Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareizi rakstijis k

04.06.2019. 14:33

Krizinausks visu pareizi uzrakstījis , un nav tas nekāds joks. Beidziet nu liekuljot. Kurš gan tic uzplaukumam desmit gadu garumā ? Ja pie šī temata atgriezīsimies pēc gada, pieciem ( desmit?), skaidrs, ka visi būs bijuši gudri un to krīzi jau neviens nebūs noliedzis :). .

Atbildēt

Lana

04.06.2019. 12:04

Ir ļoti vienkārši: tieši Luminor izsniedz miljonu kredītus "zemes baroniem" par zemi, kuru kadastrālā vērtība 100 reiz mazāk un tirgus vērtība - vēl mazāk. Ņemot vērā Tieslietu ministrijas izstrādātos likumprojektus, "baroni" ies uz maksātnespēju, bet ko darīt bankai? Skumji tas viss gan

Atbildēt

Ebreju Kongress

03.06.2019. 14:11

»

stalins

Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas...


sola aizstāvēt ebrejus visā pasaulē. Un tā tas notiek visu valstu ebreju diasporās. Tās diasporas ir piektā kolona, kura pulcējas mošejās.Sūdzības pieņem tikai no savējiem, vadoties pēc ebreju impērijas trīs standartiem.

Atbildēt

Vēlētāji ir cionistu

03.06.2019. 14:05

»

lauķis

Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas


cērpamās aitas, kurām jādod vilna regulāri.

Atbildēt

lauķis

03.06.2019. 12:10

»

xcvbnmn

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša


Jā,kamēr būs aitas ,tikmēr būs cirpēji.Un cirpēji ir cionisti,pārējie aitas.

Atbildēt

xcvbnmn

03.06.2019. 10:20

Tā ar nesapratu par ko jezga. Krīzes bija un būs. Dažām bankām krīzes ir izdevīgas un tad nu atbilstoši rīkojas. Vecas ziņas, nekā īpaša.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 10:17

»

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot...


Tatad tas ir Ebreju Kongress pie(pret) kura var griezties ar sudziibam, ierosinajumiem,bridinajumiem, pateicibam? Tad ta ir organizacija ,kas koordinee lietas?
Katram var buut savas versijas par amatpersonam, to izveli, motiviem.Man, kurpniekam, atliek tikai ticet vai neticet. Kadas autsaideriem ir iespejas orienteties procesos?Da nekadas:)

Atbildēt

Kas tad pērk Rimševicu un Šķēli

03.06.2019. 09:05

»

stalins

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba...


Atgriezies realitātē! Tie, kuriem ir nauda. Ne visi ebreji ir kurpnieki. Ebreju Kongress visā pasaulē koordinē ebreju impērijas stāvokli. Ne visi ebreji ir žīdi, bet tie, kuri kontrolē ebreju impēriju, ir žīdi utt. Pasaules naudas valdnieki ir žīdi, kuri kontrolē ASV fed. rezervju sistēmu, uzspuežot pasaulei savu naudu ar naudas drukājamās maš. palīdzību, ar ASV kara industrijas stratēģiju un taktiku. Vai brīnums, ka E. Levits ir VP? Nē, piemeklēta izcili atbilstīga figūra, lai latvieši viņu pieņemtu. Bet ASV cionistu diletantiskais, bet teorētiski pareizais, projekts ar Sproģi, baptistu, kā VP un Vj. Dombrovski kā MP izgāzās. E. Levits , žīds, VP amatā un MP K. Kariņš, kā E. Levits saka - viņa labākais skolnieks, jau ir daudz smakāks cionistu žīdu projekts Latvijai. Visi diversiju plāni, lai palielinātu LV kases parādu, tiek turēts noslēpumā. Ja vajadzēs sabiedrībai novērst uzmanību no sociālā stāvokļa, būs jauna Zolitūde, vai Malaizijas lidmašīna virs "Donmbasa", kura bija pilna cilvēku līķiem jau gaisā virs Donbasa.. Vai uzrīkos jaunu 13. janvāri Doma laukumā.

Atbildēt

Jebkura krīze

03.06.2019. 08:53

»

Vīruss

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis


Mākslīga, dabīga.. ir evolūcijas neizbēgamais ceļš. Lieko cilvēku likvidācijas process. Ko tad mēs redzam, kuri ir tie liekie, pārbarotie deģenerāti Latvijā, uz kuriem nomērķēta nākošā krīze, vai 2007. g. krīzes turpinājums? Ne jau uz žīdu cionistu A. Lembergu, kuram ļauj gūt ienākumus 1000 € dienā. Jo A. Lembergs dara labu darbu - izņem naudu no apgrozības, to neatgriež Latvijas ekonomikas apritē, bet ar Meroni gādību tur Šveices bankā, palīdzot radīt krīzi...ar naudas izņemšanu no apgrozības.

Liekie, kuri to vēl nenojauš, ir ierēdņu tūkstoši un tie, kuri uztur parazitējošo, formālo "politiķu" sistēmu, kuri neko nerada, bet patērē..un deģenerējas..

Kādu cilvēku pieprasa jaunie laiki? Tādu, kurš būs derīgs jaunās industriālās revolūcijas bagāto interešu realizācijai. Tā ir mainīgā persona, kura cīnās par izdzīvošanu globālajās tīklu sistēmās. Maksimāli sevi unificējot pati.

Pameklējiet informācijas telpā globālos plānus. Kādi tajos ir iedalīti Latvijai? Tur visa atbilde.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 08:44

Agri vai veelu, bet krizes regulari atkartojas. Arii lielas.Un tas nav joks, bet neizbegamiba.
Viens , ko gribetu piefikseet-tie ,kas noraada , ka ebreji vainiigi , ne visai labi orienteejas realitaatee.Uz planeetas ir kadi 16 mln. ebreju un vinji nav homogeena massa, bet ir loti dazhadi.To laikam sauc par kolektivaas atbildibas praktizeshanu. Nekas labs no ta nav sagaidams,
Bet ir savaadak. Starp ebrejiem ir biznesmenji , to grupeejumi , kaa arii sektas , kas nodarbojas ar shadaam tadam lietaam , tai skaitaa finansu sazverestiibam.Aicinu but domajosiem un preciziem.Ja kadu vainojam- tad apzinamies ko un par ko.
Un atvainojiet ebreji vainigi , ka Rimevics un Smele ir perkamas m...s?Un , ja runa ir par "Luminor"- tad par ko ir runa- par darbiniekiem vai nezinamajiem akcionariem, kuri kaut ir nezinaami , tachu kontrolee gigantiskas summas. Tadas summas izsauc asociacijas ar kadu savadu ASV bankieru grupejumu.

Atbildēt

Vīruss

03.06.2019. 08:33

Esam jau daudz dzirdējuši skaistus paziņojumus, ka nu ir sasniegts pirmskrīzes līmenis!
Skaidrs, ka pēc tam seko pēckrīzes līmenis...

Atbildēt

Īstie teroristi žīdu talmuda judaisti

03.06.2019. 06:37

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


reda un provocē terorismu. Visi, kas protestē pret nabadzību, reģionālo reformu, reformām izglītībā, medicīnā utt. ir teroristi! Pret viņiem pagaidām cīnās ar slēptām metodēm Bunkus, Jansona "cilvēktiesību aizstāvja", Borovkova (bij. VDK virsnieka metodēm. Bet cionistu vara žīda levitsa vadībā plāno tautas sacelšanos.. ko, iespējams, kā cionista zatlera laikā realizēja Doma laukumā, saaicionot tautu un noslēdzot izejas no Doma laukuma, tautu virzot gar Saeimas namu Jēkaba ielā, policistiem privātās drēbēs metot akmeņus Saeimas nama logos..

Atbildēt

Francijas dzeltenās vestes vēl trako

03.06.2019. 06:27

»

...

Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali


Tie ir tie cilvēki, kuri dzimuši 60-70 gados, izglītoti, pieredzējuši, dzīvojuši labos apstākļos. Tagad viņu dzīves līmeni samazina Makarons - žīdu naudas ieliktenis. Katedrāli nodedzināja, mēģinot aptureet vestes. Sākas kaut kas ES - Vācijas -ebreju impērijas attīstības ierobežošanai. Grieķiem pēc Grieķijas kreditēšanas vēl liels naids pret žīdu ielikteni cionisti Merkeli.


2008. g. krīze nav beigusies. Uzrāvieni ekonomikā ir uz papīra. Naudu izņem no apgrozības arī Krievijā, kur iedz. ienākumi samaziās jau piekto gadu pēc kārtas. Aprīļa beigās Rotšildi ar Ķīnas atbalstu pacēla reālo zelta cenu par 50 proc. Neviens nezin, ko plāno Fed. rez. sistēma, kā tiks samaksāts ASV parāds, kuru uztur kara industrija. Un neviens pat nezin, kam ASV un cik ir parādā reāli. Naudas saimnieki sola jaunu industriālo revolūciju bagāto interesēs, bet nabagiem jārēķinās ar "potēm, kas viņu bērnus padara neauglīgus". Āfrikā vietējie jau nosit misiju ārstus, kas potē vētējās sievietes pret "slimībām", tās padarot neauglīgas. 90. gados bij. PSRS teritorijā ieveda neviena nekontrolētas potes un modificētu- saindētu bērnu pārtiku. Daudzi tai laikā jaundzimušie, kuri tika potēti, šodien ir neauglīgi. Tostarp Latvijā.


Neviens nezin, kad un kā tiek plānota krīze. Iespējams, ka USD tiks likvidēts un būs vienota cita nauda Kanādā, ASV, Latinamerikā... Atkal naudas daudzumu kontrolējot ASV fed. rez. sistēmai, iespējams tai naudai būs zelta segums...

Atbildēt

...

03.06.2019. 05:31

»

Egde

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem...


Ir vēl daži sīkumi.Iekšlietu ministrija veido reģionālas vienības ,,teroristu,, apkarošanai,iepirkti jauni autobusi ar restotiem logiem,ūdenslielgabali.
Teroristu apkarošanai mazpisānos un kaktiņos esam pilnīgi gatavi.

Atbildēt

fakts

03.06.2019. 00:29

Domājoši cilvēki gatavojas nākamajai krīzei uzreiz pēc tan kad beigusies iepriekšējā!

Atbildēt

Kkk

02.06.2019. 23:27

Izskatās, ka tiešām ir joks. Bankas darbinieku, kas uzskata, ka klientam ir taisnība gandrīz nav.

Atbildēt

m!

02.06.2019. 23:26

Jau kadu bridi runa par nakoso krizi ;)

Atbildēt

Nu

02.06.2019. 22:09

ŽĪDIEM VIENMĒR TAISNĪBA. KAMĒR DZĪVI...Pēc tam - kā nu iznāk.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2019. 22:02

..."ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€"...kur tas ir rakstīts ?...:)

Atbildēt

Egde

02.06.2019. 21:20

Daudziem vispār nav skaidrības, kā tiek radītas krīzes. Krīzes rada patiesie globālās naudas saimnieki - ebreji tad, kad to izlemj darīt. To galvenais mērķis ir atsavināt ieķīlātos nekustamos īpašumus, kamēr visi ebreju impērijas okupēto zemju vietējo bērni neatrodas uz ielas un nekļūst par nomniekiem nežēlīgas konkurences apstākļos.


Kas ir priekšnoteikumi labai krīzei? Lai to izprastu, jāizprot kreditēšanas principi. Kreditēšana - naudas aizdošana pret nekustamā īpašuma ķīlu ir vislabākais paņēmiens iedzīvoties bagātībā. Tas izskatās tā. Bankas aizņemas naudu no ASV Fed. rez. sistēmas, bet apgrozībā esošo naudas daudzumu kontrolē ar kreditēšanu. Apgrozībā, kā zināms ir arī valstīm aizdotā nauda. Apgrozībā ir tikai nauda bez aizdevuma procentiem. Bet aizņemtā nauda ir jāatdod ar procentiem, kas nozīmē, ka kādiem šai procesā noteikti jāzaudē. Un to palīdz izdarīt paši aizdevēji, pārstājit uz laiku aizdot, izņemot skaidru naudu no apgrozības.


MP K.Kariņš ir izveidojis darba grupu, kurai jāstrādā pie skaidras naudas izņemšanas no apgrozības, ES plāno skaidru naudu norēķinos līdz 25€, kas nozīmē, ka tiekam gatavoti jaunai krīzei. (la.lv)

Atbildēt

Dīvaini!

02.06.2019. 21:01

Neko tādu neredzu. Viss ļotii pareizi un nopietni, pilnīgi adekvāti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...