Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tikla

25.05.2019. 13:34

ko te var plosīties - zēns centās, ļoti centās, bet Pampāņu CV rakstīšanas tehnikuma izglītība ir ar robiem Bet biznesa jau ar to var pietikt.

Atbildēt

BVEF

23.05.2019. 12:41

»

zaiga

Kāpēc disertācijā par marketingu nevarētu atsaukties uz preču katalogu


Atsaukties var uz visu un vienmēr. Disertācija nav par mārketingu, kas ir biznesa nozare, bet par stratēģisko vadību radošajos uzņēmumos. Tekstā ir par kompānijas "GOOGLE" darbību, bet atsaucē ir preču katalogs ar visādiem grabuļiem, kas nav google katalogs, kam nav sakara ar minēto pašā disertācijā un, kura vienīgā saistība ar "GOOGLE" ir tā, ka to var atrast google.com. Nu ko... viskaut ko tur var atrast, bet tas jau neddod tiesības visu atrasto piedēvēt "GOOGLE" biznesam. Skaidrs?

Atbildēt

zaiga

23.05.2019. 11:02

Nekas ārkārtējs. Vismaz te puse disertācijas nav sakompilēta no Wikipedia, kā tas ir mediķiem.

Ja disertācija ir par marketingu, neredzu lielu problēmu atsaukties uz preču katalogu.

Atbildēt

Smieklīgi

23.05.2019. 09:57

»

aha

1) kāds tam sakars ar pārmetumu, ka lapa vairs nav pieejama?; 2) pēc kuras akadēmiskas citēšanas sistēmas jānorāda lapas apskates laiks


Tas sāk kļūt smieklīgi. Ja esi iekāpis sūdu čupā, tad nevajag izsmērēt sūdus pa visu apģērbu un beigās nosalaucīt seju ar netīru roku. Pareizā atbilde ir kādas bija prasības promocijas darbam. Ka tik meklējot kritiķu kļūdas, neuzrodas jauni brīnumi izcilajā zinātniskās domas lidojumā. Būs kā ar plaģiātismu.

Atbildēt

aha

23.05.2019. 09:00

»

karma

nope. vinam bija janorada, kad vins so lapu ir parbaudijis, un kas jonkreti no tas lapas ir minets


1) kāds tam sakars ar pārmetumu, ka lapa vairs nav pieejama?; 2) pēc kuras akadēmiskas citēšanas sistēmas jānorāda lapas apskates laiks????

Atbildēt

Tazepāms

23.05.2019. 06:42

»

ipasumi

skaidra lieta, liepajas metalurga reiderisma stila parnemta olainfarm un tagad vel ari oretende uz lu ipasumiem


Bērziņš protams, ka ir vēl tas frukts. Un iespējams, ka šis "uzbrauciens" nāks tikai par labu otram rektora kandidātam.
Bet tik un tā vecajai Olainf. nekas nespīd 🤣
Vienīgais var pretendēt uz pateicības rakstu no LU par labu darbu rektora kandidātu vētīšanā.😎

Atbildēt

nav variantu

23.05.2019. 05:39

gundar, vecit, visi mes nu jau esam apskatijusi to tavu garadarbu. sudigi bus, plagiatisma pazimes ir pieradamas.

Atbildēt

karma

23.05.2019. 05:35

»

F

Atsauce uz neesksistējošu lapu!?? Viņam bija jānodrošina lapas mūžīga uzturēšana??? Murgs te kaut kāds sarakstīts


nope. vinam bija janorada, kad vins so lapu ir parbaudijis, un kas jonkreti no tas lapas ir minets.

Atbildēt

Raivis

22.05.2019. 22:02

Bac. Students no RSU. Piedod, atvaino, bet par šādām atsaucēm un stilu RSU mūs recenzenti paņmetu, kur saule neiespīd. 3x garš bakalaura darbs par neaktuālu tematu.

Atbildēt

Lato

22.05.2019. 19:21

promaucija parastā

Atbildēt

F

22.05.2019. 18:45

Atsauce uz neesksistējošu lapu!?? Viņam bija jānodrošina lapas mūžīga uzturēšana??? Murgs te kaut kāds sarakstīts.

Atbildēt

Zvaigznīšu brīdis

22.05.2019. 18:30

Ja vien šie dokumenti nav falstificēti, tad šāds doktora grāds par Daugavpls tautskolā vai Rēzeknes palīgskolā tiktu anulēts, visdrīzāk arī diplomi par augstāko izglītību.
Vai šādu megadarboni joprojām būs ar mieru kaut vens students klausīties? Kur tad vel tas vistu bars fakultātes kūtiņā....dekāns taču pašu izlolots ....nožēlojami.Bet pavisam labs svaigi izvēlēts profesoriņš un vēl karstāki mīlēts Zinātņu akadēmijas korespondētla-člens.

Atbildēt

Taisnība

22.05.2019. 16:10

»

nav ko liist, kur nevajag

nevajadzeja bazties olainfarm biznesa, viss butu chill


Kur tad šis tā bāzās ? 2/3 uzaicināja un profesors nevarēja atteikties no tik dāsni atalgota piedāvājuma. Viņam taču nav nekāda sakara ar mantinieču razborkām. Vecās padomes locekļi spazmo. Vismaz labi, ka portālam ir par ko rakstīt.

Atbildēt

hgd

22.05.2019. 14:54

LU prasības promocijs darbiem neprasa obligāti norādīt konkrēto lpp numuru. Līdz ar to sākotnējais apgalvojums jau ir muļķības. Tas ir normāli, ka kāds www avots vairākus gadus pēc aizstāvēšanas vairs neeksistē, vai norāda uz citu lapu. Sun Tzu vārds ir saglabāts tajā ortogrāfijā, kāda bija avotā no kā citēts, tas ir ok.

Negatīvākais - tās 4 rindiņas, kas sakrīt ar S. Babra promocijas darbu.

Kopumā rakstelis ir skaist pasūtījuma apmelošanas raksts. Neticas, vai tiešām I. Muižnieks nolaidies tik zemu, ka pasūta tādus skribelējumus? Jeb varbūt tomēr kāda fana pašdarbība? Kuram vajag iezāģēt G. Bērziņam?

Atbildēt

NLO

22.05.2019. 11:27

Bērziņš pats sev zinātnisku grādu nepiešķīra, pat gribēdams nevarētu. Piešķīra LU. Pie viena: kāda ir LU attieksme pret eventuālo un bijušo kandidātu atrašanos "maisos"?

Atbildēt

A.P.

22.05.2019. 10:24

Par LU šarlatānismu "vadībzinātnēs": "Esejas stagnantais šarlatāns ir „LU vadībzinātņu doktors” Andrejs Mūrnieks. Jau viņa tituls ir šarlatānisms un asociatīvi atgādina pūķi ar trim galvām.Pirmā galva ir nesaprotamā norāde „LU”. Tituls liecina, ka kungs ir doktors tikai LU telpās. Ja Andreja kungs pie datora tup mājās, tad viņš vairs nav doktors, jo viņš ir doktors tikai pie datora LU telpās.Otrā galva ir tas, ka Mūrnieka kungs ir nevis „vadībzinātņu”, bet gan „vadībzinātnes” doktors. Viņš diemžēl pagaidām ir nevis daudzu zinātņu doktors, bet ir tikai vienas zinātnes doktors. LU viņš iemanījās iegūt (nopirkt?) „vadībzinātnes doktora zinātnisko grādu”, kā to cilvēcei piedāvā universitātes attiecīgā programma.Trešā galva ir pats salikums „vadībzinātņu doktors”. Tas ir ārprātīgs šarlatānisms. Zinātne vārdā „vadībzinātne” neeksistē! Zinātņu doktors var būt tikai noteiktā zinātnē. Tas, ko pie mums dēvē par „vadībzinātni”, pārējā pasaulē nav zinātne. Tādējādi Mūrnieka kungs ir šarlatānisma doktors.
Par titula kroplību agrāk tika publiski norādīts.* Tomēr Mūrnieka kungs nav reaģējis, un 2017.gada 24.augustā „Delfos” lasāma viņa „versija” ar kroplo titulu „LU vadībzinātņu doktors”. Skat.:https://www.pietiek.com/raksti/stagnantais_sarlatans/komentari

Atbildēt

Edge

22.05.2019. 10:07

»

BVEF

Apstāklis, ka zinātniskā darbā atsaucās uz "KŅIGA MIRIDADA", faktiski Ošo literatūru, ka atsaucas uz bilžu katalogu, kur ir dažādi priekšmeti biznesa dāvanām kā uz literatūras avotu, ir kliedzošs...


Ko darīs "Darba recenzenti":
Profesors, Dr. Juris Krūmiņš, Latvijas Universitāte
Profesore, Dr. Vita Zariņa, Turība
Docente, Dr. Ilze Sproģe, Ekonomikas Kultūras Augstskola - ???

Atbildēt

nav ko liist, kur nevajag

22.05.2019. 10:02

nevajadzeja bazties olainfarm biznesa, viss butu chill !

Atbildēt

Ansonskas ena

22.05.2019. 09:59

Diez kādas ir promocījas darba vadītajas Niedrītes komentārs?

Atbildēt

BVEF

22.05.2019. 09:10

Apstāklis, ka zinātniskā darbā atsaucās uz "KŅIGA MIRIDADA", faktiski Ošo literatūru, ka atsaucas uz bilžu katalogu, kur ir dažādi priekšmeti biznesa dāvanām kā uz literatūras avotu, ir kliedzošs.

Latvijas Universitāte ir jādara viss, lai:

pirmkārt, Gundars Bērziņš pats atkāptos no vēlēšanām 24. maijā, šis cilvēks nedrīkst kandidēt, tas apkauno Latvijas Universitātes labo slavu;

otrkārt, Latvijas Universitātes atbilstošai ētikas institūcijai - Goda tiesai vai Akadēmiskās ētikas tiesai - ir jau līdz rītdienai jādod skaidrs sākotnējais slēdziens, lai kliedētu visas bažas un mūsu pašas Ansonskas murgus par "polītisko pasūtījumu".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...