Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

18.08.2023. 18:35

»

Žanis

Pacieties nedaudz.Drīz varēsi taigā atvēsināties


Taigā krievi ķīniešiem gāzīs kokus, bet šahtās raks ogles, protams tikai tie, kuri nebūs aizlaisti uz pārstrādi.

Atbildēt

Ak vai,bet lai

18.08.2023. 18:02

Kur tad Zālīte un Vienotība???
Kamēr cilvēki nesapratīs ka cilvēka brīvas gribas izpausme ir visaugstākā vara tikmēr nekas nemainīsies,paliek tikai tāds sīkums,kas ir cilvēks.

Atbildēt

Ulmaņlaikos pārbaudīta patiesība

18.08.2023. 17:45

Tikai mazmājnieku partija gādās gan par nabagiem, gan bagātiem!

Atbildēt

Laba doma!

18.08.2023. 17:37

»

vai jaunie tautas kalpi būs tam piekritēji

Lai Latvijas sabiedrībā, šāds valsts pārvaldes princips reāli un patiesi darbotos, jāmaina Latvijas kriminālkodekss un tiesu sistēma, kā arī par atklātu ņirgāšanos par sabiedrības interesēm ir jāievieš nāves sods. Tad varbūt būs rezultāts


Roberts Zīle, globālists, tas no NA, kas sēž Eiroparlamentā, lai ierosina Eiroparlamentā un tur pats protestējot izdara pašnāvību lielajā zālē pie tribīnes. Ko viņš ir tur izdarījis sēžot par 20 000 € mēnešalgu?

Atbildēt

vai jaunie tautas kalpi būs tam piekritēji

18.08.2023. 16:31

»

Vilnis

Tautvaldība - tā nav utopija. Šāds valsts pārvaldes princips strādā un reāli ir sevi attaisnojis. Piemērs te ir Islande.Viens no šāda pašvaldību principa piekritējiem Latvijā ir Valdis Šteins. Ieteiktu palasīt viņa rakstus un atrast Yoytube viņa uzstāšanos


Lai Latvijas sabiedrībā, šāds valsts pārvaldes princips reāli un patiesi darbotos, jāmaina Latvijas kriminālkodekss un tiesu sistēma, kā arī par atklātu ņirgāšanos par sabiedrības interesēm ir jāievieš nāves sods. Tad varbūt būs rezultāts.

Atbildēt

Tas būs cirks par Satversmes tekstiem

18.08.2023. 15:46

»

Jukums

Ar interesi gaidīšu to autora interviju Tv! Un, izteikties asi nav jābaidās, jārunā tik skaļi, lai beidzot sadzird


Jo Hermanis neko nezin par aktuālo politikā. Nav pat lasījis K. Švābes grāmatas, kas atspoguļo klobālo privāto korporāciju nodomus.

Atbildēt

Valdības plāno izmantot militāro spēku

18.08.2023. 15:43

»

Jaunā normālība

Ar globālo privāto korporāciju politiku. Globālisti ir Latvijas valsts hunta, lokālisti ir beztiesīgais pūlis, kas pirms 13.03.2020. bija tauta...


Tāpēc, lai mazinātu sociālo spriedzi un bezdarbu, hunta veido tā saucamo Valsts aizsardzības dienestu, faktiski huntas aizsardzības dienestu.

“ Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tad valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties karojošās nometnēs, pielietojot pat ieročus.”

Atbildēt

Jaunā normālība

18.08.2023. 15:40

»

Jukums

Tātad, situācija ir tāda, ka cilvēkiem nemaz nav iespējas nobalsot par visām savām interesēm - ja vēlas saglabāt nacionālu Latviju, tad komplektā nākas balsot arī par greizu sociāli ekonomisko politiku, sociālo netaisnību, birokrātiju, smagu demogrāfisko situāciju, tālāk jau skolu un slimnīcu slēgšanu...


Ar globālo privāto korporāciju politiku. Globālisti ir Latvijas valsts hunta, lokālisti ir beztiesīgais pūlis, kas pirms 13.03.2020. bija tauta.

Tie, kas lasījuši K. Švābes grāmatu “Covid-19. Lielā ekonomikas nonuļļošana”, tie zin, kas ir domāts ar “jauno normālību”.

Fragments no grāmatas.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas vai ierobežojumu atcelšanas, ir sociālie nemieri pret sociālo segregāciju.

Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību, kas atspoguļo problēmas būtību.

Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tad valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties karojošās nometnēs, pielietojot pat ieročus.

Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar sociālo protestu izvirdumu? Kad nabadzība, liegumu un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi.”

Daudzi sāk justies šausmīgi jau šodien. Vai ne tā?

Atbildēt

Jukums

18.08.2023. 15:40

Ar interesi gaidīšu to autora interviju Tv! Un, izteikties asi nav jābaidās, jārunā tik skaļi, lai beidzot sadzird!

Atbildēt

Jukums

18.08.2023. 15:37

Tagad vēl augšminētajām divām dimensijām - nacionālajai un sociāli ekonomiskajai, ir pievienojusies vēl trešā - ģenderisma un viendzimuma "ģimeņu" uztiepšana, ko es kategoriski nevēlos pieļaut!
Ir vēl citas dimensijas - tiesiskums, profesionalitāte utt.
Partiju sistēmā par visām savām interesēm nobalsot nav iespējams! Tieši to un šīs situācijas sekas un mēs arī redzam un "baudām".
Ja būtu iespējams balsot par personālijām, tad cilvēku iespējas nobalsot un ievēlēt par tādu kandidātu, kura uzstādījumi daudz precīzāk atbilstu cilvēku interesēm, daudzkārt pieaugtu! Partijnieki būtu spiesti krietni piebremzēt savu negausību! Tiesa, pieaugtu arī riski. Bet, ja savādāk nesaprot, nedzird un pat nevēlas dzirdēt, tad ko citu darīt!?

Atbildēt

Jukums

18.08.2023. 15:24

Tātad, situācija ir tāda, ka cilvēkiem nemaz nav iespējas nobalsot par visām savām interesēm - ja vēlas saglabāt nacionālu Latviju, tad komplektā nākas balsot arī par greizu sociāli ekonomisko politiku, sociālo netaisnību, birokrātiju, smagu demogrāfisko situāciju, tālāk jau skolu un slimnīcu slēgšanu utt. Bet - Vienotība, agrāk LC, NA, ZZS utt turpina sist sev pa krūtīm un apgalvot, kā Birkava laikos - Jūs mūs ievēlējāt un tālāk mēs darām, kā gribam. Bet, jūs, vēlētāji, ar savām sīkajām interesēm, stāviet pie ratiem un netraucējiet mums (pacelt sev algas, zagt un čakarēt jūs) nākamos četrus gadus!

Atbildēt

Hunta skaita vēlēšanu balsis

18.08.2023. 15:22

»

Jukums

Katrai no partijām ir vairākas galvenās dimensijas. Galvenās no tām, līdz šim bija - nacionālā un sociāli ekonomiskā dimensija. Cilvēki, Latvijas patrioti, balsoja pamatā pēc nacionālās dimensijas - lai nebūtu risku varu pārņemt prokremliskajiem spēkiem, kā tas notika Ukrainā ar Janukoviča ievēlēšanu...


Un VDD un SAB rūpējas par “mūžīgo koalīciju”, arī tagad hunta taisa globālistiem izdevīgo koalīciju - Stambulas konvencijai, progresīvai “ekonomikas transformācijai”, lai valsts uzņēmumus var privatizēt žīdu Ņujorkas biržā, visu uz sevi uzņemsies Evika Siliņa- stulbene- viņas lēmumus piekoriģēs Ašeradens, Kariņš, Levits, Rnkēvičs - visi ilgstoši pazīst cits citu. Tizlais kroplītis Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava, globālistu kājslauķis, tikām braukās pa Latviju un tēlos rūpīgu saimnieku lokālpatriotiem.

Atbildēt

Jukums

18.08.2023. 15:12

Katrai no partijām ir vairākas galvenās dimensijas. Galvenās no tām, līdz šim bija - nacionālā un sociāli ekonomiskā dimensija. Cilvēki, Latvijas patrioti, balsoja pamatā pēc nacionālās dimensijas - lai nebūtu risku varu pārņemt prokremliskajiem spēkiem, kā tas notika Ukrainā ar Janukoviča ievēlēšanu (Juščenko, Timoščenko neparko nevēlējās apturēt milzīgo korupciju). Kas pēc tam notika Ukrainā, mēs redzam tagad! Bet, kas notiek pie mums pēc Vienotības, NAun citu latvisko partiju ievēlēšanas? Tās sit sev pie krūtīm un kliedz, ka cilvēki ir atbalstījuši arī viņu tautas un valsts labējo ekonomiskās nožņaugšanas programmu!

Atbildēt

Jā, hunta nozaga 14. Saeimas vēlēšaas

18.08.2023. 15:02

»

Vēlēšanu rezultātus vilto

Kamēr viltos vēlēšanu rezultātus, tādai tautvaldībai izredžu nebūs


Demokrātijas azināšana, CVK privatizācija jau notiek. Spoža žīdu zvaigzne E. Levits kosultē E. Rinkēviču “valstiskuma jautājumos”. Valsts funkcijas tiks nodotas ar līgumiem pārnacionālām globālām struktūrām. Finanses jau nodotas Eiropas Centrālai bankai, veselīvas aprūpi nodos ANO PVO ar biroju Rīgā, Pils ielā 21, U. Mitenbergam. PVO slēdzot līgumus ar globālām privātām korporācijām.

Atbildēt

Jukums

18.08.2023. 14:58

Ja reiz partijnieki neparko nevēlas realizēt valsts un tautas interesēm atbilstošu politiku, tad, ja šāds priekšlikums tiešām nonāktu tuvu realizācijai, tad šāds fakts jau pats par sevi spētu vismaz pamatīgi nobiedēt un sapurināt partijniekus. Tas gan ir riskanti, bet - ja cita ceļa nav, tad neko darīt, esmu par šo priekšlikumu!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

18.08.2023. 14:47

Pāreja uz mažoritāro vēlēšanu sistēmu neko nemaanīs. Vienmadātu vēlēšanu apgabalos tad atkal balotēsies un tiks ievēlēti nevis cienījamākie un gudrākie cilvēki, bet gan klauni, aktieri un visādi populisti, kuru ievēlšanu organizēs un apmaksās oligarhi. Latviju var glābt tikai pilnīga atbrīvošanās no ASV okupācijas.

Atbildēt

Jūsmiņš

18.08.2023. 14:43

Hermanim taisnība, vēlēšanu sistēma ir jāmaina, un lietas jākārto tā, ka lēmumu pieņēmēji ir materiāli un tiesiski atbildīgi par saviem pieņemtajiem lēmumiem.
Lai būtu vispār vērts ieviest šādu sistēmu, tad vadošajos ministru un citos atbildīgos posteņos ir jābūt cilvēkiem ar atbilstošu profesionālo izglītību un darba pieredzi, pie kam šai pieredzei jābūt tādai, kas apliecina pretendenta spējas atbilstošā kvalitātē veikt tam uzticēto darbu.
Tas iepriekš teiktais tāpēc, lai izslēgtu no spēles "šoferu dēlus un sētnieču meitas", kā tas ir šobrīd.
Nevar būt tā, ka Veselības ministriju vada cilvēks, kuram nav ārsta izglītības, Lauksaimniecības ministriju - cilvēks, kuram nav agronoma, vai vetārsta izglītība, Izglītības ministriju - cilvēks, kurš nav bijis skolotājs, vai vispār lauku skolā nav bijis.
Un visas ministrijas vada juristi, vai kaut kādu attiecību "speciālisti"". Pēc principa, kas der visam - tas neder nekam.
Tagad valsti nevada partijas, bet interešu grupas, īsāk bandas, pie kam nevis vadoties no iedzīvotājiem svarīgām lietām, bet savu grupu, vai pašu, iedzīvošanās nolūkos. Tas šajā totālās bezatbildības periodā veiksmīgi arī tiek darīts. Ar to arī visus apsveicu.
Rezultāts šādai saimniekošanai ir šaušalīgs, Valsts parāds - 20+ miljardi, dzimstība samazinās, iedzīvotāju skaits samazinās, utt un utp, taču tie, kuri vēl nav pametuši šo teritoriju, tiek apkrauti ar nenormāliem tarifiem, sodiem un nodokļiem. Tas nepavisam neveicina dialogu, labas attiecības ar valsti - drīzāk otrādi, rada naidu, neiecietību, vēlēšanos bēgt no šejienes.
Ja politiķi neatradīs iespēju šo faktiski esošo elites mobingu pret iedzīvotājiem kaut kādā veidā izbeigt - nekas labs sagaidāms nav, katrai pacietībai ir savas robežas.
Varētu jau apcerēt daudzas jomas kā vajadzētu rīkoties, bet neredzu jēgas, jo pie varas esošie redz tikai sevi - pārējos kaut kā līdz šim ir aizmirsuši, vai tikai un vienīgi mēģinājuši represēt, cik nu tas kuro reizi ir izdevies.
Ja ne citādi - tad ar Sadales tīklu idiotiskajiem tarifiem.

Atbildēt

Vēlēšanu rezultātus vilto

18.08.2023. 14:40

Kamēr viltos vēlēšanu rezultātus, tādai tautvaldībai izredžu nebūs.
Cits jautājums - virzīties uz plašu tautas kustību veidošanu ārpus Saeimas un valdības.

Atbildēt

Tauta

18.08.2023. 14:28

»

jauna anekdote

Tauta ļoti cer uz Prezidenta godaprātu


Tauta 33 murgainus gadus cer.

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

18.08.2023. 14:21

»

Vilnis

Tautvaldība - tā nav utopija. Šāds valsts pārvaldes princips strādā un reāli ir sevi attaisnojis. Piemērs te ir Islande.Viens no šāda pašvaldību principa piekritējiem Latvijā ir Valdis Šteins. Ieteiktu palasīt viņa rakstus un atrast Yoytube viņa uzstāšanos


Citāts:” Viens no šādu pašvaldību principa piekritējiem ir Valdis Šteins”.

Pašvaldību principa piekritējiem saskaņā ar “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” prioritātēm, kas izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību, nevis Latvijas valsts, ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Iznīcinot valstis Kongress tās sašķeļ pašvaldībās.

Arī K. Švābe aicina darīt to pašu, vājinot valsts atbildību pret pilsoņu kopumu. Nākošajā solī globālās finanšu korporācijas pašvaldībām plāno izsniegt naudas aizdevumus pret pašvaldības ķīlu.

Ar ko atšķiras vēlēta pašvaldības dome no pašvaldības Tautvaldības? Ne ar ko! Tādēļ Šteins lej ūdeni uz Latvijas valsts ārējo un iekšējo ienaidnieku dzirnavām.

Atbildēt

E. Rinkēvičs, Latvijas valsts slepkava

18.08.2023. 14:06

»

E. Rinkēvičs, globālistu kājslauķis

E. Rinkēvičs, kā ārlietu ministrs, ar atskaitēm piedalījās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā...
E. Rinkēvičs, bijušais ārlietu ministrs, ar atskaitēm piedalījās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību, nevis Latvijas valsts, ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Atbildēt

Vilnis

18.08.2023. 14:00

Tautvaldība - tā nav utopija. Šāds valsts pārvaldes princips strādā un reāli ir sevi attaisnojis. Piemērs te ir Islande.Viens no šāda pašvaldību principa piekritējiem Latvijā ir Valdis Šteins. Ieteiktu palasīt viņa rakstus un atrast Yoytube viņa uzstāšanos.

Atbildēt

18.08.2023. 13:53

»

K. Švābes “jaunā normālība”, miegamices satversmes lasītāji!

...


https://www.bitchute.com/channel/vtuED5Zr5BSA/

Atbildēt

!!!

18.08.2023. 13:51

Doma jau nav slikta, bet man nāk prātā teiciens- nekad nestrīdies ar idiotiem, viņī tevi novedīs līdz savam līmenim un tad uzveiks ar pieredzi. Tas par mūsu politikāņiem.

Atbildēt

E. Rinkēvičs, globālistu kājslauķis

18.08.2023. 13:26

E. Rinkēvičs, kā ārlietu ministrs, ar atskaitēm piedalījās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību, nevis vairs vakstu, ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums it kā ir “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

Ja tomēr notiktu kustība uz Tautvaldību

18.08.2023. 13:16

Būtu haoss.

Pēc būtības Latvijai der tikai Maltas ordeņa valststatuss ar visiem tās algoritmiem, tostarp ar valstskasi, kuru nekontrolē ECB, PB un SVF. Ar vaksts kasi, kas neatmazgā caur Latvijas VID LV kasei aizdoto “nodrukāto naudu bez seguma”.

Maz ticams, ka kāda ES valsts pati vairs patstāvīgi spēj izrauties no K. Švābes “jaunās normālības”, jo visas varas sviras nodotas ECB, Pasaules bankai, Eiropas komisijai, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresam” utt.

Atbildēt

Ja tomēr notiktu kustība

18.08.2023. 13:02

un veidotos Tautvaldība, kas faktiski pie divkopienu valsts nav iespējams, bet, ja notiek brīnums.

E. Levits, kas saglabājis savu ietekmi Rīgas pilī, varētu to uzņemties vadīt pēc “darbaļaužu lūguma”. E. Levits kā spoža žīdu zvaigzne jau piedalījās Pilsoņu komiteju darbā, ņēma ļoti aktīvu dalību.

E. Levits, žīda Švābes globālists, piedalotos Tautvaldībā, to novestu līdz savam attīstības strupceļam, kā to izdarīja ar Pilsoņu komitejām.

Visa kolaborantu banda staigā pa globālistu taku, vedot tautu “jaunajā normālībā” ar inkluzīvo kapitālismu, cilvēkkapitālam bez cilvēktiesībām. Pats E. Levits gan nav zaudējis savas cilvēktiesības, tieši tāpat, kā visa buntas vadība sadarbībā ar globālistiem.

Atbildēt

Cilvēks

18.08.2023. 13:01

Pie mums nav partiju,tās ir draugu kopienas.Esmu par pāris partijām ar lielu dalībnieku skaitu.Nesaprotami izklausās Siliņas vāvuļojums par jauno valdību,nav viņa nominēta amatam,
Tauta ļoti cer uz Prezidenta godaprātu un viņš viņu nenominēs amatamm

Atbildēt

Žanis

18.08.2023. 12:37

»

Anti colorados

Čemodan vakzal rašija un visiem būs mūžīgs miers no orku ordas


Pacieties nedaudz.Drīz varēsi taigā atvēsināties.

Atbildēt

Anti colorados

18.08.2023. 12:33

»

hi hi

šmuccman ataudze tikai mieru-nomierinies,mozgi neatjaunojās


Čemodan vakzal rašija un visiem būs mūžīgs miers no orku ordas.

Atbildēt

Alvis ir malacis

18.08.2023. 12:32

Tādu cilvēku varētu virzīt par prezidentu!

Atbildēt

ANO PVO

18.08.2023. 12:28

»

K. Švābes “jaunā normālība”, miegamices satversmes lasītāji!

...


jau 2023. gada 23. septembrī izskata jautājumu par līgumu slēgšanu starp valstīm un PVO par valstu medicīnisko aprūpi, pilnvaras veselības aprūpē nododot globālām privātām korporācijām kā Pfizer un citas, ar ko PVO jau noslēgusi savus līgumus.

Atbildēt

K. Švābes “jaunā normālība”, miegamices satversmes lasītāji!

18.08.2023. 12:22


2023. gada 5. jūnijs. Preses relīze Ženēva/Brisele

https://www.who.int/news/item/05-06-2023-the-european-commission-and-who-launch-landmark-digital-health-initiative-to-strengthen-global-health-security

Eiropas Komisija un PVO paziņo par lielākās digitālās veselības iniciatīvas uzsākšanu, lai stiprinātu veselību un drošību pasaulē. 2023. gada 5. jūnijs. Preses relīze Ženēva/Brisele


Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Eiropas Komisija šodien paziņoja par bezprecedenta partnerības uzsākšanu digitālās veselības jomā. 2023. gada jūnijā PVO sāks darbu pie jaunas globālas sistēmas, lai veicinātu pasaules iedzīvotāju mobilitāti un aizsargātu pasaules iedzīvotājus no pašreizējiem un turpmākiem veselības apdraudējumiem, tostarp pandēmijām, pamatojoties uz Eiropas Savienības (ES) digitālo Covid-19 vakcinācijas sertifikātu sistēmu.

Šī sistēma būs pirmais PVO Globālās digitālās veselības sertifikācijas tīkla (GDMCN) elements, kas izlaidīs plašu digitālo produktu klāstu, lai aizsargātu cilvēku veselību visā pasaulē.

“Pamatojoties uz ļoti veiksmīgo ES digitālās sertifikācijas tīklu, PVO plāno piedāvāt visām PVO dalībvalstīm piekļuvi atvērtā pirmkoda digitālajam veselības rīkam, kura pamatā ir godīguma, inovācijas, pārredzamības, datu aizsardzības un privātuma principi,” sacīja PVO ģenerāldirektors. Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus. "Tiek radīti jauni digitālie veselības produkti, lai palīdzētu ātrāk un efektīvāk nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi cilvēkiem visā pasaulē."

Pamatojoties uz ES globālo veselības stratēģiju un PVO globālo digitālās veselības stratēģiju, šī iniciatīva ir rezultāts nolīgumam, ko 2022. gada 30. novembrī parakstīja komisārs Kiriakides un Dr Tedros, lai uzlabotu stratēģisko sadarbību globālās veselības jomā. Šis pasākums palīdzēs tālāk attīstīt spēcīgu daudzpusēju sistēmu, kuras centrā ir PVO un kura darbojas ar spēcīgu ES atbalstu.

“Šī partnerība ir nozīmīgs solis ES Globālās veselības stratēģijas digitālā rīcības plāna īstenošanā. Balstoties uz Eiropas labāko praksi, mēs sniedzam ieguldījumu digitālās veselības standartu noteikšanā un globālā sadarbspējas noteikšanā, kas kalpos cilvēkiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams.

Šī iniciatīva ir arī skaidrs piemērs tam, kā saskaņota ES un PVO rīcība var palīdzēt nodrošināt veselību visiem cilvēkiem ES un visā pasaulē.

PVO kā starptautiskās veselības vadošā un koordinējošā iestāde ir labākais partneris, lai turpinātu ES līmenī iesākto darbu un turpinātu globālos digitālos veselības risinājumus,” sacīja ES veselības un pārtikas nekaitīguma komisāre Stella Kiriakidesa. Šī partnerība ietvers ciešu sadarbību PVO GMCMS sistēmas izstrādē, administrēšanā un ieviešanā, izmantojot Eiropas Komisijas plašo pieredzi šajā jomā.

Pirmais solis būs nodrošināt, lai izsniegtie ES digitālie sertifikāti darbotos efektīvi.

“Līdz šim ES COVID-19 vakcinācijas digitālo sertifikātu sistēmai ir pievienojušās jau 80 valstis un teritorijas, un tādējādi ES ir faktiski noteikusi jaunu globālu standartu šajā jomā. ES sertifikāts ir bijis ne tikai nozīmīgs līdzeklis cīņā pret pandēmiju, bet arī veicinājis starptautiskos ceļojumus un tūrismu.

Esmu gandarīts, ka PVO izmantos privātuma principus un progresīvās tehnoloģijas, kas ir ES sertifikātu sistēmas pamatā, globālā instrumentā nākotnes pandēmijām,” piebilda ES iekšējā tirgus komisārs Tjerijs Bretons.

PVO globālā sistēma, kas balstīta uz ES pieredzi Viens no galvenajiem Eiropas Savienības COVID-19 pandēmijas apkarošanas pasākumu elementiem bija digitālo Covid-19 vakcinācijas sertifikātu ieviešana.

Lai veicinātu cilvēku brīvu pārvietošanos tās robežās, ES ir strauji izstrādājusi sistēmu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu izsniegšanai. Būdama uz atvērtā pirmkoda tehnoloģijām un standartiem, šī sistēma ir ļāvusi iekļaut arī valstis ārpus ES, kuras ir spējušas izsniegt sertifikātus atbilstoši ES sistēmas specifikācijām, kā rezultātā šī sistēma ir kļuvusi par visvairāk plaši izmantots šāda veida digitālais risinājums visā pasaulē.

Kopš pandēmijas sākuma PVO ir sadarbojusies ar visiem reģioniem, lai formulētu vispārīgos principus, kas ir šādu sertifikātu pamatā.

Lai stiprinātu globālo sabiedrības veselības gatavību, saskaroties ar pieaugošajiem sabiedrības veselības apdraudējumiem, PVO strādā, lai izveidotu globālu digitālo veselības sertifikātu tīklu, kura pamatā ir pārbaudīta ES pieredze, attiecīgie principi un atvērtās tehnoloģijas. Šīs sadarbības ietvaros PVO koordinēs šo procesu globālā līmenī, pamatojoties uz savu struktūru, lai ļautu visai pasaulei izmantot savstarpēji saderīgus digitālos sertifikātus.

Šajā darbā tiks risināti arī standarti un digitālā paraksta pārbaudes sistēmas izveide, lai novērstu krāpšanu. Tajā pašā laikā PVO nebūs piekļuves nekādiem personas datiem, kuru pārvaldība paliks valstu valdību ekskluzīva prerogatīva.

Pirmais PVO globālās sistēmas pamatelements sāks darboties 2023. gada jūnijā un turpinās pakāpeniski attīstīties nākamo mēnešu laikā. Ilgtermiņa partnerība digitālajā veselībā visu cilvēku veselībai visā pasaulē Lai palīdzētu PVO īstenot ES pieredzi digitālo sertifikātu jomā un šīs sistēmas turpmāku darbību un attīstību, PVO un Eiropas Komisija noslēdza partnerības līgumu. digitālās veselības jomā.

Partnerība strādās pie PVO sistēmas tehniskās attīstības pakāpeniski, lai aptvertu šādas sistēmas papildu lietojumus, kas var ietvert, piemēram, starptautiskā vakcinācijas vai profilakses sertifikāta digitalizāciju. Šādu digitālo risinājumu izstrādei būs liela nozīme cilvēku veselības uzlabošanā visā pasaulē.

Šī sadarbība ir balstīta uz kopīgām vērtībām un principiem, piemēram, pārredzamību un atvērtību, iekļautību, atbildību, privātumu un privātumu, drošību, globālu lietojamību un godīgumu.

PVO un Eiropas Komisija sadarbosies, lai nodrošinātu pēc iespējas plašāku globālo pārklājumu un dalību jaunajā sistēmā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta godīgumam un tam, lai sistēmā varētu piedalīties tie, kam tas visvairāk nepieciešams – valstis ar zemiem vai vidējiem ienākumiem

Atbildēt

Referendumu?

18.08.2023. 12:21

»

Mahris

Pirms fantazēt, izlasiet Satversmi. Vārds "proporcionālas" ir īpaši aizsargājamā pantā, kas grozāms tikai referendumā...


Vai tu tik aprobežots, ka aizmirsi noziedzīgās varas likumu izmaiņas, kas referenduma barjeru pacēla kosmiskos neaizsniedzamos augstumos?

Atbildēt

Satversme ir veca zupa lokāļiem

18.08.2023. 12:19

»

Mahris

Pirms fantazēt, izlasiet Satversmi. Vārds "proporcionālas" ir īpaši aizsargājamā pantā, kas grozāms tikai referendumā...


Globālisti kā Kariņš, Rinkēvičs, ārprātīgais Briškens no Progresīviem, Siliņa, Levits u.c. uzspļauj Satversmei, jo rēķinās, ka Latvijā nav tautas, bet ir pūlis, jo tautai, paziņojot ANO, 13.03.2023. ir atņemtas cilvēktiesības “uz pandēmijas laiku”. ANO PVO sen atzinusi, ka pandēmija beigusies.

Atbildēt

K. Švābes “jaunā normālība”

18.08.2023. 12:12

Citāts :” Visatbilstošākais vārds šādai pārvaldes formai būtu – tautvaldība.
Pēc tam esošais prezidents, kā Satversmē ierakstīts, pats izvirza premjera kandidātu. Kuram, protams, kopā ar saviem izvēlētajiem ministriem tik un tā ir jāsavāc vairākuma atbalsts no 100 neatkarīgajiem deputātiem. Tur nekas nemainās.”

Kāds Polijas politoloģijas profesors izskaidro, kāpēc pat Polijai kā valstij iet grūti Eiropas savienībā.

Par ES soda sankcijām pat par to, ka Poija ieviesa lustrāciju tesu sistēmā. Par to, ka ES kļuvusi globāli totalitāra.

Profesors izskaidro cēlonību. K. Švēbes “jauno normālību”, kas ES dalībvalsts iedzīvotājus sadala divās grupās - globālistos, vai globāļos, un lokālistos vai lokāļos.

ES valstu vadības, partokrātija un ierēdniecība, ko uztur valsts budžets ir globāļi, kam pieejamas digitālie algoritmi valsts pārvaldē, kas ar digitālajām tehnoloģijām kā strādā saszobē ar globālām pārnacionālām struktūrām kā NATO, ANO PVO, Davosas ekonomikas forums, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”, Pasaules valdības samits, Pasaules banka, Sorososa fonds, SVF u.c. ir divdesmit procentu no katras valsts iedzīvotājiem.

Savukārt lokāļi ir katras valsts nacionālpatrioti, kuru vērtības nav globālistu, globālo korporāciju vērtības, bet vietējo tautu nacionālās vērtības - ar vidusšķiru, savu valūtu, ko Latvija zaudējusi, sava neakarīga pašnoteikšanās, zems valsts ārējais parāds, dabiskas ģimenes vērtības, rūpes par izglītību un veslību, energoresursiem nacionālā mērogā. Un šo cilvēku ir 80 procentu. Viņi ir tie, kas gatavi migrēt, lai nonāktu citā lokālā vidē, lai tikai izdzīvotu, gatavi sevi paverdzināt.

Tātad ir izveidotas divas nesamierināmas kastas - globāļi un lokāļi. ANO PVO 2023. gada 23. septembrī jau izskatīs jautājumu par līgumu slēgšanu starp ANO PVO un valstīm veselības aizsardzības jomā, bet PVO slēdz līgumus ar globālām farmācijas korporācijām kā Pfizer u.c.

K. Švābes darbs “Covid-19, ekonomikas nonuļļošana” plāno jaunajā normālībā plāno plašus sociālis protestus, kuru aktīvā puse būs lokāļi.

Citāts no K. Švābes darba “Covid-19. lLielā ekonomikas nonuļļošana.”


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud pēc pandēmijas vai ierobežojumu atcelšanas, ir sociālie nemieri pret sociālo segregāciju.

Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību, kas atspoguļo problēmas būtību.

Tie, kas paliek bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki kļūst izmisuši un dusmīgi, tad valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties karojošās nometnēs, pielietojot pat ieročus.

Pēc lokdauna, cilvēktiesību ierobežojumiem vai pandēmijas bezdarbnieki, noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un bez piekļuves kvalitatīvai medicīnas aprūpei, izsalkušie, kas nespēs samaksāt komunālos rēķinus, būs dramatiski noskaņotie. Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar sociālo protestu izvirdumu? Kad nabadzība, liegumu un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pēdējo iespēju.”

Atbildēt

Mahris

18.08.2023. 12:02

Pirms fantazēt, izlasiet Satversmi. Vārds "proporcionālas" ir īpaši aizsargājamā pantā, kas grozāms tikai referendumā.
Tautvaldieši var savākt kaut vai visus 100 deputātus, viņi tik un tā nedrīkst mainīt vēlēšanu sistēmu uz mažoritāru, tikai rosināt referendumu par to. Bet tādā gadījumā tautvaldiešu partija ir lieks starpposms - referendumu var rosināt arī Hermanis bez kādas Saeimas, jāsavāc tikai paraksti.

Diskusija par pāreju uz mažoritāro sistēmu var būt lietderīga. Bet bez stulbiem apgalvojumiem, ka tā likvidēs partijas. Anglijā un Francijā ir mažoritārā sistēma. Ko skatām pēc vēlēšanām? Taču - cik vietas kura partija dabūjusi.

Atbildēt

visu cieņu Hermanim

18.08.2023. 11:54

Pareizas domas izska! Bet valdošās kliķes kranči aprej!

Atbildēt

123

18.08.2023. 11:51

Un ko tas mainīs, ja Saeimā tiks aktieri, ārsti, psihologi, muzikanti, skolotāji un citi labi cilvēki ar viedokli, bet bez speciālām zināšanām? Kādus likumus viņi izdomās un pieņems, lai attīstītu tautsaimniecību un ražošanu?
Varbūt problēma ir iekš tā, ka ministrijās ir ļoti daudz stulbu ierēdņu, pie tam, katrs otrais ierēdnis ir jurists? Jurists var uzrakstīt likumu un noteikumus, lai viens punkts nav pretrunā ar otru, bet juristam nav zināšanu par biznesu, mežsaimniecību, lauksaimniecību, izglītību, veselību u.t.t.

Atbildēt

vice

18.08.2023. 11:45

- Bet kā jūs tā varat runāt bez smadzenēm?

- Jo es esmu no Jaunās Vienotības!

- Bet es esmu no Progresīvajiem!

Par kreiso populistu "panākumiem" Latvijā!!!

Atbildēt

Eduards Lunis

18.08.2023. 11:27

----Režisors jau laikam ,no Hermaņa ,ir labs,bet nu politiķis...nekāds... JO
1. 2009. g. 23. septembra Neatkarigajā nopublicētais pētījums , ar nosaukumu -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA, kuru publicējis Paiders , un kuea autors irASV ekonomikas profesors M.Hadsons , ir uzskaitīti visi Latvijas zagļi, kuru nodarītais posts ir triju karu apmērā...!, parādu verdziba, pēdejās vietas visos valsts attistibas rādītājos...!?
Viņa ieteikums-NEKAVEJOTIES VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLEŠANU UN VAINIGO SODĪŠANU...!?
--Jāsāk no šejienes Hermanit...?
- Latvijas Glābšanas komisija. tel 26875965

-

Atbildēt

negribam mieru uzklausam Alvi

18.08.2023. 11:07

Nē Alvi nedarbosies,šī Jūsu minētā tautvaldība. Nonāksim līdz vardarbīgiem konfliktiem valsts iekšienē, kad viena etniska novada grupa, nepiekritīs citas etniskas grupas nospraustiem mērķiem. Un ar ieročiem rokās sāks pierādīt savu taisnību, noalgojot privāto armiju.

Atbildēt

Anti colorados

18.08.2023. 11:05

Sarkanie mūdži sagribējuši tautvaldību, varbūt vēl padomju varu gribat.
Коллаборанты в ужасе: вокруг нас ВСЕ ждут ВСУ.

Atbildēt

Atis Priedītis

18.08.2023. 10:59

Lai kaut kas mainītos ir vispirms jāmainās pašiem. Hermanis patiesībā pilnībā kopē pie varas esošo cilvēku komunikācijas stilu ar citiem cilvēkiem. Un tas ir - pilnīga citu cilvēku domu un ideju ignorance. Ne reizi neesmu lasījis, ka Hermanis būtu atbildējis uz kādu, pat ļoti sakarīgu, komentāru. Viņš šos komentārus vienkārši ignorē, tieši tāpat kā pie varas esošie ignorē arī paša Hermaņa izteiktās idejas.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

FotoJau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai. Tiek rīkotas arvien jaunas darba grupas, rakstīti informatīvie ziņojumi, atzinumi, atbildes iedzīvotājiem un biedrībām, tikmēr ar risinājumiem joprojām neviens nesteidzas.
Lasīt visu...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...