Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es uzrakstīšu visiem tiem, kuri saka, ka “publiski šādas lietas nerisina”. Un ieraksta būtība būs audzinoša. Ir pierasts Latvijā, ka var pa kaktiem. Un ka par to nekad nekas nebūs. Bezatbildība, visatļautība, izlaidība. Jo “publiski šādas lietas nerisina”.

Par ko Jūs kaunaties? Man nav, par ko kaunēties. Aizstāvēt savus bērnus un viņu intereses, - par to nav jākaunas. Tas vienkārši ir vecāka pienākums. Savu bērnu dēļ jācīnās kā izsalkušam lauvam. Bet par ko Jūs kaunaties un sašūtat? Kad pa kaktiem, tad var, ja? Nē. Par katru rīcību pieaugušiem cilvēkiem ir jāuzņemas atbildība. Un jāsaprot, ka katra rīcība izsauc zināmas sekas. Tas ir normāli.

Šajā laikā esmu saņēmis neskaitāmu cilvēku vēstules. Cilvēku, kuri savas dzīves sāpīgo pieredzi identificē ar šobrīd tik karsto gadījumu. Ticiet man, Latvijā ir tik daudz sāpinātu cilvēku. Jo pa kaktiem drīkst, bet “nu nav smuki par to runāt”. Šie pāridarītāji, plēsoņas, izmantotāji un pat dažreiz emocionālās slepkavas staigā nesodīti. Desmitiem tūkstošu ir šādu cilvēku Latvijā, kurus sāpina un uzmet, jo nav morāles.

Kur nav morāles, tur neveidojas spēcīga valsts. Ir vergu style. Un es esmu verdzības nicinātājs, noliedzējs, pretmets. Es iemiesoju brīvību. Gara, domu un rīcības. Tieši tas veido spēcīgu personību, ja nedzīvo vergu style. Brīvība rada spēku un dod ticību. Brīvība ļauj stāvēt pāri visām dzīves vētrām. Un brīvība veido spēcīgu valsti. Cilvēka iekšējā brīvība nebaidīties izgaismot to, kas notiek kaktos, veido valsts morālo stāju, pamatprincipus un vērtību sistēmu. Tāpēc.

***

Lūgums nošērot, lai tauta zina savus varoņus! Man ir ļoti būtiski jaunumi sakarā ar Delfin group Padomes priekšsēdētāja, miljonāra Agra Evertovska apslēpto dzīvi, un tie tiks publicēti nākamo trešdien. Tikmēr gribēju tikai pateikt, ka Delfin group Padomes priekšsēdētājs, miljonārs Agris Evertovskis vakar ir piedāvājis cieņu aizskarošu atlīdzinājumu (mani spāņu kaimiņi mūsu vakardienas vakara pasēdēšanā tās apmēru sauc par joku) un, spriežot pēc personīgās pieredzes, Delfin group Padomes priekšsēdētājs, miljonārs Agris Evertovskis ir lupata, nevis īsts un atbildīgs vecis, kurš uzņemas atbildību par drāšanos pa kaktiem savai sievai un savai ģimenei aiz muguras un uz mūžu radot ciešanas citas ģimenes bērniem.

Lūgums ierakstīt komentārā, cik būtu taisnīga un pazemoto bērnu cieņu un godu neaizskaroša morālā kaitējuma atlīdzība par Delfin group Padomes priekšsēdētāja, miljonāra Agra Evertovska bezatbildīgajām kaktu izklaidēm. Jūsu viedoklim par morālā kaitējuma atlīdzinājuma apmēru var būt nozīmīga loma turpmākajā notikumu attīstībā. Delfin group Padomes priekšsēdētājs, miljonārs Agris Evertovskis domā, ka viss noklusīs un uzsūksies pats no sevis. Bet šis nebūs tas gadījums.

Novērtē šo rakstu:

84
37

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi