Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

P.S.

18.08.2023. 10:50

par šo jau sen rakstīts:
https://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/witness/janis-kucinskis-muamars-kadafi-xxi-gadsimta-gandijs.d?id 41589965
Šodien kliķes rupors delfinārijs neko tādu nepublicētu - cenzūra!

Atbildēt

.

18.08.2023. 10:36

Katram jādara savs darbs. Hermanim, piemēram, jāspēlē teātris, nevis jāspriedelē.

Atbildēt

tāpat vien

18.08.2023. 10:35

varbūt dažam labam jāatceras kā savulaik pats publiski un vēl jo vairāk nepubliski stutēja veidojumu "Jaunais laiks"? Tagad ir tā laika darbību sekas. Kā smejies, nav ko izlikties!

Atbildēt

kīze visiem

18.08.2023. 10:31

Krīze ir reāli jāsajūt visiem vai otrs ceļš - pilsoniskās atbildības, moŗālās audzināšanas ceļš, kas ir viens no kultūras jomas uzdevumiem, pirmkārt, jau ar savu piemēru. Tikai tad var iedomāties situāciju, kur lauvas, hiēnas un jēri kopā dzer no viena strauta. Vēl ir reālākais un vienkāršākais ceļš - nedalīta, vispārēja vienas personas autoritāte vai laimes lācis.

Atbildēt

Tiesiskums

18.08.2023. 10:20

»

va vellos

Bija mums tautvaldība reiz, bija, bucīt...


Zin ko,sakarīgs un spilgts vērtējums,tā bija.

Atbildēt

malacis

18.08.2023. 10:11

Ļoti vērtīgs ierosinājums! citādi patiešām Latvijai ir tikai viens ceļš: Latvija tiek noskalota tualetes podā

Atbildēt

tautvaldība ir šeit:

18.08.2023. 10:11

https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

patriots

18.08.2023. 10:07

Alvi, neklausiet šiem suņiem. Karavāna iet tālāk. Dariet zināmu kad un kur var iesaistīties idejas realizācijā. Tauta nav stulba kā te mēģina gānītāji to noliegt. Ja ir komentāri pret šo ideju, tātad ir bailes no tautas kustības.....

Atbildēt

Pamodās Hermanis

18.08.2023. 10:04

un izteica to, ko jau pārdesmit gadus rakstīju komentāros - aizliegt partijas!
Kad viņš nonāks līdz nākamajai atziņai - aizliegt lielveikalus?

Atbildēt

Archi men

18.08.2023. 09:43

Vairumam no mums ir mācīts, ka demokrātija ir labākā valsts pārvaldes forma un nekas labāks līdz šim nav izdomāts. Ir tikai viena nianse, kas tiek noklusēta. Senajā Grieķijā cilvēki vēlēja vienīgi karavadoņus un kasierus. Pārējās amatpersonas limitētam termiņam tika noteiktas izlozes ceļā (balti/melni akmentiņi). Grieķi paļāvās uz to, ka Dievi spēlē azartspēles. Nez vai Saeimas darba kvalitāte īpaši mainītos, ja Latvija atgrieztos pie oriģinālās grieķu demokrātijas, bet vismaz nauda partiju uzturēšanai ietaupītos.:-)

Atbildēt

Tekla

18.08.2023. 09:26

Doma laba, bet izpildē šlesers, šķēle, lembergs un pārējie, gan būs Avens kur paslēpts , un rullēs uz priekšu, noēdīs ir Keišu un Porziņģi . Mums te vajag lustrāciju!

Atbildēt

Zane

18.08.2023. 09:20

»

vice

Alvi, kā tur klājas 2022.g. Latvijas labākai aktrisei


Aizvakar nokārtoja valsts valodas eksāmenu!

Atbildēt

va vellos

18.08.2023. 09:12

Bija mums tautvaldība reiz, bija, bucīt!
1919.gadā Lielbritānijas impērija atļāva dažiem uz vācu-somu-igauņu(vācu algotņu, īsi sakot) durkļiem Vidzemē sēdošiem latviešu ''elitistiem'' izlikties, ka viņi ir valsts. Dabiski, iznāca failed state. Labot šo probļemu mēģināja ar aizsardzības grupu dibināšanu. Tādējādi 90 pročus Latvijas republikas tagad pārvaldīja 10-20 neviena neieceltu budžu purnu bandas katrā no 517 pagastiem. (Pilsētās bandas uniformās uzturēja ''demokrātiskā valsts'') Kam tas nepatika - dabūja pa degunu no garāmejoša aizsarga, sievai cēla brunčus, bērnus rīdīja budžu suņi(policija to nefiksēja - arhīvos nekā nav). No šī purva izauga Kārļa Četru Kniebēja 15.maija režīms un augsti vērtētā ''žeidu šāvēja'' profesija.
Šitā, dārgais - citādāku taut-valdību latvieši taisīt nemāk.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2023. 08:59

Arī Hermanis nav sapratis, ka Latvijā vara patiesībā pieder apmēram 2 000 cilvēkiem. Tie ir cilvēki, kuriem ir dota iespēja izteikt savas domas lielajos masu medijos. Savukārt, tiem, kuri tiešām grib ieteikt kaut ko radikāli jaunu, šādas iespējas nav. Atliek tikai rakstīt komentārus, kurus izlasa pārdesmit cilvēki un kuri vairumā par šiem komentāriem ņirgājas.

Atbildēt

Jons

18.08.2023. 08:54

Visas partijas ir okupantpartijas atvases ar tās nomeklatūru vadībā.Nevienas soc.demokrātiskās partijas,tikai totalitāri labēji-fašistiskās partijas ar atbilstošu prettautisku,sociāli atbaidošu politiku.Puguļa raganģīmis ir kā homofobisma garantija.Arī jaunā pretendente ir pazīstama ar savu prettautiski fašistisko sociālo stāju.

Atbildēt

vice

18.08.2023. 08:47

Alvi, kā tur klājas 2022.g. Latvijas labākai aktrisei?

Atbildēt

:)

18.08.2023. 08:46

Sen jau bija laiks partijbandas atlaist!

Atbildēt

Sēja

18.08.2023. 08:41

Tauta ir grupa cilvēku, kas dalās kopīgās etniskās, kultūras, valodas, reliģiskās identitātes pazīmēs un sajūtās, un tā uzskata sevi par savstarpēji saistītiem vai piederīgiem vienai grupai un ir saistīta ar valsti, kurā šī tauta vēsturiski dzīvo.
Nevajag aizmirst, ka pēdējo 3 smago segregācijas gadu laikā pie mums dzīvojošie cilvēki ašķelti tik lielā mērā, ka tautas vairs nav.
Ja Hermanis pāries uz tautvaldību, vara pāries seperātistu rokās.
Mēs itkā jau esam tuvu miljonam, tas ir neatgriezeniskais punkts, vai nav vienalga, kā beigsim pastāvēt? Punktu varam pielikt arī ar tautvaldību - būs sāpīgi, bet ātri.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2023. 08:41

Risinājums ir tikai viens - patiesa lielo masu mediju neatkarība. Šobrīd tie pilnībā tiek izmantoti tikai dažu ietekmīgu cilvēku interesēs. Pie jebkuras vēlēšanu sistēmas atkal tiks ievēlēti tieši tie paši, jo masu mediji "īstos" cels saulītē, "neīstos" noklusēs vai iemīcīs dubļos, tieši tāpat kā tas ir noticis vienmēr.

Atbildēt

vice

18.08.2023. 08:36

Tikmēr aģenta Ralfa meita REGULĀRA "eksperte" medijšļuras propogandā līdzīgi kā Mongolijas "vēsturisko zemju" TV "eksperti"!!!

1:1.

Atbildēt

vice

18.08.2023. 08:32

Atkal tās rozā brilles!

Pirmkārt - piedāvājums patvaļīgi mainīt Satversmi (līdzīgi kā Satversmes tiesas tiesnešiem);

Otrkārt - nekādas garantijas, ka "šis sociālisms" būs īstais (vienpartijas)!!!

Tikai un vienīgi zināšanas un prasmes (Igaunija, Polija - kā tuvākie un sakarīgākie piemēri)!!!

Šobrīd valsts svarīgākā problēma - ierēdņu un Saeimas deputātu ZEMAIS ATALGOJUMS - jau sekmīgi ATRISINĀTA 2023.g.gada sākumā!!! Šā svarīgā jautājuma risināšanā nav idioloģisku pretrunu starp VISIEM Saeimā IEVĒLĒTAJIEM politiskajiem spēkiem, faktiskais vienpartejiskums (NAV ATŠĶIRĪBU STARP Kariņu, Šleseru, Rosļikovu, Dzintaru, Tavaru, Valaini, Grevcovu, Dombravu, Burovu, Briškenu, Siliņu, Krištopānu).

Vēlreiz NAV IDIOLOĢISKU ATŠĶIRĪBU DARBOS!!!

Atbildēt

janka

18.08.2023. 08:19

arī mūsu teātru māksla ir šauras grupas rokās. bet figurāli izsakoties - Hermanis savu no šaurās kliķes jau ir izplēsis, tāpēc gudri runā.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...