Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunča to han

16.07.2014. 10:20

ko jūs te ņematies! Vai tad nezinājat , ka pat paša SAB šefa Maizīša vārds ir sle[ens?

Atbildēt

Mjā

13.07.2014. 06:35

Laikam jau tas Latvijas politikā ir iesakņojies un kļuvis par tradīciju, ka amatos tiek ielikti "lielākie kretīni" - Bērziņš par prezidentu, Maizītis par SAB direktoru, Naudiņš, Circene, Druviete par ministriem, utt. Vēsturē pat nav jēga ieskatīties - piemēram pietiek ar mūsdienu realitāti.

Atbildēt

who care

11.07.2014. 22:31

1. Vai tiešām prese sekretāre ir amatpersona? Vai tomēr darbinieks? Visticamāk, ka darbinieks, līdz ar to tā raksta daļa nebūs īsti pamatota.
2. Vai pateikt, ka ir preses sekretāre, nozīmē pateikt iestādes struktūru?
Lēti.

Atbildēt

garāmejot

11.07.2014. 20:47

Te taču ir viss pilnīgi skaidrs. "Valsts noslēpums" Latvijā ir, tēlaini izsakoties, netīrās zeķes un benčiki ierēdņa atvilktnē. Noslēpuma statuss tam vajadzīgs tādēļ, lai nezinātājam šķistu, ka atvilktne ir pilna ar Ļoti Svarīgiem Dokumentiem, kas jāuztver ar bijību - Noslēpums.

Bet patiesībā vienīgais, kas jāslēpj, ir pašu absolūta nekompetence un zaglīgums.

Atbildēt

latvietis

11.07.2014. 17:55

Nav ari noslēpums ka šis portāls ir viltīgai lapsai avots piesaistīt SEV uzmanību un pelnīt lielu naudu kurinot tautas naidu. Raksta pus-fakstus, groza ziņas un izspļauj sensācijas ko vieglprātīgie tic....Neciešu šīs propagandas ko Kremlis finansē.

Atbildēt

latvietis

11.07.2014. 17:52

»


šis idiots sen apnicis...

Atbildēt

aizspogulija

11.07.2014. 15:17

kā tad preses sekretāre sazināsies ar presi, ja viņa nevar sevi atklāt? :D

Atbildēt

mētelītis

11.07.2014. 14:10

Muļķu zemē viss slepens, bauri neko nedrīkst zināt! Punkts!

Atbildēt

izskatās,ka

11.07.2014. 13:48

priekšnieks vairs NEKO NESPĒJ...

Atbildēt

lokhs

11.07.2014. 13:13

nebūtu mums sab, pilns te mudžētu ar krievu spiegiem, priecājaties ka mums ir tādi parazī, tfu bļadj, zinoši speciālisti, kas stāv dzimtenes sardzē.

Atbildēt

Zenons

11.07.2014. 10:33

»

klauni

pilnīgs vājpārts!!! tajā SAB viss tik slepens un neizpaužams un taj pat laikā publiski pieejams! tīrā muļķība vai neveikla sagadīšanās...


Taču sen jau bija zināms (vēl kopš ģenrālprokuratūras ),ka Maizītis ir plika 0. Un tieši tādi cilvēki ir vajadzīgi Vienotībai valsts vadošajos amatos.

Atbildēt

klauni

11.07.2014. 09:14

pilnīgs vājpārts!!! tajā SAB viss tik slepens un neizpaužams un taj pat laikā publiski pieejams! tīrā muļķība vai neveikla sagadīšanās?
un kur var iedomāties vēl ideālāku aizsegu par valsts noslēpumu un ziņu neizpaužamību, lai savā darbā ikdienā varētu vienkārši tusēt, dzert kafiju un truli nedarīt NEKO, par to katru mēnesi saņemot ne jau to mazāko aldziņu no nodokļu maksātāju naudas!!! pārbaudīt tak neko nevar. atskaiti par padarītajiem darbiem sabiedrībai prasīt nav tiesību, jo tā tak slepena informācija!
nu, negribās man maksāt nodokļus šinī valstī, negribās!

Atbildēt

reali

11.07.2014. 05:31

mulku zeme.

Atbildēt

Weiß

10.07.2014. 21:56

»

Ēdelweiss

Ne tāds SABs vjadzīgs ne tāds Mīzītis vajadzīgs !!! Visparastaka politmafijas klanu kloākas kliķes izdomātais parazītu kantoris lai alepenotu polimafijas klanu darboņu noziegumus


Viss noziegumi reiz nāk gaismā, var slepenot, cik sirds kāro. Un sodu ari agrāk vai vēlāk dabū pēc pilnas programas. Visi. Bez iznēmuma. Sapratāt, pretīgie siles rukshi? Gan jau visu sho aizgūtnēm lasāt, padlas! Nekur nespruksiet, parazīti! Par visu dabūsiet atbildēt.

Atbildēt

paija

10.07.2014. 20:29

Vai tad vēl nav SAB galīgi sagrauts, pierādot, ka Latvijā premjeriem ir pieejami valsts noslēpumi? Nevienā civilizetā valstī , protams, tā nav. Piemēram Vācijā MErkelei neizpauž nevienu valsts noslēpumu,bet pa tiešo iztirgo ASV.Nakosais ES vadonis Junkers tik ļoti ignorēja valsts noslēpumus, ka dabūja atkāpties no premjera amata

Atbildēt

Jūsu vārds

10.07.2014. 18:25

Lapsa kā vienmēr - maniaks jautātājs!

Atbildēt

Realjnyj pacan

10.07.2014. 17:27

»

Horsts

Maizītis ir 0 kvadrātā. SAB būtu pelnījis normālu vadību, nevis šādu mīkstmiesi- bezmugurkaulnieku


Ne jau par velti viņš Ģenerālprokurors bija, tagad viņa vietā ielika tādu pašu Kalnmeieru, kurš vēlāk noteikti norotēs uz tamlīdzīgu bezjēdzīgās atrakstīšanās kantori

Atbildēt

muļķības

10.07.2014. 17:23

Vasara . Klusā sezona.

Atbildēt

Ēdelweiss

10.07.2014. 17:13

Ne tāds SABs vjadzīgs ne tāds Mīzītis vajadzīgs !!! Visparastaka politmafijas klanu kloākas kliķes izdomātais parazītu kantoris lai alepenotu polimafijas klanu darboņu noziegumus...

Atbildēt

Labais

10.07.2014. 17:08

Tikpat jēgas būtu, piemēram, no petera resnā dēla-parazīta vai no pilnīgi jebkura Rīgas bomža.

Atbildēt

Horsts

10.07.2014. 16:59

Maizītis ir 0 kvadrātā. SAB būtu pelnījis normālu vadību, nevis šādu mīkstmiesi- bezmugurkaulnieku.

Atbildēt

sviests

10.07.2014. 16:41

Nu Maizītis izrādās ir pilnīgs "0". Biju domājis ka tomēr kaut ko dara, bet izrādās tikai saņem algu.

Atbildēt

:))))

10.07.2014. 16:25

Ēna kā noslēpums...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...