Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

26.12.2021. 10:07

»

Džo

Viss ir patiesība,grūti ko iebilst vai piebilst.Kopš Dombrovska ,,Veiksmes stāsta,, un līdz pat Kariņa un JV ,,izdevušās valsts,, stāstam strauji un neatgriezeniski virzamies pa ,,skuju taku,,.Domāju,ka esam jau pārgājuši to kritisko punktu,kur kāds cits(,kas varbūt nāktu ar patiesu vēlmi ko glābt,to...


Maz ticams, ka vares ko griezt par labu. Mums nav personibas, kas vestu tautu uz jaunu atmodu. Paskatieties, kas grupejas jaunajam velesanam. Jaunups, Slesers, Kristopans, Gobzems un viniem lidzigie. Vini visi ir lidzvainigi pie ta posta, kas ir Latvija. Un atkal tadi bus pie teiksanas un ar to ari ar Latviju bus gala.

Atbildēt

gunars

26.12.2021. 09:58

»

Mednieks

Tie, kas ir mednieki, visi zina kā tas notiek mežā. Mednieki stāv uz masta, dzinēji dzen medījumu, medījums bēg pareizajā un arī nepareizajā virzienā...


Pedejos piecus teikumus vajadzetu katram latvietim iekalt sev piere. Kapec mes vairs neizprotam, ka mus izmanto un krapj karu dienu?

Atbildēt

gunars

26.12.2021. 09:45

»

Uldis

Labs raksts. To varētu nolasīt tribunālā, kur tiks tiesāti Latvijas ekonomikas un tautas bendes: Pavļuts ar Kariņu


Tiesat ari Skeli, Godmani un citus, kas iznicinaja Latvijas ekonomiku. Latviesiem pedejais laiks celties un iztaisnot muguras!!

Atbildēt

Rīdzinieki

04.12.2021. 21:57

»

Maris

Es arī izaudzēju 1ha ķiplokus. Ieguldījos piecus gadus. Darbs un ieguldījumi nereāli...knapi kājas nenoāvu šogad. Noņēmu pāris tonnas. Šobrīd viss pūst, jo nevienam nevajag pat par 1 eiro/kg. Arī pārējie dārzeņi tonnām pūst, jo nevienam neko nevajag. Piedrāzt tēvaiņu zemi


Tiešām? Mēs tirgū, lielveikalā pērkam ķiplokus, vasarā arī pēc sludinājuma pirkām - ģimenes apjomus. Nekad lētāk kā 5 euro kg. Kartupeļus - skraidām , meklējam pa tirgiem. Pārsvarā tie neēdami- glumji, izvārot paliek melni. Tagad kaut cik normālus atradām -1,30 euro kg. Jums vajag kaut kā organizēt noietu!

Atbildēt

Maris

25.11.2021. 23:41

Es arī izaudzēju 1ha ķiplokus. Ieguldījos piecus gadus. Darbs un ieguldījumi nereāli...knapi kājas nenoāvu šogad. Noņēmu pāris tonnas. Šobrīd viss pūst, jo nevienam nevajag pat par 1 eiro/kg. Arī pārējie dārzeņi tonnām pūst, jo nevienam neko nevajag. Piedrāzt tēvaiņu zemi.

Atbildēt

Džo

25.11.2021. 14:52

Viss ir patiesība,grūti ko iebilst vai piebilst.Kopš Dombrovska ,,Veiksmes stāsta,, un līdz pat Kariņa un JV ,,izdevušās valsts,, stāstam strauji un neatgriezeniski virzamies pa ,,skuju taku,,.Domāju,ka esam jau pārgājuši to kritisko punktu,kur kāds cits(,kas varbūt nāktu ar patiesu vēlmi ko glābt,to vairs nevarētu izdarīt,vai pagriezt atpakaļ.Jau ir par vēlu.Sabiedrība ir gadiem šķelta un rīdīta,demogrāfiskie procesi ir tik slikti,ka vairs nekas nav glābjams,piespiedu emigrācija,regulāra un neaptverama valsts izlaupīšana,neprofesionāla un augstprātīga valsts pārvalde,valsts augstākie vadītāji,kas vairāk līdzinās ākstiem un pamuļķiem,Sorosu un varu apkalpojošie mēdiji utt.Diemžēl,tas viss ir savu darījis un mums kā tautai ir palicis kādi 50-70 gadi.2-3 paaudzes,ne vairāk.Tautām,tā pat kā cilvēkiem ir savs mūžs(to labi apraksta Gumeļovs),šķiet ka mūsu tautas gals ir ļoti,ļoti tuvu,bet nekas,vieta jau tukša nepaliks un šeit ienāks citas tautas,kas varbūt pārņems vēsturisko nosaukumu un sauks sevi par latviešiem.Tā vēsturē gadās : Grieķi,kam maz ,kas kopīgs ar sengrieķiem utt

Atbildēt

.ūdi vagā

23.11.2021. 18:48

Lapsa sāk drukāt balto dzeju.Bet,kādēl gan ne?

Atbildēt

Balagan

23.11.2021. 18:23

Veelviena Dzhulieta... Visas veiksmes Dziivee-Tragjeedijaa... Ash apraudaajos, aaamenahui...

Atbildēt

klaidonis

23.11.2021. 18:19

Ar tādu dzīves uzdevumu var atjēgties pirmajā miskastē.

Atbildēt

TAGAD DARĪTĀJU MAZ

23.11.2021. 14:47

pārņemti seksiem keksiem ezotēriku narkotikām, pūļa kuļturu...tēlo , ka strādā vidē, kura neko neražo, tēlo intelektuāļus...
Ļautiņi vairs neprot cienīt tos, kas valsti uztur!!!! Izdalīt otra pelnītu naudu nekauņām pabalstos, lai tie ievēl deputātos...Diplomus sadod-nevienam nevajadzīgās profesijās zemviduvējībām , jo valstij satistikā vajag izglīto % !!!!! Katrs zemniekpappus, salīdzinot ar šiem 'zem galda' no broku augstskolas, bija akadēmiķis. VAI MĒS SPĒJAM KO MAINĪT? VAI TĀS IR LĒNAS BEIGAS?

Atbildēt

Uldis

23.11.2021. 10:56

Labs raksts. To varētu nolasīt tribunālā, kur tiks tiesāti Latvijas ekonomikas un tautas bendes: Pavļuts ar Kariņu.

Atbildēt

Harijs Poters

23.11.2021. 09:40

Baiss teksts. Atmodas laika žēlabas par latviskās identitātes iznīcināšanu stāv maliņā un nervozi smēķē skatoties uz to, kā mūsdienās savējie žmiedz nost savējos.

Atbildēt

vietejais

22.11.2021. 22:33

»

slimas personas persas

kaut kadi murgi un sizofrenija.Labak lasu Antona Mazpisana dzeju,ta ir daudz realistiskaka


Ja tavas smadzenes nespēj tekstu sagremot, tad ne jau vaina teksta autorā, bet paskaties rūpīgāk sevī....

Atbildēt

Mednieks

22.11.2021. 20:53

Tie, kas ir mednieki, visi zina kā tas notiek mežā. Mednieki stāv uz masta, dzinēji dzen medījumu, medījums bēg pareizajā un arī nepareizajā virzienā.
Ja tas iet turp, kur tas tiek dzīts, tad medījamais zvērs, lielāko tiesu gadījumu, aiziet bojā, tiek nošauts.
Ja kāds zvērs, vai to grupa, izlaužas cauri dzinēju ķēdei pretējā virzienā, vai aiziet kaut kur sāņus - tie paliek dzīvi!

Šodien, mēs, Latvijas iedzīvotāji, visi esam šo "atšaujamo lopiņu" lomā, tas ir, tiekam dzīti, un tikai vienā virzienā. Un, ja visi iesim turp, kurp tiekam dzīti, visticamāk, nebūs labi!
Jau pats dzīšanas process norāda uz to, ka kaut kas nav tā, kā normāli būtu jābūt.
Aicinu domāt! Domāt pareizas domas, un rīkoties tā, kā to dara gudrākie meža iemītnieki!
Mēs taču gribam saglabāt sevi un savus bērnus, uz savas zemes!

Atbildēt

sociāli atstumtais

22.11.2021. 20:52

Lūk , krietna latviešu Cilvēka vārdi !

Atbildēt

jaajaa

22.11.2021. 20:31

...baigi vietā tekstiņš...:)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

22.11.2021. 20:22

»

Lielpisans

Tu jau pats tas Mazpisans ar esi!Ielidi šite sev reklāmu taisīt durni


tu esi spējīgs arī pierādīt to, ko samurgoji?

Atbildēt

Secinājums

22.11.2021. 19:56

»

slimas personas persas

kaut kadi murgi un sizofrenija.Labak lasu Antona Mazpisana dzeju,ta ir daudz realistiskaka


Ak garā nabagais,tu pat nesaproti kāda atšķirība starp personu un cilvēku.Ilze ir cilvēks bet tu tiešām esi persona.

Atbildēt

Lielpisans

22.11.2021. 19:39

»

slimas personas persas

kaut kadi murgi un sizofrenija.Labak lasu Antona Mazpisana dzeju,ta ir daudz realistiskaka


Tu jau pats tas Mazpisans ar esi!Ielidi šite sev reklāmu taisīt durni!?

Atbildēt

slimas personas persas

22.11.2021. 19:36

kaut kadi murgi un sizofrenija.Labak lasu Antona Mazpisana dzeju,ta ir daudz realistiskaka.

Atbildēt

Haralds Kalns

22.11.2021. 18:54

Paldies ILZE MEŽNIECE! Aizskāra līdz sirds dziļumiem.

Atbildēt

ha-ha

22.11.2021. 18:27

Tie kurvas atsaucäs arī uz Staļina jeb komunistu partijas biedra vārdu-ïvana,Ziedoņa,Vācieša,Gorbunova,Amerika,Bondara,Reira,Riekstiņa,Rimšēvica,Gaiļa,Ulmaņa,Zìles un daudzu,daudzu citu šīs Staļinistu partijas,kuri okupācijā pulcėjās un lēma un to dara arī šodien,biedru vārdu.Gandrīz miljons latviešu šo lēmumu rezultatā ir aizslaucïti,bet šie tik lemj un lemj.

Atbildēt

V nozīmē Vendeta

22.11.2021. 17:48

Kaut kad jau tiem nolādētajiem mērgļiem noņems apsardzi... Pārāk daudz traģēdiju viņi ir radījuši, lai varētu cerēt uz nāvi no vecuma savā gultā.

Atbildēt

lauķis

22.11.2021. 17:23

Paldies,Ilze.Liels Cilvēcisks paldies.

Atbildēt

Nolāpīts!

22.11.2021. 16:47

Lai nolādēti tie KURVAS, kas šo ļaunumu virzīja un īstenoja!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....