Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareizi rakstijis k

04.06.2019. 13:33

Krizinausks visu pareizi uzrakstījis , un nav tas nekāds joks. Beidziet nu liekuljot. Kurš gan tic uzplaukumam desmit gadu garumā ? Ja pie šī temata atgriezīsimies pēc gada, pieciem ( desmit?), skaidrs, ka visi būs bijuši gudri un to krīzi jau neviens nebūs noliedzis :). .

Atbildēt

Lana

04.06.2019. 11:04

Ir ļoti vienkārši: tieši Luminor izsniedz miljonu kredītus "zemes baroniem" par zemi, kuru kadastrālā vērtība 100 reiz mazāk un tirgus vērtība - vēl mazāk. Ņemot vērā Tieslietu ministrijas izstrādātos likumprojektus, "baroni" ies uz maksātnespēju, bet ko darīt bankai? Skumji tas viss gan

Atbildēt

Ebreju Kongress

03.06.2019. 13:11

»

stalins

Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas...


sola aizstāvēt ebrejus visā pasaulē. Un tā tas notiek visu valstu ebreju diasporās. Tās diasporas ir piektā kolona, kura pulcējas mošejās.Sūdzības pieņem tikai no savējiem, vadoties pēc ebreju impērijas trīs standartiem.

Atbildēt

Vēlētāji ir cionistu

03.06.2019. 13:05

»

lauķis

Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas


cērpamās aitas, kurām jādod vilna regulāri.

Atbildēt

lauķis

03.06.2019. 11:10

»

xcvbnmn

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša


Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas.

Atbildēt

xcvbnmn

03.06.2019. 09:20

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 09:17

»

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot...


Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas?
Katram var buut savas versijas par amatpersonam, to izveli, motiviem.Man, kurpniekam, atliek tikai ticet vai neticet. Kadas autsaideriem ir iespejas orienteties procesos?Da nekadas:)

Atbildēt

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

03.06.2019. 08:05

»

stalins

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba...


Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot pasaulei savu naudu ar naudas drukājamās maš. palīdzību, ar ASV kara industrijas stratēģiju un taktiku. Vai brīnums, ka E. Levits ir VP? Nē, piemeklēta izcili atbilstīga figūra, lai latvieši viņu pieņemtu. Bet ASV cionistu diletantiskais, bet teorētiski pareizais, projekts ar Sproģi, baptistu, kā VP un Vj. Dombrovski kā MP izgāzās. E. Levits , žīds, VP amatā un MP K. Kariņš, kā E. Levits saka - viņa labākais skolnieks, jau ir daudz smakāks cionistu žīdu projekts Latvijai. Visi diversiju plāni, lai palielinātu LV kases parādu, tiek turēts noslēpumā. Ja vajadzēs sabiedrībai novērst uzmanību no sociālā stāvokļa, būs jauna Zolitūde, vai Malaizijas lidmašīna virs "Donmbasa", kura bija pilna cilvēku līķiem jau gaisā virs Donbasa.. Vai uzrīkos jaunu 13. janvāri Doma laukumā.

Atbildēt

Jebkura krīze

03.06.2019. 07:53

»

Vīruss

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis


Mākslīga, dabīga.. ir evolūcijas neizbēgamais ceļš. Lieko cilvēku likvidācijas process. Ko tad mēs redzam, kuri ir tie liekie, pārbarotie deģenerāti Latvijā, uz kuriem nomērķēta nākošā krīze, vai 2007. g. krīzes turpinājums? Ne jau uz žīdu cionistu A. Lembergu, kuram ļauj gūt ienākumus 1000 € dienā. Jo A. Lembergs dara labu darbu - izņem naudu no apgrozības, to neatgriež Latvijas ekonomikas apritē, bet ar Meroni gādību tur Šveices bankā, palīdzot radīt krīzi...ar naudas izņemšanu no apgrozības.

Liekie, kuri to vēl nenojauš, ir ierēdņu tūkstoši un tie, kuri uztur parazitējošo, formālo "politiķu" sistēmu, kuri neko nerada, bet patērē..un deģenerējas..

Kādu cilvēku pieprasa jaunie laiki? Tādu, kurš būs derīgs jaunās industriālās revolūcijas bagāto interešu realizācijai. Tā ir mainīgā persona, kura cīnās par izdzīvošanu globālajās tīklu sistēmās. Maksimāli sevi unificējot pati.

Pameklējiet informācijas telpā globālos plānus. Kādi tajos ir iedalīti Latvijai? Tur visa atbilde.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 07:44

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba.
Viens , ko gribetu piefikseet-tie ,kas noraada , ka ebreji vainiigi , ne visai labi orienteejas realitaatee.Uz planeetas ir kadi 16 mln. ebreju un vinji nav homogeena massa, bet ir loti dazhadi.To laikam sauc par kolektivaas atbildibas praktizeshanu. Nekas labs no ta nav sagaidams,
Bet ir savaadak. Starp ebrejiem ir biznesmenji , to grupeejumi , kaa arii sektas , kas nodarbojas ar shadaam tadam lietaam , tai skaitaa finansu sazverestiibam.Aicinu but domajosiem un preciziem.Ja kadu vainojam- tad apzinamies ko un par ko.
Un atvainojiet ebreji vainigi , ka Rimevics un Smele ir perkamas m...s?Un , ja runa ir par "Luminor"- tad par ko ir runa- par darbiniekiem vai nezinamajiem akcionariem, kuri kaut ir nezinaami , tachu kontrolee gigantiskas summas. Tadas summas izsauc asociacijas ar kadu savadu ASV bankieru grupejumu.

Atbildēt

Vīruss

03.06.2019. 07:33

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis!
Skaidrs, ka pēc tam seko pēckrīzes līmenis...

Atbildēt

Īstie teroristi žīdu talmuda judaisti

03.06.2019. 05:37

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


reda un provocē terorismu. Visi, kas protestē pret nabadzību, reģionālo reformu, reformām izglītībā, medicīnā utt. ir teroristi! Pret viņiem pagaidām cīnās ar slēptām metodēm Bunkus, Jansona "cilvēktiesību aizstāvja", Borovkova (bij. VDK virsnieka metodēm. Bet cionistu vara žīda levitsa vadībā plāno tautas sacelšanos.. ko, iespējams, kā cionista zatlera laikā realizēja Doma laukumā, saaicionot tautu un noslēdzot izejas no Doma laukuma, tautu virzot gar Saeimas namu Jēkaba ielā, policistiem privātās drēbēs metot akmeņus Saeimas nama logos..

Atbildēt

Francijas dzeltenās vestes vēl trako

03.06.2019. 05:27

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


Tie ir tie cilvēki, kuri dzimuši 60-70 gados, izglītoti, pieredzējuši, dzīvojuši labos apstākļos. Tagad viņu dzīves līmeni samazina Makarons - žīdu naudas ieliktenis. Katedrāli nodedzināja, mēģinot aptureet vestes. Sākas kaut kas ES - Vācijas -ebreju impērijas attīstības ierobežošanai. Grieķiem pēc Grieķijas kreditēšanas vēl liels naids pret žīdu ielikteni cionisti Merkeli.


2008. g. krīze nav beigusies. Uzrāvieni ekonomikā ir uz papīra. Naudu izņem no apgrozības arī Krievijā, kur iedz. ienākumi samaziās jau piekto gadu pēc kārtas. Aprīļa beigās Rotšildi ar Ķīnas atbalstu pacēla reālo zelta cenu par 50 proc. Neviens nezin, ko plāno Fed. rez. sistēma, kā tiks samaksāts ASV parāds, kuru uztur kara industrija. Un neviens pat nezin, kam ASV un cik ir parādā reāli. Naudas saimnieki sola jaunu industriālo revolūciju bagāto interesēs, bet nabagiem jārēķinās ar "potēm, kas viņu bērnus padara neauglīgus". Āfrikā vietējie jau nosit misiju ārstus, kas potē vētējās sievietes pret "slimībām", tās padarot neauglīgas. 90. gados bij. PSRS teritorijā ieveda neviena nekontrolētas potes un modificētu- saindētu bērnu pārtiku. Daudzi tai laikā jaundzimušie, kuri tika potēti, šodien ir neauglīgi. Tostarp Latvijā.


Neviens nezin, kad un kā tiek plānota krīze. Iespējams, ka USD tiks likvidēts un būs vienota cita nauda Kanādā, ASV, Latinamerikā... Atkal naudas daudzumu kontrolējot ASV fed. rez. sistēmai, iespējams tai naudai būs zelta segums...

Atbildēt

...

03.06.2019. 04:31

»

Egde

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem...


Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali.
Teroristu apkarošanai mazpisānos un kaktiņos esam pilnīgi gatavi.

Atbildēt

fakts

02.06.2019. 23:29

Domājoši cilvēki gatavojas nākamajai krīzei uzreiz pēc tan kad beigusies iepriekšējā!

Atbildēt

Kkk

02.06.2019. 22:27

Izskatās, ka tiešām ir joks. Bankas darbinieku, kas uzskata, ka klientam ir taisnība gandrīz nav.

Atbildēt

m!

02.06.2019. 22:26

Jau kadu bridi runa par nakoso krizi ;)

Atbildēt

Nu

02.06.2019. 21:09

ŽĪDIEM VIENMĒR TAISNĪBA. KAMĒR DZĪVI...Pēc tam - kā nu iznāk.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2019. 21:02

..."ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€"...kur tas ir rakstīts ?...:)

Atbildēt

Egde

02.06.2019. 20:20

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem nežēlīgas konkurences apstākļos.


Kas ir priekšnoteikumi labai krīzei? Lai to izprastu, jāizprot kreditēšanas principi. Kreditēšana - naudas aizdošana pret nekustamā īpašuma ķīlu ir vislabākais paņēmiens iedzīvoties bagātībā. Tas izskatās tā. Bankas aizņemas naudu no ASV Fed. rez. sistēmas, bet apgrozībā esošo naudas daudzumu kontrolē ar kreditēšanu. Apgrozībā, kā zināms ir arī valstīm aizdotā nauda. Apgrozībā ir tikai nauda bez aizdevuma procentiem. Bet aizņemtā nauda ir jāatdod ar procentiem, kas nozīmē, ka kādiem šai procesā noteikti jāzaudē. Un to palīdz izdarīt paši aizdevēji, pārstājit uz laiku aizdot, izņemot skaidru naudu no apgrozības.


MP K.Kariņš ir izveidojis darba grupu, kurai jāstrādā pie skaidras naudas izņemšanas no apgrozības, ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€, kas nozīmē, ka tiekam gatavoti jaunai krīzei. (la.lv)

Atbildēt

Dīvaini!

02.06.2019. 20:01

Neko tādu neredzu. Viss ļotii pareizi un nopietni, pilnīgi adekvāti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Un kā ar latviešu valodu sokas pašam „sabiedriskajam medijam”?

FotoKopā ar valodniekiem LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” izveidojis 15 izplatītāko valodas kļūdu sarakstu un publicējis to. Lasītājiem ir lieliska iespēja pārliecināties, kā ar latviešu valodu sokas pašam LSM. Saglabāta oriģinālā versija. Vērts pievērst uzmanību Nr.12, Nr.7 un Nr.4.
Lasīt visu...

21

Jaunā konservatīvā partija šūpo valdību

FotoParasti politikas vērotājiem vasara ir diezgan garlaicīgs laika posms, jo Saeimas deputātiem ir garās brīvdienas un arī citi politiķi un vadoši ierēdņi izbauda atvaļinājumu. Tomēr šī vasara ir atšķirīga – to nosaka ne tikai izveidojusies krīze Rīgas domē, bet arī skandāli un skaļās emocijas valdībā.
Lasīt visu...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...