Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zane

24.05.2017. 20:50

Visa valsts pārvalde, valsts uzņēmumi, aģentūras, it visur. Viens pamatīgs "ģimenes uzņēmums". Krustu šķērsu saprecējušies, guļ, rads rada galā. Tā, lūk, ir īsta mafija! - kā teica "krusttēva" 3. daļā par valsts, banķieru un baznīcas saplūšanu.
Nav naudas? Ir risinājums: https://goo.gl/MQAn8g

Atbildēt

Maniaks

19.05.2017. 18:18

Lapsas raksti nevienu brîdi nepàrliecina, ka Margevića sadarbotos ar DP, tieśi otràdi, konstatèju no Lapsas tekstiem tieśi pretèjo.

Atbildēt

Nodokļu maksātājs

18.05.2017. 17:06

Uz kāda normatīva akta pamata Latvijas Valsts televīzija apmaksā fiziskai personai AM advokāta pakalpojumus? Vai tā ir LTV parasta prakse? Vai LTV nav pienākums izsludināt iepirkumu par juridiskajiem pakalpojumiem?

Atbildēt

Paija

18.05.2017. 13:59

Neņemot vērā žurnālistu savstarpējos ķīviņus, Agnese ir vajadzīga žurnāliste. Viņa pasen atpakaļ rakstīja par Augstākas tiesas senatoriem, vienam no kuriem sakarā ar skandālu bija jāatkāpjas no amata.
Reti ir tadi žurnalisti, kuri būtu rakstījuši tieši par korupciju tiesu sistēmā. Nu, L.Lapsa vēl par to raksta.
Tas tikai priekš vienkāršajiem mirstīgajiem tiesu procesi velkas lēni, - citai taksei - citi termiņi.
Paldies par to Agnesei un citiem drosmīgiem žurnālistiem..

Atbildēt

JUSTICEFORINARA

18.05.2017. 12:06

Ko de-Voši vairs nefinansē? Nabadziņš!

Atbildēt

absurda valsts

18.05.2017. 06:55

Žurnālistei būs jāmaksā uzņēmējiem, lai viņi varētu turpināt pirkt politiķus? Maaucība.

Atbildēt

LT

18.05.2017. 03:33

Ļoti žēl, ka nav vairs tā, ko sauc par žurnālistu brālību. Tagad "ēd" viens otru nost.Katram savs saimnieks un kā saka" kā maizi ēd, tā dziesmu dzied"...
Žurnālistu savienība reiz bija...
Latvijā ir tikai daži žurnālisti, kurus es cienu, Agnese ir viena no tām. Nevaru iedomāties, ka viņa spētu kādu nodot, iet pret savu sirdsapziņu, melot. Patiešām, viņa ir iedzīta stūrī, ko arī tik ļoti vajadzēja panākt tiem, kuriem viņa uzkāpa uz varžacīm
Nu re, tiem žurnālistiem, kas raksta par izklaidēm, seksu, nointervē kādu "dīvu" vai apraksta viņu izklaides, dzīve rit kā pa sviestu. Agnesei nekad tā nebūs, jo vina ir "racēja".Bet vai mums tādu vajag?

Atbildēt

Paija

17.05.2017. 22:32

AM taisnība tajā ziņa, ka pastāv "finansiāls trieciens" , ja prasībai grib sniegt pretprasību un ja prasības summa ir ievērojama, tad pretprasībai atbildētājam jāmaksā kā valsts nodeva neadekvāta un netaisnīgi noteikta valsts nodevas summa . Tā ir laime, ka vēl neuzliek prasības nodrošinājumu - neapķīlā īpašumu un bankas kontus.
Tiesāšanās likumi ir netaisni, tas ir fakts, tiesāties var tikai gandrīz miljonāri.

Atbildēt

interesanti

17.05.2017. 21:53

Nu nabaga murguļeviča, uzkāpa kādai bidlai uz papēžiem, tagad viņu dresēs ar tiesu varas starpniecību. Likās, ka dp murguļēviču savervēja, tagad tā kā nāktos palīdzēt.
Vispār, ja tiesvedība tiek saskaldīta, lai radītu Margevičai finanšu problēmas, prātīgāk prasīt tiesu apvienot lietas. To var pats izdarīt, nav jābūt advokātam.
Interesanti, vai tiesa tiešām piespriestu par labu kaut kādam bidlānam no Margevičas 80 k?
A bez personas koda laikam naudiņu Margevičai nevarēs nosūtīt, ko!? Kāds jau sūtīja? Saņēma!?

Atbildēt

viennozīmīgais

17.05.2017. 21:39

»

ciniķis

miljonāns vs žurnālists. Šajā "tiesiski demokrātiskajā valstī" iznākums jau ir iepriekš zināms. A.Margeviča zaudēs. Viennozīmīgi


nu tagad "žurnālistei" jāatbild par publicēto sensāciju! ja tev nav konkrētu faktu, klusē vai arī maksā par goda un cieņas aizskaršanu. turpmāk iespējams domās arī par rakstos pieminēto cilvēku likteni

Atbildēt

ciniķis

17.05.2017. 21:05

miljonāns vs žurnālists. Šajā "tiesiski demokrātiskajā valstī" iznākums jau ir iepriekš zināms. A.Margeviča zaudēs. Viennozīmīgi.

Atbildēt

siska

17.05.2017. 20:51

Tas jau ir tas sacīkstes princips, skrieties ar miljonāriem

Atbildēt

Tekla

17.05.2017. 17:55

Problēma ir tāda, ka Agnese izdomāja pārdoties sorosa brālībai un tusēt pa Ēlertes aprindām. Viņa tikai nezināja, ka šie sorosisti pirmie no viņas atteiksies tikko radīsies problēmas. Jo tiem tipiem visi principi ir no gumijas. Ja vajag var pastiept garākus, ja vajag, sarausies. Kā politiskā situācija un Ir prasa.
Nodevējus nekur neciena. Kā sastrīdējās ar Lapsu tā pa taisno aizgāja uz Drošības policiju. Īsta žurnālistu solidaritāte.
Un tagad brīnās - draugus nodeva un tiem kuriem pārdevās - tie izrādās nav draugi, bet tīri nauda-mantas attiecības. Tās paģiras no Ēlertes šņabja varētu būt smagas.

Atbildēt

...

17.05.2017. 15:52

Paldies par AM vēstules reklāmu. Ar prieku noziedošu arī pats.

Atbildēt

kk

17.05.2017. 15:46

nē nu viss kārtībā... ja nevērtē pēc autora, bet pēc būtības, tad pietiekoši slikta tendence. Kaut gan viens gadījums vēl nav tendence. Labākajā gadījumā precedents...

Bet raksta beigās piespraustais konts ir vnk psc... tas nosit jebkuru vēlmi iedziļināties.

Turpmāk šitie visi aiz katra sava rakstu gala liks savu kontu?

Atbildēt

interesanti, patiešām

17.05.2017. 15:35

»

interesanti

kas finansé mikropisána un priedísa darbíbu


Vai tad tas ir TIK ekskluzīvi aktuāli? Dēļ kam, interesanti, un kam konkrēti?

Cita starpā (kas ir pat vēl nesalīdzināmi būtiskāk, patiesībā) - vai tad priekš tam, lai jebkurš normāls cilvēks izpildītos elementāri cilvēciski / cilvēka cienīgi, ir obligāti nepieciešams lai "kas finansé darbíbu"??

Atbildēt

patiesībā

17.05.2017. 15:28

»

nnn

Žurnālistiaka šobrīd tiešām piedzīvo krīzi, žurnālisti tiek iebiedēti ar it kā likumiskām metodēm. Trīs civillietas tas vēl nekas, daudz trakāk, ja pret žurnālistu vienlaikus ierosina 3 krimināllietas.... Nu un paralēli vēl civillietas. Diemžēl žurnālistu organizācijas un dažādi Putni par to vienaldzīgi...


Tādā gadījumā - juridiski / pēc būtības pilnīgi pamatoti būtu uzskatāms, ka 100% VISI šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" dzīvojošie, strādājošie un taml. esošie fiz./jur. personāži "tiek iebiedēti ar it kā likumiskām metodēm". Jo, kā zināms - patiešām Tiesiskā Valstī 100% VISIEM fiz./jur. personāžiem LIKUMS ir OBLIGĀTS, gluži elementāri pašsaprotami. Tajā skaitā, dabiski - LIKUMS ir OBLIGĀTS arī kā JEBKURAS "atsevišķi ņemtas" sfēras / nozares speciālā normatīvā reglamentācija. Kas, savukārt, ir OBLIGĀTI saistoša un KONSEKVENTI respektējama īpaši jau attiecīgajās sfērās savu biznesu piekopjošajiem un taml. "figurējošajiem" jur./fiz. personāžiem.

Vai arī, tomēr - tieši ŠAJĀ pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" (vēl joprojām?!?) atsevišķi fiz./jur. personāži atļaujas uzskatīt, ka tieši viņiem / priekš viņiem būtu uzskatāms par ekskluzīvi prioritāri aktuālu zināmais Dž. Orvela definētā "dzīvniekfermas sabiedrības" pamatprincips: "Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži (cūklopi) ir vienlīdzīgĀKi par visiem pārējiem (sīklopiem)"?!

Atbildēt

interesanti

17.05.2017. 15:09

kas finansé mikropisána un priedísa darbíbu?

Atbildēt

nnn

17.05.2017. 14:58

Žurnālistiaka šobrīd tiešām piedzīvo krīzi, žurnālisti tiek iebiedēti ar it kā likumiskām metodēm. Trīs civillietas tas vēl nekas, daudz trakāk, ja pret žurnālistu vienlaikus ierosina 3 krimināllietas.... Nu un paralēli vēl civillietas. Diemžēl žurnālistu organizācijas un dažādi Putni par to vienaldzīgi.

Atbildēt

PIETIEK

17.05.2017. 14:15

»

Marks

Saprotu Pietiek nepatiku pret AM, bet vai tā raksta būtība nav tajā, ka bagāti onkuļi bliež iekšā n-tajās tiesās prasības tikai pieteikšanas pēc, lai piespiestu žurnālisti neadekvāti patērēties, līdz beidzas nauda advokātiem? Kā arī, ka šādi var mēģināt uzzināt žurnālista avotus...


Mūsu skatījums ir ļoti vienkāršs: mēs dzīvojam policejiski bandītiskā valstī, kas tā kā būtu jāsaprot arī DP stukačiem, un pašreizējā naudas lūdzēja noteikti nav tā nevainīgā un naivā aitiņa, kas nezina vienkāršo patiesību - nevajag līst mežā, ja no vilkiem patiesībā bail un arī nav nekā, ar ko no šiem atkauties.

Atbildēt

Čupakabra

17.05.2017. 14:14

Ai, Lapsa, Lapsa...

Atbildēt

Marks

17.05.2017. 14:09

Saprotu Pietiek nepatiku pret AM, bet vai tā raksta būtība nav tajā, ka bagāti onkuļi bliež iekšā n-tajās tiesās prasības tikai pieteikšanas pēc, lai piespiestu žurnālisti neadekvāti patērēties, līdz beidzas nauda advokātiem? Kā arī, ka šādi var mēģināt uzzināt žurnālista avotus?
Vienkārši gribas saprast Pietiek skatījumu uz AM rakstīto.

Atbildēt

DB

17.05.2017. 14:08

Central stacija un kāpnēm ar izstieptu roku ir īstā vieta ! Nevis ubagot par saviem murgainiem vēmekļiem !

Atbildēt

Andris

17.05.2017. 14:07

Es saprotu, ka jums ar Agnesi nav tās siltākās attiecības, nu, nezinu, nav mana darīšana.

Bet par to, ko viņa raksta pēc būtības. Vai par to vairāk nav ko teikt? Manuprāt, tā pat ir tēma atsevišķam, interesantam rakstam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...