Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu, nu...

31.10.2020. 19:29

»

idiotam

Nu nepiederēs tās ražotnes vairs ūsainam krievu tarakānam, un tad? Tas psihiski slimais kolchoznieks ar tām tāpat nespēja nodrošināt darbiniekiem cilvēkcienīgu peļņu un bija spiests dzīvot uz ņenciem nolaupītās gāzes un tatāriem, baškīriem un Sibīrijas tautām nolaupītās naftas rēķina...


Tu gan esi stulbs, bet kā jau tas stulbeņiem pieklājas citus par idiotiem saukā. Vai tu muļķīti zini, ka Lukašenko, atšķirībā no Latvijas varas vīriem, vienīgais ienākums ir viņa prezidenta alga? Viņam nepieder nekādas ražotnes ne kapitāla daļas vai akcijas kas nestu peļņu. Jā, arī viņš pilda ienākumu deklarāciju, kur tas viss uzrādīts.
Kā liecina tavs "izcili kulturālais" komentārs, tad tavas zināšanas nesniedzas tālāk par mēslu bedres saturu, kur tu laikam esi liels speciālists. Taču šīs zināšanas tev nederēs, lai izprastu notikumus politikā.

Atbildēt

hm

31.10.2020. 19:20

»

to hm

Kāpēc jums, koprofāgiem, tā mocīties Eiropā, bet nebraukt atpakaļ uz savām "miera ostām


Es tev arī varu ieteikt braukt prom uz savu sapņu zemi.
Visām manis pārskaitītajām vari vēl pievienot ASV. Kāpēc klukni Latvijā?

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

31.10.2020. 19:19

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

tas gan

31.10.2020. 19:09

»

Lukašenko

ir BK pēdējais balsts! Kritīs L-o, BK sabruks


Kritīs Lukašesku un viņam sekos Krievijas Pederastija un krievu pasaule.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

31.10.2020. 19:08

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Lukašenko

31.10.2020. 19:01

ir BK pēdējais balsts! Kritīs L-o, BK sabruks..

Atbildēt

hm

31.10.2020. 18:56

»

fakts

Tas tiešām būs drausmīgi, ja Baltkrievijā vairs nebūs algas 200$ mēnesī, bet krieviem dzīvot bez āra atejām, kur var ielūzt un nolīkt, vai tehniskiem palmu taukiem, vispār būtu krahs...


Tas, kā tu raksti par Baltkrieviju - dzīvokļi ar āra brūkošām atejām, bez ūdens, sagāztiem un brūkošiem 3m augstiem kīeģeļu žogiem ir tepat Rīgā, 5 min braucienā no centra.
Tūkstošiem mājas avārijas stāvoklī!

Atbildēt

fakts

31.10.2020. 18:50

»

viedoklis

Es protams nevaru atbalstīt Lukašenko, jo viņš ir savas rokas un savu sirdsapziņu sasmērējis ar savas tautas asinīm, bet baidos ka baltkrieviem var nākties nākotnē ļoti smagi vilties, var sekot rūpnīcu izzagšana, prihvatizācija un tauta var ļoti smagi ciest, tieši tā kā tas notika pie mums. Pārmaiņas...


Tas tiešām būs drausmīgi, ja Baltkrievijā vairs nebūs algas 200$ mēnesī, bet krieviem dzīvot bez āra atejām, kur var ielūzt un nolīkt, vai tehniskiem palmu taukiem, vispār būtu krahs.
Gudri dirst visi baigi naski, tikai nespēju iedomāties, ka tu vai kāds cits sadistu Lukašesku un Putina fans būtu gatavs pie viņiem pārcelties uz dzīvi.

Atbildēt

hm

31.10.2020. 18:46

Kas notiek Eiropā? Polija, Čehija, Bulgārija, Spānija. Visur streiki un policija izrēķinās ar streikojošiem. Kā tur Itālijā? Francijā var iziet tikai pēc pārtikas un zālēm ne tālāk kā 1km no mājas. Lai izietu, jāaizpilda caurlaide. Piedevām Nicai nupat Lionā smagi ievainots garīdznieks. Uz šāda Eiropas fona Baltkrievija ir tīrā miera osta.
Kasīkli, paraugies uz Eiropu! Citādi tu stipri līdzinies utij, kuras ģeogrāfijas zināšanas nesniedzas tālāk par Baltkrieviju.

Atbildēt

sadarbibas memorands

31.10.2020. 18:45

»

viedoklis

Es protams nevaru atbalstīt Lukašenko, jo viņš ir savas rokas un savu sirdsapziņu sasmērējis ar savas tautas asinīm, bet baidos ka baltkrieviem var nākties nākotnē ļoti smagi vilties, var sekot rūpnīcu izzagšana, prihvatizācija un tauta var ļoti smagi ciest, tieši tā kā tas notika pie mums. Pārmaiņas...


Ja Baltkrievijas kgb vienosies ar starptautisko valutas fondu par prihvatizacijas procentualo mantas sadali Baltkrievijas valsts izlaupisana ,tad reformas noteikti saksies.tihanovska un babariko nodibinas un tiks ieveleti,, parex belarus,, bankas valde.ierindas baltkrievi tapat ka pastalnieki tiks izmesti no dzivokliem ,klus par bezdarbniekiem un masveida pametis Baltkrieviju.

Atbildēt

idiotam

31.10.2020. 18:39

»

Nākotne

Kā mēs priecājamies, ka tie apstulbotie baltkrievi iznīcina savas valsts ekonomiku un savu valsti. Ja tiešām to Lukašenko izdosies padzīt, valsts ražotnes tiks izpārdotas, izvazātas, prihvatizētas. Daži uz to labi nopelnīs bet valstī sāksies bezdarbs un nabadzība. Tie muļķīši, kas tagad staigā pa ielām...


Nu nepiederēs tās ražotnes vairs ūsainam krievu tarakānam, un tad? Tas psihiski slimais kolchoznieks ar tām tāpat nespēja nodrošināt darbiniekiem cilvēkcienīgu peļņu un bija spiests dzīvot uz ņenciem nolaupītās gāzes un tatāriem, baškīriem un Sibīrijas tautām nolaupītās naftas rēķina.
Tu, krievu sūdu ēdājs, varbūt nezini, bet baltkrievi redz, kā bez kremļa diktāta attīstās Polija un Čehija, kur arī bija līdzīga rūpniecība.

Atbildēt

viedoklis

31.10.2020. 18:37

Es protams nevaru atbalstīt Lukašenko, jo viņš ir savas rokas un savu sirdsapziņu sasmērējis ar savas tautas asinīm, bet baidos ka baltkrieviem var nākties nākotnē ļoti smagi vilties, var sekot rūpnīcu izzagšana, prihvatizācija un tauta var ļoti smagi ciest, tieši tā kā tas notika pie mums. Pārmaiņas ir laba lieta un vajadzīgas, ja tās vada gudri cilvēki kuri ir spējīgi domāt vismaz desmit soļus uz priekšu un ir spējīgi analizēt un izdarīt secinājumus savai rīcībai, bet nevis kā tikai sevi nodrošināt uz citu rēķina un galu galā valsti izpostīt.

Atbildēt

Nākotne

31.10.2020. 18:20

Kā mēs priecājamies, ka tie apstulbotie baltkrievi iznīcina savas valsts ekonomiku un savu valsti. Ja tiešām to Lukašenko izdosies padzīt, valsts ražotnes tiks izpārdotas, izvazātas, prihvatizētas. Daži uz to labi nopelnīs bet valstī sāksies bezdarbs un nabadzība. Tie muļķīši, kas tagad staigā pa ielām bļaustīdamies uzzinās kā ir kad jāmaksā par medicīnas pakalpojumiem un jāpārtiek no bezdarbnieku pabalstiem. Studenti uzzinās kā ir kad par mācībām jāmaksā, bet pasniedzēji un ārsti uzzinās kā ir kad jāstrādā divās vai vairāk vietās, lai kaut kā varētu savilkt galus kopā ģimenes budžetam. "Augšās" sāksies nežēlīga plēšanās par varu, jo nav jau opozīcijai harismātiska līdera, kas varētu visus ap sevi vienot. Kriminālās aprindas, kuras Lukašenko bija iedzinis dziļā pagrīdē vai patriecis no valsts atkal varēs demonstrēt savu iepriekšējo varenību. no Eiropas un Krievijas Batkrievijā saskries visādi afēristi ar mērķi pa lēto uzpirkt un pārdot vai pievākt. Tāda būs tā Baltkrievu izcīnītā "brīvība". Tieši tāda pati, kāda tā ir pie mums - Latvijā.

Atbildēt

pēc Krimināllikuma 132. panta

31.10.2020. 18:14

Kā apgalvo Viņķele, draudus virtuāli izteicis kāds jaunietis, kura "Facebook" kontā norādīts, ka viņš dien Jaunsardzē un dzīvo Smiltenē. "Atsūtīja ziņu, lai gatavojos, ka nošaus," tviterī informē ministre, nepaskaidrojot, saistībā ar ko tieši viņai draudēts.

Atbildēt

ROFLMAO

31.10.2020. 17:54

Pareiza rīcība. Negribi strādāt, mācīties - atlaist. Demockrātija ir pilnībā izgāzusies.

Atbildēt

Bij. PSRS Baltkruevijas republikas vēsture

31.10.2020. 17:50

saglabā liecības līdz mūsu dienām ar Lukašenko valsts pārvaldi.Globalizācijas laikmetā bij. PSRS Baltkrievijas republikas valsts pārvalde no sociālistiskas kļūst par huntu
ar visu no tā izrietošām sekām. Kā sacīja boļševiks Ļeņins - nevar dzīvot sabiedrībā un būt nošķirts no tās. To pašu var attiecināt uz valsts pārvaldi un starptaustiskajām valstu attiecībām šodien.

Rietumi māca un politiski deģenerējas, ka politika ir kompromisu māksla. ĶTR saka - politika ir māksla panākt sev vēlamo. Un attīstās uz citu rēķina.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi