pamatīgi apzagti. Vienotība šo situāciju turpina. Protams, ne jau viena pati.

Atbildēt

Mēs

03.05.2011. 12:08

visi kā tās tantes, kas Lembergu sagaidīja ar ziediem.

Atbildēt

apsurds

03.05.2011. 12:05

Kaut vairāk tādu Zālīšu. Atrāk no morālā un ekonomiskā pagribuma tiktu ārā.
Visa pasaule smejas par mums tumsoņām, kas par prezidentu bandītu bīda un cer ka zaglis, kas jau vienreiz visus ir apzadzis vairs nezags un sāks dāvanas sniegt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...