Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

„Linča tiesa” sit augstu vilni

Kristaps Strūbergs, mūziķis
13.05.2021.
Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šķiet

18.05.2021. 14:34

Ir izveidojusies jauna sieviešu suga – izspiedējas. Es nerunāju par tām, kas tiešām cietušas no vīriešu vardarbības, bet par tām, kuras, aci nepamirkšķinot, merkantilos nolūkos gatavas vīrieti pataisīt par agresoru, skopuli, muļķi, vienlaicīgi liedzot bērnam tikties ar tēvu, lai gan to vēlas gan bērns, gan tēvs. Un tā nu ir visīstākā vardarbība , mātes vardarbība pret bērnu. Turklāt ar “nekad nemelojošās” mātes muti bērnam tiek stāstīti izdomāti briesmu stāstu par it kā notikušiem fiziskiem uzbrukumiem no tēva puses, lai jebkuriem līdzekļiem mazo noskaņotu pret tēvu….Mazais cilvēks paaugsies un, cerams, pats sapratīs, who is who, un tad tā neapšaubāmi būs vēl viena trauma. Tad kurš te ir patiesi vardarbīgs - viņš vai viņa?

Atbildēt

Pilsonis

17.05.2021. 10:25

»

arī variants

Satīnista sieva laikam bija iedomājusies, ka varēs dzīvot kā pirmajos ulmaņlaikos -vecis pelnīs naudu un lielu naudu, bet šī vārīs zupu , kops bērnus , dzīvos pa māju un tērēs naudu. Bet te uznāca vīruss , krīze un lielā nauda vairs nesanāk . Strādāt pati nemāk , nolēma aicināt sabiedrību iedot ,,pieci...


Ļoti ļoti šaubos, ka viņa māk vārīt zupu un vēlas to darīt.

+ ārzemju finansēti aģenti, visādi deģenerātu midzeņi, mozaikas, papardes, delnas, fondi utt uzreiz paķēra šo gadījumu, lai to izmantot savu nelietīgo mērķu sasniegšanai

Atbildēt

arī variants

16.05.2021. 17:16

Satīnista sieva laikam bija iedomājusies, ka varēs dzīvot kā pirmajos ulmaņlaikos -vecis pelnīs naudu un lielu naudu, bet šī vārīs zupu , kops bērnus , dzīvos pa māju un tērēs naudu. Bet te uznāca vīruss , krīze un lielā nauda vairs nesanāk . Strādāt pati nemāk , nolēma aicināt sabiedrību iedot ,,pieci,, .
Dāmītei ir variants iet par stambulistu aktīvisti. Tie varbūt sametīs pa piecītim .

Atbildēt

kratīklis

16.05.2021. 11:46

»

Kasiņš

Vēl viens daunis uzzīmējās


vārgs mēģinājums aizstāt Gobzemu,Kiviču

Atbildēt

cbgmn

16.05.2021. 09:26

Šī te jautrā kompānija Strūbergs, Krivenchy, MrBāliņš un Eilands ir LAMPAS ideju nesēji tautā.

Atbildēt

yk

16.05.2021. 09:24

Varam pieņemt , ka tā dāma kaut kādā brīdī būtu konsultējusies pie atbildīgām iestādem, tās, savu augtāko konsultantu iedrošinātas, devušas visādus padomus un beigās izrāditos, ka tas viss tomēr ir nepatiesa apsūdzība. Un tad lasām par GREVIO iespējamo atbildību.

Nekādas atbildības nav. https://rm.coe.int/CoERMPublicCommonSearchServices/DisplayDCTMContent?documentId 0900001680462538

22.lpp. GREVIO

30.lpp. Papildinājums. Privilēģijas un imunitāte (66 pants)

1 Šis papildinājums attiecas uz Konvencijas 66 pantā minētajiem GREVIO locekļiem, kā arī citiem valstu delegāciju locekļiem. Šajā papildinājumā termins „citi valstu delegāciju locekļi” attiecas arī uz Konvencijas 68 panta 9 punktā minētajiem neatkarīgajiem valstu ekspertiem un speciālistiem, Eiropas Padomes personālu un Eiropas Padomes nodarbinātajiem tulkiem, kuri pavada GREVIO ārvalstu vizītēs.

2 GREVIO locekļiem un citiem ārvalstu delegāciju locekļiem, pildot savas funkcijas saistībā ar ārvalstu vizīšu sagatavošanu un norisi, kā arī to papildu pasākumiem un ceļojot saistībā ar šo funkciju izpildi, ir šādas privilēģijas un imunitāte: a imunitāte pret aizturēšanu vai apcietināšanu un personiskās bagāžas konfiscēšanu un imunitāte pret jebkādiem tiesas procesiem, kuri saistīti ar visu, ko viņi teikuši, rakstījuši vai darījuši, pildot savus darba pienākumus; b atbrīvojums no jebkādiem pārvietošanās brīvības ierobežojumiem, izceļojot no savas dzīvesvietas valsts un atgriežoties tajā, un ārvalstnieku reģistrācijas valstī, uz kuru tie dodas vizītē vai kuru tie šķērso, pildot savas funkcijas.

3 Kad GREVIO locekļi un citi valstu delegāciju locekļi ceļo savu funkciju pildīšanas laikā, tiem attiecībā uz muitas un valūtas kontroli piešķir tādus pašus atvieglojumus kā ārvalstu valdību pārstāvjiem, kas īslaicīgi pilda dienesta pienākumus.

4 Dokumenti, kas saistīti ar GREVIO locekļu un citu valstu delegāciju locekļu veikto Konvencijas īstenošanas novērtēšanu, ir neaizskarami, ciktāl tie attiecas uz GREVIO darbību. GREVIO oficiālā sarakste vai GREVIO un citu ārvalstu delegāciju locekļu oficiālā saziņa netiek pārtverta vai cenzēta.

5 Lai GREVIO locekļiem un citiem ārvalstu delegāciju locekļiem nodrošinātu pilnīgu vārda brīvību un pilnīgu neatkarību, pildot savus pienākumus, viņi bauda imunitāti pret tiesas procesiem, kuri saistīti ar visu, ko viņi teikuši, rakstījuši vai darījuši, pildot savus pienākumus, pat ja minētās personas šos pienākumus vairs nepilda.

6 Privilēģijas un imunitāti šā Papildinājuma 1 punktā minētajām personām piešķir, lai tās objektīvi pildītu savas funkcijas GREVIO interesēs, nevis personiskā labuma gūšanai. Eiropas Padomes ģenerālsekretārs var atcelt šā Papildinājuma 1 punktā minēto personu imunitāti, ja viņš uzskata, ka konkrētā imunitāte varētu traucēt tiesas spriešanai, un ja to var atsaukt, nekaitējot GREVIO interesēm."

Atbildēt

Viņām piedzimst ģeniāli bērni

15.05.2021. 05:27

no vīriem, pilnīgiem idiotiem.

Atbildēt

re minors un fūga

14.05.2021. 22:24

»

tu tikai piededzini

mazā necepies, iedomājies Tev jānomočī koncītis, a lai to izdarītu, ir nepieciešamaas 3 vai 4 otrās vai trešās elpas. Un tās tu točna nedabūsi ar enerģijas dzērieniem, nu un tad iegāzies mājās gultā, izrubījies, a Tev sāk trobelēt sieva un trokšņot sīkie. Ko darīt māksliniekam...


Dziedāt par īsti,dziļu,patiesu,mūžīgu mīlestību.A nafig apprecējies?Noticēji savām dziesmelēm?Nevajadzēja.Derēja kādu grāmatiņu par sevi palasīt.Dižvīri jau aplauzušies un atkopušies.I can't get no!

Atbildēt

pietiek lasītājs

14.05.2021. 22:20

Muzikanteli,ko tu lien šeit ar savām muļķībām?Pagriez skaļāk un smirdi tur,kur tevi ap.irsa!Šeit tu par plānu.

Atbildēt

Puikam tā ir trauma

14.05.2021. 19:25

Un paliks uz mūžu! Jo islāms ir cita ticība. Var būt vairākas sievas. Labāk, ja esi viens un sarakstā desmit draudzenes. Izmanto viņas! Pretējā gad izmantos tevi.

Atbildēt

mazā necepies,

14.05.2021. 17:20

»

tu tikai piededzini

mazā necepies, iedomājies Tev jānomočī koncītis, a lai to izdarītu, ir nepieciešamaas 3 vai 4 otrās vai trešās elpas. Un tās tu točna nedabūsi ar enerģijas dzērieniem, nu un tad iegāzies mājās gultā, izrubījies, a Tev sāk trobelēt sieva un trokšņot sīkie. Ko darīt māksliniekam...


iedomājies ka tev jānomaina piemočītie pamperi, a tev nav ko nomainīt. Jo tu esi izaugusi tik liela mačka, ka kājām gali atliekušies, tāpēc tev pamperus neviens nepērk un nemaina. Bet tu pati nespēj nopelnīt naudu pat pamperiem, tāpēc staigā nomīzusies un smirdēdama. Ko šādā radošajā krīzē darīt tādai pieaugušai mamzelei kā tev? Atliek tikai tāpat arī turpināt apmīzties un smirdēt, jo tev nav nekādu alternatīvu variantu, mazā smerdele ar piemīztajiem pamperiem.

Atbildēt

bundzenieks

14.05.2021. 16:50

»

Linards

Kāpēc šādiem individiem tiek dota platforma


Maksā ragā,un arī tev būs iespēja izgāzties,lai varam par tevi izsmalcināti,prasti,stulbi paņirgāties.Mazoha kunga daiļades mantojums tiek noniecināts.

Atbildēt

NB!

14.05.2021. 16:47

Vajag labāk un vairāk .isties.Šeit un tagad.

Atbildēt

tu tikai piededzini

14.05.2021. 15:39

»

gan jau

tu tā dari, ja tik labi zini


mazā necepies, iedomājies Tev jānomočī koncītis, a lai to izdarītu, ir nepieciešamaas 3 vai 4 otrās vai trešās elpas. Un tās tu točna nedabūsi ar enerģijas dzērieniem, nu un tad iegāzies mājās gultā, izrubījies, a Tev sāk trobelēt sieva un trokšņot sīkie. Ko darīt māksliniekam?

Atbildēt

Linards

14.05.2021. 14:58

Kāpēc šādiem individiem tiek dota platforma?

Atbildēt

Vienīgais pareizais risinājums ir izmantot

14.05.2021. 12:24

»

Viesturs

Ātrāk jāatrod cita - jauna smuka džuse, vislabākais risinājums paša garīgajai veselībai un izjukušo attiecību aizmiršanai pilnībā


sievietes un nepieķerties viņām. Mana māte jaunībā deva padomu - izmanto viņas. Nesapratu. Kļuvu par labu vīru un sieva mani pameta.

Atbildēt

Kapitālismā

14.05.2021. 12:22

»

jums

varbūt ir bijusi slikta pieredze. Nu nav visas sievietes tādas maucīgas. Ja mīl vīru un bērnus, nav vajadzības meklēties kur apkārt


vīru aizstāj seksa rotaļlietas no Seksystile un čati ar draudzenēm. Nebeidzamas sarunas.

Atbildēt

jums

14.05.2021. 11:35

»

Zinošais

Vīram nav pienākuma uzturēt sievu. Vēsturiski tāds bija pirms 200 gadiem Krievijas impērijas likumu apkopojumā, kas bija spēkā Latvijas teritorijā tajā laikā. Tur bija tieši un skaidri pienākumi vīram - mīlēt sievu kā savu paša miesu, dot viņai pajumti un ēdienu, rūpēties par bērniem un būt ģimenes ...


varbūt ir bijusi slikta pieredze. Nu nav visas sievietes tādas maucīgas. Ja mīl vīru un bērnus, nav vajadzības meklēties kur apkārt.
Bet kapitālismā svarīgs mēdz būt aprēķins. Sociālismā aprēķina laulību bija mazāk, vairāk balstījās uz jūtām.

Atbildēt

pareizais jautājums

14.05.2021. 11:32

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Zinošais

14.05.2021. 11:10

»

Krūklis

Džekiņš un daži citi bišķiņ nekorekti atspoguļo situāciju- sieva teica, ka viņa pieņēmusi lēmumu izbeigt vardarbīgas attiecības un tas nozīmē, ka nav obligāti sist- vardarbība var būt un parasti biežāk ir emocionāla, tai skaitā, viena no izpausmēm ir finansiāla ietekmēšana, ko sieva bija norādījusi. ...


Vīram nav pienākuma uzturēt sievu. Vēsturiski tāds bija pirms 200 gadiem Krievijas impērijas likumu apkopojumā, kas bija spēkā Latvijas teritorijā tajā laikā. Tur bija tieši un skaidri pienākumi vīram - mīlēt sievu kā savu paša miesu, dot viņai pajumti un ēdienu, rūpēties par bērniem un būt ģimenes galvam. Savukārt sievai bija pienākums klausīt vīru it visā un būt labai mājsaimnciecei. Ar kapitālisma atnākšanu sākās transformācijas, tam bija nepieciešams lēts darbaspēks, sākās feministu kustības, kuras atbrīvoja sievietes no ģimenes verdzības, kā viņas pašas to sauca. Likumi tika izmanīti. Jau Latvijas laikā tika atcelti visi pienākumi vīriem un sievām 1937.gada civillikumā. Daži sievietēm labvēlīgi rudimenti ir palikuši, piemēram, 80.pants, kurš nez kamdēļ ļauj prasīt uzturlīdzekļus no bijušā laulātā iepriekšējā dzīves līmeņa nodrošināšanai. Vīrieši ir naivi un nezina kādu finansuālo dzirnakmeni viņi krauj sev kaklā slēdzot tādu darījumu kā laulība. Kurā, cita starpā, sievai nav nekādu pienākumu, ne būt uzticīgai, ne klausīt to vīru. Tagad prasība būt minimāli adekvātai var tikt interpretēta kā vardarbība ģimenē. Māciet savus dēlus neparakstīties uz tādām saistībām kādas uzliek netaisnīga un vīriešiem nelabvēlīga likumdošana.

Atbildēt

kasiņam

14.05.2021. 11:09

Tiem, kam nav bērnu, var likties - kas tur liels, tik vien ta darba, kā sapucēt bērnus un pastaigāties.
Bērni ir jābaro vairākreiz dienā, jāapmazgā, kad viņi sāk paši klunkurēt pa istabu, viņus nevar ne uz mirkli atstāt bez uzraudzības, jo viņiem vēl maz tā prātiņa, var sevi savainot, +mājas tīrīšana, vīrs arī atnācis gribēs ēst. Ēdamais jāpagatavo, utt. Regulāras vizītes pie ārsta, potēšanas, nedod Dievs, ja saslimst, tad stress dubultojas.
Bet ģimenes naudai (kopā ar bērnu naudu) jābūt sievai pieejamai bez kādas prasīšanas un pazemošanās. Ja ne tad - vecīt, maksā alimentus, tie ir arī tavi bērni.
Bet nogrūzt bērnus bērnudārzā no agra vecuma ir cietsirdīgi, jo mazam bērnam ir stipra saikne ar māti, atšķirtība ir traumējoša.

Atbildēt

Viesturs

14.05.2021. 10:35

Ātrāk jāatrod cita - jauna smuka džuse, vislabākais risinājums paša garīgajai veselībai un izjukušo attiecību aizmiršanai pilnībā :).

Atbildēt

Kad vīrs kļūst par labu vīru

14.05.2021. 09:54

»

un

kāds tev tas trakums? Tajā, kas zem jostas vietas? Kura galva galvenā


viņš atvieglo sievas dzīvi. Tomēr fiška ir tajā, kad vīrs pārstrādājas un sieva aiz labas dzīves meklē atraktīvāku pi- mpi, jo pie vecās rutīnas nau labi.. ja dzīvi pārstāj uztvert viegli, tā kļūst par katorgu..

Atbildēt

Dzemdes trakums meklē spermotozeīdus

14.05.2021. 09:50

»

un

kāds tev tas trakums? Tajā, kas zem jostas vietas? Kura galva galvenā


kad dzemdē, pohuj par vīru. Ja vīrs kļūst kā bāba vēl var vilkt, labos vīrus pamet, jo dzemdes trakums nav apmierināms nekad!

Atbildēt

Kas ko pārmāca?

14.05.2021. 09:48

»

tu tikai piededzini

gan jau pēc kārtējā koncerta, kad ar puikām sapīpējās dūšīgi un atnākot mājās sieviņa krita krāgā un sīkais brēca, rociņa pacēlās, lai pārmācītu sieviņu. Iespējams, ne 1 reizi vien


Vnk dauzoties apkārt, laika sievas seksuālam orgasmam paliek par maz.

Aizgāja cita peņa dēļ. Kamēr nav cits penis, tikām muhļī pa vienu ceļu...

Atbildēt

tu tikai piededzini

14.05.2021. 09:44

gan jau pēc kārtējā koncerta, kad ar puikām sapīpējās dūšīgi un atnākot mājās sieviņa krita krāgā un sīkais brēca, rociņa pacēlās, lai pārmācītu sieviņu. Iespējams, ne 1 reizi vien....

Atbildēt

un

14.05.2021. 09:37

»

Pohuj

daba saliek, daba dziedē. Katra mauka pat grib ieiet vēsturē ar savu piepildījumu .. dzemdes trakumā


kāds tev tas trakums? Tajā, kas zem jostas vietas? Kura galva galvenā?

Atbildēt

ja džekiņi

14.05.2021. 09:33

»

aita

Jā, "Krūklis-e", man iepatikās tava fantāzija par zeķbiksēm. Klasisks lgbt-savietojamas kroplas domāšanas piemērs par tēmu "kam nepieciešams vīrietis". Izrādās zeķbiksēm, un ja nepērk, tad terorists


paši auguši nepilnā ģimenē, mammas vai vecmammas lutināti, tad reizēm var nesaprast, ka vīrietim arī ir kāda atbildība ģimenē, kamēr bērns ir mazs, sievietei tā jau daudz darba, negulētu nakšu bez atpūtas. Ir bijuši gadījumi, kad ģimenes tēvs brīnās, kāpēc man jādod sievai nauda, kad bērni ir mazi, un šausmas, cik dārgi ir pamperi.
Bet, ja tētis pēkšņi paliek bez darba un naudas, kā tas varētu būt mūziķu ģimenē, tas arī sievai jāsaprot un kopīgi jārod kāds risinājums, varbūt tēvs var rūpēties par bērniem (ja nav psihopāts) un māte dabūt kādu algotu darbu.
,

Atbildēt

aita

14.05.2021. 09:16

»

Krūklis

Džekiņš un daži citi bišķiņ nekorekti atspoguļo situāciju- sieva teica, ka viņa pieņēmusi lēmumu izbeigt vardarbīgas attiecības un tas nozīmē, ka nav obligāti sist- vardarbība var būt un parasti biežāk ir emocionāla, tai skaitā, viena no izpausmēm ir finansiāla ietekmēšana, ko sieva bija norādījusi. ...


Jā, "Krūklis-e", man iepatikās tava fantāzija par zeķbiksēm. Klasisks lgbt-savietojamas kroplas domāšanas piemērs par tēmu "kam nepieciešams vīrietis". Izrādās zeķbiksēm, un ja nepērk, tad terorists :)

Atbildēt

Ir tā

14.05.2021. 08:30

Ir zināma tāda, kādas tautas teikta patiesība: Nerunā sliktu par savu māju - pats vien esi to cēlis, nekritizē sievu - pats vien to savulaik izvēlējies, neper bērnu - pats taču to taisīji.
Jā, ir dažādas sievietes, arī mantkārīgas un ļaunas, un ar tām ir tāpat kā ar bitēm - nekad neko nevar zināt. Taču, pirms taisi bērnu, vai precies, mēģini saprast tās meitenes raksturu, lai vēlāk nav jāžēlojas, ja vien pats neesi mūlāps attiecībā pret viņu un savu bērnu.

Atbildēt

Klons

14.05.2021. 07:52

Cik saprotams ka pašķīrās un viņš beidza meitenei dzīvi sponsorēt. Bērns ar kā ierocis nenostrādāja par to ar viss cepiens. Bet nu līdzjūtību. Lai ko darīsi - vīrietis būs pie visa vainīgs. Mūsdienās sievietei nekas nav jāpierāda diemžēl. Tāpēc domājat pirms precaties vai apsēklojat.

Atbildēt

pele

14.05.2021. 07:49

ja redzu puisi ar auskariem, nevaru uztvert to nopietni. latvieši tomēr nav indiāņi. rauj puisīt tos riņķus nost un k\ļūsti par vīrieti nevis ņerkstošu ņergu.

Atbildēt

hi, hi, ha, ha

14.05.2021. 07:25

»

Svētais Vazelīns

Āmen


galvenais, ka Grēviņš par valsts naudu ir apstādinājis kaut kādas grupas neatskaņošanu valsts uzturētā radio. vai te neprasās mietu? privātā uzņēmumā tādu Grēviņu izmestu par pašdarbību.

Atbildēt

Fēlis

14.05.2021. 06:32

»

vietējais

Vispirms ir jāsaprot ka sievietes ir lieliskas aktrises un ticēt viņām bez konkrētiem pierādījumiem ir viena no lielākajām muļķībām dzīvē


Par to lieliskumu var pastrīdēties, taču melo un cenšas manipulēt viņas uz velna paraušanu.

Atbildēt

Dollārs

14.05.2021. 01:54

Nav uguns bez dūmiem! Kaut kas jau tur ir,, bet tas ir bērnudārzs mazgāt savas nesaskaņas tviterī un publiskajos tīklos.
Abi labi un nav pieauguši cilvēki.
Padoms sievietēm, esat neatkarīgās jau no paša sākuma nevis Punķu rijējas un pasīvās gaidītājas. Esat sievietes.

Atbildēt

vairāk,dziļāk,ilgāk

13.05.2021. 22:07

»

pareizi

Ausīs sūdi,galvā nav kārtībā.Bāba ne vīrs


Kur bilde ar ragiem?

Atbildēt

neapstrīdami

13.05.2021. 22:06

Vissenākais,un tātad arī visnozīmīgākais,sociālais tīkls ir kanalizācija.Pārējie ir tikai tādi vārgi pakaļdarinājumi dzenoties pēc lētas atpazīstamības.

Atbildēt

pareizi

13.05.2021. 19:51

Ausīs sūdi,galvā nav kārtībā.Bāba ne vīrs.

Atbildēt

muļķus pat baznīcā per

13.05.2021. 19:32

ko precēji, to dabūji un nevaimanā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....